W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Everything is OK  
Podobne tematy
Charlie Veitch zmiana pogladow13
Shopping is OK - cd. Everything is OK 3
cveitch UK - kanal na YT2
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
38 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 18677
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
agharto




Dołączył: 03 Paź 2009
Posty: 229
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:16, 29 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adwokat Diabła napisał:
Cytat:
Lokomotywa nabrała rozpędu i pędzi do stacji i nikt nie jest w stanie jej powstrzymać, nawet gdyby było was miliony

No tak, ale ta lokomotywa pędzi po torach, które ciągle ktoś buduje


I czasem podkłada bomby żeby się newski express wykoleil, a pozniej znajduje sie winny pod nazwa combat18....

nawet jeśli został wymyślony na łubiance ostatniej nocy....

Nawet jeśli przysłano łubiance newsa co powinna wymyślić jeśli spytają...
_________________
to konto jest na sprzedaż za 0.50 BTC
kontakt: lolencjusztopedzio@live.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tomeq




Dołączył: 12 Lip 2009
Posty: 211
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:02, 29 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adwokat Diabła napisał:
Nikt inny za nas tego nie zrobi. Nie wiem czemu wątpisz?


Właśnie myślę że ktoś za na to zrobi.
Na pewno jest Ci znana Księga Daniela i sen króla Nebukadnesara

2:31-35 Ty, królu, miałeś widzenie: Oto olbrzymi posąg stał przed tobą; wielki był ów posąg, potężny jego blask, a straszny jego wygląd.
Głowa tego posągu była ze szczerego złota, jego pierś i jego ramiona ze srebra, jego brzuch i jego biodra z miedzi, jego golenie z żelaza, jego nogi po części z żelaza, po części z gliny.
Patrzyłeś, a wtem bez udziału rąk oderwał się od góry kamień, uderzył ten posąg w nogi z żelaza i gliny, i skruszył je.
Wtedy rozsypało się w kawałki żelazo, glina, miedź, srebro i złoto, i było to wszystko jak plewa na klepisku w lecie; i rozniósł to wiatr, tak że nie było po nich śladu. Kamień zaś, który uderzył w posąg, stał się wielką górą i wypełnił całą ziemię.

Jak widzisz to nie ludzie zniszczą ostatnie mocarstwo, i na pewno nie przeszkodzą w jego powstaniu.
Lokomotywa pędzi, a wysadzanie torów nic nie da.


2:41-44 A że widziałeś nogi i palce po części z gliny, a po części z żelaza, znaczy, że królestwo będzie rozdzielone, lecz będzie miało coś z trwałości żelaza, jak widziałeś żelazo zmieszane z ziemią gliniastą.
A to, że palce u nóg były po części z żelaza, a po części z gliny, znaczy, że królestwo będzie po części mocne, a po części kruche.
A że widziałeś żelazo zmieszane z gliniastą ziemią, znaczy: zmieszają się z sobą, lecz jeden nie będzie się trzymał drugiego, tak jak żelazo nie może się zmieszać z gliną.

czy to nie oznacza połączenie sie wszystkich narodów świata? Utworzenia jednego mocarstwa?
Za dni tych królów Bóg niebios stworzy królestwo, które na wieki nie będzie zniszczone, a królestwo to nie przejdzie na inny lud; zniszczy i usunie wszystkie owe królestwa, lecz samo ostoi się na wieki.

za panowanie NWO przyjdzie Jezus czyż to nie wspaniałe Smile

Objawienie 17:12 A dziesięć rogów, które widziałeś, to dziesięciu królów, którzy jeszcze nie objęli królestwa, lecz obejmą władzę jako królowie na jedną godzinę wraz ze zwierzęciem.
na szczęście nie porządzą oni długo
Jedna godzina to w proroczym liczeniu dzień/rok 1/24*360 daje 15 dni!

Dla mnie to cudowna wiadomość że powstaje NWO
Naprawdę tak niewielu to widzi że wypełniają się proroctwa???
i że jako ludzie nie mamy na to wpływu.
Czy naprawdę tak trudno się z tym pogodzić że fakty przemawiają za Biblią?

Nie ma co sie spinać WSZYSTKO JEST OK

pozdrawiam tomeq
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Adwokat Diabła




Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 1243
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:13, 29 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy interpretował biblijne cytaty do swoich czasów, w przeszłości. Teraz wy interpretujecie je do swoich czasów, i nie dziwię się. Dla mnie to oznacza wszystko i nic. Więc siedź i zacieraj ręce, bo Królestwo Boże zapuka do twoich drzwi za twojego życia,...albo i nie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:12, 29 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Biblia to fałszywe opium dla mas , kto wogóle zalożył chrzescijaństwo? i tu jest klucz do zrozumienia tajemnicy współczesnego świata, caly watykan jest pod władzą zakonu jezuitów , katolicyzm , anglikanizm , etc etc to wszystkie neo-pogańskie religie dla mas w wiadomym celu, doszczętnego zdegradowania ludzkiego umysłu. i to sie dzieje , ja to widze, widze ludzi którzy zatracili czynnośc myslenia , widze jak zżera ich wlasna nadinterpretacja własnej tożsamości ,... niewiem co to będzie jak ci "nieobudzeni" nagle w jednej chwili dowiedzą się , że byli manupilowani, nie mieli pojęcia o NWO , etc. jakie będa ich argumenty? przeciez byli tacy inteligentni a nie zauważyli dzieła iluminatów? mam świadomośc że koniec waszej wolności jest bliski, ale to jest wojna z wiatrakami, z plebsem nikt nie wygra, czasami jak rozmawiam ze znajomymi to mysle ze to poporstu maszyny do programowania, wystarczy jeden guzik i nagle zmieniam ich myslenie,to takie proste... ale nie dla was...
Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tomeq




Dołączył: 12 Lip 2009
Posty: 211
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:27, 29 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Każdy interpretował biblijne cytaty do swoich czasów, w przeszłości. Teraz wy interpretujecie je do swoich czasów, i nie dziwię się.


Zgadza sie, masz rację. Tylko w historii świata nigdy wszystkie znaki (a jest ich dziesiątki) nie wypełniały się jednocześnie tak jak ma to miejsce obecnie.
np. słowa z przed 2700 lat
Księga Izajasza 27:6 W dniach, które idą, Jakub wypuści korzenie, Izrael zakwitnie, puści pędy i napełni cały świat płodami.
Jeszcze 50 lat temu Izrael był pustynią. A dziś dzięki nawadnianiu jest niemal cały zielony.
Czy wiedziałeś że wiosną w naszych sklepach mamy ziemniaki z Izraela?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Dysputant




Dołączył: 02 Lut 2009
Posty: 803
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:22, 29 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Eh.

Poczekam na jeźdźców apokalipsy.

Do tego czasu Biblia będzie tylko historyjką.
_________________
Moja odpowiedź na zaczepki TROLL-i.

http://www.pown.it/3385
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
etznab




Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 372
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:47, 30 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@XTC
Nic tylko schować się w szafie i czekać dnia zagłady, w żalu i tęsknocie za lepszym wymiarem...

Przeczytajcie www.transerfing.pl rzeczywistości (Ci którzy nie majA JUŻ NADZIEI NA LEPSZE JUTRO).

W takim razie podaj prosze @XTC co Ty byś zrobił żeby świat stał się lepszy, żeby drugi człowoiek zrozumiał to co do Niego mówisz, żeby ludzie wiedzieloi co tak naprawdę ich stworzyło i czego tak naprawdę mogą się spodziewac po swoich możliwościach.

Ty chcesz złożyc broń i nie robić NIC - taka jest Twoja metoda XTC??I reszta, która jest przerażona doniesieniami z biblii, której ludzie nie umieją czytać, a biorą ją za pewnik?

W takim razie tzreba sobie kupić pistolet (pooki jeszcze nie zostanie nałożone prawo zakazujące posiadania bronii), trumnę i po zawodach - oszczędzę sobie cierpienia, nie będe uczetniczył w tej całej szopce z NWO na czele...

Tak naprawdę, to jest mi żal WAS tak mowiących.

Ciekawe tylko @XTC czy pracujesz, czy płacisz podatki, czy jeździsz samochodem, pociągiem - kupujesz w marketach?
Jeśli nie i żyjesz według naturalnych zasad znanych od tysiecy lat (mam na myśli kalendarz MAJÓW) - to jesteś LUJOZEM, natomiast jeśli nie - to wpadłeś w pułapkę EGO i jeszcze innym pokazujesz w co wpadli - nie widząc w czym tak naprawdę sam tkwisz.

Wracając do akcji z megafonem - to coś w tym jest, bo ludzie (oczywiście nie wszyscy), ale rozumieją te i inne przekazy i zaczynaja szukać, jak nie na jeden to na drugi temat - zaczynają te informację zbieraqc powoli plony.
Także niech inni mają możliwość zdobycia tego co juz wiemy MY, bo w przeciwnym razie postępujemy tak jak ONI - czyli wiedza tylko dla wybranych, a to już jest reżim!

Wszystko Jest WporządQ !!!
_________________
www.youtube.com/user/WszystkoJestWporzadQ
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:03, 30 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

etznab napisał:
@XTC


Ciekawe tylko @XTC czy pracujesz, czy płacisz podatki, czy jeździsz samochodem, pociągiem - kupujesz w marketach?
Jeśli nie i żyjesz według naturalnych zasad znanych od tysiecy lat (mam na myśli kalendarz MAJÓW) - to jesteś LUJOZEM, natomiast jeśli nie - to wpadłeś w pułapkę EGO i jeszcze innym pokazujesz w co wpadli - nie widząc w czym tak naprawdę sam tkwisz.


Kolejny forumowicz, który bawi się w psychologa Laughing . Posłuchaj człowieku nalżysz do miliardów ludzi na tej planecie, których światopogląd wypacza moje normy moralne . Jesteś jednym z miliarda, którzy zwą siebie " inteligencją " a tak naprawde jesteście totalnym zerem . Przeczytaj dokładnie co napisałem wcześniej. rozumiem, że nie należysz do ludzi mojego pokroju obdarzonych nadprzyrodzonymi zdolnościami lingiwistycznymi i nie tylko i że potrafisz myśleć wg określonych schematów, ale zrób to jeszcze raz. ja pisze o zacofaniu ludzi a ty sprowadzasz temat do mojje osobowości a wiesz dlaczego? bo boisz sie prawdy o sobie, wy wszyscy obracacie się w kręgu swoich znajomych, którzy są bardziej zacofani niz wy bo żyją w totalnym matrixie a wy w matrixie o którym wiecie, że istnieje . wasz problem polega na tym, ze traktujecie życie na serio, chcecie byc lepsi, inteligenntiejsi od reszty , wasze ego jest poporstu przerażające, jak smiecie mieć takie wysokie ego, czy wy widzicie sie codziennie rano w lustrze? co wy widzicie, ? człowieka ktory oklamuje sam siebie, ma problemy z interpetowaniem własnej rożsamosci, zmiencie sie.. koniec nadchodzi. nie po to iluminaci trudzili sie dziesiątki lat o ile nie wiecej aby oglupaiac bydło ludzie aby na tym poprzestac, macie szanse na pokute, ale ja niestety wiem ze to wojna z wiatrakami bo egzystujecie w zamknietej rzeczywiatosci, labiryncie wlasnej wyobraźni w której jestescie królami a tak naprawde jesteście totalnym zdezelowanym marginesem. najwieksze skupisko bydła jest naprzykład na naszej-klasie , prosze wejdźcie zobaczcie co tam sie dzieje ... zdegradowany plebs...
Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arwena




Dołączył: 23 Kwi 2009
Posty: 593
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:36, 30 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@xtc

nikt tu nie bawi sie w psychologa
wyluzuj chlopie,
jesli chesz zaloz temat pt ocena zachowan czlonkow niniejszego forum i pisz tam do woli.

Niniejszy temat poswiecony jest filmik z serii 'everything is ok' i dzilalnosci Charliego. Na ten temat juz sie wypowiedziales. Nie tworz dialogu (monologu) nie na temat.

Panowie i Panie - jak chcecie kontynuowac mimo wszytko - przejdzcie na priva, bo ja tu widze kolejny raz syndrom 'mojej prawdy' , ktora jest ' bardziej mojsza niz twojsza' i karmienia tym swego ego.
_________________
możliwość pomylenia się to część bycia wolnym
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
etznab




Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 372
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:57, 30 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A potrafisz kreatywnie myśleć oprócz narzekania, bo im bardziej używasz słów, których nie rozumiesz tym bardziej nie wiesz o co Ci chodzi.
Może zamiast straszyć ludzi należy do nich wyjśc z pozytywną informacją, bo ten sytstem już tak wszystkich ogłupił (łącznie ze wszystkimi tutaj),że zapomniano o [rpstej sprawie, która odwróci cały bieg wydarzeń.
Dlaczego mam w ten sposób do życia podchodzić, dlaczego komukolwoiek mam się tłumaczyć?
Jeśli uważam coś za stosowne - to to po prostu robie! czy to żle,że choć przez chwile można się uwolnić od tego całego wirtualnego świata?MAsz jakieś lepsze pomysły XTC?
Z moim EGO Wszystko Jest WporządQ, Twoje natomiast słowa, którymi się tak raczysz pysznie sa jak we Władcy Pierścieni słowa Gadziego Języka, którego w swojej formie wypowiedzi przypominasz - być może nieświadomie, bo uważam,że przypadków nie ma.
Niemniej jednak chętnie bym Cię zobaczył w działaniu, które pozwoli zrozumieć innym to co Ty już dawno opanowałeś.
Chyba Plebsowi pójdziesz na rękę?
Ale właściwie po co marnowac czas na dysQtowanie skoro koniec nasz nieubłagany i świat ten, który znamy przestanie istnieć i co wtedy?
A może wszyscy się mylimy?
Może Ty też nie jesteś najmądrzejszy ani żaden(żadna) z nas?
Czasem mam wrażenie,ze te materiały, które są tutaj na tym forum - to w większej częsci oglądane i poznawane są tylko przez osoby nie zalogowane - co też świadczy o tym,że informacja dociera do coraz większej grupy ludzi i każdy ją sobie odpowiednio przetworzy.
Po co to wszystko, skoro jednym jesteśmy?
_________________
www.youtube.com/user/WszystkoJestWporzadQ
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
aro_klb




Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 1484
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:05, 10 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a odświeżę temacik Smile

wiem ,ze było Wink ale to znalazło się na pierwszej pozycji na YT wśród działu non- profit. Swoją drogą wiecie co tam u Charliego słychać?Jak tam brnie jego działalność?
_________________
Jestem pisowskim aparatczykiem z małym penisikiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
8N




Dołączył: 27 Gru 2007
Posty: 267
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:37, 10 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie miałem okazji wcześniej zapoznać się z tą akcją - żałuje. Strasznie pozytywny przekaz emanuje z tych filmów, wielkie brawa dla pomysłodawców. Mam nadzieję, że UK Police nie znajdzie na nich sposobu, bo pewno aż ich skręca, by coś z tym zrobić.
_________________
Everything is OK
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Choone




Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 527
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:27, 11 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arwena




Dołączył: 23 Kwi 2009
Posty: 593
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:07, 11 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akcja na wypasie!!



koledzy w Utrechcie sie wypaśnie zorganizowali! moim zdaniem przebijaja Danny'ego i Charli'ego - i o to chodzi!
_________________
możliwość pomylenia się to część bycia wolnym
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
NWOPL




Dołączył: 10 Mar 2009
Posty: 567
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:17, 10 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smutna wiadomosc, Charlie i Danny juz jakis czas temu sie rozstali i nie wspoltworza nowych filmow. Do tego dzisiaj Charlie poinformowal ze Danny poprosil go o usuniecie wszstkich filmikow z jego osoba, co po dluzszej klutni Charlie uczynil.
Szkoda Dannego, ciekawe co go do tego sklonilo i czy ma to jakis wiekszy sens gdyz te filmy od dawna byly sciagane, tlumaczone i umieszczane na innych kanalach, jak to mowia: jak sie raz cos do netu wrzuci to to juz tam zostaje na zawsze. Dlatego ta decyzja jest dlamnie troche niezrozumiala ale ja szanuje i dziekuje Dannemu za wszytsko co zrobil.
NAMASTE


_________________
THE REVOLUTION IS NOW
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
NWOPL




Dołączył: 10 Mar 2009
Posty: 567
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:30, 11 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety, rowniez dostalem maila od Dannego z prosba u usuniecie wszystkich filmikow na ktorych sie znajduje, tak wiec ostatnie chwile zeby je dla siebie sciagnac, zachowac.
_________________
THE REVOLUTION IS NOW
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
8N




Dołączył: 27 Gru 2007
Posty: 267
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:47, 11 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NWOPL - jak możesz, to przytrzymaj je do północy, ściągnę je za dziś dnia i zachowam dla potomnych.
Pozdrawiam
_________________
Everything is OK
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
NWOPL




Dołączył: 10 Mar 2009
Posty: 567
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:17, 11 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

spoko, poczekam, wogle to sie wacham czy je usunac.
nie wiadomo dlaczego danny sie wycofuje wogole z internetu, cos mowil ze chce wiecej czasu spedzac z ludzmi ze swojego otoeczenia, sasiadami, znajomymi, itp. no ale to nie wadzi zeby zar na tydzien zajec do neta.
Pozatym jak sens ma teraz usuwanie tych filmow ??? byly one ogladane setki tysiecy razy na roznych kanalach, sciagane, tlumaczone, wszystkiego usuanac sie nie da.
Jezeli mial moze np jakies grozby, czuje sie zagrozony i rodzina tez, to usuniecie nic nie da, gdyz ludzie juz go znaja, wladze, policja tym bardziej, napewno maja kazdy taki film w swoim archiwum.
Dziwna decyzja, sam niewiem czy je usuwac, gdyz widze ze wciaz przybywa osob ktore je ogladaja i sa one bardzo wartosciowe, przebudzily mnostwo ludzi, ba nawet spowodowaly ze podobno akcje zostaly zorganizowane i w Polsce i w innych miastach na swiecie badzac tym samym kolejne osoby...
wie ktos cos wiecej na ten tamat i przyczyny ???

edit:

sledze obecnie komentarze na kanale charliego i dannego, probojac dojsc o co come on, jeden z komentarzy rowniez zadaje te pytania o ktorych myslimy:

Cytat:
is it because:

A: he has found a high power job where youtube videos may compromise his position.

B: he is involved legally in a case (wether family or other related case) where videos may compromise his position.

C: he would like to create his own channel and become a youtube partner so he can directly make money.

D: he no longer believes in the message he was preaching and or its propagation.

E: he feels extremely insecure about himself so much so he does not want internet publicity.


edit:

Wlasnie znalazlem oswiadczenie na blogu Dannego http://www.dannyshine.blogspot.com/:

Cytat:
Statement of my politics (or lack thereof)

In response to many of Charlies recent videos, in which he seems to have some rather clear political stands, I felt the need to clearly set out my thoughts and intentions for the record.

Firstly, Charlie and I agreed to go our separate ways in November 2009 and met up for a final day in January 2010. Since then I have gone my own way and I am in no way endorse or agree with anything he says or has said especially with regards to terrorism, war, and revolution.

In fact, I never did endorse, agree or disagree with his words and ideas. We just created a practical partnership where we would meet at some place at some time with no plan and with just a megaphone (or two) in our hands and a camera. We filmed these escapades and then Charlie went to work editing them. He didn’t even check with me before he put them up on youtube. This is not a criticism but just a statement of fact.

I met Charlie on the 1st May at The Bank of England gathering. I had come for some fun – I never go to ‘protest’ at these gatherings – only to hold my sign ‘everything is ok’ in order to provoke smiles and thought. We hit it off and started filming together and Charlie would put the films up on his channel. At the time it never occurred to me that this may not be a very sensible way of doing things.
In July, things started to change as a result of his video ‘A message to the resistance.’ In it he called for ‘armed resistance.’ Whilst he has absolutely no army and no way of gathering one together to my knowledge, this was a complete departure from what I was doing. I made this clear in a video at the tie called 'Danny responds to message for the resistance'

So to make it clear, for the record this is where I stand.

I have very very little knowledge of most things. I have very little knowledge of politics, economics or law. I have never studied any of these subjects even at GCSE level. Therefore I don’t even have a position on these things. In fact the very idea of having a ‘position’ doesn’t fit well because it creates division. What I work towards is unity. Not unity of thoughts or ideas, but spiritual unity in terms of human connection. Unity in terms of our ability to see the human and the human soul in everyone I encounter, no matter their gender, creed, colour, age, status etc.

I do not call for revolution. I don’t understand the law well enough to call for something else. Yes – I have been on the ‘wrong side’ of the law and often felt humiliated and bullied and I am sure I am not the first one. And yes – I have in my videos exposed some of this. But it was not done in order to create some sort of revolution. Because if the law was to be abolished, what would we have in its place ? Lawlessness ? That could be a great deal worse. And what if the economy was shut down ? what would we have in its place ? Search me ! And how could we better the political situation ? Maybe I have a few ideas but I am no professor and I am aware of my utter ignorance.

When I started speaking on the streets 4 years ago, long before I met Charlie, my purpose was to have a great time, to entertain people, to get them to think a little more deeply, to connect deeply with other peoples humanity (and my own), to develop my own thoughts and to make people smile. This is a far cry from what Charlie is doing in my understanding. That does not make him wrong. Just very different. And I want to make it crystal clear, for the sake of the safety of my wife, children , extended family and myself, that I am on a very different path. I do not call anyone to any type of violent revolution (or even non violent) for many reasons. Firstly, I think that Love is the only answer in the end. Secondly, because who on earth am I to do such a thing ? Thirdly because I am so ignorant about so much and fourthly because even if I did, I have no idea what would come in its place and would it be better or worse ?

I hope this clarifies my position (or lack thereof) I welcome comments, especially if they make things even clearer.

_________________
THE REVOLUTION IS NOW
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
NWOPL




Dołączył: 10 Mar 2009
Posty: 567
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:11, 12 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem




_________________
THE REVOLUTION IS NOW
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
NWOPL




Dołączył: 10 Mar 2009
Posty: 567
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:29, 14 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem


_________________
THE REVOLUTION IS NOW
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Stanley




Dołączył: 04 Sty 2008
Posty: 292
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:22, 15 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla uzupełnienia ostatniego linka NWOPL dorzucam audio, by poznać sposób na to, aby rzeczywiście "wszystko stało się ok."


- Kliknij

Tylko "siła bezwładności" jest w stanie załatwić sprawę. Innego, lepszego przepisu nie wymyśli nikt.
Pozdrawiam.
P.S. Można sobie zrobić przerwę dla zmęczonych od monitora oczu. Audio trwa niecałe 23 minuty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
NWOPL




Dołączył: 10 Mar 2009
Posty: 567
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:45, 16 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem


_________________
THE REVOLUTION IS NOW
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
NWOPL




Dołączył: 10 Mar 2009
Posty: 567
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:20, 16 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem dlaczego, ale ten film można obecnie obejrzeć tyko wchodząc na mój kanał http://www.youtube.com/NWOPL
U mnie w koncie na YT jest napisane, że film jest wciąż przetwarzany.
_________________
THE REVOLUTION IS NOW
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
pswierq




Dołączył: 07 Sty 2009
Posty: 397
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:10, 19 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lub na stronie, ktora podaja proszac o finansowe wsparcie...
_________________
Nevermind.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
NWOPL




Dołączył: 10 Mar 2009
Posty: 567
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:03, 19 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pswierq napisał:
Lub na stronie, ktora podaja proszac o finansowe wsparcie...


co jest zlego w tym ze prosza o finansowe wsparcie ?

Sadzisz ze nie powinni ? jezeli prosze o kase to odrazu sa nie wiarygodni czy maja inne intencje ?

Sproboj robic to co oni na pelen etat, nie pracujac, probojac utrzymac sie w Londynie, proboja dotrzec do ludzi nie tylko w UK... zobaczymy kiedy ty poprosisz o wsparcie.

Oni sie poswiecaja temu co robia, wiekszosc z nas na tym forum traktuje to jako HOBBY, zajrzy raz na kilka dni, cos ta napisze i mysli ze swiat sie sam zmieni, albo juz sie poddali i tylko czytaja ile im jeszcze czasu zostalo... zalosne Sad
_________________
THE REVOLUTION IS NOW
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9   » 
Strona 7 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Everything is OK
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile