W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Z serii Tribute to Lucifer   
Podobne tematy
Monarch, MKUltra, Sekty, Eksperymenty, Britney Spears36
Illuminati-Przemysł muzyczny54
Symbole Iluminatów i masonów w serialach i filmach 83
Pokaz wszystkie podobne tematy (9)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
35 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 77243
Strona: 1, 2, 3 ... 29, 30, 31   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lucid




Dołączył: 07 Sie 2009
Posty: 244
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:21, 07 Sie '09   Temat postu: Z serii Tribute to Lucifer Odpowiedz z cytatem

Witam

Na wstępie chciałem zainteresować wszystkich filmem 1927 r. "Metropolis" http://metropolis.filmweb.pl/ (polecam obejrzeć, jeżeli ktoś nie oglądał)

Dla wielu klasyka kina, dla mnie po wielu analizach i poszukiwaniach pierwszy, masowy (tv, kino) rytuał dla "niosącego światło". Od tej chwili showbiznes został "pocałowany przez diabła" i wykorzystywany (w czasach teraźniejszych można powiedzieć 90% jak nie więcej artystów z różnych gałęzi showbiznesu sprzedało dusze i wykonuje masowe rytuały). Jest to magia XXI wieku, technika, możliwości jakie ona daje, oddziaływanie na masy, dało upadłemu aniołowi siłe, jakiej nie miał nigdy w historii a czego jesteśmy świadkami właśnie teraz.

Małym przykładem, którym się posłuże jest utwór "Radio GaGa" zespołu Queen. Oczywiście klasyka... (dla zainteresowanych poszukiwaczy polecam prześledzić koneksje z teraźniejszą gwiazdą "Lady GaGa").

Poniżej teledysk, gdzie wykorzystane są migawki z w/w filmu. Przeanalizujcie proszę teledysk.

http://www.youtube.com/watch?v=GEI4U5KyAS0

Poniżej także tłumaczenie tekstu piosenki, które np. dla mnie jest oczywistym hołdem dla wszystkowidzącego oświeconego...(wszechobecny symbol oka).

Radio
Radio

Mógłbym siedzieć sam wpatrując się w twe światło
Mój jedyny przyjacielu z młodzieńczych nocy
I wszystko co musiałem wiedzieć
Słyszałem w moim radio

Dawałeś wszystkie te gwiazdy dawnych czasów
Poprzez wojny światowe - inwazję z Marsa
Doprowadzałeś do śmiechu - wzbudzałeś płacz
Dzięki tobie czuliśmy się jakbyśmy mogli latać
Radio

Więc nie stawaj się jakimś hasłem w tle
Dekoracją dla dziewczyn i chłopców
Którzy po prostu się nie znają lub ich to nie obchodzi
I tylko narzekają że was tam nie ma
Miałeś swój czas miałeś siłę
Twoja najlepsza godzina jest jeszcze przed tobą
Radio

Wszystko co słyszymy to
Radio ga ga
Radio goo goo
Radio ga ga
Wszystko co słyszymy to
Radio ga ga
Radio bla bla
Radio co nowego ??
Radio ktoś nadal cię kocha

Ogładamy programy - oglądamy gwiazdy
Na video godzinami i godzinami
Nie musimy prawie używać uszu
Jak ta muzyka zmienia się przez lata

Mamy nadzieję że nigdy nas nie opuścuisz stary przyjacielu
Jak od wszystkich dobrych rzeczy jesteśmy od ciebie uzależnieni
Więc bądź w pobliżu bo możemy zatęsknic za tobą
Kiedy zmęczą nas te wszystkie obrazy
Miałeś swój czas miałeś siłę
Twoja najlepsza godzina jest jeszcze przed tobą
Radio

Wszystko co słyszymy to
Radio ga ga
Radio goo goo
Radio ga ga
Wszystko co słyszymy to
Radio ga ga
Radio goo goo
Radio ga ga
Wszystko co słyszymy to
Radio ga ga
Radio bla bla
Radio co nowego ??
Radio ktoś nadal cię kocha

Radio ga ga
Radio ga ga
Radio ga ga
Radio

Miałeś swój czas miałeś siłę
Twoja najlepsza godzina jest jeszcze przed tobą
Radio

Dla mnie osobiście od dawna oczywiste jest kto się za tym kryje, a tzw. NWO, illuminati są tylko małą częścią układanki...

Przykładów z showbiznesu są setki. Ostatnie na jakie natrafiłem dla zainteresowanych podaje poniżej:

Rick Ross - Yacht Club - stajnia Jaya-z (chyba nie musze tłumaczyć czego symbolem jest Y) proszę o przesłuchanie całości piosenki(dobrze się wsłuchać) http://yah0o.wrzuta.pl/audio/1......_magazeen

Beyonce - Sweet Dreams http://www.youtube.com/watch?v=p5Vg3BTjWaQ

Oraz tłumaczenie samego tekstu.

Zwróćcie uwagę na motyw transformacji i robota-człowieka(cyborga) przewijający się w wielu teledyskach różnych artystów( geneza w gilmie Metropolis).

Na zakończenie : http://www.youtube.com/watch?v=mj9AYdsb5Kg

Pozdrawiam serdecznie

Lucid
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lucid




Dołączył: 07 Sie 2009
Posty: 244
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:19, 08 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Starożytne rytuały, kapłani itd. przełożone i dostosowane do czasów teraźniejszych, do technologii i techniki... Dziesiątki, setki tysięcy osób uczestniczących...

Przykłady:




Motyw robota/transformacja z filmu Metropolis:




Pozdrawiam

lucid
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lucid




Dołączył: 07 Sie 2009
Posty: 244
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:40, 08 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkoda, że nikt się nie wypowiada, ponieważ uważam temat za niezwykle interesujący. Idąc dalej tropem, w/w klip z koncertu Rihanny z Klaxons... Postanowiłem dowiedzieć się czegoś o tym zespole, ponieważ przypadki nie istnieją...

Zapraszam na ich strone w necie:

http://www.klaxons.net/

Ich ostatnia płyta z roku 2007 "Myths of the Near Future" http://pl.wikipedia.org/wiki/Myths_of_the_Near_Future


Okładki:





Czy ja widze RFID chip???

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
brainwash




Dołączył: 01 Lut 2006
Posty: 567
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:38, 08 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój pierwszy post na forum traktował o Szatanie. Wszystka elyta zdąża do jakiegoś wyższego celu nawet goście z 33rd. W jakim celu oni to robią ? Pewnie w takim samym co ludzie na Równinie Dura parę setek lat temu. Nie pisz o takich sprawach bo zrazisz do siebie ludzi na forum. O piramidach możesz pisać, projektach Cheops też ale nie o tym. Szatan niby "anioł światłości" ale gry w otwarte kary nie lubi. Woli Potera łeboniom zapodawać a dla tych co jedzą powietrze też coś znajdzie np: kurs samoświadomości. To oszałamiające widzieć jak ludzie, łatwo odrzucają oczywiste fakty ale okultyzm przyjmują z otwartymi ramionami ,tak zwyczajnie, bezkrytycznie .
_________________
Kto wyrządził rasie ludzkiej tak wiele złego ? Inimicus homo hoc fecti - " nieprzyjaciel człowieka to uczynił "
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nomorenazi




Dołączył: 03 Lip 2008
Posty: 386
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:43, 09 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piszcie jak najwięcej nt lucyfera; przynajmniej będzie wiadomo z kim mamy do czynienia; jakie stosuje sztuczki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amros




Dołączył: 03 Sty 2008
Posty: 144
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:44, 09 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

brainwash napisał:
Mój pierwszy post na forum traktował o Szatanie. Wszystka elyta zdąża do jakiegoś wyższego celu nawet goście z 33rd. W jakim celu oni to robią ? Pewnie w takim samym co ludzie na Równinie Dura parę setek lat temu. Nie pisz o takich sprawach bo zrazisz do siebie ludzi na forum. O piramidach możesz pisać, projektach Cheops też ale nie o tym. Szatan niby "anioł światłości" ale gry w otwarte kary nie lubi. Woli Potera łeboniom zapodawać a dla tych co jedzą powietrze też coś znajdzie np: kurs samoświadomości. To oszałamiające widzieć jak ludzie, łatwo odrzucają oczywiste fakty ale okultyzm przyjmują z otwartymi ramionami ,tak zwyczajnie, bezkrytycznie .


Święta racja!
Później wychodzą takie pokolenia one1'ów i jemu podobnych. Będą prawić o Ayahuascach, tripach, oszustwie dotyczącym zmian w 2012, nwo a odrzucają jeden istotny fakt.
Trzeba mieć naprawdę bardzo wąski światopogląd aby mieć tak wyprany mózg.

All:
Dopóki nie zrozumiecie o co toczy się gra, dopóki nie zaakceptujecie faktu istnienia: zła, Lucyfera z jego dominującą energią (wszystko na świecie obecnym jest mu podporządkowane) dopóty nie zrozumiecie czego pragnie Elita. Jakie motywy za nią idą. Jakie siły za nią stoją.

Ja te siły poznałem, poznałem druidzkie ryty i pragnę przestrzec tych, którzy jeszcze mają rozum i własny osąd (wielu forumowiczom już tego ostatniego brakuje).

Amros
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lucid




Dołączył: 07 Sie 2009
Posty: 244
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:17, 09 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ludzie muszą zrozumieć, że ostatecznym celem "Pana materii" jest stanie się dla nas - ludzi - "BOGIEM". On zawsze chciał nim być, dlatego też strącono go i stał się upadłym aniołem... NWO, iluminaci, kultura new age, religia rzymsko-katolicka, media, kultura, technika, technologia, showbiznes itd... są jego narzędziami - narzędziami, które w ostatcznej rozgrywce dadzą mu panowanie nad nami... Jest jeden warunek, który sami musimy spełnić, żeby nas ostatecznie posiadł. Sami musimy tego chcieć, przyjać go, bowiem mamy największy dar jaki nam dano - WOLNĄ WOLE. Ponieważ jest on mistrzem manipulacji, w tych czasach i w tej chwili oddajemy mu naszą wole, a kiedy objawi się jako mesjasz, mało zostanie ludzi, którzy zostaną z jednym i prawdziwym BOGIEM...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
outlaw87




Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 880
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:40, 09 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

większej piramiady na koncercie Rihanny już nie mogli pokazac Laughing szerzy sie to cholerstow jak szarańcza a ludzie tylko tańczą i sie bawią ,zaślepieni przez marionetki z TV i rządu.
Taka jest niestety przykra prawda Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lucid




Dołączył: 07 Sie 2009
Posty: 244
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:55, 09 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Outlaw - tutaj przedstawie swój punkt widzenia... Ty widzisz tam piramide i koncert Rihanny. Ja widze Rihanne w kapturze jako kapłanke prowadzącą rytuał, jej piosenka - umbrella (przeanalizuj tekst - poszukaj np. co może znaczyć m. in. refren ellah ellah...) jest współczesnym tzw. zaklęciem. Przygrywa jej Klaxons, jako pomocnicy do rytuału. Rihanna w piramidzie symbolizuje oświecone wszystkowidzące oko. Wszystko to jest robione przez nią świadomie. Nieświadomi są tylko ludzie, którzy uczestniczą w tym, jednak oddają swoją energie w intencji ku jakiej rytuał jest prowadzony. Dawniej tańczono przy ognisku, dzisiaj okultyzm reformował, ewoluował i z powodzeniem jest wykorzystywany z pomocą wszystkich nowinek technicznych, naukowych i technologicznych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:56, 09 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taka jest prawda. W sam proces przebudzenia, w wielu tzw. "filmach prawdy", wplata się CELOWO NEW AGE'ową propagandę ... itp. itd. wystarczy nawet spojrzeć na niektórych forumowych "wybudzaczy". Ale tego, że wiele elit otwarcie przyznaje się, że ich celem jest ostatecznie narzucenie ludziom oddawania hołdu Lucyferowi już nie dostrzega ... gra się toczy o większą stawkę niż Rząd Światowy i totalna władza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lucid




Dołączył: 07 Sie 2009
Posty: 244
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:08, 09 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tutaj mamy kolejny tego przykład. Przeanalizujcie tekst piosenki, jej kontekst i zadajcie sobie pytanie czym lub kim jest EGO??? Poszukajcie także symbolu solarnego, który pojawia się jako "wszystkowidzący pan"...



Prosze zwrócić uwage gdzies od 2:25 jak symbolizuje, że światło lucyfera na nią spływa. 3:54 śpiewa dotykając go i symbolizując iż posiada energie od niego "Takie silne ego, jeśli nie wiesz
Nie potrzebuję żadnego bitu, mogę zaśpiewać z fortepianem"...

Czyż nie interesujące???

P.S. Jeszcze jedna "ciekawostka" zapauzujcie dokładnie na 1:41, czy nie widzicie znajomego znaku???

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
outlaw87




Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 880
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:33, 09 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lucid - temat symboli illuminatów w teledyskach i na koncertach to temat rzeka. Cała masa artystów używa teraz symboli masonów ,dzięki temu wydają płyty i zarabiają kupe kasy np. jay-z , rihanna ,madonna itd można wymieniac jeszcze dłłługo Smile

Polecam ci serie filmików na YT

jest tego aż 10 części
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lucid




Dołączył: 07 Sie 2009
Posty: 244
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:37, 09 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Więc myślisz, że wykorzystują tylko symbole, bo są popularne??? Oni nie tylko czczą Lucyfera ale są jego oddanymi sługami... Dał on im bogactwo, sławe, jednak za cene duszy...ich duszy. Są kukiełkami na sznurku, a lucyfer jest tutaj reżyserem...

Czy w roku 1927, kiedy miał premiere "Metropolis" gdzie pokazany jest świat panów i niewolników, gdzie przewodnią rolę odgrywa maszyna, która ma nazwe MOLOCH i jest karmiona ludźmi wliczając w to także transformacje robot/człowiek, to tylko wykorzystywanie symboli????

Więc co symbolizuje poniższe???

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Veritatis




Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 1065
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:05, 09 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem


Nie wiem jak Wy, ale ja patrząc na teledysk/słuchając tej piosenki odczuwam pewien niepokój... Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lucid




Dołączył: 07 Sie 2009
Posty: 244
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:10, 09 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Veritatis - uzasadniony niepokój...

Tekst piosenki PL:

Pamiętasz ten mur, który wokół siebie zbudowałam?
Teraz, skarbie, on się wali
Nawet nie walczy ze mną
Nie słychać go
Wreszcie mogę wpuścić cię do środka
Tak naprawdę nigdy nie wątpiłam
Twoja aureola oświecała mnie
Teraz mam swojego anioła


Jakbym się budziła z głębokiego snu
Zmusiłam cię do złamania tylu zasad
Podejmuję teraz całe ryzyko
Nigdy cię nie wyrzucę

Gdziekolwiek teraz nie spojrzę
Wspomagasz mnie swoją łaską
Kochanie, widzę twoją aureolę
Wiesz, że jesteś moją jedynym wytchnieniem
Masz w sobie więcej niż pragnę
I masz to wypisane na twarzy
Kochanie, czuję twoją aureolę
Modlę się, by nigdy nie zniknęła


Uderza mnie jak promień słońca
Płonie w ciemności nocy
Jesteś jedyną osobą, której pragnę
Jestem uzależniona od twojego światła

Przyrzekam, nigdy nie spadnę
To nawet nie jest spadanie
Grawitacja
Trzyma mnie mocno na ziemi

Czuję, jakbym się budziła z głębokiego snu
Zmusiłam cię do złamania tylu zasad
Podejmuję teraz całe ryzyko
Nigdy cię nie wyrzucę

Gdziekolwiek teraz nie spojrzę
Wspomagasz mnie swoją łaską
Kochanie, widzę twoją aureolę
Wiesz, że jesteś moją jedynym wytchnieniem
Masz w sobie więcej niż pragnę
I masz to wypisane na twarzy
Kochanie, czuję twoją aureolę
Modlę się, by nigdy nie zniknęła


Można powiedzieć, że śpiewa ona dla Jay-a Z, ale czy aby napewno??? Niech każdy to rozstrzygnie we własnym sercu...

Zauważcie, jak w teledysku, przez cały czas dostępuje iluminacji poprzez słońce, nawet w wodzie, na drugim planie światło lucyfera jej towarzyszy...

Beyonce pochodzi z bardzo religijnej rodziny, sama była bardzo religijna, lecz już nie jest. W jednym z wywiadów potwierdziła, że przestała uczęszczać do kościoła... Ten utwór mówi nam, że luciusz musiał ją długo zwodzić, aż oddała mu się cała...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:33, 09 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj luicd Smile

Temat , który założyłeś ...może przysparzać niektórym trudności...trudności , które mam na myśli są takie , iż ciągle nawet forumowicze tego forum nie mogą ''uwierzyć'' jak głęboko może sięgać królicza nora...

...w każdym razie znalazłam bardzo szczegółową analizę i interpretację utworu ''Umbrella'' Rihanny
Właściwie jest to cała seria Shocked 21 klipów ...można trochę się zmęczyć shakng2 Very Happy
Analiza może i baaardzo szczegółowa , ale dość ciekawa.

Przytaczam pięć klipów ...zainteresowani mogą sobie poszukać więcej części na youtube:


The Workings of Evil

What is Rihannas song Umbrella about? Is it about a device that protects us from the rain? Is it about a young womans love for a man? Is it about a young womans vagina; her umbrella which opens when rain falls, when it is wet?
Building upon the spiritual concepts revealed in The Creator, the gods, Evil, and the Manipulation of Humanity, this documentary elaborates further on the demonic manipulation technology called possession. This documentary is the third in a series of films by Lenon Honor.

www.lenonhonorfilms.com

The Workings of Evil 5 of 21


The Workings of Evil 6 of 21


The Workings of Evil 7 of 21



The Workings of Evil 8 of 21



The Workings of Evil 9 of 21


P.S Aby poprawnie zrozumieć o czym jest mowa w klipach wymagana jest znajomość języka angielskiego oraz jego konotację , idiomy , slang.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lucid




Dołączył: 07 Sie 2009
Posty: 244
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:40, 09 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znam tą serie Tańcząca - dzięki!!! Temat Umbrelli jak i Pana od deszczu jest bardzo szeroki. Zwrot Rainmen występuje w tej chwili w co drugim utworze hip hopowym z listy billboard. Polecam obejrzeć serie zapodaną przez Tańczącą... Koniec na dzisiaj(limit). Pozdrawiam i nie bójcie się iść dalej...

P.S. Jutro postaram się Wam pokazać symbolike na przykładzie Lady GaGa - to jest dopiero temat rzeka... Ciekawostka, że największym jej idolem, jest nie kto inny jak Fredy Mercury...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
brainwash




Dołączył: 01 Lut 2006
Posty: 567
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:48, 09 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

>>KLIK<<
_________________
Kto wyrządził rasie ludzkiej tak wiele złego ? Inimicus homo hoc fecti - " nieprzyjaciel człowieka to uczynił "
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jozo2009




Dołączył: 13 Mar 2009
Posty: 149
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:56, 09 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polacy też mają swoje sprzedajne dziewice lucyfera Twisted Evil Cool

Toż to ceremoniał i obrzędy satanistyczne i tak bez ogródek?
eh Justynko ty satanistko...




Tak jak w stanie nieważkości
Oddech Twój mnie w górę unosi
Tylko tyle dzisiaj wiem,
leżysz obok po to by, mnie
Oddech Twój mnie unosił w kosmos.

A ja kocham ten stan
Niebo nademną Ty obok tu

Tak słucham jak tam
Znaki zodiaku mruczą przez sen
Ciało moje nic nie waży
Twoje też i tak zasypiamy
Z kosmodromów moich snów
Rusza statek po to by znów
Doprowadzić kosmonautów

A ja kocham ten stan
Niebo nademną Ty obok tu

Spójrz, zobacz jak nas
Z szafy galaktyk podgląda tu
Nie rozdzieli nas
Swym przyciąganiem żadna z planet
Ani żadna z gwiazd
Nas nie ogarnie swym ciężarem

Grawitacja
Nie obejmie nas
Nie chcę spadać
Nie chcę widzieć jak
Spadam

A ja kocham ten stan
Niebo nademną Ty obok tu

Spójrz, zobacz jak nas
Z szafy galaktyk podgląda tu
Nie rozdzieli nas
Swym przyciąganiem żadna z planet
Ani żadna z gwiazd
Nas nie ogarnie swym ciężarem

Grawitacja
Nie obejmie nas
Nie chcę spadać
Nie chcę widzieć jak

Grawitacja
Obejmuje nas
Nie chcę spadać
Nie chcę widzieć jak
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
outlaw87




Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 880
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:57, 09 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lucid można było by pisac o tych powiązaniach, symbolice a nawet jakiś rytuałach bardzo długo. Nie ma żadnej wątpliwości że artyści tacy jak jay-z rihanna madonna i inni zaczynali od zera i poprzez przejęcie i podporządkowanie sie illuminatą i czczenie lucyfera stali sie sławni i bogaci.
Mnie na to nie kupą bo po prostu nie słucham tego gówna , nie rusza mnie taka głupia cipa jak rihanna czy idiota Gay-z Laughing Lubie muze z przesłaniem a nie o pierdołach.
Dobrze że poruszasz ten temat ale wałkując sprawe rihanny czy gagi nie trafisz chyba do ludzi na tym forum bo kto tego słucha Confused To jest muza dla zrytych 15,16 latków którzy i już w nic nie wierzą a zamiast mózgu mają modem internetowy lub odbiornik CNN Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Veritatis




Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 1065
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:17, 09 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To na jakim forum lucid ma o tym pisać? Na jakimś bravo.pl? Zapewne czeka go wtedy seria takich komentarzy, jak te do filmu, który podlinkował brainwash:

"Haha! Dzisiaj przyjechał jakiś ksiądz do mojej szkoły i nam to pokazał... Myślałem że się poleję ze śmiechu Razz Wywalcie wszystkie filmy disneya, pamiętajcie! haha Razz"

"A tarzan to przeciez ekshibicjonizm no ido tego zadaje z malpa ;D"

"Moim zdaniem albo rodzice go nie kochali i zabraniali bajek Disneya albo go kochali zbyt wiele (każdej nocy)"

Zresztą - na tym forum też jest mnóstwo "racjonalistów". Niedawno sam do nich należałem...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
respondent




Dołączył: 15 Wrz 2008
Posty: 269
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:28, 09 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę że warto pewne rzeczy pokazac ludziom.Bynajmniej na tym forum przebywają ci którzy chcą sie czegoś dowiedzieć.Wiekszość w/wym wykonawców zdaje sobie sprawę że
swój sukces nie zawdzięcza tylko swojemu talentowi...lub beztalenciu.To że szatan rządzi swiatem juz dawno zostało opisane w Bibli. Zgodze się też z VERITATISEM że do większości ludzi to nie dotrze, zwłaszcza młodzieży,która słucha wypocin popowych Wink
Zresztą dużo tez mozna powiedzieć na temat innego rodzaju muzyki , mam na mysli rocka i metalu.Większość topowych wykonawców otwarcie sie przyznaje do związków z siłami nadprzyrodzonymi,
A ludzie to kupują jako dobry żart Confused

http://www.youtube.com/watch?v=kilTu1B6xi0
_________________
„Największe prawdy są zarazem najprostsze - tak też jest z największymi ludźmi”
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Al Kohol




Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 1198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:59, 09 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ej a widzieliscie taki film "piekny umysl"? nie wiem czy zdajecie sobie sprawe ale bardziej przydajecie sie w tym momencie lucyferowi niz tlum fanow na koncercie rihanny Very Happy nikt tak nie wierzy w rogatego jak wy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:09, 10 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

eee tam pitolisz Al kohol Very Happy...masz oczy to je użyj ,że kult rogatego jest wszechobecny.

Zaprzecz ,że nie ? Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Al Kohol




Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 1198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:11, 10 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moze jest a moze nie jest. wazne jest co innego - ze jest dokladnie jak byc powinno Very Happy

zaprzecz, ze nie Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2, 3 ... 29, 30, 31   » 
Strona 1 z 31

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Z serii Tribute to Lucifer
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile