W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Akcja na Przystanku Woodstock  
Podobne tematy
Projekt ostrej walki z NWO102
Akcja: Klucz do wolności9
"Płyty Prawdy" - real release 533
Pokaz wszystkie podobne tematy (5)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
10 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 4790
Strona: 1, 2   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kajfi8




Dołączył: 10 Lip 2009
Posty: 52
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:16, 10 Lip '09   Temat postu: Akcja na Przystanku Woodstock Odpowiedz z cytatem

Siema,

Od jakiegos czasu czytam to forum i wpadl mi do glowy pomysl ktorym chcialbym sie z wami podzielic.

Ale najpierw chcialbym w skrocie przedstawic w jaki sposob zetknalem sie z tematyka szeroko pojetego NWO.
Przez 4 lata przebywalem w USA (stany Missouri, Illinois, Florida). Podczas pobytu w Chicago zauwazylem
vlepki typu "9/11 was an inside job" i to mnie zainteresowalo poniewaz juz wczasie ogladania zawalenia sie wiez
w TV cos wydawalo mi sie 'nietak'. Juz sam atak na USA, najwieksza potege militarna swiata byl jakis taki nierealny.
Zaczalem wiec drazyc temat na Youtubie i to co zobaczylem poprostu mnie powalilo. Jak rzad ktoregokolwiek kraju mogl
dopuscic sie takiej zbrodni na wlasnym narodzie?? Na tym etapie nie wiedzialem jeszcze nic o planach stworzenia
Jednego Swiatowego Rzadu. Bedac 'na robocie' w centrum Chicago ni stad ni zowat podjechal do mnie murzyn i wreczyl mi
wypalana przez siebie plytke DVD, poczym odjechal bez slowa. Na plytce widnial napis: "America:Freedom to Fasism" oraz
"911 In Plane site" - film ktory kiedys widzialem juz na youtube. Cala akcja niezmiernie mnie zaskoczyla i przez caly
dzien nie moglem sie doczekac kiedy wroce do domu i obejrze ta plytke. Film Aarona zaczal sie niewinnie lecz niezmiernie
ciekawie dla platnika podatku dochodowego w USA Smile Lecz konkluzji do ktorej doszedl Russo sie nie spodziewalem i to
otworzylo mi oczy i zachecilo do dalszych poszukiwan Prawdy.

Od pol roku jestem w Polsce i niezmiernie zainteresowala mnie Wasza inicjatywa 'Plyt Prawdy' oraz Vlepek poniewaz przez
taka sama akcje otworzono oczy mnie tam za oceanem. Czyli jestem zywym dowodem na to ze takie akcje maja sens Smile
Dlatego ja teraz chce podac dalej ten 'lancuszek' i proponuje abysmy zrobili akcje wreczania Plyt i Vlepek na
tegorocznym Przystanku Woodstock. Bedzie tam naprawde wielka grupa ludzi ktorych wartoby poinformowac o kilku
waznych sprawach...

Co wy na to?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
suspenser




Dołączył: 20 Sty 2008
Posty: 669
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:40, 10 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobry pomysł - jesli tylko będę mógł w tym roku pojechać to porozdaje troche materiałów.

Moznaby tez pójść zadać kilka pytań TW BOLEK, który tam będzie.

Rok temu byłem na spotkaniu z Balcerowiczem i mam już pewne doświadczenie.

Może będzie tam nas więcej z forum i zrobimy jakąś akcję korzystając z efektu synergii tzw. w kupie siła Question
_________________
We wszystkim trzeba mieć umiar ... nawet w umiarze.

Za niezgodność poglądów i działań z własnymi Bimi zmniejsza limity.

Na szczęście kary ta są mniej dotkliwe niż za to samo 30 lat temu.

Pozdrowienia dla oficera prowadzącego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aro_klb




Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 1484
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:17, 10 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie pomysł bomba! Młodzi ludzie,integracja, przeciw zasadom( anarchizm Wink ) To może być strzał w dziesiątke!
_________________
Jestem pisowskim aparatczykiem z małym penisikiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kajfi8




Dołączył: 10 Lip 2009
Posty: 52
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:00, 10 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciesze się, ze temat was zainteresowal. Moglibysmy sie zjawic np. w koszulkach z napisem 'STOP NWO' czy cos w tym stylu, a z tylu koszulki np znak przekreslonej piramidy z jednodolarowki. Moze jakies flagi?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sensor




Dołączył: 19 Cze 2009
Posty: 341
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:42, 11 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przeciętny Polak i tak dostanie medialne sprawozdanie o ćpunach sikających po klatkach z tego festiwalu. A cała akcja odniesie mizerny skutek... czemu?... wystarczy troszkę pomyśleć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
shinobi




Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 449
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:59, 11 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale jest szansa na zwerbowanie wielu ludzi którzy kiedyś staną po naszej stronie barykady Smile
sam na woodstock sie wybieram i jestem chetny do wspolpracy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kajfi8




Dołączył: 10 Lip 2009
Posty: 52
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:13, 11 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OK ktos proszacy o anonimowosc napisal do mnie na PW:

Witaj,

Z jednej strony pomysł wydaje się dobry, ale tylko pozornie. Uważam bowiem, że ten cały Woodstok to impreza, która wpisuje się w ciąg działań NWO. Gdyby było inaczej, impreza nie cieszyłaby się poparciem mediów i sił, reprezentujących tzw. poprawność polityczną.

Ta impreza i te całe akcje WOŚP mają za zadanie odwracać uwagę polskiej młodzieży od zagadnień politycznych, lansując jakąś taką idylliczno-infantylną wizję rzeczywistości. To jest swego rodzaju kołysanka, mająca uśpić wrażliwość młodzieży na rozumienie prawdy o otaczającej rzeczywistości. W tej sytuacji nie powinna już szokować informacja, że Owsiak jest Żydem.

Ponadto, taka akcja jest związana z pewnym ryzykiem. To nie to miejsce i nie ci adresaci dla głoszenia prawdy o otaczającej rzeczywistości - mogą pomyśleć, że to jakaś prowokacja, a powiadomione służby porządkowe i specjalne mogą szybko zająć się głosicielami prawdy. Pewną szansę takiej akcji widziałbym natomiast nie podczas i w miejscu samej imprezy, kiedy działa swego rodzaju amok, lecz np. wśród grup uczestników przyjeżdżających lub wyjeżdżających na stacji kolejowej, na parkingach (vlepki na samochodach) i na trasach pieszych dojść do obozowiska. Byłoby to też znacznie bezpieczniejsze dla prowadzących taką akcję. Odradzałbym natomiast rozwiązania typu koszulki, plakaty czy transparenty. Z NWO nie można walczyć z otwartą przyłbicą.

Pozdrawiam




Cytat:
Z jednej strony pomysł wydaje się dobry, ale tylko pozornie. Uważam bowiem, że ten cały Woodstok to impreza, która wpisuje się w ciąg działań NWO. Gdyby było inaczej, impreza nie cieszyłaby się poparciem mediów i sił, reprezentujących tzw. poprawność polityczną.

Ta impreza i te całe akcje WOŚP mają za zadanie odwracać uwagę polskiej młodzieży od zagadnień politycznych, lansując jakąś taką idylliczno-infantylną wizję rzeczywistości. To jest swego rodzaju kołysanka, mająca uśpić wrażliwość młodzieży na rozumienie prawdy o otaczającej rzeczywistości. W tej sytuacji nie powinna już szokować informacja, że Owsiak jest Żydem.


Przyznam, ze sam mam takie podejrzenia. Ale to nie znaczy, ze akcja na Woodstocku to zly pomysl. Przeciez kierujemy ja do nieswiadomych uczestnikow a nie do organizatorow.

Cytat:
Ponadto, taka akcja jest związana z pewnym ryzykiem. To nie to miejsce i nie ci adresaci dla głoszenia prawdy o otaczającej rzeczywistości - mogą pomyśleć, że to jakaś prowokacja, a powiadomione służby porządkowe i specjalne mogą szybko zająć się głosicielami prawdy


Mysle ze chodzenie w koszulce STOP NWO po polu i rozdawanie ludziom materialow nie sprowokuje odrazu nikogo do wzywania sluzb porzadkowych. Zreszta to moze byc koszulka np. z napisem: 'Czy wiesz kto Cie kontroluje?' To wzbudzaloby zainteresowanie

Cytat:
Pewną szansę takiej akcji widziałbym natomiast nie podczas i w miejscu samej imprezy, kiedy działa swego rodzaju amok, lecz np. wśród grup uczestników przyjeżdżających lub wyjeżdżających na stacji kolejowej, na parkingach (vlepki na samochodach) i na trasach pieszych dojść do obozowiska. Byłoby to też znacznie bezpieczniejsze dla prowadzących taką akcję.


Racja to jaknajbardziej tez. Co do 'ogolnego amoku' wiadomo ze nie bede usilowal niczego nikumu wreczac pod scena w pogo, albo osobnikom ledwo trzymajacym sie na nogach. Zamierzam to robic na polu namiotowym oraz w poblizu sceny wsrod ludzi w miare trzezwych Wink

Cytat:
Odradzałbym natomiast rozwiązania typu koszulki, plakaty czy transparenty. Z NWO nie można walczyć z otwartą przyłbicą.


Raczej mnie nikt za to nie zabije, albo nie wtraci do wiezienia. Przynajmniej mam taka nadzieje Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kajfi8




Dołączył: 10 Lip 2009
Posty: 52
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:16, 11 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sensor napisał:
Przeciętny Polak i tak dostanie medialne sprawozdanie o ćpunach sikających po klatkach z tego festiwalu. A cała akcja odniesie mizerny skutek... czemu?... wystarczy troszkę pomyśleć.


Ale my ta akcja nie docieramy do ludzi siedzacych przed telewizorem tylko do tzw. WOODSTOCKOWICZÓW !!!

I chociazby jedna osoba zblizyla sie do prawdy po calej akcji bylby to sukces!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
suspenser




Dołączył: 20 Sty 2008
Posty: 669
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:56, 11 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do szczegółów akcji to możemy je jeszcze domówić.

Wg mnie jest to świetna okazja, żeby kilku z nas się spotkało i zadziałało wspólnie.

Bojącym sie powiem tylko, że tak naprawdę bardziej ryzykowna jest jazda samochodem polskimi drogami niż rozsądna akcja na Woodstocku.

Hech az mi się taki utwór przypomniał:
http://odsiebie.com/pokaz/700742---9c70.html
_________________
We wszystkim trzeba mieć umiar ... nawet w umiarze.

Za niezgodność poglądów i działań z własnymi Bimi zmniejsza limity.

Na szczęście kary ta są mniej dotkliwe niż za to samo 30 lat temu.

Pozdrowienia dla oficera prowadzącego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kajfi8




Dołączył: 10 Lip 2009
Posty: 52
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:29, 15 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przedstawiam moj plan 'Akcji Woodstock':


Plyty prawdy

Po pierwsze zakupilem 100 plytek DVD bez opakowan na allegro (wyszlo 64zl z przesylka)
http://www.allegro.pl/item681827357_extr.....batim.html

Zamierzam nagrac po 50 plyt Plyty 1 (NWO) i 2 (Zdrowie) i rozdac je oddzielnie aby zwiekszyc liczbe osob do ktorej dotrze informacaja.
Z wlasnego doswiadczenia wiem ze kobiety nie bardzo interesuja sie tematyka NWO (w kazdym razie mniej niz mezczyzni i trudniej je do tego przekonac)
za to tematy zwiazane ze zdrowiem i dieta bardziej do nich przemawiaja i latwiej z tym do nich dotrzec. Faceci za to zadko interesuja sie roznymi dietami
i plyta z napisem "Czy wiesz co jesz" moze wyladowac w koszu.
W zwiazku z tym Plyte 1 (NWO) rozdam wsrod mezczyzn a plyte 2 (zdrowie) wsrod kobiet.


Skomponowalem takze wlasna wersje Plyty nr 1 poniewaz do mnie te filmy najbardziej przemawiaja:

1 Loose Change 2nd Edition (Final wydaje mi sie odarty z najmocniejszych faktow...)

2 America: Freedom to fasism

3 Zeitgeist

4 EndGame

5 The Obama Deception

6 Fight The New World Order

7 Wake Up Call


Pozatym dodatki tak jak na oryginale (Tylko folder Video zmieniony: 1 Big brother State

2 Interpretujac media- NLP

3 Nocna Zmiana (Cos o jednym z gosci ASP Wink


Plyte 2 zostawiam tak jak jest tu http://www.mininova.org/tor/2380587


Robie do tego okladki z kartek A4 te ktore byly na plytkach (niestety nie wiem jak tu wrzucic zdjecie...)



Rozdam to na polu namiotowym tak zeby kazdy mogl sobie odrazu schowac i zeby z tym nie lazil bo pewnie nikomu sie nie bedzie chcialo tego trzymac i trafi do kosza


Mysle, ze kazdy kto sie wybiera i chce wziasc udzial w akcji powinien zrobic to na wlasna reke. Lepiej bedzie gdy rozproszymy sie po calym Woodstocku
i dotrzemy w ten sposonb do wiekszej liczby ludzi (tak jak robi to KK na przystanku Wink Mozemy za to umowic sie np na spotkaniu z Walesa (Piatek 31 lipca g 14-16)


Dobrym pomyslem wydaje mi sie jakis baner/flaga ktory mozna powiesic na scenie, a takze taki ktory mozna trzymac w rekach bedac pod scena. Podczas koncertow
dziala wiele kamer i potem trafia to do TV, na DVD (koncerty konkretnych zespolow) oraz do neta. W ten sposob baner z napisem np prawda2.info
bedzie rozpowszechniony


Narazie tyle. Piszcie jak macie pomysly
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kajfi8




Dołączył: 10 Lip 2009
Posty: 52
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:28, 15 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na PW:

Cytat:
dobrym pomysłem byłoby zorganiozwanie spotkania wszystkich świadomych, którzy pojawią się na woodstocku, wartoby przedyskutować wiele rzeczy. Zostało bardzo mało czasu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Naznaczony




Dołączył: 08 Sty 2009
Posty: 655
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:47, 16 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ludzie będą mega przećpani tam. od alko po RC, także chyba trudno będzie pracować z naćpaną masą.
_________________
nie ma żadnej prawdy, wszystko jest tym samym, wielu się załamie, wielu parsknie śmiechem, to wszystko jedno
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kajfi8




Dołączył: 10 Lip 2009
Posty: 52
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:58, 16 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Naznaczony napisał:
ludzie będą mega przećpani tam. od alko po RC, także chyba trudno będzie pracować z naćpaną masą.


Tak jak napisalem wczesniej:
Cytat:
wiadomo ze nie bede usilowal niczego nikumu wreczac pod scena w pogo, albo osobnikom ledwo trzymajacym sie na nogach. Zamierzam to robic na polu namiotowym oraz w poblizu sceny wsrod ludzi w miare trzezwych


Czytaj dokladnie posty!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kajfi8




Dołączył: 10 Lip 2009
Posty: 52
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:37, 16 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Suspenser, widze ze probowales juz cos dzialac na Woodstocku w poprzednich latach:

viewtopic.php?p=43501

O co zamierzasz spytac Walese?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sonic3




Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 682
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:11, 16 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie tam niestety nie będzie ale życzę wam powodzenia thumright
Może spróbujecie także z rozdaniem kilku/kilkunastu płytek: viewtopic.php?p=81287#81287 Wink
_________________
http://zakazaneowoce.pl/imgs/banery/baner-zakazaneowoce-350x20.jpg
Zdolność do dziwienia się jest początkiem do mądrości
Prawa jednego człowieka kończą się tam, gdzie zaczynają się prawa drugiej osoby.
W jedności siła nie w budowanych murach!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kajfi8




Dołączył: 10 Lip 2009
Posty: 52
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:12, 16 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sonic3 napisał:
Mnie tam niestety nie będzie ale życzę wam powodzenia thumright
Może spróbujecie także z rozdaniem kilku/kilkunastu płytek: viewtopic.php?p=81287#81287 Wink


Czytajcie temat zanim cos napiszecie... scratch
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sonic3




Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 682
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:30, 16 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak wiem moja kulpa XD obiecuje poprawę Embarassed
_________________
http://zakazaneowoce.pl/imgs/banery/baner-zakazaneowoce-350x20.jpg
Zdolność do dziwienia się jest początkiem do mądrości
Prawa jednego człowieka kończą się tam, gdzie zaczynają się prawa drugiej osoby.
W jedności siła nie w budowanych murach!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
M8




Dołączył: 08 Cze 2008
Posty: 612
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:38, 16 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Będę na woodstocku, możemy sobie zorganizować jakieś spotkanie prawdy Razz Jeśli będę w stanie to przyjdę Razz
_________________
Zapraszam na forum o ezoteryce i okultyźmie: http://transgresja.em8.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
suspenser




Dołączył: 20 Sty 2008
Posty: 669
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:06, 18 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kajfi8 napisał:
Suspenser, widze ze probowales juz cos dzialac na Woodstocku w poprzednich latach:

viewtopic.php?p=43501

O co zamierzasz spytac Walese?


Niestety nie dam rady być w piątek - chyba specjalnie będzie wtedy, żeby jak najmniej pracujących przyjechało.
_________________
We wszystkim trzeba mieć umiar ... nawet w umiarze.

Za niezgodność poglądów i działań z własnymi Bimi zmniejsza limity.

Na szczęście kary ta są mniej dotkliwe niż za to samo 30 lat temu.

Pozdrowienia dla oficera prowadzącego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
turbos11




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 37
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:14, 21 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
... murzyn i wreczyl mi
wypalana przez siebie plytke DVD, poczym odjechal bez slowa. Na plytce widnial napis: "America:Freedom to Fasism"...


Nie murzyn tylko afroamerykanin, a film to Freedom to Fascism (ktoś mugłby mieć problemy ze znalezieniem przez literówkę).Wink

Przeliczmy sobie jedna płyta - jeden nawrócony. Według ceny Kajfi8 to 0.64zł. Może lepiej opłaca się wykupić reklamę w google addsense lub gadugadu, strona www z filmem z youtube. Przy czym akcje bezpośrednie raczej mają większą wartość, można by było też na płycie napisać 'podaj dalej'.

Cytat:
3 Zeitgeist

Zeitgeist 2 (co trzeba dodać) lepszy, jedynka jest zbyt antyreligijna. O i nie zapomnij dodać najlepszego programu do odtwarzania płyt - Dziobas rar player.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kajfi8




Dołączył: 10 Lip 2009
Posty: 52
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:14, 23 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przedstawiam gotowe PLYTY PRAWDY Smile


Najpierw oczywiscie wypalilem 100 plytek (50 + 50)





Potem ksero A4 okladek:




Zlozone plytki przod:




Tył:



Gotowe plytki do rozdania Smile









Cena produkcji jednej plyty prawdy to 0.75PLN (w tym plytka ksero klej)
Czas produkcji 100 plytek to 2-3 dni (zonka pomagala Smile

Teraz tylko trzeba pojechac na Woodstock i rozprowadzic plytki Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8569
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:23, 23 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od teorii do działania to mi się podoba . Podrzuć Jurkowi zestaw .
Nie wiem czy na " przystanku " mają telebimy , ale jeśli mają to może byś podklepał do technicznych i by coś puścili .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
chokebore




Dołączył: 13 Lis 2008
Posty: 205

PostWysłany: 13:29, 23 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak puszcza, jasne:)

moja rada wrzucicie sobie material takze na USBka, bedzie mozna szybciej to rozpuscic...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Kajfi8




Dołączył: 10 Lip 2009
Posty: 52
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:38, 23 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Cytat:
... murzyn i wreczyl mi
wypalana przez siebie plytke DVD, poczym odjechal bez slowa. Na plytce widnial napis: "America:Freedom to Fasism"...


Nie murzyn tylko afroamerykanin, a film to Freedom to Fascism (ktoś mugłby mieć problemy ze znalezieniem przez literówkę).


No i po co sie czepiac o szczegoly? Ktos móglby miec problemy ze zrozumieniem twojego posta Smile

Cytat:
Cytat:
3 Zeitgeist


Zeitgeist 2 (co trzeba dodać) lepszy, jedynka jest zbyt antyreligijna. O i nie zapomnij dodać najlepszego programu do odtwarzania płyt


moim zdaniem wcale nie lepszy z ta cala idea Venus Project, przez ktora wiele osob moze zwatpic w trzezwosc calego ruchu Smile. Jak ktos sie zainteresuje to sobie 2jke zobaczy. Zreszta 1ka w tym przypadku scala wiedze z Loose Change i Freedom To Fascism w jedna calosc dodajac jeszcze cos od siebie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ostrożny




Dołączył: 10 Lis 2007
Posty: 779
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:34, 23 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cieszę się, że odżyła inicjatywa z płytami prawdy. Niestety nie będę mógł uczestniczyć w Woodstock.

Mam jeszcze jedną propozycję. W tym momencie najbardziej aktualnym tematem jest świńska grypa. Wydrukujcie ten dokument i rozdawajcie ludziom, albo wkładajcie do kopert z płytami. Nawet jeśli ludzie nie zaniosą go do lekarza to czytając to zastanowią się nad sensem szczepienia. Na A4 można 2 sztuki przygotować i na ksero. Koszt znikomy.

Cytat:
Zanim dacie się zaszczepić na cokolwiek, podsuńcie lekarzowi do podpisu taki oto dokument. Ciekawe czy podpisze?

POŚWIADCZENIE SZCZEPIENIA

Ja ........................ oświadczam,że szczepionka (nazwa,producent,nr serii) ............................................ przeciwko ....................... ,którą zaaplikowałem/am (imię i nazwisko ) ........................................ dnia .......... w (przychodnia,szpital) ........................................ jest szczepionką w pełni bezpieczną dla życia i zdrowia . Zapewniam, że po zaszczepieniu nie wystąpi choroba, przeciwko której szczepionka została przygotowana i wykonano szczepienie oraz nie wystąpią żadne inne powikłania bezpośrednie* czy zgon.

Oświadczam, że jako lekarz jestem zaznajomiony/a z ustawą o niekorzystnym wpływie szczepień (Dz.Ust.Nr 241 poz.2097 - 'Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dn. 23.12.2002 r. w sprawie niepożądanych odczynów poszczepiennych). W wypadku wystąpienia jakichkolwiek fizycznych lub psychicznych powikłań poszczepiennych i ich następstw jako osoba odpowiedzialna za zaszczepienie zobowiązuję się zapłacić stosowne odszkodowanie w wysokości ...................................zł (jako koszty leczenia, rehabilitacji i opieki) w stosunku do ofiary lub jego rodziców/opiekunów prawnych jeśli w wyniku tej szczepionki dozna urazów czy upośledzenia.

Niniejsze oświadczenie stanowi również podstawę do dochodzenia pośrednich odszkodowań od firm czy instytucji mogących być powiązanych z tą sprawą na drodze sądowej w oparciu o stosowne przepisy prawa polskiego lub dekretów prawnych Unii Europejskiej.

............................................. ...... ........................................
miejscowość dnia

............................................. ........... .....................................
podpis lekarza w pełnym brzmieniu pieczątka lekarza

* zapalenia, porażenia lub inne uszkodzenia mózgu (np. autyzm); uszkodzenia nerek; zapalenia wątroby; objawy neurologiczne takich jak encefalopatia, zespół nieustannego płaczu (krzyku), drgawki, zespół hyperaktywno-hypotensyjny; przewlekłe zapalenie stawów; plamica małopłytkowa; poszczepienne porażenne poliomyelitis; nowotwory.
[/quote]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2   » 
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Akcja na Przystanku Woodstock
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile