W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
HAARP - Anglosaska tajemnica  
Podobne tematy
HAARP Amerykanska Tajemnica107
Jak działa HAARP24
HAARP w Europie 24
Pokaz wszystkie podobne tematy (10)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
3 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 2674
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Storczyk




Dołączył: 03 Kwi 2009
Posty: 218
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:58, 18 Lis '09   Temat postu: HAARP - Anglosaska tajemnica Odpowiedz z cytatem

Trzeba miec duzo silnej woli, zeby wszystkim stanom populacji i wszystkim krajom jednakowo dokuczac ! - HAARP


HAARP - Anglosaska tajemnica

Pragnę Państwa zapoznać i uczulić na tajną, anglosaska broń HAARP, co po polsku znaczy - Aktywna Aureola wysokiej częstotliwości fal - program doświadczalny. HAARP, to nie tylko Alaska. Na Kuli Ziemskiej jest wiele amerykańskich i angielskich baz HAARP-a. Nie znalazłam nigdzie wykazu tych baz, ale z różnych publikacji dowiedziałam sie o sześciu z nich. HAARP jest bronia, która działa w oparciu o wynalazki Nikoli Tesli, który zapoczątkował bezprzewodowe przesyłanie prądu i fal radiowych. Badania nad tą bronią zostały zapoczątkowane już w 1900 roku. Broń ta jest o bardzo wielorakim zastosowaniu. Najbardziej jest znane wykorzystanie tej broni przy zmianach pogodowych, trzęsieniach ziemi i tworzeniu tajfunów. Prawie zupełnie nie jest znane używanie tej broni do wszelkich wybuchów, do możliwości sterowania samolotem czy samochodem, a także każdym komputerem. Wiadomo jest, że ta broń korzystając z bioprądów istot żywych na Ziemi, może dotknąć w każdej chwili każdego człowieka i zwierze. Każdy może zmierzyć swoje bioprądy zwykłym woltomierzem. Działanie broni HAARP jest niewidoczne i niesłyszalne, dlatego ludzie nie zdają sobie sprawy z jej istnienia. To działa tak, jak przesyłanie fali radiowej. Można to też porównać do działania telefonii komórkowej. Tajne publikacje na temat tej broni mówią o działaniu na ludzi tylko w aspekcie badań mózgu ludzkiego i możliwosci sterowania mózgiem ludzkim. W róznych językach można na ten temat znaleźć wiadomości. Mało się mówi o działaniu broni HAARP na całe ciało ludzkie. Broń ta może dotykać człowieka i zwierzę na całym ciele wywołując różne bóle i powodując lub symulując przeróżne choroby. Intensywne działanie broni HAARP na ludzkie organizmy zaczęto stosować na całym swiecie już 1960 roku. W roku 1930 przeprowadzono pierwsze próby zdalnego dotykania ludzi i zwierząt falami Tesli, które mogą być prądowe i radiowe. Ta działalność broni HAARP jest zupełnie nieznana szerszemu ogółowi. Najbardziej powinni znać ją lekarze na całym swiecie, którzy zarabiają pieniądze dzięki dużej ilości pacjentów. Moje hasło brzmi: "Pamiętaj, wielu lekarzy o broni HAARP wie. Szczegolnie chirurdzy. Tylko wtedy lekarz będzie z Tobą inaczej rozmawiał, jak będzie wiedział, że Ty też o niej wiesz".
Ważna jest w dzisiejszych czasach znajomość tej broni. Znajomość jej wielorakiego działania może zmienic tok wielu spraw w sądzie. Proszę pamiętac, że broń HAARP dzięki swoim falom i możliwości obserwowania oraz słyszenia ludzi, może kraść każda technologię i każdą informację. Pomaga jej w tym od lat program ECHELON.
Pamiętajmy, głos i obraz są przekazywane dzięki falom. To wlaśnie dzięki temu, operator komputera, który wysyła fale do człowieka i z nim się łaczy, może tego człowieka widzieć i słyszeć. Ta technika jest stosowana już od dawna w programach HAARP-a, który jest utrzymywany przez Amerykański Departament Obrony w USA. W Anglii jest prawdopodobnie tak samo.
Jak dziala ta bron wiedza tylko trzy panstwa na swiecie : USA, W. Brytanie i Rosja. Rosja od 1954 jest zwiazana ukladem z USA o tajnosci najnowszych technologii i kosmosie.
Tyle ogólnych wiadomości o tej strasznej broni.

HAARP i MEDYCYNA
Jeżeli źle się czujesz. Masz jakieś bóle i wyniki laboratoryjne wskazują na jakieś zmiany w organiźmie, to pamiętaj, że może to być spowodowane ingerencją HAARP-a w Twój organizm !!!!
W dzisiejszych czasach trudno rozdzielić HAARP-a i Medycynę. Jest to prawie niemożliwe z uwagi na możliwość ingrencji HAARP-a na zdrowie i życie ludzkie. Dzięki HAARP-owi stworzono wielki przemysł medyczny ! Już po samym zapotrzebowaniu na personel medyczny na całym świecie, widać wyraźnie, że ludzie częściej chorują. Dla każdego rządu są ważne wysokie podatki od wysokich zarobków lekarzy i firm farmaceutycznych. Wiekszość ludzi nie zdaje sobie sprawy z wpływów HAARP-a na ich zdrowie i życie. HAARP może symulować i wywoływać bóle, które mogą zmieniać miejsce i trwac tylko okresowo, np. tylko w dzień lub tylko w nocy. HAARP może zatruwać organizm, powodować zawały serca, wszelkiego rodzaju choroby rakowe, wylewy krwi do mózgu, różne choroby oczu oraz może powodować różne niegojące się rany. Operatorzy mogą wprowadzać czy symulować wiele chorób, do tej pory znanych i nieznanych. Ludzie się leczą nie zdając sobie często sprawy z tego, że większość lekarstw wyniszcza ich organizm i kieszeń. Czasami czując poprawę zdrowia myslą, że to zasługa lekarstwa. W wększości wypadków jest to tylko symulacja HAARP-a, żeby uwierzyć w zbawienność leku, często bardzo drogiego. Trzeba też wiedzieć, że HAARP każde lekarstwo może zniwelować w naszym organiźmie. Przekonałam się o tym, jak nie zadziałał zastrzyk znieczulający u dentysty. Pamiętajmy, wszelkie niedomagania naszego organizmu zawsze powinny się objawiać gorączką. Nawet miesiączka u kobiety. Jak nie ma gorączki, a coś nam dolega, to niewątpliwie jest to sprawa HAARP-a. Obserwujmy swój organizm przynajmniej przez siedem dni. Wiekszość dolegliwości spowodowanych przez broń HAARP objawia się własnie bezgorączkowo. Stały się modne wszelkie choroby wirusowe, które objawiają się bezgorączkowo. Wszystkie te choroby muszą być wywoływane przez broń HAARP, bo pojęcie wirus zostało wynalezione na użytek komputera. Choroby wirusowe w Polsce w latach 50-tych były jeszcze nieznane.
Dzisiaj o dziwo, nawet ludzie chorzy na raka czy inne straszne choroby, nie mają gorączki i do śmierci są bardzo aktywni. HAARP prawie nigdy nie działa na jedną osobę bez końca. Ma do obsłużenia miliony ludzi. Lekarze i farmokologia mają się coraz lepiej dzięki działalności HAARP-a. Działalność HAARP-a jest objęta tajemnicą i sam ten fakt juz napawa niepokojem. Wielu ludzi odczuwa dziwne czyjeś działanie na swój organizm, ale nie umie tego nazwać i nie wie komu to przypisać. W tej chwili przed tą bronią nie ma w zasadzie ucieczki. Można ja wykryć w naszym organizmie analizatorem spectrum [może już teraz jest coś nowszego]. Nie można jej niestety zneutralizować. Moim zdaniem należy wrócić do pięciu podstawowych lekarstw :penicylina, pabialgina, akron, krople na zołądek i kropelki na serce [wszystko w starym wydaniu]. Nigdy proszę nie brać żadnych lekarstw, które nie maja podanego składu i ulotki o szkodliwości. Pamiętajmy, prawdziwej chorby możemy się dopiero nabawić przez zażywanie nowomodnych lekarstw, które starają się zawladnąć Polską i resztą swiata. Lekarze za przepisywanie leków w dużych ilościach mają różne profity od firm farmaceutycznych. Rak był praktycznie nieznany dopóki nie wprowadzono przymusowych szczepień przeciw krowiance. Pamiętajmy też, że rak w Polsce jest dopiero od 1960 roku. Inne choroby zaczęły napływac po nim. Nie wspomne o operacjach, ktore w wiekszości są nie do przeprowadzenia. Kończyły się i kończą przecięciem skóry i jej zaszyciu. Jest to świadectwo dla pacjenta i płatnika. To jest od dawna wielka tajemnica lekarzy. Najlepiej jednak przy wszelkich dolegliwościach pytać lekarza, czy nie jest to wplyw działalności programu HAARP. Żądać badania aparatem wykrywającym promienie czy fale HAARP-a. Do minimum ograniczyć zażywanie wszelkich leków. Przestać wierzyć lekarzom, którzy w wiekszości wiedzą o działalności HAARP-a. Na działanie HAARP-a może być narażony każdy człowiek w różnoraki sposób. Trzeba dużo czytać na ten temat. Nic w tej chwili nie jest tak ważne, jak różnorakie działanie HAARP-a na całym swiecie. Na stronach internetowych można znaleźć dużo rzeczy na ten temat w różnych językach. Trzeba wystukać na wyszukiwarce "HAARP broń" w różnych językach lub "Człowiek i HAARP" albo "Sekret HAARP", albo "Kontrola Umysłu". Ważny jest też dział - Broń Psychotroniczna.
Na stronach polskich praktycznie prawie nic nie ma na ten temat. Pamiętajmy, że lekarze chirurdzy różnych specjalizacji o tej broni wiedza od dawna na Zachodzie. Ta broń istnieje od 1948 roku. Przestańmy więc ślepo wierzyć lekarzom. Przestańmy ślepo przyjmować przepisane lekarstwa. Słyszałam, że niektóre zawierają nawet uran. Wiele lekarstw jeżeli nawet ma podany skład, to często jest on niepełny.
ZĘBY i ZWIERZĘTA
Zdrowy ząb nie powinien boleć. Szkorbut powinien występować w dzisiejszych czasach bardzo rzadko. Objawia się krwawieniem dziąseł i awitaminozą. Zaczynają się ruszać nawet zdrowe zęby. Niemniej jest to proces raczej mało bolesny. Działalność HAARP-a symuluje często szkorbut, ale bez krwawienia. Często bolą zdrowe zęby, a nawet zaczynają same wypadać. Mnie usunęli bezbolesnie ze zdrowych dziąseł zdrowy ząb jedynkę na przodzie. Wypadł na podlogę. W dzisiejszych czasach, kiedy nie brakuje nam słodkiej wody i pożywienia, szkorbut nie ma racji bytu. Przestał istniec. Wymyślono więc parodontoze i wypadaja nam zdrowe zęby ze zdrowych dziąseł albo się w nich ruszają. W encyklopedii jest zaznaczone, że przyczyna parodontozy jest nieznana. Ząb, który nie jest zepsuty na czarno nie powinien nigdy boleć. Pamiętajmy, że na nasze zęby czesto działa HAARP dla zarobku dentystów. Dzisiaj wielu ludzi musi często odwiedzać dentystę. Najczęściej kończy się to extrakcją. Dotyczy to często nawet ludzi młodych i w średnim wieku. Pamiętajmy, że bóle uzębienia bardzo czesto sprawia nam HAARP. Są to czesto bóle bardzo ostre ale np. w nocy zęby nie bolą. Bóle zębów, tak jak wszystkie inne bóle powinny zmieniac temperaturę ciała. Sprawdzanie temperatury, to podstawowa czynność dbania o zdrowie. Prawidłowa temperatura, to 36.6 C. Druga sprawa na którą chcę zwrócić uwagę, to zwięrzeta domowe. Weterynarze dzięki działalności HAARP-a prosperują swietnie. Nasze zwierzęta bardzo często dzisiaj chorują i wymagają opieki lekarskiej i leków często bardzo kosztownych, a nawet różnych "operacji". Pamiętajmy, że nasze zwierzęta tak samo jak my są narażone na działanie promieni i fal HAARP-a, który dziala korzystając z bioprądów istot żywych na Ziemi. Sugeruje, żeby nawet listownie o dzialalność HAARP-a pytać rząd państwa w którym mieszkamy.
WAGA
Trzeba bardzo zwracać uwagę na jedzenie przy istnieniu HAARP-a i jego możliwej ingerencji w nasz organizm. Jeżeli zauważymy, że z naszym apetytem coś się dzieje, to należy zachowac spokój i jeść tyle i tylko tyle co do tej pory. Ludzki mózg juz jest dosyć dobrze przez HAARP-a znany i wprowadzając do niego odpowiednią energię w odpowiednie miejsce mozgu jest w stanie nim manipulowac. Może to się stać bez żadnych oznak, zupełnie bez naszej swiadomości, bo mogą zagnieździć się w nocy podczas snu. Najwyżej zaboli troche glowa. Jedzenie, to bardzo ważny czynnik dla prawidłowego funkcjonowania organizmu. HAARP może nas pozbawić zupełnie apetytu i łaknienia [anoreksja- zawsze mnie zastanawiało, jak ci ludzie jeszcze żyja i są zdrowi i w pełni władz umysłowych?]. HAARP może też sprawić, że zaczynamy jeść ponad miarę bez żadnego opanowania i ludzie zaczynają osiągać monstrualne rozmiary i wagi, co przy normalnym funkcjonowaniu organizmu nigdy nie bylo możliwe. Nie wspomnę o tym, że HAARP może dodatkowo każdego człowieka napompować i wyssać. Robiono na mnie takie próby wielokrotnie. Czym to robią, to oczywiście nie wiem. Mogą też zmieniać smak pokarmów, czyli nasze odczucia. Możemy czuć samą sól w pokarmie zupełnie niesłonym i odwrotnie, nie czuć smaku soli czy cukru. To samo dotyczy innych smaków. W każdym razie już teraz cały przemysł dietetyczny kwitnie i wszystkie gabinety ćwiczeń. Póki tam płacisz, to jakoś chudniesz. Jak przestaniesz do nich chodzić, to tyjesz znowu, mimo, że przecież więcej nie jesz. Ważną rzeczą jest regularne wypróżnianie się. HAARP jest w stanie pozbawić człowieka uczucia chęci załatwiania się - parcia. Możemy przestać odczuwać taką potrzebę, co oczywście prowadzi natychmiast do zaburzeń w całym organiźmie i do zaparć. Ta możliwość wprowadzana przez HAARP jest dla czlowieka bardzo niebezpieczna !!! Chcę jeszcze zwrócić uwagę na takie drobiazgi , jak regulowanie wzrokiem. Mogą w każdej chwili kogoś oślepić. Wywoływć też mogą różne choroby oczu. Ostatnio modna jest jaskra i zaćma. Do stołów operacyjnych są straszne kolejki. Teraz już prawie kazdy, kto jest po sześćdziesiątce ma te choroby. Pokazali się rosyjscy lekarze okuliści, ktorzy cudotwórczo przywracają wzrok, szczególnie krótkowidzom, za duże pieniądze. Dużo ich pracuje podobno w Poznaniu. Dostali w Polsce pozwolenie na prywatną praktykę. Jestem pewna, że współpracują z HAARP-em. Przecież chory nie wie, kto faktycznie naprawia mu jakąkolwiek operowaną część ciała. Na zakończenie powiem tylko, że można strasznie przygryźć sobie bok języka. Mnie się to trafia zawsze wtedy, jak coś mówie nie po ich mysli. Zaznaczam tylko, że jest to bardzo bolesne. Można też bardzo poparzyć się jedzeniem, szczególnie z microfalówki - może nie stygnąc nawet tylko jego część. Mogą też strzelać tłuszczem z patelni czy z garnka np. przy smażeniu czegokolwiek. Na dowolnie wybraną część ciała przez HAARP, leci wtedy gorący tłuszcz - czasem w bardzo dużych ilościach. Może się też zapalić płyta. Bardzo wielu ludzi męczą też hemoroidami. Mnie też męczyli w różnych okresach czasu. Pojawiają się one bez żadnej wyraźnej przyczyny i bez temperatury oczywiście.
OBSERWACJE
Wolno w HAARP-a nie wierzyć, ale ja jestem juz osiem lat królikiem doświadczalnym HAARP-a i bardzo dużo wiem na ten temat. Mnie HAARP ładuje i eksperymentuje na mnie jawnie czyli tak, żebym to czuła i wiedziała, że ktoś mi to robi. Widocznie potrzebują takich ludzi, bo oni się nie leczą. Mają czysty organizm. Wiem jednak, że potrafią to robić w ukryciu i wtedy ludzie myślą, że są chorzy i zaczynają się leczyć, poddają się róznym niepotrzebnym operacjom i nadal choruja. Choroba się ciagle nawraca. Często jeszcze za to placą. Ja nie zażywam żadnych leków. Cały czas przeprowadzają na mnie różne eksperymenty. Najcześciej bardzo bolesne i zawsze wtedy, jak wieczorem położe się do łóżka.Trzesą mi czasami głową, jak ją tylko przyłoże do poduszki. Zawsze wtedy myśle o naszym Papieżu Janie Pawle II. Z własnego doświadczenia wiem, do czego są zdolni i myslę, że zawładneli też Nim. Utrzymywali Go przy życiu w strasznych męczarniach, bo te Parkinsony i Alzheimery to jest też ich wymysł, jak dziesiatki innych chorób. Parkinson czy Alzheimer, to są bardzo drogie choroby. Miesięczna dawka leków na Alzheimera kosztuje w Polsce 4 tys. zł. Drogie choroby powoduje się ludziom bogatym. Jestem tego pewna. Przez to, że działaja w sekrecie, to ludzie rzadko o nich w ogóle wiedzą i nie podejrzewają podstępu. Są tacy, co wiedzą, ale boją się odezwać, bo sa zastraszani torturami albo uważa się ich za nienormalnych i często leczy się ich psychiatrycznie. Trzeba pamiętać, że nielicznym tylko pokazują swoje możliwości. Na milionach ludzi działają bez ujawniania się i w zupełnym sekrecie. Ja postanowilam mówic o tym głośno i przestrzegać ludzi przed tą bronią. Ja się już nie boję. Zresztą nigdy się nie bałam, ale nie znałam nazwy broni, którą mnie torturują. Teraz wiem, że to jest własnie HAARP. Jedyna tego typu broń na świecie w tej chwili, która może w ten sposób działać. Przez osiem lat poznałam wiele jej mozliwości i chce je ludziom przekazać i ostrzec. Być może po to przeżyłam i mimo zadawanych tortur jestem jeszcze sprawna. Póki będę mogła dojść do komputera, to będę ludzi ostrzegać i namawiać do wszelkich możliwych interwencji u władz państwowych. Operatorzy, którzy mną się zajmowali, nie przypuszczali, że bedę kiedyś o tym pisać do ludzi. Ludziom często coś dolega i nie wiedzą, skąd się to bierze, jak to nazwać i komu przypisać ? Teraz miedzy innymi bedą wiedzieli ode mnie. Działanie tej broni może objawiać się bezsennością. Częste budzenie się w nocy. Może się też objawiać straszną agresją, z którą sobie bardzo trudno poradzić. W ten sposób w dzisiejszych czasach produkuje się morderców, wariatów i samobojców. Do perfekcji mają opanowane tez powodowanie strachu i zwiazane z tym rózne efekty słuchowe. Mogą też umieszczać głosy w głowie, w gardle i w nosie. Mogą zamazywać pamięć. Powodować czasową lub przewleklą amnezję. Mogą powodować różne stany psychiczne i cielesne, które człowiekowi są zupełnie nieznane. Szczególnie to wszysko dzieje się w nocy. W dzień jest najcześciej wszystko w porzadku po takich seansach. W dzień torturują ludzi objawami różnych chorób. Mogą powodować uderzenia krwi do głowy. Mogą ocieplać i wychładzać organizm. Nie ma to nic wspólnego z gorączkowaniem. Mogą też powodować wypadki. Do perfekcji mają opanowane powodowanie potykania się, nawet na parkiecie. Przy takim potknięciu o upadek jest bardzo łatwo. Potrafią też spowodować zawrót głowy ludziom będącym na wysokosciach !!! W ogóle wszystko mogą powodować !!! Każdy objaw innego samopoczucia, jak normalny, to trzeba zawsze sie zastanowić, czy to nie jest HAARP. Każdy z tych efektów mogę rozwinąć na życzenie. Gama możliwości jest ogromna ! Sprawa jest bardzo poważna, bo teraz juz nikt nie mówi o tej broni. Takie są moje refleksje i obserwacje na ten temat.
TRUCIE
HAARP na przesyłanej fali może przesłac każda truciznę. Z własnego doświadczenia wiem, ze HAARP może zatruć każde jedzenie i picie. Zarówno to, które juz mamy w domu jak i to, które jest w sklepie czy w restauracji. Wiele razy zatruwano mi jedzenie i picie i to czasem truciznami bardzo szybko działajacymi. Wystarczył jeden łyk czegoś lub kęs jedzenia i traciłam przytomność. Mnie od razu reanimowano, bo ja wlaśnie jestem królikiem doświadczalnym, ale innych ludzi truje się skutecznie w różnych dawkach. Ja już teraz się nie boję i stało mi się obojętne, co ze mną zrobią, więc jem i pije wszystko nawet jak czuje, że coś w tym jest. Czasem jest jednak nie do przełknięcia. Kiedyś robiłam np. dziesięć herbat, żeby nie czuc jakis dziwnych substancji w nich zawartych. Trzeba też pamiętać, że czasem wypicie jednego kieliszka alkoholu przy HAARP-ie, może spowodować kompletne zamroczenie alkoholowe. Mogą człowieka zrobić kompletnie pijanym. Jest to niesamowita potęga. Tak jak powiedziałam, przed HAARP-em nie ma ucieczki dla zwykłego człowieka. HAARP co bedzie chciał, to z nami zrobi. Trzeba tylko inaczej zacząć oceniać różne sytuacje dziejące się w nas i wokół nas, a także na swiecie. To jest podstawa do lepszego poznania działalności HAARP-a i walki z nim.
PAPIEROSY
Często ostatnio czytam o truciźnie zawartej w papierosach. Sama palę i wiele razy doświadczyłam, jak HAARP przesyła mi do papierosów różne substancje, które czasem powodują prawie natychmiastowe zatrucie organizmu. Każdy papieros z tej samej paczki ma inny smak. Mnie jest juz wszystko jedno, co ze mną zrobią, więc palę dalej. Po niektórym papierosie reanimują mnie natychmiast. Ktoś może nie rozumieć na czym to polega, ale to jest tak wysoka technika, że są w stanie reagować natychmiast na stan mojego organizmu i czuje tylko przyśpieszone płynięcie krwi w moich żyłach. Właśnie w tej chwili tak się dzieje po kilku pociągnieciach papierosa. Oni często w ten sposob reagują - truja mnie, jak powiem jakąś mysl głośno przeciawko nim albo na temat polityki. Ludzie myśla, że jest to wina wytwórni papierosów, że chorują. Z całą stanowczościa stwierdzam, że może to być wina HAARP-a !!!! Dodam tylko jeszcze, że rzucenie palenia nic nie da, bo potrafią przesłać wokoło ciebie takie powietrze, że będziesz musiał oddychać tylko tym czym oni chcą. Mogą też przesyłać różne narkotyki i w ten sposób uzależniać młodych ludzi i nie tylko młodych. Wiele razy przesyłali mi jakąś amforę i jakieś inne - chyba narkotyki, których nie znam, ale zaczęło w pewnym momencie mi tego brakować. Było to coś szybko uzależniającego, po czym miałam wspaniały humor. Mogą też przesyłać różne zapachy, które często mogą służyć do poróżnienia ludzi między sobą. Są też w stanie zatrzymać wszelkie powonienie i dzięki temu można nie czuć dymu we własnym domu, co jest bardzo niebezpieczne. Wydaje mi się, że bardzo ważne jest informowanie o tym wszystkim najbliższych. Ja wiem, że nic nie mogą poradzić, ale mogą nas wesprzeć. Nie bedą wyśmiewać. Te wszystkie sprawy są nieznane i trudne do zaakceptowania. Trzeba się jednak pogodzić z tym, że one są naprawde. Nie dziś, to jutro mogą spotkać ciebie lub kogoś najbliższego. Zwracajmy szczególną uwagę na to co mówią dzieci i nigdy nie twierdźmy, że nie mają racji. Nie przypisujmy im kłamstwa. Pamiętajmy - wszystko jest mozliwe !!! To jest bardzo ważne !!!
SAMOCHOD I MIESZKANIE
W 2002 roku leżałam w szpitalu. Leżałam sobie na łóżku i nagle wyskoczyłam jak z katapulty. Nie uderzyłam się o podłogę. Wylądowałam na jakiejś powietrznej poduszce, która delikatnie posadziła mnie na podłodze. Było to coś niesamowitego, ale jednocześnie bardzo imponujacego. W szpitalu byłam tydzień. Każdej nocy strasznie bolała mnie głowa. To był straszny ból, który zaczynał sie o godzinie 23.00 i twał do 6.00 rano. Po takiej nocy czułam się, jak skowronek. Nic mi nie dolegało i nie potrzebowałam snu. Kładłam się wieczorem do łóżka i o 23.00 zaczynał się znowu straszny ból głowy, który trwał do 6.00 rano. Tak było przez siedem dni. Mam w domu czajnik elektryczny ze świetlna kontrolką. Włączam wode do gotowania, to zapala się kontrolka i to widze. Nie zawsze jednak czajnik zaczyna gotować wodę. Czasami upływa 5 minut zanim zastartuje przy włączonej kontrolce oczywiście. Uwaga ! Pod prysznicem można zostać poparzonym. Ciepłotą wody potrafią tak manipulować jak prądem. Kiedyś szukałam zródła tej energii, która zawładnęła moim ciałem. Szukałam jej w prądzie, bo takie miałam odczucia, że jak siedzę pod żarówką, to mnie więcej ładuje. Sprawdzałam wszystkie gniazdka prądowe w mieszkaniu. Robiłam to kilkakrotnie. Zawsze wyłączałam główny korek, żeby nie złapał mnie prąd przy zmianie kabelków w gniazdkach. Kiedyś zapomniałam wyłączyć główny korek i prąd by mnie zabił gdyby nie HAARP, który natychmiast wyłączył cały pion. Dziękowałam im wtedy głośno, bo oni mnie słyszą i widzą, tak zresztą, jak każdego kogo mają w swoich rękach. Ktoś może zapytać, skąd to wiem ? Wiem, bo w moim przypadku odpowiednio reagują moim ciałem, jak coś powiem albo coś zrobię, co im się podoba albo nie podoba. Moje ciało reaguje od razu na ich zadowolenie lub dezaprobatę. Trzeba uważać, żeby nie stać się ich zabawką !!! Wszysko co mam w posiadaniu jest pod ich kontrolą. Potrafią podgłaśniać mi radio albo ściszać. Potrafią z mojego radia stereofonicznego wydobyć kwadrofonie z pięknymi efektami. Włączona płyta CD odgrywa czasami więcej utworów, jak ich posiada w wykazie. Mają też w posiadaniu mój samochód. Kiedyś jadę sobie i zdjęłam nogę z gazu, bo chciałam zwolnić, a samochód ruszył do przodu, jak szalony. Dałam po hamulcach i leciutko dodałam gazu, a samochód znowu wyrwał. Wtedy się zorientowałam, że to oni sterują moim samochodem. Mogą też uśpić na chwilę kierowce. W ten sposób mogą powodować wypadki samochodowe. Mnie na dosyć pustej drodze tylko pokazali, jak to się robi. Z samochodem mogą zrobić dosłownie wszystko : unieruchomić silnik lub hamulce, zepsuć i pewnie wysadzić w powietrze też. Dlatego zalecam ostrożną i wolna jazdę, żeby był zawsze czas na reakcję. Przy jeździe ponad 60 km. na godzinę jest dużo trudniej wychwycić czyjąś ingerencję na nasz pedał gazu czy kierownicę. Często wydawało mi się, że ktoś bywa u mnie w domu. Mieszkałam wtedy sama w swoim oddzielnym mieszkaniu. Pod moją nieobecność ktoś bywał u mnie w domu i czasami w nocy jak mnie uśpili. Pamietałam to jak przez sen. Zmieniłam więc zamki. Zaczęli się wtedy ze mną drażnić, juz nie na żarty, a ja ciągle zmieniałam zamki i ich kody. Wydałam mase pieniędzy na to wszystko. Kosztowało mnie to masę nerwów, a najgorsza była bezsilność. Wreszcie skapitulowałam z hasłem "niech się dzieje co chce". Doszłam do wniosku, ze otwierają każdy zamek u każdego. Mogą wchodzić do każdego mieszkania, kiedy tylko chcą. Firma HAARP robi z ludzi swoich konfidentow, często bez ich swiadomości, którzy w różny sposób dokuczają ludziom kontrolowanym przez HAARP-a. Ponieważ mają swoich konfidentów, to mogą ludzi odwiedzać w domach. Mogą gwałcić i zarażać różnymi chorobami, mogą wywozić w inne miejsca. Dzisiaj nawet nie można być pewnym, czy dzieci są na pewno partnera z którym żyjemy, bo kobieta może nic nie wiedzieć, że jest przez kogoś obcego zapłodniona. Usypiają domowników łącznie z psami i robią co chcą. Usypiają manipulując mózgiem za pomocą fal. Czasem tylko na prześcieradle zostają ślady w postaci spermy czy krwi lub ślady brudnych buciorów. Czasem też "pokazują" się jednemu z domowników. Wtedy nikt nie chce mu wierzyć. Zaznacze też, że kiedyś w nocy w domu włożono do mojej torebki pieniadze. Innym razem włożyli mi pieniądze do szuflady. Sporą sumę. HAARP może pomagać mi nawet ruszać rękoma i przebierać szybko nogami, może mnie pchać do przodu i zatrzymać w miejscu. Może pomagać mi nieść jakiś ciężar, który się staje jak piórko, a czasami lekka rzecz może ważyć bardzo dużo. Może to mieć duży wpływ na wyniki sportowców na różnych zawodach sportowych. Wybrańcom mogą pomagać. Drzwi garażowe napędzane elektrycznie, mogą się same otwierać o każdej porze dnia i nocy.
SEX
Kiedyś w szpitalu poczułam pociąg do dosyć szpetnej kobiety. Zaczęła mi się podobać i zaczęłam czuć fizyczne do niej pożądanie. Zdarzyło mi się to pierwszy raz w zyciu. Trwało to może przez dziesięć minut. Później jak patrzyłam na tą kobietę, to już nic do niej nie czułam i ubolewałam nad tym, że taka jest brzydka. Jestem szaloną estetką. Dzisiaj wiem, ze HAARP może wpływać na nasz seks i na preferencje płciowe. Nad tym pracowali już bardzo Niemcy podczas II Wojny Światowej. Jedno jest dla mnie pewne, ze HAARP tworzy dzisiaj te całe rzesze pederastów, lezbijek i pedofilow, żeby osłabic wartość prawidłowej rodziny, a co za tym idzie zmniejszyć ilość rodziców i potomstwa w wielu narodach. HAARP może wpływać na nasze życie płciowe. Możemy czuć nawet bardzo częstą potrzebę współżycia i o niczym innym nie mysleć. Możemy też dzięki HAARP-owi zatracić zupełnie nasze libido. Stosunki mogą być bardzo bolesne i odstraszać. Gama możliwości ingerencji HAARP-a na życie płciowe jest bardzo rożnorodna i bardzo niebezpieczna. Poznałam te możliwości dosyć dobrze. Mogę o nich napisać broszure i opisywać mozliwości na żądanie. Przed HAARP-em jest tylko jedna obrona. Trzeba głośno o tym mówić i znać jego działanie i mozliwości. Domagać się od władz państwowych i lekarzy wyjaśnień w tej sprawie.
TECHNIKA
Zapomniałam sie ustosunkować do inwigilacji ludzi przez tą broń. Istnieje ona też już od dawna, bo każdy człowiek ma w sobie magnes [bioprądy], do którego te promienie mogą trafić. Od wielu lat technika poszła bardzo do przodu i na falach można już przesyłac nawet lasery, nie wspomnę o gazach, zapachach i nawet różnych drobinach, na których czasem można złamać ząb. Przesyłają też tlen, powietrze i roznego rodzaju likwidy, które pompują w ciało. Mnie tak powiększali piersi kilka razy. Mogą też zmieniać skład chemiczny naszego organizmu, bo kiedyś wypływała ze mnie jakaś ciecz w kolorze żywej zieleni, ktorą brudziłam majtki. Kiedyś, jak zacięłam się dosyć głeboko, to z rany leciał mi czarny, gęsty smar. Innym razem, kilka dni mój kał byl zupełnie biały. W każdym razie, ja w swoim organiźmie czułam wielokrotnie jakieś obce substancje chemiczne. Nie jestem pewna, czy nie mogą zmieniać wyników na wszelkich badaniach. W każdym razie moja siostra raz miała widoczny kamień w woreczku zółciowym, a raz nie. Tak się powtarzało kilka razy. Fale te mogą też przesyłać głosy i rózne dzwięki, które nie koniecznie muszą pochodzić z kierunku z którego je słyszymy. Na przyklad, słyszymy obok nas hamujący samochód, a tak naprawde ten samochód mógł zahamować bardzo daleko od nas. Potrafią przenosić dzwięki. Myslę, że potrafią na tych falach przesyłać też prąd czy iskre zapalną. Na tych falach przesyłają też różne obrazy, jakbym patrzyła na telewizję. Tylko kolory byly takie bure, ale na prostokątnym ekraniku. Przesyłają oczywiscie też głos. Potrafią tym głosem tak modulować jakbyś słyszał kogoś dobrze znajomego, kogo poznajesz po głosie. Ten aspekt jest często używany do tego żeby z ludzi zrobić nienormalnych. Oni to teraz nazwali sobie schizofrenią i wszystkich tych ludzi przymusowo leczą jakimiś lekarstwami, bo ludzie słyszą głosy w głowie, czy widzą jakieś obrazy przed oczami. Wiem, że przesyłają też głos bezpośrednio do ucha. W tej chwili ta technika jest na bardzo wysokim poziomie. Co mi się przypomni, to bedę pisała.
SLAD
Ludzi poddaje się różnym testom. Piszą o schizofrenii i jej uleczeniu przez jakieś egzorcyzmy. Do mnie to zupełnie nie trafia, bo niby ich uleczono, najczęściej po to, żeby zamknęli buzie. Nazywa się to zgubieniem śladu. Ja oczywiście nie watpię w to, że wielu ludzi zgłasza jakieś prądy w swoim ciele - o czym zresztą powiedział mi nawet mój lekarz. Robi się wszystko, żeby tych ludzi wprowadzić w błąd i przypisuje się im różne choroby, żeby nie trzeba było wydać swojego sekretu, że przeprowadza się na tych ludziach bezprawnie jakieś badania oraz, że zwyczajnie im się dokucza i nie tylko. Miliony ludzi jest doprowadzanych do choroby i do śmierci. Nikt nie zdaje sobie z tego sprawy, że jego właśnie zaatakował HAARP, bo broń ta jest niewidoczna i niesłyszalna. Czasem tylko może ktoś usłyszeć taki przydzwięk przelatujacego prądu. Wiekszość ludzi nawet nie wie, że taka broń istnieje. Przecież HAARP działa tajnie i nie może garstce ludzi przyznać racji w ich odczuciach i sugestiach. Dlatego trzeba zacząć głośno na ten temat mówić !
CYTAT - 1
Cytat z książki "HAARP BRON OSTATECZNA" - "Nie wszyscy badacze byli profesjonalistami. Jefferey Dalhmer, skazany za seksualny kanibalizm, nie zamierzał zabić żadnej ze swoich ofiar. Usiłował stworzyć przypominającego zombie seksualnego niewolnika, jednak jego eksperymenty, obejmujące głównie wiercenie dziur w głowach i nalewanie przez nie kwasu, były po prostu nieco zbyt okrutne. Niektóre techniki stosowane przez profesjonalistów, szczególnie nazistów, były równie „subtelne". - Mnie jeszcze w głowie dziury nikt nie wywiercił, ale torturują mnie z dużą zaciekłością. Ja rozumiem, że ktoś przeprowadza na mnie bezprawnie eksperymenty, ale ciągłego sprawiania mi bólu nie rozumiem. Przez tyle lat nie pozwalają mi spokojnie w nocy spać. Przez tyle lat grzebią w moim mózgu i w ciele sprawiając mi ból i dyskomfort. Do bestialstwa zaliczam wkładanie innych ludzi we mnie. Ja wiem, że będzie to trudno zrozumieć szerszemu ogółowi, ale jakoś to robią i wtedy człowiek czuje się strasznie. Ma w sobie kogoś, kto ma nawet inna ślinę i oddech, komu czasem śmierdzi bardzo z ust. Często ten ktoś jest tęższy ode mnie więc mnie powiększają. Często nalewają czegoś w moje ciało. Staje się wtedy wiotkie jakieś i powiększa się biust, brzuch , pośladki. Mogą powodować straszne skurcze w nogach i innych częściach ciała, co szczególnie w wodzie może być bardzo niebezpieczne. Powiększyli mi też kostkę jednej nogi. Zresztą przy nogach ostatnio ciągle mi coś robią. Czasami mam bardzo spuchnięte i zdrętwiałe. Bardzo popękały mi wszystkie naczynia. Czasami bardzo boleśnie ściągają mi coś z lewej nogi przez piętę. Wtedy kostka w nodze przybiera normalny kształt, ale za jakiś czas znowu mi do niej coś wciskają, co jest mniej bolesne jak wyciąganie. Mogą też wydłużać i skracać kończyny. Mnie wydłużyli lewą nogę i teraz mam trudności ze staniem w miejscu. Bardzo drętwieją mi ręce w każdej pozycji. Nawet jak jadę samochodem. W łóżku drętwienie łączy się ze strasznym bólem. Mogą też przez dłoń przepuścić prąd. To są ich jakieś ostatnie wymysły. Stosują mi to w sklepie na zakupach. Przepuszczają mi prąd przez palce, kiedy uważają, że nie powinnam czegoś kupować. Wiem, że lekarze od pewnego czasu pacjentów z drętwieniem dłoni kierują na operacje nadgarstków. U nas do tego zabiegu jest kolejka. Podejrzewam, że jest to tylko operacja na zarobek. Tak jak wiele, wiele innych. Są okresowe mody na odpowiednie operacje. Obserwuje to już od lat. Żyję wśród Polonii i widzę, że prawie każdy już był operowany na coś. Przeszli już prawie wszyscy tak modne bajpasy, kolana, nadgarstki, biodra i inne operacje. Wychodzi na to, że wszyscy jesteśmy chorzy na to samo. Rak piersi wykosił z Polonii znaczną część Polek. Teraz jest modny rak krtani i trzustki. Właśnie z tych względów proszę wszystkich o pierwsze pytanie u lekarza o HAARP-a. To jest bardzo poważna sprawa. Znęcają się nad ofiarą na rożne wyrafinowane sposoby. Ofiarą może być każdy zupełnie nieświadomie, bo nie zdaje sobie sprawy z istnienia broni o takich możliwościach.
CYTAT - 2
Cytat z książki HAARP BRON OSTATECZNA - "Doktor George H Eastbrooks [1895-1973], przemawiając jako kierownik wydziału psychologii na Colgate University, powiedział: "Mogę zahipnotyzować dowolnego człowieka bez jego wiedzy i świadomości tak, że popełni zbrodnię przeciwko Stanom Zjednoczonym". Doktor Eastbrooks, w chwili gdy wygłosił to oświadczenie, był jednym z największych autorytetów w dziedzinie hipnozy. Powiedział on też urzędnikom w Waszyngtonie, ze garstka 200 wyszkolonych hipnotyzerów może stworzyć armie podlegających kontroli umysłu członków piątej kolumny w ogarniętej wojną Ameryce." - Napisze teraz moje zdanie na ten temat osiągnięte przez moje doświadczenia i przypuszczenia. Uważam, że takich hipnotyzerów na całym świecie bardzo przybyło. Są to ludzie HAARP-a, którzy działają w celu odwrócenia uwagi od właściwego sprawcy usypiania i penetracji [badania] mózgów w tym czasie. Nic nie wiem na temat hipnozy. Wątpię żeby w ogóle istniała. Wychodzę z założenia, że każdy mi może wmówić co chce jak ja w tym czasie spałam. Jeżeli chodzi o usypianie, to HAARP ma opanowane to wszechstronnie. Może uśpić tak, ze wszystko słyszysz co dookoła się dzieje. W tym czasie możesz mieć nawet marzenia senne. Może cię uśpić natychmiast. Nawet nie zdążysz nic pomyśleć. Może cię uśpić tak twardo, że nawet jak będzie cię ktoś gwałcił, to nie będziesz o tym wiedział, chyba że rozbudzi cię w jakimś stopniu przed zakończeniem seansu, a po przebudzeniu będzie sperma a czasem krew na twoim łóżku. Mogą cię też wozić gdzieś na różne spotkania i w razie czego nie wyprzesz się niczego, bo wszystko jest dokładnie filmowane i nagrywane. Mogą to zrobić z każdym w zależności od potrzeb, nawet politycznych. Mnie też tak kiedyś wywieźli z jednego szpitala do drugiego na jakieś specjalistyczne badania. Tyle mi dali wtedy zapamiętać. Czułam się na drugi dzień bardzo poobijana. Dzięki tym sposobom mogą zarazić cię jakąś chorobą weneryczną i innymi liszajami. Pamiętaj zawsze o tym, że twoją rodzinę mogą uśpić tak, że nikt nic nie usłyszy i o niczym nie będzie wiedział, co dzieje się w Twoim domu. Szczególnie jak masz oddzielną sypialnię. Nie wierze w jakieś rozmowy przeprowadzane podczas snu. Hipnoza została szeroko wprowadzona na Ziemi na użytek HAARP-a. Kiedyś tego nie było. Nawet nagrania nic nie dają, bo oni umieją podkładać twój własny głos. Tego doświadczyłam słuchając głosów przekazywanych przez nich do mojej głowy. Słyszałam nawet głos mojego ojca i osób już nieżyjących, a także moich znajomych. Te sprawy są dosyć trudne do zrozumienia dla ludzi, którzy jeszcze tego nie przeżyli, ale ja o nich pisze po to żeby nie dać zrobić z siebie głupka w razie takiej zaszłości. Mogą też wprowadzić do ludzkiego mózgu komendę "idź" i wtedy taki człowiek idzie tam gdzie oni chcą. Prawdopodobnie dzięki temu ginie tyle ludzi. Nigdy nie wiadomo, co kogo spotka i kiedy jemu dobiorą się do skory. Przeżyłam też śmierć zaaranżowaną przez HAARP. Zostaje bardzo nikła świadomość i nic w Twoim organizmie już nie pracuje. Już się nie ruszysz. Jesteś nieboszczykiem. Czy jest ten stan w jakiś sposób wykorzystywany? Nie wiem. Nie jestem pewna, czy odpowiedni lekarz nie może wypisać aktu zgonu? Myślę, że musi jednak z czymś się wiązać wprowadzanie ludzi w taki stan. Nie jestem pewna, czy nie bawią się ludźmi pod ziemia. To są moje przypuszczenia, ale mowie o nich z przekonaniem i czekam na zmartwychwstanie. Mogą w ten sposób symulować też śmierć kliniczną.
PRZYPADKI
HAARP wywoływał u mnie straszny strach i panikę działając odpowiednio na mój mozg. HAARP może z łatwością zmieniać nastroje człowieka. To dzięki HAARP-owi byłam przez odpowiednie stymulacje pocięta wzdłuż i w szerz. HAARP wkładał mi do gardła odpowiednia barwę głosu i nagłośnienie, dzięki czemu mogłam być śpiewaczką czy piosenkarką pierwszej klasy. Nie wątpię, że korzysta z tego masa tych sławnych i robiących na glosie wspaniałe pieniądze. Połomskiemu np. głos się w ogóle nie starzeje. HAARP już w tej chwili ma prawie nieograniczone możliwości, dlatego tak ważne jest aby przyzwyczaić się pytać o HAARP-a w każdej możliwej sytuacji. Jeżeli cokolwiek Ci się dzieje, to najpierw pomyśl o HAARP-ie. Tak jak dzisiaj: wstawiłam zupę do gotowania. Zaczęła kopcić płyta. Włączyłam wentylator i zaczęło skwierczeć. Zdjęłam garnek z płyty, patrzę a na płycie jest jakiś olej. Umyłam to wszystko. Postawiłam garnek, a historia się powtarza, tylko że obok płyty wypływa jakiś olej na moich oczach. Zdjęłam garnek. Sprawdziłam, że nie jest dziurawy i postawiłam go na płycie z powrotem. Olej już teraz wypływał na kuchenkę. Dopiero jak się zaczęłam śmiać, że do mnie zaczną przyjeżdżać pielgrzymki, żeby to zjawisko oglądać, tak jak do pewnego kościoła na południu naszego stanu. Do tego kościoła jeżdżą pielgrzymki oglądać posążek Matki Boskiej, z której oczu wypływa jakiś olej, który już na rożnych uniwersytetach badali, a ona wciąż płacze olejowymi łzami i ludzie jeżdżą się do niej modlić. Cala sprawa była kilka razy w telewizji. Ja mojej kuchenki do telewizji nie podałam, tylko głośno stwierdziłam, ze HAARP się nudzi i cały proces ustał. Już kiedyś tak miałam, że moja kuchenka na prąd do gotowania działała tylko wtedy, jak leciała woda z kranu. Takich rożnych przypadłości może być setki jeżeli nie tysiące. Pamiętaj więc człowieku, żeby najpierw pomyśleć o HAARP-ie jak cokolwiek Ci się stanie !!!
ZAKONCZENIE
Dzisiaj bardzo mało ludzi wie cokolwiek o broni HAARP. Wiadomości o tej broni docierają do ludzi prawie tylko z "drugiego obiegu". Jeszcze przed rokiem 2000 tych wiadomości było więcej w prasie i w książkach wydawanych na ten temat. Dzisiaj nakłady książek się wyczerpały. Nowych wydawnictwa boja się wydać, bo już dzisiaj wiadomo, ze można to przepłacić życiem czy zdrowiem i że nikomu nie można nic udowodnić. Niektóre organizacje rozmawiają na temat broni HAARP w Unii Europejskiej, ale do publicznej wiadomości przedostaje się na ten temat niewiele albo nic. Nawet ci co wnoszą petycje na rożne fora międzynarodowe nie są w stanie udowodnić pełnego zakresu działania broni HAARP. Z tych wiadomości, które mam, to największą walkę z ta bronią podejmują Rosjanie mimo, że od 1954 roku maja podpisana umowę z USA o tajności najnowszych technologii i kosmosie. Mówią o tym na forum ONZ i w Unii Europejskiej.
Właściciele tej broni dobrze znają ludzką mentalność. Dobrze wiedzą, że człowiek człowiekowi nie wierzy. Dzięki temu działają dziesiątki lat bez żadnej kontroli i bez ludzkich niepokojów. Ludzie nic nie wiedząc o tej broni i nie znając jej możliwości nie czuja niepokoju. Większość ludzi jak nie usłyszy o czymś w telewizji lub nie przeczyta w przysłowiowej "Gazecie Wyborczej", to uważa, ze sprawa nie istnieje. "Nie wiecie, czego nie wiecie".

Każde opisane wyżej działanie HAARP-a mogę rozwinąć na żądanie !

Goska: Rocznik 1951. maryla@iinet.net.au
Zeskanowaną książkę pt. "HAARP bron ostateczna" mogę przesłać przez internet.
PRZYDATNE LINKI
http://www.zwiastun2009.republika.pl
http://www.youtube.com/watch?v=itRs-YNX8MI&feature=related

Film z lat 90-tych nakrecony dla amerykanskiej telewizji. Polskie napisy.

http://www.youtube.com/watch?v=yGZ7Z2LQ7Xc
http://www.youtube.com/watch?v=FU_6f_x4qy8&NR=1
http://www.youtube.com/watch?v=g9WxpB5ekQQ&NR=1
http://www.youtube.com/watch?v=L8SGzdEOObo&NR=1
http://www.youtube.com/watch?v=wpb6JCMZcMQ&NR=1




PAMIETAJMY< TO WSZYSTKO WYGLĄDA ZAWSZE BARDZO NATURALNIE
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ya




Dołączył: 01 Sty 2009
Posty: 1036
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:06, 18 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dotrwałem do tego momentu i wymiękam
Cytat:
Często ostatnio czytam o truciźnie zawartej w papierosach. Sama palę i wiele razy doświadczyłam, jak HAARP przesyła mi do papierosów różne substancje, które czasem powodują prawie natychmiastowe zatrucie organizmu. Każdy papieros z tej samej paczki ma inny smak.


Swoją droga można by poruszyć temat HAARP, wiadomym jest że coś takiego istnieje. Czy ktoś ma jakieś wiarygodne teksty czym właściwie jest i jak działa.
_________________
Kiedy wyeliminuje się wszytko co niemożliwe, cokolwiek pozostanie, choćby nie wiem jak nieprawdopodobne, musi być prawdą."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shinobi




Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 449
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:46, 18 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapytaj Goske Wink lub poszukaj co wypisywala wczesniej, mi juz braknie słów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zibi123




Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 207
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:03, 19 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

eheh no beka temat

BTW shinobi siedzisz na (rule1&2) ?? czy jakimś innym chanie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Norbi




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 694
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:35, 19 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Są entuzjaści Very Happy
Jane Burgermeister w Grypa666:
Cytat:
Nie jestem zadnym ekspertem biofizyki, ale ktos wykwalifikowany w tej dziedzinie zaproponowal, ze nano-czip w szczepionce na “swinska grype” moglby wspoldzialac z metalami ciezkimi* takimi jak rtec czy aluminum, wystepujacymi w tej samej szczepionce w duzych ilosciach, celem zrobienia z twego ciala pewnego rodzaju odbiornika fal elektromagnetycznych. Wysylane w pewnych czestotliwosciach z rozmaiytych punktow (urzadzenia HAARP?), te fale moglyby aktywowac metale ciezkie w twym organizmie, wplywac na jego biochemiczne i fizyczne czesci oraz zmieniac twe emocje. Krotko mowiac, kontrolerzy w WHO czy ONZ mogliby wysylac fale elektromagnetyczne celem wytworzenia masowej agresji, histerii, przygnebienia itd.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
suspenser




Dołączył: 20 Sty 2008
Posty: 669
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:06, 19 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tia mogą to jeszcze zastosować do powiększania kobietom biustów o czym pisała Goska Laughing

Gdy operator systemu będzie jechał na urlop na lazurowe wybrzeże to powiększy w tym rejonie wszystkim laskom, a sobie powiększy ... no wiecie co Laughing
_________________
We wszystkim trzeba mieć umiar ... nawet w umiarze.

Za niezgodność poglądów i działań z własnymi Bimi zmniejsza limity.

Na szczęście kary ta są mniej dotkliwe niż za to samo 30 lat temu.

Pozdrowienia dla oficera prowadzącego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


HAARP - Anglosaska tajemnica
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile