W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Cenzura w serwisie wykop.pl  
Podobne tematy
Żydowska cenzura portalu wykop.pl 7
Wyciekła baza użytkowników serwisu Wykop.pl40
wykradziono hasła 100tys. użytkownikow wykop.pl2bez ocen
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
24 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 12827
Strona:  «   1, 2, 3, 4   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:01, 21 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe - czytajcie to: http://wykopwykop.pl/prawda-o-waldku1984/2009/08/
Cytat:
Nasz niezapomniany wielbiciel teorii spiskowych, znów zawitał na wykopie. Tym razem to właśnie mathu przedstawił nam kolejną “przerażającą” teorię Waldka. Całe znalezisko zatytułowane “Waldek1984 odkrył dowód na istnienie planety Nibru - w Google Earth Smile))” jest pewną formą walki ze śmiesznymi, często zupełnie nielogicznymi teoriami spiskowymi.

Mathu wycelował swoje “działa” nie tylko w Waldka ale również bezpośrednio w całe forum “Prawda2“, wynajdując i ośmieszając zamieszczone tam informacje.

Użytkownicy forum “prawda2″ wysłali nawet swojego przedstawiciela, którego zadaniem było odparcie ataku wykopowiczów. Jednak każda jego wypowiedź została solidnie zaminusowana.

Wykopowicze zaczynają atakować coraz większe rzesze internautów. Po ośmieszającym znalezisku na temat forum Insomnia przyszła pora na Prawda2… jestem ciekaw które forum stanie się kolejnym wrogiem wykopu?!Wink

podpisane: Kamil Ciuksa


pierdzielona ciuksa, se reportaż wyjebał Smile
o ile dobrze zrozumiałem, wysłaliście mnie jako swojego przedstawiciela, ale niestety poległem przez zaminusowanie Laughing
po przeczytaniu werdyktu jury od razu się gorzej poczułem - chyba się zgłoszę do dromka po jakieś antydepresanty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
sonic3




Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 682
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:24, 21 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi daj se spokój antydepresanty są złe na cerę Razz
W tym temacie na wykopwykop dalej nie usłyszałem odpowiedzi gdzie te informacje o Waldku i nibru niby mają się znajdować, tak więc cały artykuł jest dalej niepotwierdzony, a to marnie świadczy o autorze który publikuje materiał bez jego sprawdzenia.
No i tak to jest jak dzieci neo zaczynają się bawić w adminów i reporterów, nasz kochany dziennikarz wykopowy Kamil Ciuksa który napisał to dzieło, nie wierzy w to, że jakiekolwiek spiski na arenie światowej mogą istnieć ale za to wierzy użytkownikowi uprawiającemu trolling o zgrabnej nazwie Mathu w niepotwierdzone informacje w dodatku mające zabarwienie emocjonalne (antypatyczne do Waldka).
Ktoś nie nauczył się, że to treść jest najważniejsza, a nie uprzedzenia.
_________________
http://zakazaneowoce.pl/imgs/banery/baner-zakazaneowoce-350x20.jpg
Zdolność do dziwienia się jest początkiem do mądrości
Prawa jednego człowieka kończą się tam, gdzie zaczynają się prawa drugiej osoby.
W jedności siła nie w budowanych murach!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:29, 21 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No nie powiedział bym że nie wierzy w spiski. Wierzy co najmniej w spisek forum “prawda2″ Laughing
My wierzymy w torchę większe spiski.
W sumie myślę, że trzeba spojrzeć na to inaczej. On jest taki sam jak my tylko o wiele bardziej skromny. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Waldek




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 1253
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:16, 30 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dostałem kolejnego bana... Laughing
arrow http://www.wykop.pl/ludzie/W1984

W opisie konta miałem dla nich info, nie pomogło:
Cytat:
Do administracji serwisu wykop.pl. Proszę nie banować bez powodu mojego konta, przestrzegam regulaminu serwisu wykop.pl i jest to jedyne moje konto.


Na odpowiedź z ich strony nie mam co liczyć, w końcu na firmowym blogu napisali:
Cytat:
Waldek jeszcze się dziwi, że administracja nie ma najmniejszej ochoty aby mu odpisać?! Przecież wiadomo, że każda odpowiedź od administracji zostanie przez Waldka potraktowana jako kolejny spisek i atak skierowany bezpośrednio w jego osobę…


Ostatni mój, dzisiejszy wykop, po którym dostałem bana:
FED vs H.R.1207
http://www.wykop.pl/link/229788/
_________________
Waldek1984.info
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:21, 30 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

za trzecim razem spróbuj dostać bana świadomego - dlatego, że chcesz.
to o wiele bardziej zabawne Smile
srał ich pies z całym tym wykopem. fajna kiedyś była strona, zanim jeszcze została skorumpowana. we have to move on - nie wiem jakby to było po polsku? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
shielder




Dołączył: 24 Paź 2008
Posty: 129
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:31, 30 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wkurzajcie się na ludzi, którzy nie chcą wyjść ze swojego małego pudełka i cieszą się z ośmieszania tych, którzy z niego wyszli. Za jakiś czas kiedy zaczną dziać się naprawdę nieciekawe rzeczy to oni będą przerażeni, a wy będziecie czerpać z tego siłę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:38, 30 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

shielder, mówimy tu o banowaniu przez adminów wykop.pl
co oni właściwie banują i dlaczego?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Waldek




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 1253
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:46, 30 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://waldek1984.wordpress.com/2009/08/.....-wykop-pl/

_________________
Waldek1984.info
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:14, 30 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zajebiste. sam to namalowałeś?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Waldek




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 1253
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:15, 30 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
zajebiste. sam to namalowałeś?


Nie, ale pasuje do tego serwisu Smile
_________________
Waldek1984.info
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
randomuser




Dołączył: 13 Sie 2009
Posty: 80
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:07, 31 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Waldek napisał:
Dostałem kolejnego bana... Laughing
arrow http://www.wykop.pl/ludzie/W1984

W opisie konta miałem dla nich info, nie pomogło:
Cytat:
Do administracji serwisu wykop.pl. Proszę nie banować bez powodu mojego konta, przestrzegam regulaminu serwisu wykop.pl i jest to jedyne moje konto.


Na odpowiedź z ich strony nie mam co liczyć, w końcu na firmowym blogu napisali:
Cytat:
Waldek jeszcze się dziwi, że administracja nie ma najmniejszej ochoty aby mu odpisać?! Przecież wiadomo, że każda odpowiedź od administracji zostanie przez Waldka potraktowana jako kolejny spisek i atak skierowany bezpośrednio w jego osobę…


Ostatni mój, dzisiejszy wykop, po którym dostałem bana:
FED vs H.R.1207
http://www.wykop.pl/link/229788/


Jeśli dostajesz na wykopie raz bana to za każde założone konto masz na start kolejnego chyba, że nick bardzo się różni i IP też zmienisz. Bez problemu rozpoznali Cię użytkownicy więc...

To nie jest ich firmowy blog, blog ten należy do firmy blomedia która ma dużo innych blogów m.in. komorkomania, gadzetomania, vbeta itp. http://blomedia.pl/nasze-blogi. Blomedia ma te blogi tylko dla zysku, reklamują się na wykopie z pozytywnym skutkiem, zobaczyli, że dzięki wykopowi mają dużo odwiedziń to zrobili bloga o wykopie który niestety nie jest nadzwyczajny...
Jedyny oficjalny blog to wykop.pl/blog


Nie wiem w czym problem, załóż konto z innym nickiem, nie dodawaj odnośników do Twojego bloga, a zwłaszcza linków gdzie jest Twoje imię.
_________________
"Kiedy znalazłem się na dnie, usłyszałem pukanie od spodu." S. J. Lec
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:30, 31 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie ... załóż nowe konto, ale tym razem anonimowo. Po co walić głową w mur.
Tym bardziej, że przez to, że dodajesz pod swoim pseudo nawet dobre i rzetelne materiały jak to wystąpienie Rona Paula są zakopywane i ośmieszane przez twoich przeciwników.

No ale jak się wpierdala, za przeproszeniem reptalianów w przebudzenie ludzi to nie ma co się dziwić.
_________________
arrow Mossad did 9/11, ALL THE PROOF IN THE WORLD!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:45, 31 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak, tak - załóż nowe konto i broń boże nie ujawniaj się kim jesteś, bo inaczej te ubeckie mendy znowu cie zbanują..
a w celu jeszcze większej konspiracji proponuję taki oto awatar:


a tak na serio, nie będziesz się przecież żydów prosił żeby ci łaskawie pozwolili publikować swoje nietuzinkowe newsy czy filmy na ich serwisie? pomijając już nawet kwestię godności, to przecież nie tobie ma zależeć tylko im. wszak im ciekawsze będą wykopy, tym więcej forsy mają z reklam. a im bardziej szczeniackie tym mniej... bo rozszczekana gówniarzeria, w odróżnieniu od dojrzałych internautów, ma niestety niewielkie możliwości konsumpcyjne.
prawda dromek?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
slidexman




Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 828
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:21, 08 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.wykop.pl/link/242592/tak-zwane-skutki-uboczne-dzialan-wojennych czy macie mozliwosc wykopania bo ja mam zblokowane? jesli nie mozna wykopac to tez forma cenzury
_________________
Otwarte Piramidy Finansowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Waldek




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 1253
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:44, 08 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

slidexman napisał:
http://www.wykop.pl/link/242592/tak-zwane-skutki-uboczne-dzialan-wojennych czy macie mozliwosc wykopania bo ja mam zblokowane? jesli nie mozna wykopac to tez forma cenzury


Minęły 24h i filmik nie wszedł na stronę główną, więc możliwość wykopania została zablokowana. To akurat normalne, tak działa ten serwis.

btw dostałem dwa dni temu kolejnego bana:

Cytat:
Problem z kontem, proszę o pomoc.
5 wiadomości
--------------------------------------------------------------------------------

Witam

Mam problem z kontem, przy logowaniu dostaję komunikat:

"Użytkownik zbanowany
do 09-10-2009, 08:28
Powód: Multikonto"

Jest to moje jedyne konto w serwisie wykop. Proszę o sprawdzenie i odblokowanie konta.
http://www.wykop.pl/ludzie/Consciousness

Z góry dziękuję za pomoc i czekam na odpowiedź.

Pozdrawiam,
Consciousness


--------------------------------------------------------------------------------

z Twojej aktywności wynika, że Consciousness nie jest Twoim jedynym kontem. Zakładanie kilku kont przez tę samą osobę jest na Wykopie zakazane.

Pozdrawiamy

Dział Pomocy
Wykop.pl

Wykop Sp. z o.o.
ul. Zakręt 8, 60-351 Poznań
NIP: 7792308851, Kapitał Zakładowy: 600 000,00 PLN
Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy, KRS 0000280651


--------------------------------------------------------------------------------

Witam

Korzystam tylko z tego konta, które założyłem miesiąc temu.
Korzystam z niego w domu gdzie mam neostradę i w pracy (ponad 500 osób ma ten sam ip), cały czas na tym samym laptopie.
W ogóle się z tego konta nie wylogowywałem, więc chciałbym widzieć co to za aktywność?

Pozdrawiam i czekam na pomoc,
Consciousness


--------------------------------------------------------------------------------

Witam,


rzeczywiście, w Twoim przypadku nasz system popełnił błąd, za co przepraszamy. Konto zostało odbanowane.


Pozdrawiamy

Dział Pomocy
Wykop.pl

Wykop Sp. z o.o.
ul. Zakręt 8, 60-351 Poznań
NIP: 7792308851, Kapitał Zakładowy: 600 000,00 PLN
Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy, KRS 0000280651


Smile
_________________
Waldek1984.info
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
NWOPL




Dołączył: 10 Mar 2009
Posty: 567
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:48, 08 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mi to wyglada na zablokowany, zawsze w kwadracie pod liczba pisze "wykop" a w tym przypadku jest tylko lczba 7, klikam klikam i nic.

wykop dodany 5 dni temu, nie ma czegos takiego ze mozna wykopwyac tylko przez np 3 dni a potem juz nie ?
_________________
THE REVOLUTION IS NOW
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Waldek




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 1253
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:54, 08 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NWOPL napisał:
mi to wyglada na zablokowany, zawsze w kwadracie pod liczba pisze "wykop" a w tym przypadku jest tylko lczba 7, klikam klikam i nic.

wykop dodany 5 dni temu, nie ma czegos takiego ze mozna wykopwyac tylko przez np 3 dni a potem juz nie ?


Jeśli wykop wejdzie na stronę główną w ciągu 24h od dodania, to można go wykopywać w kolejne dni, jeśli nie wejdzie w ciągu 24h to możliwość wykopania jest blokowana. Zdarza się też, że moderatorzy wykopu blokują wykopywanie już po kilku godzinach (miałem sporo takich przypadków).
_________________
Waldek1984.info
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Waldek




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 1253
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:33, 28 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Serwer wykopu wije się bólach po tym jak jedna osoba ogłosiła, że wygrała w lotto i podzieli się z wykopującymi... Laughing

http://www.wykop.pl/link/252876/trafilem-szostke-w-lotka
_________________
Waldek1984.info
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:34, 28 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szybko mi chodzi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
slidexman




Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 828
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:42, 28 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ladnie nabil w 3 h Smile
_________________
Otwarte Piramidy Finansowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Waldek




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 1253
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:22, 09 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolejny ban, jako że admin podjął ostateczną decyzję, na zakończenie publikuję naszą korespondencję Wink


Cytat:
--------------------------------------------------------------------------------
Problem z kontem, proszę o pomoc.
--------------------------------------------------------------------------------
mojewykopy@gmail.com 6 października 2009 07:54
Do: pomoc@wykop.pl
Witam

Mam problem z kontem, przy logowaniu dostaję komunikat:

"Użytkownik zbanowany
do 09-10-2009, 08:28
Powód: Multikonto"

Jest to moje jedyne konto w serwisie wykop. Proszę o sprawdzenie i odblokowanie konta.
http://www.wykop.pl/ludzie/Consciousness

Z góry dziękuję za pomoc i czekam na odpowiedź.

Pozdrawiam,
Consciousness

--------------------------------------------------------------------------------
Wykop.pl - pomoc <pomoc> 6 października 2009 07:58
Do: mojewykopy@gmail.com
Witam,

z Twojej aktywności wynika, że Consciousness nie jest Twoim jedynym kontem. Zakładanie kilku kont przez tę samą osobę jest na Wykopie zakazane.

Pozdrawiamy

Dział Pomocy
Wykop.pl

--------------------------------------------------------------------------------
mojewykopy@gmail.com 6 października 2009 08:25
Do: "Wykop.pl - pomoc" <pomoc>
Witam

Naprawdę korzystam tylko z tego konta, które założyłem miesiąc temu.
Korzystam z niego w domu gdzie mam neostradę i w pracy (ponad 500 osób ma ten sam ip), cały czas na tym samym laptopie.
W ogóle się z tego konta nie wylogowywałem, więc chciałbym widzieć co to za aktywność?

Pozdrawiam i czekam na pomoc,
Consciousness

--------------------------------------------------------------------------------
Wykop.pl - pomoc <pomoc> 6 października 2009 08:42
Do: mojewykopy@gmail.com
Witam,


rzeczywiście, w Twoim przypadku nasz system popełnił błąd, za co przepraszamy. Konto zostało odbanowane.


Pozdrawiamy

Dział Pomocy
Wykop.pl

--------------------------------------------------------------------------------
mojewykopy@gmail.com 9 listopada 2009 15:15
Do: "Wykop.pl - pomoc" <pomoc>
Witam

Znowu problem się powtórzył, konto kolejny raz zostało zablokowane, proszę o pomoc.

Pozdrawiam i czekam na pomoc,
Consciousness

--------------------------------------------------------------------------------
Wykop.pl - pomoc <pomoc> 9 listopada 2009 15:23
mojewykopy@gmail.com
Witaj,

Tym razem nie odbanujemy Twojego konta, gdyż podejrzenia o multikonto
okazały się słuszne.
http://www.wykop.pl/link/243018/o-co-cho.....nt-1567405

Pozdrawiamy

Dział Pomocy
Wykop.pl

--------------------------------------------------------------------------------
mojewykopy@gmail.com 9 listopada 2009 15:37
Do: "Wykop.pl - pomoc" <pomoc>
Nie bardzo rozumiem o czym ma świadczyć ten komentarz... konto Consciousness jest moim jedynym kontem.
Nie rozumiem z jakiego powodu mnie zbanowaliście, proszę o wyjaśnienie.

Pozdrawiam czekam na odpowiedź,
Consciousness

--------------------------------------------------------------------------------
Wykop.pl - pomoc <pomoc> 9 listopada 2009 15:51
Do: mojewykopy@gmail.com
Witaj,

wyjaśnienie jest w komentarzu, a właściwie wielu spośród Twoich
komentarzy. Dodatkowo odpowiedzi poszukaj w informacjach, które sam
wpisałeś w swoich profilach.
Nie ma możliwości odbania Twojego konta.


Pozdrawiamy

Dział Pomocy
Wykop.pl

--------------------------------------------------------------------------------

_________________
Waldek1984.info
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:39, 09 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mówiłem ci że to ubeckie chuje. im nie chodzi o multikonto tylko o to że promujesz "niewłaściwe" treści.
identycznie jak na wikipedii - nie ma znaczenia z którego konta chcesz coś dodać do artykułu o 11 września - znaczenie ma jedynie to co chcesz dodać. Smile

kiedyś mnie to strasznie irytowało, a dziś się z tego śmieję, bo to m.in dzięki temu coraz więcej ludzi ogląda moją stronę, a coraz mniej ich...
mogę tylko żałować, że nie koszę forsy z reklam ani z "organizacji pożytku publicznego", jak ci skurwysyni.
no, ale niektórych stać jeszcze na uczciwą pracę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:10, 09 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W czym problem Waldek? Zakładasz nowe konto, nie ujawniasz się, że jesteś Waldkiem ... i korzystasz z serwisu dalej dodając swoje wykopy, co pewnie nawet wyjdzie na dobre samym wrzucanym przez Ciebie wykopom, bo antywaldkowcy nie będą zakopywali tylko dlatego, że dodał je Waldek. W ostatnim czasie nawet firmowanie dobrych przebudzających newsów twoim nickiem nie specjalnie przysłużyło się sprawie, gdyż od razu były traktowane jak "filmy z żółtymi napisami", chociaż byłoby to otwarcie wzywanie do NWO w The Wallstreet Journal. No ale jak się napierdziela o Reptalianach i Icke'ach to ja się ludziom nie dziwię.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:52, 09 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wykop efekt to tylko chwilowy glicz w matriksie - niepotrzebne chwilowe obciążenie serwera, które w dłuższej perspektywie nic nie znaczy.

liczą się ludzie którzy sami odnajdują twoje wykopy, niezależnie od tego jak bardzo nie chcesz ich eksponować poza własną stronę. Smile

masz ich duzo - dbaj o nich, sraj na wykop Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:50, 20 Lip '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wykop stwierdza ostatecznie że tematy polityczne są dla nich bardzo niewygodne i planuje zakazać jakiejkolwiek tematyki politycznej na swoim serwisie - teraz będzie już tylko o dupie Maryny i pielęgnowaniu ogródków.
No, ale przynajmniej nikogo już nie muszą banować za to że uparcie twierdzi że WTC zostały wysadzone - będą go banować generalnie, za to że mówi o polityce. Więc już nikt nie będzie miał prawa im zarzucić że są ubeckimi mendami Laughing
Sprytnie.

Cytat:
W najnowszej odsłonie mocno stawiamy na multimedia. Playery video/zdjęcia widoczne będą już na stronie głównej, z jeszcze lepszą ich prezentacją na podstronie z komentarzami.
Odchodzimy natomiast od znalezisk z tematyki politycznej. Wykop ma być serwisem związanym z rozrywką i ciekawostkami – na dysputy polityczne są lepsze od naszego serwisy.

Czy to znaczy, że tematy Polityczne będą zakazane? Jestem oczywiście za całkowitym wyeliminowaniem ich z serwisu Smile

Zgadzam się z Tobą – polityki wokół nas jest zbyt wiele. Dlatego już teraz, polityka jest domyślnie wyłączona ze strony głównej (można ją włączyć zaznaczając w opcjach Grup) – to była jedna z lepszych decyzji jaką podjęliśmy. Teraz rozważamy pójście krok dalej i całkowite wyeliminowanie tego typu treści.

http://antyweb.pl/nadchodzi-wykop-3-0-bez-polityki-powrot-do-korzeni/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4   » 
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Cenzura w serwisie wykop.pl
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile