W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Cejrowski o Polsce   
Podobne tematy
Wojciech Cejrowski17
Marek Jurek - Cejrowski znowu swoje2bez ocen
Boso przez świat36
Cejrowski rezygnuje z polskiego obywatelstwa16bez ocen
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
9 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Odsłon: 2365
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Waldek




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 1253
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:32, 29 Gru '08   Temat postu: Cejrowski o Polsce Odpowiedz z cytatem

Polsko moja Matko dlaczego mnie znów zdradziłaś? W.Cejrowski

thumright
_________________
Waldek1984.info
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kabul14




Dołączył: 26 Sty 2008
Posty: 131
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:41, 29 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

thumright
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Millais




Dołączył: 06 Gru 2007
Posty: 291
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:54, 29 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Thumb down



cejrowski pasuje tu jak mucha na gównie.


Znów bezdennie głupie videoprezentacje nie wiadomo czemu służące. Ludzie jak wam się tak strasznie nudzi to może zamiast spędzać czas na "ubieraniu" polityków w hitlerowskie mundury może potłumaczyli byście jakieś zachodnie ciekawe teksty.... nie wiem.... zróbcie coś pożytecznego bo się forum na prawdę w gównoprawdę zmienia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FreeG




Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 387
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:40, 29 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wklejanie podobnych filmów tylko upolitycznia i ośmiesza forum. Trzeba się poważnie zastanowić - czy jesteśmy ponad wszelkimi, sztucznymi podziałami i próbujemy zachęcić do takiego właśnie stanowiska jak najwięcej osób, czy wpisujemy się w konkretny i zamknięty światopogląd. Cejrowski jest dla mnie od lat uosobieniem głupoty, zawziętości i paranoi, dlatego jestem pewien, że jeśli wszedłbym tu przypadkiem i nie wiedział, że strona jest warta uwagi, opuściłbym ją jak najszybciej. Znajdźmy wspólny punkt widzenia i na nim się skupmy, bo tracimy potencjalnych pomocników.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kabul14




Dołączył: 26 Sty 2008
Posty: 131
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:22, 29 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<zalamka>
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
qweq3




Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 83
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:19, 08 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

FreeG napisał:
Wklejanie podobnych filmów tylko upolitycznia i ośmiesza forum. Trzeba się poważnie zastanowić - czy jesteśmy ponad wszelkimi, sztucznymi podziałami i próbujemy zachęcić do takiego właśnie stanowiska jak najwięcej osób, czy wpisujemy się w konkretny i zamknięty światopogląd. Cejrowski jest dla mnie od lat uosobieniem głupoty, zawziętości i paranoi, dlatego jestem pewien, że jeśli wszedłbym tu przypadkiem i nie wiedział, że strona jest warta uwagi, opuściłbym ją jak najszybciej. Znajdźmy wspólny punkt widzenia i na nim się skupmy, bo tracimy potencjalnych pomocników.




Jakbys go znal to bys wiedzial, ze on tematow politycznych nie porusza, wiec nie wiem co z tym upolitycznianiem.

Cejrowski to spoko gosc. Wolnosciowiec. Uosobienie glupoty? Przyklad?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Naznaczony




Dołączył: 08 Sty 2009
Posty: 655
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:48, 09 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://pl.youtube.com/watch?v=fibsuhtl4zc ... ta, zajebsitym jest gościem, szcególnie jak będąc wsród Indian, lub afrkańskich plemion śmieje się z nich i rzuca hasłą typu "baba luda..." wydaje mi się że on posród nich czuje się kimś lepszym,a resztę uważa za błądzących. Cejrowski jest ograniczony, nie wolny Wink daleko mu do Tonego Halika
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JackBlood




Dołączył: 15 Sie 2007
Posty: 1071
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:30, 09 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Raz po raz na forum czytam wypowiedzi typu "forum schodzi na..."...
Nie Panowie i Panie. Forum nigdzie nie schodzi. Forum nie istnieje w formie fizycznej, a tym bardziej nie ma żadnych możliwości przemieszczania się ani w górę, ani w dół (ani też na boki).
co innego forumowicze. Każdy forumowicz ma nóżki, ma rączki, a końcach rączek paluszki którymi wystukuje różne myśli, które później inni forumowicze odszyfrowują, analizują i się zgadzają lub nie.
I w tym miejscu da się zauważyć wyraźny schemat - "forum schodzi na..." zawsze w tedy gdy forumowicz nie zgadza się z tym co właśnie przeczytał/obejrzał/wysłuchał na forum. Celem forum jest dawanie w miarę swobodnej możliwości wyrażania swoich opinii na tematy które w mediach są przedstawiane zawsze z jednej strony medalu. To arena na której toczy się walka na argumenty. Jeżeli ktoś chce by z jego sposobem myślenia zgadzało się więcej ludzi (lub nawet całe forum) musi postawić tezę i bardzo dobrze władać sztuką argumentacji by do niej przekonać pozostałych. Napisanie:
Cytat:
Znajdźmy wspólny punkt widzenia i na nim się skupmy, bo tracimy potencjalnych pomocników.
to niestety (wiem z doświadczenia) stanowczo za mało by zmobilizować wokół swoich idei (nawet bardzo dobrych) większe grono aktywistów.

I przyjmijcie do serca maksymę Woltera:
"Nie zgadzam się z tobą ale oddam życie byś mógł to powiedzieć"
Tak długo jak ta maksyma funkcjonuje tak długo forum nigdzie nie zejdzie. To forumowicze się poruszają nie forum.
_________________
"Jeden człowiek nie zmieni świata, ale jeden człowiek może przekazać informację która zmieni świat." David Icke
www.infowars.patrz.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyspa




Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 1242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:37, 09 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Millais: akurat mucha na gównie pasuje : P
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Waldek




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 1253
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:25, 15 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem


_________________
Waldek1984.info
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Upierz




Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 68
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:16, 17 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Naznaczony napisał:
http://pl.youtube.com/watch?v=fibsuhtl4zc ... ta, zajebsitym jest gościem, szcególnie jak będąc wsród Indian, lub afrkańskich plemion śmieje się z nich i rzuca hasłą typu "baba luda..." wydaje mi się że on posród nich czuje się kimś lepszym,a resztę uważa za błądzących. Cejrowski jest ograniczony, nie wolny Wink daleko mu do Tonego Halika


tyś za to wolny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Provesor




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 13
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:36, 25 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście nie ma tych filmików na YT już... Jak zwykle nasze piękne telewizje się dopier****lą do tego i każą usuwać z neta :/
_________________
Gdyby mi się chciało tak jak mi się nie chce...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Cejrowski o Polsce
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile