W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Janusz Korwin Mikke kontra Robert Biedroń  
Podobne tematy
Geje to formacja faszystowska94
Od pedziów nie biorę 280
Sąd zezwolił lesbijkom na adopcję dziecka60
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
10 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 4734
Strona:  «   1, 2 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
neira




Dołączył: 01 Lut 2008
Posty: 190
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:37, 18 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@toto

Cytat:
stosuj porównania adekwatne do problemu, który opisujesz, inaczej wyjdzie z tego czysta erystyka


to ze natura chce zeby facet byl z kobieta ma dla mnie takie samo znaczenie jak fakt, ze natura chce zebym miala wlosy na nogach. czyli zadne. to i to moge zmienic zeby czuc sie lepiej, dlatego to porownanie jest w moim mniemaniu ok.


Cytat:
przecież wyraźnie to Korwin powiedział, że mogą robić co chcą, byleby robili to w swoim zaciszu domowym


a tak konkretnie to co robili? bo jesli chodzi tylko o seks to sie zgadzam. moze nie ograniczajmy ich w tym tylko do zacisza domowego, sa przeciez fajniejsze miejsc Wink ale faktycznie nie mam ochoty patrzec jak na przystanku czy w innym miejscu publicznym ludzie uprawiaja seks. nie ma dla mnie zupelnego znaczenie czy byliby to faceci, kobiety, czy wszystcy razem.
ale jesli ktos chce zabronic homoseksualistom trzymania sie za reke czy przytulania i calowania na ulicy to najpierw musi zabronic tego heteroseksualistom. dlaczego jedni moga okazywac sobie milosc a inni nie? nie pojmuje tego.

Cytat:
Chamstwo byłoby wtedy gdyby Korwin opluł tego pana, zwyzywał go, odsłuchaj rozmowę dokładnie, on mówił, że brzydzi się obnoszeniem się tej przypadłości i jej gloryfikowaniem
Zwróć, proszę, uwagę na taktykę pana Biedronia, gdy Korwin wspomniał o seksie homoseksualnym. Pan Biedroń upierał się i zagłuszał Korwina, że nie chodzi o seks tylko o miłość. Ja rozumiem jego taktykę, bo w większości osób opis stosunku homoseksualnego będzie wzbudzał odruch wymiotne, możesz także na ich portalach poczytać artykuły o utrzymaniu czystości odbytu przed imprezami homoseksualnymi. To wszystko tam jest, jeżeli ktoś propaguje takie idee to nie powinien unikat tematów związanych z anatomią stosunków homoseksualnych.


jestem przekonana, ze gdyby jkm nic nie ograniczalo to z checia bardziej wylewnie pokazalby biedroniowi co o nim sadzi. jak mozna brzydzic sie widzac dwoje ludzi, ktorzy okazuja sobie uczucia? chyba tylko w sytuacji gdy samemu sie tych uczuc nie ma. czy odraza go widok malzenstwa na niedzielnym, romantycznym spacerze? czy pary zakochanych heteroseksualistow? tak widok wywoluje usmiech na buzi. a czymze taki widok rozni sie od widoku dwoch kobiet, ktore caluja sie na lawce w parku, zapominajac o calym swiecie? niczym, sa to szczesliwi ludzie, ktorzy okazuja sobie czulosc i ciesza sie z bycia razem. co w tym odrazajacego??

a jesli chodzi o seks homoseksualny, to poza tematem zabezpieczenia przed chorobami, nie ma o czym mowic. czy w twoim zwiazku seks stanowi 100% tego co was laczy? czy opowiadasz innym co i jak robisz z partnerka? jak dbasz o czystosc swoich miejsc intymnych? czy mowiac o milosci do partnerki innym, opowiadasz o "anatomii" waszych stosunkow? nie rozumiem czemu biedron mialby o tym wszystkim mowic w telewizji. jasne ze seks nie powinien byc tematem tabu, ale po co wchodzic w szczegoly? zeby zaspokoic chore zainteresowanie ludzi i dac kolejny argument homofobom? jak ktos chce zobaczyc jak to jest, byc z przedstawicielem tej samej plci to zawsze moze sprobowac Smile a "utrzymanie czystosci odbytu" to chyba nic zlego, dbanie o higiene jest podstawa Smile. zarowno w seksie analnym miedzy kobieta i mezczyzna jak i miedzy mezczyznami. kiedys kolezanka opowiadala mi historie o niestrawionej kukurydzy puker , ale wole nie wdawac sie w szczegoly Wink


@arwena - 100% zgadzam sie z toba
_________________
www.varia.pinger.pl

Prawda jest dziwniejsza od fikcji, a to dlatego, że fikcja musi być prawdopodobna. Prawda - nie.
— Mark Twain
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Madison




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 238
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:19, 18 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Jeśli natura chciała, abyś zachorował na śmiertelną chorobę to czemu walczysz o życie skoro natura tak chciała? Zdajcie sobie sprawę, że my jako ludzie robimy wiele rzeczy wbrew naturze, a tutaj nagle doszukujemy się jakiś regulacji co do oceny jak to powinno naprawdę wyglądać.


Jeszcze raz podkreślę to samo - dobrze to zapamiętajcie. Poza tym kto z Was uważa, że homoseksualizm to choroba? Bo takie kwestie też się pojawiają. Tylko niech tutaj nie piszą ludzie, którzy są tolerancyjni wobec homo...

Pytanie do tych antyhomo... - co by się stało gdybyś miał kilkoro dzieci, a każde z nich byłoby homoseksualne? Też będziesz ich tępił?
Wedle swojej zasady nie podasz im ręki tak?



Każdy chwali swoje. Przestańcie już robić z tego podziały, nienawiść, jakiś despotyzm bo później nie dziwcie się, że jako Polacy mamy opinię takie narodu, a nie innego.

Jak my możemy razem coś zrobić skoro przeszkadza nam drugi człowiek?
Jak możemy poprawić godność nas samych skoro sami siebie nie szanujemy?
Narzekacie na podatki, na władzę, na niesprawiedliwość, a sami do wszystkiego dokładacie swoje 3 grosze. To jest niesprawiedliwe, że ludzi dzieli się na gorszych i lepszych.

Poza tym jakim prawem można mówić, że racja jest po większości.

Ważne jest to, że ci anty myślą w kategoriach "ja jestem lepszy bo jestem hetero" - co takiego zrobiłeś, że jesteś lepszy, w czym jesteś lepszy?

Pozdrawiam serdecznie. Cieszę się z rozwinięcia tej dyskusji i zabierania głosów w tej sprawie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:36, 18 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie będę odpisywał na wszystkie posty, ale jak się Was drodzy czyta to widać spore braki z języka polskiego.... nauczcie się czytać ze zrozumieniem, jeden cytuje nie moje słowa jako moje, inny napisał, że nie lubi parad homoseksualistów na ulicy, a na to kolejna osoba, że to obraza i "tępienie"....

wyszedł totalny burdel z wątku jak zwykle na tym forum... Laughing pozdro Bimi


powiem jedno, da się tu zauważyć dwie spierające się strony, tak jak w filmiku z Biedroniem i Mikke,

teraz uwaga! napiszę co jest istotą sprawy

strona (że tak powiem) anty- czyli ta analogiczna do postawy Korwina wychodzi z założenia, że homoseksualizm, biseksualizm i inne (wybaczcie) kij wie co, nie są produktem biologii, tudzież sądzą, że nie można powiedzieć: "a gdyby Twój syn był gejem to też byś go tępił?" dlatego, że to czy człowiek jest homo czy hetero zależy w głównej mierze od środowiska, od wychowania, od telewizji i kolorowej emo-ciotowskiej prasy, której zawdzięczamy to, że chłopak zamiast ojcu pomagać w robocie na podwórku siedzi przed komputerem, a potem nie umie nawet linki sprzęgła zmienić w aucie.... żenada i emo prostactwo, dziewczyna zaś zamiast matce w kuchni pomóc maluje paznokcie i czyta pizdusiowe gazety typu "brawo", żal jak stąd na Księżyc, myślę, że dzisiejsze społeczeństwo po prostu z nudów staje się pizdusiowate i takie hammerykańskie, że wymyśla sobie na siłę takie problemy jak homoseksualizm, jakby ich kurwa ojciec wysłał parę razy na pole to by kurwa nie wymyślali takich pierdół... ludzie żyją dziś tak wygodnie, że z nudów zajmują się takimi rzeczami, dziś nie ma już: znajdź se babę, wykształć się, znajdź robotę, spłódź dzieciaka i wybuduj dom! dzisiaj z nudów zaczynasz myśleć, że może i Ty jesteś gejem, tak takimi pierdołami zajmują się ludzie, którzy nie mają co robić...

strona która popiera stanowisko Biedronia zakłada, że człowiek już się rodzi homoseksualistą... cóż być może jest tak w pewnych przypadkach, ale w jakim procencie?

czasu nie mam za wiele, ale jeszcze jeden fakt: Biedroń powiedział, że osób homoseksualnych w Polsce jest 2 mln, wybaczcie, ale jeśli ktoś wmawia mi taką bzdurę prosto w oczy to śmiech jest prawidłową reakcją Korwina
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arwena




Dołączył: 23 Kwi 2009
Posty: 593
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:04, 18 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sikorski napisał:

to czy człowiek jest homo czy hetero zależy w głównej mierze od środowiska, od wychowania, od telewizji i kolorowej emo-ciotowskiej prasy, której zawdzięczamy to, że chłopak zamiast ojcu pomagać w robocie na podwórku siedzi przed komputerem, a potem nie umie nawet linki sprzęgła zmienić w aucie....

sikorski - jezeli ty ludzi oceniasz poprzez pryzmat tego czy ktos umie wymienic linke sprzegla, czy innych czynnosci zwiazanych z mechanika samochodowa - to gratuluję.

Sikorski napisał:

żenada i emo prostactwo


no wlasnie...

Sikorski napisał:
dziewczyna zaś zamiast matce w kuchni pomóc maluje paznokcie i czyta pizdusiowe gazety typu "brawo", żal jak stąd na Księżyc, myślę, że dzisiejsze społeczeństwo po prostu z nudów staje się pizdusiowate i takie hammerykańskie, że wymyśla sobie na siłę takie problemy jak homoseksualizm, jakby ich kurwa ojciec wysłał parę razy na pole to by kurwa nie wymyślali takich pierdół...

kultura wypowiedzi pierwsza klasa...

Sikorski napisał:
ludzie żyją dziś tak wygodnie, że z nudów zajmują się takimi rzeczami, dziś nie ma już: znajdź se babę, wykształć się, znajdź robotę, spłódź dzieciaka i wybuduj dom! dzisiaj z nudów zaczynasz myśleć, że może i Ty jesteś gejem, tak takimi pierdołami zajmują się ludzie, którzy nie mają co robić...


Homoseksualizm byl zjawiskiem znanym juz w starozytnosci - wiec nie jest kwestia kolorowych gazet, ani wygodnego zycia czy nudów. nieprzymierzając uzywasz argumentow bardzo niskich lotów.


Sikorski napisał:

strona która popiera stanowisko Biedronia zakłada, że człowiek już się rodzi homoseksualistą... cóż być może jest tak w pewnych przypadkach, ale w jakim procencie?


nie slyszalem zeby ktos tutaj tak wlasnie zakladal, ja sam pisalem o plynnosci seksualizmu czlowieka w ciagu calego zycia, a na pewno mamy do czynienia z seksualnym ksztaltowaniem sie czlowieka podczas okresu dojrzewania - zdziwię sie jesli zaprzeczysz. Kazdy swoja seksualnosc odnajduje, kiedy staje sie ona istotna czescia jego osobowosci - co ma miejsce w okresie dojrzewania. To ze homoseksualistow jest mniej niz heteroseksualistow to nie znaczy ze jest to anomalia, zboczenie, czy choroba.
czy ludzi z zielonymi i niebieskimi oczami uwazasz za chorych, ulomnych tylko dlatego ze stanowia znaczacą mniejszocs wszystkich ludzi na planecie??

Sikorski napisał:

czasu nie mam za wiele, ale jeszcze jeden fakt: Biedroń powiedział, że osób homoseksualnych w Polsce jest 2 mln, wybaczcie, ale jeśli ktoś wmawia mi taką bzdurę prosto w oczy to śmiech jest prawidłową reakcją Korwina


nie znam takich badan - moze ty znasz? 2 mln - to ok 5% populacji - nie wiele - i wydaje mi sie to w miare dobrze przyblizony rząd wielkości. Nawet jak homoseksualistow jest 1 czy 2 % - to co z tego?
Jedyne co można zarzucic Biedroniowi w powyzszej rozmowei to czyba to że nie podal źródla z ktorego pochodzi ten szacunek liczby homoseksualistow w Polsce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
re-ligio




Dołączył: 24 Maj 2008
Posty: 367
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:52, 18 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

STOP dla adopcji dzieci przez pedałów i lesby tyle z mojej strony
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:57, 18 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wg mnie homoseksualizm, może być wrodzony, jak i może być kwestią wychowania i środowiska.
Na pewno wiele osób, rodzi się z silnym popędem do płci przeciwnej, z powodu zaburzenia w genach, podobnie jak rodzi się człowiek obrośnięty włosami jak Stefan Bibrowski.
Jeżeli ktoś twierdzi, że nie można urodzić się homoseksualistą, a można obrośniętym jak małpa, to raczej nie wie co mówi.

Ale uważam, że również środowisko może popchnąć do homoseksualizmu, ale bynajmniej nie wychowywanie przez dwóch pedałów, lecz przebywanie wśród wyposzczonych homoseksualistów, z równoczesnym zakazem uprawiania seksu.

Taka sytuacja ma właśnie miejsce na seminariach, gdzie przychodzą młodzi chłopcy, niekoniecznie z pociągiem homoseksualnym,
Ogranicza się im naturalną możliwość rozładowania popędu płciowego, kobiety i onanizm są grzechem, a dookoła sami homoseksualiści -

Taka osoba chcąc nie chcąc, kieruje swój pociąg seksualny do najbliższych, czyli do facetów, i tak tworzą się środowiska homoseksualne, jak w diecezji Płockiej u nas.

A czy homoseksualiści powinni wychowywać dzieci ? Wszystko zależy od tolerancyjności. I od ich statusu społecznego. Znam gejów, którym nie dorastam do pięt pod względem finansowym, nie licząc księży.

Znam przypadki, gdzie katolickim rodzinom, pomoc społeczna odebrała córki, bo rodzice oferowali ich usługi facetom w zamian za kasę, oczywiście środowisko patologiczne.

Pytanie, czy syn złodzieja będzie złodziejem ?
Czy syn mordercy będzie mordercą ?
Czy syn księdza będzie księdzem ?
Czy wychowanek homoseksualisty stanie się homoseksualistą ?

Na pewno odpadają geny,
Nie wierzę, że wychowywany przez homo chłopak nie będzie się podniecał na widok kobiet,
Wychowywany przez samotnego ojca dzieciak, też nie zatraca popędu do płci przeciwnej,

Tak, czy siak, jeżeli będą dziani,
zawsze będą sobie mogli adoptować,
bez względu na to, czy będzie to legalne czy nie.
Więc nie ma chyba nad czym dyskutować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:47, 18 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zapomniałem..... zapomniałem o wniosku jaki miałem napisać po swojej wypowiedzi! jest on taki: dyskusja nie ma sensu


dlatego muszę zmienić jej ton i zadedykować wszystkim lalusiom, pizdusiom i emo-ciotom (nie żebym wskazywał kogoś na forum, ale prawdziwe kobiece kobiety oraz męscy mężczyźni to już "gatunki" ginące)



tu w pełnej wersji:




jak tak patrzę na tą całą paradę to widzę dokładnie takich pizdusiów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Madison




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 238
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:23, 19 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałbym zakończyć temat taką wypowiedzią.

Ludzie chcą być niezależny i wolni od przymusów i nacisków społecznych. Ludzie chcą być szczęśliwi i niech robią co chcą, aby tylko nie krzywdzili drugiego człowieka.

Współczuję tym, którzy są anty, a ich dzieci będą homo - wyprzecie się ich ze swojego życia bo taką cenę płaci się właśnie za swoje decyzje.

Ludzie chcą być szczęśliwi, a jeśli nie dajesz drugiemu człowiekowi wolności i pozbawiasz go praw do czegoś, to pamiętaj, że sam nie powinieneś mieć prawa do szczęścia.

Poza tym zajmijmy się sobą, a nie seksualnością innych osób.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Schlesier




Dołączył: 25 Lis 2008
Posty: 116
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:32, 19 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem



Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
re-ligio




Dołączył: 24 Maj 2008
Posty: 367
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:07, 20 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AQuatro napisał:
Znam gejów, którym nie dorastam do pięt pod względem finansowym

To co jak mają kasę to mogą biedne dziecko w dupala popychać!
AQuatro napisał:
Tak, czy siak, jeżeli będą dziani,
zawsze będą sobie mogli adoptować,
bez względu na to, czy będzie to legalne czy nie.
Więc nie ma chyba nad czym dyskutować.

Kula w łeb i do piachu tyle z ich adopcji!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slidexman




Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 828
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:54, 20 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Normalni geje smieja sie z tych "importowanych"
ktorzy wychoadza na ulice prezentujac swoje preferencje sexulane
Normalnym gejom zyje sie w Polsce bardzo dobrze
i nie odczuwaja zadnej dyskryminacji

Na jakiej podstawie JKM nazywany jest przez niektórych za homofoba?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Waldek




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 1253
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:37, 26 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mirror




_________________
Waldek1984.info
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wld




Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 1104
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:02, 30 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawialem sie nad ulubionym okresleniem pedalstwa, czyli homofobia. Czy nie byloby korzystnie uznac takie zaburzenie? Jesli czlowiek cierpiacy na jakas fobie, zalozmy zwiazna z pajakami rozgniecie butem nawet chronionego pajaka, to domyslam sie, ze nie poniesie odpowiedzialnosci. Tym samym rozdeptanie pedryla tez nie powinno miec negatywnych skutkow Wink
_________________
"sodomitom smierc i sodomitom wojna"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
qweq3




Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 83
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:48, 31 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smiezna jest ta dyskusja.

Najlepsze jes to, ze 90% osob nie rozumie czego tyczy sie temat:

JKM chodzi o to, ze PROPAGOWANIE HOMOSEKSUALIZMU JEST ZLE a biedroniowi wlasnie o PROPAGANDE chodzi.

Eh ludzie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eNKa




Dołączył: 08 Gru 2008
Posty: 634
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:12, 31 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedyś czytałem w nczas, tu jest ta treść wspomniana:
http://konserwatysta.blogspot.com/2007/0.....alizm.html

Od niedawna do grona tych, którzy mogą jeszcze bardziej zaszkodzić rolnictwu, dołączyli homoseksualiści. Bynajmniej nie chodzi o to, że rolnicy przeszkadzają im w praktykach seksualnych. Nie, sprawa jest znacznie bardziej kuriozalna. Jak donosi miesięcznik "Charaktery", niektóre owce, podobnie jak ludzie, odczuwają pociąg seksualny do osobników tej samej płci. Wobec takich anomalii zaniepokojeni hodowcy zwrócili się do naukowców z Oregon State University o pomoc, ponieważ ich homoseksualne owce nie chciały się rozmnażać.

- Naukowcy postanowili przyjść z pomocą i znaleźć sposób na ich "wyleczenie" z marnotrawnego nawyku - donosi psychologiczny miesięcznik.

Jak podaje "Chicago Sun Times", uczeni odnotowali "znaczące sukcesy" w osiągnięciu równowagi hormonalnej baranów. Dzięki czemu rolnicy pewnie mogliby odetchnąć z ulgą…

Jednak złapanie oddechu nie jest wcale łatwe, bo wyczyn naukowców z Oregonu spotkał się …z falą krytyki ze strony środowisk homoseksualnych. Słynna Martina Navratilova, znana jako tenisistka wszech czasów stwierdziła, że działania uczonych to "niedopuszczalna manifestacja homofobii". Homoseksualiści chcą bowiem, aby owce same wybierały sobie upodobania seksualne, czyli, jak pisze prasa amerykańska - miały prawo do bycia gejem.

To w zakresie inprintowane na wieki wieków, czy fiksacja.
_________________
"każdy samolot ma skrzydła więc jest też szybowcem"
"Do protestujących dołanczają się też wszelkiego rodzaju organizacje..."
~Bimi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wld




Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 1104
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:23, 31 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z jednej strony smieszne, a z drugiej tragiczne. Zastanawia mnie jeszcze jedna sprawa. Dlaczego ktokolwiek dyskutuje z takimi debilami? Rozumiem, ze pismaki-lewaki beda rozdmuchiwac kazdy podobny temat, lecz nie ma potrzeby wchodzenia w jakakowiek dyskusje. Kiedys WC trafnie stwierdzil "z glupkami sie nie rozmawia, tylko trzeba sie bronic lub atakowac". Lechu Kaczynski tez nie spotkal sie z dwoma pedrylami, ktorzy mieli do niego jakies pretensje. To jest metoda, olac i robic swoje. Kazde zamieszanie jest umiejetnie podsycane i wykorzystywane w wojnie propagandowej.
_________________
"sodomitom smierc i sodomitom wojna"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sharpmarv




Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 24
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:28, 02 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A wiec, IMO homoseksualizm jest jak najbardziej naturalnym zjawiskiem, czyli tym samym zostal stworzonym prze Boga (jak zwal tak zwal). Wystepuje gdy populacja jest zbyt liczna i jej dzialanosc szkodzi srodowiski. Aktualnie ludzi jest bardzo duzo, dlatego natura uruchomila mechanizm obnizajacy liczebnosc gatunku. Powiecie ze sex partnerow tej samej plci towarzyszyl czlowiekowi od samego poczatku, byc moze ale sex osobnikow tej samej plci nie jest rowny homoseksualizmowi. Dlatego homo niech sobie zyja w szczesciu, ale zgadzam sie z pogladem ze propagowanie homoseksualizmu nalezy zwalczac. Tej tak zwanej tolerancji powinno sie uczyc ogolnie a nie przekonywac do sypatii wobec jakiejs tam grupie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wld




Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 1104
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:24, 04 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdy populacja jest zbyt liczna, to raczej wystepuja choroby, glod. Mniemam, ze homo jest jakas choroba lub defektem genetycznym. Jak pokazal przyklad owiec, kazde badania beda oprotestowane przez lewactwo i zaliczone do homofobii. Czlowiek jest bardziej niezalezny od natury niz reszta istot na Ziemi i umie juz zwalczac choroby(nie wszystkie) oraz zaopatrywac sie w pozywienie. Mowiac czlowiek, mam na mysli czlowieka cywilizowanego, glownie bialego lub zoltego. Reszta zyje na lasce lub nielasce natury i bialych Wink Podejrzewam, ze w koncu bedzie mozna zdiagnozowac i wyleczyc pedala nawet w lonie matki i problem zniknie samoczynnie. Grunt to nie dac sie wciagnac w jakies durne ideologiczne rozgrywki i trzymac sie swojego kursu. Chcialbym doczekac tego dnia kiedy to bedzie mozliwe na masowa skale.
_________________
"sodomitom smierc i sodomitom wojna"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Herodot




Dołączył: 25 Lis 2009
Posty: 206
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:08, 04 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Polsce normalny gej to taki, który nie może wyjść na ulicę z chłopakiem za rękę. Bo to gorszy ludzi - a ciekawe na jakiej podstawie to gorszy ludzi, kogo ja trzymam za rękę? Ludzi bardzo wiele rzeczy gorszy, pamiętam jak jeszcze gorszyły szerokie spodnie i długie włosy u facetów. Tak, tak, kiedyś to było bardzo źle widziane.

Mnie gorszą geje, którzy wyglądają jak pajace i zachowują się jak ruskie dziwki bulwarówki, pokazują języki i w ogóle zależy im wyłącznie na ruchaniu a adopcję dziecka uważają za dobry dodatek do ich jebaczego życia.

Ale dwóch normalnych facetów trzymających się za rękę? Nic do nich nie mam. Przeszkadzają mi jedynie piszczące utapirowane wykwiecone chłopobaby.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wld




Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 1104
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:19, 06 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To masz chyba poglady zbiezne z 80% spoleczenstwa. Dwoch facetow trzymajacych sie za reke jak para hetero tez niektorych gorszy, a moze to nie zgorszenie a taki odruch "uhhh, co za cwele spadam stad". Nie ma tu zadnej agresji, nawet slownej, natomisat jest jakas dezaprobata i obrzydzenie. Podobne uczucie jak zobaczysz z bliska tirowke. Chuj, niech sobi stoi, ale nie masz przyjemnosci blisko niej przebywac. Nie mozesz logicznie tego rozpatrywac, bo tak samo co komu przeszkadza, ze uliczna dziwka stoi pod kosciolem lub czyims domem. No stoi i co? Tu liczy sie kontekst, tradycja, moralnosc itp rzeczy.

Druga sprawa to debilne manifestacje. Pochod osob z Klubu Seksu Francuskiego wzbudza takie same rekacje ludzi jak pedaly. Plansze pt. "lubie obciagac po obiedzie" lub cos w tym stylu sa kontrowersyjne, mimo, ze dotycza calkiem ludzkich spraw, ktore nie sa niczym nadzwyczajnym.

Przed tymi drugimi trzeba sie bronic i to nie tylko slowami, a prawem lub innymi srodkami.
_________________
"sodomitom smierc i sodomitom wojna"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Janusz Korwin Mikke kontra Robert Biedroń
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile