W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
zmieniające się oczy  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
8 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Śmietnik Odsłon: 20162
Strona:  «   1, 2 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dryp




Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 103
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:11, 25 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie oszukujmy się, ostatnio oglądałem filmik na yt zupelnie nie związany z tematem i ten sam efekt się u ludzi pojawiał. To jest w 99% wina słabej jakości i kompresji obrazu i błędów jakie tam sie pojawiają. Ale co ciekawe ten gościu z dailymotion mówi całkiem ciekawie i wiarygodnie, więc chyba nie byłby podstępnym reptilianem?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aiedail




Dołączył: 03 Mar 2009
Posty: 361
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:47, 25 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedyś oglądałem takie filmiki ale to po prostu, jak napisał przedmówca, niska jakoś kompresji. Jak ktoś zna się trochę na obróbce video wie o co chodzi Smile Chodzi pewnie o tzw. klatki kluczowe i śledzenie pikseli. Takie zabiegi są stosowane by zmniejszyć rozmiar pliku video.

Zapewne te same filmy przed kompresją, nagrane na taśmach, w wysokiej rozdzielczości nie mają w sobie nic ciekawego i niezwykłego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
astrit




Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 940
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:59, 25 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak można to zrobić w fotoshopie a później przerzucić do flasha i tam wszystko ustawić na nowo na listwie czasowej włączają odpowiednią animacje, jak ktoś wie o czym mówię Smile
_________________
nie konwersuje z babochłopami.

*miarą twojej wiedzy jest zasięg twojej intuicji* astrit
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PrawdoWyszukiwato




Dołączył: 28 Kwi 2009
Posty: 183
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:20, 25 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę że sie mylicie z tą jakością, ale co to ma do tego. Wysłałem wiadomość do tego użtykownika czy ma pełną wersje tych faktów. No oczywiście da się to zrobić to w programach video.



Na tym filmie też widac te motywy z oczami tak jak na wyżej wymienionych, Autor który wrzucał nie miał na myśli jego oczów tylko to że mucha jakaś przeszkadzała to nie robił nic z tym video a pewnie przerobił to z orginała w najprostszym programie czyli media move maker a tam są słabe kodeki.

Pamiętam jak oglądałem kiedyś te filmiki co są w/w i na nastepny dzien leciał program co z tą polska i też coś było nie tak z jego oczyma.


Dryp jak możesz to podaj te filmy tutaj co oglądałeś z tymi samymi efektami u ludzi : ] No chodzi ci o to jaką kamerą nagrywają w studiu czy jaką typy wrzucją na youtube ?

Cytat:
Dryp napisał:
Ale co ciekawe ten gościu z dailymotion mówi całkiem ciekawie i wiarygodnie, więc chyba nie byłby podstępnym reptilianem?


Czy wiesz w ogóle o czym on mówi ? jak wiesz to dobrze, a jak nie wiesz to też dobrze. ( Nawija o reptilianach itp )
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FreeG




Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 387
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:21, 25 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aiedail napisał:
Jak ktoś zna się trochę na obróbce video wie o co chodzi Smile Chodzi pewnie o tzw. klatki kluczowe i śledzenie pikseli.

Ale jak ktoś się nie zna i jest po prostu tak głupi, by pomyśleć, że to w jakiś sposób prawdopodobne, to się jara publicznie jakimiś jaszczurkami ukrytymi w ludzkich ciałach i ośmiesza siebie i całą resztę.

To jest tak głupie, że słów nie znajduję. Istnienie innych form życia jest pewnikiem. Nawet funkcjonowanie ich na ziemi mogę uznać za prawdopodobne, ale ludzi sądzących, że "przyłapali" tych obcych, bo na filmie zobaczyli diabelskie oczy u prowadzącego, a z tego powodu uważają go za gada w przebraniu, uznaję za idiotów.

To jest właśnie paranoja. Jak ktoś nie posiada zdrowego rozsądku i weźmie się za światowe spiski. Wtedy nie potrafi się zatrzymać na elicie i brnie w jakieś jaszczurkowe gówno.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
redmuluc




Dołączył: 08 Wrz 2008
Posty: 462
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:05, 26 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Umieściłem link do ciągnięcia materiałów które znikają z YT.
Bardzo dobrej jakości, dotyczy to dwóch osób.
US Homeland Security Secretary Michael Chertoff oraz Rudolph Giuliani, dlaczego nikt tego nie skomentuje ?

Cytat:
To jest tak głupie, że słów nie znajduję. Istnienie innych form życia jest pewnikiem. Nawet funkcjonowanie ich na ziemi mogę uznać za prawdopodobne, ale ludzi sądzących, że "przyłapali" tych obcych, bo na filmie zobaczyli diabelskie oczy u prowadzącego, a z tego powodu uważają go za gada w przebraniu, uznaję za idiotów.


To tylko bardzo ciekawe zjawisko, jednak sam uwierzę jak zobaczę, osobiście nie widzę w tym nic głupiego...jest to po prostu zbyt - oczywiste i niezgodne z naszą codziennością aby w to uwierzyć. Jest to innymi słowy - niestrawne. Niestrawne ale możliwe z genetycznego punktu widzenia. Niemożliwe to jest co najwyżej do zaakceptowania, ale nie jako zjawisko.
I nie mówimy tu o "gadach" ale o genetycznych hybrydach, znaczna różnica.
Czy jest to prawdziwe - tego staramy się dowiedzieć. Jarać to można szlugi Cool.

Cytat:
To jest właśnie paranoja. Jak ktoś nie posiada zdrowego rozsądku i weźmie się za światowe spiski. Wtedy nie potrafi się zatrzymać na elicie i brnie w jakieś jaszczurkowe gówno.


Tak jest to paranoja, a temat to brnięcie w jaszczurowe gówno i siedzimy w nim po same uszy od tysięcy lat.
Oni nie mieli video, starożytni radzili sobie tak...takich wizerunków są tysiące.
Starożytni "fani photoshopa a później przerzucali to na wazy."


Te największe tajemnice są ukryte w głębokim mroku. Filmy video tego nie ujawnią, potrzeba czegoś więcej. Film to tylko film i nieważne jaki zawsze można go sfałszować, to tylko piksele. Wiem o tym doskonale.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fanalityk




Dołączył: 04 Paź 2008
Posty: 517
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:47, 26 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czyz R. Reagan nie powiedzial cyt. ".. czyz oni (obcy) nie sa juz posrod nas.."
Mysle ze to wazne stwierdzenie..
Mysle ze okolo 2% populacji, to Human (Hu - waz, Man - czlowiek) a reszta to Man (prawdziwi ludzie).
Zwroccie na to uwage
Human i Man, oznacza niby to samo.
Humankind i Mankind. Bardzo dziwne miec dwa wyrazy oznaczajace DOKLADNIE to samo (wg definicji), chyba ze nie sa DOKLADNIE te same. Byc moze roznica jest niewielka, w koncu wygladaja jak my.
Uwazam, ze jesli szukac roznic pomiedzy rasami, to przedewszystkim te roznice mozna znalezc w oczach.
Jezeli sa z innej planety (tzn. geny itd.), raczej na pewno o innej atmosferze (byc moze roznica niewielka), to
oczy beda inne, dlatego ze jest roznica w swietle.

Takie dywagacje...
_________________
www.DavidIcke.pl
"Nasze poglady sa wyuczone, co nie znaczy ze sa prawdziwe.." Bill Hicks
Wiara to Ja, a Wiedza to moj Miecz.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
PrawdoWyszukiwato




Dołączył: 28 Kwi 2009
Posty: 183
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:44, 26 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
FreegG napisał
Ale jak ktoś się nie zna i jest po prostu tak głupi, by pomyśleć, że to w jakiś sposób prawdopodobne, to się jara publicznie jakimiś jaszczurkami ukrytymi w ludzkich ciałach i ośmiesza siebie i całą resztę.

To jest właśnie paranoja. Jak ktoś nie posiada zdrowego rozsądku i weźmie się za światowe spiski. Wtedy nie potrafi się zatrzymać na elicie i brnie w jakieś jaszczurkowe gówno.



Hahaha zapamiętaj jedno Ani Ja ani Wyspa ani redmuluc ani Astre Occlu Nie powiedzieli że filmiki które daliśmy ze zmieniającymi sie oczyma to reptilianie. Autor dał tytuł "Zmieniające się oczy" To że filmiki niektóre maja nazwe reptilian to żaden użytkownik w/w nie powiedział ze to reptilianie poraz kolejny . Pierwszy który to powiedział był detro, a FreeG czyli ty coś bajerowałeś i nam wmawiasz że tak myślimy i tak powiedzieliśmy, hahaha. " Reptylianie nie istnieją, mówi ę w a.m, je#stem teg$o p*ewien, nie wierzcie tym filmom.

W tym temacie nie widziałem nikogo aby ktoś się jarał publicznie i nikt oprócz (dla mnie) ciebie się ośmieszał.

To mówisz że david icke nie może się zatrzymać i brnie w jakieś jaszczurkowe gówno, Chyba david dobrze wie co robi. No i gitara dla ciebie to paranoja. Sądzę że przeczytałeś parę komentarzy kogoś pod jego filmami jak gada o gadach czy czymś tym podonmy i stwierdziles że to nie możliwe z tymi jaszczurkami.

Jak se chcesz to poczytaj wiadomości o tym za i przeciw. Każda historia z byle czego by się nie wzieła

Już nie przeczytam żadnych syfów co tu piszesz.

________________________________________________________________

Ten filmik co dałeś Astre Occlu jest mocny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FreeG




Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 387
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:48, 26 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PrawdoWyszukiwatornikowak napisał:
Już nie przeczytam żadnych syfów co tu piszesz.
Trudno, płakać nie będę. Powiem tylko, że za szybko oceniasz ludzi, a burzysz się jak bachor, zamiast spróbować podyskutować na poziomie.

Niektórzy po poznaniu rąbka tajemnicy doznali jakiegoś niesamowitego szoku. W głowie im się poprzewracało i stwierdzili, iż świat jest tak zakłamany, że wszystko jest możliwe. Żyjąc według tej zasady, im większą bzdurę znajdą, tym mocniej w nią wierzą.

PrawdoWyszukiwatornikowak napisał:
Pierwszy który to powiedział był detro, a FreeG czyli ty coś bajerowałeś i nam wmawiasz że tak myślimy i tak powiedzieliśmy
A przepraszam, oczywiście nie mieliście na myśli reptylian, ale nową funkcję w programach do obróbki wideo... A może chodziło o szatana? Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PrawdoWyszukiwato




Dołączył: 28 Kwi 2009
Posty: 183
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:55, 02 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prezydent Aleksander Kwaśniewski DIABELSKIE OCZY President of Poland reptilian devils Eyes 666 EVIL

100% autentyczne nagranie, kamerą prosto z telewizora, program "Wydarzenia Dnia" - tv puls. Oglądając to powaliło mnie z nóg i złapałem za kamerę, w tych wszystkich filmach w internecie jednak coś jest!!! Nie znam żadnych programów do sztuczek graficznych, nic takiego nie używałem, 100% fotoshop FREE! Przerażające! No chyba że to wirus z Filipin!




tutaj ktoś świetnie przeanalizował to wideo:



Nie mój film nie mój opis
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aro_klb




Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 1484
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:18, 03 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To już wiadomo kto stoi na czele iluminatów

David Icke też tak sądzi??
W każdej historyjce może być ziarenko prawdy!
_________________
Jestem pisowskim aparatczykiem z małym penisikiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kondrix




Dołączył: 14 Cze 2008
Posty: 205
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:36, 04 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyna z filmu nie jest zrobiona w photoshopie, jej źrenice nie są efektem błędu kompresji.

Zwróćcie uwagę na
a) sposób i częstość oblizywania warg,
b) kształt źrenic. (kot - półokrągłe, na filmikach - prawie proste)

W filmach youtube można zauważyć również inne prawidłowości, np.: zmiany najczęściej pojawiają się pod wpływem zdenerwowania albo stresu.

Niektórzy twierdzą, że jest metoda na "zmuszenie", reptilian do zmiany kształtu: trzy głębokie wdechy podczas których wyobrażamy sobie napełnianie się miłością, wydech - wyobrażamy sobie przekazywanie/oddawanie miłości do naszego celu.

Widzę, że temat jest w koszu, gdyby była to pierwsza rzecz na drodze mojego oświecenia zapewne popukałbym się w czoło, może to dobre miejsce. Dla tych którzy są zainteresowani tematem, stawiam pytanie: jeśli odrzucimy strach, śmieszność co pozostaje?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Kacper




Dołączył: 03 Lis 2007
Posty: 808
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:52, 04 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W moim mieście dosyć często spotykam chłopaka, który ma perfekcyjnie "kocie oczy", ma około 20 lat. Nigdy nie próbowałem go zapytać o jego źrenice ponieważ go nie znam, ale daję głowę, że nie jest reptylianem. Gdybym kiedyś przypadkowo się z nim zapoznał obiecuję wam, że zrobię sobie z nim zdjęcie i wkleję n forum Smile Na dowód, że mówię prawdę. No i oczywiście opiszę co mu jest. Zadziwiający widok patrzeć takiemu człowiekowi w oczy na żywo, raz podał mi bilet w autobusie za który zapłaciłem i zapomniałem odebrać. Nie wygląda to jak jakiś defekt oka ale jak prawdziwe kocie oczy. Podejrzewam, że kolory tęczówki u góry i u dołu są czarne, im bliżej białka tym węższy "artefakt". Oprócz tego nie zauważyłem u chłopaka niczego dziwnego. To tak w formie ciekawostki.

Także potwierdzam występowanie kocich źrenic u ludzi Smile

http://pl.wikipedia.org/wiki/Zespół_kociego_oka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
85r




Dołączył: 22 Sie 2009
Posty: 476
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:27, 04 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można to sprawdzić trzeba znaleźć jakiegoś reptiliano-człowieka i mu zrobić sekcje, ktoś chętny? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:22, 04 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kondrix napisał:
Dziewczyna z filmu nie jest zrobiona w photoshopie, jej źrenice nie są efektem błędu kompresji.

znaczy jest jaszczurką. a jakby miała źrenice w kształcie swastyki to byłaby jaszczurką - potomkiem hitlera... Laughing

naiwność niektórych ludzi mnie powala.
słyszałeś kiedyś o soczewkach kontaktowych?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Prrivan




Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 1832
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:28, 05 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałbym-oczywiście teoretycznie Bimi Laughing -nadmienić że zakładanie że wszyscy shapeshifterzy to reptyle i wrogowie ludzkości jest błędne,zapraszam do zaznajomienia się miedzy innymi z poniższym tematem...

viewtopic.php?t=4389
oraz z
http://www.geocities.com/rainforest/canopy/1927/greenspiral/resource.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:40, 05 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

shapeshifterzy - ja pierdole, ile wy macie lat?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Prrivan




Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 1832
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:51, 05 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odwróćmy temat Bimi-podaj mi jeden dowód na ich nieistnienie Smile

Ale dowód,nie własne przemyślenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:10, 05 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie mam najmniejszego zamiaru szukać ci dowodów na nieistnienie sierotki marysi i 40 krasnoludków.
ja już dano wyrosłem z piaskownicy - mam bardziej namacalne kwestie do roztrząsania niż 'jak realny jest scenariusz kolejnego amerykańskiego komiksu?'

zabawianie się w jaszczurki to dziecinada na miarę podniecania się japońskimi bajkami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Prrivan




Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 1832
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:22, 05 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do sierotki,pozwól że wyprowadzę cię z błędu:

http://pl.wikipedia.org/wiki/O_krasnoludkach_i_sierotce_Marysi

Cytat:

O krasnoludkach i o sierotce Marysi - polska baśń napisana przez Marię Konopnicką.

Na baśń składa się kilka równoległych wątków:

* pobyt krasnoludków poza ich królestwem, w świecie ludzi;
* dzieje sierotki Marysi;
* przypadki Koszałka-Opałka.

Na podstawie książki powstała bajka muzyczna pod tym samym tytułem oraz film "Marysia i krasnoludki", z 1960 roku, z Małgorzatą Piekarską w roli tytułowej.


Skoro masz inne kwestie do roztrząsania to co jeszcze robisz odpisując w tym temacie który bądź co bądź i tak trafił do śmietnika?

Może chęć postawienia na swoim nawet nie posiadając żadnych argumentów,
byle tylko mieć ostatnie słowo,co?

Ale spokojnie,nie mam zamiaru cię przekonywać.Nie wierzysz-twoja sprawa,wierzysz-też twoja sprawa...i tak dalej,i tak dalej...tyle że jesli teoretycznie te cosie istnieją to mają głęboko w dupie że nie wierzysz w ich istnienie i nie znikną kiedy zawołasz do ignorowania postów na ich temat.czy gdybym ogłosił że Bimi tak naprawdę nie istnieje i jest wynikiem zbiorowej halucynacji opartej na balonie meteo oświetlonym przez gaz bagienny odbity od powierzchni Wenus to przestałbyś pisać na forum?

Laughing

A,jeszcze jedno.Uzbierało się trochę filmów dokumentujących dziwne rzeczy dziejące się z oczami pewnych wysoko postawionych ludzi,i u wszystkich te dziwne dziwności wyglądają tak samo-czy to znaczy że oni wszyscy noszą ten sam model szkieł kontaktowych?

Ach tak,Bimi ma wytłumaczenie-to światowy spisek optyków!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:36, 05 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prrivan, potrafisz znaleźć ciekawe newsy, ale czasem jak już coś przyjebiesz to człowiek zaczyna powoli czytać litery w pasku adresu, czy aby przypadkiem mu się adres strony źle nie wpisał.

Więc teraz będziesz udowadniał fakt istnienia krasnoludków argumentując, że za konopnickiej nie mieli jeszcze soczewek kontaktowych ze wzorkami?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Śmietnik Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


zmieniające się oczy
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile