W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
To forum realizuje plan Iluminatów  
Podobne tematy
Żenujący poziom tego forum129
Przestańcie się wikłać22
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
30 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 8772
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Rep




Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 613
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:17, 25 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak jest Choone nie idz do zadnego psychiatry.

Masz racje ze to forum realizuje plan illuminatow.
PROBLEM-REAKCJA-ROZWIAZANIE

Na problemy sa reakcje - fora oswiecajace i filmy. To jest normalne.
Trzeba tylko rozwazyc czy rozwiazanie ktore podsuwaja i zaplanowali jest najlepszym dla kazdego z nas.

Proponuje abys wyjasnil innym jakie widzisz rozwiazanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iaro




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 1147
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:00, 25 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W jednym na pewno to forum jest "przydatne" dla NWO.
Jest coś takiego, jak "kontrolowana opozycja". Na tym forum z tym właśnie mamy do czynienia. Kontrolowana opozycja, czyli taka, która niby jest, ale tak naprawdę nie ma żadnego znaczenia.
Zaraz mnie zjadą, że pieprzę farmazony. A nie pieprzę. Czy coś osiągnęliśmy w naszej internetowej "walce" z drapieżnym kapitalizmem, czy wprost mówiąc- NWO? Czy cokolwiek oprócz uświadomienia innych, podobnie bezsilnych osób udało nam się uczynić naprzeciw Nowemu Porządkowi?
Nie. I tu jest nasz problem. Niewiele możemy, a nawet tyle co możemy, to nie robimy.
I w tym jak najbardziej NWO tego forum i jemu podobnych potrzebuje- stworzyć pozory prawdziwej opozycji, w rzeczywistości kontrolowanej, podatnej na zmiany i manipulacje i bezsilnej.
_________________
Systemu nie można niszczyć, trzeba go reformować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:45, 25 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

iaro, pytasz czy coś nam się udało zrobić?
czytając m.in. twoje wypowiedzi dzisiaj i porównując je z tym co pisałeś rok temu... myślę, że udało nam się co najmniej wyedukować kilka osób Smile
oczywiście można powiedzieć, że te osoby i tak by się wyedukowały bez nas... ale nie sposób tego udowodnić Very Happy

nie można zwalczyć nwo bo nwo nie istnieje. to tylko slogan jak al kaida, czy global warming.
nwo jest tylko w naszych umysłach i właśnie tam trzeba je zwalczyć. poprzez edukację i uświadamianie jednostek co do tego jak naprawdę wygląda ten świat, czym się różni od świata w którym ci myśleli że żyją.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
JA




Dołączył: 12 Cze 2008
Posty: 1549
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:25, 25 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
nie można zwalczyć nwo bo nwo nie istnieje. to tylko slogan jak al kaida, czy global warming.
nwo jest tylko w naszych umysłach i właśnie tam trzeba je zwalczyć. poprzez edukację i uświadamianie jednostek co do tego jak naprawdę wygląda ten świat, czym się różni od świata w którym ci myśleli że żyją.


Dokładnie. Na pewno są układy, Ci ludzie mają aspiracje, niektórzy chore, niektórzy po prostu dbają o swoje interesy, ale nie możemy powiedzieć, że wszyscy są jednomyślni. A my tutaj raczej udowadniamy, że to system jest zły promując ludzi bogatych nierzadko głupszych od nas samych, a czasem bezwzględnych w osiaganiu swoich celów - manipulują opinią publiczną itd.
Ci, którzy przyczyniają się do NWO (dokładnie tego sloganu) niekoniecznie muszą się znać, część z nich może jest w zmowie, a część z nich nie. Jest to taki samo napędzający się mechanizm w rakowym systemie. Mówimy tutaj, że tłum jest głupi i nie jest świadomy swoich poczynań, ale nikt nie zauważył, że Ci u góry to też pewien tłum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Choone




Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 527
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:06, 25 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@bimi
Primo: skąd wniosek, że ja traktuję forum jako jakiś holistyczny, żywy byt?

Secundo: Bimi, a co Ty tu za masoński ferment siejesz? Wink Przecież to David Icke i filmy typu Zeitgeist twierdzą, że świat to jedność, a tylko wredni masoni chcą utrzymać ludzkość w przekonaniu, że "społeczności składają się z szeregu indywidualnych jednostek". Główne przesłanie Zeitgeiste'a to ponowne zjednoczenie z Gają-Ziemią i żywym kosmosem. I co tak nagle protestujesz, a moje tezy nazywasz idiotycznymi? Chyba forum służy do swobodnej wymiany poglądów, czyż nie? Very Happy A tu już tyle inwektyw pod moim adresem... Uderz w stół, a nożyce się odezwą... Wink

Tertio: Co do Oka Boskiej Opatrzności (oka Ra czy Horusa) to przecież oczywistym jest, że chrześcijaństwo nie powstało znikąd, a poglądy Jezusa i pierwszych patriarchów Kościoła były przesiąknięte wcześniejszymi wierzeniami m.in. egipskimi (choćby dzięki zborowi w Aleksandrii). Wysuwa się nawet śmiałe tezy, że Jezus był uczniem mistyków egipskich, a rody Józefa z Arymatei i Marii Magdaleny chciały wzniecić bunt przeciwko okupacji Rzymian poprzez ustanowienie monarchii egipsko-żydowskiej (Maria Magdalena miałaby tu być z królewskiego rodu egipskiego, a Jezus potomkiem króla Dawida). Stąd w katolicyzmie (i u masonów, którzy twierdzą, że wywodzą się od budowniczych piramid) ten stary, egipski symbol.

Co do Illuminatów to mam na myśli stowarzyszenie założone w 1776 r. przez A.Weishaupta, którego istnienie i plany są dobrze udokumentowane. Można się zastanawiać tylko nad inspiracjami tego bractwa. Ja twierdzę, iż pochodzą one od podziemnego kultu lucyferiańskiego, którego wyznawcą był miedzy innymi Leonardo da Vinci.


@Aqualinespirit
Chiny już dawno działają wg koncepcji NWO (kontrola populacji, „piramidowy” układ władzy, etc). I nie sądzę, że Chiny miałyby zrezygnować ze swojego udziału (czy raczej przywództwa) w Unii Azjatyckiej - zbyt dużo korzyści ekonomicznych do stracenia.

Islam zakazuje pobierania procentów 'od swoich'. Banki islamskie nie są praktycznie podatne na aktualny kryzys finansowy. Czy ktoś z Was był może na jakimkolwiek dużym targowisku w Egipcie? Widzieliście tam jakieś kasy fiskalne? Wink Silny wartościami Islam jest zbyt mało podatny na koncepcje NWO, a więc trzeba coś z nim zrobić... A co? Najkorzystniej wzniecić III wojnę światową przez napuszczenie Izraela na Hamas i Hezbollah (jak zwykle sponsorując obie strony).
Zresztą plan trzech wojen światowych to nie mój wymysł, poszperaj(cie) w innych źródłach...

Oczywiście, że mam na myśli pośredni udział uczestników forum w tworzeniu NWO [choć Bimi to dość podejrzany osobnik... Wink ;P ]. Ale Zeitgeist jest zrobiony z całkowitą premedytacją!

Czy wiesz jak (nie) działają testy na HIV? A czy wiesz jak się leczy AIDS? Proponuje zajrzeć na stronę biologa molekularnego dr P.Duesberga: http://duesberg.com/
W szczególności polecam artykuł: http://duesberg.com/papers/chemical-bases.html
Myślisz, że afera z CO2 nie spowoduje odcięcia najuboższych krajów świata od dostępnych dla nich, wydajnych źródeł energii? A III wojna światowa nie zredukuje liczby ludności?

@goldbug
Lucyferianizm nie jest zły sam w sobie, bo Twój antychryst to po prostu Bogini-Matka Ziemia, kult od lat neutralizowany na różne sposoby przez patriarchalne religie monoteistyczne. Problem pojawi się wtedy, gdy religia Gai będzie nakazywać redukcję ludności.

@ocochodzi
Nad 4-tym punktem – jak widać – cały czas pracuję Smile

@pazuzu
Komu jak komu, ale Tobie Pazuzu jakieś dobre szkoły w zakresie edukacji z filozofii lucyferianskiej by się przydały... Choć może wystarczy, że poczytasz sobie jakąś prostą popularnonaukową pozycję. Po polsku wydano np. "Tajemną historię Lucyfera" autorstwa Lynn Picknett. Tu link do krótkiego opisu owej pozycji:
http://czytelnia.onet.pl/0,18181,0,1,nowosci.html

@Voltar
Pewnie, że trochę ironizuję Wink [bo trzeba mieć odrobinę kosmicznego dystansu do własnych poglądów Wink ] Ale jest to kpiarskie pokazanie pewnego punktu widzenia. Jakbym był całkiem poważny toby mnie tu pewnie ukrzyżowali Wink

Napisałem "publikacje i filmy w stylu...", bo takich pozycji pokazało się więcej (może tylko w katolickiej Polsce relatywnie niewiele). A jeśli uważasz, że Kod Leonarda da Vinci nie wpłynął na erozję patriarchalnych wartości chrześcijańskich w Europie (i w ultrachrześcijanskich USA), i to w kierunku uznania pierwiastków kobiecych w religii i powrotu do matriarchalnego kultu Bogini-Matki Ziemi, to może jesteś mało spostrzegawczy albo nie chcesz czegoś zauważyć.

A propos filmów - koniecznie nie przegap premiery filmowej "Aniołów i Demonów" wg Dana Browna. Illuminaci rządzą! Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Choone




Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 527
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:35, 25 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
...nie można zwalczyć nwo bo nwo nie istnieje. to tylko slogan jak al kaida, czy global warming.
nwo jest tylko w naszych umysłach i właśnie tam trzeba je zwalczyć. poprzez edukację i uświadamianie jednostek co do tego jak naprawdę wygląda ten świat, czym się różni od świata w którym ci myśleli że żyją.


Zaraz, zaraz... Czy to, aby nie jakieś nawiązanie do pseudonaukowych, barbarzyńskich interpretacji mechaniki kwantowej [vide: matrixowe filmy o króliczych norach Wink ], w których umysł kształtuje rzeczywistość...

Ej Bimi, no to mam następujące pytanie: Czy uświadamiając żyjących w niewiedzy i spokoju Polaków - którzy nie mieli bladego pojęcia o jakimś NWO - nie wkładasz im czasem tego bytu do umysłów?
Bo, gdy nic o nim nie wiedzieli, to NWO nie istniał... [lub istniał "słabiej", w mniejszej liczbie równoległych rzeczywistości Wink ] Ale teraz kiedy już wiedzą, że NWO istnieje, i to jedynie dzięki "upiornemu" stanowi ich umysłów, to... no właśnie, NWO staje się realnym bytem, który... trzeba wyrzucać z ich "krzywomyślacych" łepetyn! Sic! A zatem mamy: problem (NWO) - reakcję (strach) - rozwiązanie (lucyferiański kult Gai). To mnie jeszcze bardziej utwierdza w przekonaniu, że to forum jest "wysłannikiem NWO" na Polskę ... Wink Very Happy

PS. Redukcja stanów kwantowych następuję przez reakcję z jakimkolwiek oddziaływaniem zewnętrznym, np. źródłem światła (emitorem fotonów), przykładowo używanym przez obserwatora. Nie potrzeba zatem żadnych świadomych bytów (tudzież "wielkiej metaświadomości aka wszystkowidzącego oka"), by nasz świat redukował się z kwantowych porcji energii w materię - wystarczy, że owe NIEŚWIADOME energie oddziałują na siebie wzajemnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:41, 25 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Choone, twoje posty z jednej strony prowokują do odpowiedzi, a z drugiej nie sposób z nich wywnioskować o co właściwie chcesz zapytać.
Jeśli więc chcesz żebym ci jakoś odpowiedział postaraj się zadac pytanie zamiast tylko wylewać mi potok swoich myśli. Naprawdę nie interesuje mnie twoja psychoza - znam o wiele gorsze przypadki, a i one mnie nudzą. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
JackBlood




Dołączył: 15 Sie 2007
Posty: 1071
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:47, 25 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Choone

Mam pomysł. Zatkaj uszy, zamknij oczy, ukucnij w koncie pokoju twarzą do ściany i kiwając się w przód i w tył powtarzaj głośno: BUM BUM BUM BUM BUM BUM!
Zgodnie z Twoją teorią otaczająca Cię rzeczywistość przestanie istnieć a wraz z nią wszystkie problemy, również NWO. Zobaczymy za kilka lat jak skutecznie udało Ci się wpłynąć na materię. Wink

Jestem tylko ciekaw dlaczego alianci nie zrobili tak w obliczu inwazji nazistów skoro to takie skuteczne.

PS. Nie budzimy społeczeństwa. Budzą się jednostki. I nie budzą się przez nas tylko przez informacje do których ułatwiamy dostęp. Rozumiesz? Nikogo nie programujemy. Każdy sam decyduje w co wierzyć a w co nie.
_________________
"Jeden człowiek nie zmieni świata, ale jeden człowiek może przekazać informację która zmieni świat." David Icke
www.infowars.patrz.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Choone




Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 527
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:52, 25 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Choone, twoje posty z jednej strony prowokują do odpowiedzi, a z drugiej nie sposób z nich wywnioskować o co właściwie chcesz zapytać.
Jeśli więc chcesz żebym ci jakoś odpowiedział postaraj się zadac pytanie zamiast tylko wylewać mi potok swoich myśli. Naprawdę nie interesuje mnie twoja psychoza - znam o wiele gorsze przypadki, a i one mnie nudzą. Smile


Znowu inwektywy - tym razem psychoza Wink Nie bardzo rozumiem czemu próbujesz dewaluować w ten sposób moje wypowiedzi. Odniosłem się tylko do Twoich wcześniejszych wypowiedzi... (a ów rzekomy potok myśli to efekt limitu 8 postów dziennie - jednym wpisem chciałem odpowiedzieć również na inne wypowiedzi/zapytania kierowane do mnie). Na tym chyba polega dyskusja/polemika, czyż nie? Wink

No i wyprzedzając nieco Twój atak, zadałem pytanie wyżej, zanim mnie o nie poprosiłeś (mój drugi post z dzisiaj, tuż przed Twoim postem). Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Choone




Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 527
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:56, 25 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JackBlood napisał:
Choone Mam pomysł. Zatkaj uszy, zamknij oczy, ukucnij w koncie pokoju twarzą do ściany i kiwając się w przód i w tył powtarzaj głośno: BUM BUM BUM BUM BUM BUM!
Zgodnie z Twoją teorią otaczająca Cię rzeczywistość przestanie istnieć a wraz z nią wszystkie problemy, również NWO. Zobaczymy za kilka lat jak skutecznie udało Ci się wpłynąć na materię...


Chłopie chyba mnie kiepsko zrozumiałeś, ja właśnie lekko kpię z tych poglądów... To są poglądy Davida Icke'a i twórców Zeitgeiste'a, tudzież innych zwolenników koncepcji "umysł kształtuje rzeczywistość".

Ale dzięki, każda rada terapeutyczna się przyda... Wink Idę trochę poBUMAć Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JackBlood




Dołączył: 15 Sie 2007
Posty: 1071
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:09, 25 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Choone napisał:
Chłopie chyba mnie kiepsko zrozumiałeś, ja właśnie lekko kpię z tych poglądów... To są poglądy Davida Icke'a i twórców Zeitgeiste'a, tudzież innych zwolenników koncepcji "umysł kształtuje rzeczywistość".


Powinieneś do tej listy dopisać jeszcze "The Secret" Smile Przy czym należy to właściwie interpretować. Skoro się z tego nabijasz to znaczy, że bierzesz hasło: "umysł kształtuje rzeczywistość" zbyt dosłownie. Przekolorowany przykład BUM BUM BUM który podałem to właśnie zła interpretacja. Umysł w pasywnym ciele nic nie zmieni. Co innego marzenia w umyśle zdeterminowanego, pracowitego i dobrze zorganizowanego człowieka. Każdy most, każdy drapacz chmur, każdy samolot i wahadłowiec istniały na początku jako myśl. Rozumiesz o co mi chodzi?

Swoją drogą sama materia jest pojęciem dość abstrakcyjnym. Atom tak na prawdę jest "wewnątrz pusty" a ty chodząc nigdy nie dotykasz fizycznie podłogi i siedząc na krześle nie dotykasz go... tylko lewitujesz nad nim Smile Ponieważ komórki twojego ciała nieustannie podlegają regeneracji oznacza to, że atomy z których jesteś zbudowany bez przerwy są podmieniane na atomy z środowiska zewnętrznego. Podobno co 9 lat człowiek w większości składa się z innych atomów... Prawda, że ciekawe? Jesteś tym samym człowiekiem ale zbudowanym z czegoś co jeszcze niedawno było ziemią, powietrzem, wodą itp... Zacznij w ten sposób myśleć o materii a wszystko zacznie nabierać innego sensu. Dodatkowo powinieneś uzmysłowić sobie, że rzeczywistość która nas otacza nie jest taka jak ty ją widzisz, słyszysz i czujesz (w dotyku i węchu i smaku). To tylko Twoja interpretacja bodźców pochodzących z bardzo ułomnych (choćby w porównaniu z innymi stworzeniami) pięciu zmysłów.
Taka ciekawostka.
Cytat:
Układ nerwowy człowieka w ciągu jednej sekundy odbiera z otoczenia aż 10 podniesione do 9 potęgi bitów informacji. Warto przy tym pamiętać, że do świadomości dociera jednak minimalna ich część, bo jedynie 10 do potęgi 2 bita/s. To oznacza, że przytłaczająca większość informacji dociera do mózgu i jest tam przetwarzana w sposób całkowicie nieświadomy!

Co nasza świadomość ignoruje?
Zakres pasma widma elektromagnetycznego, które może być widziane przez człowieka, czyli w przybliżeniu fale długości od 0,4 do 0,7 mm to jedynie skromny wycinek tego co nas otacza.

Czego nie widzimy?

Ważne by każdy człowiek zdawał sobie sprawę z ułomności swoich zmysłów, a co za tym idzie rozumiał, że w bezkresie niedostępnych dla niego informacji płynących z otaczającego go świata jest bardzo dużo miejsca na rzeczy o których nie śniło się nawet filozofom. Smile

Ludzkość zamiast wydawać biliony na bezsensowne zbrojenia i prześladowania obywateli (to jest właśnie NWO) powinna skupić się na badaniu tych nieznanych terytoriów. David Icke, Alex Jones i inni taką właśnie chcieli by widzieć przyszłość, a nie globalny gułag rządzony przez zdemoralizowaną oligarchię w którym jednostka jest przedmiotem pozbawionym wszelkich praw, kontrolowanym w każdej sekundzie życia. Niezależnie od tego czy Ty w to wierzysz czy nie rzeczywistość wokół ciebie ewoluuje coraz szybciej w tym właśnie mrocznym kierunku. Ignorowanie tego, lekceważenie ani też "kpienie z lekka" tego kursu nie zmienią. Zmienią determinacja, działanie i organizacja!
"Jeden człowiek nie zmieni świata, ale jeden człowiek może przekazać informację która zmieni świat" David Icke
_________________
"Jeden człowiek nie zmieni świata, ale jeden człowiek może przekazać informację która zmieni świat." David Icke
www.infowars.patrz.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:45, 25 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Choone napisał:
No i wyprzedzając nieco Twój atak, zadałem pytanie wyżej, zanim mnie o nie poprosiłeś (mój drugi post z dzisiaj, tuż przed Twoim postem). Very Happy

Laughing
no dobra, to wyżul jednego posta i raz jeszcze napisz swoje pytanie. bo gdzieś mi umknęło.
w miarę możliwości zawrzyj je w mniej niż 10 słowach. i postaraj się nie udzielać odpowiedzi przed postawieniem znaku zapytania. Very Happy

BTW, ja też mam pytanie.
ile inwektyw wyliczyłeś w powyższej wypowiedzi? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Choone




Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 527
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:29, 25 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:

no dobra, to wyżul jednego posta i raz jeszcze napisz swoje pytanie. bo gdzieś mi umknęło.
w miarę możliwości zawrzyj je w mniej niż 10 słowach. i postaraj się nie udzielać odpowiedzi przed postawieniem znaku zapytania. Very Happy

BTW, ja też mam pytanie.
ile inwektyw wyliczyłeś w powyższej wypowiedzi? Smile


@Bimi
No to wyżulam tego posta i:

1. Może powinieneś potrenować czytanie ze zrozumieniem, skoro wypowiedzi powyżej 10 słów Cię przerastają? (doszukałeś się tu jakiejś inwektywy?)

2. Moje wcześniejsze pytanie (powtórzone - vide: wcześniejszy post): Czy uświadamiając żyjących w niewiedzy i spokoju Polaków - którzy nie mieli bladego pojęcia o jakimś NWO - nie wkładasz im czasem tego bytu do umysłów? [niestety nie dało się go zawrzeć w 10 słowach Wink ]

3. pytanie: czy sformułowanie typu "wyżul..., bo gdzieś mi umknęło" nie jest pogardliwą inwektywą? Wink


@JackBlood

To jesteś wyznawcą słabej czy silnej wersji twierdzenia "umysł kształtuje rzeczywistość"?
Słaba czyli "marzenia się ziszczają" czy silna tj. ta przedstawiona w filmie "What The Bleep ?! Down The Rabbit Hole" - vide: http://pl.youtube.com/watch?v=eawaNN9go5.....p;index=42 Bo zdaje się, że "faktami" z tego filmu mnie raczysz. Możesz mi w ogóle powiedzieć kto i jak wyliczył te 10 do potęgi 2 bita/s?

I raczej nie trzeba mi pokazywać takich truizmów jak ten, że 'materia', 'siła', 'energia' to abstrakty służące do opisu i objaśniania rzeczywistości (to elementarna wiedza z filozofii nauki, a zwłaszcza z metodologii fizyki). I tak, tak, budowanie teorii i modelowanie rzeczywistości to bardzo pasjonujące sprawy. Smile

Czy chcesz mi powiedzieć, ze nie wiedziałeś, że człowiek jedząc pobiera energię i składniki potrzebne do funkcjonowania organizmu z zewnątrz? I wiesz, wydaje mi się, że już w szkole podstawowej uczą, że człowiek widzi tylko małą część widma elektromagnetycznego. To chyba nie jest jakieś fenomenalne odkrycie uczestników tego forum? Wink

A wracająć do moich postów: ja Wam chcę pokazać jedynie to, że powinniście wziąć pod uwagę, że wysoce prawdopodobne jest, że jesteście częścią planu NWO, bo przecież - swoimi niedoskonałymi zmysłami - nie ogarniacie jego całości! Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:32, 25 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niech zgadnę ... Razz

Pytanie zapewne jest zbliżone do wątku Agenta Smitha, czyli KŁAMIESZ Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:47, 25 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oo, to aż 3 pytania Smile
spoko

Choone napisał:
1. Może powinieneś potrenować czytanie ze zrozumieniem, skoro wypowiedzi powyżej 10 słów Cię przerastają? (doszukałeś się tu jakiejś inwektywy?)

2. Moje wcześniejsze pytanie (powtórzone - vide: wcześniejszy post): Czy uświadamiając żyjących w niewiedzy i spokoju Polaków - którzy nie mieli bladego pojęcia o jakimś NWO - nie wkładasz im czasem tego bytu do umysłów? [niestety nie dało się go zawrzeć w 10 słowach Wink ]

3. pytanie: czy sformułowanie typu "wyżul..., bo gdzieś mi umknęło" nie jest pogardliwą inwektywą? Wink

1. nie, nie
2. nie bardziej niż ty
3. nie dla mnie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
JackBlood




Dołączył: 15 Sie 2007
Posty: 1071
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:51, 25 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Choone napisał:
A wracająć do moich postów: ja Wam chcę pokazać jedynie to, że powinniście wziąć pod uwagę, że wysoce prawdopodobne jest, że jesteście częścią planu NWO, bo przecież - swoimi niedoskonałymi zmysłami - nie ogarniacie jego całości! Very Happy


Tak. Elity kontrolujące mass media, rządy, wojsko, policję, sądy sięgają po swoją najpotężniejszą broń... członków forum Prawda2.info by w ten sposób opanować świat...

Może przemawia przeze mnie brak doświadczenia... ale czy ta teza trzyma się kupy? Smile

Skoro posługują się nami to dlaczego jednocześnie cenzurują filmy na Youtube i w wielu krajach wprowadzają cenzurę stron z podobną tematyką? Nie widzisz w tym pewnej sprzeczności?
I na Boga... my opisujemy dokładnie w jaki sposób ludzie ci manipulują systemem pieniądza dzięki czemu osiągnęli takie majątki i władzę, a przez co dziś w 3 osobowej rodzinie matka i ojciec muszą zapier.... jak dzikie osły żeby zarobić na ciasne mieszkanie, opłaty, jedzenie i skromne wakacje...

Tezę postawiłeś. Teraz się gimnastykuj żeby ją uargumentować przynajmniej na tyle, żeby się nie skompromitować. Bo nie wystarczy powiedzieć "wysoce prawdopodobne jest, że jesteście częścią planu NWO", trzeba jeszcze opisać dlaczego ty tak myślisz, jakie fakty skłoniły Cię by nas o kolaborację oskarżać.
_________________
"Jeden człowiek nie zmieni świata, ale jeden człowiek może przekazać informację która zmieni świat." David Icke
www.infowars.patrz.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Choone




Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 527
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:20, 25 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Bimi
To ja mam jeszcze jedno pytanie do Ciebie w kwestii "NWO w umysłach ludzkości". I będzie mniej niż 10 słów, żeby Ci nic nie umknęło: Jak NWO znalazło się w umysłach ludzi?

@JackBlood
Ja nie twierdzę, że wprost kolaborujecie. Z tym przedstawicielstwem na Polskę to żart przecież był! Wink
Tylko, że ludzie bezkrytycznie ufający filmom typu Zeitgeist są właśnie poddawani (moim zdaniem illuminackiej) manipulacji. Bo przecież te filmy nic innego nie robią, jak nawołują do obalenia obecnego porządku świata i stworzeniu nowego... Powtórzę do stworzenia N O W E G O porządku świata Wink I nie zauważyłem, żeby one jakoś znikały z YouTube'a. Za to ludziska piszą, że na forum jest cenzura np. przez limit jednego posta/dziennie.

A po co tym rekinom światowej finansjery NWO, skoro i tak teraz już mają zajefajnie, bo Ty na nich zapier... ! Wink I nie odpowiedziałeś mi na moje wcześniejsze pytania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:31, 25 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Choone napisał:
Jak NWO znalazło się w umysłach ludzi?

tak samo jak wszystko inne.
pewnie ludzie wymyślili ten termin, a następnie rozpopularyzowali go na świecie.
najwyraźniej było na niego społeczne zapotrzebowanie skoro dziś jest powszechnie używany.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
GrzegorzP




Dołączył: 16 Paź 2008
Posty: 313
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:04, 25 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Choone napisał:
Tylko, że ludzie bezkrytycznie ufający filmom typu Zeitgeist są właśnie poddawani (moim zdaniem illuminackiej) manipulacji. Bo przecież te filmy nic innego nie robią, jak nawołują do obalenia obecnego porządku świata i stworzeniu nowego... Powtórzę do stworzenia N O W E G O porządku świata Wink


Jakaś prawda może w tym być, bo aby wywołać wojnę, przewrót, ruch mas należy doprowadzić masy społeczne do niezadowolenia. A ponieważ masy składają się z mniejszych części, to różne części poddawane są różnym manipulacjom.
Rolników doprowadzi się do niezadowolenia przez utrudnianie im swobodnej uprawy roli, a ludziom o pociągu do informacji narzuca się cenzurę.

Jakim ludziom, w tym kontekście, daje się filmy typu zeitgeist? Myślę, że ludziom o szczególnym typie umysłu abstrakcyjnego, który jest otwarty na każdą ideę.
Na poparcie takiej tezy można wziąć fakt, że niezadowolenie tego typu ludzi ma też charakter abstrakcyjny, niepraktyczny, czyli taki jaki jest reprezentowany przez nas, ludzi z tego forum (vide stowarzyszenie antynwo, itp) Wink

Tak więc, jeśli celem jest wywoływanie u pewnej grupy ludzi poczucia niezadowolenia z rzeczywistości, to to forum może być dobrym narzędziem. Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:07, 25 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ludzie wyluzujcie tu nie chodzi o to, że ktoś tu celowo kolaboruje z NWO siejąc z premedytacją dezinformację, chociaż, kto wie może i jakaś czarna owca by się znalazła, ale raczej, że nieświadomie propagując mainstreamowe teorie spiskowe - Zeitgeist - de facto propagowane są idee będące na rękę NWO. Zburzenie ładu i na jego zgliszczach wyłonienie Nowego, łącznie z uderzeniem w duchowe naleciałości starego systemu, czyli religie judeo-chrześcijańsko-islamskie. Coś typu duchowego i kulturowego tabula rasa, dzięki któremu będą mogli na nowo ukształtować światopogląd ludzi. Dokładnie jak to opisuje PIKE

Cytat:
(...) ludzkość pozbawiona busoli, pragnąca ideału lecz
nie wiedząca, gdzie skierować swe uwielbienie, przyjmie prawdziwe światło
za pośrednictwem powszechnej manifestacji, czystej doktryny Lucyfera,
wyprowadzonej w końcu na widok publiczny, manifestacji wynikłej z ogólnej
reakcji na zniszczenie chrześcijaństwa i ateizmu".

@Choone ... Mógłbyś wyjaśnić kwestię ostatecznej ONE WORLD RELIGION jako religii i kultu GAI. Ja raczej skłaniam się ku biblijnej wersji ONE WORLD RELIGION. Albert Pike mówi otwarcie o Lucyferze. Środowiska UN też w sporej części mają koneksje z Lucis Trust, której oryginalna nazwa brzmiała Lucifer Trust. Także członkowie top elit ma powiązania z kościołami satanistycznymi. Wiele innych rzeczy też zdaje się to sugerować. Jak interpretujesz motyw z tą GAIą, czy też Mitreyą w kontekście Światowej Religii?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:08, 25 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co to znaczy "daje się filmy typu zeitgeist"??
kto daje?
iluminaci?
nwo?
to głupoty jakies

w dzisiejszych czasach kazdy moze sobie zrobic film w domu. i na pewno wielu robi, jak ja robie to forum.
jesli "filmy typu zeitgeist" są nam (przez kogoś) "dawane" to gdzie są filmy robione przez niezależnych twórców?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
JA




Dołączył: 12 Cze 2008
Posty: 1549
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:15, 25 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Choone. Problem w tym jaka wizja nowego porządku świata jest w planach części z elit, a z jakiej wizji my nie chcemy aby się ziściła? Jak sądzisz? Czy koniec z niewolnictwem, uswiadomienie jednostek, że trzeba ich obalić to część ich planu? Przecież pewnie jakby ludzie wiedzieli zostaliby oni zlinczowani, albo nawet powieszeni przez tłum na środku rynku - jak w średniowieczu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:26, 25 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JA problem tylko, że komunizm i rewolucja bolszewicka też była "niby" po to aby uwolnić spod jarzma ciemiężycieli lud pracujący. I co zainicjowana została przez agenta Lenina, finansowana przez międzynarodowych bankierów, a jak się skończyła też wiadomo. Problem w tym aby nie być jednym z tych naiwnych idealistów bolszewików, którzy walcząc z kapitalizmem sami po części realizowali plan tych wobec, których wymierzony był ich opór. Stali się narzędziami. Myślę, że o to chodzi Choone. Dla mnie Zeitgeistowy Project Venus to właśnie taki neokolektywizm na miarę XXI wieku. Z wierzchu szlachetnie i wiarygodnie brzmi, a w rzeczywistości może się okazać taką samą utopią jak komunizm.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JA




Dołączył: 12 Cze 2008
Posty: 1549
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:48, 25 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prpblem w tym GOLDBUG, że naczytałeś się o Rewolucji Bolszewickiej wiele kłamstw. Powiem Ci krótko o niej. Po pierwsze dała ludziom wiele praw, których nie mieli wcześniej. Uwolniła spod jażma ciemiężycieli, Lenin wprowadził wolny rynek wewnątrz ZSRR. Ludziom żyło się dobrze gdy Lenin jeszcze żył. Ni stąd ni z owąd pojawia się gruzin Stalin, przejmuje władze i zaczyna się to co Ty wiesz o rewolucji - czyli reżim. Stalin zaczyna mordować wszystkich zwolenników koncepcji Lenina, a sam Trocki w latach 30 r. jeździ poświecie i opowiada jak ich rewolucja legła w gruzach, gdy władzę przejął ktoś, kto w ogóle nie realizuje ich planów, prawdopodobnie podesłany przez zachód.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Choone




Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 527
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:22, 25 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Bimi
A kto produkuje filmy typu Zeitgeist? Pewnie przypadkowi ludzie z ulicy... Wink Ja myślałem, że to projekt Venus sprokurował Wink

@JA
Oczywiście w Rosji za Lenina żyło się świetnie, i w Polsce za Gierka też... Wink Tylko potem system kojfnął... Smile

@GOLDBUG
Lucyfer w starożytności był utożsamiany z planetą Wenus i kultem Bogini-Matki. Szeroką dyskusję na ten temat możesz znaleźć tutaj: http://www.przebudzenie.pl/index.php?act.....amp;t=5856
lub poczytać w wydanej w Polsce książce "Tajemna historia Lucyfera" (link do krótkiego opisu: http://czytelnia.onet.pl/0,18181,0,1,nowosci.html).

Problem w tym, że współcześnie ten stary (bardzo pozytywny) lucyferiański kult bogini transformuje w ekstremalny gajanizm ( http://pl.wikipedia.org/wiki/Hipoteza_Gai ), co jest mocno niebezpieczną ideą.
„Jeśli uznamy Gaję (Matkę Ziemię) za żywy organizm, to procesy zachodzące wewnątrz biosfery byłyby rodzajem fizjologii[...] Atomy poszczególnych pierwiastków krążą nieustannie, przechodząc zarówno przez „żywe”, jak i „nieożywione” elementy globalnego organizmu [...] Idąc dalej tym tropem: jeśli Gaja ma swoją fizjologię, to ma i swoją patologię (Lovelock nazywa efekt cieplarniany „gorączką” a kwaśne deszcze „nadkwasotą”). Co miałoby być patogenami wywołującymi planetarne schorzenia? Wydaje się, że za ich odpowiednika może być uznany tylko człowiek. Człowiek, dawniej część przyrody, jeden z wielu jej elementów, zaczął w pewnym momencie w sposób niekontrolowany się rozmnażać, co stanowi zagrożenie dla życia zdrowych elementów. Należy pamiętać, że tak jak śmierć organizmu prowadzi do śmierci nowotworu, który nie potrafi funkcjonować poza organizmem, tak człowiek współczesny niszcząc środowisko – niszczy siebie...” Cytat z:
http://209.85.129.132/search?q=cache:OtL.....&gl=pl

A stąd może wyłaniać się koncepcja depopulacji... I czy tylko ja dostrzegam, że Zeitgeist jest illuminacki (patrz: postulaty bawarskich iluminatów) i gajański... Po co nam rodzina, po co nam państwo, po co nam religia, skoro jesteśmy jednym, żywym organizmem... Wink


PS1. Zlitujcie się z tym ujarzmieniem ludzi przez banki... Za chwilę zaczniecie lansować teorię, że posiadanie dzieci i rodzina to więzienie, bo trzeba na nią zapierd... Przecież nikt nie kazał ludziom się zadłużać. Teraz, gdy nie mają z czego spłacać hipotek, to nagle wszystkiemu są winne banki. A jak się zapożyczali na hipotekę to banki były cacy, bo były złote łańcuchy, fury, chaty i komóry... Wink

PS2. Czy ktoś z Was może próbował choć zastanowić się po co i jak powstało państwo? Proponuję poczytać "Własność a wolność" Richarda Pipesa. A potem sensownie pisać o Leninie jako 'zbawcy' proletariatu...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5   » 
Strona 2 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


To forum realizuje plan Iluminatów
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile