W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
To forum realizuje plan Iluminatów  
Podobne tematy
Żenujący poziom tego forum129
Przestańcie się wikłać22
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
30 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 8769
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Cham




Dołączył: 04 Gru 2008
Posty: 448
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:31, 31 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Choone napisał:
@Cham
Zapomniałeś jeszcze wznieść okrzyk na cześć Lenina albo ojca Rydzyka

Lenina potępiam tak, jak każdego innego gnoja u władzy, który sprzeniewierzył się przeciwko ludziom. A co do zdolności menedżerskich Rydzyka, to mógłyś u niego na wykładach siedzieć z Balcerowiczem w jednej ławce. Oczywiście jeżeli podnieta by Ci pozwoliła usiedzieć obok ikony polskiego nieudacznictwa.

Cytat:
Rozumiem, że Jan Paweł II też nie jest dla Ciebie autorytetem moralnym, bo latał se za pieniądze wiernych na wycieczki krajoznawcze po świecie...

Nie jest autorytetem, ale z innej przyczyny, niż robienie wycieczek. A Tobie żal dupę ściska akurat dlatego, że latał za pieniądze wiernych? Ty masz neostardę za pieniądze taty, mnie to nie boli, chociaż na forum staje się dokuczliwe.

Cytat:
I jakoś zawsze było tak, że najgłośniej obrażają innych najgorsze moralne indywidua - z resztą nick masz bardzo adekwatny Wink

Gdy czytam Twoje posty to poczuwam się do winy, że nie zostawiłem swojego nicka dla Ciebie... Znam bardziej rozgarnięte dzieci neostrady, w których postach nie pojawia się kilka" Wink Wink Wink Wink Wink" w sumie nie wiadomo, do czego przypiętych. To przyzwyczajenia z blogu na onecie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:32, 31 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm
Choone czy ja dobrze rozumiem ...iż poniekąd bronisz Leszka B.?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
multipro




Dołączył: 15 Lis 2007
Posty: 275
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:33, 01 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JackBlood (zbanowany w wyniku tego postu?) zaproponował inny tytuł tematu:

"Moim zdaniem, niektórzy spośród forumowiczów mogą nieświadomie wspierać plan Illuminatów"

To bardzo naiwne. Skoro firmy zatrudniają Trolle forumowe do reklamy i obrony
swoich produktów czy usług, to dlaczego naiwnie sądzić że władza tego nie
czyni. A i owszem czyni, i to w stosownie większym zakresie bo zakłada
i utrzymuje fora. Nikt inny nie jest w stanie tego zrobić w szerszym zakresie.
Kto prywatnie znajdzie na to czas i pieniądze? Skąd się biorą ludzie aktywni
o każdej porze, których stać na pisanie sążnistych postów? Skąd ukierunkowanie
ich działalności? Skąd administracja tych forów jest tak hermetyczna.

To też nie jedno forum a cały archipelag gdzie przewijają się te same osoby
czasem nawet nie zmieniając tożsamości.

Czyżby nikogo nie zastanowiło jak jest kontrolowany internet? Nic bardziej
niemądrego jak lansowanie inwigilacji w sieci co jest dezinformacyjną bzdurą.

Ekonomia mówi twardo, chcesz coś kontrolować to stań się właścicielem.
Można to sprawdzić po sposobie potraktowania takich rozważań na różnych
forach. Zachęcam do takiego eksperymentu.
_________________
viewtopic.php?p=178889#178889
Ograniczenie do 1 postu dziennie, blokada
na zakładanie tematów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:46, 01 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tańcząca z wilkami napisał:
Hmm Choone czy ja dobrze rozumiem ...iż poniekąd bronisz Leszka B.?

Tam Leszka on broni cały złodziejski system bankowy, a jak ludzie protestują przeciwko mechanizmowi z użyciem, którego są bezczelnie okradani to wyzywa ich od komunistów. Centralnego planowania kreacji pieniądza zadłużającego i związanego z tym "lichwosocjalizmu" już nie widzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shepherd




Dołączył: 13 Lis 2008
Posty: 439
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:23, 02 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Postanowilem umiescic tu post jednego czlowieka, ktory sie chcial zarejestwowac na nasze forum ale o dziwo do tego nie doszlo!!! oto jego tresc:

Cytat:
Podanie o rejestrację numer 1098
Rozpatrzone: Negatywnie dnia 2009/02/02, 12:23.
Wysłane: 24 godz. temu - Nie Lut 01, 2009 1:22 pm
Temat podania: To forum realizuje plan Iluminatów
Treść podania: Trochę jednak rozumiem Choone.

Jeśli spojrzeć na wszystkie te dostępne w sieci filmiki o NWO to przyznać trzeba że są robione w dość hipnotyczny sposób i fizjologiczną na nie reakcją jest strach. No i spójrzmy na nie np. z punktu widzenia NLP ( bo chyba większość z osób wchodzących na to forum coś z NLP liznęło).

Właśnie oglądam sobie Endgame Alexa Jones`a i cóż... Alex wykrzykuje takie przesłanie:

NIE jesteście naszymi królowymi !
NIE jesteście naszymi królami !
NIE jesteście naszymi bogami !
NIE należymy do was !
NIE jesteśmy waszymi niewolnikami !

Tylko na wszelki wypadek dla ewentualnie 1% niezorientowanych dodaję, że podświadomość nie rejestruje "NIE"

Kolejną sztuczką jest "wolne od podejrzeń" wywołanie w umyśle jakiegoś obrazu, czy koncepcji poprzez zaprzeczenie, lub sprzeciwienie się temu, a umysł już się tak łatwo od tej koncepcji nie uwolni. "Tylko nie myśl o zielonym hipopotamie" zamienia się na "Nie pozwólmy na NWO". Umysł świadomy jest oszukany przez sprzeciw, podświadomość natomiast jest zaatakowana przez coraz bardziej wyraźny obraz NWO.


Czyli nie trzeba się wysilać w tłumaczenie czym jest NWO, i jak teraz będzie wyglądało życie. Przeciwnicy odwalą robotę informacyjną. Jak już całe społeczeństwo będzie wiedziało o co chodzi i będzie poinformowane co do wielkiej demonicznej siły z którą mają do czynienia, to:

- jedni zdają sobie sprawę ze swojej niemocy wobec możnych i demonicznych kontrolerów tego świata i będą drżeć ze strachu, zgadzając się na wszystko byle tylko przeżyć

- drudzy się ujawnią jako zdecydowani przeciwnicy, i już wiadomo będzie na kim się skoncentrować w razie czego i kogo w pierwszej kolejności eksterminować.


Prosze o zarejestrowanie tego czlowieka, gdyz posiada on naprawde przydatna nam wiedze!!! Takich ludzi nam potrzeba.
Pisalem do Bimiego ale nie odpowiedzial mi na moja wiadomosc :/

Autorze posta, ktory zacytowalem, jezeli chcesz sie w jakis sposob ze mna skontaktowac oto mail nitro@o2.pl oraz gg:1910481
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
roala42




Dołączył: 30 Paź 2007
Posty: 48
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:42, 02 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi, ja również proszę o zarejestrowanie autora podania nr. 1098 . Uwazam, że może on wnieść na forum dużo ważnych dla nas informacji. Na forum jestem od dawna, nie piszę dużo, ale czytam Was prawie codziennie.Możesz ograniczyć moje posty na rzecz tej osoby.Zrób jak uważasz, ale rozważ to proszę jeszcze raz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:04, 02 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przydatną nam wiedzę?
że co, np. że podświadomość nie rejestruje NIE? Laughing

jeszcze niedawno inni spece od podświadomości udowadniali, że podświadomość rejestruje nawet przekazy podprogowe w postaci dźwięków puszczonych od tyłu (np. z piosenek satanistycznych)... a teraz się okazuje, że nie rejestruje NIE puszczonego od przodu... Smile

spece od podświadomości się znaleźli.
wybaczcie, ale moja podświadomość rejestruje NIE doskonale.
przypuszczam że nawet lepiej rejestruje NIE niż TAK Smile

tak, że jak dla mnie to są jakieś totalne pierdoły, nie żadna "przydatna wiedza".

ale ok - spełnię życzenie, skoro tak wam na tym zależy.
dam mu 4 posty które odbiorę roala42. plus kolejne 4 od shepherd, żeby chłopak nie był pokrzywdzony na starcie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
gerwazjana




Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 611
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:18, 02 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tez jestem za przyjeciem autora podania 1098, glosowalam za jego przyjeciem, bo uwazam ze moglby duzo wniesc na to forum i podoba mi sie jego sceptyczne stanowisko.. choc swojego limitu nie oddam Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:23, 02 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie mogę się już doczekać tego jak dużo wniesie. Laughing
tak samo jak dużo wniósł choone. wręcz bardzo dużo... zero konkretów, ale za to dużo pierdolenia pseudofilozoficznego.
krytykuje przeróżne filmy... podaje nawet dlaczego (bo realizują plan NWO). ale jak się go zapytałem jaki film on by nam polecił... czy istnieją filmy nie realizujące planu NWO...? to nie usłyszał pytania Laughing
w każdym razie wiemy chociaż tyle że nie byłby to "zeitgeist", "money as debt", ani "kod da vinci" Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
gerwazjana




Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 611
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:33, 02 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie to nie wiadomo.. trzeba dac mu szanse- na podstawie tego co napisal mozna wywnioskowac, ze mysli konstruktywnie.. za to ciezko jest w sumie ocenic po podaniu rejestracyjnym jak ktos pozniej bedzie pisal- choc po to sa te podania paradoksalnie wymagane.. Lara na ten przyklad (nie obrazaj sie Lara- to nie atak..) napisala o odkryciu palacu biblijnej krolowej Saby co wskazywaloby na podanie dowodow archeologicznych co do zgodnosci Biblii, a obecnie 90% jej postow to ataki na Kosciol i negowanie pism chrzescijanskich.. poza tym nie bedziesz chyba ocenial teraz wszystkich kandydatow na podstawie Choone'a?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:51, 02 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Shocked Nie sądze żebym bardziej atakowała Kościół od innych osób tutaj. Z resztą ja go nie atakuję, tylko stwierdzam fakty. Poza tym, co ma wspólnego królowa Saba do współczesnego Kościoła? Ja nigdy nie negowałam całkowicie wartości historycznej biblii. Bo pewną wartość historyczną przedstawia. Nie wierzę w istnienie Adama i Ewy, ale niektóre postacie z biblii są historyczne jak Herod czy Piłat. Możliwe że istniał również Mojżesz, co nie znaczy że rzeczywiście miał objawienia. Może miał halucynacje, albo był zwykłym manipulatorem, jak wielu przywódców sekt. Skoro gerwazjana Twoje motto jest uwolnić umysł, to dotyczy również Ciebie. Bo jeśli chodzi o trzeźwe spojrzenie na religię, to masz pewne zaćmienia w umyśle, oraz przestarzałe przekonanie a la Korwin Mikke, że kobiety i ryby głosu nie mają. Laughing Silenced
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Choone




Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 527
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:46, 02 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważacie, że jak ktoś krytykuje część Waszych poglądów to nie wnosi nic konstruktywnego? Przecież dzięki temu mozecie je zrewidować, zmienić czy "umocnić się na swojej pozycji"...

Przecież nie chcecie być urabiani! Chcecie poznać prawdę! W tych filmach są setki przekręceń, niedomówień czy oczywistych kłamstw. Ale nawet jeśli się Wam pokazuje, że te manipulacje tam są to i tak uparcie trzymacie się swoich tez.

Akurat ten wątek założyłem z pobudek czysto kpiarskich, bo Wasze doszukiwanie się spisków wszędzie i we wszystkim jest już na granicy paranoi. Wygenerowałem absurdalnego, maniakalnie spiskowego posta - mieszając w to wizje księdza Piotra z "Dziadów" - a niektórych z Was to "zwaliło z nóg".

Niektórzy z Was myślą, że jestem Leszkiem B., goldbug-wróg systemu finansowego uważa mnie za wysłannika banku JP Morgan, etc. No bez jaj Wink

A ja bym postawił taką tezę:
Peter Shiff, Bimi, waldek, goldbug i inni spiskowcy nakupili złota w 2005, a teraz wywołują panikę i run na złoto po to, by napompować banię spekulacyjną i powyprzedawać się na górce. Ale w to pewnie nie uwierzycie? A jak nakręcę o tym filmik i umieszczę na YouTubie to uwierzycie? A może wygooglujecie termin "goldbug"? Wink

@Bimi
Cały czas umieszczam namiary na jakieś - moim zdaniem wiarygodne - źródła, publikacje, itp. No ale co ja poradzę, że Ty sobie nie radzisz z czytaniem długich tekstów...

@Goldbug
Rozumiem co masz na myśli. Wiele osób myślało i myśli tak jak Ty. Niestety już wielokrotnie dowiedziono, że nie masz racji, bo... banki były, są i będą. I powinieneś zrozumieć, że są tylko dwa wyjścia:
- albo pozwolić na całkowicie swobodną kreację pieniądza, co będzie prowadziło do lichwy o jakiej Ci się nie śniło;
- albo nią sterować.
Wy w tym USA macie ten problem, że straciliście całkowicie kontrolę nad systemem bankowym (w Polsce jest jednak inaczej).

Jak chcesz zabronić wystawiania weksli albo udzielania kredytu kupieckiego (to przecież kreacja pieniądza)? Albo jak chcesz wprowadzić standard złota dla wszystkich walut świata? Zmusisz ludzi czy też nastąpi to spontanicznie? I co wtedy? Kto będzie drukował BANKnoty? A może ludzie będą nosić worki złota? Prędzej czy później znowu powstanie jakiś bank... No chyba, że wdrożysz absolutny komunizm i ZABRONISZ zakładania banków.

PS. Ogladając filmiki z prezesem Skrzypkiem w roli głównej jestem skłonny lansować pogląd:
Balcerowicz musi wrócić Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:56, 02 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Choone napisał:
A ja bym postawił taką tezę:
Peter Shiff, Bimi, waldek i goldbug i inni spiskowcy nakupili złota w 2005, a teraz chcą wywołują panikę i run na złoto po to, by napompować banię spekulacyjną i powyprzedawać się na górce. Ale w to pewnie nie uwierzycie? A jak nakręcę o tym filmik i umieszcze na YouTubie to uwierzycie? A może wygooglujcie termin "goldbug" Wink

Nie rozśmieszaj mnie

Albo może: tak, tak - chcemy wywołać panikę. Najśmieszniej będzie jak nam się uda - co nie? Wtedy śmialo będziesz mógł powiedzieć, że to Peter Shiff, ja, waldek i goldbug jesteśmy odpowiedzialni za ogólnoświatowy kryzys finansowy Laughing


Cytat:
@Bimi
Cały czas umieszczam namiary na jakieś - moim zdaniem wiarygodne - źródła, publikacje, itp. No ale co ja poradzę, że Ty sobie nie radzisz z czytaniem długich tekstów...

A film jakiś? Możesz polecić? Taki co w necie można znaleźć.
Chyba te twoje obiektywne źródła też publikują jakieś darmowe filmy w necie?
Czy może uważają, że filmy są dobre dla NWO, a prawdziwa opozycja wyłącznie czyta?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Choone




Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 527
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:12, 02 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Bimi
Przecież już pisałem, że cały czas w tym wątku kpię z paranoi spiskowych Wink I tak, tak, zakładam, że Wam się to może udać... (ale o tym to szerzej w jakimś innym wątku) Wink I już oczywiście dywersyfikuję swój portfel inwestycyjny... Wink

A co do "niezależnych" filmików z poglądami przeciwnymi do Waszych to na YouTubie jest ich mnóstwo. A ja po prostu mam więcej zaufania [i nie tylko ja Wink ] do słowa wydrukowanego (z numerem ISBN lub ISSN).

I nie będę już z Tobą polemizował, bo dałeś mi tylko 4 posty dziennie, więc pozbawiłeś mnie prawa do szybkiej i ciętej riposty (tudzież do filozoficznego pierdolenia) Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zainteresowany




Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:24, 02 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Choone Twoje "filozoficzne pierdolenie" ni jak ma się do logiki.
Numer ISBN lub ISSN może mieć "coś" co jest "za" lub "przeciw"
Ty oczywiście wybierzesz takie które pasuje Tobie . Jesteś ograniczony w Swoim Świecie i nie przyjmujesz argumentów drugiej strony .Atakujesz ale nie trafiasz. Zacząłeś od ataku i tak samo skończyłeś Laughing
_________________
Myśl jest bronią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:39, 02 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Choone napisał:
Przecież już pisałem, że cały czas w tym wątku kpię z paranoi spiskowych Wink I tak, tak, zakładam, że Wam się to może udać... (ale o tym to szerzej w jakimś innym wątku) Wink I już oczywiście dywersyfikuję swój portfel inwestycyjny... Wink

no, nie sposób nei zauważyć, że wszędzie wstawiasz Wink Wink Wink
innymi słowy pierdolisz ile wlezie (rzekłbym że o wiele więcej niż pierdoleto).
a jak cię później ktoś przyprze do muru to mówisz, że tylko kpiłeś.

kpić te każdy jeden, byle błazen, potrafi. nie jesteś taki wyjątkowy jak ci się wydaje.

błazeństwo dobra rzecz - nawet na tym forum.
akurat nowy błazen nam się przyda.
szczególnie, że paulinka coś ostatnio się nie wywiązuje. pewnie w końcu znalazła chłopaka. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Cham




Dołączył: 04 Gru 2008
Posty: 448
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:55, 02 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi Wink czy Wink sugerujesz Wink aby WinkWinkWink Choone Wink Wink znalazł Wink sobie Wink chłopaka Wink aby WinkWink jego pierdolenie Wink przybrało Wink nieco WinkWink inny WinkWink wymiar? WinkWinkWinkWink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Choone




Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 527
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:23, 02 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zainteresowany napisał:
Choone Twoje "filozoficzne pierdolenie" ni jak ma się do logiki.
Numer ISBN lub ISSN może mieć "coś" co jest "za" lub "przeciw"
Ty oczywiście wybierzesz takie które pasuje Tobie . Jesteś ograniczony w Swoim Świecie i nie przyjmujesz argumentów drugiej strony .Atakujesz ale nie trafiasz. Zacząłeś od ataku i tak samo skończyłeś Laughing


I tej logicznej logiki się trzymaj Wink

@Bimi
Spoko, byłem już Balcerowiczem, JP Morganem, maniakiem biblijnych opowieści, użytecznym idiotą na usługach rekinów finansjery... To chyba "nadworny" błazen to awans! Smile I lubię mrygać, a ponieważ wiem, że Ty Bimi nie radzisz sobie z czytaniem, to od dzisiaj będę do Ciebie już tylko mrygał. O tak:

Wink Wink Wink

@Cham
Czyżbyś Wink chciał Wink Wink mnie Wink Wink Wink przelecieć? Wink Wink Wink Wink Eeee... Już Wink nie Wink Wink zadowala Wink Wink Wink Cię Wink Wink Wink Wink lizanie dupy Bimiemu? Wink Wink Wink Wink Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iaro




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 1147
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:37, 02 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja pierdolę, jakie schizy... Rolling Eyes XTC, wracaj!
_________________
Systemu nie można niszczyć, trzeba go reformować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Cham




Dołączył: 04 Gru 2008
Posty: 448
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:02, 03 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Choone napisał:


@Cham
(...)
Czyżbyś Wink chciał Wink Wink mnie Wink Wink Wink przelecieć? Wink Wink Wink Wink Eeee... Już Wink nie Wink Wink zadowala Wink Wink Wink Cię Wink Wink Wink Wink lizanie dupy Bimiemu? Wink Wink Wink Wink Wink


Nie będę ripostował, bo nie chcę zniżać się do Twojego poziomu. Pokonasz mnie swoim doświadczeniem, którego jak widać, masz bardzo dużo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
multipro




Dołączył: 15 Lis 2007
Posty: 275
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:23, 03 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proste, realne założenie, że wszelkie obszerniejsze filmy autorów
z powodzeniem wydających przy tym furę książek, są pod kontrolą
jednego ośrodka. Dokładnie tak samo jak Hollywood nie ma konkurencji
i jest praktycznie jedynym ośrodkiem tego rodzaju propagandy poprzez
rozrywkę.

Z drugiej zaś strony mamy planowe uniemożliwianie krytyki tej niby
rewolucyjnej „tfurczości” przez nazwijmy to grupę Bimiego, którą i
w tym temacie widać.

Czy to nie wystarczy za cały obraz systemu kontroli internetu?
Jak widać (poprzednie posty) wystarczy być właścicielem i ma
się kontrolę nad przebiegiem tematów. Stąd cenzura rejestracji,
ograniczanie postów, tolerancja chamstwa, spamu, zmiany tematu,
ataki personalne itp.

I co ważne – stąd brak regulacji prawnych dotyczących internetu a pozwlających
na przewagę działań zorganizowanych w necie.

Wystarczy tylko wyciągnąć wnioski z całości.
_________________
viewtopic.php?p=178889#178889
Ograniczenie do 1 postu dziennie, blokada
na zakładanie tematów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Choone




Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 527
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:53, 03 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pisałem na otwarciu tego wątku [ viewtopic.php?t=5595 ], że kolejny punkt planu Illuminatów to wywołanie III wojny światowej na tle religijnym (Żydzi vs muzulmanie), oraz napuszczenie na siebie wzajemnie ateistów, anarchistów i wyznawców różnych religii (do czego - między innymi - służą filmiki typu Zeitgeist).

No to proszę... watykańscy iluminaci już dolewają oliwy do ognia:

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1.....a_XVI.html


PS.
@Cham
Było zaczynać? Może przejrzyj swoje posty i policz inwektywy pod moim adresem! Liar Shame on you

@Bimi
WinkWinkWink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:15, 03 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Bimi

Dokładnie ... nakręciliśmy wzrost ceny złota na globalnych rynkach finansowych Laughing ... byliśmy do tego stopnia nawet skuteczni, że przekonaliśmy Chiny, aby zaczeły dywersifkować w złoto zamiast obligacje USA Laughing ... Choony pieprzy jak potłuczony ... Shocked
_________________
arrow Mossad did 9/11, ALL THE PROOF IN THE WORLD!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
seekerer




Dołączył: 03 Lut 2009
Posty: 48
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:45, 03 Lut '09   Temat postu: To forum realizuje plan Iluminatów Odpowiedz z cytatem

Trochę jednak rozumiem Choone.

Jeśli spojrzeć na wszystkie te dostępne w sieci filmiki o NWO to przyznać trzeba że są robione w dość hipnotyczny sposób i fizjologiczną na nie reakcją jest strach. No i spójrzmy na nie np. z punktu widzenia NLP ( bo chyba większość z osób wchodzących na to forum coś z NLP liznęło).

Właśnie oglądam sobie Endgame Alexa Jones`a i cóż... Alex wykrzykuje takie przesłanie:

NIE jesteście naszymi królowymi !
NIE jesteście naszymi królami !
NIE jesteście naszymi bogami !
NIE należymy do was !
NIE jesteśmy waszymi niewolnikami !

Tylko na wszelki wypadek dla ewentualnie 1% niezorientowanych dodaję, że podświadomość nie rejestruje "NIE"

Kolejną sztuczką jest "wolne od podejrzeń" wywołanie w umyśle jakiegoś obrazu, czy koncepcji poprzez zaprzeczenie, lub sprzeciwienie się temu, a umysł już się tak łatwo od tej koncepcji nie uwolni. "Tylko nie myśl o zielonym hipopotamie" zamienia się na "Nie pozwólmy na NWO". Umysł świadomy jest oszukany przez sprzeciw, podświadomość natomiast jest zaatakowana przez coraz bardziej wyraźny obraz NWO.


Czyli nie trzeba się wysilać w tłumaczenie czym jest NWO, i jak teraz będzie wyglądało życie. Przeciwnicy odwalą robotę informacyjną. Jak już całe społeczeństwo będzie wiedziało o co chodzi i będzie poinformowane co do wielkiej demonicznej siły z którą mają do czynienia, to:

- jedni zdają sobie sprawę ze swojej niemocy wobec możnych i demonicznych kontrolerów tego świata i będą drżeć ze strachu, zgadzając się na wszystko byle tylko przeżyć

- drudzy się ujawnią jako zdecydowani przeciwnicy, i już wiadomo będzie na kim się skoncentrować w razie czego i kogo w pierwszej kolejności eksterminować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:18, 03 Lut '09   Temat postu: Re: To forum realizuje plan Iluminatów Odpowiedz z cytatem

seekerer napisał:
Jak już całe społeczeństwo będzie wiedziało o co chodzi i będzie poinformowane co do wielkiej demonicznej siły z którą mają do czynienia, to:

- jedni zdają sobie sprawę ze swojej niemocy wobec możnych i demonicznych kontrolerów tego świata i będą drżeć ze strachu, zgadzając się na wszystko byle tylko przeżyć

- drudzy się ujawnią jako zdecydowani przeciwnicy, i już wiadomo będzie na kim się skoncentrować w razie czego i kogo w pierwszej kolejności eksterminować.

Ludzie zgadzają się na wszystko tak długo, jak długo mają zapewnione bezpieczeństwo; jedzenie i dach nad głową. Kiedy to im się skończy strach schodzi na dalszy plan.
Powiem więcej: wtedy grupa numer 1 zrobi jeszcze większą rozpierduchę niż grupa numer 2. Bo będą bardziej sfrustrowani i (na skutek strachu przed władzą) bardziej bezwzględni.


Co do eksterminacji - tutaj podobnie. Jak pokazuje historia to nie zawsze jest tak że władza eksterminuje. Często jest tak że to właśnie władza jest eksterminowana.
Władza bez ludzi (wojska, policji, urzędników, rolników) jest niczym. Gdy ci ludzie się zbuntują władza ma przesrane.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5   » 
Strona 4 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


To forum realizuje plan Iluminatów
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile