W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Osobista prośba w prywatnej sprawie  
Podobne tematy
Prrivan ma kłopoty232
Kosmo jest w obłędzie4
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
28 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 5259
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
agharto




Dołączył: 03 Paź 2009
Posty: 229
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:48, 19 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pożyczyłeś mu cokolwiek?
Jeśli nawet - to pozostaw dla siebie swoje oceny jego postępowania.
pożyczasz pieniądze więc naucz się czegoś co wujek mama i tata i babcia i sąsiad ci nie przekazali lub nie trafiło do Ciebie: stać cię na pożyczkę więc się nie wychylaj kiedy ktoś nie jest w stanie oddać na czas, ok? Miałeś więcej niż on - być może jest teraz w tarapatach które sam sobie narobił, żeby tacy jak ty mogli pożyczać innym? Zrozumiałeś? Mam nadzieję, że tak. Zacznij czytać
_________________
to konto jest na sprzedaż za 0.50 BTC
kontakt: lolencjusztopedzio@live.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agharto




Dołączył: 03 Paź 2009
Posty: 229
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:50, 19 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nawet jeśli wybrał złodziejstwo - nie dziwię mu się czytając twój komentarz.- prawdopodobnie odważniejszy niż ja. OK? jeszcze raz?

Więc zadaj sobie pytanie - skąd się biorą historie takie jak Lecha.
_________________
to konto jest na sprzedaż za 0.50 BTC
kontakt: lolencjusztopedzio@live.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:08, 20 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

agharto napisał:
Więc zadaj sobie pytanie - skąd się biorą historie takie jak Lecha.

No.. z głowy chyba?....

agharto napisał:
pożyczyłeś mu cokolwiek? Jeśli nawet - to pozostaw dla siebie swoje oceny jego postępowania. Stać cię na pożyczkę więc się nie wychylaj kiedy ktoś nie jest w stanie oddać na czas, ok?

Gnosis pożyczył. Ma prawo delikatnie dopytywać kiedy odda?
Może chciałby kupić komuś prezent na gwiazdkę,
Może liczył, że oddane pieniądze przeznaczy na prezenty od świętego mikołaja,
a tu pech. Smile

Sprawa mnie nie dotyczy, ale ciekaw jestem czy Lechu stanął już na nogi?.. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agharto




Dołączył: 03 Paź 2009
Posty: 229
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:11, 22 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AQuatro napisał:

Gnosis pożyczył. Ma prawo delikatnie dopytywać kiedy odda?
Może chciałby kupić komuś prezent na gwiazdkę,
Może liczył, że oddane pieniądze przeznaczy na prezenty od świętego mikołaja,
a tu pech. Smile

Sprawa mnie nie dotyczy, ale ciekaw jestem czy Lechu stanął już na nogi?.. Smile


No to może niech w końcu się odważy powiedzieć temu , któremu zamierzał kupić ten prezent (LADNIE Z JEGO STRONY)coś takiego: Moje/moj/moja - chciałem ci kupić prezent ale ktoś komu pozyczyłem pieniadze nie oddał mi ich na czas. Proszę uwierz, że może potrzebował ich bardziej niż my dzisiaj, nawet jeśli nasza choinka wygląda tak skromnie. Wierze, że je odda kiedyś i wtedy dostaniesz prezent i będziesz pamiętać po zawsze- warto czekać.... Kocham Ciebie



może być??
czy dla Ciebie : Kocham Ciebie to za mało?
a gdzie prezent?

nie...- wiem że to była moja złośliwość - prawda, ze rozumiesz o czym piszę?
_________________
to konto jest na sprzedaż za 0.50 BTC
kontakt: lolencjusztopedzio@live.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sewhoe




Dołączył: 08 Wrz 2009
Posty: 103
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:38, 22 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratuluję agharto. Właśnie uczyniłeś z ofiary osobę winną. Zaufali, przekazali trochę kasy, to ich wina! Gdzieś tu umyka osoba Lecha, który wziął a nie oddał. Nie znam jego motywów, być może nie ma możliwości spłacić tych długów w terminie. Ale jedno wiem na pewno, agharto wskazał winnych - winni są ci co pożyczyli. Przypomina mi to argumentację wszelakiej maści zboczeńców co to dokonali gwałtu, "...bo kusiła zbyt skąpym odzieniem". No fakt, zgrzeszyli łatwowiernością....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agharto




Dołączył: 03 Paź 2009
Posty: 229
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:43, 22 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sewhoe napisał:
napisał...

Naucz się czytać uważnie i nie kompensuj swoich traumatycznych przeżyć z przeszłości w tym wątku. Tu rozmawiamy o tych co pożyczają i ich reakcjach kiedy wierzyciel się opóźnia. OKi??
_________________
to konto jest na sprzedaż za 0.50 BTC
kontakt: lolencjusztopedzio@live.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
re-ligio




Dołączył: 24 Maj 2008
Posty: 367
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:56, 22 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

agharto po gówno się udzielasz skoro nie pożyczyłeś! ja pożyczyłem i zrobiłem to ostatni raz będziesz mi tu wciskał operety jaki Lech biedny bo może nie ma z czego oddać to był łatwy zarobek dla niego pożyczył i nawet jak ma to już nie odda nauczka na przyszłość aby nikomu nie pożyczać choćby ktoś miał skamlać gdyby od banku pożyczył to by mieli w dupie czy ma skąd oddać czy nie naliczali by mu grube odsetki a tak pajacyk Lech napisał mi i nie tylko mnie,ze po 15 dniach od pożyczki będzie oddawał nawet nie będę musiał się upominać dziękuje mi w imieniu swoim i rodziny tylko jak wysłałem po miesiącu zapytanie"Witam i co tam Lech zapłacili ci już twoi pracodawcy?" to nawet nie raczył odpisać przelałem mu pieniądze 23 września nie oddał do dziś ładne mi to 15 dni
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aro_klb




Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 1484
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:06, 22 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A nie deklarował się ,że odda w styczniu? Nie pamiętam już dokładnie ale chyba Prrivan albo Lech tak deklarował.
_________________
Jestem pisowskim aparatczykiem z małym penisikiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agharto




Dołączył: 03 Paź 2009
Posty: 229
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:10, 22 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Re-ligio coś tam...

Nawet jeśli wybrał złodziejstwo - nie dziwię mu się czytając twój komentarz.- prawdopodobnie odważniejszy niż ja. OK? jeszcze raz?

Więc zadaj sobie pytanie - skąd się biorą historie takie jak Lecha.


ps, a teraz GRZECZNIE czekaj aż ci odda.
_________________
to konto jest na sprzedaż za 0.50 BTC
kontakt: lolencjusztopedzio@live.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:10, 27 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak naprawdę, to osoby typu Lechu, - pewnego rodzaju pasożyty społeczne, są bardzo pożyteczne. Dają ludziom niepowtarzalną lekcję, którą zapamiętają na całe życie.
Tego typu lekcja kosztuje ale może być owocna na przyszłość.
Dzięki Lechowi stracili kilka stówek, ale w przyszłości nie stracą kilku tysięcy, bo będą ostrożni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Teodoryk




Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 834
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:47, 27 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

re-ligio:
Cytat:
agharto po gówno się udzielasz skoro nie pożyczyłeś! ja pożyczyłem i zrobiłem to ostatni raz będziesz mi tu wciskał operety jaki Lech biedny bo może nie ma z czego oddać to był łatwy zarobek dla niego pożyczył i nawet jak ma to już nie odda nauczka na przyszłość aby nikomu nie pożyczać choćby ktoś miał skamlać gdyby od banku pożyczył to by mieli w dupie czy ma skąd oddać czy nie naliczali by mu grube odsetki a tak pajacyk Lech napisał mi i nie tylko mnie,ze po 15 dniach od pożyczki będzie oddawał nawet nie będę musiał się upominać dziękuje mi w imieniu swoim i rodziny tylko jak wysłałem po miesiącu zapytanie"Witam i co tam Lech zapłacili ci już twoi pracodawcy?" to nawet nie raczył odpisać przelałem mu pieniądze 23 września nie oddał do dziś ładne mi to 15 dni


Gość(Lech) podał swoją stronę z kontem na NK(podanie rejestracyjne !), więc nie jest anonimowy-jaki więc problem ? re-ligo jak chcesz możesz go odwiedzić i przypomnieć o tym że pożyczyłeś mu kasę, jak się byś postarał (jeżeli tak bardzo Ci zależy) a masz może jeszcze dowód wpłaty na jego konto plus tutejsza jego prośbę o pożyczkę i zobowiązanie spłaty (forum raczej się nie usunie), możesz żądać spłaty na drodze nawet prawnej i oskarżyć delikwenta o wyłudzenie pieniędzy.

Naprawdę oszukiwać się nie opłaca, więc jak chcesz to dochodź swoich praw.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:00, 27 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeśli wpłacaliście forsę to macie co najmniej nazwisko i nr konta.
powinniście upublicznić dane osobowe oszustów - być może dzięki temu nie wydymają już nikogo więcej. w każdym razie nie tak łatwo.

inna sprawa, że tylko idiota wierzy osobie której nigdy w życiu nie widział, a jedynie czytał na jakimś forum w interencie...
rozumiem zrobić w chuja jakąś starą babkę na święty obrazek, ale wyjadaczy teorii spiskowych na inwalidztwo i brak polskiego obywatelstwa...? Laughing
niezłą kolesie musieli mieć z was polewkę - pewnie jeszcze lepszą niż ja Smile
zrozumcie, że nasz świat jest już tak zorganizowany, iż robienie ludzi w chuja jest codziennością. jak to powiedział ostatnio jeden gość w tv: jest to tzw. realizm społeczny. Smile
komuna upadła już ponad 20 lat temu - jestem w szoku, że tak wielu nie przystosowało się jeszcze do nowego systemu i jego wartości moralno-obyczajowych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
zainteresowany




Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:27, 27 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
jeśli wpłacaliście forsę to macie co najmniej nazwisko i nr konta.
powinniście upublicznić dane osobowe oszustów - być może dzięki temu nie wydymają już nikogo więcej. w każdym razie nie tak łatwo.


Nic to może nie dać, a wręcz może przynieść odwrotny skutek. Oni, ci co upublicznią takie dane, będą ukarani za pomówienie czy inny podobny występek. Mało tego, kwoty zapewne były małe , to nawet się "wymiarowi sprawiedliwosci" nie zechce grzebać w ściganiu "wyłudzaczy internetowych", ale za to oni wielce obrażeni będą sie domagać chuj wie czego. Jedyne wyjście to odszukać, oklepać maskę i puścić wolno Razz

Cytat:
rozumiem zrobić w chuja jakąś starą babkę na święty obrazek, ale wyjadaczy teorii spiskowych na inwalidztwo i brak polskiego obywatelstwa...? Laughing


Laughing Nikt tak do końca, tu na forum, nie udowodnił , że Prrivan w ogóle istnieje, a kasy brak Laughing
_________________
Myśl jest bronią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
aro_klb




Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 1484
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:34, 27 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze możecie napisać e-maila do niego
lechszukapracy@gmail.com
_________________
Jestem pisowskim aparatczykiem z małym penisikiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zainteresowany




Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:43, 27 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aro_klb napisał:
Zawsze możecie napisać e-maila do niego
lechszukapracy@gmail.com


do mnie też... nawet do RPO, bo np. jet chory, można napisać i nawet nie ma skrzynki gmail

Ludzie, zajmujecie sie w tym momencie bzdetami. Są dwie opcje :

1. Oddadzą Wam kasę (Lech i Prrivan)
2. Nie oddadzą Wam kasy

Chcieliście pomóc, a wyszło jak zwykle. Skoro taki "Prrivan" nie chciał dwóch lapków to nie zaświeciło sie Wam żadne światełko?
_________________
Myśl jest bronią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:45, 27 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zainteresowany napisał:
Bimi napisał:
jeśli wpłacaliście forsę to macie co najmniej nazwisko i nr konta.
powinniście upublicznić dane osobowe oszustów - być może dzięki temu nie wydymają już nikogo więcej. w każdym razie nie tak łatwo.


Nic to może nie dać, a wręcz może przynieść odwrotny skutek. Oni, ci co upublicznią takie dane, będą ukarani za pomówienie czy inny podobny występek. Mało tego, kwoty zapewne były małe , to nawet się "wymiarowi sprawiedliwosci" nie zechce grzebać w ściganiu "wyłudzaczy internetowych", ale za to oni wielce obrażeni będą sie domagać chuj wie czego. Jedyne wyjście to odszukać, oklepać maskę i puścić wolno Razz

nie zgadzam się.
po pierwsze - nikt nikogo nie pomawia; jedynie ujawnia nazwisko i nr konta osoby której pożyczył forsę, a która (pomimo słonego zobowiązania) po dziś dzień tej forsy nie oddała.
a po drugie kolesie wyłudzając kasę doskonale wiedzieli że kwoty są na tyle małe iż nikt nie pójdzie z tym do sądu. dlatego jeśli uda się sprowokować ich aby samo do sądu poszli - to nawet lepiej. sąd w świetle oczywistych faktów nic wam nie zrobi - zerowa szkodliwość społeczna. zresztą, wątpię by w grę mogło tu wchodzić jakiekolwiek przestępstwo.

mówię wam - to najlepsza zemsta, a do tego dobry uczynek - przestroga dla innych. ja bym tak zrobił.
no chyba że jakimś cudem ustalicie adres i wyślecie do nich ekipę odzyskującą - to oczywiście o wiele lepsze rozwiązanie, ale tez o wiele trudniejsze w realizacji Smile

zobaczcie: kolesie mieli jaja żeby was publicznie na bezczela orżnąć, a wy sracie w gacie już na samą myśl, że można by was pociągnąć do odpowiedzialności za ujawnienia numeru ich konta? cóż za ironia... Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
zainteresowany




Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:51, 27 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możesz się nie zgadzać

http://www.giodo.gov.pl/329/id_art/1526/j/pl/

http://e-prawnik.pl/domowy/prawo-mieszka.....nikow.html

http://www.monitorprawniczy.pl/index.php?cid=16&id=31&mod=m_aktualnosci
_________________
Myśl jest bronią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:52, 27 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smile szybko żeś znalazł.
no jak chcesz - mnie tam nie orżnęli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
zainteresowany




Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:53, 27 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Smile szybko żeś znalazł.
no jak chcesz - mnie tam nie orżnęli.

Laughing
No, wystarczyło wklepać "ochrona danych osobowych dłużników" Wink
_________________
Myśl jest bronią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:55, 27 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mimo wszystko nie wiem w jaki sposób te link mają wykazać, że coś ci się stanie jeśli podasz na forum nazwisko gościa który cię oszukał.

no ale luz - najwyraźniej masz o wiele mniejsze jaka niż ci dwaj.
wpisywałeś już w google "wyłudzenie"?
bo widzisz - oni mimo tego się nie bali... i bardzo słusznie, bo jak widać gówno im zrobicie. nawet się boicie publicznie powiedzieć kto was wychujał Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
zainteresowany




Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:59, 27 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ba , bo wszystko musisz udowodnić, i wyłudzenie i całą resztę. W obecnej cywilizacji technicznej zafałszowanie tożsamości w necie jest proste.
Sherlock Holmes miał łatwiej Wink

A jeszcze jedno, co komu po imieniu i nazwisku? Agent Tomek też miął imię i nazwisko Smile

Ale też jestem ciekawy czy pękną wierzyciele Wink , czy zostawią to "losowi" ...
_________________
Myśl jest bronią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:02, 27 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bank ma obowiązek sprawdzić przynajmniej nazwisko właściciela konta. nie powinien przyjmować przelewów na inne nazwisko niż właściciela konta.
więc nazwisko powinno się zgadzać, bo inaczej przelew wróci.

jeśli natomiast założyli rachunek na ksero nieswojego dowodu to znaczy, że oszukali bank, podpisali fałszywą umowę i popełnili poważne przestępstwo - o wiele poważniejsze niż wyłudzenie kilkuset zł. takimi sprawami policja powinna się zając z urzędu.

tak czy owak nic się nikomu nie stanie jak napisze nazwisko kolesia z forum który prosił go o pomoc - każdy ma prawo pisać publicznie prawdę, a nazwisko to nie jest żadna tajemnica. co innego adres.
ale adresu jak zgaduję nikt nie zna? Smile

poza tym to przecież sami pożyczkobiorcy upublicznili najpierw swoje dane gdyż wysyłali je do każdego kto tylko poprosił.
a kiedy wam wysyłali dane do przelewu nie zastrzegli że nie możecie ich przekazać dalej - prawda?
no więc właśnie - wiec podajcie te dane na forum w dobrej wierze. a nuż znajdzie się ktoś jeszcze kto będzie ich chciał wspomóc? Laughing

@zainteresowany, skoro sam nie pożyczałeś to nie bardzo rozumiem motywy które kierują tobą gdy odwodzisz ludzi od podania tych danych.. troska o kogo?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
zainteresowany




Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:28, 27 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No co ty Bimi? Tak zadałeś pytanie jakbym miał np. stawać w obronie domniemanych oszustów. Chodziło mi raczej o to żeby sobie ludzie nie narobili większych problemów. Stracili kasę a mogą jej stracic duuużo więcej jak nie przemyślą dalszych kroków jeżeli chcą te kasę odzyskać.

Nie wiadomo przede wszystkim z kim ma sie do czynienia. Lepiej poszukać po znajomych jakiejś papugi co zna te klimaty prawnicze, albo jechać do gości na chatę po kasę Wink
_________________
Myśl jest bronią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:44, 27 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak pójdą do adwokata to tylko stracą forsę na adwokata - goście w każdej chwili mogą kasę oddać, przeprosić ze tak późno i będą czyści jak łza... pewnie zwyczajnie liczą na to że nikt z tym nic nie zrobi.

to co ja proponuję to najłatwiejsza forma choćby symbolicznego odegrania się Smile
bo wątpię by komukolwiek chciało się bawić w procesy, czy choćby policję, dla jakiejś marnej kwoty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Teodoryk




Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 834
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:51, 27 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koleś dał NK więc go odwiedźcie i grzecznie zapytać kiedy odda po co robić problem, może mu coś wypadło? Albo wkroczcie na drogę prawną jak macie problem, bo to on was oszukał rzekomo a nie wy jego. Co za problem ? Macie rachunki ? Macie dowód w postaci PW, bądź postu na tym forum ? Więc nie ma problemu zgłosić wyłudzenie (no chyba że odda kasę).

Cytat:

jak pójdą do adwokata to tylko stracą forsę na adwokata - goście w każdej chwili mogą kasę oddać, przeprosić ze tak późno i będą czyści jak łza...


i bardzo dobrze skoro sprawiedliwości stanie się zadość.

Z prrivanem inna sprawa bo podał termin (styczeń) więc nie można go jeszcze o nic bezpodstawnie posądzać. Ale jeżeli ktoś czuje się urażony i oszukany przez Lecha to niech dochodzi swojej sprawiedliwości, co za problem ?
Macie tutaj opisaną podobną sprawę
http://forumprawne.org/prawo-karne/56988.....ernet.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5   » 
Strona 4 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Osobista prośba w prywatnej sprawie
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile