W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Boso przez świat  
Podobne tematy
Wojciech Cejrowski17
Marek Jurek - Cejrowski znowu swoje2bez ocen
Cejrowski o Polsce 11
Cejrowski rezygnuje z polskiego obywatelstwa16bez ocen
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
8 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 4807
Strona: 1, 2   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
DarkRaven




Dołączył: 07 Sty 2009
Posty: 222
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:01, 25 Maj '09   Temat postu: Boso przez swiat Odpowiedz z cytatem

Boso przez swiat - lista odtwarzania
Teamt dla tych ktorzy nie znaja lub z powodu osoby "prowadzacego" nie ogladali. Osoba Wojciecha Cejrowskiego moze byc dla niektorych kontrowersyjna, jednak ten program jest wart obejrzenia. Rewelacyjne materialy z roznych czesci swiata, prosto i czasem zabawnie przedstawione. Warto poswiecic troche czasu na poznanie "3 swiata" choc troche.

Zapewniam ze nie ma "rozbijania kubkow" rodem z "WC kwadransu" Very Happy Za to ciekawa wiedza na temat tamtych stron swiata, ludzi i zycia.
Polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
SugS




Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 77
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:12, 25 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oglądałem ten program właśnie z powodu prowadzącego Smile Fakt faktem , iż jest bardzo ciekawie prowadzony Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Monty




Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 120
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:00, 25 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak bylem maly ogladalem Tony Halika z zona, dopiero teraz Cejrowski stworzyl cos co moze sie z tym rownac... ogladam jak tylko moge..
PS: Cejrowski pisze wspaniale ksiazki o podrozach, cos w stylu boso przez swiat..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:43, 25 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziwne że jeszcze Lara nie wyskoczyła ze swoim antykato ale już niedługo Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:51, 28 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

strona płatna.

cejrowski najlepiej się prezentuje w reklamówkach LPR - widać że jest w swoim żywiole Smile
swoją drogą jeszcze niedawno się zarzekał że wyemigruje do Ekwadoru... niestety kłamał Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
DarkRaven




Dołączył: 07 Sty 2009
Posty: 222
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:02, 28 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Bimi
U mnie wlasnie leci bez oplat. Owszem na itvp chca kasy za np. "Pitbulla" (3pln za odcinek) ale zaskoczylo mnie ze "Boso przez swiat" moge za free ogladac.
http://www.tvp.pl/styl-zycia/podroze/boso-przez-swiat/wideo/amazonka?start_rec=0 dokladnie z tego linka wybieram odcinki i wszystkie dzialaja bez oplat jak w przypadku innych materialow. Nie mam pojecia dlaczego u ciebie jest platne Sad

Hehe, przed prowadzacym ostrzegalem, sam lubie go ogladac bo mozna sie posmiac ... co nie znaczy ze to jakis "guru" dla mnie. Smieszny jest i tyle. Ale ten program mu sie udal, naprawde dobry material o Ameryce Poludniowej.

@Down
No tak, mozliwe ze zagraniczne IP jest inaczej traktowane (to normalnie nacjonalizm Razz ). W sumie nikt nie zglaszal tu problemow, a mysle ze ze 3 osoby weszly na ta strone.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:06, 28 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a u mnie nie - może dlatego ze mam zagraniczne IP
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:07, 28 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no, to chyba już nie będzie więcej odcinków.
http://eurowybory.onet.pl/509,_zawieszen.....tykul.html
Cytat:
Szef Prawicy Rzeczypospolitej Marek Jurek uważa, że zawieszenie emisji programu telewizyjnego znanego podróżnika Wojciecha Cejrowskiego, jest reakcją władz TVP na to, że poparł on jego kandydaturę w wyborach do PE. - Widmo cenzury straszy dziś media publiczne - zaznaczył Jurek.

ale za to teraz może się w pełni poświęcić występom w spotach LPR. kto wie może nawet, mając wgląd od środka w środowisko polskich katofaszystów, będzie mógł kontynuować swój stary program "z kamerą wśród zwierząt" (czy jak mu tam było) Laughing
najlepiej niech się zatrudni w TV TRWAM. jak zacznie opowiadać o patriotyzmie, pedałach czy innych ateistach to niechybnie odbierze TVP sporą część widowni Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
DarkRaven




Dołączył: 07 Sty 2009
Posty: 222
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:27, 28 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawieszenie programu Cejrowskiego napisał:
"Zawieszenie programu Cejrowskiego to próba zastraszenia dziennikarzy"

Szef Prawicy Rzeczypospolitej Marek Jurek uważa, że zawieszenie emisji programu telewizyjnego znanego podróżnika Wojciecha Cejrowskiego, jest reakcją władz TVP na to, że poparł on jego kandydaturę w wyborach do PE. - Widmo cenzury straszy dziś media publiczne - zaznaczył Jurek.
Szef Prawicy Rzeczypospolitej podkreślił na konferencji prasowej, że zawieszenie przez telewizję publiczną emisji programu "Boso przez świat" odbiera jednoznacznie jako próbę zastraszenia dziennikarzy i twórców telewizyjnych. Dodał, że będzie w tej sprawie interweniował.

O zawieszeniu emisji programu Cejrowskiego poinformował w środę wieczorem portal internetowy fronda.pl. Jego zdaniem jest to kara za udział Cejrowskiego w spocie wyborczym Marka Jurka.

- Oczekujemy jak najszybszej reakcji władz telewizji i potwierdzenia, że tego rodzaju szykany nie będą stosowane wobec twórców - podkreślił Jurek.

- To już nie jest sprawa poglądów konserwatywnych czy liberalnych, prawicy, lewicy, to jest sprawa wolności, ponieważ dzisiaj, przy takich praktykach, wolność jest zagrożona. Potem Polacy nie pytają: kto ma rację, ale: kto ma szansę u pana Wijasa czy pana Farfała - powiedział Jurek.

- Państwo powinniście wiedzieć, jakie stosunki panują, jakimi rzeczami zajmują się przedstawiciele mediów państwowych. Traktują te media jako ich własność - podkreślił. Jego zdaniem od początku tej kampanii dochodzi do "aktów cenzorskich".

Zaprotestował także "przeciwko pomijaniu Prawicy Rzeczypospolitej przez kilka instytutów demoskopijnych, w kwestionariuszach sondażowych", które nie wymieniają tej partii w swoich badaniach.

Do czasu nadania depeszy PAP nie uzyskał komentarza TVP.

No i program zdjety ze wzgledu na polityczne przepychanki Sad Szkoda ze takie dobre programy zdejmuja. Pewnie w to miejsce wsadza jakas porabana bande na wrotkach. Po co mamy ogladac "wolnosc" (dla niezorientowanych, Cejrowski czesto podkreslal co mu sie podoba w Ameryce Poludniowej - wolnosc, w wielu zakatkach tego kontynentu prawo jakie my znamy nie istnieje) w niektorych zakatkach Ziemi jak mozna popatrzec na kolejne wymysly naszych "gwiazd" w pogoni za slawa.

P.S.: A propos idotyzmow prawnych. W odcinku o polowaniu na anakondy zwrocil uwage ze weze te sa pod ochrona w Europie gdzie nie wystepuja Razz Na terenach gdzie wystepuja sa zwyklym szkodnikiem ( i mozna na nie polowac )!! Nikt tez nie lasi sie na portfele ze skory anakondy bo to tak jakbysmy sie podniecali wyrobami ze skory np. szczura Very Happy
Sa tez inne przyklady rozwiazan z tamtych terenow (prawa budowlane i inne), ze o braku regulacji ruchem drogowym w takim np. Iquitos nie wspomne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:05, 28 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oglądałem prawie wszystkie odcinki z udziałem Cejrowskiego, ok. 70. nieliczne czekają jeszcze na obejrzenie. Wszystko jest w sieci.

Potwierdzam, że warto je obejrzeć. Są świetne. Można powiedzieć, że Cejrowski przeszedł ogromną przemianę w pozytywnym kierunku.
No może za dużo jak dla mnie wtrąceń, że bozia to, bozia tamto, pan bozia stworzyła ewolucję albo że bozia specjalnie zrobiła kształt kwiatu helikonii podobny do dzioba papugi i tego typu głupie cytaty, które go troszeczkę dyskryminują i ośmieszają jako poważnego badacza.
Ale nie dziwmy mu się. Facet edukował się na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim, musieli mu trochę zryć psychikę tą bozią.
Poza tym jest ok.

Troszkę polałem, po pierwszych odcinkach, bo Cejrowski mówi, że kocha Meksyk za wolność, że nie trzeba płacić podatków, można robić co się chce, nie ma sanepidów itp, nawet za to, że przed kościołem można sobie wywiesić podobizny zbrodniarzy.
A jak Frytkowska ruchała się na antenie, to potraktował ją jak burą sukę. Fajna mi tolerancja dla wolności. Niby sam ceni wolność poglądów i postępowania, ale jak ktoś inny chciał być wolny i robił po swojemu, to jest niedobry.
Może Frytkowska rozumie wolność, przez możliwość dania dupy w TV - miłośnik wolności powinien to zaakceptować, przecież przed dobranocką tego nie puszczali.
Chyba, że była to celowa, reżyserowana akcja dla TV, bo i to by mnie nie zdziwiło.

Trochę mało o narkotykach jak dla mnie, bo wiadomo, że wszystkie plemiona Amazonki ładują ile wlezie, co wlezie, i którędy wlezie. Rzadko o tym wspomina.

Ogólnie bardzo pozytywna ocena, chyba najlepszy z programów tego typu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Flimon




Dołączył: 18 Wrz 2008
Posty: 175
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:05, 28 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AQuatro napisał:

Trochę mało o narkotykach jak dla mnie, bo wiadomo, że wszystkie plemiona Amazonki ładują ile wlezie, co wlezie, i którędy wlezie. Rzadko o tym wspomina.


Gość jest przeciwko wszelkim używkom. Poświęcając im dużo uwagi wypadłby nienaturalnie, ale np. odcinek "Obrzęd żaby" ma 10 min opisu jak indianie się narkotyzują. Oczywiście musiał dopowiedzieć, że to szkodliwe Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aya Sophia




Dołączył: 23 Gru 2008
Posty: 1227
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:10, 28 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Program Cejrowskiego zdjęli z anteny TVN Style i TVP2, na szczęscie...dla jego poglądów politycznych, ssssssą
_________________
"W pozornie beznadziejnej walce, rozwiązanie tych problemów jest proste. Jedyną broń jaką mają przeciwko nam jest ukrywanie przed nami wiedzy. Musicie dużo czytać, by
poznać prawdę i dostrzec korzenie zła"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:14, 28 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chyba nie widzieliście tych spotów
http://www.youtube.com/user/WspolnaEuropa

dla mnie to oczywiste że ktoś kto prowadzi na tyle aktywne życie polityczne nie powinien pracować w tv która określa się jako "niezależna" - szczególnie takiej finansowanej z podatków.
bo może to wykorzystywać do promowania swoich poglądów.
inna kwestia że 90% ludzi pracujących w tvp prowadzi mniej lub bardziej aktywne życie polityczne Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:43, 28 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe czasem sobie myślę że można by było zrobić taki jeden oddzielny kanał dla ekipy rządzącej, tak żeby nikt im nie przeszkadzał a reszta kanałów to już cała reszta i wtedy ludzie mogliby na spokojnie porównać i oceniać sytuację polityczną, ale to byłoby dobre rozw. tylko wtedy gdybyśmy mieli prawdziwą demokrację, a teraz to przecież wiadomo że wszystkie partie to darmozjady korupcja i populiści
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:47, 28 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale jaja,
Cejrowski nisko upadł,
sam porównywał politykę do bagna czy szamba, a tutaj patrzcie.
Jurek nie ma nic - też dobre. Smile

Ale najbardziej podoba mi się jego szacunek do ojca świętego:
Nazywając twarz papieża JPII - ryjem, mam wątpliwości czy to taki katol za jakiego się podaje. Smile

Totalny upadek tego gościa, i zaprzeczenie tego co deklarował, ale program podróżniczy mu się udał, trzeba przyznać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:51, 28 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jakbym za kasę podatnika jeździł po tych wszystkich dżunglach i ćpał ich żaby to też by mi się każdy program udał.
niestety muszę jeździć za swoje Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
DarkRaven




Dołączył: 07 Sty 2009
Posty: 222
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:10, 28 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cenie tylko jego serie "Boso przez swiat" i ubolewam ze to zdjeli. Tu chodzi o naprawde dobry program podrozniczy, a nie kolejne "tance ...". Jak dla mnie taki program moze prowadzic byle kto, wazne zeby bylo tam cos ciekawego mowione i pokazane (a za taki wlasnie ciekawy program ten zdjety).
Jego poglady sa jakie sa, trudno ... ma do tego prawo jak kazdy !!! I czy to sie komus podoba czy nie, jak to w wolnym kraju mowi swoje. Mozna go popierac, sprzeciwic sie czy poprostu olac.
Akurat w tym programie nie "szalal" zbytnio i nie wyklinal od czci i wiary wszystkiego na kazdym kroku, a to ze od czasu podkreslal ze jest "katolem" czy "bozia to..." mozna przelknac. Ciekawe czy znajdzie sie jakis nastepca co zrobi podobny program ... moze Kamel czy inny Ibisz ? [szczerze watpie]

Inna sprawa ze Cejrowskiego jak i innych mozna normalnie wynajac (chociaz on jest na tyle szalony ze chyba nie wszedzie wystapi Smile ) - ten "Jurek" pewnie go poprostu wynajal do kampanii. Zainteresowanym polecam wizyte na JEGO STRONIE, mozna zorganizowac wyklady/odczyty a i do dzungli mozna sie z nim zabrac - kwestia jak zwykle finansowa (ale kto w tym kraju charytatywnie cos robi). Ten czlowiek poprostu ma image i zarabia na tym.

Zaluje ze wywalili z ramowki taki dobry program i moge miec tylko nadzieje ze dadza w zastepstwie cos rownie dobrego, a nie jakies gowno do lansowania upadajacych "gwiazdeczek".

P.S.: @Bimi , on od 10 czy 20 lat tam siedzi w tej Ameryce Poludniowej. Pozatym ma studia jakies i jak wyczytalem "pochlonela go antropologia kultury".
Mysle ze sa 2 opcje:
a) Pierwsze wyjazdy za swoje zeby pozwiedzac czy tez w naukowych (sponsor oplaty wlasne/sponsor uczelnia)
b) Sponsorowala go telewizja
Po tylu latach ma wiedze praktyczna nabyta i moze na wlasna reke robic reportaze, pisac ksiazki itd. ... za to dostaje kase. Nie kazdemu natomiast by sie podobalo takie jezdzenie, nawet za kase podatnika (wbrew pozorom to ryzykowne zajecie, to nie sa "europejskie salony" na jakie wypuszczaja sie nasi politycy).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:18, 28 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

opcja B)
Z tego co się orientuję, to "Boso przez świat" jest Telewizji Polskiej,
To TVP, wszystko opłaciła.
Cejrowski jest tylko odpowiednim "aktorem", z odpowiednim doświadczeniem, nadającym się do tej produkcji, bo wiadomo, że nie wezmą Ibisza, którego przy najbliższej okazji upierdzieli wąż, czy wlezie w mrowisko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:23, 28 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

koleś chyba zaczął swą karierę już za komuny.
po prostu się wstrzelił w nowy system w momencie gdy wszyscy poprzednie tv podróżnicy jak tony halik zaczęli odchodzić w niepamięć.
niestety obiektywnie rzecz biorąc od tamtego czasu, tego typu tematyka zaszła w polskiej tv na psy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
zainteresowany




Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:40, 28 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stanisław Cejrowski Ojciec W.C.

Przez dziesięć lat był menedżerem swojego syna, Wojtka Cejrowskiego (program telewizyjny „WC Kwadrans”)
Tak Wojciech Cejrowski zaistniał, oczywiście to co robi jest jego pasją i głównie dzieki temu jest tam gdzie jest.
Swoją drogą zarąbistego ojca miał W.C.Widziałem go w Iławie na Old Jazz Meeting – Złota Tarka.
_________________
Myśl jest bronią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
DarkRaven




Dołączył: 07 Sty 2009
Posty: 222
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:49, 29 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fanalityk napisał:
odnosnie twojego tematu Boso Przez Swiat..
z mojego IP (czyli usa) dostaje oto taka wiadomosc (ponizej) - spisek normalnie



Acha i mozesz uzywac moich PW (do Ciebie) do wstawienia w temacie/poscie, jako ze ja nie moge..

Kolega @Fanalityk dostaje cos takiego. Przeciez to jest jakies chore, ze ktos laczac sie z innego kraju jest traktowany jak "wrog" i nie moze przegladac materialow. Normalnie cyrk. @Bimi mial placic jakies z kapelusza wziete oplaty techniczne (ciekawe za co mu to wyliczyli), a ten w USA wogole nie moze obejrzec Razz
Czy oni sie boja ze nie daj boze jakis amerykanin obejrzy, cos tam zrozumie z obcego jezyka i mu IQ podskoczy ? Bo nie wiem o co w tym moze chodzic. Przeciez internet powinien byc ponadnarodowym medium, rozumiem Chiny czy Iran (mozna powiedziec rezim), ale ta oaza pokoju i milosci ? Wina pewnie lezy ze strony TVP ... ale Polska to przeciez sojusznik USA, czlonek UE, "swiatelko demokracji wsrod socjalistycznych republik" Razz

No widzicie, W.C nie jest taki pojedynczy. Tata pomogl, telewizja pomogla i jakos to poszlo. Kij z nim, szkoda tylko tego programu, bo to jedno z nielicznych co mu wyszlo naprawde dobrze (ksiazki podobno ma dobre, ale boje sie czytac ze wzgledu na jego poglady).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
the end




Dołączył: 04 Sty 2008
Posty: 264
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:48, 29 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Boso przez świat thumleft

Oglądałem wszystkie odcinki.

Wojtkowi Cejrowskiemu przyświeca chyba jedno hasło jak sądzę:

JEBAĆ POLITYCZNĄ POPRAWNOŚĆ Very Happy
_________________
... ludzi światłych i inteligentnych,
od ludzi prymitywnych i głupich,
odróżnia mądrość, czyli wiedza o
przeszłości ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
neira




Dołączył: 01 Lut 2008
Posty: 190
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:19, 29 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przeciez to jest jakies chore, ze ktos laczac sie z innego kraju jest traktowany jak "wrog" i nie moze przegladac materialow. Normalnie cyrk. @Bimi mial placic jakies z kapelusza wziete oplaty techniczne (ciekawe za co mu to wyliczyli), a ten w USA wogole nie moze obejrzec Razz [/quote]

dziwne, w anglii moge to bez problemu ogladac. ciekawe na jakiej zasadzie o tym decyduja?

a cejrowski, ktory kiedys mnie rozbawial i fajnie sie go czasami ogladalo, ostatnio dziala mi na nerwy. szczegolnie po jego wypowiedziach na kul, ze gejow trzeba tepic i wytykac palcami, i ze u zdrowego mezczyzny homoseksualisci i grzech sodomii wzbudza obrzydzenie.
wczesniej mowil ze kazda aborcja [kazda, bez wyjatku] to morderstwo z zimna krwia. a wczoraj w rzeczpospolitej twierdzil, ze
Cytat:
Po występie w spocie wyborczym stracił pan program w telewizji. Opłacało się ryzykować?

W obronie życia warto stracić własne. Cóż więc znaczy program telewizyjny, jeśli zabijane są tysiące dzieci nienarodzonych.

Jeśli lista partyjna Prawicy Rzeczypospolitej nie uzyska wystarczającej liczby głosów, to Marek Jurek nie zdobędzie mandatu.

Nie zdobędzie i co z tego? W obronie życia występuje się niekoniecznie po to, by odnieść zwycięstwo. Święty Maksymilian Kolbe też przegrał. Tu chodzi o znak sprzeciwu, o wskazanie na to, co jest wartością, a nie o zwycięstwo jako takie.




nawet jesli uznam, ze jego dzialalnosc podroznicza jest fascynujaca, to jego poglady mi nie odpowiadaja. a nie umiem go ogladac i nie myslec o tym jakie ma przekonania i jakie bzdury wygaduje czasami.

http://www.rp.pl/artykul/293105,312283_C.....bych_.html
_________________
www.varia.pinger.pl

Prawda jest dziwniejsza od fikcji, a to dlatego, że fikcja musi być prawdopodobna. Prawda - nie.
— Mark Twain
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
YELONKY




Dołączył: 13 Maj 2009
Posty: 61
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:14, 29 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cejrowski wylatuje z 3-ki.

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1.....rojki.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
neira




Dołączył: 01 Lut 2008
Posty: 190
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:17, 29 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

on jeszcze prowadzi jakis program w tvn style
_________________
www.varia.pinger.pl

Prawda jest dziwniejsza od fikcji, a to dlatego, że fikcja musi być prawdopodobna. Prawda - nie.
— Mark Twain
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2   » 
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Boso przez świat
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile