W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Projekt ostrej walki z NWO  
Podobne tematy
Akcja: Klucz do wolności9
"Płyty Prawdy" - real release 533
Akcja na Przystanku Woodstock29
Pokaz wszystkie podobne tematy (5)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
24 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 15277
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kabul14




Dołączył: 26 Sty 2008
Posty: 131
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:18, 30 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

redmuluc napisał:
1. Załóżcie dobrze opracowaną stronę www (nie do tego forum ... za duży bałagan.) z wybranymi przez Was materiałami z linkami do dostępnego serwera - lub płatnymi za grosze płytami do wysyłki.


Ja bym to troszeczkę zmienił:strona powinna zawierać artykuł,linki do innych stron(np:stopcodex.pl) i filmiki z U2B'a(oczywiście na specjalnie założonym do tego koncie o nazwie stronki)Ludziom czasami nie chce się ściągać filmu,a możliwość oglądania "na miejscu"rozwiązuje problem.Forum na tamtej stronie nie ma racji bytu-zaraz będzie śmietnik.Można natomiast zrobić coś à la księga gości(niech się np.nazywa księga pytań gdzie można udzielać ludziom odp. na nurtujące ich kwestie)

redmuluc napisał:
2. Zróbcie baner "reklamujący" tę stronę z hasłem coś w stylu "Sprawdź jak będzie Rzeczywistość Twoja i Twoich Dzieci"... albo coś jak " Gazety których nie zobaczycie"


Do tego jeszcze to o czym pisał ya :"By akcja prowadzona na raz w rożnych miastach przy użyciu rożnych technik była kojarzona z jedną grupą, potrzebny był by jakiś znak identyfikujący".Taki temat na forum już był,a pomysł jest świetny(http://prawda2.info/viewtopic.php?t=4819).Na stronie,na końcu każdego filmu(wraz z adresem)na ulotkach,wpinkach czy vlepkach-coś co było by proste i łatwo się zapisało w pamięci(i żeby było łatwe do zrobienia na szablonie do sprejowania Smile )

redmuluc napisał:
3. Załóżcie konto w banku na wpłaty którymi "admin" będzie rządził Very Happy aby "zareklamować" się w jakiś serwisach np:
WP, AOL, Onet, Netia, Radia rożne programy itp itd.
(nie wydaje mi się aby to ciężkie pieniądze kosztowało) i nie skasują bo zapłaciłeś.


To już kwestia do obgadania przez zainteresowanych(jak coś takiego wypali to ja się deklaruję-skromnie ale zawsze Smile)

redmuluc napisał:
4. Trzymajcie się z dala od wszelkich Partii politycznych


Zgadzam się.

redmuluc napisał:
Wyjście na ulice bardzo ryzykowne i niebezpieczne.


Tu się nie zgodzę-szybka akcja ulotkowa o jakiej pisał ya to dobry pomysł.Ryzyko jest wpisane w rejestr przy takiej działalności Very Happy

Tyle moim skromnym zdaniem.

P.S.
Oczywiście na stronie były by filmiki już po przeróbkach Adama Haribu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:54, 30 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A kiedy ma właściwie nastąpić ten rząd światowy i kto ma stanąć na jego czele? I gdzie on będzie się znajdował, w Europie, czy Ameryce, a może w Azjii? Przecież musi mieć gdzieś jakąś siedzibę. I dokładnie jak ma wyglądać ten NWO.? No bo jeśli się chce z czymś walczyć to trzeba wiedzieć z kim. Musicie być wiarygodni, bo inaczej ludzie was wezmą za paranoików. Bad Grin NWO to taka kaczka spiskowa. Ale nie przeczę że ci co wymyślili tę teorię i oni też mają jakiś cel. Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ya




Dołączył: 01 Sty 2009
Posty: 1036
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:34, 30 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie możemy założyć działalności bo nas po prostu nie ma.

wiem brzmi to głupio, jednak jeśli przyjmiemy formę rasowej organizacji
to znikniemy. Stowarzyszenie siłą rzeczy stanie się głową takiego przedsięwzięcia, i łatwo zostanie przejęte.
Rola tego stowarzyszenia będzie nas stawiała w opozycji praktycznie z każdym, poczynając od kościoła, medycyny, władzy, mediów itd. Startować będziemy z ciężkiej pozycji. Dlatego musimy na początku unikać bezpośredniej konfrontacji bo po takiej akcji jeśli odniesie ona skutek zdarzy się np. coś takiego:
Przyjdzie /napisze do stowarzyszenia jakiś dziennikarz - będzie chciał napisać o nas artykuł. Myślisz że będzie on obiektywny? Ja myślę że nie i to nie dlatego że ten dziennikarz będzie z NWO. Tylko z powodu tego że ilość wiedzy którą musimy przekazać jest gigantyczna, a sporo czasu zajmuje przebrnięcie i zrozumienie tematu. Po prostu napisze o jakiejś kolejnej małej organizacji która coś tam chce - ot nic ciekawego jedna z wielu. No i w zależności od własnych preferencji określi nas jako sekciarze, antysemici, przeciwnicy kościoła, antyglobaliści itp.

Ja proponuje rozpocząć delikatnie płyty, ulotki, gazety których nigdy nie zobaczymy itd.
Widzisz jeśli zrobimy jakiegoś dnia wspólną ogólnokrajową akcje, bardzo możliwe że coś się prześlizgnie do mediów trochę ludzi zacznie o tym gadać. Jeśli akcje takie będą prowadzone dość często i jeśli ludzie zaczną je kojarzyć z wydarzeniami które obecnie obserwują wprowadzenie Codex Alimentarius i GMO to będą postrzegać nas jako dziwne alternatywne źródło wiedzy i coraz bardziej patrzeć przychylnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasander




Dołączył: 28 Sty 2009
Posty: 4
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:17, 30 Sty '09   Temat postu: Stowarzyszenie "Wolność i prywatność" Odpowiedz z cytatem

Stowarzyszenie "Wolność i Prywatność"
Taką proponuję nazwę.

Stowarzyszenie musi być, bo inaczej nikt płytek nie weźmie poważnie. Musimy istnieć i opracować mechanizmy, które zapobiegną przesiąknięciu agentów.

Trzeba też ograniczyć cele do tych, które są strawne dla przeciętnego Kowalskiego.

CELE STOWARZYSZENIA "WiP":

1. Wpisanie do konstytucji zakazu tworzenia przez organy państwa jakiejkolwiek bazy danych z informacjami prywatnymi, intymnymi, wrażliwymi i jakimikolwiek innymi, które nie są konieczne dla ściągania podatków

2. Wpisanie do konstytucji zakazu tworzenia jakiejkolwiek infrastruktury, która mogłaby posłużyć do powstania wspomnianej bazy danych
- ograniczenie ilości kamer ulicznych tak, by państwo monitorowało tylko najbardziej niebezpieczne punkty w mieście (wykluczenie objęcia monitoringiem znaczących połaci miast)
- ograniczenie do minimum ilości podsłuchów i innych technik operacyjnych służb specjalnych stosowanych przez nie w stosunku do obywateli
- całkowity zakaz wyposażania dowodów osobistych w jakiekolwiek systemy śledzenia ruchu
- całkowity zakaz przekazywania organom państwa przez banki i inne firmy danych o kontach, transakcjach, zakupach i sprawach prywatnych obywateli, bez nakazu sądowego dotyczącego osób podejrzanych o popełnienie przestępstwa

3. Cofnięcie wszelkich zapisów prawnych będących częścią integracji POLITYCZNEJ z Unią Europejską (z zachowaniem prawodawstwa obsługującego integrację gospodarczą)

4. Uzupełnienie Kodeksu Karnego o paragraf przewidujący karę pozbawienia majątku i wieloletniego więzienia dla urzędników państwowych działających na rzecz przekazania jakimkolwiek podmiotom międzynarodowym politycznych kompetencji Państwa Polskiego.

5. Informowanie społeczeństwa o zagrożeniach związanych z szeroką i szczegółową inwigilacją całego społeczeństwa przez organy państwa (groźba dyktatury) oraz niebezpieczeństwie utraty niepodległości na rzecz takich podmiotów międzynarodowych jak UE czy wspominany coraz głośniej przez elity Zachodu, Rząd Światowy.


---
Oczywiście te cele powinien spisać prawnik wraz z całym statutem - to wyżej to amatorszczyzna. Płyty noszące logo istniejącego w świetle prawa stowarzyszenia będą bardziej wiarygodne.

Sama płyta powinna zawierać ograniczoną ilość materiałów - max 3 godziny - i być wypalona na DVD.
Widziałem fragmenty takiego filmu: "Wezwanie do przebudzenia" - to ciekawa składanka, ale nie potrafię połączyć jej w jeden film z formatem avi. Jakby ktoś mógł, to byłoby bardzo pomocne - PRIV.

WAŻNE - jakby ktoś znał się na prawie, to trzeba pogrzebać czy są jakieś dokumenty na stornach ministerstw, które świadczyłyby, że rząd rzeczywiście coś kombinuje już z czipem RFID czy tez chcą na razie zrobić coś przejściowego, aby ludzi oswoić. Mam nadzieję, że podejmą próbę od razu z RFID, ale oni chyba są za sprytni - boją się pośpiechu, by nie ujawnić ostatecznego celu zbyt wcześnie.


Co Państwo sądzą o celach?
Pozdrawiam serdecznie
AH
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:36, 30 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skąd wiadomo że będzie taki NWO jak wy go sobie wyobrażacie? Nikt nie ma takiej władzy żeby rządzić światem. Możliwe że ludzie wpływowi, mający władzę i pieniądze chcieliby być również bogami i mieć władzę nad wszystkim, tak jak Hitler, czy choćby Napoleon. Ale to są tylko ludzie nie bogowie. I taki Rockeffeler, czy królowa Anglii,w każdej chwili mogą zejśc z tego świata. W starożytnym Egipcie czy Rzymie władcy też uważali się za bogów. Jestem pewna że to właśnie ci ludzie rozpuścili taką teorię konspiracyjną jak NWO, czy bajkę o reptylianach, żeby poczuć się bogami i wzbudzać strach, bo tak naprawdę nie mają żadnej władzy nad światem. Świat jest zbyt złożony i skomplikowany. Zastanawia mnie jedno, jak taki Alex Jones, czy Icke mogą sobie spokojnie głosić swoje wymysły i prosperują coraz lepiej. Taka królowa Angli na przykład, ma takie wpływy, że mogłaby takiego Icka doprowadzić do porządku, że zająłby się czymś innym. Tak samo Alex Jones. Ale tacy ludzie są potrzebni i są na pewno opłacani przez tych samych których oni krytykują. Dzięki nim ci wpływowi ludzie czują się jeszcze więksi. Ta disinformacja ma na celu odciągnięcie też uwagi od innych rzeczy. Poza tym jeśli ktoś dąży do silnej władzy, musi mieć sekret, nie mogą być przecieki, bo inaczej nie mógłby osiągnąć planu. Bez sekretów żadna władza się nie utrzyma. Gdyby rzeczywiście były plany NWO, to nikt by o tym nie wiedział. Dlaczego przed atakiem na WTC, nie było żadnych teorii spiskowych? Prawdziwe plany, są otaczane tajemnicą. A jeśli się o czymś trąbi przedtem, to znaczy że to plotka, która najwyraźniej też jest do czegoś potrzebna. Disinformacja i wzbudzanie strachu w ludziach też może być dobrą zabawą i czemuś słuzyć. Prawdziwa tajemnica nie ma przecieków. Pożyjecie, zobaczycie. Od wiary w przeróżne spiski można naprawdę dostać choroby psychicznej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rep




Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 613
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:02, 30 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mechanizmy zabezpieczajace przesiakanie agentow - jeden podstawowy mechanizm to celowosc stowarzyszenia i statut.
Czlonkowie akceptuja cele stowarzyszenia i jesli ktos dziala wbrew celom to jest to podstawa do usuniecia.
Jesli agent bedzie realizowal cele to moze byc.

Cele. Podstawowy problem to system ktory daje im furtki do zaciskania petli. Dlatego cete powinny zmierzac do zmiany systemu.

Proponuje:

Wpisanie do konstytucji zasady ze konstytucja moze byc zmieniana tylko w drodze referendum.
Wpisanie do konstytucji zasady ze administracja publiczna ma obowiazek przeprowadzania niezwlocznego i wiazacego referendum na wniosek obywateli.
Wpisanie do konstytucji zasady ze administracja publiczna ma sluzebna role wobec obywateli.
Wpisanie do konstytucji zasady ze ograniczanie praw i swobod obywateli moze nastapic tylko w po akceptaci przez obywateli w drodze referendum.
Wprowadzenie do konstytucji prawa gwarantujacego kazdej partii politycznej rowny dostep do pomocy publicznej oraz srodkow masowego przekazu (rtv).
Wprowadzenie prawa zakazujacego sprzedazy zywnosci genetycznie modyfikowanej bez widocznego i zrozumialego ostrzezenia dla konsumentow.
Wprowadzenie prawa zakazujacego organom panstwowym stosowania nowoczesnych technologi przeciwko obywatelom i wbrew ich akceptacji.

Edit:
Stowarzyszenie to jest forma dzialania tylko dla tych co widza i rozumieja taka potrzebe.
Nikt nie ma obowiazku robic czegos czego nie chce.
Przekonywanie innych zeby bylo czy nie nie jest dobra droga.
Kazdy ma wolna wole.
Kwestia naczela to zdefiniowac cele na jedno lub kilka stowarzyszen tak aby skupialy ludzi zainteresowanych ich realizacja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
athenor777




Dołączył: 20 Gru 2008
Posty: 84
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:01, 31 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lara napisał:
Disinformacja i wzbudzanie strachu w ludziach też może być dobrą zabawą i czemuś słuzyć. Prawdziwa tajemnica nie ma przecieków. Pożyjecie, zobaczycie. Od wiary w przeróżne spiski można naprawdę dostać choroby psychicznej.

Wyjątkowo Lara mogę się z Tobą zgodzić! Smile Istotnie dobry i wskazany jest umiar we wszystkim, zwłaszcza jeżeli dotyczy to tzw. teorii spiskowych.


ya napisał:

Niepokoi mnie kilka rzeczy:
Jeśli wyskoczycie do ludzi STOP NWO bedziecie musieli najpierw wytłumaczyć im czym jest NWO. 99% ludzi nie ma o tym pojęcia.

Ja się zastanawiam nad tym, czy te 99% ludzi chce mieć na ten temat pojęcie... W sumie informacje o NWO są dostępne (net, prasa, ksiązki), a kto szuka ten znajduje. Mam wrażenie, że ta większość jest zainteresiowana głównie spokojnym życiem i rozrywkami.



redmuluc napisał:
1. Załóżcie dobrze opracowaną stronę www (nie do tego forum ... za duży bałagan.) z wybranymi przez Was materiałami z linkami do dostępnego serwera - lub płatnymi za grosze płytami do wysyłki.

Potęga informacyjna netu jest ogromna! Brak dobrej polskiej stony o tematyce NWO. Można przecież stworzyć serwis, który miałby powiedzmy kilkaset tysięcy wejść dziennie. Potencjał informacyjny takiej witryny byłby ogromy. Stworzenie takiego projektu to prawdziwe wyzwanie. Ludzie potrzebują przede wszystkim dobrze podanej i zrozumiałej informacji.



Rep napisał:
Mechanizmy zabezpieczajace przesiakanie agentow - jeden podstawowy mechanizm to celowosc stowarzyszenia i statut.
Czlonkowie akceptuja cele stowarzyszenia i jesli ktos dziala wbrew celom to jest to podstawa do usuniecia.
Jesli agent bedzie realizowal cele to moze byc.

Nie do końca się mogę zgodzić. Należy bronić się przed "uśpionymi" agentami, aby nie uderzyli później i nie zdezorganizowali lub opanowali takiego stowarzyszenia. Agentura składa się z przeszkolonych, znakomitych w pełni profesjonalnych fachowców, których raczej nikt nie złapie za rękę. Niedobrze, że nie doceniacie ich możliwości. Wystarczy wspomnieć Solidarność; ruch ten został opanowany i przejęty przez służby, które nawet osadziły tam swojego agenta-przywódcę tw. Bolka. Od tamtych czasów ich metody działania nie zmieniły się (co najwyżej unowocześniły) i nadal służby interesują się wszelkimi "nieprawomyślnymi" ruchami społecznymi, badają nastroje społeczne, infiltrują organizacje - niektóre niszą od razu, a w niektórych umieszczają swoich ludzi lub werbują członków. Dlatego doradzam działać ostrożnie i mądrze, bo szkoda byłoby zmarnować czas i energię wielu ludzi na coś, gdzie para pójdzie w gwizdek zamiast tam, gdzie trzeba.

Rep - takie zmiany w konstytucji są jak najbardziej słuszne. Jak tylko zmusić władzę, żeby sie "samoograniczyła"? Obawiam się, że to da się zrobić chyba tylko w drodze rewolucji! Tworzenie stowarzyszenia mającego zmieniać system obecny prawny - to raczej chyba nie będzie możliwe do zarejestrowania w sądzie z takim statutem. Ja bym nie zaczynał najpierw od stowarzyszenia, ale od założenia porządnej witryny www skupiającej informacje o NWO na początek. Jeżeli to jest za trudne to wszelkie inne poważniejsze akcje (tj. działalność stowrzyszeń) raczej też nie odniosą sukcesu, bo wymagają wiecej środków finansowych, logistycznych, zaangażowania i czasu ludzi itp. niż prowadzenie i utrzymanie dobrej często odwiedzanej witryny anty-NWO, która być może silniej oddziaływałaby na masy niż manifestacje, ulotki itp. bo ich zasięg w stosunku do netu jest mocno ograniczony. Całkiem ciekawy początek takiej akcji informacyjnej przez net jest stronka http://otworz-oczy.org/?page=1 założona przez bodajże autora wątku.


Adamie Haribu masz moje uznanie - widać, że jesteś pełen energii i entuzjazmu, a przy tym masz już pomysł, a to dużo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
GeisT




Dołączył: 01 Lut 2009
Posty: 2
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:44, 01 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chodzi mi o odniesienie się do wypowiedzi forumowiczów traktujących o stworzeniu jakowegoś systemu filtracji potencjalnych agentów przesiąkających do proponowanego stowarzyszenia...

Zacznę od tego, że na forum pojawiła się opinia (Adama Haribu), że film Zeitgeist Addendum jest intelektualną kompromitacją autorów.
Polemizowałbym z kompromitacją, ale najistotniejszym jest dla mnie wniosek, że przedstawiona w filmie koncepcja jest nie do wyobrażenia dla ludzi przez setki lat karmionych obowiązująca doktryną. Nie dziwię się opinii Adama, bo dla mnie przedstawiona koncepcja też jest "śmieszna?", ale jednocześnie dostrzegłem jak łatwo i szybko mój umysł podsunął mi "śmieszność?" do głowy. Wtedy zacząłem starać się sobie wyobrazić taką rzeczywistość i do tej pory mi trudno. A czy 40 lat temu nasi rodzicie potrafiliby wyobrazić sobie internet ? A to tylko 40 lat...

A teraz chciałbym się odnieść do przeciwdziałania infiltracji. Sama konieczność jest dla mnie nieakceptowalna, ponieważ uważam, że są dwie metody na działanie:
1. całkowite podziemie
2. zupełna otwartość i jawność.
Albo "wroga" pokonamy jego własną bronią (podziemie, spisek itp.), albo musimy go zaskoczyć czymś, na co zupełnie nie jest przygotowany.
Osobiście uważam, że "długi ogon" osób, które trzeba uświadomić jest w stanie taką "broń" wynaleźć, pozwalam sobie tak twierdzić na podstawie naukowych dowodów na zbiorową mądrość. Przy takim założeniu nie ma szans na jakąkolwiek filtrację i tworzenie jakieś elity...

To na zasadzie zalążku, jeśli wyda Wam się ciekawe, to będziemy kontynuować myśl.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
athenor777




Dołączył: 20 Gru 2008
Posty: 84
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:00, 01 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

GeisT napisał:
Albo "wroga" pokonamy jego własną bronią (podziemie, spisek itp.), albo musimy go zaskoczyć czymś, na co zupełnie nie jest przygotowany. Osobiście uważam, że "długi ogon" osób, które trzeba uświadomić jest w stanie taką "broń" wynaleźć, pozwalam sobie tak twierdzić na podstawie naukowych dowodów na zbiorową mądrość. Przy takim założeniu nie ma szans na jakąkolwiek filtrację i tworzenie jakieś elity...

Rozwiń tą myśl, bo to ciekawe spojrzenie na zagadnienie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3496
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:39, 01 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ten film widzieliscie ? Polskie napisy.

http://pl.youtube.com/watch?v=k4jdLrjH-3Y

http://pl.youtube.com/watch?v=N3gMJBxvD-o&feature=related

http://pl.youtube.com/watch?v=k_qSTDEzwWA&feature=related
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DarkTech




Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 1218
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:07, 01 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ya napisał:
nie możemy założyć działalności bo nas po prostu nie ma.

wiem brzmi to głupio, jednak jeśli przyjmiemy formę rasowej organizacji
to znikniemy. Stowarzyszenie siłą rzeczy stanie się głową takiego przedsięwzięcia, i łatwo zostanie przejęte.
Rola tego stowarzyszenia będzie nas stawiała w opozycji praktycznie z każdym, poczynając od kościoła, medycyny, władzy, mediów itd. Startować będziemy z ciężkiej pozycji. Dlatego musimy na początku unikać bezpośredniej konfrontacji bo po takiej akcji jeśli odniesie ona skutek zdarzy się np. coś takiego:
Przyjdzie /napisze do stowarzyszenia jakiś dziennikarz - będzie chciał napisać o nas artykuł. Myślisz że będzie on obiektywny? Ja myślę że nie i to nie dlatego że ten dziennikarz będzie z NWO. Tylko z powodu tego że ilość wiedzy którą musimy przekazać jest gigantyczna, a sporo czasu zajmuje przebrnięcie i zrozumienie tematu. Po prostu napisze o jakiejś kolejnej małej organizacji która coś tam chce - ot nic ciekawego jedna z wielu. No i w zależności od własnych preferencji określi nas jako sekciarze, antysemici, przeciwnicy kościoła, antyglobaliści itp.


W takim razie jak odniesiesz się do fragmentu statutu nowej loży masońskiej powstającej w Polsce?

“Jej zadaniem jest zjednoczyć osoby pochodzenia żydowskiego i uwydatnić tożsamość żydowską za pośrednictwem wzmacniania żydowskiego życia rodzinnego i wychowania i kształcenia młodzieży, szeroko pojętych usług dla osób starszych, oraz obrony Żydów i działalności na ich korzyść na całym świecie”. http://wolnemedia.net/?p=12736
_________________
Prawda nieraz jest bardzo trudna do ustalenia, ale nigdy nie jest tak niedostępna jak wówczas kiedy jest niewygodna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Baccalus




Dołączył: 13 Lut 2007
Posty: 414
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:45, 01 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odniosę się jednoczeniem osób wrażliwych na potrzeby wieczności i uwydatnieniem tożsamość jedności za pośrednictwem wzmacniania życia rodzinnego i wychowania i kształcenia młodzieży, szeroko pojętych usług dla osób starszych, oraz obrony bliźnich i działalności na ich korzyść na całym świecie”
http://prawda2.info/viewtopic.php?p=72637#72637
Może jeszcze zamiast "Dzień dobry" będę mówił "Chwała Polakom!", a jeśli ktoś mi to powie pierwszy, odpowiem "I każdemu, kto godny swego narodu!". Jeżeli macie propozycje jakiegoś konstruktywnego, sugestywnego zawołania, przedstawcie!
_________________
Admin ograniczył mi liczbę postów do 4, bo krytykowałem policjanta kopiącego człowieka podczas Marszu Niepodległości. Teraz 1/dobę(nie powiedział dlaczego).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DarkTech




Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 1218
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:53, 01 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
"Chwała Polakom!", a jeśli ktoś mi to powie pierwszy, odpowiem "I każdemu, kto godny swego narodu!"

Wydaje się być bardzo trafionym pomysłem. Jak to wdrożyć w życie?
W kwestii zaś projektu 10100:


_________________
Prawda nieraz jest bardzo trudna do ustalenia, ale nigdy nie jest tak niedostępna jak wówczas kiedy jest niewygodna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Baccalus




Dołączył: 13 Lut 2007
Posty: 414
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:09, 02 Lut '09   Temat postu: Chwała Polakom! Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Jak to wdrożyć w życie?

Jak to jak? Masz chyba buzię, a mama uczyć Cię nauczyła. Gdy idziesz do szkoły/pracy/sklepu/urzędu/znajomych chwalisz ludzi tymi słowami. Najpierw ludzi to zdziwi, domyślam się, następnie zaczną to tolerować, a ci, którzy widzą w tobie jakąś wartość, zapytają o powód takiego odzewu, no i jeżeli ocenią to za korzystny, a ocenią na podstawie Twojej interpretacji, więc postaraj się, to przyjmą i będą powielać.
_________________
Admin ograniczył mi liczbę postów do 4, bo krytykowałem policjanta kopiącego człowieka podczas Marszu Niepodległości. Teraz 1/dobę(nie powiedział dlaczego).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DarkTech




Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 1218
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:39, 02 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spoko. Jutro przetestuję. Wspólnik w firmie chwyci w mig o co chodzi. Już jest po mojej stronie Laughing
_________________
Prawda nieraz jest bardzo trudna do ustalenia, ale nigdy nie jest tak niedostępna jak wówczas kiedy jest niewygodna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kraken




Dołączył: 27 Maj 2007
Posty: 72
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:03, 17 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pytania do twórców tematu:
1. Jaką macie alternatywę dla NWO, czy nawet, dla obecnego stanu rzeczy? Wasz plan opiera się na -anty-, natomiast nie potrafię dostrzec tu twórczego myślenia. Zapytuję: Co proponujecie zamiast systemu? Jak będzie wyglądać ludzkość/świat/twoje miasto, gdy wasze zamierzenia wcześniej przedstawiane staną się realne?
2. Wspaniale, że planujecie długofalowe działania. Tylko dlaczego przeskakujecie od rozdawania filmów, "uświadamiania"(błędne, moim zdaniem, określenie, gdyż to, co oferujecie, to tylko informacje zwykle nie umożliwiające zmiany świadomości) i drobnych akcji do wielkiego huku, zmian konstytucji i prawa? (toż to narzędzia NWO i kontroli są! chcecie zająć miejsce luminatorów, przejrzałem was!) Napiszcie, co macie zamiar robić w dość długim okresie czasu pomiędzy rozdawanymi płytami a wysadzaniem rządu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
SugS




Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 77
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:49, 17 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może by tak vlepki ? Łatwo dostępne, szybko sie nakleja w widocznych miejscach ogólnie dobry sposob propagandy. Tylko trzeba dobrą grafike zrobić
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gerwazjana




Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 611
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:01, 17 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SugS- viewtopic.php?t=4685&highlight=vlepka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pepe




Dołączył: 21 Sty 2009
Posty: 239
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:02, 17 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nawet kolega (to ten co wyżej się ciekawie wypowiada) dawał kiedyś niezłe propozycje wlepek ...

Kraken napisał:
Wydaje mi się, że hasła, o ile mają być skuteczne, muszą uderzać w najgłębsze struny człowieka.
"Czy rządzisz swoim życiem?"
"Kto cię kontroluje?"
"Kto wychowuje nasze dzieci?"
"Dlaczego wdychasz spaliny i pijesz martwą wodę?"
"Czy świat wokół ciebie jest spełnieniem twych marzeń?"
"Rozejrzyj się - ile uśmiechniętych twarzy widzisz wokół?"


no comment
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Baccalus




Dołączył: 13 Lut 2007
Posty: 414
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:15, 19 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
1. Jaką macie alternatywę dla NWO, czy nawet, dla obecnego stanu rzeczy?

Dokładnie.
Z tego, co mi się wydaje to alternatywa wobec Systemu(tworzonego przez lata) to nie coś, co jej twórca przedstawić może od tak w jednym czy dwóch postach. To coś, co, by zrozumieć, najpierw należy uwolnić się od uzależnień.
Przykładowo.
Sprzeciwiamy się totalnej kontroli władzy. Sprzeciwiamy się chipom. No ale dlaczego nie sprzeciwiacie się dowodom osobistym? Przecież to też kontrola. Kiedyś takiej nie było, a ludzie żyjący w takich czasach totalny i powszechny spis ludności uważaliby za z jednej strony nierealny, z drugiej przerażający. Jak do tego doszło, że mamy powszechny przymus rejestrowania urodzonych własnych osobistych dzieci? Metodą małych kroczków, ograniczaniem perspektywy pokoleniowej mas.
No ale co złego jest w dowodach osobistych? Przecież wszędzie są potrzebne. Trzeba przecież jakoś udowadniać, że jest się tym a tym. Bez tego można podawać się za kogoś innego. Od kiedy, kto i dlaczego zaczął wymagać udowadniania swojej tożsamości? Z mojej wiedzy w różnych systemach zaczynało się to w momencie dziedziczenia jakiejś własności, nadania, ziem, czy tytułów. Przedstawię moją wizję polszczyzny. Król miał drużynę wiernych mu morderców. Pomińmy kwestię jej pochodzenia. Jednym z narzędzi motywującym tych bezbożników do zabijania była wizja nadań ziemskich. Drużyna z księciem na czole dogadała się, że podzielą tereny między sobą i każdy z nich będzie łupić ludzi zamieszkujących jego teren, będzie żył do końca życia w dostatku, a jego synowie po nim odziedziczą tą umowę wraz z obowiązkami względem drużyny(układu). No to żeby otrzymać pomoc drużyny w tłumieniu buntu, czy ogólnie czymkolwiek na danym terenie trzeba było udowodnić, że jest się synem tego, a tego, który to w przeszłości służył mieczem układowi. Zwykle takie papierki znajdowały się w jakiś mnisich kronikach, czy jakoś tak.
Jak to przeszło na całą ludność zamieszkującą tereny Polski? Władcy wymagali od swoich niewolników danin za przywilej życia na ich terenie. A w sumie, to byli zmuszani do pracy dla kniazia, czy jak to tam się nazywał jakiś pan terytorialny. Niektórzy panowie byli na tyle sprytni, że tworzyli wolność gospodarczą i pozwalali nabywać ziemię. Po krwawych powstaniach naszych prarodziców władcy ugruntowali swą pozycję na tyle, że lud zaakceptował religię i swoją pozycję podrzędną. Lud pozbawiony swoich mędrców, bo bogobojni misjonarze wycięli ich, wyszkolony przez kapłanów, począł realizować mechanizm systemu i płacić daniny, nabywać grunty itp.. Kapłani tak sprytnie to wymyślili, że stworzyli mechanizm, w którym niewolnik, jeżeli chce mieć łatwiejsze życie, może zniewolić innych - Feudalizm. W razie problemów wasal mógł liczyć na pomoc suwerena bezpośrednią, lub pośrednio, jako pomoc współwasala. Był też zobowiązany do służby suwerenowi. Wracając do kwestii kontroli populacji. przywileje wasalskie były również dziedziczne i by móc z nich korzystać trzeba było się legitymować. Do tego dochodzi sprawa dziedziczności własności mieszczańskich itp.
Skrótowo: Sprytni Kapłani korzystając z wypranych z moralności wiernych pozbywali się elity swobodnego ludy słowiańskiego i podporządkowali sobie po kilkunastu pokoleniach ludność Systemem, który czyni pozory swobody, w którym owce same siebie pilnują(co ładnie zobrazował David Icke, którego filmy polecam).

Towarzysze forumowicze! Zagrożenia nie dopatruję się w chipach. Zagrożenia dopatruję się w ich przyczynach. Przyczyną wprowadzania chipów jest z jednej strony wola Władców z drugiej zaś bierność społeczeństwa. Bierność nie wynikająca z bezmyślności a z akceptacji "kosztów postępu" (czy innych bredni, typu wolności, bezpieczeństwa). Oni nie wszczepią nam chipów, jeżeli im na to nie pozwolimy. Nas jest cała ludzkość. Porównawczo ich garstka.
Nie pozwolimy, jeżeli się uwolnimy. Jeżeli wszyscy razem i każdy z osobna posiądzie swobodę myśli. Jeżeli każdy z nas stworzy obraz swojego swobodnego życia.

@Kraken
Jeżeli chcesz znać alternatywę, to ją stwórz sam. W przeciwnym razie staniesz się niewolnikiem nowego Systemu. Stwórz obraz życia, w którym z własnej woli nie zaakceptujesz jakiejkolwiek formy niewolnictwa. Czy to podatków w naturze, czy walutowych, czy to kontroli, rejestracji, czy oddawania własnych dzieci na tresurę.
Każdy niech myśli sam, na tym polega Swoboda i oddolna akcja, pozbawiona ryzyka infiltracji. Nie wiem, czy masz dzieci, ile masz lat, w każdym bądź razie, jeżeli nie masz, to zaplanuj życie tak, by nauczyć je Swobody, by Władcy ich nie zachipowali, nie zapisali w swoich kronikach, by nie musiały kupować żywności i płacić przy tym podatku vat, czyli pozwolenia na kupno tej żywności, a by sami ją sobie uprawiali/hodowali(odradzam konsumpcję mięsa, ale to szczegół).

Jak już sam zaplanujesz, to wtedy pytaj innych, co planują i porównaj ich pomysły ze swoim. Ale przede wszystkim materializuj. Myśl swą.

To^ właśnie moja alternatywa. Niewiedza, uzależnienie i bezmyślność, jako przyczyna zła. Alternatywa -> zdobywanie informacji, uniezależnienie się od władców i unikanie kompromisów.
_________________
Admin ograniczył mi liczbę postów do 4, bo krytykowałem policjanta kopiącego człowieka podczas Marszu Niepodległości. Teraz 1/dobę(nie powiedział dlaczego).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sonic3




Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 682
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:57, 21 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kraken napisał:

1. Jaką macie alternatywę dla NWO, czy nawet, dla obecnego stanu rzeczy? Wasz plan opiera się na -anty-, natomiast nie potrafię dostrzec tu twórczego myślenia. Zapytuję: Co proponujecie zamiast systemu? Jak będzie wyglądać ludzkość/świat/twoje miasto, gdy wasze zamierzenia wcześniej przedstawiane staną się realne?


są ludzie którzy już stworzyli teoretyczne podwaliny pod inne systemy, jest nawet o tym fajna książka: E.F. Schumachera pt. Małe jest piękne.

Tutaj masz ciekawa pozycje na ten temat: http://chomikuj.pl/szumix/Dokumenty/Wspo*c5*82czesna_ekonomia_humanitarna.pdf

Są na świecie ludzie, który mają już nakreślone wizje jak ten świat mógłby funkcjonować, przemyślano wszystkie kwestie pod wieloma kątami, te osoby nie muszą się koniecznie znajdować na tym forum.
_________________
http://zakazaneowoce.pl/imgs/banery/baner-zakazaneowoce-350x20.jpg
Zdolność do dziwienia się jest początkiem do mądrości
Prawa jednego człowieka kończą się tam, gdzie zaczynają się prawa drugiej osoby.
W jedności siła nie w budowanych murach!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:54, 23 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukashh




Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 227
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:42, 23 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myśle, że taki zestaw filmów nie zniechęci a otworzy oczy wszystkim zmanipulowanym przez media. Taki zestaw można nagrać na płytki i rozdawać ludziom lub wysyłać linki niech znają prawdę.

Wszystkie filmy przetłumaczone pierwszy z lektorem.


Filmy należy oglądać według tej kolejności (warto kliknąć "oglądaj w wysokiej rozdzielczości"):

1.Aniołowie i Demony:
http://www.youtube.com/view_play_list?p=5605C06210D5511B&v=nKZnluYq1bk


2.Wezwanie Do Przebudzenia
http://www.youtube.com/view_play_list?p=E75BF429B487E667&v=KfwM4W96Ay0


3.Zeitgeist Addendum
http://www.youtube.com/view_play_list?p=8AD920068DCB9F95&v=lOjMpUIstKU

ostatni film moze być bez końcowej części, która jest troche SF.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wunderwaffel




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 425

PostWysłany: 18:10, 23 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Temat:"Projekt ostrej walki z NWO"
Odpowiedzi:"Załóżmy stronę www z filmami..."

Chyba twórca tematu minął się z celem i zamiast "Ostrej walki z NWO" miał napisać "Nowa bierna walka Ghandiego". Już widzę jak po rozpowszechnieniu filmików z teoriami spiskowymi (których jest już masa) NWO zacznie drżeć . . .

Żeby pokonać NWO trzeba by było globalnego poruszenia. Tak na gwałt 2 mld ludzi którzy wychodza na ulicę i palą loże masoński, miejsca illuminatów etc. Bo te nowe teorie w stylu "uświadamiania ludzi" stają się nudne. Nie wiem gdzie się zgubiliście ale nie jesteście ani oświeceni ani zajebiście mądrzy. Wszyscy na świecie wiedzą, że kto ma forsę ten ma władze a na chwilę obecną forsę mają banki czyli wniosek 1: Swiatem rządza banki.
Otwieranie ludziom oczu. . .oprócz Zeitgeista którego gdzies trafiłem przypadkowo nie widziałem nic bo on tak mnie odrzuca treścią że jest to trudne do opisania.
Wniosek 2.: Pokaż że jesteś. I tak trafiam do meritum spawy - "Co zrobic by ludzi uświadomić?". Wysadzić np loże masońska w powietrze (np tę w Poznaniu) i na internecie wysłać, że za atakiem stoi grupa "Illuminati" i tylko czekać aż między wolnomularzami a Illuminatami dojdzie do jakiś waśni - wkońcu jeśli sa to ludzie chciwi to status quo między nimi minie tak szybko jak tylko wprowadzą swój "New World Order".

Ja wiem, że zaraz we wrask pójda tutejsi hipisi i zeżrą mnie, że wolę działania zbrojne ale cóż zrobić skoro jak sami mówicie chcą wybić 9/10 ludności na świecie. . .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
archetyp




Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 86
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:11, 23 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie, jak kolega wyżej napisał - to nie jest ostra walka z NWO, zdaje się że rozmieniacie się na drobne.

Zastanawiacie się o jakich skutkach i jak poinformować społeczność zamiast po prostu jakimkolwiek sposobem (ulotki, płytki itd.) informować o przyczynach!

Istotą problemów jest system obecnego pieniądza dłużnego, cała reszta: GMO, Codex Alimentarius, RFID, itd to tylko skutki ich działania.

By ludzie poznali prawdę muszą znać przyczynę, same skutki bez podłoża wydaja się nierealne i nieprawdziwe!

Jeśli poznają przyczynę z biegiem czasu zaczną zauważać implikacje obecnego systemu pieniądza dłużnego w życiu człowieka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5   » 
Strona 2 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Projekt ostrej walki z NWO
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile