W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Akcja: Klucz do wolności  
Podobne tematy
Projekt ostrej walki z NWO102
"Płyty Prawdy" - real release 533
Akcja na Przystanku Woodstock29
Pokaz wszystkie podobne tematy (5)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
12 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 2932
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
freedomskey




Dołączył: 11 Lut 2012
Posty: 14
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:43, 11 Lut '12   Temat postu: Akcja KLUCZ DO WOLNOŚCI Odpowiedz z cytatem

KLUCZ DO WOLNOŚCI jest to akcja, którą sam wymyśliłem i zapoczątkowałem, bo uważam, że wiele osób po wejściu na to forum się "budzi". Tyle tylko, że tak na prawdę mało kto wie o istnieniu prawda2.info . Około 1500 zarejestrowanych użytkowników + grupa ludzi (nawet jeśli jest liczna), która przegląda to forum, a nie posiada konta to i tak jest to ułamek tego co potrzeba, żeby w jakiś sposób na większą skalę zmienić myślenie ludzi nieświadomych, że żyją w niewolniczym systemie. Duża część tych ludzi nie jest ani tępa, ani w żaden sposób ograniczona umysłowo ale są po prostu zajechani przez system (np. praca po 12h/dzień za gówniane pieniądze, kredyty, podatki, zmanipulowani przez TV ... itp ). Oni nie mają już chęci/czasu/siły/motywacji, żeby jakoś się temu przeciwstawić (samemu szukać, czytać, odkrywać co się tak na prawdę dzieje na tym świecie). Osobiście uważam, że jest w tych ludziach potężna siła ale trzeba dać im "drogowskaz". Jeśli go dostaną to wtedy jest szansa, że coś się zacznie w ich głowach zmieniać. Jak już taki osobnik wejdzie tu na forum to szansa na "przebudzenie" jest duża. Sam dotarłem tutaj zupełnie przypadkiem rok temu. Od tamtego czasu wchodzę tu niemal codziennie coś poczytać/obejrzeć i tak zastanawiam się co zrobić aby ułatwić "przebudzenie" innym. Niby są opracowane wlepki, podobno były też rozdawane płyty prawdy, jednak od dłuższego czasu chodziło mi po głowie coś takiego aby:

- było banalnie proste,
- było tanie (żeby nikogo zbytnio po kieszeni nie szarpało, bo to bardzo zniechęca),
- była szansa stosować to niemal w każdej sytuacji bez większego wysiłku,
- nie trzeba było produkować się przez pół godziny tłumacząc komuś czemu warto wejść na takie forum,
- miało szanse stać się zjawiskiem masowym,
- momentalnie zainteresowało,
- akcja była trwała/ciągła (a nie jednorazowa),
- każde działanie miało docelowo jak największą skuteczność,
- można było dotrzeć z tym niemal do każdego kogo spotkamy na swej drodze.

Po gruntownym przemyśleniu sprawy wpadłem na pomysł aby zrobić "klucz do wolności".
Jak to wygląda przedstawiam w poniższym linku:

http://s1.pokazywarka.pl/i/892367/1328343/01-klucz-do-wolnosci.jpg

Aktualne protesty są dobrą okazją, żeby obdarowywać ludzi takimi kluczami, bo oni będą mieli motywacje żeby choć zajrzeć co kryje się pod linkiem jaki dostali. Generalnie każda okazja jest dobra aby komuś to dać, można też zostawić na siedzeniu w autobusie, wrzucić do losowo wybranej skrzynki na listy, wsadzić papierowy pasek komuś za wycieraczkę do auta. Możliwości jest wiele.

Klucz ma to do siebie, że jeśli wiemy, że on nie jest nasz to chyba podświadomie jakoś myślimy że powinniśmy go oddać komu trzeba (bo w końcu nie należy do nas, a wyrzucić jakoś tak nie wypada). Przynajmniej ja osobiście jakbym dostał jakiś klucz to na pewno bym nie wyrzucił go od razu do kosza. A to już sukces, bo jak ktoś zachowa klucz, to jest duże prawdopodobieństwo, że dotrze tutaj na forum i będzie miał szansę"obudzić się" , a może nawet będzie potem "budzić" innych.

Klucze opracowałem w 2 wersjach:
- prostej - papierowej (można nosić np. w portfelu i mieć zawsze przy sobie nawet w większej ilości)
- ambitnej - z metalowym kluczem przywiązanym sznurkiem do etykiety obklejonej taśmą klejącą (etykieta jakby zalaminowana - duża trwałość)
Na pewno większość ma w domu kilka starych, już niepotrzebnych kluczy. Można zrobić z nich pożytek i puścić w obieg. Liczba rąk przez jakie przejdą (zanim ktoś przerwie cykl) może być zaskakująca.

Wystarczy zaczepić kogoś tekstem typu:

- Witam! Mam dla ciebie/pani/pana klucz do wolności.
- Przepraszam pana/panią bardzo, proszę przyjąć prezent ode mnie. To jest klucz do wolności.

i wręczyć klucz po czym spokojnie odejść. Niech sobie dalej rozkminiają co to jest i dlaczego to dostali.

Plik do wydruku można pobrać z poniższego linku:

http://www.sendspace.pl/file/3ca2351f903f197963ba858
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azizami




Dołączył: 23 Sty 2009
Posty: 1071
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:07, 11 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

podoba mi sie ta akcja, wsadzanie pasków za
wycieraczki aut - to jest to,
ale wiesz jacy są zombiacy - może co dziesiąty wejdzie na forum i coś tam poczyta..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8569
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:04, 11 Lut '12   Temat postu: Re: Akcja KLUCZ DO WOLNOŚCI Odpowiedz z cytatem

freedomskey napisał:


Wystarczy zaczepić kogoś tekstem typu:

- Witam! Mam dla ciebie/pani/pana (hasło) klucz do wolności.

odzew - Tam, gdzie jest władza, tam nie ma wolności.

Innego klucza nie chcę , na inny się nie zgadzam, i nie będę dyskutował nad wyższością mojej racji nad twoją Wink


Jest człowiek chętny to dobrze , tylko środków mało . Rozumiem , porywczość , często dotyka młodych napalonych . Rzeczywiście akcja by może miała sens , może obiłaby się echem w Tele5 , gdybyście/byśmy rozdali 10 tysięcy takich kluczy ( i to jest dolna granica ) . I może , ze 100 osób by zaczęło czytać . A czytanie to dopiero początek drogi .
Nie lepiej zrobić kilka plakatów , z tekstem - np - TVN kłamie, czytaj prawdę2 .
Żeby uzyskać efekt , potrzebne są nakłady.

Jak już masz te dwa klucze to dowiedź się gdzie mieszka Olejnik i Durczok . Pojedź do nich pod drzwi , wpierdol klucz w zamek i go ułam Wink Mały nakład , bezcenny efekt Wink ( oni na pewno wejdą na tę stronę ) . Zresztą można robić tak wszystkim. Dziennikarzom , politykom , artystom. Każdy będzie chciał się dowiedzieć kto za tym stoi i wejdzie na wskazaną stronę , darmowa reklama . I taka akcja ma sens . Tysiące nowych odwiedzających i strona będzie chodziła jak tego pamiętnego dnia kiedy jakiś samolot rozjebał się pod Smoleńskiem.
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:27, 11 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

freedomskey
Cytat:
Aktualne protesty są dobrą okazją, żeby obdarowywać ludzi takimi kluczami, bo oni będą mieli motywacje żeby choć zajrzeć co kryje się pod linkiem jaki dostali.


Ilu ludzi obdarowałeś takimi kluczami?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Stanley




Dołączył: 04 Sty 2008
Posty: 292
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:06, 11 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Ordel" nie zniechęcaj "Freedomskey'a" tak już na starcie.
On już zrozumiał bardzo wiele, co się tu w tym padole dzieje i doszedł do punktu, że siedzenie i delektowanie się samemu wieściami z Prawdy2 to zbyt mało, by cokolwiek mogło się zmienić w realu. Więc to jest jego jak najbardziej naturalny odruch,- praktycznie bezwarunkowy, by tę wiedzę poznali wszyscy inni.
Według mnie ciekawy i oryginalny pomysł.

Ja miałem to samo 5 lat temu. Mój pomysł nosił nazwę PODAJ DALEJ, po tym jak zdałem sobie sprawę z wagi filmu "Pay It Forward"(- więc tak na prawdę, pomysł ten tylko zapożyczyłem do swojej akcji). Wypalałem i rozdawałem płyty z materiałami i "najważniejszymi linkami świata". Rozdałem ich mnóstwo. Naiwnie już nie wierzyłem, ale wiedziałem, że to przyniesie ogromny sukces. No i co? Nic. PODAJ DALEJ po prostu nie zadziałało. Dokładnie tak jak w scenariuszu tego filmu. - Grochem o ścianę. Nadal rozmyślam nad jakimś innym sposobem i wiem, że musi istnieć, tylko potrzeba by było zrobić jakąś "burzę mózgów" przynajmniej z setki osób.

"Freedomskey" nie zniechęcaj się w najmniejszym stopniu do tego realnego działania. Nawet jeśli zdołasz "obudzić" choć jedną istotę, to wiedz, że to jest "Bardzo Wiele". Podaj Dalej i zostaw to swojemu biegowi nie zagłębiając się, jaki to przynosi odzew. Ja dopisywałem na płytach: "Jeśli już rozumiesz, to wypal jeszcze dwie i PODAJ DALEJ".
Rób to co Ci podpowiada Serce. Pozdrawiam.

Pozostałych Obudzonych Również.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8569
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:22, 11 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ależ , ja wcale nie chce go zniechęcić . Chciałbym zradykalizować jego podejście do sprawy .
Naprawdę , więcej się osiągnie kiedy takim dziennikarzynom przerysuje się lakier na aucie , a później ten klucz do wolności włoży się za wycieraczkę .
Wolność nie chodzi po prośbie . Wolność nie jest miła ani uprzejma .Wolność zawsze przychodzi z nożem w zębach Wink
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
astrit




Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 940
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:45, 11 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stanley napisał:
No i co? Nic. PODAJ DALEJ po prostu nie zadziałało. Dokładnie tak jak w scenariuszu tego filmu. - Grochem o ścianę. Nadal rozmyślam nad jakimś innym sposobem i wiem, że musi istnieć, tylko potrzeba by było zrobić jakąś "burzę mózgów" przynajmniej z setki osób.


no i co? Very Happy

iii pachnidło ...http://www.youtube.com/watch?v=Ok6whOoLmuw&feature=fvwrel

Ordel wolność zawsze przychodzi wtedy, gdy jest się na nią gotowym i odpowiedzialnym za własne czyny Wink
_________________
nie konwersuje z babochłopami.

*miarą twojej wiedzy jest zasięg twojej intuicji* astrit
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Stanley




Dołączył: 04 Sty 2008
Posty: 292
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:07, 11 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Otóż to, coś takiego właśnie.
W tym cały ambaras, by wszyscy, zechcieli "obudzić się",- w jak największej ilości osobników, na raz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
freedomskey




Dołączył: 11 Lut 2012
Posty: 14
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:30, 01 Maj '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przygotowane klucze (linki) wyglądają tak jak poniżej:



http://s3568.chomikuj.pl/ChomikImage.asp.....amp;loc=PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JAR




Dołączył: 22 Paź 2008
Posty: 448
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:45, 02 Maj '12   Temat postu: Re: Akcja KLUCZ DO WOLNOŚCI Odpowiedz z cytatem

freedomskey napisał:
KLUCZ DO WOLNOŚCI jest to akcja, którą sam wymyśliłem i zapoczątkowałem, bo uważam, że wiele osób po wejściu na to forum się "budzi". Tyle tylko, że tak na prawdę mało kto wie o istnieniu prawda2.info . Około 1500 zarejestrowanych użytkowników + grupa ludzi (nawet jeśli jest liczna), która przegląda to forum, a nie posiada konta to i tak jest to ułamek tego co potrzeba, żeby w jakiś sposób na większą skalę zmienić myślenie ludzi nieświadomych, że żyją w niewolniczym systemie. Duża część tych ludzi nie jest ani tępa, ani w żaden sposób ograniczona umysłowo ale są po prostu zajechani przez system (np. praca po 12h/dzień za gówniane pieniądze, kredyty, podatki, zmanipulowani przez TV ... itp ). Oni nie mają już chęci/czasu/siły/motywacji, żeby jakoś się temu przeciwstawić (samemu szukać, czytać, odkrywać co się tak na prawdę dzieje na tym świecie). Osobiście uważam, że jest w tych ludziach potężna siła ale trzeba dać im "drogowskaz". Jeśli go dostaną to wtedy jest szansa, że coś się zacznie w ich głowach zmieniać. Jak już taki osobnik wejdzie tu na forum to szansa na "przebudzenie" jest duża. Sam dotarłem tutaj zupełnie przypadkiem rok temu. Od tamtego czasu wchodzę tu niemal codziennie coś poczytać/obejrzeć i tak zastanawiam się co zrobić aby ułatwić "przebudzenie" innym. Niby są opracowane wlepki, podobno były też rozdawane płyty prawdy, jednak od dłuższego czasu chodziło mi po głowie coś takiego aby:

- było banalnie proste,
- było tanie (żeby nikogo zbytnio po kieszeni nie szarpało, bo to bardzo zniechęca),
- była szansa stosować to niemal w każdej sytuacji bez większego wysiłku,
- nie trzeba było produkować się przez pół godziny tłumacząc komuś czemu warto wejść na takie forum,
- miało szanse stać się zjawiskiem masowym,
- momentalnie zainteresowało,
- akcja była trwała/ciągła (a nie jednorazowa),
- każde działanie miało docelowo jak największą skuteczność,
- można było dotrzeć z tym niemal do każdego kogo spotkamy na swej drodze.

Po gruntownym przemyśleniu sprawy wpadłem na pomysł aby zrobić "klucz do wolności".
Jak to wygląda przedstawiam w poniższym linku:

http://s1.pokazywarka.pl/i/892367/1328343/01-klucz-do-wolnosci.jpg

Aktualne protesty są dobrą okazją, żeby obdarowywać ludzi takimi kluczami, bo oni będą mieli motywacje żeby choć zajrzeć co kryje się pod linkiem jaki dostali. Generalnie każda okazja jest dobra aby komuś to dać, można też zostawić na siedzeniu w autobusie, wrzucić do losowo wybranej skrzynki na listy, wsadzić papierowy pasek komuś za wycieraczkę do auta. Możliwości jest wiele.

Klucz ma to do siebie, że jeśli wiemy, że on nie jest nasz to chyba podświadomie jakoś myślimy że powinniśmy go oddać komu trzeba (bo w końcu nie należy do nas, a wyrzucić jakoś tak nie wypada). Przynajmniej ja osobiście jakbym dostał jakiś klucz to na pewno bym nie wyrzucił go od razu do kosza. A to już sukces, bo jak ktoś zachowa klucz, to jest duże prawdopodobieństwo, że dotrze tutaj na forum i będzie miał szansę"obudzić się" , a może nawet będzie potem "budzić" innych.

Klucze opracowałem w 2 wersjach:
- prostej - papierowej (można nosić np. w portfelu i mieć zawsze przy sobie nawet w większej ilości)
- ambitnej - z metalowym kluczem przywiązanym sznurkiem do etykiety obklejonej taśmą klejącą (etykieta jakby zalaminowana - duża trwałość)
Na pewno większość ma w domu kilka starych, już niepotrzebnych kluczy. Można zrobić z nich pożytek i puścić w obieg. Liczba rąk przez jakie przejdą (zanim ktoś przerwie cykl) może być zaskakująca.

Wystarczy zaczepić kogoś tekstem typu:

- Witam! Mam dla ciebie/pani/pana klucz do wolności.
- Przepraszam pana/panią bardzo, proszę przyjąć prezent ode mnie. To jest klucz do wolności.

i wręczyć klucz po czym spokojnie odejść. Niech sobie dalej rozkminiają co to jest i dlaczego to dostali.

Plik do wydruku można pobrać z poniższego linku:

http://www.sendspace.pl/file/3ca2351f903f197963ba858


Kolego, z calym szacunkiem dla Ciebie i twojego pomyslu, ale zwroc uwage na kilka rzeczy...

1) najpierw sobie odpowiedz na pytanie podstawowe czy chcesz "budzic" innych ludzi z tego ich "letargu" dlatego ze potrzebujesz wiekszego grona ludzi wokol siebie myslacych tak jak ty, po to zebys sam sie stal "trwale" obudzonym". Moze tak naprawde w chwili obecnej nie wierzysz w te wszystkie spiskowe teorie, wiec szukasz potwierdzenia ich prawdziwosci poprzez przekonanie innych do ich prawdziwosci? Zastanow sie...

2) Ludzie tak naprawde chca miec pelna miske i nakarmione dzieci i nie potrzebuja zadnych wstrzasow, zadnych rewolucji w tym rowniez swiatopogladowych. Musialbys wejsc na rynek z nowym kanalem telewizyjnym czy stacja radiowa lub tez grupa muzyczna lub programem telewizyjnym (...lub tez przejac te istniejace) , ktory/-a by stopniowo przemycala tresci dajace ludziom do myslenia, z jednej strony w sposob subtelny i podprogowy, a z drugiej strony stopniowo i pomalu - ludzie nie lubia wstrzasow i szokow, preferuja swoje zycie zmieniac w sposob ewolucujny.

3) Zastanow sie czy prawda2 jest na pewno ta na ktorej nalezy poszukiwac prawdy, bo mam wrazenie ze jestes "zachlysniety" tym forum. Prawda ta prawdziwa nie jest ograniczona zadnymi granicami, cenzura, prohibicja i regulacjami; jest ona dostepna dla kazdego i zdobywa sie ja samodzielnie poprzez myslenie, kontemplacje, rozwazanie, doswiadczenie zyciowe, itd. Prawda2 wprost przeciwnie jest byc moze narzedziem robienia ludziom wody z mozgu, na tej zasadzie jak wielkie hipermarkety sprzedaja swoje towary - 20-30% taniej niz gdzie indziej, 70-80% drozej. Kumasz o co chodzi, 20-30% sensownych tresci i 70% trollowania i przepychania swoich poronionych wizji, nieadekwatnych do rzeczywistosci i nie majacych szans na to aby byc wcielonymi w zycie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Akcja: Klucz do wolności
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile