W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Od pedziów nie biorę   
Podobne tematy
Geje to formacja faszystowska94
Janusz Korwin Mikke kontra Robert Biedroń44
Sąd zezwolił lesbijkom na adopcję dziecka60
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
18 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 8369
Strona: 1, 2, 3 ... 10, 11, 12   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ansu




Dołączył: 24 Maj 2009
Posty: 124
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:35, 21 Sie '09   Temat postu: Od pedziów nie biorę Odpowiedz z cytatem

W piątek Cejrowski podpisywał swoje książki na poznańskim runku. Podeszli do niego przedstawiciele poznańskiego oddziału Kampanii Przeciw Homofobii z plakatem "Zakaz cejrowania" i "Odrobinę tolerancji". Chcieli wręczyć podróżnikowi w prezencie maskotkę teletubisia i różowego lizaka z wiatraczkiem. Cejrowski odmówił i odpowiedział: "Od pedziów nie biorę. Nie wezmę. Brzydzę się was. To może być zahivione. Grzech sodomski należy potępiać".

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Veritatis




Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 1065
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:54, 21 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak... Wojujący geje urządzają prowokację. Gdy Cejrowski odpowiada im tym samym, są święcie oburzeni - podobno chcą go pozwać do sądu. Żenujące. Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
SugS




Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 77
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:03, 21 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no chca chca go pozwac, jkuz na stronach pedalskich sa artykuły jaki to z niego homofob id. itd.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sickboy




Dołączył: 05 Maj 2008
Posty: 100
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:30, 21 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powinna sie zaczac jakas nagonka na tych gejow. Jak mysla ze jest taka tolerancje to niech ida pod sejm pedaly jedne.

Plakaty, fora internetowe, blogi. Zalac ich totalna homofobia to sie supokoja. Pewnie w konsekwnecji doprowadzi to do wojny medialnej, ale przynajmneij po jej zakonczeniu beda siedzieli cicho.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ansu




Dołączył: 24 Maj 2009
Posty: 124
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:01, 21 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Facet otwarcie mówi to co większość myśli.
A HETEROFOBY atakują

Homoseksualizm to forma zboczenia płciowego tak jak pedofilia, pedały to tacy sami zboczeni jak pedofile i powinni być tępieni przez prawo kościół, buddę i ..............
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sensor




Dołączył: 19 Cze 2009
Posty: 341
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:26, 21 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem




Właściwy utwór zaczyna się w 1:15.
_________________
http://www.youtube.com/user/sensor2912#grid/uploads
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:38, 21 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

japierdole, że też wam nie wstyd.
cejrowskeigo rozumiem cyniczna - postkomusza katomenda.
ale młodzi, rzekomo światli ludzie żeby się zachowywali jak murzyni z afryki to już kurwa przesada.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Prrivan




Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 1832
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:48, 21 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
młodzi, rzekomo światli ludzie żeby się zachowywali jak murzyni z afryki to już kurwa przesada.


Oj Bimi Bimi,czy to nie zabrzmiało rasistowsko? Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sickboy




Dołączył: 05 Maj 2008
Posty: 100
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:12, 21 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
japierdole, że też wam nie wstyd.
cejrowskeigo rozumiem cyniczna - postkomusza katomenda.
ale młodzi, rzekomo światli ludzie żeby się zachowywali jak murzyni z afryki to już kurwa przesada.


Kto jest mlody ten jest mlody Smile
Cynizmu Cejrowskiego to brakuje prawie wszystkim co sie gdzies publicznie pokazuja i pierdola faramzony. Gdyby bylo ich ciut wiecej to nie byloby tyle slodkopierdzacego syfu, ostroznych wypowiedzi, bo sie jeszcze skalecze i zaklamania.

Ludzie z Afryki to chyba gorzej z pedalami robia... Takze my jestesmy sotf Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:21, 21 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sickboy napisał:
Ludzie z Afryki to chyba gorzej z pedalami robia... Takze my jestesmy sotf Smile

jesteście soft, tylko dlatego, że ktoś was tu jeszcze hamuje. ich nikt nie hamuje, wiec są hard.
ale mentalnie jesteście na tym samym poziomie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
sickboy




Dołączył: 05 Maj 2008
Posty: 100
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:27, 21 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No raczej nie na tym samym poziomie. Hetero nie laza po ulicach w garniturach i nie dra japy ze im zle (moze powinni). Gejow tez hamuja, bo jeszcze nie gwalca masowo Smile

PS. W szczegolnosci hard to jest Bierdon piszacy ksiazke o dwoch pingiwnach LOL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Naznaczony




Dołączył: 08 Sty 2009
Posty: 655
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:34, 21 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wsadźcie sobie w dupki swoje uprzedzenia. cejrowski popłynął. debile też popłynęli bo chyba wiedizeli jaka będize jego reakcja
_________________
nie ma żadnej prawdy, wszystko jest tym samym, wielu się załamie, wielu parsknie śmiechem, to wszystko jedno
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:40, 21 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

srać na cejrowskiego i na pedalskie happeningi - walą mnie oni.

natomiast to co wy reprezentujecie sobą tu na forum zasługuje na mój wymowny komentarz.
chamstwo, ciemnogród i populizm. o homofobii nie wspomnę.
wstydzilibyście się.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Aqua




Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 1450
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:40, 21 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałem zacząć od wulgarnego stwierdzenia, że w dupie mam zarówno pedziów jak i Cejrowskiego, ale w pierwszym wypadku, byłoby to niefortunne określenie...
Tak więc muszę rozwinąć...
Generalnie nie wiem jaki problem. Cejrowski nie lubi pedziów. Spoko - ja za nimi też nie przepadam. W sumie każdy ma prawo do posiadania sympatii i antypatii. Tym bardziej nie rozumiem jaki jest problem skoro to pedały cały czas próbują gościa zmienić czy nawet celowo prowokują (w celach marketingowych??? - na zasadzie, chodźcie na rynek w Poznaniu powkurwiamy Cejrowskiego???). Zamiast odpierdolić się od gościa, który ich nie lubi próbują na siłę zmieniać jego poglądy. Sorry chłopaki, ale w tym momencie te pedalskie zagrywki to nic innego jak faszyzm. Chuj im w dupe. Laughing
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko mało prawdopodobne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
sickboy




Dołączył: 05 Maj 2008
Posty: 100
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:12, 21 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
srać na cejrowskiego i na pedalskie happeningi - walą mnie oni.

natomiast to co wy reprezentujecie sobą tu na forum zasługuje na mój wymowny komentarz.
chamstwo, ciemnogród i populizm. o homofobii nie wspomnę.
wstydzilibyście się.


Heheh.. Dziwnie brzmi ta wypowiedz kogos kto jest administratorem forum prawda2.info
Mozemy sie tak przerzucac, ze niby my ciemnogrod, a ty klapi na oczy, no ale co to zmieni Smile Niech kazdy robi tak jak mysli...

A wracajac do Cejrowskiego, pokaz mi jedna osobe oubliczna z Polski ktora potrafi powiedziec to co mysli i nie boi sie zadnych konsekwnecji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:22, 21 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sickboy


Cytat:

A wracajac do Cejrowskiego, pokaz mi jedna osobe oubliczna z Polski ktora potrafi powiedziec to co mysli i nie boi sie zadnych konsekwnecji.


Takich osób jest kilka : Michalkiewicz czy Łysiak ...oj ładnie dają prosto w oczka ''salonowi''
ładnie -->(wiedza plus talent lekkiego pióra plus inteligencja adekwatnych spostrzeżeń o kondycji polityczno-społecznej państwa polskiego.)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slidexman




Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 828
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:28, 21 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy Michalczewski czy Michalkiewicz?
_________________
Otwarte Piramidy Finansowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:36, 21 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tfu
Michalkiewicz miało być...Pan Stanisław Michalkiewicz.

Thx slidexman
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:43, 21 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sickboy napisał:
A wracajac do Cejrowskiego, pokaz mi jedna osobe oubliczna z Polski ktora potrafi powiedziec to co mysli i nie boi sie zadnych konsekwnecji.

tylko jedną?
podam 3 żeby nie było - każda inna:
1) Leszek Bubel
2) Ojciec Rydzyk
3) Janusz Korwin Mikke

cejrowskiemu chodzi tylko i wyłącznie o konsekwencje, więc nie pierdol. czego niby miałby się bać?
równie dobzre kaczyński ze swoim niewyparzonym ryjem mógłby się bać najeżdżać na gejów.
zrozum, że w polsce, podobnie jak w krajach 3-go świata, za takie pierdolenie ciągle jeszcze zyskuje się słupki w sondażach.

czego wiec polski polityk miałby się bać wyzywając pedałów od pedofilów??
chyba tylko tego, ze któregoś dnia jakaś banda spuści mu wpierdol w ciemnej uliczce.
to nie jest akt odwagi tylko buractwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
EL BISKUP




Dołączył: 26 Gru 2007
Posty: 173
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:46, 21 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

slidexman napisał:
Czy Michalczewski czy Michalkiewicz?

Michalczewski też wali prosto w oczy Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sickboy




Dołączył: 05 Maj 2008
Posty: 100
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:39, 21 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
sickboy napisał:
A wracajac do Cejrowskiego, pokaz mi jedna osobe oubliczna z Polski ktora potrafi powiedziec to co mysli i nie boi sie zadnych konsekwnecji.

tylko jedną?
podam 3 żeby nie było - każda inna:
1) Leszek Bubel
2) Ojciec Rydzyk
3) Janusz Korwin Mikke

cejrowskiemu chodzi tylko i wyłącznie o konsekwencje, więc nie pierdol. czego niby miałby się bać?
równie dobzre kaczyński ze swoim niewyparzonym ryjem mógłby się bać najeżdżać na gejów.
zrozum, że w polsce, podobnie jak w krajach 3-go świata, za takie pierdolenie ciągle jeszcze zyskuje się słupki w sondażach.

czego wiec polski polityk miałby się bać wyzywając pedałów od pedofilów??
chyba tylko tego, ze któregoś dnia jakaś banda spuści mu wpierdol w ciemnej uliczce.
to nie jest akt odwagi tylko buractwa.


Czlowieku, to ty nie pierdol. Widze ze ci na mozg juz odbilo. Po pierwsze wyrazaj sie precyzyjnie - o jakie niby konsekwnecje, czego? Ze nie wzial od nich przemdiotu bo zahivione. Nie wiem czy ty wiesz co to jest cyznim.

Tak, miedzy Kaczynskim a Cejrowskim jest zasadnicza roznica, pierwszy z nich jest reprezentantem narodu, w kwestii formalej, jakbys nie zauwazyl. Jak wrzucasz do beczki z napisem politykow, tych dwoch panow, to nic dziwnego ze mozesz sobie takie wnioski wyprowadzac jak ten nizej o sondazach.

Pierdolnie o WTC tez jest w modzie i jakos to nikomu slupkow w sadazach nie podbija.

Polska w kwestii pierdolenia od rzeczy, jak to ujales, tez sie rozni od krajow 3 swiata... W krajach 3 swiata sie nie pierdoli od rzeczy. Tylko strzela do tch co pierdola od rzeczy. Moze rusz dupe i zoabcz jak to jest, zanim zaczniesz komentowac w taki sposob.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:47, 21 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie drzyj ryja gościu, bo mnie twoje krzykliwe pierdolenie rusza tyle co burackie dowcipy cejrowskiego.

lepiej się skup na tym co czytasz to może w końcu coś zakumasz choćby w części.

i owszem, wolę 10ciu pedałów niż jednego niedowartościowanego zboka jak ty. ba - wole jednego pedała niż 10ciu takich zboków jak ty Very Happy
o lesbijkach nawet nie wspomnę Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:03, 21 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oczywiście, zważywszy na to że około połowa czynnych użytkowników tego forum to zwolennicy UPR, a połowa z pozostałej połowy to zwolennicy Rydzyka, nie dziwię się że każdy temat na forum w którym można sobie powyzywać gejów od faszystów i pedofilów cieszy się niebywałym powodzeniem. Smile

ja w każdym razie należę do tej czwartej ćwiartki i nie mam w zwyczaju zaglądać w majtki innym ludziom - gówno mnie obchodzi co w nich mają, z kim śpią, jak często i w jakiej pozycji.
natomiast widzę że was to niezmiernie interesuje, zboczeńcy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Krzysiak




Dołączył: 20 Lis 2008
Posty: 410
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:21, 21 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja pierdole.. Czy to jest naprawde tak wazne zeby o tym dyskutowac? Facet powiedzial co chcial i juz. Wali mnie to czy to jest poprawne czy nie.. w sumie to mnie to calkowicie wali! Co to ma wspolnego z prawda?

Btw. Chociaz calkowicie sie z Bimim nie zgadzam to go popieram. Po cholere zagladacie innym w gacie? Co wam to przeszkadza ze sie lubia w dupe ladowac? Laduja was? Mieliscie trudne dziecinstwo?
_________________
Nikt nie ma monopolu na prawdę
www.chomikuj.pl/Filmyprawdy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Aqua




Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 1450
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:35, 21 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi, no ale właśnie o to chodzi, że Ciebie to gówno obchodzi, mnie to gówno obchodzi, a tych od kampani na rzecz zwalczania homofobii już nie obchodzi gówno, bo oni by chcieli żeby Cejrowski ich lubił. Ja bym za to chciał mieć swoją tropikalną wyspę, plantacje marihuany i harem na swoje potrzeby. Niestety zarówno moje pragnienia jak i pragnienia tych od homofobii są poza możliwościami realizacji. Ja się z tym pogodziłem. Ci od homofobii najwyraźniej nie. Powiem więcej, patrząc na ich zapał w sukcesywnym zbawianiu ludzi pokroju Cejrowskiego, do których przecież - kurwa to widać gołym okiem - nie trafia absolutnie nic, bo ich elastyczność światopoglądowa jest gorsza niż elastyczność betonu, zastanawiam się jaki jest cel ich "pielgrzymek"? Naprawdę są tak tępi, że liczą na to, że Cejrowskiego zmienią? Czy to po prostu zwykła akcja propagowania "ich" sposobu myślenia, w tym wypadku homoseksualizmu? Są jeszcze jakieś inne możlwiości? Bo ja naprawdę nie wiem.
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko mało prawdopodobne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2, 3 ... 10, 11, 12   » 
Strona 1 z 12

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Od pedziów nie biorę
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile