W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Charlie Veitch zmiana pogladow  
Podobne tematy
Everything is OK213
Shopping is OK - cd. Everything is OK 3
cveitch UK - kanal na YT2
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
3 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 3600
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
DarkRaven




Dołączył: 07 Sty 2009
Posty: 222
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:34, 23 Lip '11   Temat postu: Charlie Veitch zmiana pogladow Odpowiedz z cytatem


Z czasem wszystko sie zmienia ...
Niezmordowany tworca "Love Police", prawdziwy "truthseeker" i oredownik teorii "false flag", Charlie Veitch zmienil zdanie na temat 9/11. Tyle sie chlopina naprodukowal i w koncu stwierdzil ze sie mylil ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mamamia




Dołączył: 30 Sie 2010
Posty: 504
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:55, 23 Lip '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiecie, jest taka hardcorowa "teoria spiskowa" o zastepowaniu niewygodnych ludzi klonami. Prawda, wywoluje smiech politowania, ale jak inaczej wytlumaczyc tego typu zmiany, to tak jakby z dnia na dzien islamski fanatyczny bojownik, zmienial sie w ateiste - pacyfiste...
Money? zbyt prostackie wytlumaczenie IMHO...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aqua




Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 1450
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:58, 23 Lip '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przecież on wierzy w Reptylian. Nikt chyba nie budował sobie światopoglądu bazując na tym co on mówi? Wink
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko mało prawdopodobne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8569
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:34, 23 Lip '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mamamia napisał:

Money? zbyt prostackie wytlumaczenie IMHO...


Bo człowiek , to prosta maszyna .
A rozwiązanie polegające na kupowaniu , zamiast eliminacji, jest prostsze .
Czasem człowiek dostaje ofertę nie do odrzucenia .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:58, 23 Lip '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

viewtopic.php?t=8753&postdays=0&postorder=asc&start=125
ostrzegałem i wykrakałem Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Patin




Dołączył: 28 Cze 2011
Posty: 466
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:00, 23 Lip '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

XTC88 napisał:
Jaki jest cel uświadamiać ludzkie bydło ? Sami widzicie.. wy gadacie, ludzie przechodzą i nawet się na was nie popatrzą. To programowane od dziecka roboty bez instynktów samozachowawczych , należy takim ludziom współczuć.. Pewnego dnia ja sam po prostu zrozumiałem, że dyskusja z takimi ludźmi pozbawiona jest sensu.. nawet moje najlepsze argumenty nie są w stanie zaburzyć ich światopoglądowi.

Niestety to prawda. Na 100 osób może kilka jest w stanie samodzielnie ruszyć łepetyną. Reszta ma 100 powodów by tego nie zrobić w tym większość nie potrafi i nawet tego nie wie.
Jak w tym filmie "szósty zmysł" .... nie wiedzą, że nie żyją hehe.
Myślą, że myślą a powtarzają zasłyszane frazesy i puste banały.
Myślę też, że znaczna większość nie wie co się do nich mówi i udaje, że słucha
Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
grzanek
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 00:51, 24 Lip '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Refleks szachisty... szacun... Rolling Eyes
viewtopic.php?p=195027#195027
Powrót do góry
agharto




Dołączył: 03 Paź 2009
Posty: 229
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:05, 24 Lip '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prędzej mu czymś zagrozili niż się sprzedał, no albo kontrola umysłu.
_________________
to konto jest na sprzedaż za 0.50 BTC
kontakt: lolencjusztopedzio@live.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8569
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:33, 24 Lip '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

agharto napisał:
Prędzej mu czymś zagrozili niż się sprzedał


Znaczy się kupili go po taniości , a w promocji ofiarowali strach.
Po taniości , bo ile może kosztować kulka , ufundowana przez najemnika na etacie .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
grzanek
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 15:12, 24 Lip '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wcale bym się nie zdziwił, gdyby Czarlewicz okazał się sprzedajną dziwką. Z tego co sobie przypominam, to w pewnym momencie istnienia "the Love Police" postanowił rzucić totalnie pracę zarobkową i u3mywać się z donacji jego "widzów"... Oczywiście zasłaniał się tym, że tylko wtedy będzie mógł w pełni poświęcić się temu co robił do tej pory (czyli akcje LP właśnie, na ulicach Londynu i innych miast Europy). Pierdolenie. Zwyczajnie chciał żyć jak pan kosztem naiwnych "truthseekerów", dla których urządzał te spektakle uliczne, w których mogli usłyszeć dokładnie to, co chcieli... Żył sobie wygodnie, nie kiwając palcem w bucie, bo u3mywali go jego fani. Ale być może w końcu ktoś z tych sponsorów się ocknął i strumień gotówki przestał płynąć do kiesy jaśnie oświeconego pana Czarlewicza... stąd może ten jego "bunt", w stylu: "Nie będziecie mnie sponsorować? Czekajta no, już ja wam pokażę".
Co o tym myślicie? Rolling Eyes
Powrót do góry
grzanek
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 21:48, 30 Lip '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Albo też mogło być tak, że Czarlewicz zesrał się w majtki, gdyż zbliża się nieuchronnie okrągła, dziesiąta rocznica 9/11, na który to dzień tak szumnie zapowiadał jakąś tam niby światową rewolucję. Mocny w gębie.
Powrót do góry
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3486
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:06, 31 Lip '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak ktos jest znany szerszemu ogolowi, to sluzby specjalne zawsze nad nim czuwaja. Przeciez wladza boi sie wlasnego cienia ! Miliony dupkow o ta wladze bardzo dba i dlatego uzywaja kazdego dostepnego sposobu, zeby klamstwo wladzy bylo gora. Najlepiej ta gore zdobywa sie dzieki ludziom, ktorzy wladzy zarzucali falsz. Najczesciej zadzialaja wtedy pieniadze albo obiecanki. Nie ma nic piekniejszego dla wladzy, jak czlowiek, ktory byl przeciwko niej, a teraz ja popiera. Toz to gwiazda !!!! Gwiazda warta duzo pieniedzy.

Ja jestem objeta kontrola w swoisty sposob. Calej mojej rodzinie i znajomym cos obiecali. Moim korespondentom tez. Polega to na tym, ze nie wolno im rozmawiac, pisac i czytac o broni HAARP. W ten sposob zniknela z zycia armia ludzi, ktorzy mogliby sprawe HAARP-a bardzo rozdmuchac na swiecie w oparciu tez i o moje doswiadczenia. Bezwolnyy tlum czeka na gwiazdke z nieba, a mnie skutecznie sie powoli usmierca smiercionosnym lekiem Risperdal Costa. Kiedys w internecie pisali wszystko o tym leku, ale zlikwidowali oczywiscie. Teraz pisza tylko, ze nie wolno go dawac dluzej jak 7 tygodni. Mnie daja juz 10 lat dzieki czemu moje posladki sa do wymiany. Juz piec lat temu pielegniarka mowila, ze tych zastrzykow nie ma u mnie gdzie dawac, bo sa straszne zrosty. Teraz juz chyba porobily mi sie dziury. HAARP to utrzymuje w miare bezbolesnej fazie, ale i tak coraz trudniej mi lezec czy siedziec. Pokazala sie tez opuchlizna wiec jatrzenie w srodku jest na pewno.

HAARP i jego polecenia maja sie dobrze wiec system mnie zaraz wykonczy, a glupki skladajace sie na moje otoczenie siedza jak mysz pod miotla i nie propaguja wiedzy o strasznej broni i jej wlascicielach. Na placu boju zostalam ja sama, a jak mozna w takie sprawy wierzyc tylko jednej osobie, skoro bron ma dotykac miliony.

Tak wlasnie wyglada system, ktorym objeto mnie i Was wszystkich !!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
NWOPL




Dołączył: 10 Mar 2009
Posty: 567
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:07, 15 Wrz '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Charliego popierdolilo calkowicie, szkoda, mial talent do gadania i ludzie go sluchali, mam nadzieje ze teraz juz go nikt nie slucha. Ja tlumaczyc juz jego shietu nie bede Sad



Pamietacie jak Charlie, nieiwem rok temu chyba nawolywal do wielkiej manifestacji w 10 rocznice 9/11 ? wtedy myslalem ze bedzie kilkadziesta tysiecy ludzi domagajacych sie prawdy, a co z tego wyszlo ???? ile tysiecy Charli zebral ??? i jak glosno domagali sie prawdy ???



co do glosnego domagania sie prawdy to byla ona zagluszana przez glosniejsza muzyke Charliego.
_________________
THE REVOLUTION IS NOW
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
8N




Dołączył: 27 Gru 2007
Posty: 267
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:40, 15 Wrz '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na znak protestu anulowałem subskrypcję, choć materiałów od tego Pana i tak nie oglądam już od dłuższego czasu. Danny chyba nie bez powodu poszedł swoją drogą. W pewnym momencie musiało zacząć dziać coś naprawdę niedobrego, bo pierwsze produkcje Love Police wyglądały na autentyczne, a jak było na prawdę, to nie mam już pojęcia w tym momencie.
_________________
Everything is OK
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Charlie Veitch zmiana pogladow
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile