W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Cenzura w serwisie wykop.pl  
Podobne tematy
Żydowska cenzura portalu wykop.pl 7
Wyciekła baza użytkowników serwisu Wykop.pl40
wykradziono hasła 100tys. użytkownikow wykop.pl2bez ocen
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
24 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 12791
Strona:  «   1, 2, 3, 4   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:54, 27 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PhantomSoul napisał:
Największy problem w tym, że promujecie alternatywy na siłę.

nie - najgorsze jest to że promujemy w ogóle.
ja rozumiem, że każdy czuje potrzebę by stworzyć balans dla całej tej propagandy którą człowiek maltretowany jest każdego dnia.
ale wykop niczego tu nie zmieni - ta ogromna nierównowaga pozostanie tak czy owak.
jedyne o co tak naprawdę warto dbać we wszystkich tych netowych gierkach typu wykop, wikipedia, czy inne forum onetu to godność.
i w tej konkurencji z każdym dniem dublujemy ich o kolejne okrążenie Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
midnight




Dołączył: 28 Sie 2008
Posty: 173
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:39, 27 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ohoho, serwer sie sypie Shocked Właśnie w tej chwili połowa użytkowników WYKOPU siedzi na naszej stronce.
No i niechaj teraz ci wszyscy krzykacze z WYKOPU zaprzeczą, że nie interesuje ich, chociażby w minimalnym stopniu zawartość tej stronki Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
yauzeph




Dołączył: 16 Lip 2009
Posty: 67
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:10, 27 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak... najlepiej przestać informować i niech ludzie sami sie interesują. Jak sie mają zainteresować ci co nie mieli nigdy styczności z tymi informacjami? to tak jak kura czy krowa w zakładzie przemysłowym - gdy sie jej nie zaprowadzi by zobaczyła słońca czy trawę to nie przyjdzie jej na myśl taka możliwość. Ja kiedyś niczego nie świadomy wszedłem na jakąś stronę za czym innym i przy okazji spotkałem sie z taka tematyką, gdyby ten ktoś nie założył tematu lub nie wspomniał o tym to by mi pewnie nawet na myśl nie przyszło by szukać czegokolwiek na ten temat.

Właśnie o to chodzi przecież by ludzi uświadamiać, na tym to wszystko polega że najpierw trzeba ludzi uświadomić a nie że garstka ludzi wyjdzie i sama rozwali to wszystko. A społeczeństwo będzie nadal stać po stronie wroga dziwiąc sie o co nam chodzi, w taki sposób nie da rady. Po co są te wszystkie akcje, plakaty? po to by informować nieświadome społeczeństwo, nieświadome społeczeństwo popiera ich działania przez co oni mogą robić co sie im podoba bo tylko garstka jest tego świadoma a reszta im wierzy. Codziennie atakują ludzi bredniami, "eksperci" w TV bawią sie w mitologię... dlaczego oni informują a nie stwierdzą że ludzie sami sobie poszukają ich mitów?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zderzak




Dołączył: 14 Maj 2008
Posty: 498
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:15, 27 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na sile to se sprobuj palca w oko wsadzic. powiedz jak bylo ok.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:16, 27 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

yauzeph napisał:
Właśnie o to chodzi przecież by ludzi uświadamiać, na tym to wszystko polega że najpierw trzeba ludzi uświadomić a nie że garstka ludzi wyjdzie i sama rozwali to wszystko.
Trzeba wyjść z założenia że bez względu na to co zrobimy ludzie i tak sami się uświadomią.
Więc to co robimy jest wyłącznie for fun. A jeśli gdzieś wiatr wieje nam w oczy to się zwyczajnie odwracamy i zaczynamy się wydzierać w innym kierunku.
Szkoda energii. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
PhantomSoul




Dołączył: 07 Lip 2009
Posty: 140
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:03, 27 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przez "na siłę" rozumiem akcje w stylu stworzenia grupy wykopywaczy, która wykopuje wszystko niezależnie czy im się podoba czy nie.

Takie akcje bardzo łatwo wykryć i są błyskawicznie tępione przez userów wykopu, tym bardziej że było ostatnio kilka wykopów na głównej o tym, jak to wykop został opanowany przez "grupę trzymającą władzę z Prawda2.info".

Po prostu wykopujcie coś tylko wtedy, gdy wam się podoba, a nie bo Waldek (lub ktoś inny z Prawda2) tak powiedział. Zorganizowane akcje wypychania czegoś na główną mają skutek odwrotny od zamierzonego, bo powodują większy opór niż akceptację...

Ja bym raczej zorganizował akcję wrzucenia na wykop postu z bloga, w którym "prawda 2 team" przeprasza za spamowanie i obiecuje poprawę. Tylko uczciwie i szczerze, bo kłamstwo (przeprosiny, a potem kontynuacja dotychczasowych praktyk) wywoła podwójny, negatywny efekt odpychający.

Pamiętajcie, że wykop to prawie idealna demkokracja - tutaj ludzie naprawdę decydują czy komuś zaufają czy nie. Próby wymuszenia czegokolwiek na zorganizowanych i uświadomionych wykopowiczach skończą się marnie Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zderzak




Dołączył: 14 Maj 2008
Posty: 498
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:20, 27 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja bym wodki z nimi nie chcial pic phantomsoul, ale "prawda", wojna nie potrzebna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
yauzeph




Dołączył: 16 Lip 2009
Posty: 67
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:39, 27 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Po prostu wykopujcie coś tylko wtedy, gdy wam się podoba, a nie bo Waldek (lub ktoś inny z Prawda2) tak powiedział.

Ja zawsze wykopuję tylko to co uważam za interesujące. Zdarza sie np jakiś film oglądałem no i widzę go na wykopie, więc wykopuję... a oni później myślą że ludzie bez zapoznania sie wykopują bo np 3 minuty po wrzuceniu np 30 minutowego filmu na wykop, widocznie ludzie już to widzieli i wykopują gdyż stwierdzili że warto wykopać, ci co nei obejrzeli to po obejrzeniu ewentualnie wykopią.

Cytat:
na sile to se sprobuj palca w oko wsadzic. powiedz jak bylo ok.

Co taki agresywny jesteś? Nie wypada w ten sposób bo mówimy tu o poważnych sprawach.

Bimi
Rozumiem, dajemy ludziom informacje i niech weryfikują lub nie ale na wykopie wrzuca się ciągle różne wykopy - ciągle jakieś nowe info więc chyba już bardziej pisanie z ignorantami w komentarzach można uznać za niewłaściwe. Myślę że nie warto sie przejmować tą garstką ignorantów którym sie to nie podoba, ważne że wielu nowych ludzi lub tych którzy jeszcze nie mieli okazji może sie o tym dowiedzieć i będą zadowoleni z tego że mogą sie czegoś istotnego dowiedzieć zamiast czytać/oglądać kolejne pierdoły popularne. Gdybyśmy mieli sie przejmować każdego opinią to z wszystkiego musielibyśmy rezygnować, nie można nikomu dogodzić, będą ludzie zadowoleni z tych informacji na wykopie i będą niezadowoleni, mają po prostu pecha jeśli są nie zadowoleni - niech nie wchodzą na te wykopy, ważne że można było też do ludzi myślących dotrzeć.

Problem stanowią agenci którzy to wszystko np pod wykopem negują odwracając czytelników od poszukiwania prawdy, tak jak w TV to robią. Np ludzie mają już jakieś podejrzenia odnośnie czegoś aż tu nagle pojawia sie w TV "ekspert" przekonujący do tego co miał przekonać... i ludzie rozradowani że "ekspert rozwiał" ich wątpliwości przestają sie zastanawiać i szukać informacji.



P.S. Gdyby nam np taki kodeks nie groził ale tylko ignorantom to mam to gdzieś bo jeśli ktoś nie chce wiedzieć to jego problem ale niestety tak nie jest i dla dobra nas wszystkich musimy pobudzić ludzi do myślenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zderzak




Dołączył: 14 Maj 2008
Posty: 498
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:46, 27 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kurwa jego mac nie popadaj w mesjanizm youzeph, no prosciej nie umiem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arwena




Dołączył: 23 Kwi 2009
Posty: 593
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:55, 28 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wykopane w temacie :
"Cenzura" na wykopie - dlaczego warto ją popierać
http://www.wykop.pl/ramka/216053/cenzura-na-wykopie-dlaczego-warto-ja-popierac

Cytat:

Na wykopie ostatnio widzę darcie szat o usuwanie linków z wykopaliska. Pojawiają się już teorie spiskowe (wiadomo kogo - wybawcy świata Waldka) że to władza, wszechobecny spisek i układ nas wykorzystujący filtrje niechciane treści.



To ja wam opowiem jak wygąda to z drugiej strony. Z grupą znajomych zaczęliśmy budować regionalny portal. Od zera. Po ok dwóch latach miał już z 30 tys odsłon na dobę.

Na poczatku wszystko było pięknie. kometarze/forum otwarte dla wszystkich, kilkadziesiąt - kilkaset osób reguralnie komentowało, ludzie pytali się kino, o sposoby spędzania wolnego czasu, komentowali wydarzenia. Myśmy sukcesywnie robili wszystko aby portal rozwinąć, wkładaliśmy 90% wolnego casu i nie mało pieniędzy w pisanie informacji, rozwój oprogramowania, poszerzanie możliwości itp. Efekt było widać... statystyki z miesiąca na miesiąc biły rekordy.



Niestety im więcej użytkowników tym więcej zaczynało się chłamu. Rozmowa zchodziła na psy, zaczynały się kłótnie. Byli ludzie którzy praktycznie pod każdym wątkiem zamiast rozmawiać na temat pośrednio lub bezpośredni atakowali "polityków" miejskich, inni rzucili się na kościół, np artykuł o wyścigach samochodowych - to już ktoś pisze o samochodzie jakiegośtam proboszcza i sączy jad pod paroma nikami. Swoje wtrącali też gimnazjalni ekolodzy atakujący praktycznie każdą inwestyce "gimnazjalnymi" argumentami, i różne inne grupy.



W pewnym momencie zaczał sę robić taki śmietnik że podjęliśmy trudną decyzję o walce o poziom i ideę portalu. Zachowanie niektórych stało się tak uciążliwe że ilość normalnych komentarz nie rosała wraz ze wzrostem odwiedzin. Nasze "dziecko", owoc naszej pracy i wyrzeczeń zaczął ginąć pod stertą śmieci. Nikt nomalny nie włączał się w dyskusję, bo cała masa troli i dziwnych napalonych grup potrafiła ją zniszczyć.



I wtedy się zaczęło. Lament,płacz, wyzwiska pod adresem adminisracji, jechali że jesteśmy sługusami kościoła, że jesteśmy w układnie z politykami (na tamtym etapie jeszcze nie było nawet żadnego wywiadu z politykiem, nie znaliśmy osobiście żadnego). Niestety nie cichło. Osoby zasypujace portal śmieciami brnęły w to dalej, nie dało się dyskutować. Wtedy wprowadziliśmy obowiązek logowania do pisania komentarzy/postów. Co bardzij złośliwych po prostu blokowaliśmy, to zakładli nowe konta i dalej swoje. To były te same grupy osób, rozpoznawaiśmy po IP. Tyle że blokowanie IP nie miało sensu, bo odcielibyśmy pół osiedla, a taki "element" poszedłby do kafejki, czy wszedł przez proxy.



Efekt jest taki że ja już sobie dałem spokój. Zająłem się czymś innym, pracuję z nieanonimowymi ludźmi. Ci co zostali wojują dalej, z trochę lepszym skutkiem. Ale ciągle pojawiają się posty o kolejnych spiskach, ciągłe wyssane z palca insynuacje i darcie szat o usunięty prowokacyjny czy zupełnie nie na temat post.



Zrozumcie drodzy wykopowicze, że jeżeli administratorowi zależy na tym żeby 1% uzytkowników nie zamienił strony w propagandowo-prowokacyjny śmietnik i nie niszczył pozostałym 99% użytkownikół możliwości normalnego korzystania z portalu to muszą z takim ludźmi walczyć, musza wprowadzać cenzurę, tylko nie jest to cenzura nakładana z zewnątrz co będą wam wszystkie takie grupy wmawiać. To zwykłe utrzymywanie porzadku na stronie, coś co jest normą i jak najbardziej dla was.



Tak samo jest z wykopem.

To nie jest strona do walki przeciw

- UE

- Srodowisku medycznemu

- Partiom politycznym

- Srodowisku ekologów

- itp.

To jest strona która ma pokazywać ciekawe informacje, interesujące, zabawne, ważne, ale zawsze ciekawe. Nie hurtowo montowane filmiki i pisane opowiadania o spiskach 5 razy dziennie. Popieram adminstratorow wykopu w tym co robią, bo wiem że innego wyjścia nie ma Inaczej grupy polityczne/światopoglądowe rozwiną się jeszcze bardziej, wykop zamienią w jeden wielkipropagandowyplac wojny. Stają się dokładnie tym przed czym prubują was "ostrzedz". Stają się właśnie zakłąmującą media grupą polityczną/światopoglądową. A przy okazji niszczą ideę wykopu i wprowadzają čenzurę" w postaci minusowania niewygodnych komentarzy. Popatrzcie że wystarczy 200wykopów żeby coś londowało na głównej. 40 osób po 5 kont. i koniec. Jest na głównej, Stanowi treść tej strony ogląda to pewnie z pół miliona osób, ale ta grupa osiągnęła swoje.

Nie zapominajcie że ta cała "cenzura" na wykopie jest dla was...



bez obrazy... ale cos w tym jest... zwlaszcza z tym zasmiecaniem.
to chyba kwestii jakiejs masy krytycznej. Paru madrych ludzi tworzy bloga, albo forum, wypowiada sie...
potem przychodza 'filozofowie' roznej masci i tez chca błysnąć 'mądrością' tylko już im talentu nie staje...
robi sie smietnik.
jak z demokracją.
utalentowanych ludzi, predystynowanych do rządzenia, czy chocby do wartosciowego wypowiadania sie na forach jest niewielu (sam nie wiem czy do nich należe ale staram sie)
reszta z powodu kompleksu nizszosci, czy tez takich czy innych kompleksow stara sie za wszelka cene im dorownac zupelnie niepotrzebnie.

Mysle ze fajnie jest tworzyc rozsadny wielowymiarowy blog w grupie ufajacych sobie, zaangazowanych i majacych pojecie o czym pisza ludzi (vide blog Waldka - ktory mi sie podoba) jak ludzie chca z niego czerpac niech czerpia.
nie musza zaraz walczyc o palme najaktywniejszego czlonka forum (co - bez urazy- moglbym takze polecic niektorym obecnym tutaj). Jak blog jest dobry obroni sie sam i ludzie beda chetnie na niego zagladac.

pozdro
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:07, 28 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ojoj. zupełnie niesprawiedliwie stał się sługusem polityków, układu, kościoła i paru innych instytucji.
zaraz chyba zapłaczę nad losem tego biednego człowieka Laughing
bez jaj - może 90% bywalców wykopu to kupi, ale dla mnie to jak opowiadanie żyda który wydostał się z komory gazowej Smile

zobacz waldek jak skrzywdziłeś tego biednego człowieka. sumienie cię nie boli? Laughing

nie zagłębiałem się w temat, ale czytając kilka podobnych publikacji wydaje mi się że na wykopie jest zmowa adminów przeciw waldkowi. niczym na wikipedii przeciwko mnie Laughing
chuj wam w dupe skorumpowane ciecie - oliwa sprawiedliwa, z czasem i tak wyjdzie na nasze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:35, 28 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Arwena
Cytat:
Paru madrych ludzi tworzy bloga, albo forum, wypowiada sie...
potem przychodza 'filozofowie' roznej masci i tez chca błysnąć 'mądrością' tylko już im talentu nie staje...
robi sie smietnik.


Absolutnie się nie zgadzam.
Wiesz dlaczego tworzy się śmietnik na jakimkolwiek portalu? , ano dlatego ,że im więcej użytkowników czytaj (mas )tym poziom zaczyna się zaniżać.:]

Dlatego popieram ideę rejestracji na forum prawda2.info przynajmniej w jakimś stopniu ma działanie prewencyjne przed zaniżaniem poziomu.

A co do tego co napisał ten użytkownik wykopu:

Cytat:
Tak samo jest z wykopem.

To nie jest strona do walki przeciw

- UE

- Srodowisku medycznemu

- Partiom politycznym

- Srodowisku ekologów

- itp.


To ja się pytam do czego służy taki wykop ...jaki jest jego prawdziwy cel?
aha napisał dalej:
Cytat:
To jest strona która ma pokazywać ciekawe informacje, interesujące, zabawne, ważne, ale zawsze ciekawe.


interesujące i ważne informacje. Mhm
No tak problem 9/11 nie jest ważną informacją ani ciekawą.
Inwigilacja też nie jest ważną informacją.

Jednak spójrzmy co się dzieję jak człowiek wejdzie na stronę wykopu i kliknie zakładkę- ''wszystkie'' to zobaczy 50% informacji wysoko wykopanych właśnie związanych z polityką czy religią.
np. na stan dzisiejszy:
ZUS - Zakład Utylizacji Szmalu 312 wykopów
Czesi nie chcą nowego meczetu w Brnie 294 wykopów
Podatnik zapłaci za unijną propagandę 184 wykopy
PO chce zabrać 37% zniżki na PKP/PKS 381 wykopy


wynika z tego ,że ludzie uważają takie informacje za ciekawe, a także ,że chcą prowadzić rozmowy o takiej tematyce na wykopie...

tylko prawda2. info nie może przedstawić swojego punktu widzenia bo to od razu nas kwalifikuję pod teorie spiskowe. Śmiechu warte.

I tak już na marginesie ten Pan to chyba zapomniał ,że prawdziwa i realna walka objawia się w czynie ,a nie na żadnym tam wykopie. :]
więc niech nie imputuję tu od razu jakiejś walki.
Ale może chłopu się zapomniało jak mężczyzna powinien walczyć. Think
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iaro




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 1147
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:41, 28 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
ZUS - Zakład Utylizacji Szmalu 312 wykopów
Czesi nie chcą nowego meczetu w Brnie 294 wykopów
Podatnik zapłaci za unijną propagandę 184 wykopy
PO chce zabrać 37% zniżki na PKP/PKS 381 wykopy
Tematy typowo "mainstreamowe". Nie wiem czemu się dziwicie że banują niszowe i niewygodne dla wielu tematy...
_________________
Systemu nie można niszczyć, trzeba go reformować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arwena




Dołączył: 23 Kwi 2009
Posty: 593
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:46, 28 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tańcząca z wilkami napisał:
Arwena
Cytat:
Paru madrych ludzi tworzy bloga, albo forum, wypowiada sie...
potem przychodza 'filozofowie' roznej masci i tez chca błysnąć 'mądrością' tylko już im talentu nie staje...
robi sie smietnik.


Absolutnie się nie zgadzam.
Wiesz dlaczego tworzy się śmietnik na jakimkolwiek portalu? , ano dlatego ,że im więcej użytkowników czytaj (mas )tym poziom zaczyna się zaniżać.:]


ale mam wrazenie ze napisalem cos podobnego, zatem gdzie sie spieramy?



Tańcząca z wilkami napisał:

A co do tego co napisał ten użytkownik wykopu:

To ja się pytam do czego służy taki wykop ...jaki jest jego prawdziwy cel?
aha napisał dalej:
Cytat:
To jest strona która ma pokazywać ciekawe informacje, interesujące, zabawne, ważne, ale zawsze ciekawe.


interesujące i ważne informacje. Mhm
No tak problem 9/11 nie jest ważną informacją ani ciekawą.
Inwigilacja też nie jest ważną informacją.


no i tez sie zgadzam. Pytatnie czym chce byc wykop...
jezeli 90% ludzi bedzie zainteresowanych tym gdzie i kiedy ostatni raz upila sie Paris Hilton i czy Janet Jackson pokazala cycka czy nie - to juz nic na to nie poradzisz ze ze swoimi mniejszosciowymi niszowymi informacjami sie nie przebijesz. Jak wykop dodatkowo chce promowac tego typu 'pudelkowate' newsy - ich sprawa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:31, 28 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Arwena
Cytat:

ale mam wrazenie ze napisalem cos podobnego, zatem gdzie sie spieramy?


tak , rzeczywiście moje niedopatrzenie ,że mamy to samo zdanie na temat uśredniania dyskusji.
Myślę,że to owo niedopatrzenie wynikło stąd:
Arwena
Cytat:
’’bez obrazy’’... ale cos w tym jest... zwlaszcza z tym zasmiecaniem.


nie rozumiem dlaczego użyłeś w takim razie słowa ''bez obrazy''? (co to za sugestia?)

i jeszcze dodam :szkoda tylko ,że to owo zaśmiecanie wg. Wykopu.pl dotyczy stronniczo np. tylko Waldka i dodawanych przez niego wykopalisk… innych niby ‘’śmieci’’ już nie widzą?
Arwena
Cytat:

jezeli 90% ludzi bedzie zainteresowanych tym gdzie i kiedy ostatni raz upila sie Paris Hilton i czy Janet Jackson pokazala cycka czy nie - to juz nic na to nie poradzisz ze ze swoimi mniejszosciowymi niszowymi informacjami sie nie przebijesz.

1)Ale czyż nie przedstawiłam Ci dowodu w poprzednim poście ,że ludzie na wykopie są zainteresowani również tematyką polityczno -religijno itp. ?
2) No właśnie ,a Waldek próbował się przebić …tylko komuś się nie podobał jego (pawdy2.info)- punkt widzenia danego problemu społeczno-politycznego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Waldek




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 1253
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:46, 29 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
ojoj. zupełnie niesprawiedliwie stał się sługusem polityków, układu, kościoła i paru innych instytucji.
zaraz chyba zapłaczę nad losem tego biednego człowieka Laughing
bez jaj - może 90% bywalców wykopu to kupi, ale dla mnie to jak opowiadanie żyda który wydostał się z komory gazowej Smile

zobacz waldek jak skrzywdziłeś tego biednego człowieka. sumienie cię nie boli? Laughing


Laughing

kolejna wzruszająca historia na ich blogu:

Cytat:
Wraz z kontem Waldka1984 odeszło chyba również jego pozytywne i łagodne usposobienie. Waldek1984 aka ytSC jeszcze dobitniej starał się przekazywać swoje racje, jego komentarze stawały się coraz bardziej irytujące a sam bohater zaczynał na nowo swój proceder “wzajemnej adoracji”.

Finałem jego “przejścia na czarną stronę mocy” jest burza jaką wywołał po usunięciu dodanego znaleziska. Waldek zaczął oskarżać nie tylko wykopowiczów ale i również administracje wykopu o spisek przeciwko jego osobie. O całej sytuacji zostaliśmy poinformowani w znalezisku Jak Waldek nie może żyć bez Wykopu, którego autorem jest Imunkka.

Rozumiem wiara w NWO, spiski WTC itp. każdy ma jakieś hobby;) jednak tworzenie własnych teorii spiskowych związanych z serwisami na których zostało się zbanowanym to już dla mnie przesada…

Po wykopowych aferach, jego “kółkach wzajemnej adoracji”, multikontach oraz banach Waldek jeszcze się dziwi, że administracja nie ma najmniejszej ochoty aby mu odpisać?! Przecież wiadomo, że każda odpowiedź od administracji zostanie przez Waldka potraktowana jako kolejny spisek i atak skierowany bezpośrednio w jego osobę…
http://wykopwykop.pl/waldek1984-niekonczaca-sie-opowiesc/2009/07/

_________________
Waldek1984.info
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:12, 29 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no cóż - przynajmniej nazwali cię bohaterem Laughing


"spiski WTC" - ciecie zajebane. Smile
ostateczny wniosek jest jeden: admini wykopu nie wierzą w spiski WTC - cała reszta jest wyłącznie konsekwencją ich niewiary Wink

dobrze że to się stało - teraz przynajmniej człowiek wie z jakiego rodzaju portalem miał do czynienia. zamiast odwiedzać tą ubecką stronę trzeba było lepiej zostać na starym sprawdzonym onecie; tam przynajmniej wszystko jest jasne.

założycielom wykopu życzę dalszego szczęścia i sielany wraz z 30tys. tłuków dziennie, którzy też nie wierzą w spisek WTC.
na pewno razem będzie wam jak u mamy - moja noga tam już nie postanie, chyba że na chwilę, zasabotować jakiś propagandowy licznik. jak ktoś ma linka niech zapodaje - chętnie kliknę pare razy na "wykop" w imieniu prawda2, zanim mnie chuje też zbanują.
umówmy się; po tym co tu przeczytałem ta strona nie zasługuje na to żeby z niej dalej korzystać grzecznie i z poszanowaniem zasad. wystarczy już tej grzeczności dla faszystowskich skurwysynów - czas by nazwać rzeczy po imieniu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Waldek




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 1253
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:02, 29 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze kilka komentarzy z tematu: "Cenzura" na wykopie - dlaczego warto ją popierać"

Cytat:
To jest strona która ma pokazywać ciekawe informacje, interesujące, zabawne, ważne, ale zawsze ciekawe.


Cytat:
Właśnie o takie treści chodzi, wykop to serwis rozrywkowy. Dlatego wy, polityczni frustraci i niespełnieni internetowi wojownicy, będziecie na nim tępieni za wszelką cenę.


Cytat:
problem z ta teoria jest taki, ze aktualnie, jak cos wejdzie na glowna szybko to juz nikt tego nie zdejmie. Tylko dzieki temu udaja sie ataki indoktrynacji grupy waldka.

Moze wprowadzic ktores z takich rozwiazan:
- wykop nie wchodzi na glowna jesli zbyt wiele osob wykopuje w zbyt krotkim czasie? (tylko, ze to nadal do ogrania a poza tym moze miec false-positive)
- wykop nie wchodzi na glowna jesli ma zakop/minute wyzsze od X - dzieki temu sam atak grupy waldka moglby byc neutralizowany przez sensowna liczbe zakopow niezaleznie ile osob na raz wykopie
- wykopy zgrupowane obok siebie z referrerem z jednej strony maja mniejsza wartosc (aby osoby klikajace z jednego linka np. z forum prawda2.info mialy mniejsza wartosc) - to nadal do ogrania przez wylaczenie referrera w przegladarce
- wykopy z min. X zgloszeniami/zakopami zostaja wstrzymane/schowane do czasu oceny przez moderatora.


Cytat:
Pełne poparcie.

Niebezpiecznych dla społeczeństwa kretynów należy tępić i izolować, a nie dawać im do ręki megafony.


tragedia Shocked
_________________
Waldek1984.info
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
detro




Dołączył: 06 Mar 2008
Posty: 163
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:40, 29 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uważam ze patrząc na cała ta sytuacje cenzury prawdy na wykopie przez administratorów oraz przyklaskiwanie takiej sytuacji przez wykopowych gówniarzy wysuwa krótkie rzeczowe stwierdzenie - debile.
ja uważam jednak ze nie ma głupich ludzi jest poprostu wiele osób których pewnych spraw na swoim etapie rozwoju jeszcze nie rozumie. nie mówie ze to źle bo nikt nie rodzi sie odrazu mądrym. (właściwie świadomym a nie mądrym). Ta cecha przychodzi z wiekiem. aczkolwiek jeżeli ktoś ma 27 lat, uważa sie za człowieka inteligentnego ukończył dwa kierunki studiów i jest na trzecim(Chodzi o autora tekstu) i pisze cos takiego:
Cytat:
Rozumiem wiara w NWO, spiski WTC itp. każdy ma jakieś hobby;)


to poprostu sam wystawia sobie odpowiednią ocenę.
myśle ze dalej komentować tego nie trzeba każdy widzi jak wygląda sytuacja w tym serwisie.
nic na siłe.
Chyba że ktoś ma lepszy pomysł, przecież pewne sprawy dotyczą nas wszystkich (tak jak ktoś juz wspomniał - Codex Alimentarius) bez względu na wiek, płeć, stanowisko pracy, przekonania polityczne, religijne, itp
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:09, 29 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe.
cóż, pozostaje jedynie skomentować słowami: Niebezpiecznych dla społeczeństwa kretynów należy tępić i izolować, a nie dawać im do ręki megafony. Laughing

z czasem wszystkie kłamstwa, ściemy i manipulacje i tak się wydadzą - zobaczycie. chciałbym widzieć minę takiego chuja z wykopu czy innej wikipedii, gdy jego własne dziecko powie mu kiedyś 'tato, w szkole mnie wytykają palcami i mówią że jesteś załganą ubecka mendą'.
samo życie - sami się o to proszą Smile
to że po 1989 nie było lustracji sędziów, kapusiów i cenzorów nie znaczy że już nigdy jej nie będzie. a ci to się akurat sami zlustrują, przy pomocy swoich własnych stron i blogów. w internecie nic nie zginie - to nie akta IPN Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
dexterxx




Dołączył: 29 Lip 2009
Posty: 8
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:49, 29 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam. Już zwątpiłem ale jednak dostałem akceptacje. Zgodnie z mailem rejestracyjnym daje mój tekst bo 'powinienem'. Jeszcze coś dorzuce od siebie więc wybaczcie za dłuższą wypowiedź.

-----
Temat: Moja kolejna próba dołączenia do was / Stop Cenzurze w serwicie wykop.pl

Witam. To nie pierwsza moja próba dołączenia do Waszej społeczności. Okej, przyznaje, wcześniej nie popisałem się umiejętnością pisania którą postaram się teraz przedstawić.
Jak we wcześniejszej próbie napisałem, że jestem moderatorem Tom's Hardware / thg.pl tak nim dalej jestem więc etyka wypowiedzi w internecie jest mi całkowicie znana i jasna. Ale koniec już tego gadania, do rzeczy. Napiszę tu tylko to, co normalnie bym odpowiedział w temacie nt Cenzury na wykop.pl, chociaż jestem tam zarejestrowany od roku, to jednak teraz zaczynam uważać że dłuższe siedzenie tam jest dla mnie stratą czasu ("To nie ten sam wykop co kiedyś")

No to jeszcze raz, do rzeczy: (mam nadzieje, że jest tu BBCode, lubie cytować pochylonym tekstem)

serwis typu wykop można zrobić stosunkowo niewielkim nakładem techniczno-finansowym.
konkurencja nie śpi, łatwo może odpalić podobną stronę - wykopywaniem najlepszego publicysty na wykopie wykop tylko sobie szkodzi. Smile ostatecznie pozostanie portalem dla małolatów wymieniających się głupawymi filmikami. a głupawa gówniarzeria jest raczej słabym źródłem dochodu.


Jak już napisałem w jakimś komentaarzu na wykopie. Niech mnie zbanują, to zrobię im konkurencję i nawet jeśli mnie zaakceptujecie to ta konkurencja może być zrobiona wspólnie. Ale co miałoby ten 'nowy wykop' wyróżniać od aktualnego? Wg mnie potrzebni by byli dobrzy moderatorzy którzy od razu kasowali by nawałnice pieprzonych obrazeczków i nieprzydatnych filmików (no chyba, że jednak coś mądrego w nich jest). To przynajmniej pozwoliłoby na zachowanie jako tako pewnego poziomu który znikł wraz z ostatnim rokiem..

Zwyczajnie ludzie na wykopie (być może mass-mani, nie wiem) się na ciebie uwzięli, bo nie podobają im się wasze akcje wspólnego wykopywania różnych rzeczy. Dlatego zgłaszają skargi na wasz "nwo spam" do administracji i dlatego admninistracja reaguje...

W sumie nie podoba mi się ta nawałnica banów i najazdów na całe społeczeństwo prawdy2 (co można wyczytać w moich komentarzach na wykopie). Okej, uważam, że jest wina po stronie Waldka i reszty za multikonta i sztuczne 'przepychanie' informacji no ale jednak wykop mógłby na ostrzeżenie zacząć - Wy moglibyście się ustosunkować, i teraz by tej durnej wojny nie było, bo to obydwóm społeczeństwom nie jest potrzebne.. Mam nadzieje, że jednak jakieś porozumienie z tego wyjdzie.

Przy obecnej sytuacji, tego co sie dzieje nie można sprawy bagatelizować. Trzeba przekazywać ludziom informacje a niestety większość odbiera to jako "teorie spiskowe" i blokuje przesył tych informacji.

Może jednak było by lepsze stworzyć nowe medium takich informacji (waldek fajnie zrobił: blog na wordpres'ie) i je dostatecznie rozreklamować. Świat i polski internet nie opiera się tylko na wykopie.. ale owszem, ma on spory wpływ na to. Raczej takie rozreklamowane medium prędzej by samo z siebie przez kogoś trafiało na główną wykopu niż przymusowa Waszym przepychaniem.. warto pomyśleć o tym.

nie chca zebyscie "wykopywali" to po kiego grzyba to robicie? moze mi to ktos wyjasnic bo nie wiem o co w tym czyms chodzi.

By dotrzeć do jak największej części społeczeństwa które nie jest niczego świadome.


Społeczeństwa trzeba powoli szukać gdzieś indziej.. w tamtej masie dzieci neo coraz mniej z czasem będzie można zdziałać.

ja tam mówię jebać wykop - to nie nam ma zależeć na tym żeby podstawiać "wykopowiczom" ciekawe treści pod nosek. to im powinno zależeć na tym aby nas odnaleźć, a wraz z nami ciekawe treści. zrozumcie swoją wartość w całej tej zabawie. nie ma się co zniżać do gry w której zasady dyktuje przeciwnik Smile

waldek, ten twój blog jest zajebisty - czytam Smile lepiej skup się na nim


Dokładnie o tym samym pisałem wyżej, co Bimi. (wybaczcie, czytam na bieżąco i odpowiadam, nie wiem co mnie jeszcze czeka w dalszej części postu więc z góry sory jeśli będzie burdel w tym poście (oile on gdzieś trafi, a mam taką nadzieje))

no wiesz ale traktowanie tych ludzi co tam sa jak niedorozwojow, ktorzy nie potrafia szukac informacji to chyba przesada.

Owszem, ludzie nie potrafią szukać informacji, przekonałem się o tym po 4 latach na Tom's hardware i thg.pl

Największy problem w tym, że promujecie alternatywy na siłę.

W rzeczy samej.. niech wykop sam się uświadomi swoich błędów.

Trzeba wyjść z założenia że bez względu na to co zrobimy ludzie i tak sami się uświadomią.
Więc to co robimy jest wyłącznie for fun. A jeśli gdzieś wiatr wieje nam w oczy to się zwyczajnie odwracamy i zaczynamy się wydzierać w innym kierunku.
Szkoda energii. Smile


A wg mnie to dobrze, że trwa taka walka z wiatrakami.. Tzn nie szkoda energii na to.. Zawsze będzie przybywać ludzi których zainteresuje ta tematyka.. może co jakoś wpłynie na przyszłość?

Dziękuję, jeśli ktokolwiek to przeczytał (wybacz/cie że tak dużo (jak dla niektórych), ja lata temu czytałem znacznie więcej na forach, czasem nawet pół dnia) I jeszcze większe dzięki ode mnie będą, jeśli dostanę akceptację na to forum i społeczeństwo. Brakuje mi trochę tego, że Tom's hardware polska upadło jak i thg.pl upada, więc widocznie szukam nowych alternatyw, nowego społeczeństwa, czy taż nowego forum do czytania.. Dobrze, że tematyka fałszu na świecie mnie tak interesuje.
Dzięki czytelniku za stracony czas i pozdrawiam.

PS. Jak mnie teraz nie zaakceptujecie to pewnie jeszcze nie raz spróbuje ;P
-----

Nie uważacie, że nagle coś 'z góry' zaczęło na wykop działać i tamtą społeczność? Tak nagle znikąd (no dobra, wpadka Wasza z wykopywaniem) wszyscy się odwrócili od tych poważniejszych spraw. Jak kiedyś fajnie było wszyscy wykopywali te poważniejsze sprawy tak dziś 'teorie teorie' i zamknięcie umysłu.. Może oni sami nie wiedzą w co chcą wierzyć a idą za nawałnicą innych ludzi.. 'kopali to i ja wykopie, buntują się to i ja się zbuntuje!'

Pozdrawiam, dzięki jeszcze raz za akceptacje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:18, 30 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mini wykop prawda2: wykop.php
Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Waldek




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 1253
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:24, 30 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

infowarrior za co Cię zbanowali?
http://www.wykop.pl/ludzie/infowarrior
_________________
Waldek1984.info
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:44, 30 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Waldek napisał:
infowarrior za co Cię zbanowali?
http://www.wykop.pl/ludzie/infowarrior

Ano zbanowali, za obrażanie użytkowników Wink
Prawdopodobnie chodziło o komentarz, w którym wyśmiałem poziom wykopowiczów, ... nie zdziwiłbym się gdyby znowu podkablował _tomek_ albo mathu ... gdyż to m.in. oni podjęli później polemikę odnośnie tego postu na zasadzie jak się nie podoba to wypad hehe

W każdym razie, czy byli to oni czy nie oni w tym przypadku, małymi szujkami i tak pozostają ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:02, 18 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dromek napisał:
Weźcie swoje tabletki i badźcie dziś grzeczni, bo sanitariusz mieli dziś w waszych szpitalach zły dzień.

powiedział pan neurolog. Smile
dromek, dalej reklamujesz prozac po różnych forach?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4   » 
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Cenzura w serwisie wykop.pl
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile