W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Everything is OK  
Podobne tematy
Charlie Veitch zmiana pogladow13
Shopping is OK - cd. Everything is OK 3
cveitch UK - kanal na YT2
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
38 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 18680
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:57, 23 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaki jest cel uświadamiać ludzkie bydło ? Sami widzicie.. wy gadacie, ludzie przechodzą i nawet się na was nie popatrzą. To programowane od dziecka roboty bez instynktów samozachowawczych , należy takim ludziom współczuć.. Pewnego dnia ja sam poporstu zrozumialem, że dyskusja z takimi ludźmi pozbawiona jest sensu.. nawet moje najlepsze argumenty nie są w stanie zaburzyć ich światopoglądowi . więc skończcie z tą pomocą... tak bardzo chcecie zostać bohaterami? a co jeśli się okarze, że david icke to fałszywy prorok , który czerpał wiedze z new age. co na to jego fani? nawet nie chce o tym myslec..
p.s bardzo słaby remake tego gośćia z UK. Ja bym to zrobił o wiele lepiej .. więc nawet jak nie potraficie dotrzeć do ludzkich serc , itd to tego nie róbcie, bo macie oganiczone możliwości werbalne spowodowane waszym nikłym IQ. bez urazy.
Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
NWOPL




Dołączył: 10 Mar 2009
Posty: 567
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:44, 23 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do filmu "Wiadomość do Ruchu Oporu" to zostal on nagrany 11 IX 2009, czyli ponad 2 misiece temu, co sklonilo Charliego do takiego tonu i tak mocnego przeslania, tego niewiem.
Wiem ze robi dobra robote razem z innymi i uswiadamia ludzi co sie obecnie dzieje. Kontaktuje sie pewneie z wieloma osobami, wymieniaja sie pogladami itp. moze doszedl do wniosku ze do rewolucji wkoncu i tak dojdzie chocby nieiwm ile gadal o milosci przez megafon, to nie on musi wywolac rewolucje zrobia to nasi wrogowie, a co zorbimy my ?
Bedziemy potulnie kleczec i patrzec na cierpienia naszyc bliskich, rodzin naszych dzieci ????

Ostatnio rzecza jaka bym chcial i zapewne wiekszosc z was to wojna/powstanie. Dlatego robie co moge zeby informowac ludzi o tym co sie dzieje zeby byc moze temu zpobiec, chcociaz niestety uwazam ze ostatecznie dojdzie do rewolucji, krwawej rewolucji, czy tego chcemy czy nie.
Wkoncu NWO ma powstac z chaosu, pytanie czy to bedzie ich NWO czy nasz lepszy swiat. Czasami mysle ze to my odwalamy kawal dobrej roboty zeby to NWO powstalo...

Co do polskich wersji, to prawda nie sa jak oryginal, ale licza sie checi i fakt ze ci ludzie wyszli na ulice z megafonami i powiedzieli to co mieli powiedziec i duza czesc ludzi to uslyszala, a jezeli ktos twierdzi ze zrobilby to lepiej tak to do ceibie XTC88 Wink to za przeproszeniem roz tylek namiasto z megafonem i kamera i pokaz co potrafisz, czekamy na film Smile

Co do najnowszego filmu Charliego ktory dalej proboje bezskutecznie wrzucic na YT to jest w nim odniesienie do filmu "Wiadomość do Ruchu Oporu", dlatego mam nadzieje ze wkoncu sie wgra i bedziecie mogli posluchac co tym razem Charlie ma do powiedzenia i czy jest to tak kontrowersyjne jak wczesniejszy film.

SI VIS PACEM PARABELLUM
_________________
THE REVOLUTION IS NOW
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
NWOPL




Dołączył: 10 Mar 2009
Posty: 567
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:41, 23 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po 15 probach wkoncu odalo sie wgrac.
Kontynuacja wczesniejszego filmu "Wiadomosc do Ruchu Oporu"


_________________
THE REVOLUTION IS NOW
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
NWOPL




Dołączył: 10 Mar 2009
Posty: 567
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:48, 23 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A tutaj pierwszy film od kolegow z USA Smile


_________________
THE REVOLUTION IS NOW
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Faraon




Dołączył: 11 Paź 2009
Posty: 364
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:25, 23 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akcja się udała.

Na kamerę jest, na laptoka też i jeszcze nawet na wojaże.

Jak dla mnie ten facet nadużywa słowa love.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:58, 23 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ten Charlie to klasowy paranoik z neurotyczną osobowością. Widać oglądał uważnie trylogie "Rambo". Zamierza za wszelką cene uratować rase ludzką przed złymi grabieżcami, do tego błaga o jałmużne na laptopa i bilety na wycieczke po europie w celu uświadomienia bydła przed nadejściem NWO. Kolejny pan z wysokim ego, przkraczającym jego możliwości intelektualne , mądry to on nie jest , już jego pierwsze zdania dały mi do zrozumienia, że bierze prochy -" Witam nazywam się Charlie a to jest wiadomośc dla ludzi u wladzy na tym świecie " - gdybym był mądry by tego nie powiedział, nawet jak ta cała jego akcja jest kontrolowana przez "elite". szkoda chłopaka, no ale będzie miał zajęcie , uświadamianie ludzkiego plebsu to trudna sprawa, no ale pewnie ma już z 200 subskrypcji na yt więc będzie miał się do kogo odwołać... Oby ta jego "rewolucja " nie stała się faktem, bo może skończyć jak Kennedy , bądź Martin Luter King .
Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
NWOPL




Dołączył: 10 Mar 2009
Posty: 567
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:44, 24 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akcja sie udala, prawda, Charli i Danny uswiadomil jaka jest rzeczywistosc tysiace ludzi na calym swiecie, mnostwo poszlo w ich slady i robi podbne akcje, lepsze lub gorsze, niewazne ale robia w roznych krajach w tym w Polsce, USA, Niemczech itd.
Uzbierlal troche kasy na nowy sprzet i koszty produkcji, co w tym zlego, koncu koles nie pracuje od maja, jak wy byscie sobie dali rade bez kasy, probojac cos robic i jeszcze zyc, jesc mieszkac itd. Przeciez nie sprzedaje filmow i koszulek jak Alex.
Wystarczy wejsc na jego kanala zeby zobaczyc ze zamiast 200 subskrypcji ma on ich 8556 i 2340 przyjaciol. Wiec 10000 ludzi to calkiem niezle jak na poczatek.
To ze nawoluje do zbrojnej rewolucji mnie nie dziwi, dziwi mnie zato fakt ze wiekszosc ludzi na tym forum ktora posiada wiedze co sie dzieje na swiecie i do czego to wszystko zmierza nie robi nic i tylko krytykuje ludzi ktorzy chca zrobic cos wiecej niz napisac posta na forum.
Wiekszosc ludzi nie jest psychicznie przygotowana do walki i dopiero bardzo tragiczne, brutalne wydarzenia moga nas sklonic do powstania, dlatego rozumiem dlaczego ostatnie filmy wywolaly tyle kontrowersji i obuzenia, nawet sam Charlie to przyznal.
Wczesniej czy pozniej dojdzie do rewolucji, ludzie wyjda na ulcie czy tego chca czy nie, poprosto zostaniemy do tego zmuszeni przez rzady swoimi posunieciami, przeciez nikt nie bedzie kleczal i sie patrzyl jak cierpia jego dzieci rodzina, wtedy sie ruszymy i na to musimy sie przygotowac jak na ostatecznosc, probojac do konca informowac ludzi i miec nadzieje ze obejdzie sie bez walki, i to jest to o czym mowi Charlie.

SI VIS PACEM PARABELLUM
_________________
THE REVOLUTION IS NOW
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
aro_klb




Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 1484
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:40, 24 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
jedną z największych broni, którą ludzie posiadają - dzięki
swojej inteligencji - jest siła bezwładności. Jest to pozbawiona przemocy siła i jest ona najlepsza, ponieważ przemoc rodzi większą przemoc.

Zgadzasz się z tym NWO? Wiem , że pojawia sie wątpliwość i rozgoryczenie obecnym stanem systemu lecz jak wiadomo czy Ty zabijając kogoś tylko dlatego ,że nie chce życ tak jak Ty jest właściwe? Na Ziemi było wiele rewolucji, jedne były mniej inne bardziej udane.Ja nie mógłbym zabić kogoś tylko dlatego ,że chce żyć tak a nie inaczej.Jego wola.Pojawia się pytanie w jakim zakresie udzielić się od tej zamkniętej struktury systemu w którym żyjesz,ja i ty i inni.I jeszcze takie pytanie.Czy gdyby Charli strzelał do policjantów to czy uzyskał by aprobatę ludzi go wspierających? Raczej nie...
_________________
Jestem pisowskim aparatczykiem z małym penisikiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arwena




Dołączył: 23 Kwi 2009
Posty: 593
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:19, 24 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NWOPL napisał:
A tutaj pierwszy film od kolegow z USA Smile



szkoda tylko ze wyglada ze emisja nastapila w pustym miejscu i prawdopodobnie nikt tego nie uslyszal.
Nie mniej jednak badzmy dobrej mysli - widac akcja nabiera 'szerokosci'
Jesli gdzies jest potrzebna to na pewno w USA

i jesli gdziekolwiek jakas rewolucja jest mozliwa - to wlasnie tam.

Faraon napisał:

Akcja się udała.

Na kamerę jest, na laptoka też i jeszcze nawet na wojaże.

Jak dla mnie ten facet nadużywa słowa love.


jak dla mnie tez jest za duzo o milosci - jakbym sluchal donalda tuska.
slowo czesto powtarzane traci swoje szczegolne znaczenie, zeszmaca sie i dewaluuje
Nie mniej jednak uwazam ze Charlie i Danny robia dobra robote - zobaczymy co dalej.
_________________
możliwość pomylenia się to część bycia wolnym
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pswierq




Dołączył: 07 Sty 2009
Posty: 397
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:48, 24 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A zalozymy sie, ze Charli zacznie niedlugo pobierac tantiemy, albo w jakis inny sposob pojdzie na goru akcji?
_________________
Nevermind.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sonic3




Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 682
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:22, 24 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

XTC88 napisał:
Ten Charlie to klasowy paranoik z neurotyczną osobowością. Widać oglądał uważnie trylogie "Rambo". Zamierza za wszelką cene uratować rase ludzką przed złymi grabieżcami, do tego błaga o jałmużne na laptopa i bilety na wycieczke po europie w celu uświadomienia bydła przed nadejściem NWO. Kolejny pan z wysokim ego, przkraczającym jego możliwości intelektualne , mądry to on nie jest , już jego pierwsze zdania dały mi do zrozumienia, że bierze prochy -" Witam nazywam się Charlie a to jest wiadomośc dla ludzi u wladzy na tym świecie " - gdybym był mądry by tego nie powiedział, nawet jak ta cała jego akcja jest kontrolowana przez "elite". szkoda chłopaka, no ale będzie miał zajęcie , uświadamianie ludzkiego plebsu to trudna sprawa, no ale pewnie ma już z 200 subskrypcji na yt więc będzie miał się do kogo odwołać... Oby ta jego "rewolucja " nie stała się faktem, bo może skończyć jak Kennedy , bądź Martin Luter King .
Rolling Eyes

Nie chciałem komentować ale jak widzę jaką papkę próbujesz zasiać XTC to ciężko przejść obok bez komentarza. Jak widzę ty dalej siejesz tę swoją toksyczną dwulicową propagandę chyba już jesteś tu weteranem w tej kwestii, może po prostu jawnie się przyznasz do sympatyzowania z opozycją, wystarczy spojrzeć na twój w dorobek na tym forum pod postacią napisanych postów.
A jakie to trzeba mieć ego, aby takim tanim zagraniem próbować ustawiać co niektórych z powrotem do szeregu. To może trochę zanalizujemy twego posta pod kontem manipulowania faktami, po pierwsze zrobiłeś w swoim komentarzu wiele celowych nadinterpretacji, bagatelizacji i dokonałeś wielu stwierdzeń mających uwiarygodnić twoje domniemania jak np. słowo "klasowy paranoik z neurotyczną osobowością". Potem na dokładkę starasz się ośmieszyć tę osobę odwołując się do nędznego filmu interpretując jego słowa tak jakby sam miał z motyką się porwać.
Dalej kolejno wg. tekstu tzw. wysokie ego to ty tutaj zaprezentowałeś oceniając ośmieszając i bagatelizując dokonań osoby, którą po pierwszym zdaniu oceniłeś na biorącą prochy. W dodatku nazywasz ludzi bydłem i jak tutaj ma się twoje ego:>
Wytłumacz może jeszcze co to znaczy, "że bierze prochy", bo jest to dość uogólnione stwierdzenie, dziś można powiedzieć, że prochy bierze wiele ludzi i to za aprobatą i legalną zgodą rządu, kupują je bez recepty legalnie w kioskach jako antydepresanty, środki nasenne etc. inaczej ujmując lekarstwa. I nie piszę tu wcale, że jest to pozytywne zjawisko
XTC88 napisał:
Witam nazywam się Charlie a to jest wiadomoś dla ludzi u wladzy na tym świecie " - gdybym był mądry by tego nie powiedział, jest kontrolowana przez "elite".
Na szczęście nie jesteś i tego nie powiesz.
No i następne zdanie następny kwiatek, teraz Charlie stał się sługusem elit już jest nie tylko "klasowym paranoikiem z neurotyczną osobowością" lubiący Rambo, z wysokim ego i biorącym prochy. Normalnie czarny charakter sę rysuje z chłopaka. A może to co ja pisze też jest zlecone przez elity, a może odwracanie kota ogonem nie zawsze działa.
Co do samych subskrypcji ma on ich ponad 8500, zresztą sama ilość subskrypcji nie opisuje tego do ilu osób te materiały dochodzą przez internet jak i przy bezpośrednim happeningu.
Podsumowując obraz jaki próbowałeś stworzyć w umysłach czytelników tematu ma totalnie zdyskredytować Charliego, po przez podawanie maksymalnie ubarwionych argumentów. Co do ostatniego zdania rewolucja o jakiej wspomniałeś już stała się faktem, ludzie masowo się budzą i nie jest to rewolucja indywidualnej osoby czt. Charliego i strasznie ludzi śmiercią jej nie zatrzyma.
No i coś ode mnie: nie łanie nazywać swoich braci bydłem, nawet jeżeli nie posiadają oni odpowiedniej ilości informacji aby przejrzeć na oczy Twisted Evil
_________________
http://zakazaneowoce.pl/imgs/banery/baner-zakazaneowoce-350x20.jpg
Zdolność do dziwienia się jest początkiem do mądrości
Prawa jednego człowieka kończą się tam, gdzie zaczynają się prawa drugiej osoby.
W jedności siła nie w budowanych murach!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
pswierq




Dołączył: 07 Sty 2009
Posty: 397
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:37, 24 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sonic, spokojnie, moze niech Ekstasi88 sie wypowie w jakims watku, jak Jemu sie udalo uniknac programowania od dziecinstwa?
Uzywa niewybrednego slownictwa, ale ma racje, glowa muru nie przebijesz. A i nikt z przechodniow (braci, nie zapominajmy o siostrach) nie wstawi sie za Toba jak Cie beda paly praly.
Slyszales o jakis reakcjach tlumu? Ktos cos napisal na swoim blogu, ze sie poczul poruszony? Ktos sie wydarl przez okno, ze ma dosc? Ktos spontanicznie wyrwal megafon Ch i powiedzial cos od siebie? Jakies podpisy pod filmami na YT inne niz tylko od osob szukajacych, watpiacych, chcacych znac prawde, lub jej zaprzeczyc? Coz... Ekstazi88 mysli chyba takze o tym, ze zwykli ludzie wezma to za zwykla reklame. Bo niby co im sie ma w zyciu nie podobac? Czesc pamieta czasy zprzed M Tatcher, inna pamieta czasy jak ganiala wielblada po pustyni, wiec niby co ma sie Im nie podobac?
_________________
Nevermind.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sonic3




Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 682
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:54, 24 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pswierq ja tutaj na celownik biorę samą konstrukcję wypowiedzi XTC88, przyjrzyj się konstrukcji zdań tego użytkownika, popatrz w historię postów XTC88. Jak wyciągniesz jakieś wnioski to plus dla ciebie.
_________________
http://zakazaneowoce.pl/imgs/banery/baner-zakazaneowoce-350x20.jpg
Zdolność do dziwienia się jest początkiem do mądrości
Prawa jednego człowieka kończą się tam, gdzie zaczynają się prawa drugiej osoby.
W jedności siła nie w budowanych murach!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:44, 26 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sonic3

Wybacz, może użyłem zbyt trudnego języka dla kogoś takiego jak ty, abyś zrozumiał sens mojej wypowiedźi i tak naprawd bardzo, bardzo chciałbym ci wytłumaczyć co miałem na myśli, ale obawiam się , że naszę światopoglądy różnią się diametralnie, więc moja riposta w stosunku do twojej niezwykle wyczerpującej wypowiedźi jest absurdalna. Chcę tylko powiedzieć, że było już wielu takich peryferyjnych bohaterów jak Charlie i wszyscy z biegiem czasu odsuneli się w cien. Koleś poporstu zauważył, że interes się kręci, ludzie boją się i pragną wiedzy o nadchodzącej gehennie nowego porządku świata a że ma odrobine inteligencji to zaistniał w internecie nawołując zacofany plebs, który zawsze będzie zacofany i zginie w objęciach szatana razem z tym zacofanym Charlie, no ale dobra do miłośći. Ludzie są na tyle załośni i niedowartościowani, że łykają wszystko jak małe dzieci, zobaczą jakiegoś obłąkanego kolesia, który potrafi ładnie mówić , nawoływać do miłości i nagle mu liżą jaja i to bez przyczajki. gorzej. płacą mu kase na laptopa i wycieczke po europe w celu uświadomienia bydła przed okrutnym systetem iluminatów. Takich psychopatów jak Charie będzie się pojawiało w internecie coraz więcej z biegiem narastającej agresji elity. Należy takich ludziom współczuć głupoty i chęci pokazania się w internecie. Tacy ludzie jak Charlie to zakała inteligencji, pewnie koleś nie ma co robić po pracy i szuka natchnienia w swoim życiu. typowy akt desperacji. dlatego nawołuje was mądrych poszukiwaczy prawdy do ignorowania jego filmów , no ale jeśli wam się podoba jego retoryka to wasza sprawa, w sumie i tak skończycie w kostnicy, wiec róbcie co chcecie.
Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
detro




Dołączył: 07 Mar 2008
Posty: 163
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:04, 27 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

XTC88 napisał:
pewnie koleś nie ma co robić po pracy i szuka natchnienia w swoim życiu.

z pewnością nie ma co robić po pracy czyli zupełnie tak jak ty. A zapomniałem ty przeciez nie pracujesz bo jesteś bananowym dzieckiem które lubi sobie wygodnie usiąść obsraną dupą w foteliku i postukać trochę w klawiaturę po czym odejść od komputera na kanape i obejrzeć w tv swój ulubiony serial pt "Jebać ludzi - jam najmondrzejszy".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wiedzmin




Dołączył: 20 Wrz 2009
Posty: 1035
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:59, 27 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak czytam posty XTC88 to mi sie niedobrze robi. Po co tu piszesz skoro taki wspanialy swiatopoglad, ze nawet nie oplaca sie go tlumaczyc, bo i tak niezrozumiemy. Twoje odpowiedzi sa typu: nie bede wam nic mowil, ob jestescie zbyt glupi, zeby zrozumiec. Na zadnym filmie nie widzialem zeby ktos im lizal jaja. Ani w przenosni, ani doslownie. Zal ci, ze dostaja pieniadze? Dajesz? Jesli nie to co cie to obchodzi. Jakos nie widze, zebys pikietowal przeciwko bankiera, ktorzy przepchneli zasilki dla osob splacajacych kredyty. Jakos nie slyszalem, zeby ktos dostal zasilek na czynsz, bo nie ma pracy i nie ma na mieszkanie. Te pieniadze ja i wszyscy inni MUSIMY zaplacic. Widzisz ta delikatna roznice? Czy jestes za mondry i takie drobiazgi do ciebie nie dochodza?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arwena




Dołączył: 23 Kwi 2009
Posty: 593
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:13, 28 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

XTC88 napisał:
Sonic3

Wybacz, może użyłem zbyt trudnego języka dla kogoś takiego jak ty, abyś zrozumiał sens mojej wypowiedźi i tak naprawd bardzo, bardzo chciałbym ci wytłumaczyć co miałem na myśli, ale obawiam się , że naszę światopoglądy różnią się diametralnie, więc moja riposta w stosunku do twojej niezwykle wyczerpującej wypowiedźi jest absurdalna. Chcę tylko powiedzieć, że było już wielu takich peryferyjnych bohaterów jak Charlie i wszyscy z biegiem czasu odsuneli się w cien.
Rolling Eyes


etc. etc.

@XTC
Niewatpliwie masz racje co do jednego faktu. Zawsze przy okazji roznego rodzaju 'zamieszan' pojawiaja sie uzurpatorzy i ludzie pragnacy zbic kapital na zamieszaniu naszym kosztem. Co do faktu prosby Charliego o kase - pisalem juz o tym, ze nie podobal mi sie sposob w jaki to uczynil. Poki co pozytywnych przeslanek co do jego intencji jest duzo wiecej - z jedna wpadka tylko demagogicznego nawolywania do rewolucji w imie milosci.

nie mniej jednak sposob w jaki sie wyrazasz ubliza nam wszystkim. Chcesz uczynic z nas glupcow, slepcow i ignorantow. W takim razie ja sie pytam - co ty robisz tutaj pomiedzy nami wszystkimi? Czy aby twoja reputacja nie ucierpi na tym?

Co sie stanie z Charlim i czy w ostatecznym rozrachunku jego intencje sa dobre - czas pokaze. Za nieuzasadnione uwazam wyrazanie kategorycznych osądow - m.in. takie jak twoje. Mozna subiektywnie wyrazac opinie na temat okreslonych dzialan, publikacji i czynow, ale nie sadze zeby w nimb niekwestionowalnego obiektywizmu ubierac osobiste zdanie na temat czlowieka, ktorego tak naprawde nie znasz.

Twoj ton ustawiajacy Cie w roli medrca - spewnoscia cie takim nie uczyni.
_________________
możliwość pomylenia się to część bycia wolnym
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:56, 28 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam wiele do powiedzenia - temat rzeka , poprostu przeraża mnie zaściankowość , zacofana mentalnośc większości ludzi . Nawet ci którzy obudzili się z matrixa pogrążeni są w zamkniętej rzeczywistości , obcuje na codzień z wieloma ludźmi, próbuje zrozumieć ich emocje, normy moralne , sposoby w jakich wyrażają myśli , etc i z przykrością powiem wam, że widze w nich "zapogramowanych robotów ". To poprostu niesamowite , codzień dziękuje Bogu, że nie jestem jednym z was. Wy nie posiadacie instynktów samozachowawczych, piszecie, mówicie o sobie, że jesteście inteligennti, wysublimowani, elokwentni... ale to tylko w waszej rzeczywistości... nie chcialbym do niej należeć, dobra. poporstu musicie sobie zadać pytanie. czy wasze ego nie przerasta waszych walorów intelektualnych? ludzie są zbyt pewni siebie, choć są zacofani i zakompleksieni, to mnie przeraża, no ale faktycznie radosne jest to, że każdego dnia czy to w realu czy gdzieś na forum dzięki temu, że posiadam walory lingwistyczne których oni nigdy nie osiąganą zawsze przemawiam im do rozumu i choć wiem, że to "roboty " ( nie boje się tego powiedzieć , większośc ludzi to chodzące roboty programowane od dziecka przez elite , którą dobrze znamy i wy też choć pewnie o tym nie wiecie ), to mam świadomość, że walcze z wiatrakami . dobra. a więc sprawa staje się już prosta, ludzie "roboty" zobaczą zacofanego bohatera na youtube walczące z elitą i nagle wszyscy liżą mu jaja . nie chce się powtarzać, ale żałuje że jestem człowiekiem, gdy widzę zaściankowośc i zakompleksienie ludzkiego bydła i elita ma racje, populacja jest wskazana , niestety . chciałbym żyć w dobie renesansu, nawet średniowiecza, w tamtym okresie kreatywnośc i inteligentna rasy ludzkiej jako takiej stała na niezwykle wysokim poziomie a dzis wojna szczurów. żygac sie chce , dzieki BOGU nadchodzi kres. dobra tak na koniec abyście nie pomysleli, że jestem psycholem ,etc bo zauważylem że wielu z was bawi się w psychologów na forum ( i to tez dowowdzi waszej marnej inteligencji ,) to powiem wam, że też zgine tak jak wy . i zaden charlie nie przeciwstawi sie elicie ani zenek ani kasia. przegraliście. to tylko życie . wierze że po smierci przeniose sie do innego wymiaru. wstyd mi, ze jestem człowiekiem . piszcie sobie co chcecie. wiem nawet co teraz myslicie..
Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aro_klb




Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 1484
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:41, 28 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masz chyba problemy emocjonalne XTC. Jakoś tak wnioskuje.Zamiast zajmować się sobą kręcisz jakieś wywody faktów dokonanych.Lingwistyka och ach......jestem pełen podziwu Smile
_________________
Jestem pisowskim aparatczykiem z małym penisikiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adwokat Diabła




Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 1243
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:33, 28 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
czy wasze ego nie przerasta waszych walorów intelektualnych?

&
Cytat:
posiadam walory lingwistyczne których oni nigdy nie osiąganą


Cytat:
żałuje że jestem człowiekiem, gdy widzę zaściankowośc i zakompleksienie ludzkiego bydła


Cytat:
wstyd mi, ze jestem człowiekiem


Cytat:
Wybacz, może użyłem zbyt trudnego języka dla kogoś takiego jak ty

and the winner is:

Cytat:
Należy takich ludziom współczuć głupoty i chęci pokazania się w internecie.

Komentarz:
Miej piany, więcej pokory:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arwena




Dołączył: 23 Kwi 2009
Posty: 593
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:11, 28 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adwokat Diabła napisał:


Miej piany, więcej pokory:)


Wszystko w temacie

Czekamy zatem na kolejne akcje Charliego i tlumaczenia od niezrownanego NWOPL.

Szerokości!
_________________
możliwość pomylenia się to część bycia wolnym
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:59, 28 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie chce wam się narazać , wiedziałem jakie będą wasze kontr-riposty. Myślicie ( o ile wogóle posiadacie taką czynnośc ) według określonych schematów. Nie chciałbym egzystować w waszej rzeczywistości. Tak jak iluminaci żyją w innym świecie tak ja żyje z dala od takich ludzi jak wy , którzy na siłe próbują w realu zwrócic na siebie uwage ( nie wszyscy ), bo myślą , że to podbuduje ich ego. Problem nie polega na tym, problem polega na tym, że traktujecie życie na serio. Nie życze wam źle, sam niestety jestem człowiekiem ale różnica między nami jest taka, że ja jestem mądry a wy tylko inteligentni . ( i to tylko w waszej rzeczywistości, hologramie , bez różnicy ). Zabiegi iluminatów mają swoją wartość i miejcie na uwadze fakt, że zbliża się koniec waszej wolnośći. Poprostu zróbcie rachunek sumienia przed sobą, odrzućcie te swoje ego które do niczego wam się nie przydaje, byliście od dziecka ogłupiani przez elite. naprawde żałuje że tak skończyliscie. że potraficie egzystować w tym samym zwierzęcym pędzie, nie potraficie zatrzymać się , posłuchać głosu sumienia, to was pogrąża, zżera i wiecie co ? możecie skonczyc studia , byc magistrem , miec ferrari, extra laske ale to nic nie znaczy... liczy się rozum... a przecież żyjecie tylko raz... a wy tak powaznie traktujecie życie.... zrozumielieliście co macie zrobic? no i dobrze... poprostu jesteście ograniczeni.. bez urazy... zacznijcie mysleć.. i nie liżcie tak bardzo jaj alexowi jonesowi czy davidowi icke bo to są ludzie elity... i prosze nie nazywajcie mnie psycholem z zaburzeniami osobowosci... ja wiem ze znacie wiele fajnych regulek z google ale prosze.. nie wyżywajcie sie na mnie... ja naprawde was nie prowokuje... pisze tak do was bo marze o rase ludzkiej pełnej współczucia dla bliźnich i miłośći ... a dziś mamy wyścig szczurów i ludzi -geniuszy, wszystkowiedzących i najlepszych a tak naprawde to zwykłe bydło... zresztą sami spójrzcie na swoich znajomych... najlepiej tych nie mających jeszcze pojecia o NWO... nie wstyd wam obcować z takim bydłem? Nie pomyslcie prosze , że jestem negatywnie do was nastawiony. ja was szanuje... chce wam pomóc... w waszej monotonnej ignoracji... rachunek sumienia to wasza pokuta odemnie... bo czas tyka... aha.... zacytuje coś dla was..
" Jakie z nas smieszne marionetki , na jak ochydnej tańczymy scenie , naszą zabawą jest taniec i rżnięcie - nie mamy trosk - nie wiemy, że jesteśmy nikim , nie tacy mieliśmy być "

aha... Pamiętajcie, że Charlie ma równie wysokie ego jak wy i brzydzi się wami, dlatego próbuje wejśc do waszych mózgów i nawoływać do miłości uwłaczając waszej inteligencji. Myśle, że go zignorujecie..
Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adwokat Diabła




Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 1243
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:10, 29 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
pisze tak do was bo marze o rase ludzkiej pełnej współczucia dla bliźnich i miłośći

Ja też marzę. Ale odnoszenie się z obrzydzeniem do innych ludzi, którzy dalej tkwią z różnych powodów w "systemach" do niczego nie prowadzi. Bo wielu, którym wydaje się, że są przebudzeni, kiedyś było tym "bydłem", a teraz, bo coś zauważyli, poczuli, to wydaje im się, że są lepsi, że mogą gardzić innymi. I to jest właśnie ta pułapka ego. Im bardziej świadomym się stajesz, tym bardziej twoje ego staje się silniejsze. Ono rozwija się tak samo jak ty, równolegle. Więc uważaj, bo wysyłając złą energię, mimo dobrych chęci, tak naprawe w niczym nie pomagasz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tomeq




Dołączył: 12 Lip 2009
Posty: 211
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:06, 29 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ludzie walczący z NWO zapominają o jednej podstawowej zasadzie.
Patrząc na to co sie dzieje przez pryzmat ewolucji to jesteście na przegranej pozycji, ponieważ nauka ta głosi że silniejsi i lepiej przystosowani przetrwają.
Albo jesteście ślepi albo zbyt naiwni. Od kiedy plebs jest silniejszy?
Myślicie że jeśli będą was miliony to zwyciężycie? Very Happy
Trochę mi was żal, bo to co widzę to zwykła agonia.

Możecie sobie wymyślać najrozmaitsze ironiczne teksty i gadać w tłumie przez megafony. Lokomotywa nabrała rozpędu i pędzi do stacji i nikt nie jest w stanie jej powstrzymać, nawet gdyby było was miliony Wink

pozdrawiam tomeq
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Adwokat Diabła




Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 1243
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:44, 29 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Lokomotywa nabrała rozpędu i pędzi do stacji i nikt nie jest w stanie jej powstrzymać, nawet gdyby było was miliony

No tak, ale ta lokomotywa pędzi po torach, które ciągle ktoś buduje, torując jej drogę jak zawodnicy curlingu. Lecz wokół torów masz mnóstwo wolnej przestrzeni gdzie jest bezpiecznie. Albo możesz wyjść z "megofonem" do ludzi, którzy budują te tory i ich odciagnąć od "pracy", choć na chwilę. Chyba, że siedzisz juz w pociągu. Wtedy to musisz dojść do maszynisty, albo pogodzić się z rozkładem jazdy. Cała siła jest w ludziach i tylko w nich, aby coś zmienić. Nikt inny za nas tego nie zrobi. Nie wiem czemu wątpisz?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9   » 
Strona 6 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Everything is OK
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile