W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Od pedziów nie biorę   
Podobne tematy
Geje to formacja faszystowska94
Janusz Korwin Mikke kontra Robert Biedroń44
Sąd zezwolił lesbijkom na adopcję dziecka60
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
18 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 8376
Strona:  «   1, 2, 3, ... 10, 11, 12   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:46, 21 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aqua napisał:
Bimi, no ale właśnie o to chodzi, że Ciebie to gówno obchodzi, mnie to gówno obchodzi, a tych od kampani na rzecz zwalczania homofobii już nie obchodzi gówno, bo oni by chcieli żeby Cejrowski ich lubił.

nie bardzo rozumiem. od kiedy obchodzą cię rzeczy które cię gówno obchodzą?
czy może nic cię nie obchodzi z wyjątkiem... tego, że oni by chcieli aby cejrowski ich lubił? Smile

mnie np. bardzo obchodzi szerzenie na moim forum nietolerancji do ludzi którzy nic złego nie robią. a oni nic złego nie robią.
i tak samo mogą mieć hiv jak cejrowski. choć na pewno mniej niż homofobiczni murzyni z afryki - wasi ideologiczni ziomale.

umówmy się: miejsce cejrowskiego jest w buszu, bo przebywanie wśród kulturalnych ludzi najwyraźniej mu nie leży.
zresztą już dawno obiecywał ze wyjedzie i chuj z tego wyszło - kozaczyć tylko potrafi, kowboj czacza zajebany.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:56, 21 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prrivan napisał:
Cytat:
młodzi, rzekomo światli ludzie żeby się zachowywali jak murzyni z afryki to już kurwa przesada.


Oj Bimi Bimi,czy to nie zabrzmiało rasistowsko? Laughing


Laughing Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aqua




Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 1450
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:04, 21 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No, dobra. Powiem inaczej. Sam Cejrowski mi wisi. Podobnie jak geje. O obu mam swoje zdanie. I obu bardziej negatywne niż pozytywne. Natomiast, może nie tyle mnie obchodzi - ile zastanawia fakt w czym problem? Bo takim samym brakiem tolerancji wykazuje się Cejrowski wobec homoseksualistów, jak homoseksualiści wobec Cejrowskiego.

Gdyby Geje siedzieli w domu i prowadzili swój homoseksualny tryb życia, nie angażując w to innych - nie byłoby problemu.
Gdyby Cejrowski siedział w domu i prowadził swój katolicki tryb życia, nie angażując w to innych - nie byłoby problemu.

Oba fronty są sobie równe. Nie liczą się z drugą stroną.

Być może rzeczywiście kulturalniejsi są geje niż Cejrowski. Może dlatego, że mniej krzyczą (chociaż parady równości nie są tutaj dobrym argumentem na tą tezę) , a może dlatego, że używają mniej wulgaryzmów (powiedzmy, że Jacykow nie jest typowym gejem). Tylko, że ja w takim razie też jestem nie kulturalny, bo lubię czasem sobie zaklnąć.

Tak więc nie rozumiem co robi złego Cejrowski gejom, czego geje nie robią Cejrowskiemu (i nam)?
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko mało prawdopodobne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:26, 21 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aqua napisał:
Tak więc nie rozumiem co robi złego Cejrowski gejom, czego geje nie robią Cejrowskiemu (i nam)?

musisz być niezwykle krótkowzroczny jeśli uważasz, że grupa zakompleksionych heppeningowców zniżająca się do próby kontaktu z tym pajacem reprezentuje wszystkich gejów. że reprezentuje gejów w ogóle...
to tak jakbyś stwierdził, że prezydent kaczyński robiąc loda bushowi obciąga mu w imieniu wszystkich polaków, ergo: polacy to pedały.

geje to nie osoba - na tym właśnie polega problem że szufladkujecie ludzi w/g ich preferencji seksualnych aby przypisać im grupowo cechy które nierzadko tyle mają z nimi wspólnego co ja z prezydentem polski.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
astrit




Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 940
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:50, 21 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aqua napisał:
Ja bym za to chciał mieć swoją tropikalną wyspę, plantacje marihuany i harem na swoje potrzeby. Niestety zarówno moje pragnienia jak i pragnienia tych od homofobii są poza możliwościami realizacji.


jak to nieraz całkiem przypadkowo i mimowolnie można poczytać w postach o tematyce całkiem innej niż to widać, jakie kto ma pragnienia Very Happy (a podobnież nie ma rzeczy niemożliwych choćby dla wyznawców idei >sekret<)

co do spraw pd to najbardziej zawsze krzyczą ci co mają w ciemnej stronie zalążek pd lub mieli z nim do czynienia i chowają go głęboko w fałdach podświadomości albo robią to z powodów czysto biznesowo-reklamowych.
_________________
nie konwersuje z babochłopami.

*miarą twojej wiedzy jest zasięg twojej intuicji* astrit
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:54, 21 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

astrit
Cytat:
co do spraw pd to najbardziej zawsze krzyczą ci co mają w ciemnej stronie zalążek pd lub mieli z nim do czynienia i chowają go głęboko w fałdach podświadomości albo robią to z powodów czysto biznesowo-reklamowych.


Ale o co chodzi?
tzn. kto krzyczy?
Ci krzyczący geje na happeningach i paradach czy Cejrowski ,że od gejów nie bierze?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:55, 21 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

geje to nie wiem czy krzyczą, bo nie chodzę na te parady.
ale taki np. ziobro czy kaczyński, drą ryja że hoho, a pedały jak nic - tylko homofob by tego nie zauważył Laughing
cejrowski zresztą pewnie też już z niejednym zwierzęciem się puścił w tych dżunglach. kto wie czy zawsze upewniał się czy samica. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tomkiewicz




Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:19, 21 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ansu napisał:
Homoseksualizm to forma zboczenia płciowego tak jak pedofilia,


Homoseksualizm, to skomplikowany w swej głębszej treści, wynik spartolonego przez nieadekwatnych rodziców dzieciństwa. Potępianie tego jak i tolerowanie jako normalności, są na równi objawem delikatnie mówiąc niefrasobliwości empirycznej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
astrit




Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 940
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:57, 21 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:

Cytat:
co do spraw pd to najbardziej zawsze krzyczą ci co mają w ciemnej stronie zalążek pd lub mieli z nim do czynienia i chowają go głęboko w fałdach podświadomości albo robią to z powodów czysto biznesowo-reklamowych.


Ale o co chodzi?
tzn. kto krzyczy?
Ci krzyczący geje na happeningach i paradach czy Cejrowski ,że od gejów nie bierze?


Tańcząca z wilkami
czy ja się tak nieprzejrzyście wyrażam czy ty za mało kawy wypiłaś dziś?
temat dot. pd , tak? i osób które wokół tego robią krzykliwe zamieszanie...wg. mnie jeśli nawet krzykliwi zdarzają się pd to też jest to ustawione przez odpowiednie grupy polityczne żeby na tym zarobić.
nie ma sie co rozpisywać , nietolerancja zawsze istniała, ważne kto za tym stoi i kto ją rozpowszechnia. Not talking
_________________
nie konwersuje z babochłopami.

*miarą twojej wiedzy jest zasięg twojej intuicji* astrit
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:59, 21 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dokładnie. polecam film: viewtopic.php?t=4154
komuś w polsce najwyraźniej zależy na tym aby o homoseksualizmie było głośno.
barany jak zwykle dają sobą sterować becząc co trzeba i zmieniając swe preferencje wyborcze na takie jakie trzeba... a największymi ofiarami całej tej populistycznej akcji są bogu ducha winni homoseksualiści.
odpierdolcie się od pedałów, a zapewniam was że oni odpierdolą się od was.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Lestar




Dołączył: 10 Gru 2008
Posty: 557
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:06, 21 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pedalstwo to jedno, natomiast działalność pewnego lobby, wypowiadającego się w imieniu gejów i lesbijek - drugie. Jak ktoś siedzi cicho w domu i się bzyka z drugim gościem - to jego sprawa, jesteśmy cywilizowanymi ludźmi, nie chodzimy do kościoła i nie wkraczamy w takie sprawy.
Natomiast denrwuje niezmiernie pewna propaganda "gej-ok!", w której ze zboczenia robi się normalność, gdzie postuluje się więzienie za nazywanie spraw po imieniu, gdzie chce się odbierać dzieci normalnym ludziom i oddawać je na wychowanie pederastom.

Weźmy słowo "pedał" - kiedyś mówiło się pederasta, pedał, potem parę osób stwierdziło, że "ich to obraża, i żeby na nich mówić homoseksualiści" i teraz wg prawa "pedał" to obraza i spore kary są za to określenie. Nie wiem, dlaczego publicznie użył go świadomy tego Cejrowski - prawdopodobnie dlatego, że jest idiotą.

I to wkurwia ludzi. Tak samo jak z feministkami - większość ludzi nie ma nic przeciwko kobietom - lekarzom, czy głosującym kobietom, ale prawie wszystkich niesamowicie wkurwiają przedstawicielki "środowisk feministycznych", gdyż w większości są to strasznie tępe, niedowartościowane i brzydkie baby, które tak się w swoim ideologiźmie zagalopowały, ze forsują abstrakcyjnie irracjonalne postulaty.

Bimi, chcesz, żeby w PL było jak w WB? Sądy dla księży za odmówienie małżeństwa kościelnego pedałom? Aprobata państwa dla wychowywania dzieci w jaskiniach sodomii?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:06, 21 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

astrit
Cytat:
.wg. mnie jeśli nawet krzykliwi zdarzają się pd to też jest to ustawione przez odpowiednie grupy polityczne żeby na tym zarobić.
nie ma sie co rozpisywać , nietolerancja zawsze istniała, ważne kto za tym stoi i kto ją rozpowszechnia. Not talking


bimi
Cytat:
komuś w polsce najwyraźniej zależy na tym aby o homoseksualizmie było głośno.

to może warto to uściślić.

Czyli pytanie brzmi: Komu zależy i dlaczego, aby było głośno w Polsce o homoseksualizmie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:18, 21 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tańcząca z wilkami napisał:
Czyli pytanie brzmi: Komu zależy i dlaczego, aby było głośno w Polsce o homoseksualizmie?

nie wiem komu, ale wiem że nim gardzę. Smile
dlaczego to chyba oczywiste - polaryzując elektorat łatwiej jest odkroić część tortu dla siebie.
gdyby politycy nie gadali ciągle o pedałach to musieliby się np. skupić na sprawach które mają znaczenie. a w tych, jak wiadomo, cała scena polityczna ma poglądy których nie podzielają polacy Smile więc ot ślepa uliczka. dlatego kompletnie nieistotne detale rozdmuchuje się do rangi 'to be or not to be'
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Aqua




Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 1450
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:23, 21 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi - ja nie mówiłem o gejach ogólnie. Mówiłem o tych konkretnych gejach, którzy właśnie wykrzykują że Gej-Ok na ulicach i w TV. Zdaje się, że JKM powiedział (nie jestem tutaj pewien, bo ani ze mnie liberał, ani zwolennik UPR, ani szczególny fan JKM - więc mogę się mylić, co do tego kto to powiedział i jak to konkretnie ujął), że homoseksualiści to jedna grupa, a geje to druga. I właśnie homoseksualiści są w porządku, bo są kim są i w dupie mają co inni o nich myslą. Gej natomiast to swoiste "logo" ruchu na rzecz zwalczania "homofobii". Mówiąc gej miałem na myśli właśnie tych co wpychają się ze swoją propagandą wszędzie gdzie się da. Ale faktycznie - moja wina, mogłem doprecyzować.

Tańcząca - New World Order oczywiście Wink
Po co? Ano jeden z kroków na drodze do odczłowieczenia świadomości, po drodze do całkowitego zatracenia płciowości na rzecz wydajności systemu. W Kalendarzu Majów to co robi NWO nazywa się Świadomym Współtworzeniem - budowaniem samego siebie wedle swojego świadomego uznania, a nie tylko ślepa zależność od ewolucji.
Rzućcie okiem na filmy w tej playliście:
http://www.youtube.com/view_play_list?p=6EA4616B4DC3CD58


Cejrowskiego natomiast bym nie podejrzewał o celowe działanie na rzecz NWO. Według mnie to kolejny biedny człowieczek, którego NWO wykorzystuje do osiągnięcia celu.

Astrit - aleś mnie złapała. Razz Ale masz rację - nie będę tracił nadziei. Może kiedyś mi się uda. Mr. Green
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko mało prawdopodobne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:38, 21 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aqua
Cytat:

Tańcząca - New World Order oczywiście


No niestety nie jest to uściślenie Wink--> ''Komu zależy i dlaczego, aby było głośno w Polsce o homoseksualizmie?''
Aqua
Cytat:
Gej natomiast to swoiste "logo" ruchu na rzecz zwalczania "homofobii". Mówiąc gej miałem na myśli właśnie tych co wpychają się ze swoją propagandą wszędzie gdzie się da.


Kto stoi za tą propagandą?---> w Polsce
Lestar
Cytat:
Pedalstwo to jedno, natomiast działalność pewnego lobby, wypowiadającego się w imieniu gejów i lesbijek - drugie.

I tu to samo:
Kto jest odpowiedzialny za działalność tego lobby?----> w Polsce
Aqua
Cytat:
Po co? Ano jeden z kroków na drodze do odczłowieczenia świadomości, po drodze do całkowitego zatracenia płciowości na rzecz wydajności systemu.


No jakoś do mnie bardziej przemawia argument bimiego na pytanie dlaczego
bimi:
Cytat:
gdyby politycy nie gadali ciągle o pedałach to musieliby się np. skupić na sprawach które mają znaczenie.

P.S Auqa jak to o''dczłowieczyć świadomość i zatracić płciowość na rzecz wydajności systemu''...weź to rozwiń bo zaprawdę zakręcone jak świński ogon jakby powiedziała to moja była pani promotor pracy mgr.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
brainwash




Dołączył: 01 Lut 2006
Posty: 567
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:42, 21 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I wcale nie chodzi o gejów tylko o połykaczy szkła. Co jedni i drudzy mają z tym wszystkim wspólnego ? Ktoś robi co uznaje za stosowne, to jego sprawa. Ale w żadnym wypadku nie może na siłę lansować swojego przekonania i zachowań. Co by się stało gdyby połykacze szkła osiągnęli taką sprawność społeczną i zaczęli w sposób agresywny promować swój styl życia i to w sposób, dosłowny ? Szkło ! Ono byłoby wszędzie, w chlebie , odżywkach dla dzieci i kapuście kiszonej. Wyobrażacie sobie ludzi wybiegających z fast foodów, a każdy z nich przypominałby Jokera z Kifem Legerem ? Bo ja, tak. Takim połykaczem szkła może być każdy z nas. Zarówno jedna jak i druga strona. Wypowiadać się o czymś można, w momencie gdy posiada się pełne spektrum zagadnienia i pełną znajomość zasady działania oraz przeznaczenia danego elementu. Takowej wiedzy nie posiadamy. Przypominamy litery z jednej kartki encyklopedii powszechnej które w dodatku się kłócą. A każda z liter myśli że jest całą encyklopedią ale żadna z nich nie wie, o istnieniu innych kart encyklopedii. Sama pokora przed takim faktem wymagałaby milczenia i zgody, bo w przeciwnym wypadku wygląda to groteskowo, co najmniej. Goście prują się w kichę, jeżeli to lubią to ich sprawa. Ale, nie zaakceptuje tego, żeby ktoś wytrząsał się nade mną i mówił że to jest lepsze od mojego sposobu na związek. Tak samo nie zaakceptuje gościa który każe łykać mi kieliszki. Ani faceta pijącego przepracowany olej silnikowy. Nie będę ich prześladował ani tłukł, bo tego robić nie mogę ani nie chcę. Problem leży w naturze rzeczy i wiedzy na ich temat. Jedne rzeczy nadają się do czegoś a inne nie. Wynika to z natury przeznaczenia tych rzeczy. Mam na myśli tylko i wyłącznie, aspekt techniczny i mechaniczny. Odbyt z technicznego punktu widzenia nie jest najlepszym miejscem dla penisa. Takie praktyki rodziły się z rozmaitych powodów, najczęściej u ludzi którzy nie wiedzieli co zrobić z czasem . Elity władzy itp.. Następnie było to promowane jako coś normalnego, nawet za pomocą edyktów i rozporządzeń. To że coś wygląda na mniej dziwne i mniej szkodliwe nie oznacza że takie nie jest. Następnym przykładem może być promowanie odkręcania śruby o rozmiarze "24" tylko i wyłącznie, zębami w jamie ustnej. No, takie rzeczy, mogą wymyślić tylko i wyłącznie ludzie który nie posiadają kontaktu z rzeczywistością i otaczającym światem. Albo ktoś, komu zależy na zniszczeniu bądź ośmieszeniu czyjegoś wysiłku. Na walki uliczne byków i ludzi nikt nie jest zmuszany. Jakoś chodzą na takie imprezy masowe i nigdy nie maja problemu z dyskryminacją i nie toczą spraw w sądzie. Nikt nie atakowałby ich gdyby, nie reklamowali się sami i nie twierdzili że tak trzeba. I tak, spokojnie chodziliby sobie na te "walki byków". Gdy fakty przemawiają za czymś, to warto je rozpatrzyć. Wole posłuchać Ojca, On ma ostatnie zdanie w sprawie. Nie wpisuje się w Ramy ani Tadeusza Rydzyka ani UPR.

Nie czyń mnie za to winnym. Jeżeli powiedziałem ci, że to złe, to nie mów że cię prześladuje. Nie mów innym, że to co robisz jest najlepsze. Nie czyń innych wrogami tylko dla tego że wykorzystują swoje organy zgodnie z ich naturą. Nie każ innym odkręcać nakrętek nr. "24" uzębieniem. I ja i ty mieszkamy pod ty samym niebem. Źle pojmowana tolerancja sprawi, że będziesz musiał odkręcać nakrętki uzębieniem, będąc nadal homoseksualistą. A wiesz kiedy to się stanie ? W momencie kiedy na ziemi będą tylko sami homoseksualiści i będzie to obowiązującą normą, a do głosu zaczną dochodzić szpece od odkręcania nakrętek zębami. Ale i oni ustąpią pod naporem ludzi promujących picie roztopionego ołowiu w czasie lanczu. I tak dalej i dalej... Total chaos coming soon
_________________
Kto wyrządził rasie ludzkiej tak wiele złego ? Inimicus homo hoc fecti - " nieprzyjaciel człowieka to uczynił "
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:46, 21 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no fajnie, połykacze szkła.
ale jakby się nawet i reklamowali na rynku to co by się stało? bo nie bardzo zrozumiałem ten fragment..
że dzieci, czy że co tym razem? szkła zabraknie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
ansu




Dołączył: 24 Maj 2009
Posty: 124
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:49, 21 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chcieli wręczyć podróżnikowi w prezencie maskotkę teletubisia i różowego lizaka z wiatraczkiem. Cejrowski odmówił i odpowiedział:
Cytat:
"Od pedziów nie biorę. Nie wezmę. Brzydzę się was. To może być zahivione. Grzech sodomski należy potępiać".

Nie wiem dlaczego ta wypowiedź budzi aż takie kontrowersje. Cejrowski nie chce nic od pedziów brzydzi się ich i stwierdza że tego typu zachowania powinny być potępione i koniec.
Bardzie frapuje mnie sprawa teletubisia i różowego lizaka z wiatraczkiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:52, 21 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cejrowski jest burakiem z dżungli, z tą wypowiedzią czy bez - to akurat nie ulega dyskusji. wiadomo, tutaj nic takiego strasznego nie zrobił.
boli mnie natomiast postawa ogromnej ilości osób na forum w tej kwestii.
dlatego czasem muszę zaprotestować Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Aqua




Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 1450
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:01, 21 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tańcząca - rzuć okiem na tą playlistę, którą wkleiłem.
Odnośnie świadomości i wydajności systemu... Częściowo poruszyłem tę kwestię w wątku Włatca Marionetek i żeby nie robić tutaj offtopa - postaram się tam w najbliższym czasie doprecyzować o co mi chodzi.
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko mało prawdopodobne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
brainwash




Dołączył: 01 Lut 2006
Posty: 567
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:06, 21 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Bimi, doskonale wiesz co mam na myśli, po licho ten cynizm ?
Cytat:
no fajnie, połykacze szkła.
ale jakby się nawet i reklamowali na rynku to co by się stało? bo nie bardzo zrozumiałem ten fragment..
że dzieci, czy że co tym razem? szkła zabraknie?

Jeżeli samo sobie wpycha szkliwo w japę to jego brocha. Ale jeżeli zacznie robić to ze mną, to jest problem, no chyba że sam zechce zakosztować.Coca -cola reklamuje się na każdym miejscu, to przykład. Przykładowo, ja jej nie lubię. I nikt z tego powodu nie ciągnie mnie przed sąd gdy o tym powiem. Ani Coca-Cola ani ludzie którzy piją Coca-Cole, nikt nie oskarża mnie że ich obrażam ani dyskryminuje bądź szkaluję .Najzwyczajniej dokonałem wyboru.
_________________
Kto wyrządził rasie ludzkiej tak wiele złego ? Inimicus homo hoc fecti - " nieprzyjaciel człowieka to uczynił "
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:09, 21 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to nie cynizm, ja naprawdę nie rozumiem jak ty to sobie kombinujesz..
po co połykacz szkła miałby to zaczynać robić z tobą, wbrew twojej woli?
mam wrażenie że chciałeś w ten sposób uzasadnić konieczność zakazania reklamowania swoich usług przez połykaczy szkła Smile
dla mnie to dwie zupełnie różne rzeczy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
ansu




Dołączył: 24 Maj 2009
Posty: 124
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:10, 21 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zadałem sobie pytanie, jeśli ktoś się brzydzi pedziami to homofob, co to jest homofobia??? Kurcze to jakaś straszna choroba W Belgii, Danii, Niemczech, Estonii, Hiszpanii, Francji, Irlandii, na Litwie, w Holandii, Portugalii, Rumunii i Szwecji takich to się zamyka do wiezienia
Może odebrać dzieci homofobom siedzącym w wiezieniach i dać na wychowanie pedziom, by w nowych rodzinach nauczyły się tolerancji???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
brainwash




Dołączył: 01 Lut 2006
Posty: 567
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:11, 21 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Laughing Laughing Laughing spoko dysputa, keep going
Jestem producentem witraży i stąd cały ten ołów Smile)Ale jak zamieścić reklame żeby nikt się nie kapnął ?
_________________
Kto wyrządził rasie ludzkiej tak wiele złego ? Inimicus homo hoc fecti - " nieprzyjaciel człowieka to uczynił "
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:11, 21 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

homofobia jest jak np. klaustrofobia, albo arachnofobia.
człowiek czuje strach w danej sytuacji. strach nieuzasadniony.
naprawdę istnieje - widziałem Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, ... 10, 11, 12   » 
Strona 2 z 12

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Od pedziów nie biorę
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile