W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
"Płyty Prawdy" - real release   
Podobne tematy
Projekt ostrej walki z NWO102
Akcja: Klucz do wolności9
Akcja na Przystanku Woodstock29
Pokaz wszystkie podobne tematy (5)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
58 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 29610
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5 ... 20, 21, 22   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy weźmiesz czynny udział (release) w projekcie "Płyty Prawdy"
TAK - to dobry pomysł
75%
 75%  [ 74 ]
NIE - choć to dobry pomysł
15%
 15%  [ 15 ]
ABSOLUTNIE NIE - pomysł mi się nie podoba
9%
 9%  [ 9 ]
Wszystkich Głosów : 98

Autor Wiadomość
rEvolution




Dołączył: 02 Sty 2008
Posty: 872
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:20, 14 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Filjan napisał:

Mają pecha, to nie siedmiolatki. Jak komuś się nie chce przeczytać napisów na filmie to nie jest wart by cokolwiek mu dawać.


Popieram! nie chce się komuś czytać to tym bardziej oglądać o wyciągnięciu wniosków, przemyśleniach i jakiejś reakcji nie ma nawet co marzyć. Szkoda takich osób ale trudno, nie każdy widocznie musi wiedzieć o co chodzi. Ba, nie każdy nawet powinien wiedzieć bo jeszcze mu zaszkodzi Smile

Dlatego na początek najlepsza byłaby ulotka informacyjna z kilkoma hasłami nośnymi i linkiem np. do tematu na forum (jest taki) z wymienionymi tytułami i linkami do filmów, powielona na xero i rozdana. Rozłożyć w akademikach i na uczelniach, dalej samo się rozprzestrzeni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rivera




Dołączył: 20 Lip 2008
Posty: 801
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:07, 14 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem krotko -pomysl dobry, i mozecie na mnie liczyc w kwestii dystrybucji. Ktos mial tu wczesniej dobry pomysl, powinny to byc plyty bez jakiegos infantylnego tytulu typu "plyty prawdy", "rewolucja tuż tuż' czy "rozjaśniacz umysłów" Laughing

Logo na CD z duzym znakiem zapytania zaintryguje osoby byc moze predestynowane do tego by myslec nieramowo, alternatywnie, isc pod prad. Symbolika dziala na nasze umysly i moge sie zalozyc ze statystycznie osoby ktore nie wezma takiej plyty z takim logiem i tak nie zrozumialy by tresci tejze plyty. Osoby ciekawe swiata taka plyte wezma, czy to z przekonania czy to pod wplywem podswiadomosci.

Czesto biegam rekreacyjnie po miescie o poranku, wybieram rozne trasy wiec jest potencjalnie dzuo miejsc gdzie takie plyty moglbym pozostawic - "jestem na tak"
_________________
THE THREE FORCES
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
M8




Dołączył: 08 Cze 2008
Posty: 612
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:28, 14 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do jutra(jak dojdzie) będzie na szybkim serwerze, dam wam linka(do bezpośredniego ściągnięcia) i zaczniemy to rozpowszechniać torrentem(również z tego serwera).
_________________
Zapraszam na forum o ezoteryce i okultyźmie: http://transgresja.em8.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
nomorenazi




Dołączył: 03 Lip 2008
Posty: 386
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:21, 14 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że najlepszym motywem będzie najpierw rozklejenie
plakatów informujących, że tego a tego dnia będą możliwe do znalezienia
"płyty prawdy".

Ludzie lubią dostawać coś za darmo, ale jeśli dodatkowo poinformujemy
ich wcześniej o tym co to będzie, to płyty te będą wręcz poszukiwane! i
najprędzej trafią do targetu.

Odnośnie opakowania to proponuję zamieścić na nim informację o
każdym z zamieszczonych tam filmów w ok. 3 zdaniach.

Rzecz jasna podac adres forum.

Proponuję ponadto złożyć dwa albumy. Na pierwszym Endgame itd., a na
drugim już bardziej 'egzotyczne', rozwojowe itp. jak np. What the bleep do we
know. Down the rabbit hole.

Proponuję jeszcze poinformować ludzi o Gadach - jakiś film D.Icke, i
o Kasjopeanach - może dla niektórych otwartych tu ludzi zabrzmi to tak
egzotycznie jak dla niedoinformowanych ludzi fakty, które będą przedstawione
w Albumie 1, ale proszę Was, trochę więcej wiary! i wglądu na to czy nie
chcecie popełnić błędu Ewy, gdy myślała, że już zje całą
wiedzę! Chyba nie ma filmów o Kasjopeanach, dlatego proponuję zamieścić tylko
same przekazy. Moim zdaniem są to wartościowe i pozytywne informacje, ale
wybór należy do szanownych kolegów. Wiecie, musimy ludziom dać nadzieję,
a nie tylko rozbudzić w nich poczucie bezradności, zagubienia. Bez
pozytywnego przesłania ten projekt będzie mało wartościowy.

Co do terminu akcji. Wydaje mi się, że musimy się pospieszyć, bo 3WW
chyba wisi w powietrzu i zaraz po pierwszych wydarzeniach ludzie będą
głodni informacji, ale ulice będą obstawione przez służby, więc ryzyko akcji
znacznie wzrośnie.

Co do samego tytułu, albo zdania pod tytułem...może coś
takiego...."WTC...terroryzm - to ich dzieło...okłamują nas celowo. Prawdziwie diabelski plan
elit...Akcja dopiero się rozkręca...elity chcą z resztek! ocalałej
ludzkości zrobić niewolników..."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
RaaQ




Dołączył: 29 Wrz 2008
Posty: 144
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:07, 14 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nomorenazi napisał:
Wydaje mi się, że najlepszym motywem będzie najpierw rozklejenie
plakatów informujących, że tego a tego dnia będą możliwe do znalezienia
"płyty prawdy".

Zupełnie mi się nie podoba ten pomysl. Wtedy cala ta akcja straci swój charakter i nutke tajemniczości która tak mogłaby przyciągnąć ludzi ciekawych świata. A poza tym, trudniej zachować anonimowość.

Ludzie lubią dostawać coś za darmo, ale jeśli dodatkowo poinformujemy
ich wcześniej o tym co to będzie, to płyty te będą wręcz poszukiwane! i
najprędzej trafią do targetu.



nie sądzę by ktoś pomykał specjalnie do parku czy na pks po CD, ludzie są leniwi w większości. Sad

.

nomorenazi napisał:
Proponuję jeszcze poinformować ludzi o Gadach - jakiś film D.Icke, i
o Kasjopeanach - może dla niektórych otwartych tu ludzi zabrzmi to tak
egzotycznie jak dla niedoinformowanych ludzi fakty, które będą przedstawione
w Albumie 1, ale proszę Was, trochę więcej wiary! i wglądu na to czy nie
chcecie popełnić błędu Ewy, gdy myślała, że już zje całą
wiedzę! Chyba nie ma filmów o Kasjopeanach, dlatego proponuję zamieścić tylko
same przekazy. Moim zdaniem są to wartościowe i pozytywne informacje, ale
wybór należy do szanownych kolegów. Wiecie, musimy ludziom dać nadzieję,
a nie tylko rozbudzić w nich poczucie bezradności, zagubienia. Bez
pozytywnego przesłania ten projekt będzie mało wartościowy.



Nie ma sensu ludziom gadać o czymś o czym sami nie jesteśmy dobrze poinformowani.
Materiału jest i tak dużo.


nomorenazi napisał:
Co do terminu akcji. Wydaje mi się, że musimy się pospieszyć, bo 3WW
chyba wisi w powietrzu i zaraz po pierwszych wydarzeniach ludzie będą
głodni informacji, ale ulice będą obstawione przez służby, więc ryzyko akcji
znacznie wzrośnie.


ano

jeśli chodzi o napisy na CD,opakowaniach to mamy tu pole do popisu, nie trzymajmy się schematów.Zawsze można wymysleć krótszy, ciekawszy opis..
Tak myślalem też o dopasowywaniu opisów i filmów do publiki. Np wbić się do wyższej szkoly bankowej w moim mieście z Money as Debt. z opisem - tego o bankach nie powiedzą Ci na uczelni... ambitni na pewno łykną Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
piciu




Dołączył: 15 Paź 2008
Posty: 16
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:30, 15 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć.

Fajne forum. W sumie otwieram sobie oczy od paru ładnych lat, nie wiem dlaczego wcześniej nie trafiłem na taką społeczność jak to forum.

Jak w którymś z filmów powiedział jeden z wypowiadających się tam gości : to trudne, próbujesz dotrzeć do człowieka i widzisz, że oddziela go mur.

Generalnie ludzie nie chcą przyjąć do wiadomości faktów popartych żelazną logiką. Mam kumpla, super inteligentny gość - nie mogę do niego trafić...

Ale jest dużo ludzi, którzy potrafią otworzyć oczy. Wystarczy poczytać fora tych, w sumie żałosnych portali, jak onet czy wp, często pojawiają się komentarze w stylu : 9/11 inside job.

Inicjatywa, żeby w końcu od oglądania przejść do aktywnej działalności jest rewelacyjna. Zgadzam się z przedmówcami, jeden film, nawiązujący do jednego wydarzenia i 9/11 pasuje tu jak ulał bo ten dzień zmienił rzeczywistość i należy to co wtedy się stało - odkłamać.

W miarę szybko, ruszam z tematem w Poznaniu. Myślę, że "atakowanie" ludzi mających więcej niż 30 lat w większości przypadków będzie stratą czasu, znacznie większy % przyjmie się wśród młodzieży akademickiej.

Dlatego chce zostawiać płytki z "Loose Change" na uczelniach, z krótkim info : obejrzyj i podaj dalej. Może też szkoły średnie.

Pozdrawiam


P.S. Właśnie wróciłem z wieczornego wypadu na browar. Wchodząc do domu czułem sie "przegrany" w dyskusji o systemie monetarnym (takiej luźnej oczywiście), godzinę później kumpel napisał do mnie na gg, że jednak miałem rację z tymi dolarami (chodzi o mit jakoby każdy pieniądz miał pokrycie w złocie) i jutro obada dokładnie temat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Niosący Światło




Dołączył: 07 Paź 2008
Posty: 80
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:56, 15 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki uprzejmości kolegi M8, który udostępnił nam serwer możecie pobrać wstępną wersję płytki DVD do wypalenia:

DIRECT DOWNLOAD - DVD ISO IMAGE (Contain: Endgame, Money as Debt, Loose Change FC, Esoteric Agenda, Zeitgeist FE; All files compresed by Xvid)

TORRENT DOWNLOAD - DVD ISO IMAGE (Contain: Endgame, Money as Debt, Loose Change FC, Esoteric Agenda, Zeitgeist FE; All files compresed by Xvid)

Wszystkie filmy oczywiście z wklejonymi w strumień polskimi napisami (żółte w czarnej otoczce, czcionka Courier New 28 )

Listę filmów do pobrania oddzielnie znajdziesz TUTAJ
_________________
Filozofia Twisted Evil
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:22, 15 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@m8, zajebisty serwer thumleft

@niosący, zajebista płytka. thumright
następnym razem sugerowałbym tylko użycie w napisach proporcjonalnej czcionki.
ale i tak jest giciarska - wypale dla szwagra Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
dr02d2u




Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 426
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:02, 16 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak długo plik będzie dostępny pod: http://prawda.vole.pl/www.prawda2.info.iso ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
forestgril




Dołączył: 10 Paź 2008
Posty: 13
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:55, 16 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PICIU!

Gratuluję, potrzebujemy właśnie takich ludzi, którzy rozmawiają z innymi i próbują otworzyć innym oczy. Muszę się zgodzić w kwestii "muru". Moje rozmowy z kilkoma inteligentnymi osobami spotykają się z tzw. "sceptycyzmem". Sęk w tym że to nie jest prawdziwy sceptycyzm, tylko irracjonalny opór, gdyż osoby te, chociaż temat ważki, nie zrobią żadnego kroku same, żeby wybadać temat. Dlatego gratulacje, że dotarłeś wreszcie do kogoś! Ciekawe co dalej z tego wyjdzie :/

Dlatego też tak ważny jest wybór materiałów na pierwszą linię ognia. Nawet najbardziej bystre/inteligentne osoby mają ogromny opór, żeby zbliżyć się do prawdy. To zapewne ochrona ego, które czuje się bezpiecznie w "dobrze znanej i rozumianej rzeczywistości". Często to poczucie wyższości tych inteligentnych osób sprawia, że nie ufają danym przekazywanym przez ludzi, których uważają za "mniej rozumnych". MUSIMY ZAPODAĆ TAKIE FILMY, KTÓRE PODAJĄ 100% PEWNE INFORMACJE. Dlatego myślę, że np Zeitgeist 1 odpada. Jest zbyt naciągany, znajdą się tam luki, które z łatwością ego wykorzysta jako wymówkę, aby nie przyjrzeć się reszcie.


NOMORENAZI - nie zgadzam się na kasjopejan i gady, mam nadzieję, że reszta mnie poprze, można szukać dalej i dotrzeć do tego samemu. Naszym problemem teraz jest NWO, który wdziera się powoli do Polski. Wyobraź sobie, że żyjesz sobie bezpiecznie w matrixie, wszystko jest ok i oglądasz np. loose change. Mówisz - ojej, robią nas w h.ja, nieładnie, ale może to ściema, może jakaś teoria spiskowa? Na następny rzut idą gady.... i wtedy już nie masz wątpliwości, że płytę stworzyli totalni popaprańcy! Odrzucasz temat i już nigdy do niego nie wracasz. Prawda (?) o gadach Cię oślepiła i koniec poszukiwań.


"Wydaje mi się, że najlepszym motywem będzie najpierw rozklejenie
plakatów informujących, że tego a tego dnia będą możliwe do znalezienia
"płyty prawdy".

Ja uważam, że akcja nie powinna być "głośna" w tym sensie. Lepiej żeby nikt nie wiedział za bardzo, co "knujemy" i zbytnio się nam nie przyglądał. Dlatego też byłbym ostrożny z adresem forum - proponowałbym raczej dać mejla na osobny serwer i kto będzie chciał, napisze do nas i skontaktujemy się z nim... a może jestem zbyt ostrożny... nie wiem, co myślicie? Z jednej strony nie chciałbym, żeby to była "zamknięta organizacja" z drugiej - jakaś selekcja poza pierwszym postem też może by się przydała... sam nie wiem.


"Wiecie, musimy ludziom dać nadzieję,
a nie tylko rozbudzić w nich poczucie bezradności, zagubienia. Bez
pozytywnego przesłania ten projekt będzie mało wartościowy. "

ZEITGEIST 2 - ten film ma pozytywny przekaz. Nie odwołuje się jednak do sił ponadnormalnych, więc jest jeszcze do strawienia, chociaż i tak budzi opory... "What the bleep..." jest też ok, podobał mi się i dobry dla kobiet Smile !


Nie myśl NOMORENAZI, że Cię atakuję. Pełen szacunek! Chodzi o szanse powodzenia akcji... Naprawdę uważam, że UFO to nie jest dobry temat na początek. Za mało o tym wiemy i myślę, że nikt z nas tu jeszcze żadnego Reptiliana ani Kasojpejanina nie widział na oczy.


(aha, żeby nie było, ze tylko gadam... przetłumaczę wywiad Alexa z Gagem, to dobry kawałek!)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Niosący Światło




Dołączył: 07 Paź 2008
Posty: 80
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:37, 16 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dr02d2u napisał:
Jak długo plik będzie dostępny pod: http://prawda.vole.pl/www.prawda2.info.iso ?


Nie wiem, aczkolwiek bardzo proszę wszystkich, którzy sciągneli plik o jego seedowanie w sieci torrent. Direct w końcu skończyć się musi.

p.s. wg mnie filmy powinny być związane TYLKO I WYŁĄCZNIE tematyką NWO i WG, ewentualnie (włączając GMO - to przecież część planu).

p.s.2 ktokolwiek ruszył z czymś, co można by dołączyć do płytki (projekt okładki, dodatkowe filmy, pismo przewodnie itp.)???
_________________
Filozofia Twisted Evil
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Waldek




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 1253
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:55, 16 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Niosący Światło
Możesz dorzucić TerrorStorm FC? Mam na dysku wersje 1,25GB i napisy do niej.

Można pobrać z torrenta:
http://thepiratebay.org/torrent/3740245/.....t__amp__HQ

Jakiego softu używasz do konwersji filmów i wklejania napisów?
_________________
Waldek1984.info
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
M8




Dołączył: 08 Cze 2008
Posty: 612
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:13, 16 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Będzie leżał dopóki duża ilość połączeń nie zacznie łącza zapychać, wtedy go usunę albo założę limity ściągania.
_________________
Zapraszam na forum o ezoteryce i okultyźmie: http://transgresja.em8.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Niosący Światło




Dołączył: 07 Paź 2008
Posty: 80
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:07, 16 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam się jeszcze nad eMule. Używa któryś z forumowiczów tej sieci?

Waldek prześlij mi napisy - film mam. Do konwersji video używam VirtaulDubModMpeg2 + filtr subtitles + kodek lame + kodek XviD, napisy konwertuję w SubEdit.
_________________
Filozofia Twisted Evil
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Niosący Światło




Dołączył: 07 Paź 2008
Posty: 80
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:24, 16 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Torrent zaczyna hulać, więc wrzucam link eMule:

Kod:
ed2k://|file|www.prawda2.info.iso|3290025984|8FF1D72072991F02D0F12B487AC01680|h=DQM4IL4LBGH44FIZIWKSBC565ZML6NTH|/


p.s. przydałyby się tagi dla ed2k Mad
_________________
Filozofia Twisted Evil
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nomorenazi




Dołączył: 03 Lip 2008
Posty: 386
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:15, 17 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akcja 'Płyty Prawdy' ambitna jest, lecz Panie i Panowie...ryzykowna. Do ilu osób to trafi? Przy jakich kosztach finansowych i możliwych osobistych? Rozważcie taką możliwość. Ja oddaję głos na 'nie'. Proponuję rozwiązanie prostsze i takie, żeby nie pozostawiało wątpliwości, że zrobili to porządni obywatele!

Proponuję stworzyć stronę czy bloga i zamieszczać tam dokładniejsze informacje o filmach i in., gdzie można je znaleźć. Sprawę reklamować za pomocą mailingu wykupionego w portalach. Każdy będzie mógł bez problemu wziąć udział w akcji, a oddźwięk będzie nieporównywalny. Cena takich emisji jest niska, więc może być grubo.

Dodatkową kwestią jest to, że jeżeli ktoś faktycznie będzie chciał się obudzić, to zacznie szukać, i chyba o to nam chodzi. I my mu w tym bardzo pomożemy, ale żebyśmy go nie zepsuli już na początku, to niech sam zdecyduje czy chce. Dobrze się składa, bo płaci się tylko za otwarte maile.

Wyłożymy mu wiele na tacy, ale nie będziemy wciskać na siłę; jak chce niech je i będzie zdrów. Niech je i dzieli się z innymi, którzy chcą.

W mailu można w ładnej, zachęcającej, także graficznej – bardzo przemawiającej dla człowieka - formie przedstawić problem. Można udostępnić kod źródłowy, tak żeby każdy kto chce, mógł otworzyć własnego bloga.

Mobilizujemy prawników spośród szeregów, żeby śledzili zmiany w prawie. Musi być pełen legal, jak mamy być sprytni. Myślicie, że po co zbierają dane o obywatelach, po co im te bazy danych, nagonka na piratów, chyba nie o prawa autorskie im chodzi, to tylko płaszcz. Wiedzą co robią i jakie wielkie źródło haków to jest! Nie róbmy takich głupich błędów.

Musimy patrzeć trochę do przodu. Jaka wiedza będzie nam potrzebna, np. rodzaj technologii ds. inwigilacji, jaką dysponują; musimy myśleć wielowariantowo, żeby być przygotowanym. Świadomość ochrania, ignorancja naraża (cyt.)

Odnośnie Kasjopean i gadów, diabłów itp. Zobaczyć Kasjopean? Smile heh, trochę! by trzeba było nad tym popracować – radyjko podstroić na właściwe częstotliwości, ale to są tylko ograniczenia, to znaczy do zniesienia, w co wierzę, dość mocno. Tematyka też faktycznie jednak zbyt ryzykowna jak na początek. Przyjdzie i czas na to, jak się trochę więcej kart poodsłania i może nawet w tvn o tym powiedzą, w końcu tam też pracują ludzie i ich też to dotyczy i poruszać zaczyna.

Jakby się o tym większość ludzi dowiedziała, że jakiegoś rodzaju 'diabły-reptyle', takie a takie rzeczy robią pod ziemią, czy na Ziemi, no to pełna mobilizacja ludzkości i pobudka ze snu w tej kwestii możliwa jak najbardziej.

Kto jest zleceniodawcą NWO jak nie ........ umysł drapieżny. Nie ma się co rozdrabniać na poszczególne 'Narzędzia', którymi się posługuje. Do tematu myślę podejście najskuteczniejsze to podejście 'systemowe', cały ten wirus wywalić z procka i freedom.

Co do 'Narzędzi', którymi się posługuje to może tylko, po to je obserwować, żeby wiedzieć kto w kotle miesza i co chce zgotować.

(Zgadnijcie, od czego specjalistą jest B16?)




Grunt to dobra wiara i świadomość. Jedno i drugie, bronią i tarczą, potężnymi.
Nie jesteśmy sami. Niedługo urośniemy w siłę! Od nas zależy najwięcej (przeważnie); od naszych wyborów, na każdym poziomie. Wiadomo, niektóre rzeczy po prostu muszą się stać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sickboy




Dołączył: 05 Maj 2008
Posty: 100
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:28, 17 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Popieram takie akcje. I oby poszła kontynuacja. Od siebie dodam, ze bede udostpenial jak dlugo bedzie trzeba.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
R4S




Dołączył: 04 Sie 2008
Posty: 524
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:14, 18 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra robota chłopaki Exclamation Exclamation Exclamation thumleft

Dzięki

Tu pomysł z USA na "Płyty Prawdy"

http://www.onedollardvdproject.com/DVD-new/Home.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
croedeth




Dołączył: 20 Sie 2008
Posty: 62
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:03, 19 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

od wielu tygodni rozdaje takie płyty, mimo waszego marazmu powodzenia

viewtopic.php?t=3597&highlight=
_________________
cenzura rożnymi bimionami się mieni
sprzeczność w działaniu i deklaracjach jest dowodem na fałszywe pobudki
fajny poligon do badania poziomu świadomości i poziomu napięcia społecznego wśród młodych inteligentnych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
RaaQ




Dołączył: 29 Wrz 2008
Posty: 144
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:39, 19 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bohater
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Niosący Światło




Dołączył: 07 Paź 2008
Posty: 80
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:32, 20 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie - marazm. Osobiście spodziewałem się większego entuzjazmu po umieszczeniu plików na serwerze. Cóż... ja działam na własną rękę, nie wiem jak reszta.

p.s. przygotowuję wersję 2.0 - dodam orwella i monsanto jak tylko pobiorę. Napisów przerabiał nie będę - IMO te które wkleiłem są czytelne i nie wpływają negatywnie na jakość odbioru.
_________________
Filozofia Twisted Evil
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Waldek




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 1253
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:37, 20 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Niosący Światło
Płytki rozchodzą się jak ciepłe bułeczki Smile
Możesz dorzucić też Terrorstorm FC?
_________________
Waldek1984.info
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
redmuluc




Dołączył: 08 Wrz 2008
Posty: 462
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:46, 20 Paź '08   Temat postu: Propozycja. Odpowiedz z cytatem

Pomysł może i dobry ale opierający się dziwnym wyborze. Generalnie promujecie Alexa Jonsa
Może pod takim logo wydać płyty. Esoteric Agenda tu nie pasuje, jakim cudem to akceptujecie?, no chyba że bez 20 minut początku filmu i bez 20 minut końca. Może zrobić by korektę i obciąć te części ?, wszak opierają się one niemal całkowicie na dwóch książkach Davida Icka
Największy Sekret i dzieci Matrixa, a od tego już tylko krok do "mambo dżambo". Trzeba by może jakąś cenzurę wprowadzić i promować własną wizję.
Tematy te są bardziej rozbudowane w Fredom Road i udowodnione, wykład jest genialny i bardzo pozytywny.
Sprowadzanie wszystkiego do poziomu akceptowalnej i widzialnej oczywistości. To rozpowszechnianie półprawdy. Może byście zrobili płyty na dwa lub trzy poziomy informacji . Resztę do oceny pozostawcie ludziom. Bo bawicie się w tworzenie tego co wydaje się być Prawdą a jest tylko jej częscią.
Inaczej sprowadzicie wasz dobry program Płyt Prawdy do poziomu tendencyjnej informacji i ogólnym niedoinformowaniu. Od pewnego poziomu wiedza sięga o wiele wiele wyżej. I nie da się w kółko ograniczać całego ogromnego obrazu do poziomu grupy Bilderberg.

Poza tym, prawa autorskie . Potrzeba jest zgoda na rozpowszechnianie publiczne. Icke udostępnia swoje większość swoich wykładów za darmo pod warunkiem nie czerpania zysków.
Jeżeli rozwiążecie ten problem. To może ktoś z Was zadzwoni do redakcji magazynu NEXUS, i dystrybucja sama ruszy.

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Niosący Światło




Dołączył: 07 Paź 2008
Posty: 80
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:13, 21 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tym "mambo dżambo" masz rację - te informacje są ciut egzotyczne. Zastanawiałem się, czy tego nie przyciąć jednak obawiałem się reakcji na forum.
Pomysł zróżnicowania poziomów informacji również jest słuszny. Chciałem wywołać burzę mózgów, i wywołałem. Jednak nie wypłynęło z niej nic konkretnego. Pojawiło się mnóstwo tytułów, kilka pomysłów i żadnej pomocy.
Prawa autorskie to również trudny temat. Na razie robimy rela w sieci i prywatnie/anonimowo. Choć można by i przez inne media spróbować. Ja jednak nie dam rady tego wszystkiego sam opanować - właśnie zmieniam pracę i w związku z tym mam masę obowiązków. Martwi mnie, że tak niewielu przy już działającym, niepustym serwerze nie robi nic pomimo swoich zapewnień i pomysłów - żeby coś rozpowszechniać najpierw trzeba to mieć!

Propozycja na v2.0:
płyta 1: monsanto, orwell, money, terrorstorm, loose change
płyta 2: endgame, esoteric agenda, zeitgeist, zeitgeist addendum
ewentualna płyta 3: ring of power i illuminati

Wszelkie uwagi i komentarze mile widziane

p.s. @Waldek jak widać chciałbym wrzucić terrorstorm, ale nie mogę dopasować napisów - mam wersję Xvid 700 MB i mimo, że napisy do wersji wmv 1.25 GB są w formacie czasowym nie mogę ich zsynchronizować. Ale obiecuję, że tego nie zaniecham.
_________________
Filozofia Twisted Evil
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
piciu




Dołączył: 15 Paź 2008
Posty: 16
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:21, 21 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czesc Wink

Ja na plytkach zostawiam tylko Money as debt, Loose Change, Loose Change - final cut i America : Freedom to..., Sicko

Uwazam, ze Forestgirl ma racje. Trzeba sobie jasno rozdzielic tematy poruszane na tym forum. Czym innym jest odklamywanie wydarzen historycznych i swiatowej polityki (temat, ktory mnie interesuje) a czym innym poruszanie tematow dotyczacych wiary itd. To sie kompletnie mija z celem. Beton zastygly od setek lat, szkoda kruszyc kopii gdy czasu jest tak malo. To sa tak ciezkie tematy... Spoko, fajnie to obejrzec, ciezko zaakceptowac.

Jak ktos wyzej napisal : warto podzielic tematyke plyt na kilka poziomow informacji. Jesli do kogos dotrze prawda o 9/11 i zmianach w Ameryce, bedzie chcial wiedziec wiecej - reszte znajdzie sam. Bo przeciez tacy ludzie nas interesuja. I o wiele latwiej zaakceptowac Esoteric Agenda po obejrzeniu i przemysleniu Loose Change.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5 ... 20, 21, 22   » 
Strona 4 z 22

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


"Płyty Prawdy" - real release
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile