W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Upadek komuny w Europie Wsch był ustawiony  
Podobne tematy
Przemiany ustrojowe inspirowane przez KGB6
KGB kontrolowało demontaż komunizmu 4
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
5 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 4360
Strona: 1, 2   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8569
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:58, 09 Lis '09   Temat postu: Upadek komuny w Europie Wsch był ustawiony Odpowiedz z cytatem

Nie wierze w przypadki i nagłe zrywy społeczne . Od wielu lat wciska się nam kit że to robotnicy , przy poparciu inteligencji obalili komune .
A czy ktos pomyslał że to musiało się tak skończyć gdyż system był niewydolny i komunisci zdawali sobie z tego sprawę.
Weźmy tutaj Polskę . Lata 80- te to był stan jak po drugim zawale . Jeszcze jeden zawał i z komunistów nie bedzie co zbierać . Wiec przez całe lata osiemdziesiąte zastanawiali sie - komunisci - jak wybrnać z tego bagna .
Ludzie myśla że czerwoni to debile , patrzą na Chruszczowa walącego butem , na posiedzeniu ONZ i myslą co za wariat , widzą Honekera całującego się z Breżniewem i mówią co za tłuki .
Ale gdyby byli tłukami i debilami to ich kariera skończyła by się tak jak kariera Pol Pota , w dwa lata .
Wiec " komuniści " kolesie tak sie zastanawiają co tu zrobić . Z raportów wywiadu , sprawozdań studentów wracających do kraju , z różnych wymian , doskonale wiedzą jak tam jest . I tak sobie myślą . A jakby tak bylo u nas . Oddajemy ,władzę , zrujnowaną gospodarke i cały ten cyrk opozycji . Wiedza jaki bedzie skutek tego . Opozycja rzuci się na władze i nie będzie chciała rozliczać - za bardzo - komunistów . Polityka grubej kreski .
Kiedy inni bedą walczyli o budowę III RP , komunisci sprytnie wykorzystają wiedze , znajomosci w celu przejącia gospodarczych perełek takich jak np rafinerie , oraz wskoczą w nowe branże które nie istniały wcześniej . Pole popisu mają szerokie .

Teraz co niektórzy leżą w wielkich wannach wielkich domów - inni w mniejszych - polpijajac szampana Don Perignon rocznik 89 wraz ze swoją 30 lat młodszą żona i patrząc jak robotnik rewolucjonista w telewizji przewraca kostki domina symbolizujace upadek komuny .
Teraz to oni są pany . Prawdziwy biznes i prawdziwe zielone setki , nie jakies tam waryńskie czerwone stówki .
Teraz ci biznesmeni krzyczą najgłosniej kapitalizm albo śmierć i wyciągaja swoje łapki po dotację unijne .
Układają sie z częścią sprzedajnej opozycji i żyją jak pączki w masle , mając to wszystko na co nie mogli sobie pozwolić wtedy .

to tak w skrócie , takie tam przemyslenia z okazji 20 lat tzw. suwerennosci
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ostrożny




Dołączył: 10 Lis 2007
Posty: 779
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:46, 09 Lis '09   Temat postu: Re: Upadek komuny w Europie Wsch był ustawiony Odpowiedz z cytatem

Ordel napisał:
Nie wierze w przypadki i nagłe zrywy społeczne . Od wielu lat wciska się nam kit że to robotnicy , przy poparciu inteligencji obalili komune .


Dokładnie mam na to podobne spojrzenie. Podstaw sobie teraz pod naszego elektryka Obamę i mamy dokładnie taką samą powtórkę z historii. Jednak tutaj Ameryka jest dużo większa i pociągnie za sobą wiele mniejszych państw.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slidexman




Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 828
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:31, 09 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak tos mowi o obaleniu komuny to pytam gdzie ta komuna zostala obalona?
_________________
Otwarte Piramidy Finansowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kyuss




Dołączył: 26 Cze 2009
Posty: 250
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:09, 09 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Soros... I wszystko jasne.
_________________
The storm is coming.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:11, 09 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czyżby Gorbaczow i Jelcyn byli amerykańskimi agentami w stylu Juszczenki?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
multipro




Dołączył: 15 Lis 2007
Posty: 275
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:53, 09 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

.
.

Voltar - "czyżby Gorbaczow i Jelcyn byli amerykańskimi agentami w stylu Juszczenki?"

Problem w tym, że nie ma agentury krajowej. No bo czym tak naprawdę
zajmuje się nasze ABW czy jej wcześniejsze odpowiedniki? Jakoś
nie ma żadnych sukcesów w wykrywaniu przekrętów. Ciekawe, że wszyscy
je widzą a tylko ABW jakoś nie. Dodam też, że wszystkie szwindle odbywały
się wg powtarzalnego prymitywnego schematu, z daleka śmierdzącego.

Po prostu piszę o ABW bo na tym przykładzie widać jak działa władza.
Jej największy problem to utrzymywanie społeczeństwa w nieświadomości
metod zarządzania. Przykładem rozpoczęcia takiej światowej operacji jest
zlikwidowanie podziału na Wschód i Zachód jako wrogie sobie obozy.
Naturalnie to był sztuczny podział i to nagłe, bezkrwawe odejście od niego
należało jakoś uzasadnić przed szarym widzem. I podobnie jak z II WŚ tak
i ta druga przemiana rozpoczęła się w Polsce. Stąd m. inn. Nobel Wałęsy.

Podział ten zlikwidowano kiedy już media i manipulacja poprzez nie mogła
już zastąpić zimnowojenny sztuczny podział, z premedytacją zaplanowany
przed II WŚ.

Przypominam, że kiedy tę „rewolucję” rozkręcono polskim kosztem to już
inne mogły być zupełnie fałszywe czyli „aksamitne”. Itp.

Nie ma co się rozwodzić nad tematem wobec ludzi widzących tylko małe
fragmenciki obrazu przed nosem. Całość widać dopiero z odpowiednio dużej
perspektywy historycznej.

Na koniec pragnę podkreślić, że cała ta hucpa jest identycznie opisywana
tak przez były Zachód jak i Wschód. Żadne nic nie próbuje tutaj odkrywać
czy inaczej interpretować. Cudowna zgodność jak na byłych wrogów nieprawdaż?
Czy aby wrogów? A może aktorów jednego reżysera.

To dlatego też jesteśmy tak ważni dla rządzących światem, że gnębią nas zarówno
przed wojną, jak i po niej, oraz obecnie. A dlaczego to właściwie jesteśmy ważni?
A dlatego że nam najbliżej do poskładania tej wiedzy. Z tego powodu mamy mieć
ciężko abyśmy nie mieli czasu na myślenie. A na arenie światowej konsekwentnie
jesteśmy utrzymywani jako tłumaczący się że nie jesteśmy wielbłądem, tj. że
to nie my wywołaliśmy II WŚ i mordowaliśmy Żydów w obozach koncentracyjnych.
A może ktoś zna lepsze uzasadnienie tego światowego fenomenu opinii o Polsce?

_________________
viewtopic.php?p=178889#178889
Ograniczenie do 1 postu dziennie, blokada
na zakładanie tematów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wiedzmin




Dołączył: 20 Wrz 2009
Posty: 1035
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:26, 09 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam w tym temacie pierwszy odcinek cyklu "System 09"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pavulon




Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 42
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:22, 09 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgodnie z pokazaną dziś w Berlinie symboliką upadku "muru" , został jeszcze jeden do rozdupcenia ...
Totalnie zaskoczyła mnie ostatnia bryła domina , która nie upadła . Czyżby do osiągnięcia pełni swobód ludzkości i wszelakiego pokoju należałoby pójść z kilofami na ten chiński?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JA




Dołączył: 12 Cze 2008
Posty: 1549
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:37, 09 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie wierze w zrywy społeczne, które kończą się pokojowo. Dlatego dla mnie rozpad wschodniego bloku też był ustawiony. I z tym się z Tobą zgadzam Ordel... ale...

System ten nie upadł z powodu niewydolności. To mit. Ten system rozebrano, bo się dorwali zachodni do władzy tutaj i dzięki rozbiorowi korporacje miały nowe rynki zbytu.
Nie chcę tutaj dawać statystyk i zaśmiecać, czemu system nie był nieudolny, bo od tego jeśli chcesz jest inny temat - wiesz chyba który.

Cytat:
Układają sie z częścią sprzedajnej opozycji i żyją jak pączki w masle , mając to wszystko na co nie mogli sobie pozwolić wtedy .


Szczera prawda. Wtedy nie mogli wielu rzeczy robić. Np. roztrwaniać publicznych pieniędzy i zarabiać takich kroci jak teraz.

P.S.
Cytat:
Z raportów wywiadu , sprawozdań studentów wracających do kraju , z różnych wymian , doskonale wiedzą jak tam jest .


Jeśli chodzi o wymiany studentów to tutaj jako ciekawostkę to dam. Jak Polscy studenci wyjeżdżali np do Anglii i opowiadali tamtejszym ludziom jak tutaj jest to im szczeny opadały, że tutaj jest tak dobrze. Mało tego, nie mogli w to uwierzyć Smile . Pamiętam jak moja wykładowczyni z angielskiego na studiach opowiadała o tym. I o tym jakie ludzie mieli przywileje w tamtych czasach. Sam w to nie mogłem uwierzyć. Teraz jej wierze.
Nie pamiętam kto to mówił - jak Polacy po 89 r wyjeżdżali spotykali tamtejszą polonię, a Ci pytali, czy tutaj dalej żyje się w ziemiankach... ehhh:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
redvalley




Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 78
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:26, 09 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Calkiem dobry wyklad Vladimira Bukovsky'ego na ten temat (drugi kawalek). Opisuje w jaki sposob upad komunizmu w Europie byl niczym wiecej tylko mydleniem oczu, oraz jak te wydarzenia mialy sie w stosunku do dzisiejszej Unii Europejskiej. http://www.archive.org/details/VladimirBukovsky-Is_the_EU_the_New_Soviet_Union
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
capricornus




Dołączył: 31 Maj 2009
Posty: 36
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:47, 09 Lis '09   Temat postu: Upadek komuny w Europie Wsch był ustawiony Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się. Prawie totalna reżyserka. System 09 polecam. Lecz polecam także najnowszą książkę Joanny i Andrzeja Gwiazdów - Gwiazdozbiór w Solidarności - Gwiazdów, których media skazały na niebyt i obwołały wariatami. A oni od dłuższego czasu to właśnie mówią i piszą. Lektura, w wielu miejscach wstrząsająca!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Vril




Dołączył: 27 Kwi 2009
Posty: 237
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:58, 09 Lis '09   Temat postu: Re: Upadek komuny w Europie Wsch był ustawiony Odpowiedz z cytatem

capricornus napisał:
Lecz polecam także najnowszą książkę Joanny i Andrzeja Gwiazdów - Gwiazdozbiór w Solidarności


Gdzie to zdobyć???
_________________
"bajka o demokracji, to największe gówno w jakie tylko ludzkość mogła wdepnąć"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
capricornus




Dołączył: 31 Maj 2009
Posty: 36
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:18, 10 Lis '09   Temat postu: Upadek komuny w Europie Wsch był ustawiony Odpowiedz z cytatem

Vril, wysłałem Ci info na priva, żeby na forum reklamy nie uprawiać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8569
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:29, 14 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie będe zakładał nowego tematu więc wrzucam to tu

Ostatnia Zadyma

Ogromną gilotynę do papieru, nowiutkie niszczarki oraz płonące w piecu kotłowni akta PZPR zobaczyli młodzi ludzie, którzy pod koniec stycznia 1990 roku wdarli się do siedziby Komitetu Wojewódzkiego PZPR w Gdańsku. Prezentujemy niepokazywany nigdy dotąd film z tamtych wydarzeń, od których mija właśnie 20 lat.

więcej tutaj http://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Jak-.....36503.html
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8569
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:43, 14 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkic referatu wygłoszonego w Gdańskim Oddziale Polskiego Towarzystwa Filozoficznego, prawdopodobnie w połowie lat 90 przez Joanne Dudę-Gwiazde :
PROPAGANDA, KTÓRA DOPROWADZIŁA DO TEGO, ŻE SPOŁECZEŃSTWO ZAAKCEPTOWAŁO POLITYKĘ OKRĄGŁEGO STOŁU.
http://www.gwiazda.oai.pl/archiwum/propaganda-okraglego-stolu/
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aya Sophia




Dołączył: 23 Gru 2008
Posty: 1227
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:07, 14 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A Dubcek tez był Agentem USA? Wink
_________________
"W pozornie beznadziejnej walce, rozwiązanie tych problemów jest proste. Jedyną broń jaką mają przeciwko nam jest ukrywanie przed nami wiedzy. Musicie dużo czytać, by
poznać prawdę i dostrzec korzenie zła"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ya




Dołączył: 01 Sty 2009
Posty: 1036
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:53, 14 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

trochę offtop, ale z jednej z książek trafiłem, na takie dziwne info, że Wałęsa w momencie gdy usłyszał, że doszło do puczu wojskowego w Moskwie zadzwonił do Jaruzelskiego. Trafiliście możę gdzieś na szerszy opis tego, co było powodem tej rozmowy?
_________________
Kiedy wyeliminuje się wszytko co niemożliwe, cokolwiek pozostanie, choćby nie wiem jak nieprawdopodobne, musi być prawdą."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lama




Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 160
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:24, 14 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polityka jest ustawiona.... Niemal zawsze. Dobrym przykładem jak dla mnie była wojna gruzińsko - rosyjska, gdzie rossja (w mediach) była agresorem a gruzja ofiarą. Prowokacja na którą dało sie nabrac wielu.

Potem grypa i inne przykłady które mogę wymieniać i wymieniać.

... Tak więc faktycznie - komunizm mógł być ustawiony!

Pozdro.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Choone




Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 527
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:28, 14 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Była "zimna wojna", intrygi i propaganda polityczna to był chleb powszedni. To oczywiste, że w 'upadek komuny' były zaangażowane służby państw bloku zachodniego. Ale żeby to się stało to musiało istnieć też "parcie" od wewnątrz. Polacy generalnie nie przepadali za Sowietami i PZPR... Muru berlińskiego nie zburzyli agenci CIA. Itp., itd....

PS. Ale rozumiem, że młodzież, która poczyta sobie o bohaterskim Lechu Wałęsie w podręcznikach historii może nagle odkryć Amerykę na nowo...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalfas




Dołączył: 02 Gru 2009
Posty: 338
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:53, 25 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj Ordel i inni spiskowcy Smile
Trochę problem przepoczwarzyliście. W historii jest tak że nic nie jest przypadkowe.
Wskażcie mi choć jedno zdarzenie w historii przypadkowe. No chyba że to że Achillesa trafili dokładnie w stopę możecie i chcecie tak nazwać.
A tak nic nie było przypadkowe....może czasami historia wymknęła sie spod kontroli...jak chocby rewolucja francuska i wolta napoleońska...ale nic w swoim zaraniu nie było przypadkiem...historii odkryć do tego nie wliczam Smile

Jesli chodzi o Polske to cała szopka polega na jednym....biznes? polityka? nie prosze Panów...
do dzisiaj system ten trzyma wymiar sprawiedliwości, policje....... prokurature. A mija juz 21 lat.
Juz nie oni ale wnuki i synowie...to wsytarczało i na długo jeszcze wystarczy.

P.S. podobnie A.Hitler wyrwał sie swoim mocodawcom spod kontroli....

Trzymajcie sie ciepło....konspiratorzy Smile
_________________
życie to myślnik miedzy data urodzin i śmierci. Może to wszystko co mamy? czasami nawet nie mamy tego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Genezyp_Kapen




Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 303
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:35, 25 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj KALFAS indolento intelektualny Smile

Jakieś 15lat temu (ok 1995r) mój Dziadek, wysoko postawiony oficer marynarki wojennej
(nigdy nie należał do partii) opowiadał mi, jak to Wałęsę przywiozła motorówka, wojskowa do stoczni, tak mówił i mówił, o Żydach też dużo mówił, a ja tak słuchałem i wyrosłem na tego którego wyrosłem.

Kiedy Dziadek opowiadał mi o tej motorówce nie było internetu, nie było "plusów dodatnich.." nie było tak łatwo dostępnej wiedzy, jak dzisiaj
jak myślicie, skąd to wiedział ? (nie wiózł go)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8569
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:03, 26 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Genezyp_Kapen napisał:
Witaj KALFAS indolento intelektualny Smile

Jakieś 15lat temu (ok 1995r) mój Dziadek, wysoko postawiony oficer marynarki wojennej
(nigdy nie należał do partii) opowiadał mi, jak to Wałęsę przywiozła motorówka, wojskowa do stoczni, tak mówił i mówił, o Żydach też dużo mówił, a ja tak słuchałem i wyrosłem na tego którego wyrosłem.

Kiedy Dziadek opowiadał mi o tej motorówce nie było internetu, nie było "plusów dodatnich.." nie było tak łatwo dostępnej wiedzy, jak dzisiaj
jak myślicie, skąd to wiedział ? (nie wiózł go)


mógłbyś rozwinąc tą historie ? Jak to wyglądało z punktu widzenia twojego dziadka .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Genezyp_Kapen




Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 303
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:31, 28 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
mógłbyś rozwinąc tą historie ? Jak to wyglądało z punktu widzenia twojego dziadka .

Mój Dziadek nie miał nic wspólnego z Wałęsą, ale to, że kilkanaście lat temu mówił mi o motorówce i Wałęsie, dało mi do myślenia, ostatnio pytałem się go o tą kwestię i nic konkretnie nie wiedział kto jak i gdzie, ale wszystkie wróbelki na wysokim szczeblu świergotały o Wałęsie. Już na początku lat 90tych wojskowi mówili o Wałęsie jako o agencie i o tym jak dotarł do stoczni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
multipro




Dołączył: 15 Lis 2007
Posty: 275
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:40, 28 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

.
.
Jest też ciekawa kwestia próby nakłonienia do współpracy ks. Jerzego Popiełuszki a kiedy nic z tego nie wyszło to trzeba było go zgładzić. Otóż jak sprawa wygląda w świetle ustawienia całej przemiany, kiedy kościół jako instytucja także brał w tym
udział. Natomiast Popiełuszko był nieprzejednany, widział błędy i możliwości kościoła w kwestii pomocy ówczesnej Solidarności. Nie tylko widział ale i postulował zmnany, za co nie znosił go Glemp. Po jednej rozmowie z Glempem, ksiądz Jerzy pisze „UB traktowało mnie lepiej”.

Ponadto, sprawa zabójstwa Popiełuszki do dzisiaj nosi cechy sprawy bardzo pilnowanej. Tak jak sprawy zabójstwa Jaroszewiczów, Papały itp. W takim razie są to ciągle sprawy wpływające na nasz obecny układ polityczny. I nie chodzi tu o jakieś ugrupowanie tylko o ten główny ponadpartyjny. Inaczej różne partie rzuciły by się do wyjaśniania tych spraw na niekorzyść innych ugrupowań. A tu nic, jedna zaklęta cisza, a świadkowie giną i popełniają samobójstwa. Przypomnę tu, że w sprawie Popiełuszki, na przestrzeni kilku lat doszło w szpitalu do dwóch dziwnych śmierci w szpitalu, wskutek zatrucia alkoholem metylowym. Brzmi to jak manifest służb „uważaj bo i ty się zatrujesz metylakiem”. Zatrucie spirytusem drzewnym w szpitalu??? Dwie osoby w tej samej sprawie??? Na przestrzeni lat ta sama dziwna przyczyna śmierci??? A to tylko wierzchołek góry lodowej w utrącaniu niezależnego śledztwa w tej sprawie. Szczegóły w książce Sumlińksiego (zaszczuwany przez służby dziennikarz) „Teresa, Trawa, Robot”.

To co ciągle ma znaczenie dla współczesnej polityki to właśnie ustawienie tej przemiany
systemu. Nikt znany nawet się nie zająknie w sprawie takiej syntezy a więc.... Zresztą przemiany szytej grubymi nićmi, ale nic to, że niektórzy rozumieją ten fałsz, ważne żeby większość wyborcza myślała na kogo zagłosować.
_________________
viewtopic.php?p=178889#178889
Ograniczenie do 1 postu dziennie, blokada
na zakładanie tematów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
SzewczykDratewka




Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 224
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:19, 29 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

slidexman napisał:
jak tos mowi o obaleniu komuny to pytam gdzie ta komuna zostala obalona?


Jak to gdzie, na walnym zgromadzeniu Banku Światowego i IMFu ;]

Voltar napisał:
czyżby Gorbaczow i Jelcyn byli amerykańskimi agentami w stylu Juszczenki?


Bonsai ! Dodaj jeszcze Saakaszwilego ( jeśli o tym obszarze geograficznym mowa)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2   » 
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Upadek komuny w Europie Wsch był ustawiony
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile