W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Everything is OK  
Podobne tematy
Charlie Veitch zmiana pogladow13
Shopping is OK - cd. Everything is OK 3
cveitch UK - kanal na YT2
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
38 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 18679
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kyuss




Dołączył: 26 Cze 2009
Posty: 250
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:09, 21 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

agharto napisał:
NWOPL napisał:
Charlie w maju tego roku stracil prace, tak wiec z barku funduszy prosi swoich fanow o wsparcie.
Co o tym sadzicie ?


Panie, no zdaje się, że każdy truth seeker wcześniej czy później o to zapyta/poprosi - słuchaczy/wyznawców. Chwilami myślę, że internet to niesamowite i niezagospodarowane miejsce jeśli chodzi o Dziennikarstwo Internetowe.

Alex Jones,
Jane Burgermeister
Piotr Bein


proszę dodajcie następne nazwiska do listy.


A kiedy myślę o Charlim to przypominam sobie artykuł w Guardianie sprzed kilku lat o tym jak MI5 czy 6 zatrudniało właśnie takich Coolowych ludzików do rozpracowywania ruchu hipisowskiego lub punck-owskiego w UK.

Mam nadzieję, że Charlie to głos tylko Charliego.

ps. w tym sztywnym mieście, gdzie nietaktem jest spojrzeć komuś prosto w oczy jadąc wagonem metra, rzeczy które pokazuje nam, rażą naturszczykowską naturalnością Smile Chcę wierzyć, że tak jest naprawdę.


Dosyć niefortunne zestawienie. Stronę szatańskiej grypy wstyd komukolwiek zlinkować.
Jones jaki jest to jest, ale produkuje darmowe filmy a jego informacje to jak na razie podpora całego ruchu. Utrzymuje się ze subskrypcji i sponsorów, fakt przeprowadzał zbiórkę pieniędzy, ale to była zorganizowana akcja na rozwój biura.

Nie rażą mnie prośby o kasę, zwłaszcza jeśli już ktoś na całego zajmuję się przekazywaniem pożytecznych informacji. Podejrzewam, że musi to być wyjątkowo trudne, więc zakładam szczerość intencji.
Jeśli znajdzie się ktoś kto zechce wpłacić to jego sprawa, nikt nie zmusza. Tak to jest, bez papieru jeszcze jakiś czas będzie ciężko...
_________________
The storm is coming.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
pswierq




Dołączył: 07 Sty 2009
Posty: 397
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:19, 21 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Nie rażą mnie prośby o kasę, zwłaszcza jeśli już ktoś na całego zajmuję się przekazywaniem pożytecznych informacji. Podejrzewam, że musi to być wyjątkowo trudne, więc zakładam szczerość intencji.
Jeśli znajdzie się ktoś kto zechce wpłacić to jego sprawa, nikt nie zmusza. Tak to jest, bez papieru jeszcze jakiś czas będzie ciężko...


Lubie ogladac tego faceta, lubie i doceniam organizowane przezn akcje, ale prosba o pieniadze jak dla mnie moze wynikac albo z krytycznej sytuacji, albo z wyrafinowania (ze sie tak delikatnie wyraze).
Jak mozna prosic o pieniadze na walke z systemem ludzi w tym systemie zarabiajacych?
Przeciez wszyscy nasladowcy powinni natychmiast rzucic swoja prace i zajac sie rolnictwem, rzezba badz kadziela.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
etznab




Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 372
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:02, 22 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Albo żaden z was nie stracił pracy albo klepiecie jak potrzaskani!
Wiem co to jest stacić robotę i wiem co to jest uświadomić sobie,ze w tym systemie, w którym żyjemy a tym bardziej w UK jest ciężko funkcjonować bez talarów - gdy chce się żeby ten świat opierał się na bezinteresownej wymianie dóbr bez udziału i niewoli człowieka przez pieniądz!
NAjlepiej takie wypowiedzi, które zaczynają się doszukiwac i osądzać Charliego można ując w starym polskim porzekadle:
"Syty głodnego nigdy nie zrozumie".
Czego Wam jeszcze trzeba? Niedość,ze kolo walczy z systemem i próbuje wskazać,ze nie tak to powinno wyglądać - to jeszcze go osądzacie, że próbuje w ten sposób walczyć z systemem - dajcie spokój z tą ignorancją w stylu dr housa!
Zamiast osadzać innych lepiej zainteresowalibyście się każdy z osobna tym co robicie na codzień - co trudna rzecz do zrobienia?
Lepiej sQpić się na kimś innym, bo wtedy ma się spokój ,że się nikt nie czepia, a tym bardziej ja sam się nie czepiam samego siebie i wszystko jest wporządQ?
Ja nie zamierzam nikomu nic udowadniać a tym samym sobie - jedynie wiem, że to jest jedna ze słusznych dróg by ludzi nie przebudzonych zainteresować faktem, którego nie można obejśc ot tak, i że coś jednak się dzieje - jeszcze nie jest za późno i dużo można zrobić - co też zamierzam uczynić.
Zamiast wynajdywać problemy - sQpcie się raczej na wynajdywaniu ich rozwiązań!
Filantropoów nie braQje w tym i UKowskim kraju - więc nie trzeba się martwić,że Charliemu w formie podatQ bedziemy musieli odpalać rocznie jakąś kwotę, ani tym bardziej w ukrytej formie jak do tej pory ma to miejsce z 1,04 % od dochodu każdego POlaka na KOściół Katolicki!
Więc lepiej pomórzcie NWOPL w tłumaczeniu tych dobrych odcinków, kóre sam biedak w pocie czoła nagina po nocach lub zajmijcie się działaniem w terenie.
P.S> Megafon już mam! Smile
_________________
www.youtube.com/user/WszystkoJestWporzadQ
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Arwena




Dołączył: 23 Kwi 2009
Posty: 593
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:16, 22 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie znam Charliego osobiscie - wiec jakakolwiek ocena może byc krzywdząca.
To co robi moim zdaniem jest bardzo cenne i zaslugujące na szacunek.
Skądinąd na pewno apel brzmialby lepiej gdyby obok prośby o pieniądze, byla też prośba o pracę.
_________________
możliwość pomylenia się to część bycia wolnym
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
NWOPL




Dołączył: 10 Mar 2009
Posty: 567
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:42, 22 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

etznab, zgadzam sie z toba Smile co do zarwanych nocek tlumaczac filmy to tez prawda, so pls help a bit

GOOD NEWS: Danny powrocil w najnowszym filmie WSZYTSKO JEST OK 8
tak wiec jak by ktos chcial pomoc mi z tlumaczeniem tego filmku, to do roboty, ja po 22 dokoncze i wrzuce na yt.
Jezeli uda sie komus przetlumaczyc chociaz kilka minut to niech wysle na nwopl@tenbit.pl dziekowac


_________________
THE REVOLUTION IS NOW
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
agharto




Dołączył: 03 Paź 2009
Posty: 229
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:14, 22 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Arwena napisał:
byla też prośba o pracę.


Ale czy przypadkiem on już nie znalazł pracy? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
etznab




Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 372
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:08, 23 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli w angielskim przekładzie (tudzież wersji) "ludzie owce" są nazwani jako "sheepole" to w polskim odpowiedniku powinno to brzmieć "ludowce" Wink
Wszyscy jesteście ludowcami -heheheh!
Ciekawe ilu LUDOWCÓW się oburzy z PSL?ALbo będą wdzięczni.
Tylko w liczbie pojedynczej nie będzie ja jestem LUDOWCEM tylko LUDOWCĄ.
Taki nasz gramatyczny lapsus czyli "grapsus" - zaczynam się zastanawiać nad hasłami w stylu gry półsłówek:
"gra półsłowek - sra półgłówek".
@NWOPL masz pełne teksty haseł DAnnego i Charliego - zacytuj jakieś żeby podłapać więcej watQw.
24 października - głośny dzień...
_________________
www.youtube.com/user/WszystkoJestWporzadQ
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
slidexman




Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 828
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:24, 23 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Michalkiewicz na swojej stronie http://michalkiewicz.pl publikuje nr konta kwoty jakie wplywaja
mysle ze Charli moze zbierac o wiele wiecej np przec paypal z calego globu
_________________
Otwarte Piramidy Finansowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
NWOPL




Dołączył: 10 Mar 2009
Posty: 567
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:35, 23 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko jest OK 8 - Powrót Dannego Shine


_________________
THE REVOLUTION IS NOW
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
NWOPL




Dołączył: 10 Mar 2009
Posty: 567
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:40, 23 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

etznab napisał:

@NWOPL masz pełne teksty haseł DAnnego i Charliego - zacytuj jakieś żeby podłapać więcej watQw.
24 października - głośny dzień...


Spisalem 2 texty, 1 na grype, 2 na terroryzm, wojne, wklejam je pod artykulami, w zaleznosci od tematyki.
Bede bardzo happy jezeli ich uzyjecie w czasie takich ulicznych akcji z megafonem i nie tylko, powodzenia.

Cytat:
Panie i Panowie, upewnijcie się że jesteście przerażeni przez cały czas.
Ludzie są łatwiejsi do kontrolowania gdy się boją.
Oglądajcie cały czas TVN24 i czytajcie gazety, bądźcie przerażeni świńską grypą, która nie jest groźniejsza od zwykłej grypy ale jednak 5 mld ludzi będzie na nią zaszczepiona.
Bądź dobrym obywatelem, twoje ciało nie należy do Ciebie, należy do Rządu.
Bądź posłuszny i pozwól Rządowi wszczepić Ci w tyłek cokolwiek zechcą.
Im więcej będziemy się bać tym więcej ludzi przyjmie trującą szczepionkę.
Obiecujemy że szczepionka jest pełna wspaniałych chemikaliów, przez które wasze dzieci staną się mądrzejsze.
Rtęć oczywiście że nie powoduje autyzmu.
Rządowi i firma farmaceutycznym zależny tylko na twoim zdrowi, przecież nie na pieniądzach za leki i szczepionki.
Razem zmniejszymy światową populację poprzez zabicie milinów niewinnych kobiet i dzieci, zaczynając od Ciebie, weź szczepionkę na świńską grypę.
Jeżeli szczepionka cię nie zabije, zrobi to świńska grypa.
Obiecujemy wam że nie ma powiązań pomiędzy mediami, rządem a wielkimi korporacjami.
Świńska Grypa to nowa Al-Kaida, więc wszyscy razem bądźmy przerażeni.
Razem pokonamy świńską grypę siedzącą obok Osamy Bin Ladena, który zresztą był martwy przez ostanie 10 lat.
Terroryzm jest bardzo prawdziwy.
Im bardziej bombardujemy niewinne dzieci, tym bardzie bombardujemy Afganistan i Irak, tym mamy mniej terrorystów.
Idziemy na wojnę by zapobiec wojnie !
Zabijamy by zapobiec zabijaniu !.
Bądź posłuszny, bądź dobrym obywatel, rób to co karze ci Rząd, weź szczepionkę.
Zawsze bądź posłuszny, nigdy nie kwestionuj władz, pozostań wystraszony.
Zgłoś natychmiast na Policję każdego, kto mówi ci co innego na temat szczepionek.
Jest bardzo ważne żeby każda informacja dochodząca do Twojego mózgu pochodziła od Rządu albo dużego koncernu farmaceutycznego lub medialnego.
Bądźcie dobrymi obywatelami, nie jesteście niezależnymi, wolnymi istotami, jesteście konsumentami, więc zachowujcie się poprawnie, nie myślcie przez chwilę że możecie decydować za samych siebie.
Pozwólcie Rządowi wbić igłę w wasz tyłek, zasługujecie na to.
Każdy kto myśli samodzielnie jest potencjalnym terrorystą.
Nie kwestionuj władz, bądź wystraszony, a kiedy Rząd mówi ci coś, uwierz w to, dlatego że Rząd zawsze działa w interesie ludzi, Rząd kocha Ciebie, kocha twoją rodzinę tak samo jak kocha rodziny w Iraku I Afganistanie tak jak to widzieliśmy podczas bombardowań, jak również Rząd kocha umierające z głodu dzieci w Afryce.

A tak, weź szczepionkę na świńską grypę, jest bardzo dobra dla Ciebie.

Posłuszeństwo = Wolność

Ministerstwo Prawdy i Propagandy


Cytat:
Chce żebyście się dowiedzieli że słowo terroryzm jest tylko słowem, jest bardzo mądrym słowem używanym żeby was kontrolować.
Terroryzm, terroryzm, terroryzm, Al-Kaida, Mohammed, terroryzm, terroryzm, wojna w Iraku, wojna w Afganistanie, wojna w Iranie
terroryzm, terroryzm, terroryzm, Al-Kaida, Osama bin Laden, Iran, terroryzm, , bójcie się, terror, terror, terror, terroryzm, jest zły, wy jesteście źli, idźcie na zakupy, bójcie się
Nie ma różnicy między terroryzmem a wojną , więc wojna z terroryzmem jest jak wojna z wojną, będziemy zabijać by powstrzymać zabijanie

Terroryści dzięki głupim filmikom na YouTubie, facebookowi i naszej-klasie, wiedzą jak wyglądacie i każdego z was indywidualnie rozwalą samolotem pasażerskim
A tak, weź szczepionkę na świńską grypę, jest bardzo dobra dla Ciebie.

Posłuszeństwo = Wolność

Ministerstwo Prawdy i Propagandy


Troszeczke je przerobilem, wy tez mozecie dodac cos od siebie i tworzyc nowe oryginalne text.
_________________
THE REVOLUTION IS NOW
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
NWOPL




Dołączył: 10 Mar 2009
Posty: 567
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:18, 23 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem


_________________
THE REVOLUTION IS NOW
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
cat-unit




Dołączył: 06 Mar 2009
Posty: 91
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:06, 24 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam delikatne wrażenie, że sporo jest na tym forum tendencji, aby - gdy tylko jakaś teoria zacznie się manifestować w praktyce - unikać odpowiedzialności i lojalności...
To przykre...
Czytałem już obrzucanie błotem fundacji Lepszy Świat, teraz czytam podejrzenia o to, że Charlie jest wtyką...
Mam kolejne wrażenie, że te podejrzenia pochodzą od całkiem fajnych osób, jednak nie ruszających dupy z fotela przed komputerem.
Spróbujcie coś kreatywnego zrobić, przekazać innym pozytywną wiadomość tak jak Charlie, wyściskać policjantów, zjebać władzę przez megafon, oddać swoją twarz dla dobrej sprawy.
Brzydzę się taką podejrzliwością. Czymś takim nie zbudujemy czegoś lepszego ani w nas, a nie wokół nas.
Stajemy się tutaj czasami gorsi od tych, których winimy za obecny stan rzeczy. Oni są prawdopodobnie lojalni wobec siebie, nawet jeśli z musu... nam często zdarza się nieufność godna podziwu...
Dlatego krótko powiem : panie i panowie, bierzmy przykład z Charliego, sprawdźmy czy nadal nosimy jaja w gaciach, użyjmy wyobraźni, a co do jego dofinansowania, wystarczy zapytać się go na Facebooku, czy ma już dość siana. Mam to zrobić ?
pozdro 600 Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Peacemaker




Dołączył: 01 Mar 2009
Posty: 30
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:33, 24 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie miałem sprzeczkę z dziewczyną - uważa, że robią to dla pieniędzy. Jeśli ktoś jeszcze tak uważa niech zacznie żyć jak oni, wynajmować pokój lub małe mieszkanie i robić to co oni. Z miliona ludzi którzy obejrzeli ich filmy jak wielu wyśle im pieniądze? Ja nie zamierzam jak na razie. Niestety w tym świecie za rzeczy trzeba płacić. Śmiało spróbujcie żyć jak oni w UK i zobaczymy jaką fortunę zbijecie.
_________________
Make love not war...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
NWOPL




Dołączył: 10 Mar 2009
Posty: 567
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:46, 24 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pod wplywem niektorych komentarzy postanowilem przyspieszyc tlumaczenie ostatniego filmu Charliego "We will do our best". Jest juz gotowy. Obejrzyjcie do konca, wsluchajcie sie w to co mowi Charlie, posluchajcie sercem...
To co powiedzial, dalo mi duzo do myslenia i utwierdzilo w tym co robie i wiem ze bede robil jeszcze wiecej, jeszcze glosniej bede mowil to co mowi Charlie i nie tylko i wam rowniez tego zycze... duzo milosci, wytrwalosci i odwagi.


_________________
THE REVOLUTION IS NOW
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Peacemaker




Dołączył: 01 Mar 2009
Posty: 30
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:29, 24 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żyję w UK i stąd piszę. Danny i Charlie robią dobrą robotę. Jestem w fazie gniewu ale są chwile gdy odczuwam miłość i empatię i wierzę, że jeśli tak dalej pójdzie wszyscy zaczniemy żyć tylko miłością i nie będziemy zadawać pytań typu: Jak będzie funkcjonować świat gdy obalimy rządy? BĘDZIE FUNKCJONOWAĆ MIŁOŚCIĄ!
Namaste!
_________________
Make love not war...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adwokat Diabła




Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 1243
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:31, 24 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Everything OK zaczyna nabierać rozmachu. Każdy niech w swoim sercu rozstrzygnie czy robi się takie rzeczy dla kasy czy nie. Mieszkam w UK od prawie 5 lat i z własnych obserwacji wiem, że to społeczeństwo jest przesiąknięte kultem pieniądza na wyjątkową skalę. Wszystko ma wartość pieniądza: miłość, radość, twoje życie. Pogoń za dobrobytem jest głównym celem. Ale jest tu też kupa ludzi, którzy widzą ten absurd, widzą najbardziej wyrafinowaną korupcję (nie tak prostacką jak w Polsce) wśród rządzących nie tylko krajem, ale i światem. W takim kraju jak ten, z ludźmi pozamykanymi w swoich domach, zapatrzonymi w telewizor, trzymającymi nawet bliskich na dystans, nie jest łatwo uniezależnić się od systemu. Wiem to dobrze bo sam przechodze ten proces bardzo mozolnie. To co robią Charlie, Danny, NWOPL i sp-ka, a zwłaszcza sposób w jaki walczą napawa tylko optymizmem, że jest nas więcej.
Każdy ruszy w swoim czasie obnażyć absurd który nam wmówiono.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
etznab




Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 372
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:29, 26 Paź '09   Temat postu: KONTRA Odpowiedz z cytatem

A ja powiem tak...
Zresztą co tu dużo gadać - obejrzyjcie sami:



Choć jakość nienajlepsza, to licza się intencje, TOTALNY SPONTAN - uważam, że jak na pierwszy raz to było Wszystko wporządQ - i celowo z buendem - żeby zwrócić uwagę!
A poza tym merytorycznie następne akcję okażą się trafniejsze i lepiej przygotowane.

NWOPL - jeśli możesz przetłumaczyć to na angielski (czyli wklepać ang subtitles)i podlinkować preQrsorom - bedzie gites.

CZy forumowi sceptycy i krytykanci dalej mają tyle samo do powiedzenia?
Jeśli tak - to proponuję wziąć megafon w dłoń i pokazać jak należy to zrobić Wink

WSZYSTKO JEST WPORZĄDQ
_________________
www.youtube.com/user/WszystkoJestWporzadQ
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wiedzmin




Dołączył: 20 Wrz 2009
Posty: 1035
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:58, 26 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To bylo COS! Szkoda, ze was nie widzialem, chetnie uscisnalbym wam reke. Najbardziej ciekawila mnie reakcja policji. Naprawde sie pozytywnie zaskoczylem. Nie bylo tego co w Londynie. Naprawde rewelka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
roala42




Dołączył: 30 Paź 2007
Posty: 48
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:28, 26 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wielki szacun, wielkie dzięki. Applause Applause
_________________
LOLEK
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aro_klb




Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 1484
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:45, 26 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to jest super film ETZNAB! Ja bym coś takiego we Wrocku zrobił,co wy na to?Smile Ja w ogóle jestem za zorganizowaniem bądź to za założeniem stowarzyszenia,które można bez problemu założyć i naprawdę zając się takim czymś.To naprawdę super i dodaje siły wewnętrznej.Taka PARTYCYPACJA OBYWATELSKA.
Polecam gorąco www.thiaoouba.com/misja.pdf
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arwena




Dołączył: 23 Kwi 2009
Posty: 593
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:58, 26 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czyli u nas nie jest tak zle. Kraj nie jest policyjny jak w UK.
Ostatnio bylem na komendzie wypytalem o kamery w centrum warszawy. Jest ich podobno ok 80 nie liczac tych w metrze. Policjant z ktorym mialem przyjemnosc rozmawiac byl mily, razem z kolezanka zalili sie agenta Tomka, o ktorym akurat zrobilo sie glosno (on sie rozbija Porsche za pieniadze podatnikow, a oni tu na toner nie mają)
Stwierdzili tez ze systemy policyjne w krajach zachodnich sa daleko bardziej posuniete,bo wyposazone w mozliwosci automatycznego odczytywania tablic rejestracyjnych, a takze identyfikacji twarzy przechodniow.

inicjatorom naszej rodzimej akcji skladam wyrazy szacunku.
pytanie czy u nas maja one odpowiedni wydzwiek, taki jaki maja w UK.
Mysle ze ciekawie byloby "powyrazac opinie" przed ambasada USA

pozdro

Arwena
_________________
możliwość pomylenia się to część bycia wolnym
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aya Sophia




Dołączył: 23 Gru 2008
Posty: 1227
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:29, 26 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bez tych wstawek tekstowych na początku i jest naprawdę dobrze Wink
_________________
"W pozornie beznadziejnej walce, rozwiązanie tych problemów jest proste. Jedyną broń jaką mają przeciwko nam jest ukrywanie przed nami wiedzy. Musicie dużo czytać, by
poznać prawdę i dostrzec korzenie zła"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
etznab




Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 372
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:31, 26 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akcja jak pisałem spontaniczno-ironiczna, miejscami chaotyczna, ale pełna energii i dobrego przekazu - trza by dodać przytulanie do przechodniów, ale jakoś tłum Warszawskich odwiedzających starówkę - jak to zwykle bywa reagował różnie - choć i śmiechy słychać byuo...to co dziwne reagowali najlepiej ludzie dużo, dużo starsi od nas!

W ramach jakby uzupełnienia całości - rozdawaliśmy płyty prawdy, które cieszyły się popularnością, choć i byli tacy co myśleli,że im coś chcemy sprzedać.

Na szczęscie - kolejne akcje będą lepiej zorganizowane i przygotowane i w innych miastach (nie jestem z Warszawy, tylko byłem tam przejazdeem, choć pora się jakoś szybko zmieniła i pogoda ludzi przegoniła, bo zaczęło potem padać!)

Dzieki wszystkim za komentarze - z każdego cos można wynieśc by lepiej to przygotować dalej - co czynię niniejszym Very Happy
Każde miasto jest dobre - byle ludzi zainteresować - a poza tym przecież nikt tego nie zastrzega - wręcz przeciwnie daje zielone światło by rozprzestrzeniać dalej - co już się dzieje,
a ja się z tego tak samo ciesze jak WY - więc działajmy!!!
_________________
www.youtube.com/user/WszystkoJestWporzadQ
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
pswierq




Dołączył: 07 Sty 2009
Posty: 397
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:47, 26 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ladnie, naprawde.
Skromnie podpowiem, ze warto by bylo sprobowac w ludziach ludzi obudzic, teksty typu jedzcie obiad z cala rodzina koniecznie przy wlaczanym telewizorze, telewizja jest dobra na wasze kontakty rodzinne, rozmawiajcie wiecej o pogodzie, czy - pospieszne przemykanie ulicami miasta ze spuszczona glowa jest w porzadku, usmiech do przypadkowego przechodnia moglby spowodowac jego odwzajemnienie a nikt nie wie, jakie uczucia to by w was wywolalo, nie interesujcie sie co mysla wasze dzieci, zaufajcie szkole, ona je zrozumie i wychowa, wy bedziecie mieli wiecej czasu na prace i telewizje, itp. Ludzie w Polsce maja troche inne problemy niz ludzie w UK, ale ogolnie bardzo dobrze i podziwiam za jaja Smile.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
NWOPL




Dołączył: 10 Mar 2009
Posty: 567
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:27, 27 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chłopaki jestem pod duzym wrazeniem, nawet nie wiecie jak sie ciesze Smile
Mam nadzieje ze bedzie takich akcji wiecej w calej Polsce.
Film postaram sie przetlumaczyc jak najszybciej i puscic w swiat Smile mam nadzieje ze zanim sie obejrzymy takie akcje bede sie dzialy wszedzie.
Co do jakosci to przydala bym sie lepsza kamera, no i dzwiek tez, wieze ze z kazdym razem bedzie tylko lepiej, glosniej i wiecej ludzi do okola.
Jezeli moj maly wklad w wspolna walke, tlumaczenia filmow Charliego cos wam pomogly to zobaczcie wszyscy ze warto jest cos robic, byc aktywnym, poswiecic swoj czas, gdyz nawet mala zecz moze spowodowac cos wiekszego a to wieksze cos ogromnego, naprawde warto jest dzialac.

WSZYSTKO JEST ZAJEBISCIE Smile
_________________
THE REVOLUTION IS NOW
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9   » 
Strona 4 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Everything is OK
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile