W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Żydowska cenzura portalu wykop.pl   
Podobne tematy
Cenzura w serwisie wykop.pl81
Wyciekła baza użytkowników serwisu Wykop.pl40
wykradziono hasła 100tys. użytkownikow wykop.pl2bez ocen
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
8 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Publicystyka Odsłon: 5008
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
acidek303




Dołączył: 07 Kwi 2010
Posty: 103
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:07, 08 Mar '11   Temat postu: ŻYDOWSKA cenzura portalu wykop.pl Odpowiedz z cytatem

Na początku korzystania z portalu wykop, jedno z moich znalezisk, tekst Normana Finkelsteina z ksiązki pt: „Wielka hucpa” znalazł się na stronie głównej portalu i cieszył się kilkunastotysięczną popularnością, będąc wrzuconym z niezależnego polskiego serwisu.



Mój entuzjazm szybko zgasł, gdy administracja portalu bezpodstawnie ocenzurowała moje kolejne znalezisko, tekst Normana Finkelsteina o żydowskich torturach w Izraelu:

http://palestyna.wordpress.com/2010/06/29/izraelskie-abu-ghraib/

Został ocenzurowany dwukrotnie. Wyrzucony ze znaleziska, z grup, z zablokowanym wykopywaniem.

Wkrótce wszystkie wrzucane przeze mnie znaleziska były wielokrotnie blokowane po nagłych i systematycznych atakach (zakopach) przez tych samych użytkowników – trolli (niekiedy jawnie z gwiazdami Davida/heksagramami w avatarze).

Administracja wykopu usuwała moje materiały ze „znaleziska” i z grup, blokując im możliwość wykopu. W ten sposób traktowano mnie i moje materiały które poruszały problem żydostwa, które mówiły o jego zgubnym wpływie na Polskę, na cały świat oraz poruszały problem żydoludobójczej polityki w aparthaidzie izraela (celowo z małej litery).

Ale nie tylko moje materiały i problematykę żydostwa wykop.pl cenzuruję. Każdy kto wrzuca jakiekolwiek materiały nt GMO, HAARP-u, szczepionek, wszelkich przemilczanych przez polskojęzyczne media tematów uderzających w żydowski globalizm, musi liczyć się z wykopową cenzurą.

http://www.wykop.pl/link/413301/cenzura-.....est-zydem/

Podejrzewam, że administratorzy portalu wykop sami posiadają fake konta, z których ośmieszają oraz „zakopują” niepoprawne politycznie treści. Wszelkie mainstreamowe „ogłupiacze” są przez administrację promowane, wystarczy rzucić okiem na stronę główna, gdzie roi się od newsów ze szkodliwych polskojęzycznych portali pokroju onet.pl, dezinformacji z żydowskiej prasy dla Polaków pokroju GW. Taki poziom za pomocą siły administracja wykop.pl nam narzuca.

Zaprzyjaźniona ze mną osoba ma podobne doświadczenia, w niedługim czasie po utworzeniu anty-syjonistycznej i jedynej takiej grupy na portalu wykop, kilka kont raz za razem zostało jej zablokowanych podając przez administrację oczywiście (jak to bywa w ich zwyczaju) kłamliwe powody tj.: „spam”, później „multikonto”. Administracja wykop.pl banuje niewygodnych użytkowników za bliżej nieokreślony „spam”, nawet jeśli wrzuca się po dwa artykuły dziennie i się nie udziela, podczas gdy polskojęzyczne trolle (niekiedy jawnie z gwiazdami Davida/heksagramami w avatarze) wrzucają po kilkanaście artykułów z mainstreamowych mediów typu onet i nie można odpędzić się od ich ataków! „Niewygodni użytkownicy” zablokowani za „spam” następnie są blokowani przez cały czas za domniemane „multikonto”, choć to oczywiste kłamstwo administracji portalu, wszelkie protesty pozostają bez echa.

Taki przypadek spotkał m.in. wyżej wspomnianą przeze mnie osobę, której ostatnie konto zostało wykasowane z portalu po pierwszym dniu od jego utworzenia, ponadto administracja wykop.pl nałożyła na jej IP stałą blokadę, całkowicie odcinając dostęp do swego serwisu.

Po moim ostatnim wrzuceniu artykułu pt: „Minister promuje antypolskie filmy w Europie” z adresu:

http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/201.....w-europie/

Moje konto zostało usunięte z podaniem kłamliwego powodu: „multikonto” i to po niecałych 3 godzinach od jego utworzenia.

Sprawdź ile administracja wykop.pl ocenzurowała „niepoprawnych politycznie” materiałów na przykładzie aktywności tego konta:

(wszystkie wyblakłe artykułu oznaczają pożarcie przez cenzurę)

http://www.wykop.pl/ludzie/komentowane/Dewi/

http://www.wykop.pl/ludzie/dewa/

Naliczyłem 25 ( DWADZIEŚCIA PIĘĆ) moich kont wykasowanych niesprawiedliwie, niesłusznie , z zaserwowaniem mi orgii kłamstw przez antypolską administrację wykop.pl. Ostatnie moje konta znikały w pierwszym dniu ich utworzenia, w pierwszych godzinach, gdy wrzucałem artykuły z któregoś z niezależnych polskich portali.

Jeśli macie konta na wykop.pl, sprawdź proszę, czy możesz dodać artykuł choćby z:

http://palestyna.wordpress.com/

http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/

I czy nie wyskoczy wam napis: Podany URL jest zablokowany

Wykop.pl zablokował te i jak podejrzewam wiele innych polskich niezależnych witryn. Sprawdźcie sami! Do niedawna istniała możliwość aby wrzucać informacje z podobnych niezaleznych informacyjnych serwisów za pomocą skróconego linka dzięki stronie tiny.pl. Szybko się okazało, że i tiny.pl administracja wykop.pl bezwzględnie zablokowała.

Wypowiedzmy informacyjny odwet polskojęzycznym portalom w których antypolonizm jest powszechnie i nachalnie praktykowany, a wobec których nasza obrona dobrego imienia, szerzenia naszego punktu widzenia, kończy się ICH szyderczym śmiechem.

Polskojęzyczne środki masowego okłamywania Polaków mają nas za ludzi drugiej kategorii. Po tym jakiego rodzaju informacje nam wpajają, jaki poziom "rozrywki" szerzą, na jak niskich instynktach u człowieka żerują, każdy z nas ma wrażenie że traktują nas jak skończonych idiotów.

Każdy Polak i Polka musi zaangażować się w informacyjną kontrofensywę. Ich serwisy blokują nas ze strachu, ze strachu przed tym, że ludzie będą wiedzieć co się wokół nich dzieje. A dzieje się bardzo dużo złych rzeczy z których wielu zahipnotyzowanych rodaków oglądających rozrywkowe programy w telAwizji i słuchający 24h na dobę ich kłamstw nie zdaje sobie sprawy.

Namawiam wszystkich, a wiem, że wielu z was doświadczyła na własnej skórze cenzury polskojęzycznych środków masowej dezinformacji, aby działali, nie zniechęcali się i z niezachwianym uporem szerzyli zwłaszcza na polskojęzycznych żydoportalach nasz polski – wyśmiewany tudzież przemilczany, punkt widzenia.

Polak musi być doinformowany i nikt tego za nas nie zrobi. Cóż przeciętny Kowalski wie o żydorządach w Polsce? Komitecie 300? Żydoglobalizmie? GMO? Słowo – informacja, to najgroźniejsza i nasza jedyna broń do użycia przeciwko ich kłamstwom, ponieważ ludzie świadomi i doinformowani nie dopuszczą do władzy nad sobą i swoim życiem bezwzględnych okupantów, nie pozwolą na kolejne wydania antypolskich żydo kne-sejmów w swoim własnym państwie i sami wezmą sprawy w swoje ręce.

Na przekór cenzurze, czas ucieka.

Pozdrawiam.
_________________
http://palestyna.wordpress.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lestar




Dołączył: 10 Gru 2008
Posty: 557
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:56, 08 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie rozumiem jednego - skoro masz na wykopie kilkadziesiąt kont pozakładanych, to dlaczego blokowanie ich z przyczyny "multikonto" uważasz za niewłaściwe?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
peyot




Dołączył: 10 Lut 2011
Posty: 226
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:18, 08 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

E tam, się czepiasz Lestar Very Happy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
acidek303




Dołączył: 07 Kwi 2010
Posty: 103
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:18, 08 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lestar, nauka czytania ze zrozumieniem się kłania.

Czy jest w tym tekście napisane, że korzystałem jednocześnie z 25 kont i uwalili mi je na raz?

Jest, czy nie?
_________________
http://palestyna.wordpress.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
beezle




Dołączył: 14 Sty 2010
Posty: 522
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:59, 08 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co wiem, utworzenie kilku kont z jednej lokalizacji/maszyny już traktują jako złamanie regulaminu itp. i blokują. Mi się udało - mam dwa, ale musiałem się nieźle nagimnastykować w dyskusji z "helpdeskiem".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Easy_Rider




Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 1884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:53, 09 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyżby Gajowy Marucha w innym wcieleniu? Patrz link.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Astan




Dołączył: 14 Paź 2008
Posty: 388
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:40, 09 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
lestar, nauka czytania ze zrozumieniem się kłania.

Czy jest w tym tekście napisane, że korzystałem jednocześnie z 25 kont i uwalili mi je na raz?

Jest, czy nie?

LOL. Jakby to coś zmieniało.
_________________
Polityka trucizną dla nas jak i naszych ojców.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20406
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:00, 09 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Multikonto, czy coś innego - powód zawsze się znajdzie...
Już nawet nie pamiętam za co mnie zbanowali.
O ile sobie przypominam napisałem w którymś komentarzu że admini wykopu są UB-kami... to wystarczyło Smile
Ale dzięki temu dowiedziałem się przynajmniej że mnie czytają.
A to był komentarz do tego: http://www.wykop.pl/link/216053/cenzura-na-wykopie-dlaczego-warto-ja-popierac/

Chuj im w ich ubeckie dupy ćwokom zajebanym, kto by się przejmował jakimś lamerskim wykopem gdy na prawda2 na nowy, doskonalszy Wykop2? Smile
Po tylu latach wiem jedno: wykop bardzo spektakularnie podnosi statystyki, ale w ogóle nie służy szerzeniu prawdy. Te statystyki są gówno warte, dzieciarnia je nabija. To strona dla gówniarzerii dzielącej się najlepszymi tekstami z pudelka - dla człowieka który ma mózg jest bezwartościowa, zwłaszcza jak ją zestawić z choćby prawda2.info

Tak ze zamiast marnować swoją energię na wykopie, lepiej zacznij wykopywać się tutaj.
Jedyne co ci grozi to zmniejszenie limitu... Jednak być może pocieszy cię to że za multikonto nie banujemy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Publicystyka Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Żydowska cenzura portalu wykop.pl
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile