W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
HAARP Amerykanska Tajemnica  
Podobne tematy
Jak działa HAARP24
HAARP w Europie 24
What is HAARP (napisy PL) 8
Pokaz wszystkie podobne tematy (10)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
6 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Ziemia i wolna energia Odsłon: 26840
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Scorpio




Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 1250
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:36, 13 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Goska napisał:
To, ze nie spalam dwa lata, nie zmienilo mojego trybu zycia, bo nie bylam zmeczona....


ja też nie widze w tym nic dziwnego
kiedyś nie spałem 10 lat
pewnie miało to związek ze słupem wysokiego napięcia który stał niedaleko
albo anteny cb radia u sąsiada
na bank to nie przez haarp
przez niego boli mnie głowa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Erwin




Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 480
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:52, 13 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Goska twój przypadek nie koniecznie może wyglądać jako forumowo-rozrywkowywy bo i tak można go odbierać. Ja do wszystkiego podchodzę z rezerwą. Mi dość zazębia się to np z wpływami demonicznymi. Również nadzorowanie HAARP-u, Strefy 51, Sił Powietrznych St.Zj., może mieć związki z demonizmem. Odzywanie się słyszanych głosów w głowie, przekazów sennych, to nic nowego. To sprawdzony i działający system łączności z Nadzorcami. Działał w przeszłości, działa i teraz. Tam gdzie trzeba i kiedy trzeba dochodzi do demonstracji tego dziwnego nieraz działania. Sprawy zaczepiają o filozoficzne wojny międzyludzkie. Nadzorcy czy ich ziemscy wasale mają przewagę technologiczną co nie ulega wątpliwości. Jak ty uważasz Goska, nie przychodziło ci kiedyś na myśl, że może chodzić też i o te sprawy? Czy masz swoją filozofię jakoś ugruntowioną, czy raczej nie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3486
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:49, 13 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zawsze szukam przyczyn tu na Ziemi. Bron psychotroniczna na Ziemi istnieje juz od dawna. Z tego co wyczytalam, to bez czipow dziala juz od 1956 roku. Takich baz do kontrolowania ludzi jest dzisiaj na swiecie juz bardzo duzo. Kiedys o tych sprawach mowilo sie wiecej. Nawet w amerykanskim kongresie. Teraz te sprawy sa bardzo utajnione, ale jeszcze mozna znalezc artykuly na ten temat. Swego czasu pokazalo sie ich kilka nawet w polskiej prasie. Malo ludzi wie o istnieniu broni psychotronicznej, a jeszcze mniej ludzi wie, do czego ona jest zdolna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Erwin




Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 480
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:48, 13 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Goska napisał:
Ja zawsze szukam przyczyn tu na Ziemi. Bron psychotroniczna na Ziemi istnieje juz od dawna. Z tego co wyczytalam, to bez czipow dziala juz od 1956 roku. Takich baz do kontrolowania ludzi jest dzisiaj na swiecie juz bardzo duzo...

No ja właśnie nie staram się ograniczać tylko do szukania przyczyn tu na ziemi. Uważam, że zbyt szybko wzrasta technologia ludzka, co nie może mieć podłoża tylko w ludzkim doszukiwaniu się wiedzy. Było trochę publikacji o poza ludzkim pochodzeniu pewnych technologii, które dzisiaj mają zastosowania. Uważam że jeśli chodzi o te różne wszczepiane chipy nieorganiczne to jakaś "prymitywna" technologia. Nie wiem dokładnie o co może tu chodzić. Może to być też jakaś tylko zmyłka atrapowa. Właściwa technologia na przekazy w mózg, czy inne sterowanie ludźmi to rzecz bardziej zaawansowana. Np choćby chip, ale z materii z poza naszego systemu Mendelejewa, nadający na emisji zupełnie dla nas obecnie nieuchwytnej. Nie każdy ma nieorganicznego chipa, a i tak bywa nieraz na usługach Nadzorców ponadludzkich ogólnie pojętych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
forrest_




Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 552
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:40, 13 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Goska napisał:
To, ze nie spalam dwa lata, nie zmienilo mojego trybu zycia, bo nie bylam zmeczona. W nocy chodzilam lub lezalam, czasami czytalam i ogladalam TV. Rano czulam sie zupelnie normalnie.


Goska to się nazywa Insomnia.

Cyt. Wiki. Bezsenność (łac. Insomnia) - subiektywne zaburzenia związane z trudnościami w zasypianiu, kontynuowaniu snu, wczesnym budzeniem się, snem przerywanym lub snem nieregenerującym.

Goska napisał:

Zaczelo sie od czasu, kiedy zaczelam interesowac sie HAARP-em. Przez dwa lata bylam strasznie meczona. Ktoregos dnia sie skonczylo. Nie moglam uwierzyc, ze moge spokojnie lezec w lozku i nic mi nie dolega. Cztery miesiace pozniej przeslali mi glosy.


Ja też się interesuje HARRP’em a nic mi nie dolega, i czemu nic mi nie przysyłają ???

Goska napisał:

Rozmawiali ze mna dwa trzy miesiace. Powiedzielimi, ze juz musza skonczyc, bo taki bezposredni kontakt zbyt duzo kosztuje. To bylo w 2006 roku.


Wtajemnicz nas proszę o Twoich rozmowach z HARRP ???

Goska napisał:

Czasami trzesa mi glowa i sycza w uszach.


Czyżby początek paranoi lub co gorsza Schizofreni ?

Cyt. wiki
Schizofrenia – zaburzenie psychiczne zaliczane do grupy psychoz endogennych. Objawia się upośledzeniem postrzegania lub wyrażania rzeczywistości, najczęściej pod postacią omamów słuchowych, paranoidalnych lub dziwacznych urojeń albo zaburzeniami mowy i myślenia, co powoduje znaczącą dysfunkcję społeczną lub zawodową.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ropppson




Dołączył: 30 Cze 2008
Posty: 512
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:50, 13 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

własnie cos ostatnio nic sie nie dzieje;/ zadnego tsunami-> trzesienia ziemi, powodzi, tajfunów, tornad itp., meteoryty nie spadają, nie pojawił się zaden nowy prorok z superekstranajnowszymi przepowiedniami na nadejscie czasow ostatecznych,USrAel na Iran nie chce napadać...łeeee!po prostu powiem: lipa i nuda i pic na wode te bajeczki z haarpami,2012,kalendarzami majów,nostradamusem,nwo i bla bla bla...dla jednych pożywką jest to co serwują media "publiczne" dla drugich to, czego nie serwują ,czyli wszystko to co na tym forum...ide spac i czekam, az mnie jakis koleszka z supertajnej podziemnej stacji obsługującej haarp ,obudzi rano promieniem śmierci, bo do roboty musze wstaćSmile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3486
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:12, 14 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje rozmowy z HAARP-em trwaly trzy miesiace. Rozmawialam z nimi na rozne tematy. Jak sie do mnie odezwali, to mi powiedzieli na samym poczatku, ze jestem pierwsza osoba, ktora wpadla na to, ze mozna robic operacje, ktore nie sa potrzebne ludziom i zarabiac na tym olbrzymie pieniadze. Duzo rozmawialismy o medycynie, ale oni w nic mnie nie wtajemniczali. Rozmawialismy tez o polityce i o tym, ze braknie wreszcie pozywienia dla wielu ludzi. O tym, ze nadejdzie drozyzna i o tym, ze bialy czlowiek musi zabezpieczyc sobie staly dostep do ropy naftowej, dlatego to wlasnie on musi ja rozsadnie sprzedawac.
Rozmowy byly bardzo mile i rzeczowe. Przezylam cudowny okres.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Erwin




Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 480
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:58, 14 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Goska, a jakiego typu był to dialog i kontakt? Wizja senna i zapamiętywane przekazy? Coś jak np świadomy sen. Bezpośredni kontakt z bioistotą czy jakimś MIB-em w realu i dialog telepatyczny, czy też całkiem naturalny dialog? Jak długie były to spotkania i rozmowy gdy do nich dochodziło? A może byłaś zabierana na pokład ich pojazdu?
Jak myślisz czemu teraz sobie o tym tu piszesz a oni ci na to pozwalają?
Jak gdaliście na przeróżne tematy, to zaczepiliście może o tematy magii? Czy gadaliście np o sławnym Coperfildzie czy to jakiś idywidualista czy objęty w jakąś korporację?
Napisz coś ciekawszego o tych rozmowach, jak ich było tak dużo.
Mówisz, że miało to też uboczny, a może i główny cel zarabiania pieniędzy. Czy ty Goska miałaś jakiś profit za te eksperymenty na tobie? Kto tam właściwie zarabiał na jakichś niepotrzebnych ludziom operacjach. Cóż to były za operacje?
Te konkluzje o braku żywności, czy rozsądnym gospodarowaniu ropą to przecież żadne cudowne odkrycie. Prosta logika to nasuwa. Nie potrzebny żaden HAARP do takich stwierdzeń.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
forrest_




Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 552
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:23, 14 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gosia
Dobra rada najpierw popatrz na poniższy link, obejrzyj kilka naukowych filmów a później pisz o hipercudownych możliwościach tej broni.

http://prawda2.info/viewtopic.php?t=2832

A i dołączam do prośby Erwin’a

Erwin napisał:
Goska, a jakiego typu był to dialog i kontakt? Wizja senna i zapamiętywane przekazy? Coś jak np świadomy sen. Bezpośredni kontakt z bioistotą czy jakimś MIB-em w realu i dialog telepatyczny, czy też całkiem naturalny dialog? Jak długie były to spotkania i rozmowy gdy do nich dochodziło? A może byłaś zabierana na pokład ich pojazdu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Scorpio




Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 1250
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:32, 14 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Erwin napisał:
....Prosta logika to nasuwa. Nie potrzebny żaden HAARP do takich stwierdzeń.


po co ubierać to w głatkie słówka
nie potrzeba amerykańskich anten żeby mieć halucynacje
wystarczą grzybki
z całym szacunkem do Goski bo obraźić jej zamiaru nie mam
albo robi sobie z was jajca na żywca albo po prostu
bredzi
i zadne anteny ,polskie czy zagraniczne nie są odpowiedzialne za pierdzielenie farmazonów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3486
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:41, 14 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozmawialam na jawie. Slyszalam glos w glowie. Bardzo wyrazny meski glos. Rozmawialam z tym glosem w 2006 roku i wtedy jeszcze wiele spraw nie bylo takich oczywistych. Nie rozmawialismy o magii czy UFO. Nie rozmawialismy o Bogu czy jakis zjawiskach nadprzyrodzonych. Rozmawialismy bardzo duzo o medycynie, polityce, sprawach spolecznych i kontroli spoleczenstw. Rozmawialismy tez o systemie ECHELON.
W tych rozmowach sprawdzano tak faktycznie moja wiedze i moje zdanie na wiele zagadnien.
Szkoda, ze nie czytasz calego forum. Dwa tygodnie temu wstawilam artykul o lekarzach w Italii, ktorzy wlasnie przeprowadzali niepotrzebne operacje i z tego czerpali niesamowite zyski. Tych wloskich lekarzy akurat zlapali, ale na swiecie jest wiecej takich lekarzy i takich operacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
forrest_




Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 552
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:50, 14 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gosia

Goska napisał:

Rozmawialam na jawie. Slyszalam glos w glowie. Bardzo wyrazny meski glos.


W jakim języku rozmawiałaś ???
Polskim, Angielskim, Niemieckim ???

Goska napisał:

Nie rozmawialismy o magii czy UFO. Nie rozmawialismy o Bogu czy jakis zjawiskach nadprzyrodzonych.


A szkoda bo te tematy są bardziej wartościowe niż medycyna i polityka, gdyż bezpośrednio są powiązane ze społeczeństwem.

Goska napisał:

Rozmawialismy tez o systemie ECHELON.


System ECHELON to na inny temat. Chcesz to załóż go w odpowiednim dziale, ja do niego co nieco dorzucę.

Goska napisał:

W tych rozmowach sprawdzano tak faktycznie moja wiedze i moje zdanie na wiele zagadnien.


A co sprawia że jesteś taka wyjątkowa, żeby z Tobą rozmawiać o bardzo ważnych zagadnieniach ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Erwin




Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 480
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:48, 14 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i właśnie z tego co już tu jest powiedziane, ma to cechy dialogu nie opartego na równoprawności w dyskusji, ale na zniewoleniu i narzucaniu kierunku rozmowy. Wygląda więc na to, że słyszany głos nie sunął z niewidzialnego generatora dźwięku gdzieś koło ciebie, aby wejść naturalnie przez uszy, ale wchodził wprost w system mózgowy. Generacja głosu była już interpretowana na poziomie mózgu. Informacja wchodziła technikami duchowymi. A więc tak jak przypuszczałem jest to podłoże demoniczne. Temat więc narzucony, brak swobody dyskusji z pojawiającym się głosem. Brak przedstawienia się osobnika i co on sobą reprezentuje, oraz w jakim celu podejmuje rozmowę poprzez mózg. To, żeście Goska rozmawiali o tych mało ważnych sprawach(medycyna, polityka, społeczeństwo), to wynika z matactwa w czym właśnie specjalizują się demony. Żaden z tych konspiratorów nie "odkrywa kart" i nie prowadzi swobodnej i ciekawej konwersacji na wszystkie tematy, aż do bólu. Pozostawi człowieka zawsze z niedomówieniami. Czemu żeście nie gadali o podstawach! np co z nami po śmierci, co z życiem wiecznym? Domyślam się czemu. Po prostu te tematy, słyszane przez ciebie głosy nie chciały poruszać w rozmowach.
Teraz możemy tylko dyskutować, czy w ramach HAARP-u ludzcy wasale demonów mają we władaniu techniki wciskania głosów w mózgi upatrzonych ludzi, czy jedynie same demony robią sobie naigrywanki, że to HAARP rozmawia z wybranymi i naucza poza oficjalną siecią przekazu informacji.
Jak myślisz Goska ile zgadłem, a ile nie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Erwin




Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 480
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:39, 14 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cały ten HAARP wydaje mi się tylko jakąś atrapą wprowadzoną nie tylko dla postronnych, ale nawet dla samych zainteresowanych tym badaniem, aby myśleli że to promieniowanie elektromagnetyczne oddziaływuje informatycznie na mózgi ludzkie i doszukiwali się tam jakichś związków. Jest to coś podobnego do czarnej magii. "Badacze" HAARP-owi to tak jak media magiczne. Nie do końca obeznajmieni, lecz świadomi swojej odmienności i własnej mocy. Czyli wasale na usługach Nadzorców. Ci żonglerzy HAARP-owi mogą być właśnie świadkami związków przyczynowo skutkowych wokół ich prowadzonych badań, a zarazem mogą nie rozumieć zjawiska, jeśli Nadzorcy im tego nie wyjaśnią. Co bardziej wtajemniczeni ich nadwasale akurat mogą wiedzieć. To tylko kwestia decyzji u Nadzorców kogo więcej poinformować.

Pomyślcie logicznie czy mózg wypromieniowuje fale elektromagnetyczne podczas przerabiania wewnątrz swoich informacji, albo czy jest w stanie przejąć je jak antena i rozinterpretować jeśli HAARP miałby coś tam nadać.

Mi wydaje się to nierealne, bo:

1. Gdyby jakiekolwiek radiowe promieniowanie elektromagnetyczne miało się wydobywać z mózgu, to by je już dawno odkryto i zajęto by się próbami rozkodowywania lub doszukiwania się jakichś związków tego zjawiska, wraz z synchronicznymi obserwacjami czynności człowieka.
Ale nic takiego nie ma. Jedynie zdążono zaobserwować wolno zmieniające się potencjały napięciowe na powierzchni głowy. I to jest jedyna jak do tej pory metoda badania czynności mózgu. Metoda zresztą mało konstruktywna. Daje za mało informacji w czasie, aby to miało nieść takie zasoby informacji jak choćby obrazy, czy dźwięki lub wypowiadane treści słowne itd.

2. Prędkość rozchodzenia się impulsu pradu jonowego w neuronach jest 2 mln mniejsza niż prędkość rozchodzenia się fali prądu elektrycznego w metalach. To jest fizyczna bariera na istnienie biotkankowego układu na generator promieniowania elektromagnetycznego w zakresie częstotliwości radiowych, aby dopiero one posłużyły na przekaz odpowiednio dużej ilości informacji.

3. Rozinterpretowanie języka komuterowego w naszym mózgu to rzecz ponad możliwości dzisiejszej wiedzy ludzkiej. Brak jakiegokolwiek punktu uchwycenia się. Nie znamy struktury informatyczno blokowej mózgu. Nie znamy sposobów zapisu informacji. Nie wiemy jak działają programy przeróbcze rezydujace w mózgu. Nie znamy protokółów transmisji danych między poszczególnymi jednostkami mózgowymi. Niby skąd ludzie z HAARP-u o tym by się mieli dowiedzieć, aby posyłać na falach radiowych wybranym osobom jakieś głosy i konwersować sobie z nimi inaczej niż przez telefon.

Dowiedziałem się przy okazji z NEXUSA, że ta tradycja w CIA do stworzenia systemu kontrolowania umysłów ma bogatą historię. Zaczęło się po wojnie z chwilą przejęcia 900 wojskowych naukowców i badaczy medycznych z Niemiec. A jak wiadomo okultystów tam nie brakowało.
Były to na początku prace manipulacji umysłami o kryptonimach "Bluebird" i "Artichoke". W 1953 roku połączono je w jeden program badawczy MKULTRA.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3486
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:10, 15 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tu znajdziesz patenty na przesylanie glosow :

http://conspiracycentral.info/index.php?showtopic=5169

Nie gdybaj, tylko poczytaj troche fachowej literatury na stronach niemieckich, francuskich i angielskich.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Erwin




Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 480
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:53, 15 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak. Najprościej nic nie mówić o szczegółach tylko odsyłać. Jak się na tym znasz i podjęłaś dyskusję, to brnij dalej i rozmawiaj konstruktywnie. Skoro masz przewgę nademną, bo znasz język obcy i swobodnie sobie czytasz te zagraniczne fora no to podejmuj rozmowę na argumenty, a nie każ mi się dokształcać na obcojezycznych forach dyskusyjnych. To ty masz tu nas niezorientowanych dokształacać, boś przez to przeszła. Może wspólnie coś ustalimy więcej. Jakiś konsensusik, lub konkluzję. To że ktoś coś opatentowywuje, nie znaczy zarazem, że do końca rozumie działanie tego co opatentował.
Żeby to był wysoki poziom techniki rozmowy do głowy, którą trzeba "potrzasać i syczeć do uszu", to nie powiem, że to wysoki poziom jazdy intelektualnej, czy technologicznej. Napewno przyjemniejsza jest zwykła konwersacja, lub bezbolesne wsadzenie wiedzy jakie bywały też i opisywane w Dziejach Apostolskich.
Na seansach spirytystycznych też trzepie i to nie tylko głowami, ale całymi ciałami. Może np ręka sakramencko szybko sama pisać przekazy. No i niech ktoś to opatentuje, a patent mu zapiszą. A w końcu i tak nikt z nich nie bedzie wiedział co się de fakto dzieje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3486
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:56, 16 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja moje doswiadczenia opisalam po polsku w pierwszym poscie tego tematu. Chcesz, to wierz, a nie chcesz, to nie wierz. Wiecej nie mam juz nic do powiedzenia. Nie moja wina, ze Tobie nie chce sie czytac. Co chcesz jeszcze wiedziec ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Erwin




Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 480
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:02, 16 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Goska napisał:
... Nie moja wina, ze Tobie nie chce sie czytac. Co chcesz jeszcze wiedziec ?

Źle dedukujesz. Nie tyle nie chce mi się czytać, ale uciążliwe jest dla mnie tłumaczenie tekstów obcych. Nie każdy biegle włada językami. Po prostu wyświetl dokładniej tę sensację na Tobie w postaci HAARP-owego eksperymentu. Forrest tu na forum też chciał więcej wiedzieć. Taki rodzynek w postaci królika doświadczalnego HAARP-u, który tu wszedł na forum, to uważam za sensację.
Pisałaś, że na te wszystkie objawy u siebie nie poszłaś do lekarza, bo wiedziałaś, że ktoś penetruje twoje ciało i ci to robi. No to jak do końca było z tym "ktoś" wiedziałaś od razu, że stałaś się indywidualnym obiektem HAARP-u? Mieli ukierunkowaną wiązkę promieniowania elektromagnetycznego na ciebie?
Z tego co wiem o HAARP-ie to w zasadzie używa się "Komando Solo EC-130E". Jest to załoga 4-ch gości lecących na pokładzie samolotu z silnymi nadajnikami elektromagnetycznymi. To w zasadzie promieniowanie elektromagnetyczne w postaci silnego natężenia oddziaływuje szkodliwie na ludzi. Niewykluczone, że i na mózg również. Czyli nie sterowanie mózgiem, ale zakłócenie jego normalnego działania przez to intensywne promieniowanie, które dokonuje spustoszeń w tkankach żywych, gdy zostaje przekroczone dopuszczalne natężenie promieniowania. Amerykańce stosują to głównie do wspierania walk na frontach i wywoływania powikłań zdrowotnych u ludzi. Było np użyte to w Iraku (Pustynna Burza), a także mogło to mieć miejsce w Bośni 1990 r gdy 2990 Albańczyków trafiło do szpitali z niedomaganiami płuc i chorobami skóry, których lekarze nie mogli ustalić.
Mnie zaciekawiło to, że ty Goska słyszane głosy w głowie z którymi jeszcze na dodatek prowadziłaś konwersację jak Mojżesz przy płonącym krzaku, powiązujesz z HAARP-em. Raz mówisz, że to ktoś z tobą rozmawiał (patrz pierwszy wpis), a potem gadasz że to byli agenci z HAARP-u, którzy nadawali do ciebie na "falach eteru" wprost w czaszkę. To właśnie choćby nam tu powyjaśniaj. Jak oni ci się przedstawili i jak wygladała ta "umowa" na 2-letnią współpracę. Pisałaś, że to wszystko objęte jest wielką tajemnicą. No dobra. Ale ty chyba ją znasz skoro byłaś wtajemniczona. Teraz tu zdradzasz tę tajemnicę, w końcu czy nie. To od ciebie w końcu zależy co zrobisz. Albo się coś dowiemy, albo okaże się, że agenci z HAARP-u dalej mają nad tobą kontrolę, bo albo cię zablokowali, że nie chcesz nic więcej mówić, albo sama do końca nie wiesz o co tu chodzi.
Ustalmy fakty. Najpierw interesowałaś się HAARP-em. Było o tym kiedyś pisane tu i tam. Pewnie cię zainteresowało. Czy już wtedy kolportowałaś jakieś dane o tych wieściach? Powiedz nam, kiedy agenci o tym się dowiedzieli, że zainteresowali sie tobą i w kosztowny jak piszesz sposób zaczęli stosować względem ciebie specyficzny kanał łączności. Robili ci potem jakieś edukowanie. Co tu było ciekawego? Tylko nie pisz o rzeczach oczywistych, bo to wszyscy wiemy.
Chcesz wzmóc sprzedaż zeskanowanej książki o HAARP-ie to urealniaj te dialogi, które prowadziłaś z głosami agenckimi jak wspomniany Mojżesz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Prrivan




Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 1832
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:15, 22 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A pewnie wiecie że HAARP został oficjalnie opatentowany w 1985 roku jako
"Method and Apparatus for altering a region in the Earth's atmosphere,ionosphere and/or magnetosphere"...

http://www.freepatentsonline.com/4686605.pdf
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Prrivan




Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 1832
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:02, 29 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nieco wiecej o programie HAARP okiem neutralnego badacza:

http://translate.google.com/translate?hl.....-humana%2F
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kociu99




Dołączył: 23 Lip 2009
Posty: 104
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:20, 06 Mar '10   Temat postu: jeszcze o HAARP Odpowiedz z cytatem

Spora część społeczeństwa wciąż jeszcze, bardziej lub mniej otwarcie wątpi, czy sztuczne wywoływanie trzęsień ziemi, jest tak naprawdę możliwe. Jednym z koronnych argumentów przeciwników takiej opcji jest to, że nikt z grupy czołowych polityków, ani też żadne poważne media o czymś takim nie wspominały, czyli że istnienie tych technologii nigdzie nie zostało oficjalnie potwierdzone.

Otóż okazuje się to nieprawdą !

Dnia 28 kwietnia 1997 roku odbyła się konferencja prasowa ówczesnego Secretary of Defense USA (Ministra Obrony) - Williama S. Cohena, na której potwierdził on, iż znane mu są prace nad technologiami, takimi jak: sztuczne wywoływanie trzęsień ziemi, zdalne powodowanie wybuchów wulkanów, czy też manipulowanie pogodą na dużych obszarach, w celach militarnych.

Jego oryginalna wypowiedź brzmiała następująco: "Others are engaging even in an eco- type of terrorism whereby they can alter the climate, set off earthquakes, volcanoes remotely through the use of electromagnetic waves."

Pan Sekretarz Cohen twierdził oczywiście, że to inni pracują nad takową bronią, ale nie znam ani jednego przypadku aby USA nie angażowało się w prace nad nowymi technologiami militarnymi, będącymi przedmiotem badań innych krajów. Wiadomo też, iż nie jest w interesie USA ujawniać posiadanie tego typu technologii i było by naiwnością oczekiwać, że rząd USA się do ich posiadania i stosowania, bez ważnego powodu przyzna.

Najważniejszą kwestią jest więc w takim razie ustalenie, nie tego czy te technologie faktycznie są używane, ponieważ jest to tajne, ale czy istnienie takich technologii jest w praktyce w ogóle możliwe. Powyższa wypowiedź Sekretarza Cohena pochodzi z tekstu zamieszczonego na Portalu Ministerstwa Obrony USA, czyli jest autoryzowana ! Tym samym pan Cohen potwierdził, iż realność istnienia tego typu broni nie jest mrzonką, czy też teorią spiskową, ale jak najbardziej poważnym zagrożeniem.

Pamiętajmy, że konferencja ta odbyła się 13 lat temu i USA było już wtedy 7 lat zaangażowane w program HAARP. Wszyscy wiemy, jak bardzo się w tym czasie zmienił świat.

W świetle powyższego, fakty zawarte w naszych artykułach: "Czas zrozumieć HAARP", czy też "Zjawisko chemtrails nie jest teorią...", jakkolwiek same w sobie są już trudne do podważenia, stają się tym samym jeszcze bardziej wiarygodne. Trzeba być naprawdę upartym człowiekiem, aby wciąż jeszcze nie dopuścić do siebie realnej możliwości istnienia i aktualnego stosowania tych technologii.

Inną ważną informacją, zawartą w tekście z ww. konferencji i świadczącą o obłudzie i pokrętnej polityce USA, jest przekazana przez Sekretarza Cohena wiadomość, iż Korea Północna, posiadając 6-tą co do wielkości armię świata i będąc poważnym dla niego zagrożeniem, przymierza się do wdrożenia militarnej technologii nuklearnej.

W naszym artykule z maja 2009, pt. "Kim jest Donald Rumsfeld" napisaliśmy: "Otóż okazało się, że D. Rumsfeld, na rok przed objęciem stanowiska Sekretarza Obrony USA, czyli w roku 2000, piastował jeszcze jedno wysokie stanowisko. Podaliśmy link do znanej gazety angielskiej - The Guardian, co daje nam raczej pewność, iż informacja ta jest wiarygodna. Otóż był on nie wykonawczym" (non-executive) Dyrektorem globalnego koncernu ABB, z siedziba główną w Zurychu, Szwajcaria (tam też ma swoja główną siedzibę Roche - wyłączny producent Tamiflu). Jako przedstawiciel ABB, Rumsfeld sprzedał technologie nuklearne do .... Korei Północnej !"

Podsumujmy to:

W 1997 roku Sekretarz Cohen oficjalnie określa Koreę Północną jako kraj zagrażający światu i przestrzega przed ambicjami nuklearnymi Koreańczyków. W 3 lata później D. Rumsfeld sprzedaje Korei Północnej technologie nuklearne, aby zaledwie w 2 lata później, po objęciu przez niego tego samego stanowiska co Cohen, czyli Sekretarza Obrony USA, ponownie ogłosić iż ten kraj stanowi zagrożenie dla świata.

Czyż nie jest to polityka absurdu ?

Chyba że USA rozgrywa długoterminową politykę kreowania ciągłego zagrożenia, na potrzeby manipulowania społeczeństwami krajów świata zachodniego. W takiej sytuacji, sami stwarzają takie zagrożenie. Najpierw wspierali Husajna w Iraku. Szkolili Al Kaidę i budowali dla nich obozy w Afganistanie. Potem dali Koreańczykom technologię nuklearną. Wszystko to po to, aby zdobyć poparcie społeczeństw zachodnich (w tym nasze) dla swoich poczynań w świecie, takich jak: wojna w Iraku, wojna w Afganistanie, nowe bazy wojskowe na całym świecie itd. Polityka taka należy do typu "Terror Management", który to opisaliśmy w naszym artykule, pt. "Teorie Spiskowe 2 - argumenty i fakty".

"TERROR MANAGEMENT THEORY (Teoria Zarządzania poprzez Terror / Strach): Jest to już od jakiegoś czasu, z sukcesem i oficjalnie stosowana przez polityków strategia postępowania ze społecznością w ramach jednego lub też wielu narodów. Jej podstawą jest uświadamianie społeczeństwu, iż człowiek jest śmiertelny (Memento Mori), a co za tym idzie, powinien się on bardziej koncentrować na teraźniejszych problemach i zagrożeniach. Taka strategia, umiejętnie stosowana, wyzwala w społecznościach potrzebę typowania polityków silnych i zdecydowanych, którzy nawet za cenę częściowej utraty społecznej swobody i przywilejów, są w stanie zapewnić społeczeństwu poczucie bezpieczeństwa."

Czy w takiej sytuacji można wierzyć choćby jednemu słowu tych ludzi ? A co z naszymi politykami ? Czy którykolwiek z nich pozwoli sobie na ujawnianie jakichkolwiek informacji, mogących zaszkodzić polityce, tak bardzo dla nich ważnych aliantów, jakimi są Amerykanie ?

Komu więc wierzyć ? W takiej sytuacji najrozsądniejsze wydaje się, przede wszystkim pozostać otwartym na różne możliwości, czyli zachować zdrowy brak zaufania do wszelkich czynników rządowych i ich oświadczeń, jak i do wszelkich ich wspierających mediów.


USA nie zawahało się użyć bomby atomowej, mordując w ten sposób setki tysięcy niewinnych ludzi w Hiroszimie i Nagasaki. Nie zawahali się doprowadzić do śmierci ponad 1,5 mln ludzi w Iraku, mimo że powody inwazji na ten kraj okazały się sfabrykowane. Czy ktoś z Was jeszcze wierzy, że posiadając technologię wywoływania trzęsień ziemi, zawahali by się jej użyć dla swoich celów ?

www.globalnaswiadomosc.com/depobronyusapotwierdza.htm
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nomorenazi




Dołączył: 03 Lip 2008
Posty: 386
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:32, 22 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Wtorek [22.06.2010, 18:27]
Ta superbroń wywołuje trzęsienia ziemi i nawałnice

Armia już eksperymentuje. Kto zawładnie światem?

Wojsko ma już technologię, dzięki której wywołuje trzęsienia ziemi, oraz katastrofalne nawałnice lub tornada.

(...)

Zdaniem naukowców wiele trzęsień ziemi w ostatnich latach wciąż pozostaje wyjaśnionych. I można nimi obciążyć wojsko i jego dziwne doświadczenia naukowe.

"Kataklizmy w Południowej Kalifornii, Armenii, Japonii, Północnej Kalifornii w latach 1986 i 1989 roku poprzedziły tajemnicze fale elektryczne i magnetyczne, które zostały odnotowane przez wiele czujników -czytamy na twnside.org.sg."

Więcej

Źródło: http://www.sfora.pl/Ta-superbron-wywoluje-trzesienia-ziemi-i-nawalnice-a21426
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gezo




Dołączył: 18 Kwi 2009
Posty: 73
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:24, 22 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A przyszło ci kiedyś do głowy ,że może ci się to wszystko wydaje bo umysł płata ci figle,i że należało by porozmawiać z lekarzem ?Gosiu.
_________________
"Kłamstwo powtórzone wielokrotnie staje się prawdą"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dysputant




Dołączył: 02 Lut 2009
Posty: 803
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:30, 23 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A komuś wpadło do głowy że to zwykły prowok-ant -.-.
Bo jestem na 90% pewien że to nawet nie kobieta jest.
_________________
Moja odpowiedź na zaczepki TROLL-i.

http://www.pown.it/3385
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nomorenazi




Dołączył: 03 Lip 2008
Posty: 386
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:20, 23 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zabawny jest ten proces wypierania ze świadomości
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Ziemia i wolna energia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5   » 
Strona 2 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


HAARP Amerykanska Tajemnica
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile