W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Przestańcie się wikłać  
Podobne tematy
Żenujący poziom tego forum129
To forum realizuje plan Iluminatów115
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
13 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 1879
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Hunahpu




Dołączył: 06 Gru 2008
Posty: 193
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:18, 06 Gru '08   Temat postu: Przestańcie się wikłać Odpowiedz z cytatem

Przestańcie się tak wikłać. Przestańcie za fasadą spisku szukać żydów, lewaków, faszystów, Kościół Katolicki, komunistów, masonów, marsjan. Pieprzycie se percepcje przez fhuj krzywe koncepcje. Za fasadą spisku stoi ludzkie zło. Kropka. Jakie ma znaczenie czy jest to zło żydowskie, kaukaskie, murzyńskie czy jakiekolwiek inne? Powodujecie, że wewnątrz własnej grupy, grupy ludzi, którzy wierzą w światowy spisek dzieje się rozłam i dochodzi do sporów. A bo ten jest NOPowskim kretynem i widzi tam żydów i przez barierę agresji i nienawiści nie dostrzega niczego. A bo ten jest liberałkiem, który chciałby, żeby wszyscy mieli po równo mimo, że niektórzy częściej z natury depczą w gówno. A bo ten jest katolem, który wszędzie wietrzy Szatana i w obrębie własnej wiary nie widzi zła.

NIEWAŻNE!

Zostawcie te koncepcje bo one wiążą Was jak kula u nogi. Rzeczy w które wierzycie nie są prawdziwe bo w nie wierzycie. NOPowcy, komuniści, katolicy, ateiści, kreacjoniści i ewolucjoniści: Rzygnijcie na dzielące koncepcje, zachowajcie je we własnych głowach lub olejcie całkiem. Idźcie naprzód i działajcie razem.

Taki jest mój manifest, gdyż Jam jest Hunahpu!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:28, 06 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to chyba powinienem przenieść do forum "o nas"... Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
gerwazjana




Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 611
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:39, 06 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to juz chyba jest w 'o nas'?.. ale dobrze piszesz Hunahpu, zgadzam sie z toba.. mi rowniez ten ekstremalizm anty-zydowski, anty-islamski czy anty-(wpisz cokolwiek chcesz) przeszkadza.. to tylko dowodzi potrzebie znalezienia przez ludzi za wszelka cene 'osrodka zla' odpowiedzialnego za wszystko.. ludzie przeczuwaja, ze ktos za tymi swiatowymi machlojkami stoi, tylko nie maja pojecia jak to ukierunkowac, dlatego obwiniaja zydow czy czarnych.. bez sensu.. jak to przyslowie mowi: wiedza, ze dzowni, ale nie wiedza, w ktorym kosciele..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aqua




Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 1450
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:34, 06 Gru '08   Temat postu: Re: Przestańcie się wikłać Odpowiedz z cytatem

Hunahpu napisał:
[...] Za fasadą spisku stoi ludzkie zło. Kropka.[...]


Nie ma czegoś takiego jak zło. Tak samo jak nie ma czegoś takiego jak dobro. To są pojęcia względne i odnoszą się do czyichś korzyści bądź trywialnie mówiąc czyjegoś cierpienia. Dla Ciebie to jest zło, bo sprawia, że cierpisz - dla Elit jest to dobro, bo mają z tego korzyści materialne. Tak naprawdę to Ty masz spieprzoną w chuj percepcję używając koncepcji dobra i zła.
Każda akcja niesie za sobą konsekwencję. Dla każdego konsekwencje tej akcji są różne. Oceniając te rzeczy z perspektywy dobra i zła - wyłączasz swoje myślenie. Ja wiem, że to jest wygodne i za każdym razem nie musisz analizować swojego światopoglądu, bo już wiesz, że odnosząc się do niego możesz stwierdzić - to jest Ok, a to nie jest Ok.
Czasami jednak warto zastanawić się głębiej nad konsekwencjami i spróbować przeanalizować coś samemu zamiast z góry zakładać, że to jest "be i fe bo tak mówi pan w telewizji" - sorry za ten redukcjonizm, ale chciałem jasnego przykładu do czego może prowadzić pozbawienie siebie prawa nadawania sobie samemu znaczenia różnych zdarzeń i interpretowania ich według własnej wiedzy, zamiast bazować na cudzej opini.
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko mało prawdopodobne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
zibi123




Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 207
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:41, 06 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piękny manifest. Towarzysz Lenin był by dumny Very Happy
Jak wiadomo wspólny wróg jednoczy Very Happy tak naszym wrogiem niech będzie zło ludzkie, może dla bezpieczeństwa zabijmy się wszyscy, wtedy mamy pewnik, że żaden z nas nie popełni zła, ba zło przestanie istnieć Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sdsw




Dołączył: 16 Mar 2008
Posty: 60
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:09, 06 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Nie można logicznie wyperswadować czegoś, co przyszło bez udziału rozumu."
Jonathan Swift
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hunahpu




Dołączył: 06 Gru 2008
Posty: 193
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:34, 06 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aqualinespirit, doskonale wiem, że zło i dobro nie istnieją. Mianem zła określiłem ignorancję/nieuświadomienie, celem zwykłego uproszczenia ale masz rację, powinienem od początku pisać wprost.

A ignoranci, przez których to co się dzieje się dzieje stoja po każdej stronie. Rwónie dobrze żydzi, murzyni, chińscy komuniści, UPR, NOP i SLD mogą być tylko jedną wielką częścią spisku, maskami, które przybiera cośktoś.
_________________
Jam jest Hunahpu!

Jak można twierdzić, że "BÓG" nie istnieje i twierdzić, że samemu się jest?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
M8




Dołączył: 08 Cze 2008
Posty: 612
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:18, 06 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hunahpu, jesteś totalnym idiotą xD
Piszesz że złem jest ignorancja i nieuświadomienie, a sam jesteś nieuświadomionym ignorantem xD Idź i spłoń na stosie własnej niewiedzy dzieciaku.
Dlaczego? Otóż dlatego że ty chcesz ignorować cały otaczający cię świat, dzieląc wszystko na czarne i białe, chcesz generalizować. Wielkie uogólnienia cechują głupców Smile

A i jeszcze coś, koncepcje nikogo nie wiążą, jak coś kogoś wiąże to przywiązania.

Idź do psychologa, on Ci lepiej ode mnie wytłumaczy co Ci jest.
_________________
Zapraszam na forum o ezoteryce i okultyźmie: http://transgresja.em8.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mijak




Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 505
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:53, 06 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

On właśnie sprzeciwia się generalizacji! Czytajcie ze zrozumieniem, a nie czepiacie się tylko dlatego, że użył słów "dobro" i "zło"!
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko nielogiczne i mało prawdopodobne.
GG 7434411
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gerwazjana




Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 611
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:45, 06 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokladanie... nic nie zrozumieliscie.. podstawowke to wy chociaz skonczyliscie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pumpkinhead




Dołączył: 05 Maj 2008
Posty: 112
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:05, 06 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tam zdecydowanie zamiast 'naszego' trywialnego dobra i zla wole wspomniany juz kiedys podzial na milosc i strach. tak naprawde wazny jest prawdziwy POWOD naszych dzialan, nasze realne intencje. dzialajac zgodnie ze swoim sercem , w dobrej wierze (wykluczajac tych ze zjehana psyche) nie mozna zrobic swiadomie* niczego 'zlego' . nie ma sie czym przejmowac Smile
_________________
'i can only show you the door, you have to walk through it'
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hunahpu




Dołączył: 06 Gru 2008
Posty: 193
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:49, 08 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mejt, koncepcje wiążą ponieważ do nich bardzio łatwo się przywiązać. Jeśli człowiek nie jest wiązany przez koncepcje (Obwód semantyczny, wiesz ocb) to z reguły nie wiąże go już prawie nic. Zresztą, post walnąłeś jak widzę na wyrost.
Byłem u psychiatry, usłyszałem, że jestem wymagającym leczenia półtorarocznego w MONARze narkomanem po tym jak przyznałem, że raz na miesiąc lubię zajarać. Psycholog na komisji do woja wpisała mi ciężkie nieprzystosowanie do społeczeństwa po paru pytaniach po których wynikało tylko, że nie mam mainstremowego spojrzenia, że nie uważam podporządkowania się społeczeństwu za chociaż mały priorytet.
Dziękuję za tą całą psychologię i psychiatrię. Roboty w służbie robotów pomagają przeprogramowywać roboty.

Gdzie widziałeś uogólnienie?

Pumpkinhead: "Miłość, miłość ponad prawem"
_________________
Jam jest Hunahpu!

Jak można twierdzić, że "BÓG" nie istnieje i twierdzić, że samemu się jest?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
M8




Dołączył: 08 Cze 2008
Posty: 612
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:19, 10 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałem po prostu fajnego posta napisać Razz
Sam podział na czarne i białe jest najdrastyczniejszym możliwym uogólnieniem Smile
Twój idealizm świadczy o ignorancji. Ja też jestem nieprzystosowany do społeczeństwa, bo jestem totalnie inny i myślę w inny sposób niż ludzie, ale radzę sobie w tym społeczeństwie zajebiście Smile
Kilka słów na drogę: don't fuck the system - penetrate it gently.
_________________
Zapraszam na forum o ezoteryce i okultyźmie: http://transgresja.em8.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Hunahpu




Dołączył: 06 Gru 2008
Posty: 193
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:45, 12 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy ja pisałem, że sobie nie radzę? Wink Mam pracę, płacę podatki, chadzam do supermarketów. I jednocześnie jestem nieprzystosowany właśnie w ten sposób, który opisałeś. Myślę i patrzę inaczej niż większość, wyglądam inaczej niż większość, posiadam system moralny absolutnie odmienny od większości.

A opisane na dole powiedzonko znam, chyba właśnie z UXND.
_________________
Jam jest Hunahpu!

Jak można twierdzić, że "BÓG" nie istnieje i twierdzić, że samemu się jest?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
detro




Dołączył: 07 Mar 2008
Posty: 163
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:28, 13 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hunahpu,
z czystej ciekawości napisz ile masz lat?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hunahpu




Dołączył: 06 Gru 2008
Posty: 193
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:15, 18 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

21
_________________
Jam jest Hunahpu!

Jak można twierdzić, że "BÓG" nie istnieje i twierdzić, że samemu się jest?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marinho




Dołączył: 03 Sty 2008
Posty: 181
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:38, 18 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hunahpu ma dużo racji (ale nie do końca).

Nie można posługiwać się strereotypami, ale to działa we wszystkie strony.

Nie powinno być nienawiści tylko dlatego, że ktoś jest jakiejś narodowści czy religii. Ale z drugiej strony nie powinno być żadnego tabyu przy wskazywaniu winnych.

Najważniejsze to zachowanie zdrowego rozsądku, racjonalności i trzymanie się praw nauki.
_________________
Materia jest plastyczna w obliczu Umysłu.
Zapraszam na mojego bloga
http://bezdepozytu.blogspot.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
FreeG




Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 387
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:03, 29 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie!

Tekst poniżej nie będzie zapewne zwyczajnym podaniem, a swoistą opinią. Nie chciałbym jednak, by moje subiektywne zdanie traktowane było jako bezpodstawny atak, a nawet rzeczowa krytyka, ale obawa o przyszłość i dowód zawiedzenia się.

Na forum trafiłem dzięki napisom końcowym któregoś z bardzo wartościowych filmów dokumentalnych. Nie spodziewałem się wtedy, że przydatne i jak najbardziej korzystne materiały, tłumaczone na język polski i reklamujące grupę odważnych, świadomych rzeczywistości, jaka nas otacza, ludzi, będą przez tych samych nazywane manipulacją.

Niezaprzeczalnym faktem jest to, że internet jest ściśle kontrolowany. Nikt nie ma możliwości, by się ukryć, zataić swoje dane, lecz ten sam człowiek jest w pełni anonimowy wobec ludzi mu podobnych. Dlatego wypisywanie bredni i wzajemne nakręcanie się nabiera szaleńczego tempa i częstotliwości. Idealnym wręcz przykładem jest wasze forum, którego adres jeszcze niedawno z chęcią nosiłbym na koszulce, a dziś chowam ze wstydem, by nikt przypadkiem nie odkrył, że nieustannie czerpię z niego informacje.

Obecnie użytkownicy dzielą się na trzy grupy. Pierwsza to Ci, którzy dowiedzieli się o prawdziwych przyczynach wojen, o rzeczywistych sprawcach zamachów, o nieznanej twarzy międzynarodowej polityki, o przyszłościowych planach kontroli społeczeństwa, o skrywanych sensacjach świata medycyny, etc. Opierając się na ogromie dowodów słusznie uwierzyli. Jednakże za bardzo ufają swym źródłom, a szok poznawczy spowodował niekontrolowaną otwartość na wszelkie, nawet najbardziej nieprawdopodobne i dziwaczne teorie, których na forum jest przesyt. Druga grupa, to osoby, których na wstępie bardziej zainteresowały owe kuriozalne hipotezy. Odrzucili je, czyniąc podobnie z całą resztą. Trzecia, do której się zaliczam, potrafi przefiltrować docierające wieści, zgodnie z logiką i racjonalizmem. Co najważniejsze - zależy jej, aby prawdę poznało jak najwięcej i eliminuje paranoików, którzy tylko ośmieszają oraz zatwardziałych sceptyków, powstałym dzięki paranoikom właśnie.

Dzisiaj forum skutecznie odstrasza. Każdy nowy użytkownik zostanie przygnieciony: z jednej strony- kompletną głupotą, -z drugiej- chorobliwą nienawiścią. Albo ukrywające się pod skórą największych osobistości gady, albo wszechobecni Żydzi, jako źródło wszelkiego zła. Na tym poziomie muszę okazać swoje zdumienie - ludzie, którzy wykazują swoją inteligencję debatując na tak istotne tematy, są skłonni ocenić w identyczny sposób cały naród. Do tej pory uważałem to za domenę skrajnych bojówek politycznych, cierpiących na niedobór szarych komórek, lecz widząc ilość przesyłanych linków do rasistowskich i plujących jadem bez większej idei stron internetowych pokroju polonica/redwatch, wnioskuję, że jestem pośród nich. Przeraża mnie to i napełnia obawą, że głośno mówiąc np. o nieścisłościach w oficjalnej wersji wydarzeń z 11 września, zostanę automatycznie przyspawany do polskich skinheadów. Zarzuty o antysemityzm są odrzucane stwierdzeniem, że faktycznie to jedynie antysyjonizm. Skąd więc wzajemne 'wyzywanie' od Żydów? Co innego przecież stwierdzić, że kreatura XYZ jest Żydem, a krzyknąć z pianą na ustach, że XYZ to kreatura, BO jest Żydem...? Nie ulega wątpliwości, że sporo użytkowników przestało się kierować rozumem, a daje co niemiara dowodów swojego zacietrzewienia. U innych podejrzliwość nabiera szokującego tempa. Niegdysiejsi piewcy prawdy i wojownicy o wolność posądzani są o agenturę. Alex Jones pracuje dla CIA, David Icke także, a gady (z szacunku dla samego siebie, nie będę ich komentował) stworzył, aby łatwiej ośmieszać zainteresowanych spiskami światowej elity.

Wyrażam nadzieję, że przydatne wiadomości wyeliminują do zera działające na naszą niekorzyść fanaberie. Byłbym także niezmiernie uradowany z pomocy w projekcie, którego zarys odnalazłem właśnie tu. Polega na tym, by stworzyć bliźniaczo podobne nagłówki największych polskich gazet, podejmując jednak tematy, których pisma w rzeczywistości nigdy by nie wzięły pod uwagę. Mam chęci i możliwości, by tego dokonać. Brakuje mi tylko wsparcia, np. by napisać kilka artykułów na pierwszą stronę w konkretnym stylu, zależnie od tytułu (zająłbym się jedynie aspektem graficznym) i dokonać regularnej oceny. Niestety dla dzisiejszego społeczeństwa, wiarygodności jakimkolwiek informacjom dodaje logo.

Pozdrawiam,
Żyd, agent CIA, szpieg iluminatów i reptylianin,

FreeG Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kabul14




Dołączył: 26 Sty 2008
Posty: 131
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:26, 29 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

FreeG masz tu kilka przykładów nagłówków gazetowych...chyba praw autorskich do tego nie ma Smile

http://i37.tinypic.com/1zzjd6u.jpg

No i jeszcze mój awatar Very Happy A jak coś będziesz robił to mogę podjąć się napisania czegoś o globalnej ściemie...troszkę ostatnio o tym czytałem i mogę spróbować...tylko musisz napisać na kiedy...mam trochę braki w czasie teraz...doba mogła by mieć 40 godz.Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FreeG




Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 387
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:09, 29 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest wiele tematów, lecz nie wszystkie pasują. Musimy wybrać takie, z których łatwo zrobić sensację. Nasza nadzieja w przyciągającym tytule. Pracując na kopii 'Faktu', czy 'SE' można być o to spokojnym, ale np. 'Dziennik' lub 'GW' tytuły mają małe i dosyć stonowane. Rozmyślając doszedłem do wniosku, że najlepsze byłoby rzetelne zajęcie się którymś z ignorowanych przez media wydarzeń, np. spotkanie grupy Bilderberg w 2009 roku. Niestety nie wiem, skąd czerpać informacje na ten temat. Czy w ogóle istnieją jakiekolwiek przecieki? Są strony internetowe godne polecenia, na których z wyprzedzeniem podane są wiadomości o dacie i miejscu zjazdu?

Ilość teksu także trzeba zbadać. Na tabloidy wystarczy kilka zdań, ale poważne dzienniki wymagają dużych artykułów, kilku komentarzy znanych publicystów, kilka wywiadów.

Wpadłem na pomysł, by przetworzone pierwsze strony drukować w odpowiednim formacie i przyklejać na reklamy tychże dzienników montowanych na kioskach.

Loga bym nie zmieniał. Po 1. Żyjemy w kraju stereotypów, więc zakwalifikują naszą akcję do wybryków którejś z mlodzieżówek partyjnych. Po 2. Bez zmiany mamy pewność, że człowiek na poważnie zainteresuje się problemem i wczyta w teks, bezkrytycznie go przyjmując, zanim zorientuje się, że to zamierzone działanie.


PS. Istnieje może pasujący do owego tematu wątek?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
RaaQ




Dołączył: 29 Wrz 2008
Posty: 144
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:10, 29 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pisząc jak nie znosze tego co robią Rockefellerowie albo Rotschildowie ktoś może mnie posądzić o antysemityzm. Co ja poradzę że kartel bankowy to głownie Żydzi. Nie jestem antysemitą. Tak się składa że jedne społeczności ludzi są bardziej zaangażowane w to drugie w tamto. Czasem nie da się rozłączyć niektórych faktów.

Jestem zdania, że trzeba zwalczać zło, a nie ludzi. Trzeba też nazywać rzeczy i ludzi po imieniu. Połączenie tych 2 zasad owocuje, w przeciwieństwie do ślepej nienawiści. Jak świat światem, Żyd to lichwiarz....no co zrobisz Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FreeG




Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 387
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:14, 29 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

RaaQ napisał:
Jak świat światem, Żyd to lichwiarz....no co zrobisz Smile

wróć:
Ten lichwiarz to Żyd - teraz stwierdzasz fakt, a nie uogólniasz:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hunahpu




Dołączył: 06 Gru 2008
Posty: 193
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:57, 15 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

FreeG, dopełniłeś mój manifest idealnie Wink
_________________
Jam jest Hunahpu!

Jak można twierdzić, że "BÓG" nie istnieje i twierdzić, że samemu się jest?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Przestańcie się wikłać
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile