W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
"Płyty Prawdy" - real release   
Podobne tematy
Projekt ostrej walki z NWO102
Akcja: Klucz do wolności9
Akcja na Przystanku Woodstock29
Pokaz wszystkie podobne tematy (5)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
58 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 29554
Strona:  «   1, 2, 3, ... 20, 21, 22   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy weźmiesz czynny udział (release) w projekcie "Płyty Prawdy"
TAK - to dobry pomysł
75%
 75%  [ 74 ]
NIE - choć to dobry pomysł
15%
 15%  [ 15 ]
ABSOLUTNIE NIE - pomysł mi się nie podoba
9%
 9%  [ 9 ]
Wszystkich Głosów : 98

Autor Wiadomość
Imran Zachajew




Dołączył: 06 Paź 2008
Posty: 104
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:56, 09 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dwie czysto techniczne uwagi;

1. Zasięg takiej akcji byłby nieporównywalnie mniejszy niż to, co można zdziałać przez internet. A przy tym akcja byłaby prawdopodobnie dużo droższa (koszt nośników) i trudno oszacować jej "celność". Niektórzy znalazcy mogą nie obejrzeć płyt.
2. Format nagrań powinien być taki, żeby dał się odtworzyć w możliwie dużej ilości różnych urządzeń.

Moim zdaniem to miałoby sens jedynie jako część większej kampanii (razem z internetem, ulotkami, wlepkami itp).
_________________
"Prawda jest kwestią formy" - Oskar Wilde
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Waldek




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 1253
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:31, 09 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Aqualinespirit

Muszę się z Tobą zgodzić, statystyczna osoba w Polsce jak załączy Zeitgeist,
to przerwie oglądanie już na pierwszej części... Sad
Lista, którą wstępnie uzgodniliśmy jest dobra jeśli płytkę będziemy rozdawać znajomym, o których wiemy, że może ich temat zainteresować. Możemy im dać płytkę i zaproponować obejrzenie danego filmu, który jest na niej zawarty, a czy obejrzy resztę to już zależy od niej.
Jest duża szansa, że taka osoba przekaże filmy innym osobom, a to może dać dobre efekty... Wink
Uważam, że ten zestaw jest bardzo uniwersalny... i różnym osobom możemy polecić różne filmy na niej zawarte. Do tego na początku i końcu filmów możemy podrzucić jakieś ciekawe adresy w sieci związane z tematem. Jeśli chodzi o zostawianie płytek w miejscach publicznych to średnio to widzę... naprawdę lepiej się skupić na osobach, które znamy z knajpy, pracy, szkoły itp.

btw pracuję w firmie, która zatrudnia kilka tysięcy ludzi i wiem jak dobrze w takich miejscach rozchodzą się różne materiały.... Wink
Najważniejsze jest zainteresować jedną osobę, później ona zrobi swoje.
Panie i Panowie zróbmy TO! Cool
_________________
Waldek1984.info
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
RaaQ




Dołączył: 29 Wrz 2008
Posty: 144
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:10, 09 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już to robimy !! Czekam na potwierdzenie pomocy od Fanalityka.
na początek do przetłumaczenia jest kilka krótkich filmików. Jutro ściągam filmy już przetłumaczone, nagrywam na płytki i możliwe że wieczorem pierwsza akcja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mashine




Dołączył: 11 Wrz 2008
Posty: 164
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:35, 09 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

America: Freedom to Fascism A.Russo powinien się znaleźć
_________________
TRUTH IS OUT THERE:
arrowwww.911truth.org
arrowwww.whatreallyhappened.com
arrowhttp://www.youtube.com/user/stopcenzurze
arrowwww.korwin-mikke.pl
arrowwww.partiawip.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
JackBlood




Dołączył: 15 Sie 2007
Posty: 1071
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:05, 09 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Krążą po sieci torrenty z serii o nazwie "The Induction Series" (kurs wprowadzający).

Każdy torrent to płyta DVD to składanka plików pdf, mp3, avi... związany związany z tematem przewodnim płyty. Np. "MK-Ultra", "Black Operations DVD-ROM", "Entheogens DVD-ROM"

http://www.mininova.org/search/?search=The+Induction+Series

Takich płyt DVD jest kilka. Warto nasze płyty DVD również posegregować tematycznie i udostępnić torrenty. Jeżeli pliki będą zawierały polskie napisy - popularność serii gwarantowana!

Tematy: "9/11 i terrorym rządów", "NWO", "Pieniądze, banki i kryzys", "GMO, Fluor, Aspartam... Medycyna i Zrowie" ...
_________________
"Jeden człowiek nie zmieni świata, ale jeden człowiek może przekazać informację która zmieni świat." David Icke
www.infowars.patrz.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
R4S




Dołączył: 04 Sie 2008
Posty: 524
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:27, 09 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panie i Panowie. Przydałby się nam się tutaj pomoc ...marketingowca.

To, co chcecie zrobić to jak... wprowadzanie produktu na rynek.
Może produkt jest wg. nas super, ale czy myslicie o odbiorcach?

To trzeba im jakoś podać (sprzedać). Że darmowe nie znaczy, że wszyscy łykną. Trzeba zachęcić w jakis sposób, trzeba pomysleć o opakowaniu itp. i innych prawidłach, które obowiązują w psychologi marketingu.

Proponuję po pospolitym ruszeniu trochę ochłonąć i zrobić plan ...plan marketingowy.
Chyba nie chcecie, żeby robota wyladowała w koszu?

Osobiście widziałem, jak wiele super produktów umarło zanim dotarło do szerszego grona odbiorców z prostych powodów:
- brak info co to jest i jakie korzyści może mi przynieść?
- jak to używać?
- i bardzo ważne kto to wyprodukował?
(i wiele innych powodów).

A pózniej pojawia się pytanie i co dalej? Jednorazowy strzał?

Osobiście płytki, która bedzie miała napis typu "Płyta prawdy" wykonanym pisakiem od anonimowego twórcy, a która będzie sobie np. leżała w publicznym miejscu nie włożę do kompa. Oj nie!!! I sadzę, że wielu z Was ceniąc sobie zawartość swoich danych na DT również tego nie zrobi.

Pomysł jest ogólnie dobry. Chodzi o to, żeby robota była efektywna.

Więc oprócz produktu jest potrzebny plan wprowadzenia produktu do mas (cel produktu, startegia, taktyka, zagrożenia, zasoby, implementacja itd.)

Czy twórca pomysłu (produktu) jest w stanie stworzyć taki plan wspomagając swój pomysł najprostszym planem marketingowym?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Niosący Światło




Dołączył: 07 Paź 2008
Posty: 80
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:15, 10 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybaczcie, ale skończył mi się wczoraj limit postów, a nowego nie dostałem Sad
Pomysłodawca zawodowo zajmuje się handlem, więc wie coś na ten temat i twierdzi, że NIE DA SIĘ zrobić akcji marketingowej dla swojego planu. Dlaczego? Z marketingiem jest tak samo jak z NWO - ludzie sami muszą zacząć czegoś chcieć. A w myśl zasady "kto więcej wie, ten cierpi bardziej" raczej nikt się o to nie pokusi. Pomysł dobry, ale dla jakiegoś offowego festiwalu filmowego, a nie dla mojej-naszej akcji. "REC" (horror) reklamowali pokazując twarze widzów z poprzednich seansów. Ale skoro mowa o marketingu, to muszę powiedzieć, że tego się własnie spodziewałem - rozpętałem dosyć dużą burzę mózgów, i cos ruszyło do przodu.
A może kolega R4S ma taki plan? Jeśli tak, to niechaj się podzieli!

JackBlood - jasne, rele w necie też da się robić. Lepszy do tego jest jednak muł (eMule) - możesz w komentarzu do filmu dać tytuł innego, o podobnej tematyce. O wielu dobrych filmach dowiedziałem się w ten właśnie sposób. Torrent jest na dzień dzisiejszy bardziej popularny, ale co stoi na przeszkodzie użyć dwóch sieci p2p?

Aqualinespirit - trudno się nie zgodzić z tym, że Zeitgeist nie jest dobrą propozycją na początek. Sam miałem przejścia u znajomych z pierwszą częścią (poleciłempewnemu katechecie o w miarę otwartym umyśle - oglądał do końca, ale początek mu się nie podobał i chciał wyłączyć). Z powodów jakie wymieniasz jestem w stanie przyjąć propozycję tylko trzech wspomnianych filmów, mało tego - ponumerowanych (CZĘŚĆ 1 - loose change, CZĘŚĆ 2 - esoteric agenda, CZĘŚĆ 3 - zeitgeist). Mozna zrobić kilka wersji (dla różnych odbiorców lub poruszających inne problemy - jak w przypadku płyt wprowadzających o których wspomniał JackBlood). Co na to reszta?

Waldek - jasne, ja też próbowałem u mnie w firmie - z pozytywnym efektem. Nie twierdzę, że musimy płytki zostawiać w miejscu publicznym. Knajpa, szkoła, firma, kółko różańcowe... Można od tego zacząć.

p.s. widziałem kiedyś taki projekt Paris Hilton xxx gdzie koleś chodził po sklepach z płytami i podmieniał zawartości oryginalnych pudełek z płytą Paris na własną płytkę, równiez z Paris Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
inecki




Dołączył: 19 Sie 2008
Posty: 465
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:51, 10 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o marketing w tym wypadku - to najlepiej chyba użyć t.zw. marketingu szemranego. W rozpowszechnianiu może pomóc "zakaz". Zakazany owoc, o którym mało kto wie jest chyba zawsze kuszący i przyciągający uwagę.


Sam tytuł na płycie - n.p. "Zakazana wiedza" może fajnie zadziałać.

żartując, można by do płyty dołączyć papierową notkę:
"NIEJAWNE

Pion S.K.I.
Zgodnie z zał. 2 i 3
Rozsyłacz zgodnie z R./2008/33/pkt rozp.54 - 57

Poniższe materiały szkoleniowe zawierają treści poglądowe dot.
łamania bezpieczeństwa informacyjnego.
Rozpowszechnianie winno podlegać kurateli i kontroli/ jak również być ograniczane wszelkimi miękkimi metodami"

No - ale może niech wypowie się specjalista od marketingu (i prawnik Laughing)
Wink
_________________
storyofstuff
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Niosący Światło




Dołączył: 07 Paź 2008
Posty: 80
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:02, 10 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hehehe - no to już w założeniu mamy: zachęcić przez tytuł. Jednak jeśli zrezygnujemy luźnego rozpowszechniania w miejscach publicznych, to... Możemy sobie podarować takie sztuczki. Aczkolwiek rozwinięcie pomysłu bardzo mi się podoba. Możemy brnąc dalej, robiąc plakaty, informując na nich, że w tych i tych miejscach można będzie znaleźć wtedy i wtedy takie i takie płyty itp. Podobnie rzecz się miała z Blair Witch Project. Najpierw info o zaginionych studentach, po czasie info o odnalezionych nagraniach, później ich emisja... Moim celem jest stworzenie akcji, która nie będzie bardzo kosztowna i będzie przy tym wykonalna domowymi sposobami. Bez zbędnego "umedialnienia" czy rozbudowanego marketingu. Wydaje mi się, że część z was nie traktuje tego poważnie. A szkoda.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dr02d2u




Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 426
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:33, 10 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli ta akcja ma być skierowana do znajomych, to chyba każdy wie jakich ma i co ewentualnie można im na płycie przekazać. Natomiast tutaj obgadajmy co "wyprodukować" dla przypadkowego odbiorcy. Mnie się pomysł zostawiania płyt w przypadkowych miejscach bardzo podoba i sam chętnie wezmę w tym udział, nawet jeśli 9 płyt na 10 ostatecznie wyląduje w koszu. Tylko ja bym obstawał nie za DVD z 5 filmami, a za 5 CD (jeden film na jedną płytę). Do tego zaprojektować przyciągającą wzrok i czytelną okładkę, tak aby rzut oka wystarczył by zorientować się czego można spodziewać się po zawartości płyty. Zakładam, że osoba, której to nie zainteresuje po prostu po płytę nie sięgnie, a zainteresowana wręcz przeciwnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
inecki




Dołączył: 19 Sie 2008
Posty: 465
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:46, 10 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeśli mój pomysł wkładki jest zbyt pojechany (a pewnie jest i dlatego napisałem, "żartując") to sorki, ale lubię takie klimaty.

Natomiast pomysł akcji traktuję bardzo poważnie i uważam go za bardzo fajną inicjatywę.

@dr02d2u mnie pomysł z 5 cd tez się podoba - przecież bardziej chodzi o to, zeby zachęcić, niż o to by wlać jak najwięcej informacji (? chyba ?).
Każda płytka mogłaby mieć na zewnątrz czytelny opis w stylu "Zakazana prawda - czyli informacje o > XXXXXX < o których się milczy"
_________________
storyofstuff
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Niosący Światło




Dołączył: 07 Paź 2008
Posty: 80
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:33, 10 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomysł wkładki jest IMO dobry. Racja - najpierw dobra okładka, a z drugiej strony coś w Twoim stylu. Wieszamy plakaty (identyczne jak okładka) i heja z płytami na przystanki, do "znajomych" knajp i między przyjaciół. Warto by było skontraktować się z twórcami tych filmów i poprosić o zgodę na tego typu rozpowszechnianie (bezpieczeństwo na pierwszym miejscu).
Osobiście obstaję przy płycie dvd z zawartością avi - większe możliwości, niższe koszty, a jeśli chcecie pojedynczo, to zdecydowanie na płytach DVD, względnie jako VCD - możliwości domowych odtwarzaczy.

p.s. Loose Change FC mam już gotowe (z wklejonaymi napisami), właśnie mielę agendę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
M8




Dołączył: 08 Cze 2008
Posty: 612
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:50, 10 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja to zahostuje na moich serwerach Smile Poza tym wrzucę do sieci P2P - torrent.
_________________
Zapraszam na forum o ezoteryce i okultyźmie: http://transgresja.em8.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
forestgril




Dołączył: 10 Paź 2008
Posty: 13
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:03, 10 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Temat: PYTY PRAWDY:D

POMYSŁ BARDZO DOBRY!

Problem z tłumaczeniem odpada, to nie jest aż tak dużo pracy, można
nawet poprawić niektóre fatalne tłumaczenia (np. zeitgeist 1). Istotny będzie
wybór filmów. Można dać więcej filmów, ale mniej ważne i trudniejsze,
albo bardziej kontrowersyjne umieścić w osobnym katalogu, do którego
zajrzy ten, który "nawróci się" po obejrzeniu wybranych tytułów.

Najważniejsze filmy umieścić w katalogu głównym płyty. Trzeba bardzo
starannie ustalić te tytuły. Umieszczanie np. rozsądnego wywiadu z Gagem
obok filmu o masonerii, illuminati, czy UFO czyli o czymś gorzej
udokumentowanym i extremalnie kontrowersyjnym, może mocno zniechęcić ludzi, których
zamierzamy oświecić.

Można zaproponować kolejność. UWAŻAM, ŻE BARDZO WAŻNY JEST WYWIAD Z
GAGEM, JackBlood dał go w tym wątku. Myślę, że powinien iść na pierwszy
ogień. Moim zdaniem to najkrótszy a jednocześnie treściwy, niezbyt
emocjonalny, ale poruszający sumienie fragment dotyczący WTC, który osobie
otwartej i stosunkowo gotowej pokaże, że coś jest nie tak z tm całym
zamachem. Następnie powinno być coś rozszerzającego temat.

Zaplanujmy naszą akcję sprytnie, bo mamy tylko 1 szansę. Zróbmy to tak
jak mistrzowie propagandy. Trzeba w miarę rozsądnych etapach pokazać
prawdę, nie szokując od razu za mocno. Człowiek potrzebuje czasu, żeby obudzić
się, wstać z łóżka, umyć się, zacząć działać. Tak samo z prawdą.
Za dużo światła naraz oślepia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tad




Dołączył: 14 Lip 2008
Posty: 66
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:27, 10 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

można dorzucić wlepki na przystankach metra autobusów itp z adresami www gdzie można je ściągnąć czy czegoś się dowiedzieć . no i reklama w necie, sporo osób jednak z niego korzysta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mashine




Dołączył: 11 Wrz 2008
Posty: 164
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:30, 10 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim trzeba zrobić trailer do czegoś takiego. Jakąś demonstrację, żeby zachęcić ludzi
_________________
TRUTH IS OUT THERE:
arrowwww.911truth.org
arrowwww.whatreallyhappened.com
arrowhttp://www.youtube.com/user/stopcenzurze
arrowwww.korwin-mikke.pl
arrowwww.partiawip.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
JackBlood




Dołączył: 15 Sie 2007
Posty: 1071
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:33, 10 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co się zmieniło po 9/11?

Congressional Record Office ustaliło, że:
10 lat temu na 1% Amerykanów przypadało 37% wszystkich przychodów z majątku kraju (z odsetek od pożyczek, dywidendy i zysków kapitałowych)
5 lat temu na 1% Amerykanów przypadało już 57% przychodów z majątku kraju.
Dziś 1% Amerykanów zgarnia ok. 70% przychodów z majątku kraju.

1% dziękuje Al-Kaidzie...

od 11.09.2001 do 2008 roku rząd USA systematycznie odbiera prawa obywatelom "by łatwiej chronić ich przed Al Kaidą" - Tortury, więzienie bez procesu, zezwolenie na użycie wojska do działań policyjnych wewnątrz USA...

10.2008 rząd by "ratować sytuację" okrada obywateli z oszczędności nie tylko obecnych ale i przyszłych pokoleń i rozdaje je znajomym z Wall Street (górny 1% Amerykanów)...

Wall Street nie musi się bać zemsty ulicy, bo na ulicach od kilku lat rozbudowywany był aparat przymusu bezpośredniego do walki z Al-Kaidą.

1% po raz kolejny dziękuje Al-Kaidzie...

Można to ująć graficznie. Muszą to być krótkie fakty proste do zapamiętania i w sposób oczywisty ukazujące Cui Bono (kto zyskał) na 9/11.
_________________
"Jeden człowiek nie zmieni świata, ale jeden człowiek może przekazać informację która zmieni świat." David Icke
www.infowars.patrz.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
forestgril




Dołączył: 10 Paź 2008
Posty: 13
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:56, 10 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale fakty te powinny być łatwe do zweryfikowania, czy są dokumenty potwierdzające własność >70% w rękach elit a przede wszystkim, że proces ten był zaplanowany i perfidny?

musimy uważać na stwierdzenia, których nie da się zweryfikować, co innego zadawanie pytań, taka forma jest dobra, lepiej pewnych rzeczy nie podawać na tacy, zwłaszcza oczywistych; nie atakować, tylko zachęcać do myślenia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mashine




Dołączył: 11 Wrz 2008
Posty: 164
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:43, 10 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

forestgril napisał:
ale fakty te powinny być łatwe do zweryfikowania, czy są dokumenty potwierdzające własność >70% w rękach elit a przede wszystkim, że proces ten był zaplanowany i perfidny?

musimy uważać na stwierdzenia, których nie da się zweryfikować, co innego zadawanie pytań, taka forma jest dobra, lepiej pewnych rzeczy nie podawać na tacy, zwłaszcza oczywistych; nie atakować, tylko zachęcać do myślenia


Zgadzam się, do każdego stwierdzenia faktu dokument. Dopiero w oparciu o fakty należy wyprowadzić wywód prowadzący do najwyższego prawdopodobieństwa.
_________________
TRUTH IS OUT THERE:
arrowwww.911truth.org
arrowwww.whatreallyhappened.com
arrowhttp://www.youtube.com/user/stopcenzurze
arrowwww.korwin-mikke.pl
arrowwww.partiawip.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Niosący Światło




Dołączył: 07 Paź 2008
Posty: 80
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:52, 11 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cieszę się, że tak wielu zdecydowało się pomóc. Kombinujcie nad wlepkami czy plakatami. Ja morduję procesor wlepiając napisy w filmy. Do jutra powinienem mieć gotowe Loose Change FC, Zeitgeist FE, Esoteric Agenda, Money as Debt i Endgame. Postaram się w tygodniu wystawić .iso na p2p, względnie na ftp.

p.s. zgadzam się - nie atakować, tylko skłaniać do myślenia
_________________
Filozofia Twisted Evil
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
M8




Dołączył: 08 Cze 2008
Posty: 612
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:56, 11 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sprawie ftp napisz do mnie na GG: 3138606 to stworze Ci konto.
Najpierw wrzuć na FTP, z mojego serwera ludzie to szybko ściągną(łącze 100Mbit) i od razu z serwera poleci na torrenta. Tylko trzeba jakiegoś trackera znaleźć, ew. odpalę własnego.
I proponuje inną nazwę w stylu: "Co się dzieje za kurtyną" albo "Nowe oblicze Niewolnictwa" bo "Płyty Prawdy" jest jakaś taka infantylna.
A i jeszcze jedna sprawa bardzo ważna, proponuje zacząć od czegoś co nas dotyczy a nie od majątku amerykanów - który mam totalnie w d****.
_________________
Zapraszam na forum o ezoteryce i okultyźmie: http://transgresja.em8.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
inecki




Dołączył: 19 Sie 2008
Posty: 465
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:03, 11 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurcze - a może ktoś mógłby zrobić jakąś reklamówkę z "Ring of power" ? Myślę, że dotyczy wszystkich i chyba lepiej przełożyć to na następną akcję, ale fajnie jakby ktoś lubiący soft i kompy (może Mashine? Wink ) sklecił taką zajawkę?

A w sprawie tytułu - to dalej bym forsował "Zakazaną prawdę". Łączy się z tytułem forum Wink jak i zakazywanie samo w sobie ma ogromną moc przyciągania. Ostatnio kampanie negatywne (nie dla idiotów, zamykamy ropuszki i t.p.) świetnie zdają egzamin w rynku pro
_________________
storyofstuff
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Waldek




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 1253
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:45, 11 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niosący Światło napisał:
Ja morduję procesor wlepiając napisy w filmy.


W jakim kolorze wklejasz napisy?
_________________
Waldek1984.info
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Niosący Światło




Dołączył: 07 Paź 2008
Posty: 80
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:03, 11 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybaczcie panowie, ale muszę zaraz uciekać, dlatego wszystko tylko po krótce:

M8: z eftepem możemy się dogadać - też mam dojście do dobrego łącza, jednak 10x wolniejszego. Jeśli jest taka ewentualność, to oczywiście skorzystam.

M8 & inecki: "Płyty prawdy" to tytuł roboczy (przeszedł, bo były już taśmy prawdy i w tym obliczu całkiem śmiesznie brzmi). Zakazana prawda wydaje się być ok. Jeszcze jakieś propozycje?

Waldek: napisy w Courier New 28, żółte z czarną otoczką, ciut edytowane.
_________________
Filozofia Twisted Evil
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mashine




Dołączył: 11 Wrz 2008
Posty: 164
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:50, 11 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

inecki napisał:
Myślę, że dotyczy wszystkich i chyba lepiej przełożyć to na następną akcję, ale fajnie jakby ktoś lubiący soft i kompy (może Mashine? Wink ) sklecił taką zajawkę?


Dopiero zaczynam się w to bawić, zresztą i tak trzeba poczekać z czymś takim do czasu jak będzie gotowy produkt, żeby zachować spójność. Może uda mi się zrobić jakąś próbkę ale nic nie obeicuje
_________________
TRUTH IS OUT THERE:
arrowwww.911truth.org
arrowwww.whatreallyhappened.com
arrowhttp://www.youtube.com/user/stopcenzurze
arrowwww.korwin-mikke.pl
arrowwww.partiawip.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, ... 20, 21, 22   » 
Strona 2 z 22

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


"Płyty Prawdy" - real release
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile