W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
USA - zbrodniarz wszechczasów  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
4 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wojny i terroryzm Odsłon: 6313
Strona: 1, 2   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Millais




Dołączył: 06 Gru 2007
Posty: 291
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:23, 08 Gru '07   Temat postu: USA - ZBRODNIARZ WSZECHCZASÓW Odpowiedz z cytatem

Jeśli jako Polak nienawidzę Hitlera, to dlaczego miałbym nie nienawidzieć USA gdy znam już dzieje ich mordów?

Dotąd czytamy i oglądamy działania rządu USA zmierzające do dominacji nad światem. Myślę, że jeśli komuś wydaje się to śmieszne lub samo zdanie nieprzekonujące powinien poznać ten kraj w liczbach... liczbach ofiar tych oprawców przy których sam Watykan wysiada.

tekst spory i bardzo przekrojowy, ale warto spojrzeć nieco z lotu ptaka

http://www.innyswiat.most.org.pl/11/usa.htm
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cichydd




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 2
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:29, 08 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Watykan ?? O czym ty mówisz ? CZyzby fanatyzm przesłonił Ci Hitlera, Stalina, Mao, PolPota, Rewolucje Francuską itd. ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Boruta




Dołączył: 08 Mar 2007
Posty: 799
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:01, 08 Gru '07   Temat postu: Re: USA - ZBRODNIARZ WSZECHCZASÓW Odpowiedz z cytatem

Millais napisał:
Jeśli jako Polak nienawidzę Hitlera, to dlaczego miałbym nie nienawidzieć USA ...?

bo ... nienawiść jest "złym doradcą" ...

...i nigdy nie prowadzi do pożądanych rezultatów, ale ... do destrukcji zarówno tego, kto jest przedmiotem "naszej" nienawiści jak i (a zwłaszcza) tego kto "nienawidzi" ...

nienawiść ...przesłania nam ważne jeżeli nie najważniejsze cele, które chcemy osiagnąć ...


jeżeli pragniemy upadku "imperium zła" ... musimy myśleć w miarę racjonalnie ... dla naszego dobra ...


Pozdrawiam Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
frasobliwy




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 1595
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:00, 08 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podkradłem pare cytatów zwiazanych z "amerykanskim" bankiem Kuhn, Loeb & Co. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Millais




Dołączył: 06 Gru 2007
Posty: 291
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:38, 08 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nienawiść to nie pojęcie subiektywne. Nie w moim przypadku. Dla mnie nienawiścią jest pogarda dla pewnych doktryn, postępowania pewnych ludzi kierujących się właśnie najszerzej rozumianą nienawiścią. Czy pogardzam pewnymi ludźmi i ich ideologiami? Tak! Czy staję się przez to mniej konstruktywny? Nie! A dlaczego? Dlatego, że wobec Nazizmu, Katolickiego despotyzmu i manipulacji, Amerykańskiej inwazji na wolność nie ma kompromisu, negocjacji i dysput. Te rzeczy należy nazwać po imieniu, głosić je na wszystkich forach i piętnować nawet najdalsze w dziejach historii zbrodnie. Czy Alex mówi w Suahili? Trąbi jak parowóz, że historia dotąd niczego nie nauczyła ludzkości. historia wciąż się powtarza. Teraz, kiedy kłócimy się czy nienawidzić czy pokazywać zbrodniarzom pacyfki w tym samym czasie w Czeczenii w obozach zagłady są zabijane masowo całe rodziny. Holokaust XXI wieku. Wynarodowienie atrakcyjnego terytorium. Dlaczego milczymy? Sieć pełna jest informacji. Wciąż wolnych! Prawdziwych! TO WŁAŚNIE RÓŻNI NAS OD POPRZEDNICH POKOLEŃ ! Mamy narzędzie by szerzyć prawdę, zrzucać zasłonę. KORZYSTAJMY!!! BEZLISTOŚNIE. To musi być inwazja na ludzką ignorancję, niewiedzę, a nie stagnacja, negocjacje, pieprzenie kotka za pomocą młotka i dysputy o dupie Maryni!!!
"cichydd" - Jaki Watykan? człowieku! POBUDKA!!! Inkwizycja, Kolaboracja z Nazistami, AIDS w Afryce, Pedofilia na niespotykaną skalę tuszowana przez samego papę B16. ( JPII też wiedział ) - To mało? Zapraszam na nasze podwórko - lektura>? Fakty i Mity. Jedyne rzetelnie źródło w tym temacie, choć w sprawach globalnych umiarkowane.

„Boruta” Człowieku. Czym ty się karmisz? Nie chcesz nienawidzić, wstąp do klasztoru, albo do kółka gospodyń wiejskich. Miłością, pacyfkami, kwiatkami w lufach karabinów nikt nie zwyciężył zła! Naszą bronią jest sieć, amunicją wiedza, adrenaliną wkurwienie.

i taki cytacik na koniec z jakiegoś artykułu:
"(...)Śmierć kilku tysięcy ludzi nie jest w naszym świecie rzadkością. Śmierć kilku tysięcy Amerykanów wstrząsa światem. Dlaczego?"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Boruta




Dołączył: 08 Mar 2007
Posty: 799
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:13, 08 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Millais napisał:
..„Boruta” Człowieku. Czym ty się karmisz? Nie chcesz nienawidzić, wstąp do klasztoru, albo do kółka gospodyń wiejskich. ...

Naszą bronią jest sieć, amunicją wiedza, adrenaliną wkurwienie....


Przyjacielu ... Cool wyluzuj ...plisssssss


p.s.
zamiast czepiać sie mnie czy kogo kolwiek z użytkowników w ramach walki z "imperium" proszę o konkretne przykłady zbrodni wojennych i łamania praw człowieka (...) ...
powoływanie się (w tej materii) na fakty to bardzo pożyteczna działalność ...
wielu ludzi odwiedza to forum, i za każdym razem ktoś zostaje "uświadomiony" ...

taki własnie był mój cel, kiedy zaapelowałem aby nie kierowac się ślepą nienawiścią ...

warunkiem naszego powodzenia jest zdobycie "serc innych ludzi" ...tj. przekonanie ich do swoich racji ...za pomocą rzetelnych argumentów ...

wrzucanie do worka imperializmu amerykańskiego, nazizmu i katolicyzmu (kiedy wielu z czytajacych jest Katolikami, przez co może poczuc się bardziej niz dotknięta ...znalazwszy się w takim towarzystwie) nie służy "sprawie" ...

trzeba umieć oddzielić te rzeczy ...

historię (nazizm)

przekonania współobywateli (katolicyzm)

dzień dzisiejszy (USraelski imperializm)

...


Pozdrawiam Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Millais




Dołączył: 06 Gru 2007
Posty: 291
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:47, 08 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przecież rozpoczynając ten wątek podałem link do dokumentu opartego na wiarygodnych historycznych źródłach. To forum nie działa od wczoraj i większość ludzi ma pojęcie o czym tu mowa. Co mam jeszcze pokazywać?

Wyjaśniłem czym jest dla mnie nienawiść ale chyba mówię jakimś niezrozumiałym dialektem...

- nie mam nic do katolików. Nie jestem też antysemitą a przecież wiemy jak wielki wpływ na świat mają ludzie związani ze środowiskiem żydowskim. Podobnie jest z kościołem katolickim. To rzecz osobista kto w co wierzy i wara mi i innym od tego. Ale uważam że B16 powinien resztę życia spędzić w pierdlu. Jeśli ktoś czuje się urażony niech mnie pozwie.

podałem też tytuł tygodnika który traktuje o krk w polsce. Jest na stronie :
www.faktyimity.pl dostępne całe archiwum czasopisma bezpłatnie.
co mam jeszcze powiedzieć?
Mojego synka żaden ksiądz nie zgwałcił... może tylko dlatego, że nie puszczam go na religię. Ale mam pewne psychiczne uwarunkowanie - WYOBRAŹNIĘ. Ksiądz molestował moją żonę gdy była dziewczynką, moją siostrzenicę i kilka innych osób z mojej rodziny było ofiarami pedofili z sutannach. A jestem tylko jednostką w 40 mln społeczności. To jaka jest skala zjawiska?
Czy muszę tłumaczyć znane już całej części cywilizowanego świata fakty dotyczące polityki watykanu z sprawie AIDS w afryce? Jeśli Krk ma tak duży wpływ na przepływ informaji w polsce i opinię publiczna w naszym kraju to jak duży może mieć wpływ na mieszkańców Afryki gdy mówi że prezerwatywy to grzech. A tam dziennie tysiące dzieci umiera na AIDS.
Wiec do jasnej cholery jak mam być wyluzowany?
Jak na wolnomyślicielskim forum mam być delikatny i umiarkowany?

Dla jasności - pisząc ten post nie zalewam się potem i nie trzęsą mi się ręce. Moja wściekłość, rozgorycznie i gniew to rzeczy nad którymi panuję. Ale ciekawa rzecz - To nie nasze formum pokazuje światu że są ludzie sprzeciwiający się kłamstwom i zbrodniom tego świata. Antyglobalistów z kamolcami na ulicach nazywamy nieodpowiedzialnymi krzykaczami - ale to ci krzykacze przemykają w publicznych mediach pokazując że inne od ogólenie przyjętego myślenie jest tłumione. Że konferencje koncernów, szczyty polityczne to spiski przeciw ludzkości. Pokazują, że jest kurtyna.

Przepraszam jeśli kogoś uraziłem. Naprawdę i szczerze. Ale tak jak nie będę przepraszał wszechpolaka że Dmowskiego nazwałem skurwielem bo obrażam uczucia patriotyczne tak samo nie przeproszę katolika za to co myślę i mówię o B16.

I TAK NA KONIEC - FORUM TO NIE WOREK Z DOKUMENTAMI. PODAJĘ INFORMACJE, A POTEM SIĘ O NICH DYSKUTUJE... CZY SIĘ MYLĘ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Boruta




Dołączył: 08 Mar 2007
Posty: 799
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:59, 08 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cool

no widzisz Millais ... jak chcesz to gadasz całkiem "po ludzku" ...Wink




p.s.
strony do których podajesz linki znam od dawna ... tak, że dla mnie to żadne novum, ...ale inni mogą się czegoś dowiedzieć ...


FiM ...nie czytam od dawna Wink ... (to już nie ten tygodnik co kiedyś ...)


Pozdrawiam Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
przebudzony




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 968
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:47, 09 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawdziwy obraz agresji na Irak 2003 -
fotografie nadchodzące od mieszkańców Iraku,
bezpośrednich świadków masakry.

http://pl.indymedia.org/pl/2006/02/18552.shtml
_________________
Nie sprzeczaj się z Bimim. Nie krytykuj tego tego co mówi Bimi. Zawsze zgadzaj się z tym co mówi Bimi. Kochaj gejów tak jak Bimi. Nie krytykuj gejów. Inaczej dostaniesz 1 post na dzień. To się nazywa wolność słowa w rozumieniu Bimiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
przebudzony




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 968
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:53, 09 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tortury w Iraku: Genewa, Bagdad, Abu Ghraib

http://www.irak.pl/TorturywIraku.htm

Odtajnione akta FBI: tortury zaaprobował Bush

http://pl.indymedia.org/pl/2005/01/11140.shtml
_________________
Nie sprzeczaj się z Bimim. Nie krytykuj tego tego co mówi Bimi. Zawsze zgadzaj się z tym co mówi Bimi. Kochaj gejów tak jak Bimi. Nie krytykuj gejów. Inaczej dostaniesz 1 post na dzień. To się nazywa wolność słowa w rozumieniu Bimiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:41, 09 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
frasobliwy




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 1595
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:25, 09 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ja jeszcze coś w tym stylu. Było już na forum.

Cytat:
"Marksizujący postmoderniści, zieloni, antyglobaliści, rozbrojeniowcy i pacyfiści, antyimperialiści, antykapitaliści, ekolodzy, orędownicy pokoju i antyrasiści są (...) towarzyszami drogi (...) antyamerykanizmu, wojującego islamu i antysemityzmu" - takimi treściami inspiruje swych czytelników w sposób nieprzejednany jedna z najpłodniejszych wylęgarni talentów polskiego piśmiennictwa korporacyjnego, opiniotwórczy magazyn "Wprost",...

źródłó

Dziennikarze z Wprost przyłączają się do Pana prezydenta pokazując przyzwoitym ludziom wielkiego FUCKA!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Boruta




Dołączył: 08 Mar 2007
Posty: 799
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:22, 09 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
FORUM TO NIE WOREK Z DOKUMENTAMI. PODAJĘ INFORMACJE, A POTEM SIĘ O NICH DYSKUTUJE
niby tak ...

...ale tutaj ... dopuszcza się różne formy wyrazu ...


ofiary USmenów w Iraku















psy wojny









totalna demolka




tragiczny finał




i odkupienie win ...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
multipro




Dołączył: 15 Lis 2007
Posty: 275
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:38, 22 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Millais, ciekawe ujęcie tematu. Szkoda, że reszta towarzystwa
nie rozumie, jak mniemam.

Chodzi tutaj o amerykańską władzę absolutną nad światem.
O wykorzystanie Izraela jako fasady swoich działań
na Bliskim Wschodzie a nie odwrotnie jak dezinformują.
O założenie przez USA komunizmu w Rosji.
I poza wielu innymi rzeczami, o siedzibę władzy światowej.

To jest kierunek rozwijający wiedzę której potrzeba.
Poszukiwanie przyczyn działań USA szefa systemu.

Przecież ostatnie skutki znamy wszyscy po co nimi
spamować szkodząc ważniejszej sprawie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Boruta




Dołączył: 08 Mar 2007
Posty: 799
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:14, 23 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

multipro napisał:
...ciekawe ujęcie tematu. Szkoda, że reszta towarzystwa nie rozumie, jak mniemam...
multi Wink to może podasz od siebie jakieś konkretne przykłady, a nie tylko będziesz "mniemał" o naszym braku zrozumienia ... Wink



Pozdrawiam Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:42, 23 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.apokalipsy.cba.pl/wojna%20w%20zatoce.htm
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
multipro




Dołączył: 15 Lis 2007
Posty: 275
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:25, 02 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mówię o planowej próbie zaśmiecenia i zatarcia znaczenia tematu.
Również opinia autora tematu "... to nie worek z dokumentami...".

Takie zachowania dobrze ilustrują temat "Forum agentów wpływu"
viewtopic.php?t=1306

Prawdopodobne działanie w grupie albo jednej osoby o kilku
tożsamościach (nickach).

Ciekawy przykład rozbijania tematu, polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
frasobliwy




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 1595
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:09, 02 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dwa razy multipro głośno stwierdzałeś, że USA wykorzystuje Izrael jako narzędzie, a ja za każdym razem pisałem długie uzasadnienie czemu sądze inaczej. Nie wchodziłeś w polemikę, ale jak widzę co jakiś czas rzucasz to stwierdzenie na zasadzie tak bo tak.

frasobliwy napisał:
1) Imperia nie lubują się w podkreślaniu upokorzenia kontrolowanych ludów. Na dłuższą metę aby rządzić trzeba mieć dobrą opinię. Na przykład ZSRR siedział w Polsce jako wyzwoliciel i większość Polaków w to wierzyła. Jawnie wrogi Arabom Izrael (kolonizacja, ekspansja, hasło "Od Nilu do Eufratu") nie nadaje się na pośrednika w kontrolowaniu Bliskiego Wschodu. Ciągłe poczucie krzywdy i faworyzwoania Izraela przez USA powoduje, że Arabowie stają się bardziej antyameykańscy. Bez sensu.

2) Przekazanie Izraelowi technologii oznacza usamodzielnianie tego państwa. Izrael-pacynka miałby armię taką jak Arabia Saudyjska, ZEA albo Jordania. Nowoczesną, silną, ale...możliwą do wyłączenia jednym guzikiem. Bezbronną wobec dostawcy broni. Podobnei było z PRL-ZSRR. Izrael natomiast sam wytwarza bron atomową, elektronikę, optykę itp. To co importuje może prześwietlić. Z powodu wielkiego arsenału atomowego jest to jest państwo zdolne stawić czoła każdemu mocarstwu.

3) Polityka USA powinna być globalna. Tymczasem troską administracji amerykańskiej jest Hamas i Hezlollah. Narodowowyzwolencze organizacje działajace lokalnie. Troską USA jest Syria, ale z Syrią USA mogą się same dogadać, natomiast USrael nie, bo Izrael "wisi" Syrii Wzgórza Golan. Tak oto izraelski składnik USraela wiąże USA ręce w sprawie Syrii. Podobnie rzecz ma się w sprawie Iranu i Iraku. Następuje skręt wybitnie proizraelski za który płacą USA. I to niemało.

4) Izrael nie uczestniczy w akcjach USA. W "Pustynnej Burzy" nie wziął udziału bo posypałaby się koalicja. Skorumpowane rządy panstw arabskich nieformalnie popierają USrael, ale nie mogą tego czynić otwarcie - ulica by szalała. Dlatego Saddam wystrzeliwał w stronę Izraela Scudy. Chciał go wciągnąć w walkę i w ten sposob rozbic koalicję. Co to za sojusznik, który nie może wspomóc w walce?

5) USA za darmo przekazały Izraelowi plany F16, a Izrael sprzedał je Chinom. Stąd mamy chiński J10...Dziwny to wasal, który wysysa od suwerena najskrytsze sekrety i przekazuje konkurującemu mocarstwu. Pisałem wcześniej o Pollardzie. To nie Pollard przekazywał do ZSRR tajemnice, ale Izrael.

6) W administracji amerykańskiej jest zbyt wielu Żydów aby było możliwe traktowanie Izraela jako marionetki. Na przykład ostatnio do Pakistanu poleciał Negroponte - gość od szwadronów śmierci i utrzymywania wrogich reżimów. Zyd. W latach 1995-2007 w Banku Światowym prezesowali Żydzi. Jeden z nich, Wolfovitz był zagorzałym orędownikiem wojny w Iraku. Jak zaczniesz guglać to znajdziesz oszałamiające fakty. USA to kolonia Izraela. Reguła jest taka: to obywtaele metropolii stanowią elity władzy w kolonii a nie na odwrót. Np. Anglicy w Indiach XIX i połowy XX wieku.

7) Izrael to malutki skrawek nad Morzem Śródziemnym. Co daje USA taki skrawek? USA mogą każdy kraj regionu zaatakować z morza albo powietrza. Mają 10 lotnisowców, dziesiątki baz wojskowych w państwach arabskich. Do czego im potrzebna żydowska wydma? Chyba tylko, zeby jej bronić, a wiec wiązać sobie ręce.

8) Co jest lepsze. Spziegować Arabów własnym wywiadem czy zdawać się na cudzy? Skoro Izrael sam szpieguje USA to chyba bez sensu zdawać się na jego wywiad jak na własny.

9) USA przekazuje Izraelowi 3mld$ do 6mld$ rocznej pomocy. Do tego pomoc nieformalna. W przypadku podległości Izraela wzgledem USA kierunek powinien być odwrotny.

10) USA-hegemon nie pozwoliłyby Izraelowi na nieprzemyślane, nieracjonalne z punktu widzenia stabilziacji regionu działania, np. złosliwe niszczenie infastruktury w Libanie albo "Autonomii".

Podsumowując: Izrael wiele bierze, nic nie daje w zamian. Żydzi mają duży wpływ na rządy w USA. Hipoteza mówiąca o podległości Izraela wobec USA jest karkołolmna. Czemu ona się tak czesto pojawia? Czemu Irak i Iran to tylko ropa i dolar? Odpowiedź jest prosta. Po AMeryce można pojechać w miare bezkarnie. A Izrael...Antysemityzm, krematoria, Jedwabne, mowa nienawiści.

Izrael podległy USA powinien mieć amerykanskie bazy, amerykanski sprzet, amerykanskich doradców, inwestorów i spełniać amerykanskie wytyczne.


Tymczasem to USA nagina się do wizji syjonistów. USA bardziej niż to by było potrzebne zraża do siebie Arabów.

Ropa? Ropę można mieć na tej samej zasadzie jak z Saudyjczykami. Nie trzeba niszczyć Iraku. Tyle tylko, że Irak był antyziraelski, a za Irakiem miała pójśc anytizraelska Syria. Zydzi okupujący Amerykę uznali, że pod pozorem amerykanskiego imperializmu załatwią własne interesy.

Sytuacja powtarza się z Iranem. Jest oczywiste, że akcja lądowa nie wchodzi w grę bo Iran jest zbyt silny. Co zatem do bombardowanie z powietrza? Ano, rozwali kolejnego oponenta Izraela. Irańskiej ropy USA nie ugryzie, ale sen z powiek im spędza bezpieczeństwo choosen people. Dziwne, bo ci choosen people nic w zamian nie dają. Takie pasożyty co trzeba chronić i utrzymywać.

Imperializm USA w czystej postaci widać w Ameryce Południowej. Dobrym uzupełnieniem otwierajacego wątek artykułu jest praca semestralna jednego z forumowiczów na temat Banku Światowego jako narzędzia hegemonii USA.

viewtopic.php?t=1713

PS. A szefem BŚ do niedawna był Żyd - Paul Wolfovitz, największy podżegacz do wojny z Irakiem...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WZBG




Dołączył: 05 Paź 2008
Posty: 3598
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:35, 09 Lip '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
AMERYKANIE PRZYZNAJĄ SIĘ DO ZBRODNI. NIE WSZYSTKICH PN Lipiec 04, 2016

Służby wywiadowcze Stanów Zjednoczonych wreszcie oficjalnie przyznały się do swoich zbrodni na ludności cywilnej krajów, gdzie prowadzą działania operacyjne. Raport nie przedstawia jednak danych z państw, gdzie ofiar jest prawdopodobnie najwięcej.

Amerykański dron Predator – jeden z bezzałogowych morderców cywilów / wikipedia commons

Departament Obrony USA zaprezentował raport koordynatora służb wywiadowczych Jamesa Clappera dotyczący ataków samolotów bezzałogowych oraz innych powietrznych akcji zbrojnych w Pakistanie, Jemenie, Somalii i Libii oraz w innych państwach afrykańskich. Z dokumentu wynika, że w wymienionych krajach w latach 2009-2015 przeprowadzono 473 ataki za pomocą dronów, w wyniku których zginęło 2581 “członków formacji zbrojnych”. Nie wiadomo jednak, jakie Waszyngton zastosował kryterium przynależności do wrogich grup, prawdopodobnie obejmuje ono również osoby, które udzielały tymczasowego schronienia, nawet nieświadomie, członkom organizacji dżihadystycznych, bądź też odpowiadały za transport czy dostarczanie żywności rebeliantom.

Amerykanie przyznają, że w operacjach zginęło 116 cywilów, jednak biorąc pod uwagę dane ujawnione w ubiegłym roku przez “The Intercept” – portal założony w lutym 2014 roku przez First Look Media, organizacje prasową tworzoną i finansowaną przez założyciela serwisu eBay Pierre’a Omidyara, aż 90 proc. osób zabitych przez drony to przypadkowi cywile. Najprawdopodobniej więc znaczna część wśród tych 2581 rzekomych “wrogich bojowników” była również zwykłymi obywatelami państw, które doświadczyły łaski interwencji Wuja Sama.

Zupełnie inne informacje przedstawia dokument przedstawiony w 2014 roku przez organizacje Reprive, skupiającą dziennikarzy śledczych działających na rzecz obrony praw człowieka. Z ich danych wynika, że w Pakistanie drony “polujące” na 24 celów z listy CIA spowodowały śmierć 874 osób, w tym 142 dzieci. Doniesienia o ponawianych atakach na te cele wielokrotnie pojawiały się w mediach, co wskazuje, że większość nalotów była nieskuteczna. Według Reprieve tylko sześciu z 24 domniemanych terrorystów zginęło w wymierzonych w nich atakach. W Jemenie ponawiane naloty na 17 wyznaczonych celów doprowadziły do śmierci 273 postronnych osób, w tym co najmniej siedmiorga dzieci.

Opublikowany raport jest uzewnętrzenieniem poczucia winy ustępującego prezydenta Baracka Obamy, za którego rządów radykalnie wzrosła liczba śmiecionośnych operacji prowadzonych przez sterowane z baz w Niemczech maszyny. Rezydent Białego Domu zalecił niedawno, by “upubliczniać tyle informacji, ile jest to możliwe, na temat użycia dronów”. Jak na razie jednak wciąż nie wiemy, ile niewinnych osób zginęło podczas polowań na prawdziwych lub domniemanych terrorystów w krajach, w których USA skupiają swoje wysiłki militarne: w Syrii, Iraku i Afganistanie. Według szacunków organizacji broniących praw człowieka, liczba zabitych cywilów mogła tam już przekroczyć 10 tys. Co na to prezydent Obama? W kwietniu br. oświadczył, że krytyka pod adresem operacji prowadzonych przez drony “jest niekiedy uzasadniona”.
http://strajk.eu/amerykanie-przyznaja-sie-do-zbrodni-nie-wszystkich/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FortyNiner




Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 2131
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 05:53, 11 Lip '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyznać się może i przyznają, ale nikt odpowiedzialny i tak nie poniesie konsekwencji...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
manhattanman




Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 1719
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:35, 17 Lip '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Świniopas




Dołączył: 06 Sty 2016
Posty: 657
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:42, 19 Sty '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:

Zbigniew Brzeziński o globalnym przebudzeniu świadomości oraz potrzebie stworzenia rządu światowego

Podczas przemówienia na konferencji CFR (Council on Foreign Relations) Zbigniew Brzeziński wyraził swoje zaniepokojenie zmniejszającą się rolą Ameryki w światowym przywództwie oraz wzrostem globalnej świadomości rasy ludzkiej:
„Inną dużą zmianą jest fakt, że po raz pierwszy w historii ludzkości gatunek ludzki jest świadomy politycznie, to zupełnie nowa rzeczywistość…  Ludzkość jest teraz świadoma i uważna. Kombinacja tych dwóch czynników: zróżnicowanego światowego przywództwa oraz świadomych politycznie mas, czyni sytuację jeszcze trudniejszą dla każdego światowego mocarstwa”
W dalszej części Zbigniew Brzeziński odpowiada na pytanie: Czy ONZ będzie rządem światowym, czy potrzebna jest budowa nowej organizacji do roli rządu światowego?
Zbigniew Brzeziński:
„ONZ nie jest światowym rządem, jeśli chodzi o politykę zasadza się na fikcji… ONZ może poradzić sobie z obszarami, które już wymieniłem, są ważniejsze dla międzynarodowej zgody. Ta rzeczywistość będzie trwała przez jakiś czas…”

Wielka żida ma wielka problema.
Ale o czego żydowski łeb - coś się i na to wymyśli !
.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Świniopas




Dołączył: 06 Sty 2016
Posty: 657
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:53, 19 Sty '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

We wcześniejszym coś skopałem, tu lepiej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Świniopas




Dołączył: 06 Sty 2016
Posty: 657
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:55, 13 Lut '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3486
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:02, 20 Lut '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Amerykański lotniskowiec rozpoczyna "rutynowe patrole" na Morzu Południowochińskim
Stany Zjednoczone wysłały lotniskowiec USS Carl Vinson na sporne wody Morza Południowochińskiego. CNN informuje, że jest to "rytunowa operacja", jednak uwagę zwraca fakt, że ma miejsce tuż po zapowiedziach administracji Donalda Trumpa o "bardziej konfrontacyjnej" polityce względem Chin.
http://wiadomosci.onet.pl/swiat/amerykan.....im/hxc9vfq

Stany czepiaja sie jeszcze do Szwecji i do innych krajow. Mamy legalnego wladce swiata !!!????????
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wojny i terroryzm Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona: 1, 2   » 
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


USA - zbrodniarz wszechczasów
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile