W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
"Płyty Prawdy" - real release   
Podobne tematy
Projekt ostrej walki z NWO102
Akcja: Klucz do wolności9
Akcja na Przystanku Woodstock29
Pokaz wszystkie podobne tematy (5)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
58 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 29553
Strona:  «   1, 2, 3 ... , 20, 21, 22   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy weźmiesz czynny udział (release) w projekcie "Płyty Prawdy"
TAK - to dobry pomysł
75%
 75%  [ 74 ]
NIE - choć to dobry pomysł
15%
 15%  [ 15 ]
ABSOLUTNIE NIE - pomysł mi się nie podoba
9%
 9%  [ 9 ]
Wszystkich Głosów : 98

Autor Wiadomość
Dryp




Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 103
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:17, 30 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam pytanko, czego dotyczą te tytuły?
The Union The Business Behind Getting High - Konopie Indyjskie
(Marihuana).flv
A konkretnie ciekawi mnie czy ta są filmy pro- paleniu marichuany ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ya




Dołączył: 01 Sty 2009
Posty: 1036
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:16, 30 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dryp
nie znam filmu ale raczej są pro paleniu,
Zresztą w zakazie używania marihuany najmniej chodzi o palenie marihuany Smile

rzuber
opisy gotowe dodałem resztę filmów jest już większość,
w przyszłości dodam dokumenty, i linki do stron.
chętnie usłyszę wszelkie komentarze na temat stopnwo.org
najlepiej viewtopic.php?t=6496
_________________
Kiedy wyeliminuje się wszytko co niemożliwe, cokolwiek pozostanie, choćby nie wiem jak nieprawdopodobne, musi być prawdą."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dryp




Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 103
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:20, 31 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ludzie ( adresowane do tych, którzy umieszczają takie filmy pro-paleniowe razem z filmami prawdy) czy thc już wam całkiem przeżarło mózg ? Już abstrachując od tego jak śmieszne jest to że każdy, który się czymś truje usiłuje sobie wmówić i innym że to nie jest szkodliwe ( przykład palacze papierosów ) ale jak wy sobie to wyobrażacie? Jaki będzie odbiór u przeciętnego człowieka takich płyt, gdy obok zobaczy te brednie o marihuanie? No tak "zapalmy sobie skuna i pogadajmy o teoriach spiskowych"... albo " ooo ale odjazd, wszędzie widzę reptilian ". Jestem w stanie zrozumieć że palacze mają czasem problemy z myśleniem, ale również i oni mają jakieś przebłyski i wtedy wypadałoby sie trochę zastanowić jakie syf odstawiacie i kompromitujecie całą koncepcję uświadamiania ludzi. Jeszcze tylko brakuje tego żeby te tzw. teorie spiskowe kojarzyły się z "ćpunami" :/ Żenada.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kenboi




Dołączył: 14 Maj 2008
Posty: 428
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:37, 31 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam , taka luzna sugestia do tch co nagrywają płyty prawdy oraz innych wygrywających na youtuby itp - wiele filmów panoramicznych krązy w sieci formacie 4:3 z czarnymi paskami albo poszezone o dodatkowe czarne obrysy. Oglądając taki panoramiczny film na panoramie - czy to na dvd czy na youtubie widzimy wersje pomniejszoną - bo mimo że panorama to musi uzględnić te dodatkowe pola. Można to przyciąć w VirtualDubie ( wybrac kompresje video w kodeku DIVX 6.8 i tam ustawic ile ucinamy)

Druga sprawa to rodzielczosci - najlepiej zeby szerokosc byla wielokrotnoscią 16 bo tak czesto działają DVD, mozna np dawac pomniejszony do polowy PAL czyli 720/2 = 360 px

Do tego warto stosować jednakową kompresje bo np Asprtam zajmuje 700 mb i ma 50 min,a food maters ma polowe rozmiaru a trwa prawie 2x tyle.
Dobrze byłoby pilnować jednakowego stylu czcionek, a czcionki wgrywać już po przeskalowaniu.

Do czego zmierzam - może warto ustalić razem jakiś standard filmów - jednolity wymiar, kompresje i czcionke?

(czasotworzycoczy: format RMVB jest raczej nieczytelny na przeciętnych DVD)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
one1




Dołączył: 13 Gru 2007
Posty: 682
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:57, 31 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dryp, to nie jest film pro- paleniu marichuany. Ja obejrzalem i nigdy wiecej nie wezme gowna do ust.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czasotworzycoczy




Dołączył: 20 Sty 2009
Posty: 69
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:59, 31 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kenboi napisał:

Druga sprawa to rodzielczosci - najlepiej zeby szerokosc byla wielokrotnoscią 16 bo tak czesto działają DVD, mozna np dawac pomniejszony do polowy PAL czyli 720/2 = 360 px

Do tego warto stosować jednakową kompresje bo np Asprtam zajmuje 700 mb i ma 50 min,a food maters ma polowe rozmiaru a trwa prawie 2x tyle.
Dobrze byłoby pilnować jednakowego stylu czcionek, a czcionki wgrywać już po przeskalowaniu.

Do czego zmierzam - może warto ustalić razem jakiś standard filmów - jednolity wymiar, kompresje i czcionke?


ludzie odwalili kawał roboty z płytami i nie sądze żeby ktoś zabrał się za standaryzację tego ....

chyba ze ktoś sie zainteresuje i masowo zacznie produkcję Razz

np w kioskach jakiś cykl odcinkowy Razz

kenboi napisał:


(czasotworzycoczy: format RMVB jest raczej nieczytelny na przeciętnych DVD)



czasotworzycoczy napisał:
Do swoich materiałów dodałem sporo więcej niż na tradycyjnych płytach gdyż moje materiały w większości są skompresowane do formatu rmvb co sprawia że na płycie może się wiecej zmieścić. Zaznaczam również że moja kompilacja będzie działać tylko na komputerze ze względu na format rmvb oraz flv.


prawie w każdym domu znajdzie się jakiś komp

ja nie oglądam filmów z TV od 6 lat
_________________
zapraszam na
http://www.czasotworzycoczy.republika.pl/

http://www.czasotworzycoczy.site40.net/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
sonic3




Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 682
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:53, 05 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ya napisał:

może zaczniemy wysyłać płyty do urzędów, szkół, domów kultury, bibliotek?

nie potrzebne skreślić, pomysł dobry jak każdy własciwie to czemu nie, co prawda jak wyżej napisał Komzar można mieć obawy wysyłając informacje do urzędów rządowych, gdy są one dopiero w stadium zarodkowym łatwiej jest im tłamsić nasze wypociny.
ale szkoły, biblioteki trzeba spróbować aby się przekonać czy warto Smile

@Dzizys daj cynę co ze zwiastunem :>

reemi napisał:
czy materiały znajdujące się na PP są objęte prawem autorskim?

tak ale na zasadach non-profit, twórcy tych pozycji sami nawołują do masowego rozpowszechniania tych materiałów.
Materiały non-profitowe często korzystają z licencji Creative Commons i takie akcje jak ta nie łamią jej warunków, złamalibyśmy je jakbyśmy min. chcieli za płyty pieniądze.
już było o tym wcześniej pisane klika krotnie w tym temacie pisane min. viewtopic.php?p=76322#76322

@rzuber
Prawie cały materiał jest kodowany w standardzie MPEG-4 DivX może się także wyświetlać jako DivX4.0 i aduio MPEG Layer-3, zdarzyć się może także MPEG Layer-2 np. w 911.in.plane.sight. Wyjątkiem jest tutaj Earthlings którego nie kodowałem ponieważ był on już gotowy, niektóre filmiki przygotowane przez inne osoby oraz pozycje które były kodowane przez niosącego światło w poprzednich kompilacjach tylko, że on stosował te same standardy.
tak wiec monsanto patent for a pig, zycie.wymyka.sie.spod.kontroli i simply.raw.reversing.diabetes.in.30.days jest kodowane tym samy kodekiem MPEG-4 DivX i jest to powszechnie rozpoznawalny format DivX w odtwarzaczach DVD. Problemy z kompatybilnością dla odtwarzaczy DVD najczęściej pojawiały się przy DivX 5 i nowsze.
Poza tym materiał testowałem lokalnie na 6 różnych stacjonarnych odtwarzaczach DVD w domu i u znajomych i nie było problemów z odtwarzaniem filmów.

Co do kodeków to docelowo miały się one znaleźć na płycie ale zabrakło na nie miejsca np. pakiet kodeków ffd show, czy darmowa przeglądarka plików PDF jak FoxitReader 3.0 ale masz racje warto by było dodać informacje o kodekach, pewnie uwzględni się to w kolejnych edycjach Smile
Kwestię zainstalowanych kodeków na komputerze w obecnej kompilacji pozostawia się odbiorcy.

Co do jakości to została ona poświęcona kosztem upchnięcia większej liczby materiałów, ale chyba i tak nie jest źle, zresztą najbardziej liczy się tutaj serwowana informacja, a jak ktoś chce te materiały w lepszej jakości to może je sobie potem ściągnąć z neta.
Przecież nie robiono tej płytki dla kolekcjonerów filmowych, tylko aby propagować informację jak największej rzeszy osób w tej akcji chodzi o dotarcie także do tych co nie mają dostępu do netu, taka płytka jest zatem pigułka informacyjną. Można obrać 2 strategie kilka filmów w celu zainteresowania, kilkanaście w celu stworzenia gotowca, dla mnie większą wartość ma płyta z większą ilością informacji na dany temat, myślę że także zwiększa to jej wiarygodność, a to czy się ktoś zainteresuje nią czy nie pozostaje już tylko i wyłącznie własnym wyborem tej osoby.

@skrzydlaty napisz do mnie na PW

Dryp napisał:
Mam pytanko, czego dotyczą te tytuły?
The Union The Business Behind Getting High - Konopie Indyjskie
(Marihuana).flv
A konkretnie ciekawi mnie czy ta są filmy pro- paleniu marichuany ?

a gdzie takie filmy są? bo chyba nie na płytach.
Dryp napisał:
Ludzie ( adresowane do tych, którzy umieszczają takie filmy pro-paleniowe razem z filmami prawdy) czy thc już wam całkiem przeżarło mózg ? Już abstrachując od tego jak śmieszne jest to że każdy, który się czymś truje usiłuje sobie wmówić i innym że to nie jest szkodliwe ( przykład palacze papierosów ) ale jak wy sobie to wyobrażacie? Jaki będzie odbiór u przeciętnego człowieka takich płyt, gdy obok zobaczy te brednie o marihuanie? No tak "zapalmy sobie skuna i pogadajmy o teoriach spiskowych"... albo " ooo ale odjazd, wszędzie widzę reptilian ". Jestem w stanie zrozumieć że palacze mają czasem problemy z myśleniem, ale również i oni mają jakieś przebłyski i wtedy wypadałoby sie trochę zastanowić jakie syf odstawiacie i kompromitujecie całą koncepcję uświadamiania ludzi. Jeszcze tylko brakuje tego żeby te tzw. teorie spiskowe kojarzyły się z "ćpunami" :/ Żenada.
Racja, skoncentrujmy się na jednym nie mieszajmy zagadnień trawowych z tą akcją, na płytach nie ma takich materiałów i raczej nie powinno być! albo koncentrujemy się na konkretnych tematach jak NWO, GMO, Codex, albo wychodzi nam z tego taka składanka o wszystkim i niczym. Segregujmy trochę te informacje, wiem że w obecnym świcie zakłamanie jest praktycznie wszędzie ale przedstawiając prawdę odnośnie każdej nawet najdziwaczniejszej rzeczy drążymy skałę w kilku miejscach jednocześnie zamiast skoncentrować się na jednym otworze, przez który możemy dotrzeć do odbiorcy.

@kenboi można to także zrobić używając jednego filtrów w VirtualDubie np. resize, nie uważam aby używanie DivX w wersji 6.0 było dobrym pomysłem.
kenboi napisał:

Do tego warto stosować jednakową kompresje bo np Aspartam zajmuje 700 mb i ma 50 min,a food maters ma polowe rozmiaru a trwa prawie 2x tyle.
Dobrze byłoby pilnować jednakowego stylu czcionek, a czcionki wgrywać już po przeskalowaniu.

wszystko zależy od tego kto co kompresował, każdy używa trochę innych technik np. aspartam różni się ilością FPS, rozdzielczością, jakością dźwięku i procentowym quality od food maters. Z aspartamu można by było jeszcze wiele wycisnąć na kompresji zmniejszając FPS i jakość ale nie było takiej potrzeby, jak już pisałem wyżej jakość nie jest najważniejszym czynnikiem w tej akcji.
Styl czcionek, także zależy od osób które kompresowały materiał i raczej jeszcze nikt tutaj się nie chwalił jakiego ustawienia użył przy stylizacji napisów.
ok, może się to komuś przyda przy kompilowaniu następnych filmów z hardsubami, style czcionki jakich ja używam dla formatu Sub Station Aplha:
Cytat:
! Style: Default,Arial,26,253436,0,16777215,0,-1,0,2,2,2,20,20,10,0,1 [zwykły żółty]
! Style: Styl1,Arial,26,&Hffffff,&H000000,&H404040,&H404040,-1,0,2,2,2,20,20,10,0,1 [biały z cieniem]
! Style: Styl2,Arial,26,11861244,11861244,11861244,-2147483640,-1,0,2,2,2,20,20,10,0,1 [jasny żołty]
! Style: Styl3,Arial,26,11861244,11861244,11861244,-21474836400,-1,1,2,2,2,20,20,10,0,1 [fioletowe]


chciałbym jeszcze przypomnieć posta kolegi nixensena: viewtopic.php?p=80986#80986 bo myślę, że znowu umyka nam coś wartościowego Cool
_________________
http://zakazaneowoce.pl/imgs/banery/baner-zakazaneowoce-350x20.jpg
Zdolność do dziwienia się jest początkiem do mądrości
Prawa jednego człowieka kończą się tam, gdzie zaczynają się prawa drugiej osoby.
W jedności siła nie w budowanych murach!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bohomazy




Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 151
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:15, 05 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolejne dwa torrenty, które można szybko pobrać:

Obama
http://simpletorrent.pl/torrent/104512/o.....napisy-pl/

Endgame
http://simpletorrent.pl/torrent/105319/o.....-wklejone/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
NWOPL




Dołączył: 10 Mar 2009
Posty: 567
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:48, 11 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moze ktos podac link do bezposredniego sciagniecia Zeitgeista Addendum 564mb (PL sub), torrentem juz sciagam kilka dni, a na jutro potrzebuje koniecznie, dzieki
_________________
THE REVOLUTION IS NOW
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
zainteresowany




Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:56, 11 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.plikus.pl/zobacz_plik-05.zeitgeist.addendum-201168.html
_________________
Myśl jest bronią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
NWOPL




Dołączył: 10 Mar 2009
Posty: 567
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:08, 11 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zainteresowany napisał:
http://www.plikus.pl/zobacz_plik-05.zeitgeist.addendum-201168.html


wielkie dzieki Smile teraz sciagne w kilkanascie minut
_________________
THE REVOLUTION IS NOW
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
zainteresowany




Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:13, 11 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://peb.pl/filmy-dokumentalne/497973-.....discs.html

Podziękujmy koledze , który tam to wcisnął.

I do owieczek Wink
pozdrawiam
_________________
Myśl jest bronią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
coppadonna




Dołączył: 16 Kwi 2008
Posty: 66
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:44, 15 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam mały pomysł, chyba zrobie tak. W moim bloku sa skrzynki na listy, gdzie każdy może wrzucić do sąsiada co mu sie podoba. Chyba przeznacze troche pieniążków na płyty, nagram parę filmów i powrzucam do skrzynek, co wy na to? Wydaje mi się to, jako dobra inicjatywa Smile pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:51, 15 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jasne, jak nie szkoda ci forsy, to dobry pomysł.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
sonic3




Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 682
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:23, 15 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@coppadonna jasne dobry i przetestowany pomysł, patrz foto z dawnej akcji: viewtopic.php?p=75718#75718
Skrzynki są o tyle łatwym celem ponieważ można akcje zrealizować w pełni anonimowo i przyjmą wszystko co się w nie wciśnie bez różnicy czy są to listy miłosne, ulotki z pizzerii, czy płyty kompaktowe promujące wiedzę Wink

Sam sie szykuje do takiej akcji, koperty nadrukowane już mam, choć ostatnio czasu mało. Będzie trzeba chyba w końcu ekipę kolporterską zebrać do kupy Very Happy

a tak. btw płytek to dziś w necie znalazłem taki rysunek nt. naszej akacji:

foto z: http://galeria.interia.pl/praca,w_id,774510,ref,1P%A3YTY+PRAWDY
a wpisując hasło "płyty prawdy" w google wyświetla się już około 14 stron różnych portali na których było wspomniane o akcji Smile
_________________
http://zakazaneowoce.pl/imgs/banery/baner-zakazaneowoce-350x20.jpg
Zdolność do dziwienia się jest początkiem do mądrości
Prawa jednego człowieka kończą się tam, gdzie zaczynają się prawa drugiej osoby.
W jedności siła nie w budowanych murach!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
davidoski




Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 889
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:45, 15 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Się od razu jakiś UPR przykleił do akcji. Jak dla mnie ten rysunek wygląda jak anty-reklama: jakaś laska ze zdjętymi gaciami i gość z owłosioną klatą. Bleeee pukel
Very Happy
_________________
The Truth Hurts
http://bankowaokupacja.blogspot.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bohomazy




Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 151
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:23, 17 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam ten film: Koniec świata - End Day
Może on stanowić intrygujący wstęp, aby zaciekawić do filmów wymagających większego uświadomienia:
Opis filmu na tej stronie jest

http://simpletorrent.pl/torrent/20240/ko.....lektor-pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WolnyUmysl




Dołączył: 14 Sty 2009
Posty: 33
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:24, 01 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czasotworzycoczy napisał:
Zamieszczam kolekcje płyt prawdy ze swojej kompilacji - tzn zmodyfikowana zawartość oraz kolejność materiałów. Płyty są tak uporządkowane materiałem żeby nie wpuszczać raczkującego od razu na głęboką wode. Coś jak w matematyce - nie da się zrozumieć mnożenia nie znając dodawania. Do swoich materiałów dodałem sporo więcej niż na tradycyjnych płytach gdyż moje materiały w większości są skompresowane do formatu rmvb co sprawia że na płycie może się wiecej zmieścić. Zaznaczam również że moja kompilacja będzie działać tylko na komputerze ze względu na format rmvb oraz flv.

Kompilacja specjalnie dla tych którzy chcą mieć wyjątkową kolekcję z kolejno dopasowaną zawartością. Maximum informacji w minimalnym rozmiarze. Takiej kolekcji po prostu nie możesz nie mieć.

Płyta nr 1 zawiera sporo materiałów o zdrowiu oraz wprowadza do wszystkich problemów NWO
Płyta nr 2 to już spora dawka informacji z doskonale wyjaśnionymi terminami NWO
Płyta nr 3 ciężki orzech do zgryzienia przez niewtajemniczonych oraz lekkie podsumowanie jak i materiały w postaci pdf


Zawartość DVD 1
==================================================================
# Niezbędne do odtwarzania
> Kodeki
>> K-Lite codec pack
>> Real RMVB
>> XP Codec pack

> Playery
>> ALL Player
>> VPlayer
>> FLV player
>> Media player classic

Anioły i Demony - rzeczywistość czy fikcja
Aspartam - Rakotwórcza słodycz
Bodek o narkotykach
Cud terapii gersona
Czym jesteśmy truci (Truciciele)
Czystość niebezpieczna dla zdrowia
Food Matters - Jedzenie ma Znaczenie
Neuromarketing - jak skłonic do zakupów
Pieniądze jako dług
Simply Raw - Reversing Diabetes in 30 Days - Cofanie cukrzycy
Świat wg Monsanto
Świński patent monsanto
The Secret - Law of Attraction - Sekret potęga przyciągania
Uwaga - Mięso
Uwaga - Nabiał
Wielkie oszustwo cieplarniane
Życie wymyka się spod kontroli
4 minuty o truciznach które wszyscy zażywamy.avi
Chemiczne Chmury Smierci.flv
Chemiczny Spokoj.avi
Chip radiowy TVP 1 .flv
Codex Alimentarius - czym to grozi - Dr R.Verkerk.avi
Dr_Rath_kartel farmaceutyczny.avi
Fluor.flv
Fox News, Monsanto i mleko.avi
GMO żywność modyfikowana genetycznie.avi
Marihuana.flv
Skutki broni uranowej.avi
Tajemnicza historia kart kredytowych.rmvb

==================================================================



Upload znajduje się na kilku mirrorach jednocześnie więc linki mozna pobierać

naprzemiennie z różnych źródeł

WAGA
DVD 1 - 4,20 GB
Zawarte również dane naprawcze !

Pliki 200 MB !!!
Kod:

http://rapidshare.com/files/212406786/DVD1.part01.rar
http://rapidshare.com/files/212411703/DVD1.part02.rar
http://rapidshare.com/files/212416228/DVD1.part03.rar
http://rapidshare.com/files/212420476/DVD1.part04.rar
http://rapidshare.com/files/212424739/DVD1.part05.rar
http://rapidshare.com/files/212429784/DVD1.part06.rar
http://rapidshare.com/files/212444582/DVD1.part07.rar
http://rapidshare.com/files/212462181/DVD1.part08.rar
http://rapidshare.com/files/212793934/DVD1.part09.rar
http://rapidshare.com/files/212800282/DVD1.part10.rar
http://rapidshare.com/files/212642609/DVD1.part11.rar
http://rapidshare.com/files/212774001/DVD1.part12.rar
http://rapidshare.com/files/212786012/DVD1.part13.rar
http://rapidshare.com/files/212805690/DVD1.part14.rar
http://rapidshare.com/files/212810395/DVD1.part15.rar
http://rapidshare.com/files/212815361/DVD1.part16.rar
http://rapidshare.com/files/212820040/DVD1.part17.rar
http://rapidshare.com/files/212824090/DVD1.part18.rar
http://rapidshare.com/files/212828456/DVD1.part19.rar
http://rapidshare.com/files/212839876/DVD1.part20.rar
http://rapidshare.com/files/212709251/DVD1.part21.rar
http://rapidshare.com/files/212402072/DVD1.part22.rar


oraz dla tych którzy nie posiadają premium rapidshare

Upload na www.gazup.com to kilka mirrorów jednego pliku
- to młody portal więc niektóre mirrory czasem nie działają

Pliki 200 MB !!!
Kod:

http://www.gazup.com/bZQQd-dvd1.part01.rar-download-mirrors
http://www.gazup.com/1Tgug-dvd1.part02.rar-download-mirrors
http://www.gazup.com/8JvbP-dvd1.part03.rar-download-mirrors
http://www.gazup.com/dEcTz-dvd1.part04.rar-download-mirrors
http://www.gazup.com/Kp0Vn-dvd1.part05.rar-download-mirrors
http://www.gazup.com/1yy7f-dvd1.part06.rar-download-mirrors
http://www.gazup.com/I3IDh-dvd1.part07.rar-download-mirrors
http://www.gazup.com/ItYMr-dvd1.part08.rar-download-mirrors
http://www.gazup.com/J2W1W-dvd1.part09.rar-download-mirrors
http://www.gazup.com/emwzI-dvd1.part10.rar-download-mirrors
http://www.gazup.com/hpJ6G-dvd1.part11.rar-download-mirrors
http://www.gazup.com/eCfEF-dvd1.part12.rar-download-mirrors
http://www.gazup.com/j1FUX-dvd1.part13.rar-download-mirrors
http://www.gazup.com/ckLAL-dvd1.part14.rar-download-mirrors
http://www.gazup.com/1x27J-dvd1.part15.rar-download-mirrors
http://www.gazup.com/e3Nnt-dvd1.part16.rar-download-mirrors
http://www.gazup.com/4D1JE-dvd1.part17.rar-download-mirrors
http://www.gazup.com/cGXUf-dvd1.part18.rar-download-mirrors
http://www.gazup.com/WFwey-dvd1.part19.rar-download-mirrors
http://www.gazup.com/OJOe5-dvd1.part20.rar-download-mirrors
http://www.gazup.com/BCndh-dvd1.part21.rar-download-mirrors
http://www.gazup.com/K995h-dvd1.part22.rar-download-mirrors



Zawartość DVD 2
==================================================================
4 wojna światowa
End game - Ostateczna rozgrywka
Ezoteryczne plany
Loose change 2nd - 11 wrzesnia
Orwell przewraca się w grobie
Pięć kroków do tyranii
Terrorstorm
Zeitgeist
Zeitgeist II - Addendum
(No)Problem - Reaction - Solution.avi
911 in plane sight.rmvb
Welcome to the United States.avi

==================================================================

Upload znajduje się na kilku mirrorach jednocześnie więc linki mozna pobierać

naprzemiennie z różnych źródeł


WAGA
DVD 2 - 4,20 GB
Zawarte również dane naprawcze !

Pliki 200 MB !!!
Kod:

http://rapidshare.com/files/213007123/DVD2.part01.rar
http://rapidshare.com/files/213007748/DVD2.part02.rar
http://rapidshare.com/files/213008631/DVD2.part03.rar
http://rapidshare.com/files/213005709/DVD2.part04.rar
http://rapidshare.com/files/213009201/DVD2.part05.rar
http://rapidshare.com/files/213014955/DVD2.part06.rar
http://rapidshare.com/files/213016231/DVD2.part07.rar
http://rapidshare.com/files/213024729/DVD2.part08.rar
http://rapidshare.com/files/213020150/DVD2.part09.rar
http://rapidshare.com/files/213018116/DVD2.part10.rar
http://rapidshare.com/files/213024571/DVD2.part11.rar
http://rapidshare.com/files/213026872/DVD2.part12.rar
http://rapidshare.com/files/213032233/DVD2.part13.rar
http://rapidshare.com/files/213047424/DVD2.part14.rar
http://rapidshare.com/files/213066253/DVD2.part15.rar
http://rapidshare.com/files/213337792/DVD2.part16.rar
http://rapidshare.com/files/213338250/DVD2.part17.rar
http://rapidshare.com/files/213338521/DVD2.part18.rar
http://rapidshare.com/files/213338314/DVD2.part19.rar
http://rapidshare.com/files/213383108/DVD2.part20.rar
http://rapidshare.com/files/213383114/DVD2.part21.rar
http://rapidshare.com/files/213379186/DVD2.part22.rar


oraz dla tych którzy nie posiadają premium rapidshare

Upload na www.gazup.com to kilka mirrorów jednego pliku
- to młody portal więc niektóre mirrory czasem nie działają

Pliki 200 MB !!!
Kod:

http://www.gazup.com/zfVDz-dvd2.part01.rar-download-mirrors
http://www.gazup.com/DMoQq-dvd2.part02.rar-download-mirrors
http://www.gazup.com/KaSAE-dvd2.part03.rar-download-mirrors
http://www.gazup.com/0A3pn-dvd2.part04.rar-download-mirrors
http://www.gazup.com/YZrNm-dvd2.part05.rar-download-mirrors
http://www.gazup.com/2rDqx-dvd2.part06.rar-download-mirrors
http://www.gazup.com/UzMp0-dvd2.part07.rar-download-mirrors
http://www.gazup.com/rtCaN-dvd2.part08.rar-download-mirrors
http://www.gazup.com/W2Oqi-dvd2.part09.rar-download-mirrors
http://www.gazup.com/YiYgW-dvd2.part10.rar-download-mirrors
http://www.gazup.com/KfeSj-dvd2.part11.rar-download-mirrors
http://www.gazup.com/md7Xp-dvd2.part12.rar-download-mirrors
http://www.gazup.com/1Hv0R-dvd2.part13.rar-download-mirrors
http://www.gazup.com/z4gMH-dvd2.part14.rar-download-mirrors
http://www.gazup.com/1nIYE-dvd2.part15.rar-download-mirrors
http://www.gazup.com/tXjaX-dvd2.part16.rar-download-mirrors
http://www.gazup.com/wIfJI-dvd2.part17.rar-download-mirrors
http://www.gazup.com/oYzbH-dvd2.part18.rar-download-mirrors
http://www.gazup.com/jyL9A-dvd2.part19.rar-download-mirrors
http://www.gazup.com/IcmuX-dvd2.part20.rar-download-mirrors
http://www.gazup.com/Owmmu-dvd2.part21.rar-download-mirrors
http://www.gazup.com/CmCRY-dvd2.part22.rar-download-mirrors


Zawartość DVD 3
==================================================================
#Materiały
>Artykuły
>okładki DVD
>PLAKATY

#Alex Jones licencja.jpg
ACTIMEL, RED BULL - Wiesz czym cię trują.pdf
AIDS - dziełem człowieka [nieszczep się].pdf
Amerykański satyrykon - perwersja rzeczywistości.pdf
Argentyński CUD ekonomiczny.pdf
Atomowa kolacja.pdf
BBC zgubiło taśmy z 11 września.pdf
Ciąg dalszy błogosławieństw, jakie niesie nam GMO.pdf
CODEX ALIMENTARIUS - SAMOBÓJSTWO ZACHODNIEGO ŚWIATA.pdf
Dwanaście mitów o głodzie.pdf
Dziennik Łódzki.pdf
Gorzka prawda o sztucznych słodzikach.pdf
Kontrola poprzez telewizję.pdf
Krwawy biznes.pdf
Krytyka globalizacji ekonomicznej.pdf
Kulisy leczenia nowotworów.pdf
Lekarstwo na raka.pdf
Licencja.pdf
Multikorporacje - ciemne strony działalności.pdf
Nowy Porządek Świata - system globalnej dyktatury.pdf
Osteoporoza - kość niezgody.pdf
Podsumownie.pdf
Przykra prawda o kosmetykach.pdf
Strzejecie się Gardasilu.pdf
Traktat Lizboński - instrukcja dla początkujących.pdf
UFO.pdf
wyspa rozbitków.pdf
Zdrowie i pieniądze.pdf

Interpretując media
Poza krawędzią nauki cz 1
Poza krawędzią nauki cz 2
Poza krawędzią nauki cz 3
The Big Picture- Pełny Obraz
The Obama Deception - Wielkie oszustwo
Zwalczaj Nowy Porządek Świata
America freedom to fascism.rmvb
Bigbrother State - Państwo Policyjne.avi
Człowiek stojący za Barackiem Obamą.avi
INFO.txt
Loose Change.rmvb
The Union The Business Behind Getting High - Konopie Indyjskie

(Marihuana).flv
UFO The greatest story ever denied 2006.avi
Why we fight.rmvb
Właśnie skompromitował się interwencjonizm państwowy.avi
Wywiad z Aaronem Russo.avi

==================================================================


Upload znajduje się na kilku mirrorach jednocześnie więc linki mozna pobierać

naprzemiennie z różnych źródeł


WAGA
DVD 3 - 4,18 GB
Zawarte również dane naprawcze !

Pliki 200 MB !!!
Kod:

http://rapidshare.com/files/213044612/DVD3.part01.rar
http://rapidshare.com/files/213051812/DVD3.part02.rar
http://rapidshare.com/files/213051785/DVD3.part03.rar
http://rapidshare.com/files/213051739/DVD3.part04.rar
http://rapidshare.com/files/213051550/DVD3.part05.rar
http://rapidshare.com/files/213027831/DVD3.part06.rar
http://rapidshare.com/files/213051748/DVD3.part07.rar
http://rapidshare.com/files/213051799/DVD3.part08.rar
http://rapidshare.com/files/213051664/DVD3.part09.rar
http://rapidshare.com/files/213051816/DVD3.part10.rar
http://rapidshare.com/files/213061085/DVD3.part11.rar
http://rapidshare.com/files/213071088/DVD3.part12.rar
http://rapidshare.com/files/213070947/DVD3.part13.rar
http://rapidshare.com/files/213071076/DVD3.part14.rar
http://rapidshare.com/files/213070992/DVD3.part15.rar
http://rapidshare.com/files/213388291/DVD3.part16.rar
http://rapidshare.com/files/213392567/DVD3.part17.rar
http://rapidshare.com/files/213392524/DVD3.part18.rar
http://rapidshare.com/files/213394094/DVD3.part19.rar
http://rapidshare.com/files/213397154/DVD3.part20.rar
http://rapidshare.com/files/213387213/DVD3.part21.rar




oraz dla tych którzy nie posiadają premium rapidshare

Upload na www.gazup.com to kilka mirrorów jednego pliku
- to młody portal więc niektóre mirrory czasem nie działają

Pliki 200 MB !!!
Kod:

http://www.gazup.com/Axept-dvd3.part01.rar-download-mirrors
http://www.gazup.com/KboFF-dvd3.part02.rar-download-mirrors
http://www.gazup.com/usEcL-dvd3.part03.rar-download-mirrors
http://www.gazup.com/nf4Pk-dvd3.part04.rar-download-mirrors
http://www.gazup.com/1UxMu-dvd3.part05.rar-download-mirrors
http://www.gazup.com/dVVzD-dvd3.part06.rar-download-mirrors
http://www.gazup.com/24Z44-dvd3.part07.rar-download-mirrors
http://www.gazup.com/BQSat-dvd3.part08.rar-download-mirrors
http://www.gazup.com/XRzmb-dvd3.part09.rar-download-mirrors
http://www.gazup.com/kPWuv-dvd3.part10.rar-download-mirrors
http://www.gazup.com/F33BD-dvd3.part11.rar-download-mirrors
http://www.gazup.com/gyaQm-dvd3.part12.rar-download-mirrors
http://www.gazup.com/GtQ3O-dvd3.part13.rar-download-mirrors
http://www.gazup.com/J33Xy-dvd3.part14.rar-download-mirrors
http://www.gazup.com/aqkeq-dvd3.part15.rar-download-mirrors
http://www.gazup.com/RiFmb-dvd3.part16.rar-download-mirrors
http://www.gazup.com/ZGZkB-dvd3.part17.rar-download-mirrors
http://www.gazup.com/GESBE-dvd3.part18.rar-download-mirrors
http://www.gazup.com/Z05p3-dvd3.part19.rar-download-mirrors
http://www.gazup.com/C7mXI-dvd3.part20.rar-download-mirrors
http://www.gazup.com/ZeNGq-dvd3.part21.rar-download-mirrors




WSZYSTKIE PLIKI MOŻNA POBIERAĆ NAPRZEMIENNIE z RÓŻNYCH ŹÓDEŁ!!!


Hmm czy coś robię nie tak ściągnąlem parę plików z gazup-a ale każdy otwiera mi to samo.
Ściągam od końca bo większość filmów jest na płytach prawdy, które mam ale tu jest parę ciekawych propozycji.
Można prosić o pomoc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
coppadonna




Dołączył: 16 Kwi 2008
Posty: 66
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:43, 03 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe wrzuciłem sąsiadom małą przesyłkę w postaci płyty dvd Smile
20 płyt narazie, może z czasem ogarne cały blok Wink wiecie, czuje się w jakiś sposób lepiej, ta mała działalność sprawia naprawde przyjemne uczucie. pozdr.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czasotworzycoczy




Dołączył: 20 Sty 2009
Posty: 69
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:02, 03 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WolnyUmysl napisał:


Hmm czy coś robię nie tak ściągnąlem parę plików z gazup-a ale każdy otwiera mi to samo.
Ściągam od końca bo większość filmów jest na płytach prawdy, które mam ale tu jest parę ciekawych propozycji.
Można prosić o pomoc.


możesz bliżej opisać problem ??

bo nie wiem jak pomóc

pliki mają dane naprawcze jeżeli ci się któreś źle ściągły

ponadto w razie co masz alternatywne źródło w postaci rapida no i na gazup kilka mirrorow jednego pliku
_________________
zapraszam na
http://www.czasotworzycoczy.republika.pl/

http://www.czasotworzycoczy.site40.net/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
WolnyUmysl




Dołączył: 14 Sty 2009
Posty: 33
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:13, 03 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czasotworzycoczy napisał:
WolnyUmysl napisał:


Hmm czy coś robię nie tak ściągnąlem parę plików z gazup-a ale każdy otwiera mi to samo.
Ściągam od końca bo większość filmów jest na płytach prawdy, które mam ale tu jest parę ciekawych propozycji.
Można prosić o pomoc.


możesz bliżej opisać problem ??

bo nie wiem jak pomóc

pliki mają dane naprawcze jeżeli ci się któreś źle ściągły

ponadto w razie co masz alternatywne źródło w postaci rapida no i na gazup kilka mirrorow jednego pliku

Ok już łapię na czym polega rapidshare, do tej pory ściągalem tylko małe pliki zawarte w 1-3 plikach.
Poprostu, otwierając kolejne ściągnięte zauważałem że pliki tak samo się zaczynają, a tu rzecz ma się tak że kolejne są coraz większe aby finalnie dać cały film.
Teraz to zrozumiałem.
Sorki za zamieszanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Astan




Dołączył: 14 Paź 2008
Posty: 388
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:59, 03 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem


http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/319d4a2f05ad1964.html
P.S. Nie lubię tej akcji, ale pochwalić Was trzeba Wink.
_________________
Polityka trucizną dla nas jak i naszych ojców.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
gezo




Dołączył: 18 Kwi 2009
Posty: 73
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:22, 03 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko bić brawo
_________________
"Kłamstwo powtórzone wielokrotnie staje się prawdą"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czasotworzycoczy




Dołączył: 20 Sty 2009
Posty: 69
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:07, 04 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

może jakiś alias umieścić do Płyt prawdy ?

np do http://peb.pl/filmy-dokumentalne/497973-.....discs.html


?? ;>
_________________
zapraszam na
http://www.czasotworzycoczy.republika.pl/

http://www.czasotworzycoczy.site40.net/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
shinobi




Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 449
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:52, 05 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dołączcie kodeki!!
nie kazdy przecietny zjadacz chleba ma wszystko poinstalowane, a po co plyty maja trafac na smietnik bo gostek nie moze czegos odtworzyc i sie zniecheci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3 ... , 20, 21, 22   » 
Strona 21 z 22

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


"Płyty Prawdy" - real release
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile