W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Chcesz walczyć z NWO? Szkolenie LŚ w Poznaniu   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
10 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Odsłon: 4961
Strona: 1, 2, 3   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
M. Janasik




Dołączył: 22 Sie 2009
Posty: 56
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:12, 04 Wrz '09   Temat postu: Chcesz walczyć z NWO? Szkolenie LŚ w Poznaniu Odpowiedz z cytatem

Masz dosyć dyktatury globalnej oligarchii? Nie możesz żyć spokojnie, gdy co kilka sekund umiera z głodu człowiek? Chcesz odzyskać demokrację dla zwykłych obywateli? Nie zgadzasz się na politykę globalistów i całe barbarzyństwo obecnego systemu?
NIE CHCESZ ZA KILKA LAT ŻYĆ W DRUGICH CHINACH?

Jeżeli chcesz, by Twój sprzeciw wyszedł poza wylewanie żali na (z całym szacunkiem) niszowych portalach internetowych, jeżeli chcesz pokazać naszym władcom zaciśniętą pięść i przez prace u podstaw stworzyć nowe, wolne i świadome społeczeństwo, przyjedź do Poznania na szkolenie dla aktywistów i koordynatorów grup lokalnych Stowarzyszenia "Lepszy Świat"!

Lepszy Świat to jedna z najaktywniejszych i największych w Polsce organizacji alterglobalistycznych. Wychodzimy poza wtórne podziały na lewicę- prawicę, działamy na wielu polach: zajmujemy się pomocą społeczną, prowadzimy największy w kraju bank czasu (system bezpłatnej wymiany usług i umiejętności), tworzymy projekty związane z kulturą niezależną i edukacją obywatelską, gdy trzeba- organizujemy ludzi i wychodzimy na ulice w Polsce i za granicąSmile Więcej o naszych działaniach na www.lepszyswiat.org.pl Smile

Szkolenie odbędzie się 19 i 20 września (sobota i niedziela) w Poznaniu, ul. Libelta 22 (punkt Infocafe).

Obejmie ono całość zagadnień potrzebnych do rozpoczęcia działań LŚ w nowym ośrodku. Zapraszamy również aktywistów z miast, gdzie mamy już grupy lokalne, ta wiedza na pewno Wam się przyda:)

Poniżej szczegółowe informacje;

Formularz zgłoszeniowy, mapka dojazdu i więcej informacji na
http://www.lepszyswiat.org.pl/aktualnoci.....torow.html

Udział w szkoleniu, nocleg i wyżywienie są darmowe:)

PROGRAM:

Sobota 19.09.

11.00 Alterglobalizm: historia, idee, praktyka
12.00 Lepszy Świat: prezentacja projektów, historia, etapy rozwoju, plany na przyszłość
12.40 Warsztaty: robienie nadruków na koszulkach
13.00 Program Lepszego Świata
14.00 Warsztaty: robienie transparentu
15.00 OBIAD
16.00 FILM + prelekcja
17.30 Konkurs: warsztat- niespodzianka Smile
19.00 KOLACJA
19.45 Integracja, czas wolny

Niedziela 20.09.

10.00 ŚNIADANIE
11.00 PR i kształtowanie wizerunku organizacji
11.30 Zakładanie skrzynek na serwerze LŚ i warsztat: obsługa list newsletterowych
12.00 Warsztat: robienie tablic na zgromadzenia publiczne (przygotowanie graficzne, wydruk, składanie tablic)
13.30 ABC zgromadzeń publicznych i akcji (warunki prawne, etapy przygotowania i realizacji akcji): teoria + warsztat
15.50 Podpisanie umów o wolontariat
16.00 OBIAD
17.00 Zakończenie; dla chętnych- filmy, dyskusje

Bardzo prosimy o punktualność.

Obiady, kolację 19.09 i śniadanie 20.09 zapewniamy, choć zrzutka solidarnościowa byłaby miłym gestem;)

Dojazd do Poznania na własny koszt.

Wszelkie informacje można uzyskać pod numerami: 61 8525 679 (pn-pt 11-19), 602 225 366 (24H;)) lub mailowo: stowarzyszenie@lepszyswiat.org.pl

Lepszy Świat - jest możliwy !
_________________
www.lepszyswiat.org.pl
www.przebudzenie.org.pl
www.lepszyswiat.salon24.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
shinobi




Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 449
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 05:44, 04 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo wszystko fajnie tylko:
dlaczego musze podawac swoje dane typu pesel by sie dołączyć do spotkania.
dlaczego jak sie zgłosze a nie przyjde bede musiał zapłacić 200zł kary(kosztów uczestnictwa)? Rozumiem ze jesli przyjde ktos te 200zł za mnie wyklada i pytam sie kto? kto za wami stoi?
dlaczego w ogole trzeba sie zapisywac?
dlaczego nie zorganizowaliscie otwartych wykladów.
dlaczego prowadzicie akcje "klimat teraz"
dlaczego promujecie hasło, że neoliberalizm jest nieracjonalny
dlaczego w Waszej deklaracji programowej napisaliscie, że dążycie "do społecznej, ekonomicznej i politycznej integracji globu(...)aż do stworzenia jednego, w pełni demokratycznego, federalnego państwa". Czy to nie jest przypadkiem głowny cel NWO?
http://www.lepszyswiat.org.pl/files/deklaracja%20programowa.pdf

czekam na odpowiedzi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
chokebore




Dołączył: 13 Lis 2008
Posty: 205

PostWysłany: 07:59, 04 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

HEHEHEHEH
NO Janasik smialo:D
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Lech




Dołączył: 13 Lut 2009
Posty: 348
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:43, 04 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pesel????!!! Kara za nieobecność???? Integracja globu????!!! "Lepszy świat" - wolne żarty.

Kolego M. Janasik: weź blaszkę i się pierdolnij w czaszkę. Jak powiedział Michael Corleone do brata: "Obrażasz moją inteligencję".

Żegnam Pana ozięble.

Lech
_________________
lechszukapracy@gmail.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
M. Janasik




Dołączył: 22 Sie 2009
Posty: 56
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:21, 04 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

shinobi napisał:
Bardzo wszystko fajnie tylko:
dlaczego musze podawac swoje dane typu pesel by sie dołączyć do spotkania.
dlaczego jak sie zgłosze a nie przyjde bede musiał zapłacić 200zł kary(kosztów uczestnictwa)? Rozumiem ze jesli przyjde ktos te 200zł za mnie wyklada i pytam sie kto? kto za wami stoi?
dlaczego w ogole trzeba sie zapisywac?
dlaczego nie zorganizowaliscie otwartych wykladów.
dlaczego prowadzicie akcje "klimat teraz"
dlaczego promujecie hasło, że neoliberalizm jest nieracjonalny
dlaczego w Waszej deklaracji programowej napisaliscie, że dążycie "do społecznej, ekonomicznej i politycznej integracji globu(...)aż do stworzenia jednego, w pełni demokratycznego, federalnego państwa". Czy to nie jest przypadkiem głowny cel NWO?
http://www.lepszyswiat.org.pl/files/deklaracja%20programowa.pdf

czekam na odpowiedzi


1. żebyśmy wiedzieli że jesteś pełnoletni, poza tym jest to potrzebne do umowy o wolontariat. Działamy na legalu:)
2. żeby nie było sutuacji, że przygotujemy wszystko na 20 osób, a przyjedzie 5, bo resztę ktos zaprosił na imprezę, czy znaleźli fajny film w telewizji. Udział jest bezpłatny, jak ktoś jest nieodpowiedzialny powinien zapłacić karę i tyle.
3. Stoi za nami ludzkość. Sprawozdanie finansowe jest na www, troche wysiłku... Projekty pomocowe- konkursy grantowe. Projekty antysystemowe- głównie składki. Chyba nie oczekujesz, że napisze ci adresy darczyńców?Wink
4. Zapisywać się trzeba, żebysmy wiedzieli, czy wogóle ktoś przyjedzie i ew. ile osób. w tym samym czasie jesteśmy na targach pozarządowych i musimy podzielić kadrę. Zrób jakiekolwiek szkolenie to zobaczysz o co chodzi, to zupełny standard.
5.Organizujemy masee otwartych wykładów, projekcji filmów etc, wystarczy zerknąć na naszą stronę (ech...). To jest szkolenie dla chętnych do działalności, rządzi się innymi zasadami- chcemy wiedzieć z kim mamy do czynienia i pewne informacje (np. doświadczenie w innych organizacjach) zweryfikować. wierz mi, mamy spora praktykę.
6. Klimat teraz- zamiast wierzyć w brednie prawicy amerykańskiej (przypominam, że to ci sami ludzie, którzy uważają, że Bush jest opanowany przez demona lol), wystarczy pojechać na północ, lub przejrzeć statystyki dotyczące klęsk żywiołowych. Więcej informacji chętnie udzieli ci nasza koordynatorka tej kampanii- wystarczy napisać prośbę na maila...
7. Neoliberalizm jest nieracjonalny dla ludzkości,a racjonalny dla oligarchii finansowej, która nami rządzi. Chętnie rozwinę temat, ale może w innym wątku?Smile
8. Mamy cele skrajnie odwrotne od NWO. Czy skoro również uważamy, że z wielu przyczyn ludzi jest za dużo i chcemy ograniczyć przyrost naturalny, ale NIE mordować w tym celu kogokolwiek (tylko przez stopniowe działania i uczenie ludzi odpowiedzialności za planetę oraz promocję środków antykoncepcyjnych) to znaczy, że jesteśmy za NWO?Smile Nie obrażaj nas, parę razy zatrzymywali nas na antyszczytach przeciwko ich rządom... To, że coś postuluje NWO, czy rząd USA/UE nie musi oznaczać, że od razu się mylą. Kwestia celów intencji a przede wszystkim wykonania. Jesteśmy alterglobalistami gdyż uważamy, że w XXI wieku wiele problemów może być rozwiązanych wyłącznie na płaszczyźnie globalnej. A ja osobiście chciałbym np. jechać kiedyś do WOLNYCH Chin bez paszportu, zlikwidować płynące z podziałów na śmieszne państewka konflikty, konkurencję i wojny. Polacy, Niemcy, Chińczycy, czy Amerykanie sa moimi braćmi i siostrami, nie rozumiem dlaczego mam sie od nich odgradzać karabinami na granicach...

Mam nadzieję, że zaspokoiłem ciekawość, zapraszam do Poznania.

a wszystkim na tym forum radze szczerze i bez złośliwości- zamiast ciągle gadać jaki to świat jest zły weźcie się wreszcie do działania!!!
Jakoś nie widzę peanów na naszą cześć, że udało nam sie z innymi bratnimi organizacjami zablokować Pakiet Telekomunikacyjny, czy Dyrektywę Bolkesteina... Jesteście niedoinformowani?Smile
_________________
www.lepszyswiat.org.pl
www.przebudzenie.org.pl
www.lepszyswiat.salon24.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
M. Janasik




Dołączył: 22 Sie 2009
Posty: 56
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:24, 04 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aha- jeszcze jedno.
Jeżeli sobie roicie, że wasze dane osobowe nie są jeszcze w kartotece ABW, to jesteście naiwni jak dzieci...
więc nie bójcie się tak- władza o was wie, a na razie możemy działać z otwarta przyłbicą, bo w ramach prawa można zrobić naprawdę wiele:) Naprawdę trzeba tylko chciećSmile
_________________
www.lepszyswiat.org.pl
www.przebudzenie.org.pl
www.lepszyswiat.salon24.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:32, 04 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taaa , gdzie jest odpowiedź na to pytanie?
shinobiego:
Cytat:
dlaczego w Waszej deklaracji programowej napisaliscie, że dążycie "do społecznej, ekonomicznej i politycznej integracji globu(...)aż do stworzenia jednego, w pełni demokratycznego, federalnego państwa" ?


Cytat:
- nasza wizja alterglobalizmu to dąŜenie do społecznej, ekonomicznej i politycznej integracji globu
(przy zachowaniu szacunku dla odrębności kulturowych dających się pogodzić z unifikacją prawną – a więc
likwidując usankcjonowane prawnie kamieniowanie kobiet, tortury więźniów, czy rytualne okaleczanie
dzieci), aŜ do stworzenia jednego, w pełni demokratycznego, federalnego państwa
- konsekwencją proponowanych przez nas przemian ekonomicznych, demokratycznych i kulturowych będzie
likwidacją wojen, głodu, biedy, zacofania technologicznego, braku dostępności do bezpłatnej edukacji

i opieki zdrowotnej na całym świecie
- proponowane przez nas zmiany gospodarcze umoŜliwią globalne inwestycje socjalne, naukowe, energetyczne
i ekologiczne, podnosząc jakość i długość Ŝycia wszystkich mieszkańców naszej planety
- dąŜymy do pokojowego i demokratycznego przejęcia władzy przez alterglobalistyczne ruchy społeczne w
poszczególnych krajach oraz późniejszą przyspieszoną, opartą na współpracy a nie zwalczaniu się
[b]integrację gospodarczą i polityczną krajów w federacyjną, globalną demokrację uczestniczącą[/b
]
http://www.lepszyswiat.org.pl/files/deklaracja%20programowa.pdf
Laughing
Żeś Pan wdepnął jak...
dobrze ,że prawda2. info czuwa...bravo shinobi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
M. Janasik




Dołączył: 22 Sie 2009
Posty: 56
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:02, 04 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proponuje naukę czytania ze zrozumieniem...

"Jesteśmy alterglobalistami gdyż uważamy, że w XXI wieku wiele problemów może być rozwiązanych wyłącznie na płaszczyźnie globalnej. A ja osobiście chciałbym np. jechać kiedyś do WOLNYCH Chin bez paszportu, zlikwidować płynące z podziałów na śmieszne państewka konflikty, konkurencję i wojny. Polacy, Niemcy, Chińczycy, czy Amerykanie sa moimi braćmi i siostrami, nie rozumiem dlaczego mam sie od nich odgradzać karabinami na granicach..."

Widzę, że z edukacją polityczną tu kiepsciutko, więc rozwinę: na tym własnie, m.in. na globalnej integracji, polega alterglobalizm. I nie piszcie mi tu o NWO, bo kurcze na szczytach G8, WTO, IMF, WB (w październiku jedziemy protestować na podwójnym szczycie IMF/WB w Turcji- zapraszam jak jesteście chętni) to nas pałują, parę osób zgineło na barykadach, a wy tu z całym szacunkiem onanizujecie sie przed kompami jacy to jesteście wspaniali i świadomi. Co robicie, by pokonać system? Nic...
Aha, zapomniałem, zasady konspiracji nie pozwalają Wam na to LOL No po prostu lepsze od joemonstera Smile))

Przeczytajcie poza deklaracją rozwinięcia m.in. w tekście o demokracji uczestniczącej, o minimalnym dochodzie gwarantowanym. Zacznijcie wchodzić na indymedia, czytać prasę niezależną, choćby Obywatela, czy Le Monde Diplomatique. O naszym Alterglobalu nie wspomnęSmile Może coś zrozumiecie.

EDIT: celem NWO nie jest integracja sama z siebie, ale stworzenie za jej pośrednictwem globalnej dyktatury, przy której komunizm, czy nazizm to przedszkole. My chcemy globalnej integracji i globalnej federalnej demokracji opartej o państwa narodowe, na zasadach demokracji uczestniczącej. To zasadnicza różnica, choć trzeba sobie zadać trochę trudu i przeczytać jak demokracja uczestnicząca działa. Mimo to polecam...

Parafrazując jedną piosenkę: "Z Wami, czy bez Was, bitwa toczy sie dalej"
_________________
www.lepszyswiat.org.pl
www.przebudzenie.org.pl
www.lepszyswiat.salon24.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:08, 04 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Parafrazując jedną piosenkę: "Z Wami, czy bez Was, bitwa toczy sie dalej"


ależ proszę bardzo ...proszę jednak wiedzieć ,że dla ludzi , którzy siedzą w temacie już dłużyszy czas na forum i mają dość wyrazistą świadomość siebie i otaczającej rzeczywistości to poklasku Pan tu nie znajdzie.
Tych ludzi o których wspominam nie jest tu większość , ale są.

Cytat:
A ja osobiście chciałbym np. jechać kiedyś do WOLNYCH Chin bez paszportu, zlikwidować płynące z podziałów na śmieszne państewka konflikty, konkurencję i wojny. Polacy, Niemcy, Chińczycy, czy Amerykanie sa moimi braćmi i siostrami, nie rozumiem dlaczego mam sie od nich odgradzać karabinami na granicach.


Ten infantylny konrargument mający odwołanie do uczuć odbiorcy to se Pan zachowaj dla tych co za Panem podążają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kajfi8




Dołączył: 10 Lip 2009
Posty: 52
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:31, 04 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem to za...sta inicjatywa. Przynajmniej cos robia!! Gdybym byl w Polsce pod koniec wrzesnia napewno bym pojechal. Choc przyznam, ze jest to podejrzane ze tak chetnie wywalaja kase na pozyskanie nowych czlonkow... Tak jak u dealera samochodowego Smile Daja poczestunek kawke a potem wciskaja ci cos czego tak naprawde nie potrzebujesz za duza kase...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Guru7




Dołączył: 12 Lis 2008
Posty: 195
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:45, 04 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Jesteśmy alterglobalistami gdyż uważamy, że w XXI wieku wiele problemów może być rozwiązanych wyłącznie na płaszczyźnie globalnej.

ta? a jakie to problemy? i powiedz gdzie w tym calym zamieszaniu mialaby miejsce Polska przy Rosji, Chinach, Usa, Niemcach, Francji, W. Brytani, Japonii itd, juz nie wspominajac o rzeszy pozostalych kraji, posiadajacych podobne bogactwo i ludnosc co my.


Cytat:
A ja osobiście chciałbym np. jechać kiedyś do WOLNYCH Chin bez paszportu, zlikwidować płynące z podziałów na śmieszne państewka konflikty, konkurencję i wojny. Polacy, Niemcy, Chińczycy, czy Amerykanie sa moimi braćmi i siostrami, nie rozumiem dlaczego mam sie od nich odgradzać karabinami na granicach...


poki co to tylko z niemcami mamy "granice", wiec nie wiem o co ci chodzi, w ogole to nie uwazam wyzej wymienionych za moich braci, bo wiem, ze oni mnie za takiego nie uwarzaja, poza tym nie ma "smiesznych panstewek" bo kazdy narod ktory stanowi na danym terenie wiekszosc (+/- 80%) powinien miec prawo do samostanowienia

Cytat:

My chcemy globalnej integracji i globalnej federalnej demokracji opartej o państwa narodowe, na zasadach demokracji uczestniczącej. To zasadnicza różnica, choć trzeba sobie zadać trochę trudu i przeczytać jak demokracja uczestnicząca działa. Mimo to polecam...



juz teraz trudno pogodzic interesy narodowe panstw UE gdzie panstwa sa z jednego nurtu kulturowego, a jakby dolaczyc do tego reszte swiata, muzulmanow, chinczykow itd to by na pewno, mozna by globalnie rzadzic, sprawami typu aborcja, antykoncepcja czy jakim kolwiek "parzacym" probleme, czy Ty w ogole wierzysz w to co piszesz?

ta cala inicjatywa jest jakas smieszna, w rzeczywistosci ma ona na celu zdobycie nowych czlonkow dla waszej organizacji, wygladacie jak jakas partia

a wasza nazwa alterGLOBALISCI, mysle, ze wiekszosc ludzi z forum zadnych globalistow nie potrzebuje, trafiles pod zly adres
a gadki w stylu my cos robimy a wy nie, to schowaj gleboko w kieszen bo tu pod ambicje nikogo nie skolujesz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
M. Janasik




Dołączył: 22 Sie 2009
Posty: 56
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:24, 04 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najpierw Tańcząca - wybacz, ale jeżeli o Twojej świadomości ma świadczyć staż na forum, to jest to doprawdy smutne... Świadomość oznacza równiez zrozumienie konieczności podjęcia działania, inaczej to tylko pusty frazes. Napisz w ilu akcjach wzięłaś udział, ile dokonałaś w walce z elitami, ilu ludzi przekonałaś do podjęcia walki- tylko to się dla mnie liczy.


Guru7 napisał:
Cytat:
Jesteśmy alterglobalistami gdyż uważamy, że w XXI wieku wiele problemów może być rozwiązanych wyłącznie na płaszczyźnie globalnej.

ta? a jakie to problemy? i powiedz gdzie w tym calym zamieszaniu mialaby miejsce Polska przy Rosji, Chinach, Usa, Niemcach, Francji, W. Brytani, Japonii itd, juz nie wspominajac o rzeszy pozostalych kraji, posiadajacych podobne bogactwo i ludnosc co my.


Cytat:
A ja osobiście chciałbym np. jechać kiedyś do WOLNYCH Chin bez paszportu, zlikwidować płynące z podziałów na śmieszne państewka konflikty, konkurencję i wojny. Polacy, Niemcy, Chińczycy, czy Amerykanie sa moimi braćmi i siostrami, nie rozumiem dlaczego mam sie od nich odgradzać karabinami na granicach...


poki co to tylko z niemcami mamy "granice", wiec nie wiem o co ci chodzi, w ogole to nie uwazam wyzej wymienionych za moich braci, bo wiem, ze oni mnie za takiego nie uwarzaja, poza tym nie ma "smiesznych panstewek" bo kazdy narod ktory stanowi na danym terenie wiekszosc (+/- 80%) powinien miec prawo do samostanowienia

Cytat:

My chcemy globalnej integracji i globalnej federalnej demokracji opartej o państwa narodowe, na zasadach demokracji uczestniczącej. To zasadnicza różnica, choć trzeba sobie zadać trochę trudu i przeczytać jak demokracja uczestnicząca działa. Mimo to polecam...



juz teraz trudno pogodzic interesy narodowe panstw UE gdzie panstwa sa z jednego nurtu kulturowego, a jakby dolaczyc do tego reszte swiata, muzulmanow, chinczykow itd to by na pewno, mozna by globalnie rzadzic, sprawami typu aborcja, antykoncepcja czy jakim kolwiek "parzacym" probleme, czy Ty w ogole wierzysz w to co piszesz?

ta cala inicjatywa jest jakas smieszna, w rzeczywistosci ma ona na celu zdobycie nowych czlonkow dla waszej organizacji, wygladacie jak jakas partia

a wasza nazwa alterGLOBALISCI, mysle, ze wiekszosc ludzi z forum zadnych globalistow nie potrzebuje, trafiles pod zly adres
a gadki w stylu my cos robimy a wy nie, to schowaj gleboko w kieszen bo tu pod ambicje nikogo nie skolujesz


1. Już ci mówię: globalne regulacje dotyczące handlu światowego, w tym niszczenie Trzeciego świata przez nieuczciwe regulacje WTO i politykę Północy w tym zakresie; do tego: ochrona środowiska, praw pracowniczych, praw konsumenckich, rozwiązywanie konfliktów zbrojnych; Konieczna jest demokratyzacja WTO, IMF, WB, gruntowna reforma ONZ z likwidacją Rady Bezpieczeństwa na czele i demokratyzacją agend w rodzaju WHO. Jeżeli to dla Ciebie mało to przykro mi bardzo...

2. Hm... myślałem, że nie tylko z Niemcami mamy granice (akurat ta najłatwiej przekraczać chyba że zawieszają Schengen na nasze protesty), ale pewnie mnie NWO oszukuje lol
Wyjedź na jakiś antyszczyt, zbrataj się z dziesiątkami tysięcy ludzi z całego świata- tam Niemcy, Rosjanie, Polacy, Amerykanie idą w jednym szeregu walcząc z globalną tyranią. Oni uważają nas za braci- przypomnę, że Dyrektywę Bolkesteina udało się obalić w dużej mierze dzięki solidarności ze strony alterglobalistycznych organizacji z Francji, Niemiec, Włoch i Hiszpanii. Nacjonalizm jest socjotechniką, którą nasi władcy stosuję by nas podzielić. Powinniście to już zrozumieć...

3. Intergracja UE wygląda jak wygląda z dwóch powodów: po pierwsze ponieważ jest prowadzona przeciwko LUDZIOM (świadomie piszę ludziom, nie narodom, gdyż równie ogranicza prawa i poziom życia Niemców, Polaków etc) przez elity pozbawione realnej kontroli publicznej i współudziale korporacyjnych mediów; po drugie zaś- przez skrajnie prawicowe partyjki grające na melodię nacjonalizmu i wygrywające interesy narodowe ponad humanizm i interes LUDZI. Niezależnie od koloru kawałków płótna, pod jakimi się urodzili...

4. Zdaję sobie sprawę, że sporo ludzi na tym forum to niestety antyglobaliści marzący o powrocie do XIX wieku i autonomizmu narodowego. Cóż, nikt nie jest doskonały... Sad Ale już jedna osoba stąd się zgłosiła, więc jestem dobrej myśli:)

5. Nikogo nie biorę na ambicję, tylko jestem ciekawy co robią ludzie, którzy jadą innych, dla sprawy o którą w sferze deklaratywnej ponoć walczą. Jakieś konkrety? Nawet skrajnie prawicowych organizacji w Polsce trochę jest- robicie coś w nich poza pisaniem na forum i codziennym tyraniem na fortuny naszych władców?
_________________
www.lepszyswiat.org.pl
www.przebudzenie.org.pl
www.lepszyswiat.salon24.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
M. Janasik




Dołączył: 22 Sie 2009
Posty: 56
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:31, 04 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kajfi8 napisał:
Moim zdaniem to za...sta inicjatywa. Przynajmniej cos robia!! Gdybym byl w Polsce pod koniec wrzesnia napewno bym pojechal. Choc przyznam, ze jest to podejrzane ze tak chetnie wywalaja kase na pozyskanie nowych czlonkow... Tak jak u dealera samochodowego Smile Daja poczestunek kawke a potem wciskaja ci cos czego tak naprawde nie potrzebujesz za duza kase...


Widzisz, dla najbardziej zaangażowanych w naszą działalność walka o lepszy świat to po prostu życiowy priorytet (wprowadziliśmy też dobrowolne samoopodatkowanie na takie projekty). Obudzenie chociaż jednej osoby do walki jest dla mnie warte każdej ceny. Patetyczne może, ale prawdziwe.
No i myślę, że akurat wolności i prawdziwej demokracji ludzie realnie potrzebują, więc to nie jak u dilera samochodowego Smile
Zgłoś się do nas jak wrócisz do Polski- na stowarzyszenie@lepszyswiat.org.pl lub na priva na tym portalu, jeżeli faktycznie chcesz coś zrobić, to na pewno coś wymyślimy, nawet jeżeli nie zgadzasz się z nami w 100%. W wielu projektach są z nami ludzie majacy bardzo odmienne poglądy- mamy w banku czasu zarówno komunistę, jak UPR-owca:) W naszych akcjach biorą udział zarówno chrześcijanie, muzułmanie, buddyści, krisznowcy jak ateiści- po prostu chca zmienic świat na lepsze, zaczynając oczywiscie od swojego lokalnego podwórka:)
_________________
www.lepszyswiat.org.pl
www.przebudzenie.org.pl
www.lepszyswiat.salon24.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
slidexman




Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 828
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:30, 04 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pomysl ciekawy ale jak czytam o placy minimalnej i o tym ze nie dzielcie ludzi na prawych i lewych to mi sie to gryzie
_________________
Otwarte Piramidy Finansowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:47, 04 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taaa
a lepszy świat sponsoruję proszę Państwa kto?
no jak to kto ...między innymi Fundacja Batorego Laughing i wszystko jasne.

http://www.lepszyswiat.org.pl/sponsorzy-partnerzy.html

Temat: George Soros czyli fundacja Sorsa =Fundacja Batorego

viewtopic.php?t=2724
użytkownicy niech zajrzą pod w/w temat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:57, 04 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to ładnie Tańcząca! Bez komentarza!

http://www.batory.org.pl/ofund/spr2007/8.htm
Cytat:
Dotacje 2007
Fundacja Lepszy Świat / Poznań
Biuro demokracji uczestniczącej – zebranie i analiza informacji o istniejących konfliktach i sporach między władzami miasta i mieszkańcami oraz zbadanie sposobów postępowania poznańskich władz w takich sytuacjach. 38 440 zł

http://pl.wikipedia.org/wiki/Fundacja_im._Stefana_Batorego
Cytat:
Fundacja im. Stefana Batorego ... założona przez amerykańskiego finansistę i filantropa, George’a Sorosa

Janasik wypierdalaj werbować Sorosa!

Jak śmiesz w ogóle mówić o lepszym świecie, będąc finansowanym przez człowieka chcącego uczynić z niego piekło! Dla kogo ma być lepszy, dla ciebie sprzedajna kurwo!
_________________
arrow Mossad did 9/11, ALL THE PROOF IN THE WORLD!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krystao




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 106
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:41, 04 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi, zwracam się z uprzejmą i oficjalną prośbą o rozważenie ograniczenia ilości postów Janasika.

Jeśli już stosujemy ograniczenie liczby postów na dzień, to nie widzę lepszego powodu do zastosowania tej praktyki, niż werbowanie do udziału w akcjach firmowanych przez Sorosa.

Jeśli to nie oznacza bycia 'agentem', to nie wiem co mogło by być lepszym dowodem na złe intencje użytkownika...
_________________
Capitalism is the astounding belief that the most wickedest of men will do the most wickedest of things for the greatest good of everyone. - J.M.Keynes
http://www.storyofstuff.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
brainwash




Dołączył: 01 Lut 2006
Posty: 567
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:50, 04 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi miał racje, nie godząc si ę na żadne darowizny (wpłaty na serwer itp...) Możesz całe życie być zacnym doktorem pediatrą. Ale wystarczy że tylko raz, zobaczą jak robisz loda, i na resztę swojego istnienia w tym świecie, zostaniesz "producentem lodów" Każdy zapomni że byłeś kiedyś "zacnym doktorem" Jaki z tego morał ? Kup sobie tabliczkę czekolady.
_________________
Kto wyrządził rasie ludzkiej tak wiele złego ? Inimicus homo hoc fecti - " nieprzyjaciel człowieka to uczynił "
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Guru7




Dołączył: 12 Lis 2008
Posty: 195
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:10, 04 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sikorski napisał:
Cytat:

George Soros - wielki deprawator


Organizatorem logistycznego i finansowego zaplecza dla celów realizowanych przez Komisję Trójstronną jest George Soros (ur. 12 stycznia 1930 r. na Węgrzech) - mieszkający w USA, jeden z najbardziej znanych spekulantów finansowych żydowskiego pochodzenia.

George Soros mieszkał na Węgrzech do 1946 r. Jako nastolatek próbował handlować walutą na czarnym rynku. W 1947 r. wyemigrował do Wielkiej Brytanii, gdzie w 1952 r. ukończył studia w London School of Economics. W czasie studiów uczestniczył m.in. w seminariach Karla Poppera, od którego przejął ideologię tzw. społeczeństwa otwartego. W 1956 r. Soros przeniósł się do USA, z postanowieniem zarobienia pieniędzy, które pozwoliłyby mu "pracować jako pisarz i filozof". Dzięki spekulacjom finansowym Soros dorobił się majątku, który ocenia się na 5-7 mld dolarów.
Początki fortuny George'a Sorosa mają swoje źródło w inwestycjach giełdowych prowadzonych akcjami firm zajmujących się utylizacją śmieci. Wobec kryzysu rynkowego nikt nie wierzył wówczas w możliwość dorobienia się na grze giełdowej, jednak Soros zdecydował się lokować posiadane fundusze, wychodząc ze słusznego założenia, że skoro firmy owe przetrwały najgorszy kryzys, muszą mieć istotną zdolność do kreowania zysku, która w przyszłości spowoduje wzrost ich kursu. Soros zyskał światowy rozgłos 22 września 1992 r., gdy w ciągu jednego dnia zarobił około miliarda dolarów. Przyjął, że brytyjski funt jest przewartościowany i dokonał stosownej spekulacji, zmuszając Bank Anglii do wycofania funta z koszyka wymiany walut.
George Soros jest powszechnie krytykowany za nieetyczny sposób, w jaki doszedł do swojej fortuny. Dokonywał on operacji finansowych, których nieodłączną częścią było pozbawianie oszczędności milionów rodzin na całym świecie. W jednej chwili traciły one część lub całość dorobku np. z powodu gwałtownego spadku kursu walut, w których zostały ulokowane oszczędności. Wielu bez trudu wybacza mu ten niegodziwy sposób zarobkowania, a nawet podaje go za wzór finansisty, argumentując, że używa zarobionych pieniędzy z pożytkiem dla innych. W efekcie amerykańsko-żydowski spekulant otrzymał doktoraty honoris causa New School for Social Research (Nowy Jork), Uniwersytetu Oksfordzkiego (1980 r.), Uniwersytetu Ekonomicznego w Budapeszcie i Uniwersytetu w Yale (1991 r.).
Wielu komentatorów uważa jednak, że nazywanie Sorosa filantropem jest świadomą manipulacją, ponieważ nie udziela on pomocy potrzebującym, lecz jego szczodrobliwość sprowadza się do finansowania ideologii tzw. społeczeństwa otwartego. Za pojęciem tym kryje się idea budowy ogólnoświatowego społeczeństwa, którego formą organizacyjną nie będą państwa narodowe, lecz coś w rodzaju stanów zjednoczonych świata, z pełnym przepływem ludzi, idei, towarów etc. Z tego powodu niektórzy określają Sorosa jako "niebezpiecznego wroga państwa narodowego". Swoje cele realizuje on poprzez ufundowany przez siebie Instytut Społeczeństwa Otwartego (ISO) i podporządkowane mu liczne fundacje. Soros ufundował też, kosztem 250 mln dolarów, Uniwersytet Środkowoeuropejski w Budapeszcie, który jest obok ISO głównym narzędziem indoktrynacji młodzieży w duchu tzw. społeczeństwa otwartego.Na najważniejszy teren swojej działalności wybrał kraje dawnego bloku komunistycznego. Przez pewien czas hojnie sponsorował także reformy prezydenta Rosji Borysa Jelcyna. Wszystkie fundacje Sorosa prowadzą działania zmierzające do zmiany stanu świadomości społecznej całych narodów postsowieckiego obszaru. Obok "edukacji" młodzieży na Uniwersytecie Środkowoeuropejskim służy temu także finansowanie stosownych publikacji, a także mediów.
Jedną ze strategii realizowanych w budowie społeczeństwa otwartego jest destrukcja społeczeństw zbudowanych w oparciu o chrześcijańskie zasady moralne. W tym celu Soros finansuje szereg demoralizujących i antynatalistycznych programów, jak np. upowszechnienie i "ulepszenie jakości usług aborcyjnych". W ramach tej strategii ISO intensywnie wspiera także wszelkie środowiska, których działalność prowadzi do społecznej demoralizacji i deprawacji młodzieży i dzieci. Dzięki finansowemu wsparciu fundacji Sorosa w wielu państwach zyskały na znaczeniu ruchy i organizacje tzw. mniejszości seksualnych, które wcześniej praktycznie tam nie istniały. Mianem tym określa się ruchy promujące nienormalne i chore zachowania seksualne. Celem dążeń Sorosa jest także zniszczenie opartego na autorytecie, tradycyjnego modelu edukacyjnego. W ten sposób przygotowuje on teren pod budowę światowego państwa zamieszkałego przez globalne "otwarte" społeczeństwo. Soros poczynił w tym kierunku znaczne kroki. Finansista jest uważany za ojca i sponsora "kolorowych rewolucji" w Jugosławii, Gruzji i na Ukrainie, gdzie władzę przejęli zwolennicy głoszonych przez niego idei, których reprezentanci zasiadają wespół z Sorosem w Komisji Trójstronnej.
O tym, jak ważne dla Sorosa są te działania, świadczy jego ubiegłoroczny atak na prezydenta USA George'a W. Busha. Konsekwentnie i skutecznie broniąc świętości życia i rodziny, Bush zagroził urzeczywistnieniu destrukcyjnych pomysłów żydowsko-amerykańskiego spekulanta. Soros, który przez lata nie angażował się bezpośrednio w politykę, odstąpił od tej zasady, przyjmując za "główne zadanie" swego życia usunięcie Busha z fotela prezydenta USA. Ogółem wydał na kampanię przeciwko George'owi W. Bushowi 15,5 mln dolarów.
Znaczącą rolę w planach George'a Sorosa odgrywa położona w centrum Europy, pomiędzy Zachodem a Wschodem, Polska. Głównym narzędziem propagowania wynaturzonej idei społeczeństwa otwartego jest finansowana przez Sorosa Fundacja im. Stefana Batorego. Budując w Polsce struktury do realizacji swojej koncepcji społeczeństwa otwartego, Soros oparł się głównie na środowisku dawnej Unii Wolności (obecnie Partia Demokratyczna demokraci.pl), Unii Pracy, w znacznym stopniu Platformy Obywatelskiej i SDPl.
Bardzo ważnym celem sieci sorosowskich fundacji działających w krajach dawnego bloku wschodniego jest stworzenie międzynarodowej, skomputeryzowanej bazy danych osobowych, pozwalającej zachodnim instytucjom na łatwe wyszukanie wygodnych dla nich i lojalnych osób. Tacy ludzie, obejmując w swoich macierzystych krajach eksponowane stanowiska w mediach, biznesie, a nawet administracji państwowej stają się cennymi "agentami wpływu" na usługach zachodnich instytucji i korporacji. Istnienie bazy danych ma także potężny wpływ na siłę oddziaływania w tym regionie Komisji Trójstronnej.
Swoje ludobójcze idee "filantrop" Soros szerzy w państwach, które od kilkunastu lat borykają się z jednym z najniższych wskaźników płodności na świecie i gdzie, z nielicznymi wyjątkami, zabijanie dzieci poczętych jest w praktyce możliwe na każde żądanie. Chociaż są to często społeczeństwa żyjące w skrajnej biedzie, to jednak Sorosowskie fundacje nie wspierają inicjatyw, które przyczyniłyby się do generalnej poprawy życia ludności. Nie obchodzi więc go los ludzi, którzy naprawdę potrzebują pomocy.
George Soros powiedział kiedyś o sobie, że "jeśli kiedykolwiek istniał człowiek, który pasował do stereotypu ponadnarodowego, bolszewickiego, żydowskiego, syjonistycznego, światowego konspiratora - to właśnie ja nim jestem".
Krzysztof Warecki


http://www.dlapolski.pl/viewpage.php?page_id=24


w cytacie powzolilem zaznaczyc sobie co ciekawsze wzgledem tego tematu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gentleman




Dołączył: 03 Lut 2009
Posty: 87
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:11, 04 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Atakujecie człowieka bo oprócz obsrywania tylko wątków jak większość tutaj wziął się za działanie? Pogratulować. Popatrzcie na ich akcje i zastanówcie się jeszcze ze 3 razy nad sobą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krystao




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 106
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:17, 04 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gentleman napisał:
Atakujecie człowieka bo oprócz obsrywania tylko wątków jak większość tutaj wziął się za działanie? Pogratulować. Popatrzcie na ich akcje i zastanówcie się jeszcze ze 3 razy nad sobą.


Piekło jest wybrukowane dobrymi intencjami. Jak ma się działać w sposób szkodliwy, to już lepiej nic nie robić.
_________________
Capitalism is the astounding belief that the most wickedest of men will do the most wickedest of things for the greatest good of everyone. - J.M.Keynes
http://www.storyofstuff.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:29, 04 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gentleman napisał:
Atakujecie człowieka bo oprócz obsrywania tylko wątków jak większość tutaj wziął się za działanie? Pogratulować. Popatrzcie na ich akcje i zastanówcie się jeszcze ze 3 razy nad sobą.

A ty się z choinki urwałeś Mr. Gentelman? Hitlerjugend też miało fajne akcje ... mundurki i organizacja, promowanie braterstwa i jedności nic tylko podziwiać tak? Też się w końcu wzięli za działanie? I widać jaki był tego wynik ... organizacja finansowana przez uosobienie chodzącego diabła w postaci Sorosa mającego tysiące istnień ludzkich na sumieniu, a ty chcesz wspierać jego komórki infiltracyjne. Lepszy Świat? Akurat!
_________________
arrow Mossad did 9/11, ALL THE PROOF IN THE WORLD!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
chokebore




Dołączył: 13 Lis 2008
Posty: 205

PostWysłany: 17:33, 04 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i pozamiatane:D
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Gentleman




Dołączył: 03 Lut 2009
Posty: 87
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:33, 04 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

goldbug napisał:
Gentleman napisał:
Atakujecie człowieka bo oprócz obsrywania tylko wątków jak większość tutaj wziął się za działanie? Pogratulować. Popatrzcie na ich akcje i zastanówcie się jeszcze ze 3 razy nad sobą.

A ty się z choinki urwałeś Mr. Gentelman? Hitlerjugend też miało fajne akcje ... mundurki i organizacja, promowanie braterstwa i jedności nic tylko podziwiać tak? Też się w końcu wzięli za działanie? I widać jaki był tego wynik ... organizacja finansowana przez uosobienie chodzącego diabła w postaci Sorosa mającego tysiące istnień ludzkich na sumieniu, a ty chcesz wspierać jego komórki infiltracyjne. Lepszy Świat? Akurat!


Idac Twoim tokiem myslenia i podazajac za slownictwem; jesli Twoja corka przyjdzie do Ciebie i z duma powie" Tato, postanowilam rzucic prace na etat, wezme dofinansowanie z Unii i zaloze wlasna firme" to jej odpowiesz "Ty kurwo, Unia to zarodek panstwa totalitarnego, wypierdalaj z mojego domu"?. Proponuje Ci wiecej oglady albo zamkniecie sie w po prostu w piwnicy i dalszego dogorywnia.
Fundacja Batorego pomaga wielu instytucjom,ludziom, inicjatywom i zaprawde nie wszystkie maja na celu mordowanie ludzi.
Pewnie inni z ich sponsorow np www.latawce.info to dostawcy broni a Falun Gong to ich bojowki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:47, 04 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kolejna pralnia mózgów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2, 3   » 
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Chcesz walczyć z NWO? Szkolenie LŚ w Poznaniu
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile