W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Żenujący poziom tego forum  
Podobne tematy
To forum realizuje plan Iluminatów115
Przestańcie się wikłać22
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
12 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 11539
Strona: 1, 2, 3, 4, 5, 6   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
monstrumis




Dołączył: 04 Gru 2012
Posty: 105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 05:56, 07 Maj '13   Temat postu: Żenujący poziom tego forum Odpowiedz z cytatem

Czytałem kiedyś prawda2.info z zaciekawieniem. Postanowiłem dołączyć swoje przemyślenia do tego gniazda.

Teraz widzę, że Bimi kontroluje poziom i tor dyskusji. Gdy nie ma argumentów zaczyna mówić o fekaliach, gdy tego nie wystarczy obraża rodzinę rozmówcy epitetami o matce, ojcu swojego rozmówcy.

Czy wy naprawdę pojebanymi niewolnikami jesteście czy nikt nie dał Wam możliwości rozmowy?

Kto jest za założeniem nowego forum, w pełni demokratycznego?
W rozumieniu greckiej demokracji. Może pobawimy się w prawdziwą demokrację i wolność słowa?

--
Ps. Niech klakierzy milczą, to nie jest ich czas.
Ps2. Zastanawiam się ilu z Was na forum mającym w nazwie "prawda" boi się wypowiedzieć. Spłyńcie razem ze ściekiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Vril




Dołączył: 27 Kwi 2009
Posty: 237
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:04, 07 Maj '13   Temat postu: Re: Żenujący poziom tego forum Odpowiedz z cytatem

Kto jest za założeniem nowego forum, w pełni demokratycznego? [/size]

Mission Impossible kolego. Niejeden próbował. Niejeden skruszył tu sobie nie tylko kopie. Smutna prawda niestety...
_________________
"bajka o demokracji, to największe gówno w jakie tylko ludzkość mogła wdepnąć"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8569
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:05, 07 Maj '13   Temat postu: Re: Żenujący poziom tego forum Odpowiedz z cytatem

monstrumis napisał:


Kto jest za założeniem nowego forum, w pełni demokratycznego?
W rozumieniu greckiej demokracji. Może pobawimy się w prawdziwą demokrację i wolność słowa?



A widzisz tu mądrość starożytnych greków . Pamiętaj o tym że u greków też byli niewolnicy którzy nie mieli prawa głosu .
Demokracja to mit . Jak chcesz wytłumaczyć krowie że na polu obok jest lepsza , bardziej soczystsza trawa . Jedyny sposób to zaciągnąć krowę siłą by się przekonała , a i tak nie wiemy czy ta lepsza trawa zasmakuje, skoro po latach jedzenia byle czego nie ma się smaku .



Nie ma możliwości na jakąkolwiek demokratyczny dialog , bez osobistej konfrontacji - face to face . Kiedy ludzie patrzą sobie w oczy , to już nie tak ochoczo wylewają na siebie gówno . Bo liczą się z konsekwencjami . Myślą , bo dopuszczają możliwość utraty uzębienia Wink

To jest tylko internet, ale na pocieszenie mogą wam powiedzieć , że są fora o gorszym poziomie dyskusji .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Szczypior




Dołączył: 06 Mar 2013
Posty: 241
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:54, 07 Maj '13   Temat postu: Re: Żenujący poziom tego forum Odpowiedz z cytatem

monstrumis napisał:
Czytałem kiedyś prawda2.info z zaciekawieniem. Postanowiłem dołączyć swoje przemyślenia do tego gniazda.

Teraz widzę, że Bimi kontroluje poziom i tor dyskusji. Gdy nie ma argumentów zaczyna mówić o fekaliach, gdy tego nie wystarczy obraża rodzinę rozmówcy epitetami o matce, ojcu swojego rozmówcy.

Czy wy naprawdę pojebanymi niewolnikami jesteście czy nikt nie dał Wam możliwości rozmowy?

Kto jest za założeniem nowego forum, w pełni demokratycznego?
W rozumieniu greckiej demokracji. Może pobawimy się w prawdziwą demokrację i wolność słowa?

--
Ps. Niech klakierzy milczą, to nie jest ich czas.
Ps2. Zastanawiam się ilu z Was na forum mającym w nazwie "prawda" boi się wypowiedzieć. Spłyńcie razem ze ściekiem.


Ja się nie boję. Bimi jest Żydem i to ma wielkie znaczenie. Piszę o tym otwarcie: https://prawda2.info/viewpost.php?p=251263

Bimi robi to samo co robi Gazeta Wyborcza, Rzeczpospolita, TVN czy Polsat. Przerabia gojów na debili.

"Wolność słowa" to bzdura. Nigdy czegoś takiego nie było. NIGDY. Podobno była w Atenach. No była ale dla debili. Kojarzysz faceta co się nazywał Sokrates? Celebrował "wolność słowa" w Atenach i skończył jak skończył.

O "wolności słowa" też pisałem: https://prawda2.info/viewpost.php?p=250888

Inna sprawa że:
- wiemy że Bimi to chuj; oraz
- ciągle włazimy na jego koszerne forum; to
- w ten sposób dajemy mu powody do bezwzględnej pogardy dla gojów którą jest przepełniony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
owlik




Dołączył: 21 Cze 2012
Posty: 174
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:09, 07 Maj '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wyobrażam sobie bardziej demokratycznego forum, poza takim w którym wszyscy mają limit postów 1
Tutaj i tak nikt szczególnie nie wykorzystuje wyższego limitu.

Dodatkowo było tu już tak wielu użytkowników, może w cale nie odeszli tylko zajmują się w życiu czymś innym. Nowe forum przyciągnie tylko garstkę tych, którzy jeszcze sobie czegoś gdzieś nie zdążyli napisać. Czego w pewny sensie dowodzi to że nie dajesz nam linka do innego istniejącego forum tylko potrzebujesz dopiero jakieś założyć.

Jak się wczoraj zorientowałem, osoby z limitem obciętym nie mogą zaczynać nowych wątków.
To faktycznie może być problem, ale już chyba były przenoszenia z pierdolni, zlecane komuś innemu założenia, przywracanie wyższego limitu itp.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:42, 07 Maj '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kompletnie, ale to totalnie Was nie kumam....
Co niektórzy mają limit postów do 1 dziennie, za bzdety lub za to, że ich admin nie lubi - i co z tego?!
Czy ktoś wam zabrania nadal tu pisać?
Nadal możecie pisać, że admin to taki a taki, lub, że jest tym a tym lub tamtym.
Nie znam innego forum, gdzie za jedną setną takich tekstów nie zostali byście zbanowani.
Masz limit jednego posta - ale nie zakaz!
Mylą wam się bany z limitami. I szczerze powiem, nie dziwię się, że macie limit.
To jedyne forum na którym można pisać na dowolny temat o dowolnych poglądach i nikt nikogo nie zbanuje.
Więc nie narzekać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
owlik




Dołączył: 21 Cze 2012
Posty: 174
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:05, 07 Maj '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ciekawe co na to wszytko Kapitan Nemo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
November09




Dołączył: 20 Lis 2009
Posty: 857
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:40, 07 Maj '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mi ten limit też specjalnie nie przeszkadza, ale takiego Szczypiora chciałbym więcej poczytać na tym forum... tak sobie myślałem może Bimi mógłby stworzyć jakieś podforum z klubami , każda grupa zwolenników jakiegoś nurtu, nie wiem ekonomicznego, filozoficznego, światopoglądowego? czy czego tam, mogłaby pisać w swoim gronie bez limitów.... np klub antysemity, albo klub homofoba, klub palaczy zioła itp.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kapitan_Nemo




Dołączył: 20 Sty 2009
Posty: 498
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:03, 07 Maj '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smile,

można zrobić tak, żeby i Bimi i reszta była zadowolona. Umysł umożliwia wymyślenie nieskończonej liczby opcji.
Gorzej jak ktoś próbuje wciskać, że tylko jedna możliwość istnieje. Problemem limitu postów jest, że przemiał informacji się zmniejsza. A forma cenzury sprawia, że nie pisze się co się myśli, tylko nie wkracza na terytorium, które przez administratora zostało jako Tabu, ale to nie jest tak, że na tamtym terytorium nie ma po co wchodzić.


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:12, 07 Maj '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak widać, niektórym od tej wolności słowa to się już totalnie w głowach popierdoliło.

czy ja kurwa chodzę po komisariatach, kółkach różańcowych, albo innych pisowskich spędach dla łysych pedałów i płaczę, że macie tam "żałosny poziom"? Shocked
nie, bo nie jestem jebnięty.
więc mając to na uwadze, wyobraźcie sobie jak ja was, debile, postrzegam gdy przypełzacie jak ostatnie żule na moje, najbardziej prestiżowe forum w polsce, by mi się tu żalić na jego poziom. Smile

z faktu, że się tego nie wstydzicie wnioskuję, że najwyraźniej liczycie na to, iż do końca życia pozostaniecie anonimowi...
he - dream on, frajerzy... no, chyba, że planujecie umrzeć już w tym roku? bo jak nie, to wspomnicie moje słowa: w internecie nic nie ginie, więc i wasze kurestwo pozostanie w nim na wieki, a z dnia na dzień będzie coraz mniej anonimowe... już ja się o to zatroszczę.

co do tematu, jedyny żałosny poziom jaki jestem w stanie tu wyodrębnić, to zerowy poziom wstydu w waszych ubeckich baniach, wy pierdolone maleszkowe cioty.
to forum jest o prawdzie, a prawdy się nie stopniuje, więc słowo "poziom" ma się nijak do słowa "prawda" - trzeba być idiotą waszego pokroju, by stopniować prawdę.
w kwestii prawdy natomiast, jedno wam mogę zagwarantować; że wasz idol, nasz dyżurny antysemita szczypior, jest w prostej linii następcą jebanego ubeckiego kapusia maleszki, vel brusa_zły_lisa, czynnego działacza niezalezna.pl i innych pseudo-patriotycznych portali dla odmóżdżonych debili waszego pokroju.

a że maleszka, onegdaj zagorzały ubecki kapuś, a później (w "wolnej polsce") czynny pisowski antysemita (tak samo jak m.in. szczypior czy listopad) miał przypadkiem jedynych dwóch facebookowych przyjaciół akurat w izraelu.... eeee, to zbieg okoliczności, o którym nie warto nawet rozmawiać Laughing

tak że podsumowując, moja odpowiedź na poruszony tu temat brzmi: chuj wam w dupę, wy pierdolone ubeckie rzadziochy. a im bardziej się cietrzewicie, tym większą mam satysfakcję, więc dogadzajcie sobie małpy w moim cyrku do woli, w ramach tych możliwości, które wam jeszcze dobrodusznie zostawiłem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Szczypior




Dołączył: 06 Mar 2013
Posty: 241
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:42, 07 Maj '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi - nikt ci kuśki nie nadgryzł? Co sobie kupiłeś w Babilonie za Bitcoiny?




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:46, 07 Maj '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sorry @szczypior, ale mam taką zasadę w życiu, że nie rozmawiam z żydami antysemitami.
głownie dlatego, że ni chuja nie czaję o co takiemu psycholowi może chodzić, więc zakładam, że to musi być jakaś choroba psychiczna, więc wolę mu jej nie pogłębiać, bo zważywszy, że rzadzioch mieszka w polsce, to za jego leczenie zapłacą moi, bogu ducha winni, mieszkający w polsce znajomi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8569
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:06, 07 Maj '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

goral_ napisał:
Kompletnie, ale to totalnie Was nie kumam....
Co niektórzy mają limit postów do 1 dziennie, za bzdety lub za to, że ich admin nie lubi - i co z tego?!
Czy ktoś wam zabrania nadal tu pisać?
Nadal możecie pisać, że admin to taki a taki, lub, że jest tym a tym lub tamtym.
Nie znam innego forum, gdzie za jedną setną takich tekstów nie zostali byście zbanowani.
Masz limit jednego posta - ale nie zakaz!
Mylą wam się bany z limitami. I szczerze powiem, nie dziwię się, że macie limit.
To jedyne forum na którym można pisać na dowolny temat o dowolnych poglądach i nikt nikogo nie zbanuje.
Więc nie narzekać.


@goral_ ale tu nie chodzi o limity .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8569
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:08, 07 Maj '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Szczypior , podarowałbyś sobie te obrazki . Zadedykuj mu jakąś piosenkę .


Wink
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:04, 07 Maj '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel napisał:


@goral_ ale tu nie chodzi o limity .


Więc o co?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:21, 07 Maj '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

goral_ napisał:
Ordel napisał:


@goral_ ale tu nie chodzi o limity .


Więc o co?


No jak? Przecież tytuł tematu to wyjasnia; o żenujący poziom forum... Laughing

Swoją drogą, młody już nie jestem, ale pierwszy raz spotykam się z forum, które przyciąga osoby uważające jego poziom za żenujący.
Normalnie gdy poziom jakiejś imprezy kogoś żenuje (jak np. mnie kościół, albo spyty łysych pedałów spisu), to tam nie wchodzi. Natomiast tu jest kompletnie na odwrót; wszyscy ci których to forum tak "żenuje", krążą tu jak pierdolone sępy nad padliną - a przecież jedyne padlina jaką tu ewentualnie można znaleźć to oni sami... Smile
Kolejny dowód na to, że prawda2.info to ewenement na skalę światową. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Kapitan_Nemo




Dołączył: 20 Sty 2009
Posty: 498
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:57, 07 Maj '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiem, wiem, nie czytasz, ale czemu nie mógłbyś zaproponować, żeby coś zaproponować i jeżeli Ci się propozycja nie spodoba ją odrzucić tłumacząc w jaki sposób jest niezgodna z Twoimi oczekiwaniami, tak, żeby kolejna była.

Zgrzyty świadczą o tym, że coś może zostać ulepszone.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8569
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:25, 07 Maj '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

goral_ napisał:
Ordel napisał:


@goral_ ale tu nie chodzi o limity .


Więc o co?


Ja tam nie wiem , zapytaj się autora pierwszego posta Wink , ale na pewno nie chodzi o limity .
Ja to się ciesze , ze chociaż jest taki @pszek , bo i poczytać coś ciekawego można , a tak to oprócz tematów o BTC , to ostatnio niewiele się dzieje . Jest taki temat " A co z tą Syrią " czy jakoś tak , i nikt tam nic nie pisze, a ostatnio wiele się tam dzieje ;
Cytat:
Według informacji podawanych przez angielskojęzyczny, ale należący do Rosji, kanał telewizyjny Russia Today, w czasie ostatniej napaści Izraela na Syrię lotnictwo IDF użyło broni z wykorzystaniem zubożonego uranu.
http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/izrael.....nym-uranem .
Stypą zalatuje Wink
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
porfirij




Dołączył: 09 Gru 2008
Posty: 507
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:52, 07 Maj '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
sorry @szczypior, ale mam taką zasadę w życiu, że nie rozmawiam z żydami antysemitami.
ale większość żydów to antysemici. gdyby było inaczej to nie gnębili by arabów, którzy jakby nie było są semitami (w przeciwieństwie do większości żydów, którzy semitami nie są). cały antysemityzm to jedna wielka paranoja syjonistów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monstrumis




Dołączył: 04 Gru 2012
Posty: 105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:37, 07 Maj '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

goral_ napisał:
Ordel napisał:

@goral_ ale tu nie chodzi o limity .

Więc o co?


Zobaczcie, co ten gostek wypisuje:

Bimi napisał:
wszyscy ci których to forum tak "żenuje", krążą tu jak pierdolone sępy nad padliną - a przecież jedyne padlina jaką tu ewentualnie można znaleźć to oni sami...

I jeszcze na koniec tego tekstu wstawił mordę zadowoloną. I własnie o to chodzi. Bimi to cham i prostak, który zainstalował na serwerze BBforum i w ten sposób stworzył sobie miejsce do poniżania ludzi. Zadziwiające jest to, jak dużo osób akceptuje te działania a nawet schyla kark i nastawia twarz do plucia.

Bimi, w normalnych relacjach, za takie zachowanie dawno byś dostał wpierdol i się naprostował, chłopie. Ale Ty się zachowujesz jak tchórz, jak frajer, dzieciak. Siedzisz sobie w ciemnym pokoiku i obrażasz ludzi anonimowo. Takie zachowanie świadczy o Tobie, o Twojej mentalności i "jakości" charakteru. Nie wiem czy wiesz o czym mówię. Nie zdziwiłbym się, gdyby takie pojęcia dla Ciebie były obce.
Pewnie zaraz odpiszesz coś o fekaliach, Twoja sprawa.


Wracając do tematu:
Forum (sama nazwa pochodzi z greki) oparte na zasadach np. Ateńskich byłoby świetną platformą dyskusji. Główną cechą demokracji jest to, że każdy głos ma taką samą "wagę", czyli rzeczywiście możliwe są rządy większości (nie piszę o aktualnych demokracjach, bo każdy widzi jak jest). Na takim forum cham i prostak byłby stawiany pod sąd za swoje zachowanie i większość wyznaczyła by takiemu delikwentowi limit postów lub nawet bana. Także przyjęcie do forum byłoby wolą większości. Wyobrażam to sobie tak, że każdy ma możliwość założenia konta i pisania co mu tylko do głowy przyjdzie. Po określonym czasie (lub liczbie postów) następuje głosowanie nad przyjęciem do grona pełnoprawnych obywateli.

Nie znam takiego miejsca w necie, ale myślę, że warto by zrobić taki eksperyment.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kapitan_Nemo




Dołączył: 20 Sty 2009
Posty: 498
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:30, 07 Maj '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie pomysł dobry.

Wypadałoby z prawdy tylko dowiedzieć się jakimi ścieżkami dochodzi się do takiego momentu jak teraz by nie przechodzić tej samej drogi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:33, 08 Maj '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

widzisz @nostradamus, to że jestem dla takich mend jak ty, maleszka, szczypior, listopad, szczekan, itp. "chamem i prostakiem" - to można postrzegać z różnej perspektywy; przynajmniej dwojako.

twoja perspektywa jest oczywiście negatywna - bo i taka ma być.
wy jako mendy zawodowo zajmujące się m.in. wciskaniem ludziom kitu po forach, wiecie że grzeczna elokwencja jest sposobem na poprawę skuteczności w waszym procederze.
założenie zresztą słusznie - bo jakbyś przedstawiał ten swój przeplatany żydami program pisu, mając przy tym lekceważący stosunek do indoktrynowanych, to niechybnie skuteczność by ci jeszcze bardziej poleciała na ryj.
ktoś cię nauczył, że grzeczność w pracy mendy to podstawa - więc się tego trzymasz..
ale żeś głąb, bierzesz to dosłownie, popadasz w skrajności i przy okazji często wychodzą z tego niezłe jaja.. np. zaczynasz pisać wszystkie zaimki wielką litera, na wszelki wypadek, coby się "Ci" o których piszesz przypadkiem nie obrazili, że "Ich" nie szanujesz, bo jeszcze przypadkiem nie kupią kolejnej dennej ściemy.. Smile

druga perspektywa bycia chamem i prostakiem, moja - też taka, jaka ma być.
wiedza to potęga. prawda która głoszę jest cenna, więc już sam fakt, że rozdaję ją za darmo powinien być dla inteligentnego odbiorcy wystarczający by docenić mój gest. a jeśli nie jest, to wcale czytać mnie nie musi, więc nie widzę problemu.
natomiast chamstwo w stosunku do takich ubecko maleszkowych mend jak wy, uważam wręcz za swój obywatelski obowiązek. jeśli wymagasz ode mnie żebym był miły i kulturalny dla typów, których stawiam na równi z tymi co wrzucili do rzeki popiełuszkę, a jeden z was wręcz sam zajebał pyjasa, choć na długo przed tym jak zaczął budować struktury pis w szczecinku, to chyba znowu muszę wrócić do punktu wyjścia: masz tak nasrane w bani, że doprawdy nie rozumiem jak ci nie wstyd uzewnętrzniać się z tym jeszcze publicznie, w internecie w którym nic nie zginie..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Admini
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 10:29, 08 Maj '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Także przyjęcie do forum byłoby wolą większości. Wyobrażam to sobie tak, że każdy ma możliwość założenia konta i pisania co mu tylko do głowy przyjdzie. Po określonym czasie (lub liczbie postów) następuje głosowanie nad przyjęciem do grona pełnoprawnych obywateli.

Nie znam takiego miejsca w necie, ale myślę, że warto by zrobić taki eksperyment.


Ja znam takie miejsce i jestem na tym forum prawie że od początku, polecam https://proteamfutbolcup.fora.pl/
po zarejestrowaniu na forum otwierają sie tematy które dla nie zalogowanych są nie widoczne, gostek tzn. kandydat do naszego na prawde prestiżowego stow. ma miesiąc czasu na wykazanie sie (chyba że buraczy na maxa to nie ma sensu takiemu nawet szansy dawać ) a po okresie próbnym następuje głosowanie wszystkich stowarzyszonych o przyjęciu delikwenta, proste ? Very Happy zapraszam Very Happy
Powrót do góry
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:54, 08 Maj '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1301
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:34, 08 Maj '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
których stawiam na równi z tymi co wrzucili do rzeki popiełuszkę, a jeden z was wręcz sam zajebał pyjasa,


jeszcze się do kółka różańcowego zapisz, a legendy o jakichś pyjasach możesz opowiadać kundlom sanhedrynu na dobranoc. To są świetne bajeczki żydowszczyzny mające na celu usprawiedliwić atak na komunę, komunizm i każdą formę socjalizmu czy wspólnotowości. Takie pyskate typki jak pyjas czy popiełuszko (no ten ostatni to już przykład ewidentnego robaka toczącego, jak rak od środka, zdrową tkankę organizmu, na bazie opium - wypróbowanych przez stulecia ogłupiających misteriów religijnych) dostali od społeczeństwa jedynie to czego się w tak dramatyczny sposób domagali. Może źle się stało, że kara była jaka była, gdyż teraz żydowszczyzna ma męczenników którymi może epatować na lewo i prawo. Lepiej byłoby odesłać ich na madagaskar, po uprzednim odebraniu obywatelstwa polskiego.



Cytat:
w internecie w którym nic nie zginie..


no i huj

huj w dupe temu co się pucuje dzielnicowemu...
_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2, 3, 4, 5, 6   » 
Strona 1 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Żenujący poziom tego forum
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile