W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Wielka Mistyfikacja czyli Przystanek Woodstock  
Podobne tematy
Przystanek Woodstock 15bez ocen
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
5 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 10360
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
merdek_69




Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 332
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:32, 14 Sie '09   Temat postu: Wielka Mistyfikacja czyli Przystanek Woodstock Odpowiedz z cytatem

"Wprawdzie minął już ponad tydzień od zakończenia owsiakowego Przystanku Woodstock i teraz ważniejsze spraw nurtuje blogerów, to jednak wydaje mi się, że warto zająć się jeszcze sprawą ogromnej mistyfikacji związanej z tą imprezą. Bo pokazuje ona, jak to – wbrew widocznym już na pierwszy rzut oka – faktom, potrafi się wmówić ludziom istnienie innego obrazu niż widzą.

To że media przebijają się w wielkości liczby osób jakie jakoby uczestniczyły w tym Przystanku Woodstock niezbyt już mnie dziwi, ale to, iż takie fantazyjne liczby “łykają” i powielają i to całkiem bezkrytycznie ludzie robiących wrażenie rozumnych to już smuci… Wojciech Wybranowski (dawniejszy dziennikarz “Nowego Dziennika”) napisał bowiem w “Rzeczypospolitej”, że “Na zakończony wczoraj Przystanek Woodstock do Kostrzyna nad Odrą zjechało 400 tys. młodych ludzi”, zaś Maciej Gawlikowski “prawicowy” (?) reżyser filmowy jeszcze to przebija, pisząc o spędzie “na prawie pół miliona ludzi”.

A przecież gdyby nawet chwilkę tylko zastanowić się nad tą podawaną skalą wielkości liczby uczestników Przystanku Woodstock, to widać iż jest to wielkość nieprawdopodobna.

Jak wyglądałoby od strony logistycznej, gdyby faktycznie było tam tylu ludzi?

Ile musiałoby być pociągów by przywieźć tylu ludzi? Do jednego wagonu wsiada oficjalnie 80 osób, ale nawet gdyby wsiadło ich znacznie więcej, to i tak, gdyby owi woodstokowcy mieli przyjechać wypełnionymi pociągami to musiałoby być co najmniej 400 składów po 10 wagonów. A tymaczasem według informacji podanej przez PKP specjalnych pociągów na Woodstock było łącznie zaledwie 21 (nie podano wielkości składu, ale zapewne były nawet krótsze) czyli co najwyżej dla ok. 10 tysięcy, a więc mogłaby się w nich zmieścić zaledwie 1/40 podawanej wielkości…

Warto też zwrócić uwagę, że w tym roku było mniej pociągów specjalnych niż w 2007 r., kiedy to wg danych było tam ok. 85 tys. osób. Dlaczego więc PKP zmniejszyła liczbę pociągów?

A gdyby taka masa ludzi miała przyjechać samochodami, to byłoby jakieś 130 tysięcy pojazdów (zakładając – na wyrost aż – po 3 osoby w jednym pojeździe)?

A gdzie taka masa ludzi ludzi nocowała? To nie Kraków czy Warszawa. Skoro w namiotach, to musiałoby być ich być dobrze ponad 130 tysięcy. Gdzie by się taka liczba namiotów zmieściła? Jeden namiot rozbity musi zająć jakieś 10 m2 powierzchni, a więc te ponad 130 tysięcy namiotów równomiernie rozmieszczone zajęły obszar dobrze ponad 1 x 1 km!

A trzeba by policzyć jeszcze drugie tyle powierzchni zajętej na parkingi samochodowe.

Od lat zadziwia mnie, że żaden dziennikarz nie zastanowił się nad rzeczywistą skalą uczestnictwa w tym “przystanku” (zwłaszcza, gdy wie się, jak wypełniona jest “po brzegi” Częstochowa, gdy przybywa tam znacznie mniejsza liczba pielgrzymów).

A przecież służby kolejowe mogą odpowiedzieć ile sumie zostało sprzedanych biletów w omawianym okresie do Kostrzynia, zaś policja może z grubsza określić skalę ruchu samochodowego, jak wielki obszar był zajęty przez parkujące samochody, podobnie też urząd miasta może określić jaki obszar przeznaczono na przystanek, ile było parkingów, ile namiotów, ile było sławojek, ile punktów żywnościowych itp.

Również nie wiele liczniejsze bylo zaplecze sanitarne. Ciekawe jakie Owsiak liczby uczestników podawał w oficjalnych pismach np. do sanepidu i równocześnie zapewniał tak “liczny” zespół sanitarny, bo wątpliwe by nawet jemu nie pozwolno by na to, żeby jedno WC przypadało na 10 tys. osób…
Bo wg wytycznych sanitarnych – co wyszukał bloger bendix – minimum jest 1 oczko (muszla/pisuar) na 100 widzów, czyli powinno tam być 5000 tojtojek, jako że – jak zwrócił na to uwagę – “500 tysiecy ludzi produkuje dziennie 1000 ton szamba”



Nie zdziwiłbym się, gdyby po dokładnej analizie okazało się, że było tam np. tylko 10 tys. osób.

Tak w każdym razie można wnioskować po analizie zdjęć wykonanych w szczytowym okresie przystanku – 1 sierpnia 2009 r., a które to zdjęcia mają przedstawiać ów 400 tysięczny tłum… Zadziwia przy tym “ogrom” skali zorganizowanego zaplecza żywnościowego dla owych 400 tys. (te kilka stolików…) i stopień jej “obłożenia” w godzinach szczytu…

Zainspirowany kilkoma wpisami piewców wciąż głoszących – wbrew faktom – o półmilionowej rzeszy uczestników Przystanku Woodstock uznałem że najwymowniejsze będzie pokazanie odpowiednich zdjęć ilustrujących dwa koncerty – ów Przystanek Woodstock i zespołu U2 w Chorzowie, gdzie miało być ok. 70 tys. osób.

Obszar

Zdjęcia satelitarne (z Google Earth) terenów koncertowego Przystanku Woodstock i stadionu na którym odbył sie koncert zespołu U2 są przedstawione dokładnie w tej samej skali – dla ułatwienia wstawiono w nie linię oznaczającą długość 100 m. Dodatkowo na pierwszej fotce – z Przystanku Woodstock – zamarkowano scenę, wykop błotny, namioty i inne budowle zaplecza imprezy (zobacz fotkę wyżej) bo woodstokowcy mieli dostępny tylko plac między tymi budowlami, zaś na drugiej fotce, ze stadionu w Chorzowie, zamarkowano okrąg obszaru zajmowanego przez widzów).


http://www.bibula.com/?p=12605


Zagęszczenie

Należy przy tym zwrócić uwagę, że o ile cała przestrzeń stadionu na koncercie U2 była wypełniona faktycznymi tłumami, o tyle na Przystanku Woodstock, już w niewielkiej odległości od sceny “tłumy” były bardzo, bardzo rzadkie, a w dodatku dla widzów dostępna była tylko część obszaru ukazanego na zdjęciu (mniej niż połowa powierzchni widocznego trójkąta). Zdjęcia poniżej przedstawiane są jako wykonane w czasie “szczytu” Przystanku Woodstock – 1 sierpnia 2009 r. (Gazeta Lubuska), a na zakończenie zdjęcia z koncertu U2 ().

Plac przed sceną Przystanku Woodstok, jak wynika ze zdjęć satelitarnych, miał ok. 10 tys. m2. Szacuje się, że jest już bardzo tłumnie, gdy na 1 m2 są 4 osoby (tzn. każda z nich stoi na kwadracie o wymiarach 50×50 cm) – z tego wynika, że gdyby ten plac był zapełniony w taki sposób to byłoby tam ok. 40 tys. osób. A ze zdjęć widać, że nawet w maksymalnym szczycie, kiedy jakoby było aż 400 tysięcy osób. na placu jest sporo pustego miejsca, a wielu ludzi siedzi…


http://www.bibula.com/?p=12605
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arwena




Dołączył: 23 Kwi 2009
Posty: 593
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:05, 14 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ciekawe spostrzeżenia.
chętnie uslyszalbym relację kogos kto byl, mieszka tam i widzial zdarzenie na wlasne oczy i moze skomentowac (nawet bardzo subiektywnie) argumenty przytoczone w artykule. Moze ktos z forumowiczow byl na 'Przystanku' lub mieszka w tamtych rejonach?
_________________
możliwość pomylenia się to część bycia wolnym
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sharpmarv




Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 24
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:47, 14 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, bylem jedna noc na przystanku woodstock z piatku na sobote. Po pierwsze w porownaniu do ubieglego roku golym okiem mozna bylo zauwazyc ze ludzi jest nieporownywalnie wiecej. Nie twierdze ze bylo 400tys (bo ciezko to stwierdzic) ale w piatek kolo 17 jak jechalem na woodstock, to 2h czekalem zanim wjechalem do miasta (bylem autem) a to byl dopiero poczatek kolejki (droga prowadzaca do slubic, ale takze ta do gorzowa byly calkowicie zakorkowane, wiec inne drogi wjazdowe prawdopodobnie tez), za mna ustawila sie znacznie dluzsza. Musialem wyjechac w sobote kolo 11 - w tej godzinie cale miasto bylo zawalone ludzmi, samochodami. Wyjezdzajac widzialem jak ludzie stoja w tych samych wjazdowych korkak co ja dzien wczesniej. Podumowujac nie istotne czy bylo wiary 500, 400 czy 300 tysiecy bylo ludzi po prostu masa, miasto na pewno zarobilo swoje, w reginalnej prasie "Gazecie Lubuskiej" bylo napisane ze sklepiki mialy tygodniowy utarg w jednym dniu. Jak dla mnie prwawdopodobna jest liczba 400tys uczestnikow tej imprezy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Guru7




Dołączył: 12 Lis 2008
Posty: 195
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:05, 14 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rzeczywiscie, ciekawa sprawa
ewidentnie przesadzona maksymalnie ilosc
tylko po co komu zawyrzone ilosc?
tylko po to, zeby potem podac, ze na 400 tys ludzi bylo tylko tyle i tyle kradziezy itp?
moze jakby podac prawdziwe dane, statystyki wygladaly miazdząco

ale podejrzewam, ze woodstockowcy beda mowili, ze byly ich tam miliony
co do tych pociagow i ilosci osob, to w ubieglym roku opowiadal mi jeden typ, ze jechal takim pociagiem, ktory byl tak zatloczony, ze niektore czynnosci fizjologiczne zalatwiano przez okno, koles ogolnie mowil, ze bedzie to wspominal do konca zycia, i ze przezyl wspaniala przygode dzieki takim ekstremalnym (sikanie przez okno, smrod w pociagu) okolicznosciom Rolling Eyes Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zsc




Dołączył: 01 Gru 2008
Posty: 81
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:13, 14 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie wiem z ktorego roku ta fota, ale zdjecia ktore sa w artykule to maly wycinek calej powierzchni "woodstocku"
cos autor artykulu slabo pogmeral po sieci...


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sharpmarv




Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 24
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:20, 14 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe bo takie rzeczy sie zdarzaja, sam slyszalem od znajomych ze z ktoregos woodstocku wracali w takich wlasnie warunkach.

A artykul manipuluje faktami, zeby to zrozumiec trzeba odwiedzic ta impreze. Np bylo cos tam o za malej bazie mogacej wykarmic ludzi.... ok tylko ze wiara w wiekszosci jedzenie ma ze soba
Spanie: namioty, samochody, pod golym niebem, niektorzy wogole nie spia ;]

Nie jestem jakims zagorzalym zwolennikiem tej imprezy dla mnie mozna okreslic ja w 3 slowach - alkochol, halas, kurz
bywam na niej ze wzgledu na znajomych, ale artykul napisany jest zeby w jakims celu zdyskredytowac ta impreze
bo zdjecia do niego uzyte nie przedsyawiaja prawdziwego rozmachu tej imprezy, ktos je wybral z premedytacja

kazdy kto byl doceni rozmach z jakim jest robiona, mowi sie ze jest to najwieksza impreza w europie, nie wiem czy to prwada ale opbcokrajowcow jest tam cala masa a zwlaszcza niemcow (w koncu to praktycznie przy granicy)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DarkTech




Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 1218
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:50, 14 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

merdek_69 napisał:
Ile musiałoby być pociągów by przywieźć tylu ludzi? Do jednego wagonu wsiada oficjalnie 80 osób, ale nawet gdyby wsiadło ich znacznie więcej, to i tak, gdyby owi woodstokowcy mieli przyjechać wypełnionymi pociągami to musiałoby być co najmniej 400 składów po 10 wagonów. A tymaczasem według informacji podanej przez PKP specjalnych pociągów na Woodstock było łącznie zaledwie 21 (nie podano wielkości składu, ale zapewne były nawet krótsze) czyli co najwyżej dla ok. 10 tysięcy, a więc mogłaby się w nich zmieścić zaledwie 1/40 podawanej wielkości…

Wiesz o czym pomyślałem czytając Twój tekst?
Pomyślałem o micie holo-kaustycznym. Zgadnij dlaczego... Rolling Eyes Wink Laughing
_________________
Prawda nieraz jest bardzo trudna do ustalenia, ale nigdy nie jest tak niedostępna jak wówczas kiedy jest niewygodna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Teodoryk




Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 834
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:19, 12 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie ten przystanek to głupia impreza, czym się tu podniecać ? Co jest fajnego w tarzaniu się w błocie itp. ? Jak będę chciał dać na Orkiestrę to dam, bo idea pomagania dzieciakom jest szczytna, ale przystanek mi się nie widzi. Kojarzy mi się z brudem i tarzaniem w błocie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Grigorij




Dołączył: 13 Paź 2008
Posty: 9
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:41, 13 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trochę zmanipulowany artykuł. np. fotka TOI-TOI'ek każdy kto był wie że to nie wszystkie kible;] A fotki specjalne dobrane tak, aby pokazywać, że było tam mało osób. Zresztą jak się szło po całym polu to wszędzie było dużo ludzi pod sceną masa ,na polu namiotowym masa, w lesie i w mieście tez sporo ludzi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rbt




Dołączył: 29 Sie 2009
Posty: 15
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:38, 13 Wrz '09   Temat postu: 400000 to max ściema Odpowiedz z cytatem

Ciekawą rzecz znalazłem kiedyś na Wikipedii:
Cytat:
450 tys to jakis zart?
tutaj mamy tlum "ledwie" 177 tysieczny ..

fotka z festiwalu w Glastonbury w UK z 2007 roku

bez jaj na stronie wosp mozna porownac fotki z lotu ptaka....
http://www.wosp.org.pl/woodstock/woodstock2009galeria/371_z_lotu_ptaka.html
czy ta liczba 450 tys na tym fetiwalu nie jest aby przesadzona?
bo na moje oko to daleko im do 450 tysiecy....
ciąg dalszy dyskusji na ten temat http://pl.wikipedia.org/wiki/Dyskusja:Pr.....is_zart.3F (przy okazji pokazuje to podejście niektórych wikipedystów do prawdy)

Powyższe zdjęcie pochodzi z blogu http://inadvisable.wordpress.com/2007/04/01/glastonbury-what-a-mission/. Miało tam być 178 tys. ludzi.

Jeszcze takie znalazłem:

Jeśli dobrze zrozumiałem, jest to Glastonbury 2009 i było tam 177 tys. ludzi.

Jeśli rzeczywiście na tych dwóch edycjach (2007 i 2009) festiwalu Glastonbury było ok. 170 tys. ludzi, to 400 tys. ludzi w Kostrzynie w tym roku to przesada.

400 tys. ludzi na Przystanku Woodstock? To by znaczyło, że musiałby tam pojechać 1% Polski. Czyli np. z Warszawy 17 tys. ludzi. Jechałem specjalnym pociągiem z Warszawy do Kostrzyna i jechał on zupełnie pusty (gdybym miał aparat, to bym zrobił zdjęcia albo nakręcił film – sam byłem zdziwiony, bo w latach poprzednich były takie tłumy, że trzeba było siedzieć na podłodze).

Moim zdaniem rekordowe pod względem ilości ludzi były Żary 2003. Ale to może tylko moje odczucie. Wtedy było jedno wielkie pole namiotowe; ludzie nie rozbijali namiotów w lasach, jak w teraz Kostrzynie. No i w tym roku kolejki po jedzenie u Kryszny siakieś takie krótkie były. Nie to co w Żarach w 2003. Very Happy
_________________
http://rp2i.webpark.pl/Pilecki-KLAuschwi.....i-MBP.jpeg
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Teodoryk




Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 834
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:50, 14 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Śmieją się z Woodstocku Very Happy!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
suspenser




Dołączył: 20 Sty 2008
Posty: 669
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:18, 16 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłem w tym roku na Przystanku i także nie wierzę w te 400 tys.

To podawanie co roku większych ilości osób przypomina mi licytowanie się kto da więcej - pewnie za rok podadzą 500 tys Laughing

Może pociągi były puste, bo coraz więcej ludzi przyjeżdża samochodami - w tym roku na pewno rekordowe były korki na drogach dojazdowych.

Niestety poziom i klasa imprezy z roku na rok spada i nie wiem czy za rok będę tam jeszcze jechał - gdyby nie koncert Dżem-u w tym roku wróciłbym wkurzony, bo nie było żadnych nowych ciekawych inicjatyw/wydarzeń w których możnaby wziąść udział.
_________________
We wszystkim trzeba mieć umiar ... nawet w umiarze.

Za niezgodność poglądów i działań z własnymi Bimi zmniejsza limity.

Na szczęście kary ta są mniej dotkliwe niż za to samo 30 lat temu.

Pozdrowienia dla oficera prowadzącego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Teodoryk




Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 834
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:57, 17 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dżem fajny może i jest(był), ale ileż też można tego słuchać. Nie oszukujmy się to jest już odgrzewanie tego typu muzyki na siłę i robienie na tym kasy. Utwory rockowe czy nawet bluesowe z dzisiejszych czasów już nie mają w sobie tego co dawniej miały. Natomiast chodzenie na zespół który bazuje na starych piosenkach oraz dawnej świetności nie ma zbytniego sensu. Ja wiem że nastolaty ciągle cieszą się Dżemem ale tak naprawdę to ten zespół był świetny w latach 90 XX wieku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Teodoryk




Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 834
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:57, 17 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co do licytowania się to jestem prawie pewien że za rok podadzą jeszcze większą liczbę....PROPAGANDA SUKCESU musi działać...nie mogą przecież przyznać się że osób było mniej niż ubiegłego roku Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
suspenser




Dołączył: 20 Sty 2008
Posty: 669
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:44, 18 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teodoryk napisał:
Dżem fajny może i jest(był), ale ileż też można tego słuchać. Nie oszukujmy się to jest już odgrzewanie tego typu muzyki na siłę i robienie na tym kasy. Utwory rockowe czy nawet bluesowe z dzisiejszych czasów już nie mają w sobie tego co dawniej miały. Natomiast chodzenie na zespół który bazuje na starych piosenkach oraz dawnej świetności nie ma zbytniego sensu. Ja wiem że nastolaty ciągle cieszą się Dżemem ale tak naprawdę to ten zespół był świetny w latach 90 XX wieku.


Na Dżemie poza muzyką świetne było unoszenie sie na rękach tłumu Wink

Niestety od wielu lat jedyne co wg mnie nowego, ciekawego zagrali to "Do kołyski".

Nawet Kazik coraz mniej tworzy Confused

Pociesza mnie to, że muzyka nie jest już dla mnie tak istotna jak kiedyś - mam inne pasje i priorytety, więc tak mnie to nie dotyka.
_________________
We wszystkim trzeba mieć umiar ... nawet w umiarze.

Za niezgodność poglądów i działań z własnymi Bimi zmniejsza limity.

Na szczęście kary ta są mniej dotkliwe niż za to samo 30 lat temu.

Pozdrowienia dla oficera prowadzącego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Krzysiak




Dołączył: 20 Lis 2008
Posty: 410
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:43, 18 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja sie aby do namiotow przyczepie - 3 osobowy namiot zajmuje jakies max 5mx5m ale to jest max
_________________
Nikt nie ma monopolu na prawdę
www.chomikuj.pl/Filmyprawdy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Yussuf




Dołączył: 08 Sie 2009
Posty: 113
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:06, 18 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

suspenser napisał:
Teodoryk napisał:
Dżem fajny może i jest(był), ale ileż też można tego słuchać. Nie oszukujmy się to jest już odgrzewanie tego typu muzyki na siłę i robienie na tym kasy. Utwory rockowe czy nawet bluesowe z dzisiejszych czasów już nie mają w sobie tego co dawniej miały. Natomiast chodzenie na zespół który bazuje na starych piosenkach oraz dawnej świetności nie ma zbytniego sensu. Ja wiem że nastolaty ciągle cieszą się Dżemem ale tak naprawdę to ten zespół był świetny w latach 90 XX wieku.


Na Dżemie poza muzyką świetne było unoszenie sie na rękach tłumu Wink

Niestety od wielu lat jedyne co wg mnie nowego, ciekawego zagrali to "Do kołyski".

Nawet Kazik coraz mniej tworzy Confused

Pociesza mnie to, że muzyka nie jest już dla mnie tak istotna jak kiedyś - mam inne pasje i priorytety, więc tak mnie to nie dotyka.


W tym roku niewątpliwie ciekawą pozycją woodstockowego menu był zespół Korpiklaani - rewelacja Wink


_________________
Homo liber sum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Teodoryk




Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 834
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:23, 18 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Korpiklaani na woodstoku Shocked, dziwie się że zespół reprezentujący skądinąd skandynawską kulturę pcha się na imprezę w stylu amerykańskim Smile




Jakoś mi ten pogańsko folkowy klimat nie pasuje do takiej wielkiej imprezy jak woodstok Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Wielka Mistyfikacja czyli Przystanek Woodstock
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile