W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Sąd zezwolił lesbijkom na adopcję dziecka  
Podobne tematy
Geje to formacja faszystowska94
Od pedziów nie biorę 280
Janusz Korwin Mikke kontra Robert Biedroń44
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
7 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 3892
Strona:  «   1, 2, 3 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
slidexman




Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 828
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:35, 12 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Al Kohol napisał:
ja w ogole nie rozumiem jak mozna nie walic konia?


proponuje ci cos sprawdzc
zamien swoja reke na kobiete albo faceta
niech zrobi ci laske
jak bedzie slabo to zostan przy rece

i pytanie nawiazujace do tematu
czy onanizatorom mozna adoptowac dzieci? :P
_________________
Otwarte Piramidy Finansowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Adwokat Diabła




Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 1243
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:09, 12 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Al Kohol napisał:
ja w ogole nie rozumiem jak mozna nie walic konia? dla mnie to podejrzane, nawet bardziej od nieprzeklinania. no chyba ze ktos jest wegetarianinem to ok Very Happy


My wegetarianie walimy gruchę a nie konia.
Tu paru kolegów chyba swego penisa tylko dotykało przy sikaniu i robieniu muru w meczu piłkarskim, uznając że w innych sytuacjach to babska rzecz:))
Adopcji powinno się też zabronić wszystkim, grzesznym, którzy mieli sny erotyczne, bo ci co mieli "mokre sny' od razu z miejsca zostali teleportowani do piekła.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Al Kohol




Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 1198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:11, 12 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

slidexman - a skad to podejrzenie ze nie sprawdzalem? Very Happy a tak w ogole to musze ci podziekowac za ten filmik o tym typie co skoczyl na glowke i leb rozwalil na dwie polowki. na poczatku szlag mnie trafil jak to zobaczylem bo nie cierpie ogladac ludzkich tragedii ale potem doszedlem do wniosku ze to swietnie nadaje sie do sexu - mozna dluzej Wink

Adwokat.. - aa to sory Very Happy

a wracajac do tematu to proponuje zeby nikomu nie pozwolic adoptowac dzieci tylko od razu je ubijac i przerabiac na karme dla kotow. na pewno bedzie mniej kontrowersji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Dysputant




Dołączył: 02 Lut 2009
Posty: 803
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:09, 12 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie...

Odpowiedzieć na 1 pytanie.

Lepiej dopuścić dziecku dorastać w domu dziecka?
Czy u takiej pary?

a czy b ?
Zakładając że członkowie tej rodzinki nie są umysłowo chorzy
jak to niektórzy proponują.

Bo sporo ludzi po domu dziecka raczej kończy nie wesoło.
A porównania do dzieci wychowanych w rodzinach homo niema jeszcze.
Trzeba by jeszcze z dekadę na wyniki poczekać :/

A bawienie się w skrajne porównania nie ma sensu więc czy można uniknąć marnowania czasu i prądu?
_________________
Moja odpowiedź na zaczepki TROLL-i.

http://www.pown.it/3385
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ansu




Dołączył: 24 Maj 2009
Posty: 124
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:38, 12 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jedni są za, inni przeciw każdy ma jakieś zasady i poglądy

Może z innej strony faktem jest czy komuś się podoba czy nie Europejskiego Trybunału Praw Człowieka uznał że: zakaz adopcji dla homoseksualistów to dyskryminacja więc pedały i lesby mają prawo adoptować dzieci.

Jakie prawa maja dzieci? Czy dziecko to człowiek?

Cytat:
Francuski sąd administracyjny uznał za zasadną apelację pary lesbijskiej, której sąd regionalny dwukrotnie odmówił prawa do adoptowania dziecka.
Orzeczenie sądu administracyjnego w Becanson na wschodzie Francji jest zgodne z wyrokiem Europejskiego Trybunału Praw Człowieka, który w 2008 r. skazał Francję za dyskryminację seksualną.


Homoseksualista szuka dzieci w Internecie

Cytat:
Polscy geje zostają ojcami. Dzieci szukają w sieci
Zobacz, jak omijają procedurę adopcyjną.

Homoseksualiści z Polski znaleźli sposób na adopcję dzieci. W internecie pojawiły się ogłoszenia, w których zachęcają matki do zrzeczenia się praw do dziecka. Ale tak, by formalnie to gej był ojcem.

Wystarczy, że w odpowiednim formularzu, wypełnianym po urodzeniu dziecka, rubrykę "matka" kobiety pozostawią pustą albo podpiszą dokument o zrzeczeniu się dziecka. W rubryce "ojciec" matka musi też wpisać dane geja - przekonuje Arkadiusz Karski, aktywista ruchu gejowskiego.

Zgodnie z prawem uznanie ojcostwa następuje, gdy mężczyzna oświadczy przed kierownikiem USC, że jest ojcem dziecka i potwierdzi to matka.
Udowodnienie takiego oszustwa jest bardzo trudne - uważa Ewa Milewska-Celińska, specjalistka prawa rodzinnego.

Jak pisze "Rzeczpospolita" w taki sposób gej może się stać ojcem w ciągu jednego dnia i ominąć przepisy procedury adopcyjnej oraz postępowania kwalifikacyjnego, które uniemożliwiają przyznanie homoseksualistom opieki nad dzieckiem.


http://www.rp.pl/artykul/2,386272.html

http://www.rp.pl/artykul/17,386270_Jak_gej_moze_dostac_dziecko.html

Można sobie kupić dziecko jak hetero mogą to i homosie też
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
suspenser




Dołączył: 20 Sty 2008
Posty: 669
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:16, 13 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ansu napisał:


Cytat:
Polscy geje zostają ojcami. Dzieci szukają w sieci
Zobacz, jak omijają procedurę adopcyjną.

Udowodnienie takiego oszustwa jest bardzo trudne - uważa Ewa Milewska-Celińska, specjalistka prawa rodzinnego.




Pani Milewska pieprzy głupoty - jak to bardzo trudne - czy nie można zrobić badania DNA ?

Dysputant napisał:

Odpowiedzieć na 1 pytanie.

Lepiej dopuścić dziecku dorastać w domu dziecka?
Czy u takiej pary?



Oczywiście, że u takiej pary spełniającej warunki takie jak pary hetero chcące adoptować dziecko - zwłaszcza w Polsce, gdzie "domy dziecka" przypominają areszty śledcze (tylko na "skazanego" przypada mniej pieniędzy na utrzymanie).

Jeśli już domy dziecka to rodzinne, bo w takich jest rodzina, a nie jakieś pieprzone getto.
_________________
We wszystkim trzeba mieć umiar ... nawet w umiarze.

Za niezgodność poglądów i działań z własnymi Bimi zmniejsza limity.

Na szczęście kary ta są mniej dotkliwe niż za to samo 30 lat temu.

Pozdrowienia dla oficera prowadzącego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ansu




Dołączył: 24 Maj 2009
Posty: 124
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:45, 13 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koleżanka pracuje w ośrodku (domu dziecka) Są setki, a nawet tysiące normalnych rodzin, które chcą adoptować dziecko, lecz czekają latami z powodu przeszkód proceduralnych. Przez co do adopcji trafiają już duże dzieci z pokręcona psychiką.
Więc lepiej kupić sobie małe dziecko niemowlę ? Dla dziecka lepiej ? I nie trzeba tak długo czekać?
Niektórzy oddają dzieci z powrotem bo nie spełnia ich wymagań lub się znudziło lub zabiera za dożo czasu, traktują jak psa.
Mam troje własnych dzieci, kiedyś brałem udział w różnych akcjach na rzecz dzieci mikołajki, zbiórki, spotkania i inne. Z tamtej strony sprawa wygląda wręcz szokująco!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Choone




Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 527
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:23, 16 Lis '09   Temat postu: Lesbijki lepiej wychowują dzieci Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Z najnowszych badań wynika, że dzieci wychowywane przez parę lesbijek radzą sobie lepiej w życiu niż potomstwo par heteroseksualnych - podaje "Daily Telegraph".
Stephen Scott, dyrektor National Academy for Parenting Practitioners (uczelni szkolącej pracowników współpracujących z rodzicami na rzecz lepszego wychowywania dzieci), powiedział, że z jego badań wynika, że dzieci, które miały dwie matki, są bardziej ambitne i mają wyższe aspiracje. Lepiej też radzą sobie w życiu. Poza tym nie wykazują mniejszych bądź większych skłonności do homoseksualizmu.

Badania przeprowadzone przez naukowców Birkbeck College (część Uniwersytetu Londyńskiego) i Clark University w Massachusetts dowodzą, że pary tej samej płci są lepszymi rodzicami, ponieważ dzieci w takich rodzinach są zazwyczaj planowane i chciane. Decyzja o posiadaniu potomstwa jest przemyślana, łączy się z też z poszukiwaniem dawcy nasienia.

Przeciwnicy argumentują, że ojcowie odgrywają bardzo ważną rolę w życiu małego dziecka. - Każde dziecko ma biologicznego ojca. I każde ma prawo wiedzieć, kto nim jest. Ojciec jest niezbędny rodzinie, tu chodzi o jakość rodzicielstwa – przekonuje Jon Davies, prezes organizacji Rodziny Potrzebują Ojców (Families Need Fathers).

Jak podaje "Daily Telegraph", według corocznego brytyjskiego raportu nt. postaw społecznych, ponad jedna trzecia osób wierzy, że pary homoseksualne sprawdzają się równie dobrze w roli rodziców, jak te heteroseksualne.

źródło: http://wiadomosci.onet.pl/2078503,16,dwi.....,item.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mamkalosze




Dołączył: 24 Wrz 2008
Posty: 182
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:55, 17 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie mam w zwyczaju odgórnie zakładać, że nie ma par homoseksualnych, nadających się do roli rodziców, ale jak tak sobie patrzę na tę walkę homoseksualistów o równouprawnienie etc., to odnoszę wrażenie, że kwestia adopcji tj. też i same dzieci stają się niejako jednym z przedmiotów, takich narzędzi mających na celu pokazanie nam, heterykom, właściwie to nie wiadomo czego;

dzieci, których dobro zdaje się schodzić na dalszy plan są w tym wszystkim takim gadżetem; liczy się to, żeby coś światu udowodnić, postawić na swoim i zrealizować ideę;

takie jest przynajmniej moje subiektywne odczucie i jeżeli ono mnie nie zwodzi i jeżeli nie jestem w ciężkim błędzie, to nic dobrego nie może z tego wyniknąć, bo to takie sztuczne i siłowe forsowanie czegoś, co tak naprawdę wielu homoseksualistom (nawet tym zaangażowanym w te wszystkie kampanie), tak w głębi ducha nie jest potrzebne; oczywiście nie przykładam tego do wszystkich, ale większość znanych mi homoseksualistów, dzieci raczej mieć nie chce, a niektórzy z nich po prostu ich mieć nie powinni;

sam nie wiem, mam nadzieję, że nikogo swoim spostrzeżeniem nie krzywdzę; może gdzieś jestem w błędzie i może ktoś mnie o tym jakoś solidnie przekona...

na pewno nie bez znaczenia jest, że dość podobne zdanie w tej kwestii miała kiedyś pewna moja bardzo serdeczna znajoma, lesbijka z kraju Basków, z którą spędziłem parę miesięcy w jednym mieszkaniu w Madrycie;

są różne wyjątki, przeważnie chodzi o ludzi po 40tce, ale ogólny klimat środowiska jest jaki jest; i wiele homoseksualnych osób nieoficjalnie to przyznaje, bywa, że nawet ci zaangażowani w "walkę";

cóż, uważam, że homofobem nie można mnie nazwać; zawsze będę sprzeciwiał się chamstwu i pogardzie, co nie oznacza, że od razu ze wszystkim się zgodzę; no i jeszcze raz podkreślam, że wszystkich do jednego wora nie można wrzucić...

myślę, że panie wspomniane w artykule odstają od pewnej normy i jakoś sobie to wszystko sensownie poukładały; tak to przynajmniej wygląda; są w stałym związku od 20 lat i chyba rzeczywiście są zdolne dać temu dziecku sensowną opiekę i miłość;

w ogóle sam osobiście odnoszę wrażenie, że z dwóch wariantów, znacznie racjonalniejsza jest perspektywa wychowywania dziecka przez dwie lesbijki niż ma to miejsce w przypadku dwóch gejów;

ciekaw tylko jestem na ile Europejski Trybunał Praw Człowieka, kierował się w swoim postanowieniu gruntowną oceną tych pań jako potencjalnych rodziców, sporządzoną w oparciu o opinię specjalistów głowologów, na ile zaś poprawnością polityczną, która jest jednak pewną pułapką;

dowodem na to jaka to pułapka jest model szwedzki, w którego świetle wszystko to co tutaj napisałem zostałoby uznane za przejaw ciężkiej homofobii i skończyłoby się zapewne szarpaniem mnie przez kogoś w sądach;

oczywiście, że werbalna i fizyczna agresja oraz pogarda wobec homoseksualistów tylko dlatego, że są homoseksualistami jest niedopuszczalna, ale fakt, że nawet w przypadku kulturalnej krytyki i polemiki z jakąś tam ich postawą w jakiejś tam kwestii, często kończy się przypięciem łatki pt. "homofob" to przegięcie w drugą stronę;

o kurde, ale się naprodukowałem Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agharto




Dołączył: 03 Paź 2009
Posty: 229
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:26, 17 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a może tytuł powinien brzmieć "Sąd pozwolił lesbijkom na oddychanie"
_________________
to konto jest na sprzedaż za 0.50 BTC
kontakt: lolencjusztopedzio@live.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
toto




Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 264
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:14, 17 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

agharto napisał:
a może tytuł powinien brzmieć "Sąd pozwolił lesbijkom na oddychanie"

W dzisiejszych czasach prawidłowe używanie analogii jest powinno być uważane za sztukę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Sąd zezwolił lesbijkom na adopcję dziecka
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile