W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Osobista prośba w prywatnej sprawie  
Podobne tematy
Prrivan ma kłopoty232
Kosmo jest w obłędzie4
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
28 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 5269
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Arwena




Dołączył: 23 Kwi 2009
Posty: 593
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:22, 03 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Al Kohol napisał:
mial racje kiedy mi mowil "mozesz tylko ruchac innych albo sam byc ruchanym w zyciu". yep! swiete slowa


"jak raz dasz dupy, to potem bedą cię ruchać i nie pytać o zdanie" - prawdziwe nie tlko w korporacyjnej rzeczywistosci.
_________________
możliwość pomylenia się to część bycia wolnym
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kosmo




Dołączył: 08 Sie 2009
Posty: 107
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:09, 03 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odrazu wiedziałem że to wałek hahahaha ten jego pierwszy post to czysta manipulacja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agharto




Dołączył: 03 Paź 2009
Posty: 229
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:28, 03 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej Lechu,
niestety nie znam Ciebie, wiec te kilka słów napiszę troszkę w ciemno.
Bez względu na to w jakiej pułapce się znalazłeś nie odpuszczaj i nie popełniaj pewnych błędów: Po prostu napisz do ludzi od których wziąłeś i obiecałeś,o tym jak sprawy się mają.
Z własnego doświadczenia powiem Ci tylko tyle- jeśli spodziewasz się,że będziesz w stanie oddać za tydzień lub dwa, dla własnej wygody, komfortu napisz wierzycielom, że najszybciej da radę za 5 lat. Miałeś prawo się pomylić w swoich wyliczeniach. To Na wypadek gdyby Twój wrodzony optymizm oszukał Cię z jakiś powodów.

Oni- jeśli było ich stać na pożyczkę poczekają sobie a Ty jako, że na chleb nie miałeś jesteś rozgrzeszony.
Najważniejsze żebyś się odezwał. No i oddał wtedy, kiedy będziesz już miał. Tylko wtedy.
Pozdrawiam i trzymaj się.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
SQRW




Dołączył: 24 Sie 2005
Posty: 235
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:16, 03 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AAA az mnie zatkało jak zobaczylem ten temat. Wyhujal was w tandetny klasyczny sposob. Swoją drogą nie zwróciliście uwagi na te pierdolenie w około w pierwszym poscie . Prawie jak nigeryjski przekret. Ciekawi mnie ile kasy wyciagnął przyzna się ktoś?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Barbarossa




Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 93
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:29, 03 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgloszenie na Policje nic nie da i nie ma sensu. Musielibysmy udowodnic, ze Lech chcial z gory oszukac. Znam wiele takich spraw. Wystarczy, ze powie, ze pozyczal z mysla, ze odda, ale cos mu nie wyszlo i sprawa zostaje z miejsca umorzona. Pozostaje jedynie pozew cywilny i komornik, lecz tez nie ma sensu, ze wzgledu na koszty ewentualnej egzekucji dlugu. Tak wiec trzeba liczyc na jego sumienie i honor. Swoja droga to smutne, ze tak sie dzieje. Sadze, ze mimo wszystko ludziom trzeba ufac i nie patrzec na kazdego jak na potencjalnego naciagacza. Nawet pieniadz na tym swiecie bazuje tylko na zaufaniu. Postarajmy sie przestac wierzyc, ze kwota pozyczona dla Lecha, ma wartosc taka jaka ma, a strata zacznie wydawac sie mniej bolesna. Hihi. Ciekaw jestem, jaka kwote zebral? Ja zaufalem mu 50,- zl.
_________________
Per aspera ad astra.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mczesiekk




Dołączył: 28 Paź 2008
Posty: 286
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:03, 03 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak na pocieszenie:
Bo jak gowno z siebie dajesz to do ciebie wraca. I na odwrot =)

Wiec nic straconego.
_________________
Prawdę swą głoś spokojnie i jasno, słuchaj też tego co mówią inni, nawet głupcy i ignoranci, oni też mają swoją opowieść.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gnosis




Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 1428
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:07, 03 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Komornicy działają już od 500 stów długu:).
Jak razem sie zmówimy to na luzie myśle będą mu dzwonić do pracy że jest dłużnikiem , do rodziny itp to na prawde może uprzykrzyć życie ,kariere itp.
Ja pożyczając potraktowałem to jako eksperyment.Pożyczyłem 150 chyba.
Zobaczymy.

@mczesiekk nie zrozumiałem co to ma wspólnego z tematem?
_________________
...czasami po prostu lepsza od prawdy jest wiara w coś....
ludzie muszą zostać nagrodzeni za trwanie przy wierze inaczej rozlecą się w pył
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Barbarossa




Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 93
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:17, 03 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gnosis napisał:
Komornicy działają już od 500 stów długu:).


Nie zapominaj, ze w tym przypadku musisz poniesc koszty sadowe i koszty komorniczej egzekucji. Bo chyba nie ludzisz sie, ze komornik tam pojdzie bez wyroku sadu? A jezeli tam pojdzie i nic nie wydebi to i tak wystawi Ci za to rachunek. Lechu nadmienil, ze jest Freelancerem wiec pracy raczej tez nie ma.
_________________
Per aspera ad astra.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gnosis




Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 1428
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:27, 03 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koszty sądowe ponosze jak przegram proces chyba?
Opinie można zepsuć tym bardziej jak jest freelancerem-oszustem.

Może jednak sie odezwiesz Lechu i uratujesz wiare w ludzi....
_________________
...czasami po prostu lepsza od prawdy jest wiara w coś....
ludzie muszą zostać nagrodzeni za trwanie przy wierze inaczej rozlecą się w pył
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
roala42




Dołączył: 30 Paź 2007
Posty: 48
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:27, 03 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja myślę, że Lechu Wam na pewno odda, tylko trochę cierpliwości.
_________________
LOLEK
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lech




Dołączył: 13 Lut 2009
Posty: 348
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:06, 03 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przepraszam za zwłokę w reakcji na Wasze przeróżne sugestie i nawet insynuacje Smile
Nie byłem świadom co się dzieje w tym wątku - dopiero dziś o 15.03 otrzymałem powiadomienie od bota, że są jakieś nowe wpisy.

Nie wiem dlaczego niektórzy piszą, że mnie tu nie ma i że zniknąłem. Loguję się co najmniej raz dziennie (co jest widoczne) i nie ukrywam się - a nawet postuję w innych wątkach. Prywatnych wiadomości nie pozostawiam bez odpowiedzi.

Napiszę to, co odpisuję na priva moim dobrodziejom, którzy teraz są na mnie słusznie wkurwieni i tracą cierpliwość.

Czekam na zapłatę od kontrahentów. W najgorszych snach nie podejrzewałem, że może być 3 tygodnie spóźnienia w płatnościach. Jestem w 100% zależny finansowo od tych przelewów i podmiotów "większych" ode mnie.

Mogę tylko Was przepraszać i skamleć o jeszcze chwilę cierpliwości - już niczym innym się nie zajmuję tylko "ściąganiem" tych zaległości. Jestem pewien, że w najbliższych dniach, a może godzinach moje intensywne i nerwowe zabiegi przyniosą skutek.

Nie będę komentował złych wypowiedzi na mój temat w tym wątku: powiem tylko, że w obecnej sytuacji pewne osoby mają prawo snuć przypuszczenia co do niecnej i perfidnej natury moich działań. Mają prawo, tyle, że nie mają racji. Premedytacji mojej w tej sytuacji nie ma za grosz. Nie jestem w stanie tego udowodnić dopóki się nie wywiążę ze zobowiązań, więc do tej pory łykam te przykrości bez skargi.

Nie będę również opisywał mojego samopoczucia moralnego w powstałej sytuacji - Ci którzy mi zaufali pewnie mają wiele gorsze.

Jeszcze raz przepraszam i wierzcie mi, że staję na głowie, aby skrócić Wasze i własne oczekiwanie.


Lech

P.S. Bardzo proszę wszystkich zainteresowanych o kontaktowanie się ze mną na mój e-mail. Bardzo proszę wszystkich niezainteresowanych, swoistych "znających realia i życie" kibiców przykrej dla mnie sytuacji, aby powstrzymywali się z wydawaniem osądów i światłych komentarzy, nie ze względu na moje samopoczucie, ale ze względu na to, że to po prostu niczego nie wnosi.

JA NIE Z TYCH:
Wink

_________________
lechszukapracy@gmail.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
mczesiekk




Dołączył: 28 Paź 2008
Posty: 286
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:35, 04 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gnosis napisał:
@mczesiekk nie zrozumiałem co to ma wspólnego z tematem?


To ma wspolnego, ze jak juz pozyczyles vel dales - w zaleznosci od finalu, zostanie ci w jakis sposob oddane w przyszlosci. Dales cos z siebie i to do Ciebie wroci. Brzmi abstrakcyjnie ?
_________________
Prawdę swą głoś spokojnie i jasno, słuchaj też tego co mówią inni, nawet głupcy i ignoranci, oni też mają swoją opowieść.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:54, 04 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Heh, Lechu nie przejmuj się. Dlaczego mamy o tym nie mówić...
Jak nie kłamiesz, to prawda sama się obroni. Smile

Ja uważam, że goście wtopili. A dlaczego?
Kilka konkretnych zabiegów psychologicznych w pierwszym poście.
Oraz kilka faktów, które przemawiają za oszustwem:
- Najpierw postawienie siebie w roli męczennika, przegranego, straconego przez los.
- wywołanie ogromnego zainteresowania, czytelnik nie jest w stanie pojąć, co Lecha tak przygwoździło, więc zrobi ruch, a jak już zapyta to nie pasuje powiedzieć, że tylko jest ciekawy, tylko coś rzucić.
- sprytne odizolowanie tematu od reszty, aby nie mogli kompromitować lub podawać w wątpliwość założeń Lecha,
- prośba dla ciekawskich, którzy nie chcą płacić, aby wstrzymali się z jakimikolwiek komentarzami do rozwiązania sprawy, - zyskanie na czasie,
- mowa, o kontrachentach, przelewach, jakby to była jakaś potężna firma - a pożyczenie zapewne marnych kilku stówek, w przypadku firm, sprawę mogą ratować jedynie grubsze kredyty, a kilka stówek ratujących, życie lub biznes, to raczej wątpliwe.
- nie poproszenie banku, sąsiada, rodziny, lecz obcych z forum.
- w ogóle poproszenie kogokolwiek, ja bym sprzedał komputer, samochód, i kilka innych rzeczy zamiast pożyczać, ale są różne charaktery.
- wysłanie ksera dowodu osobistego, wszyscy oszuści z którymi miałem przyjemność sami pierwsi podsyłali mi ksero dowodu. Niektórzy mieli nawet przed nazwiskiem Dr. Smile, niestety często udawało mi się odnaleźć ich dowód w sieci, podobnie jak treść odpowiedzi na zadawane przeze mnie pytania,
- zasugerowanie, że mówienie o sprawie może mu zaszkodzić... - zrzucenie na wtajemniczonych niedoszłej krzywdy, nieszczęścia, konsewkwencji które spłyną na Lecha, gdy będą nagłaśniać sprawę.

Ale za Lechem przemawia też kilka pozytywnych faktów:
- zaprzestał "ciągnięcia", z doświadczenia wiem, że oszuści ciągną do końca. Jak raz zapłacisz, to ten sam oszust próbuje pociągnąć więcej nawet od tej samej osoby, jeżeli jest poza zasięgiem prawa. A często tak jest. I tak się musi zwinąć, więc ciągnie do upadłego. Lechu powiedział - wystarczy, to dobra przesłanka.
- nabił 300 postów na forum, Smile
- nie widać podobnej akcji na innych forach,

Życzę wszystkim, aby odzyskali pieniądze. Choć ze swojego doświadczenia wiem, że bardziej będą wdzięczni Lechowi jak pieniędzy nie odzyskają, bo taka życiowa lekcja jest bezcenna. W przyszłości staniemy się bardziej ostrożni i nieufni, a to dobra cecha.

Zakładam jeszcze 3 opcję. Lechu jest swój chłop i odda.
Uzbierał kilka tys zł, wpłacił na lokatę 2 miesiące na max oprocentowanie,
i przetrzymuje gości do czasu wygaśnięcia lokaty.
A po wygaśnięciu zbierze procent, a wkład odda. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Entrop




Dołączył: 30 Kwi 2009
Posty: 276
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:34, 05 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AQuatro

Gdzie to tak wyostrzyles sobie analize .... na Agacie Christie, na M Gogolu?
Cytat:
- nabił 300 postów na forum,

skladac litery potrafisz, ale czytac .......?
Jesli Ty i wszyscy ci, ktorzy Lecha maja za przekreta nie widzicie tu w jakiego dola ten czlowiek wpadl ... to wasze posty duzo mowia nie o waszej znajomosci zycia, ale o Was samych!

Jak to sie mowi ... projekcja?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lech




Dołączył: 13 Lut 2009
Posty: 348
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:59, 05 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nemo iudex in causa sua, więc co do meritum pokornie zamilknę.

Chciałem odważyć się i napisać o czym innym w szerszym kontekście wątku:

To naprawdę mocne i rzadkie, i mam nadzieję, że owocne doświadczenie - na spiskowym forum doświadczyć na własnej skórze powstawania, działania i swoistej ewolucji owych tzw. teorii spiskowych. Co innego zaciekle je tworzyć i zgłębiać, a co innego stać się ich podmiotem. Smile Lekcja to dla twardzieli raczej, ale chyba wdzięczny losowi być powinienem za możliwość dojrzenia spraw z "tej drugiej" perspektywy.

Nie piszę tego, żeby się żalić i skarżyć (kto tak pomyśli, ten kiep), ale z dystansu w tej heroicznej chwili przyglądam się sam sobie i tej sytuacji i bez emocji i obiektywnie konotuję, że moja "oficjalna" wersja wydarzeń i "oficjalnie" zadeklarowane intencje poddane zostały w wątpliwość, a następnie zostały przetworzone i przedstawione publiczności na wiele sposobów. Najpierw na bazie emocji, potem na bazie racjonalnych doświadczeń, a w dalszej fazie nawet w formie postmodernistycznej zabawy tematem i konwencją. Czyli w niedługim czasie pewien rodzaj myślenia o sprawie i pewne dotyczące tej sprawy treści wcześniej wyartykułowane, zaczynają się obiektywizować na tyle, że stają się poniekąd ogólnie przyjęte na tyle, by móc się nimi "pobawić" Smile

I wiecie co? Nijak się nie można do tego odnieść. Bo każdy głos in causa sua dostarcza jedynie energii temu bytowi, który i tak żyje już własnym życiem: rosnąć i rozmnażać się. Wymykać się spod kontroli przedmiotu i podmiotu.

Chyba tak się przechodzi do historii. Wink

Nie chodzi o to, że chcę się jakoś bronić, czy cóś. Nie bawi i cieszy mnie to również zupełnie, a jedynie zdumiewa przewrotność losu. I chciałem się tym z Wami podzielić, bo niech będzie z tej całej niesmacznej awantury jakaś nauka ponad tą potoczną i skrzecząco - życiową.

Lech

@Entrop: [tu powinien być ten emotikon z facecikami, co stukają się pełnymi kuflami piwa, ale nie umiem wstawić, więc sobie to wyobraź] Wink
_________________
lechszukapracy@gmail.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Lama




Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 160
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:06, 05 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Entrop
Czepiasz się szczegółów... Jeżeli się pisze w wątku, który założył Lech, który jest o nim samym i o którym tutaj rozmawiamy, to trzeba dokłdnie opisywać osobę o której się pisze?

Lech nabił 347 postów w tej chwili (data w poście).
Pożyczyłeś ? OK twoja sprawa, twoje sumienie... Byłem ciekawy co lechu napisałby mi na priva, ale nie odezwałem się... Być może sprawdziłby się scenariusz, który AQuatro opisał w poście powyżej...

Prawda sama się obroni.

Gdyby waszą babkę okradł gościu podający się za listonosza, to byście mówili jaka ona to jest nierozważna... ale pożyczacie obcym osobom kasę w internecie na łądne liery (bo nawet nie na oczy). Różne są historie i nie mówie, że Lechu to kłamca i złodziej.

Sprawa śmierdzi... a nawet jak odda to co... Teraz wszyscy będą pożyczać kasę w necie? Zrobisz to drugi raz wiedząc, że nadal możesz czekać na zwrot tyle czasu? Zrobisz?

Sam pożyczyłem wartościową dla mnie rzecz pewnej dziewczynie z innego miasta.. Była warta koło 1000 zł. Po prostu napisała maila z pytaniem, a ja sam zaproponowałem takie rozwiązanie ... I co? W umówionym czasie zostało mi zwrócona rzecz oraz dostałem mały prezent za wielką przysługę. Ta osoba nie mogła uwierzyć że ktoś pożyczył jej coś tak poprostu ! I tak spotkałem się, sprawdziłem dowód i przekazałem rzecz.

AQuatro dobrze gada.
PS: Wielki Adminie... czy istnieje możliwośc oceniania postów? Miło by było czasem posawić plusika przy jednym poście... Dobra funkcja dla tych co mają oganiczenia i dla niezalogowanych.

Pozdro:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marka




Dołączył: 07 Cze 2009
Posty: 154
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:43, 05 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój maleńki przyczynek do tek dyskusji.
Po prośbie Lecha zaoferowałem się na priv przelewem 50zł (niedużo, ale tyle mogłem)-Lechu odmówił, podziękował i napisał że już załatwione, także ja ze swojej strony życzę Ci Lechu żebyś szybko wyszedł na prostą Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wiedzmin




Dołączył: 20 Wrz 2009
Posty: 1035
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:46, 05 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lama napisał:
@Entrop

PS: Wielki Adminie... czy istnieje możliwośc oceniania postów? Miło by było czasem posawić plusika przy jednym poście... Dobra funkcja dla tych co mają oganiczenia i dla niezalogowanych.

Pozdro:)


podlaczam sie pod pytanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:53, 05 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niestety nie ma takiej możliwości.
tzn. taką możliwość mam tylko ja i wykorzystuję ją do prowadzenia kartoteki działalności userów - nikt nie ma do tego wglądu. z wyjątkiem mojej zony
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
taxi driver




Dołączył: 23 Paź 2009
Posty: 17
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:02, 06 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:

tzn. taką możliwość mam tylko ja i wykorzystuję ją do prowadzenia kartoteki działalności userów - nikt nie ma do tego wglądu. z wyjątkiem mojej zony


Aż mnie korci żeby założyć wątek "Poszukujemy foty żony Bimiego" ...

... sorry za offtop ale nie mogłem się powstrzymać Wink
_________________
Brakujące ogniwo między zwierzęciem a człowiekiem to właśnie my.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pswierq




Dołączył: 07 Sty 2009
Posty: 397
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:28, 14 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lecho ucichl.
_________________
Nevermind.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gnosis




Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 1428
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:15, 28 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lechu i jak tam żyjesz?
Do końca roku oddasz?
No i którego roku?Smile
_________________
...czasami po prostu lepsza od prawdy jest wiara w coś....
ludzie muszą zostać nagrodzeni za trwanie przy wierze inaczej rozlecą się w pył
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arwena




Dołączył: 23 Kwi 2009
Posty: 593
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:44, 28 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak dopowiadając...

jakby sie koło tematu zakręcić to daloby rade wyżyc z ludzkiej naiwności. Nie pierwszy to zresztą byłby przyklad.
For róznych, ogólnych , tematycznych jest w p..zdu i ciut ciut. Zaklada sie ze 3-4 konta na około 100 forach. Jedno konto ma stać sie aktywnym, wartosciowym czlonkiem spolecznosci, reszta robi klimat, wspiera dyskretnie. Potem sukcesywnie np. raz na miesiac na kolejnych forach sie 'wypuszcza' prośbencję o kasiorkę. Jak wypali 10-15% aktywnosci z każdego pewnie da wyciągnac po kilka tys. to ma się pensję gratis.

Żywot rentiera - za friko - no... troche czasu trzeba poswiecic, ale przypuszczam ze 2-3 godz dziennie to max.
_________________
możliwość pomylenia się to część bycia wolnym
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Barbarossa




Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 93
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:44, 18 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak bumerang wraca przekret Lecha. Oczywistym jest, ze wyludzil tutaj forse i teraz sie glupawo smieje z uczciwych ludzi, ktorzy chcieli mu w dobrej wierze pomoc. Jego bajkopisarstwo juz chyba do nikogo nie przemawia. Ta sprawa ma jednak inny i wazniejszy skutek. Uczciwi i fajni ludzie, ktorzy pomagaja bezinteresownie nastepnym razem gleboko sie zastanowia, czy warto wogole pomagac i sadze, ze juz tego nie zrobia. A szkoda. Takze Lechu, apeluje do Ciebie - rozlicz sie do konca roku ze swoich zobowiazan. Moze uratujesz wiare w ludzka uczciwosc. Jesli nie, to juz tu nie przychodz bo pierwszy Cie zbluzgam. Moja babcia mowila: "Oddaj dlugi, bedziesz jak i drugi."
_________________
Per aspera ad astra.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gnosis




Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 1428
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:03, 18 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Barbarossa napisał:
Jak bumerang wraca przekret Lecha. Oczywistym jest, ze wyludzil tutaj forse i teraz sie glupawo smieje z uczciwych ludzi, ktorzy chcieli mu w dobrej wierze pomoc. Jego bajkopisarstwo juz chyba do nikogo nie przemawia. Ta sprawa ma jednak inny i wazniejszy skutek. Uczciwi i fajni ludzie, ktorzy pomagaja bezinteresownie nastepnym razem gleboko sie zastanowia, czy warto wogole pomagac i sadze, ze juz tego nie zrobia. A szkoda. Takze Lechu, apeluje do Ciebie - rozlicz sie do konca roku ze swoich zobowiazan. Moze uratujesz wiare w ludzka uczciwosc. Jesli nie, to juz tu nie przychodz bo pierwszy Cie zbluzgam. Moja babcia mowila: "Oddaj dlugi, bedziesz jak i drugi."

Dokładnie tak.
Smutne.

Lechu odrobine moralności .Jak nie masz całej sumy to oddaj chociaz 10pln ,gesty sie liczą tez.
_________________
...czasami po prostu lepsza od prawdy jest wiara w coś....
ludzie muszą zostać nagrodzeni za trwanie przy wierze inaczej rozlecą się w pył
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5   » 
Strona 3 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Osobista prośba w prywatnej sprawie
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile