W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Zredukować Populację  
Podobne tematy
Bill Gates - Celem szczepionek jest depopulacja30
Przeludnienie na Ziemii? 39
Overpopulation is a myth16
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
8 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 3577
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3486
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:49, 25 Maj '09   Temat postu: Zredukować Populację Odpowiedz z cytatem

1 źródło
Tajny klub miliarderów chce zmniejszyć liczbę ludzi na Ziemi
miliarder | klub | rockefeller | gates | buffet | winfrey


Przeludnienie uznano za największy z problemów.

Najbogatsi Amerykanie skupieni w nieformalnej organizacji

filantropów, zwanej Good Club, spotkali się z inicjatywy Billa Gatesa. Każdy w 15-minutowym wystąpieniu miał opowiadać o, według niego (lub niej, bo była tam i Oprah Winfrey), problemach świata. Konkluzją było to, że największym problemem jest właśnie przeludnienie.

Ze spotkania wypłynęła informacja

, że zebrani zgodzili się z opinią Gatesa, który promuje tezę, iż jeśli ograniczy się biedę i uwolni od chorób, jak malaria, kolejne pokolenia będą miały mniej dzieci.

Wśród zebranych mieli być ponoć David Rockefeller Jr., Warren Buffet, George Soros, Michael Bloomberg, Ted Turner oraz wspomnieni już Gates i Winfrey - wylicza "The Times".

Spotkanie "Klubu" odbyło się 5

maja w domu sir Paula Nurse, brytyjskiego noblisty, biochemika i dziekana prywatnej uczelni imienia Rockefellerów.

Stacy Palmer z pisma "Chronicle of Philantrophy" twierdzi, że to spotkanie bez precedensu.

O tego typu spotkaniach dowiadujemy się, jeżeli w ogóle, to przypadkiem. Ci ludzie dość często mówią na temat pomocy innym i biedy, ale w tym przypadku to coś innego. Być może nie chcą być widziani jako autorzy globalnego spisku - tłumaczy.

JS

http://www.sfora.pl/Tajny-klub-miliarder.....iemi-a6935

Ja nie widze tego przeludnienia i nie wierze mediom w podawane ilosci ludnosci na Ziemi.
Jak to sie dzieje, ze 1979 roku w Polsce bylo 34 miliony 698 tys. Polakow, a w 1989 roku okrzyknieto, ze Polska jest 38-mio milionowym Narodem skoro miliony ludzi opuscily Polske na poczatku lat 80-tych. Teraz tez z Polski wyjechalo kilka milionow ludzi za praca, a media krzycza o 40-to milionowym Narodzie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adgolek




Dołączył: 16 Paź 2008
Posty: 435
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:34, 25 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ten sam temat opisała "rzepa" - http://www.rp.pl/artykul/9102,310231.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jordii




Dołączył: 09 Mar 2009
Posty: 701
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:21, 25 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. czy przeludnienie jest? - raczej nie w polsce, ale ogolnie na świecie przychylam się do poglądu, że jest
2. czy zmniejszenie przeludnienia to coś złego? - moim zdaniem nie. należy pamiętać, że najwięcej osób rodzi się w totalnej nędzy. to jeden człowiek więcej, którego szanse na godne życie są mniejsze, to jeden człowiek, który najprawdopodobniej nigdy nie skończy jakiejkolwiek szkoły, któremu jakikolwiek fanatyk religijny łatwo zrobi sieczkę z mózgu.
3. czy teza bila gatesa jest prawdziwa?
Cytat:
Ze spotkania wypłynęła informacja, że zebrani zgodzili się z opinią Gatesa, który promuje tezę, iż jeśli ograniczy się biedę i uwolni od chorób, jak malaria, kolejne pokolenia będą miały mniej dzieci.
- uważam, że tak. Wraz z postępującym dobrobytem ludzie mają mniej dzieci. Wcześniej, gdy co drugie dziecko umierało, szanse aby któreś przeżyło, wzrastały oczywiście wraz z liczbą. Jedynym ubezpieczeniem emerytalnym były właśnie dzieci. Jest mnóstwo czynników, które wraz z lepszą sytuacją, wpływają na racjonalne zachowanie i zmniejszenie ilości dzieci.

A teraz do wszystkich zwolenników duuużej gromadki dzieciaków. Ja kocham dzieci i jestem jak najbardziej liczną rodziną. Niestety tak się składa, że licznych normalnych rodzin spotkałem w moim życiu bardzo niewiele. (życzę sobie aby to się kiedyś zmieniło). Natomiast większość rodzin wielodzietnych, z którymi miałem do czynienia, to rodziny w pewien sposób chore. Możnaby nawet rzec patologiczne. (mówię oczywiście o własnych obserwacjach, a nie danych, choć mam wrażenie, że jeśli się poszuka danych, to potwierdzą one moje przeczucia).
Spójrzcie na Słowację, Rumunię, Węgry i na populację cyganów, spójrzcie na Francję i na nieykształconą arabską populację u nich, spójrzcie na Niemcy i na niewykształconą "mniejszosć" turecką, spójrzcie na polskie rodziny, w których alkohol dyktuje porządek dnia. Wiem, że generalizuję, ale nie mogę oprzeć się wrażeniu, że dostrzegalny jest pewien schemat, pewna zależność (która na szczęście nie zawsze jest prawdą, ale niestety...zaryzykuję, w 90% przypadków się sprawdza): biedota, ciemnota, głupota i fanatyzm.

Dlatego pytam się co jest złego w tym, aby poprawić ludziom byt i pozwolić im wybrać, czy chcą nadal rozmnażać się jak króliki, czy też nie?
_________________
www.demokracjabezposrednia.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Leech




Dołączył: 03 Paź 2007
Posty: 289
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:22, 25 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://biznes.onet.pl/0,1976845,wiadomosci.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3486
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:11, 25 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobry artykul na temat redukcji populacji. Prosze przeczytac.

http://www.instytutschillera.org/biul/2000/00biul29.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wld




Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 1104
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:55, 26 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie trzeba byc biologiem, mysliwym lub naukowcem, zeby wiedziec do czego prowadzi niekontrolowany rozrost populacji jakiegos gatunku. Akurat nasz gatunek najbardziej obciaza Ziemie i ma najwieksze potrzeby. Zmniejszenie liczby ludzi lub chociaz zahamowanie wzrostu lezy w ogolnym interesie. Kolderka robi sie za krotka, wiec bedziemy o nia walczyc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agent70




Dołączył: 20 Lis 2008
Posty: 116
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:33, 27 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O dziwo mówili o tym w wiadomościach, ale nie TVP czy Polsat, ale TV TRWAM...Shocked
Dziwi mnie czasem, że "taka" telewizja mówi czasem więcej, niż "zwykłe media" pomimo rozgłosu wokół niej... Embarassed Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agent70




Dołączył: 20 Lis 2008
Posty: 116
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:46, 27 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wld napisał:
Nie trzeba byc biologiem, mysliwym lub naukowcem, zeby wiedziec do czego prowadzi niekontrolowany rozrost populacji jakiegos gatunku. Akurat nasz gatunek najbardziej obciaza Ziemie i ma najwieksze potrzeby. Zmniejszenie liczby ludzi lub chociaz zahamowanie wzrostu lezy w ogolnym interesie. Kolderka robi sie za krotka, wiec bedziemy o nia walczyc.

Po pierwsze skoro spotkanie dotyczą ludzkości i są organizowane, aby "polepszyć" życie na ziemi powinny odbywać się oficjalnie, wraz z towarzyszącymi mediami aby mogły roznieść tą "wesoła" nowinę. Po drugie kto dał prawo bogatym osobom w ingerencję ilości narodzin ludzi, czy sprawy przeludnienia, tym bardziej, że nikt z większości nie jest naukowcem, specjalistą itp.

PIENIĄDZE=WŁADZA=WŁASNE INTERESY=>PIENIĄDZE
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kondrix




Dołączył: 14 Cze 2008
Posty: 205
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:26, 27 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bill Gates - 3 dzieci
David Rockefeller - 6 dzieci
Warren Buffet - 3 dzieci
George Soros - 5 dzieci
Michael Bloomberg - 2 dzieci
Ted Turner - 5 dzieci
Oprah Winfrey - 0 dzieci

banda hipokrytów
(z wyjątkiem Opry)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
eNKa




Dołączył: 08 Gru 2008
Posty: 634
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:19, 27 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobre sobie. Przeludnienie, nie ma co jeść a w kolejce do WC trzeba czekać 15 minut. Więc może "dobrodzieje" mniej będą jeść aby dla biedniejszych coś zostało?


jordii napisał:
1. czy przeludnienie jest? - raczej nie w polsce, ale ogolnie na świecie przychylam się do poglądu, że jest

Na jakiej podstawie? Czy tak samo jak w przypadku tych "dobrodziei" widzimisię/dostęp do kawioru, czy coś bardziej namacalnego?

jordii napisał:
2. czy zmniejszenie przeludnienia to coś złego? - moim zdaniem nie.

"Przejdźmy od słów do czynów" - zacznij depopulację od swojej rodziny o której dalej wspominasz!
Oczywiście to sarkazm, bo życzę Tobie i Twojej rodzinie pokoju i pomyślności wszelakiej a jeśli kogoś z nich tkniesz, sam pomogę topór ostrzyć.

jordii napisał:
3. czy teza bila gatesa jest prawdziwa?

Teza może i prawdziwa ale co z wnioskami?

jordii napisał:
Jedynym ubezpieczeniem emerytalnym były właśnie dzieci.?

Dzieci nigdy nie były ubezpieczeniem, zanim pojawili się lewacy. Dzieci to dzieci a w przyszłości dorośli, którzy opowiedzą swoim dzieciom o przodkach, albo nie. Te dzieci będą postępować ze swoimi rodzicami jak oni postępowali ze swoimi. Pamiętaj.
Co do reszty Twojej wypowiedzi, przepełnionej pychą manifestacji egoizmu, będę się modlić (rodzaj medytacji koncentrującej wolę), aby Ci przeszło.

Wld napisał:
Nie trzeba byc biologiem, mysliwym lub naukowcem, zeby wiedziec do czego prowadzi niekontrolowany rozrost populacji jakiegos gatunku.

Dlatego koniecznie musimy zacząć się kontrolować. Trójki osiedlowe i wioskowe powinny zacząć kontrolować i wydawać zezwolenia. Wszczepić każdemu chip i nakazać oglądactwo imprez wzorowanych na "Gwiazdy na lodzie"

Agencie70. Oni sami se dali take prawa, bo nie chciało im się czekać na te bzdurne procedury dymokratyczne. Wolnomyśliciele powoli wymyślili i dlatego czekać nie mogą.
_________________
"każdy samolot ma skrzydła więc jest też szybowcem"
"Do protestujących dołanczają się też wszelkiego rodzaju organizacje..."
~Bimi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ina_majo




Dołączył: 30 Lis 2008
Posty: 221
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:21, 27 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bezwglednie nalezy poprzec te inicjatywe i zachecic bogaczy do rozpoczecia depopulacji od siebie. Twisted Evil

,,Bill Gates - 3 dzieci
David Rockefeller - 6 dzieci
Warren Buffet - 3 dzieci
George Soros - 5 dzieci
Michael Bloomberg - 2 dzieci
Ted Turner - 5 dzieci
Oprah Winfrey - 0 dzieci''

Czy bardzo bede niesprawiedliwa, jesli zaproponowalabym likwidacje Gatesa i jego jednego dziecka, Dawida R. i 3 dzieci, Starego Buffeta i 1 dziecka, Sorosa z dwojka dzieci, Blomberga i 1 dziecka, Turnera z 2? Nie wszedzie wychodzi po rowno, ale mysle, ze takie bogate madrale dogadalyby sie miedzy soba jak zmniejszyc populacje o polowe. Sad

W nastepnej kolejnosci nalezaloby zaproponowac akcje wsrod bankierow, doradcow finasowych, politykow, rodzin krolewskich i po kolei zblizac sie wzorcowo do nromalnych ludzi.

Nie sadzicie, ze przyklad powinien isc z gory? Rolling Eyes

Ci ludzie nie maja wstydu i zadnych zahamowan. To jacys zwyrodnialcy. Niedlugo sie okaze, ze Hitler ze swoimi zbrodniczymi ideami to byl malo postepowy. Rolling Eyes
Swiat zwariowal?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wld




Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 1104
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:08, 11 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zle kojarzycie. Redukcja nie znaczy odstrzal, czy aborcje. Jak ludzi zastepuja automaty, to logiczne, ze nie bedzie za jakis czas pracy dla czesci spoleczenstwa. Mozna czekac, az caly system sie zawali, albo rozsadnie zareagowac i utrzymac populacje na optymalnym poziomie. Jestesmy czescia swiata przyrody i podlegamy tym samycm prawom, nawet jak sie to komus nie podoba. Wystarczy odciac becikowe i inne gowna, jednoczesnie stawiajac znak "STOP" dla kolorowych i ruskich na granicy. No chyba, ze chcecie miec druga Francje. Kto byl i widzial, to wie o czym mowie Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:53, 11 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ci, którzy tak bronią kontrolę i sterowanie ilością populacji niech sobie najpierw sprawdzą w jaki sposób się to robi i że bezpośrednio oni także są pod obstrzałem stosowanych w tym celu metod m.in. poprzez systemy szczepień, Codex Alimentarius czy GMO. Co więcej to nie biedni w Afryce czy Azji ostatecznie będą w pierwszej kolejności redukowani, ale Europejczycy i Żydzi, gdyż oni stanowią grupy będące największym zagrożeniem dla zachowania przez nich władzy i sami otwarcie to mówią w swoich eugenicznych "pracach naukowych", które obecnie są częścią wdrażanych rozwiązań politycznych.

John Holdren, Obama's Science Czar, says: Forced abortions and mass sterilization needed to save the planet
http://zombietime.com/john_holdren/
Book he authored in 1977 advocates for extreme totalitarian measures to control the population
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3486
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:58, 11 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zycie na Ziemi istnieje troche dluzej jak sto lat i jakos do tej pory Ziemia nie byla przeludniona.

Od dawna falszuje sie liczbe ludzi na Ziemi. Ja mam dane z 1979 roku. Wtedy bylo 4 miliardy 205 milionow ludzi na Ziemi. Wszedzie liczba urodzen zmniejszala sie od tamtej pory. W Chinach jedno dziecko obowiazuje juz od 1973 roku. Europa ma ta sama liczbe ludnosci, bo przyjeto miliony imigrantow z krajow arabskich i z Afryki oraz z Azji. To samo mozna powiedziec o USA, Australii, Kanadzie czy Nowej Zelandii.

W 1979 roku liczba ludzi w Polsce wynosila 34 miliony 698 tysiecy.
Na poczatku lat 80-tych wyjechalo z Polski okolo 2 milionow ludzi. Po roku 2000 tez wyjechalo ponad dwa miliony ludzi. Na ilosc narodzin dzieci w Polsce caly czas sie narzeka. Jakim wiec cudem mowia stale, ze Polska liczy 38 milionow ludzi ???

Ostatnio w Polsce bylam w 2001 roku. Bardzo oczulam wyludnienie w Lodzi. Najbardziej bylo to widac srodkach komunikacji i na Piotrkowskiej. Rozrosly sie tylko bardzo cmentarze i duzo ich przybylo. Teraz juz nikt nie przestrzega pochowku w tym samym grobie dopiero po 20-tu latach. Teraz kopie sie glebsze groby. Namawia sie tez ludzi na kremacje zwlok. Umieralnosc jest bardzo duza bialej rasy w calej Europie. Zdawkowo mozna czasem przeczytac jakas informacje. Np. w 2008 roku na sama tylko grype zmarlo w 2008 roku 170 tys. Niemcow.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slidexman




Dołączył: 01 Gru 2008
Posty: 828
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:10, 12 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak dla mnie depopulacja to mit

czym wiecej ludzi tym latwiej nimi sterowac
_________________
Otwarte Piramidy Finansowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:08, 12 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polsce jeszcze bardzo daleko do przeludnienia, co nie znaczy, że nie żyje tu "za dużo jak dla mnie ludzi". Przeludnienie przeludnieniem, ale mi tam nie wystarczy, że mam "swój kawałek podłogi" ja chcę rano pobiec do czystego, PUSTEGO lasu nad małe leśne jeziorko i delektować się przyrodą w samotności, nie wystarczy mi własne podwórko kiedy wkoło mam natrętnych sąsiadów, potrzebuję przestrzeni, nie mogę mieszkać w zanieczyszczonym mieście w obskurnym bloku, kisząc się, żrąc GMO dla mas i żyć ogólnie jak "w zegarku", bo to jest właśnie NWO. Czy mi też powiecie żebym się leczył?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slidexman




Dołączył: 01 Gru 2008
Posty: 828
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:02, 12 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jesli chcsz zyc jak opisujesz to dlaczego tego nie robisz?
_________________
Otwarte Piramidy Finansowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Guru7




Dołączył: 12 Lis 2008
Posty: 195
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:29, 12 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
2. czy zmniejszenie przeludnienia to coś złego? - moim zdaniem nie. należy pamiętać, że najwięcej osób rodzi się w totalnej nędzy.

jak dla mnie to mozesz sie sam zdepopulowac, razem z tymi ktorym takim pomysl sie podoba

a co do najbiedniejszych to akurat ci zuzywaja najmniej zasobow i najmniej szkodza planecie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:31, 12 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bo zawsze kiedy przyjdę do lasu kręcą się tam jakieś mieszczuchy, zaśmiecają, robią hałas i w końcu okazuje się że nawet tam nie ma prywatności
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sonic3




Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 682
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:57, 12 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sikorski jak nie chcesz mieszczuchów w lesie spotykać to trza wybrać się na dłuższy spacer w "deep forest". Oddalić się na tyle daleko tam gdzie komórki nie sięgają i już jest dobrze, Very Happy żaden mieszczuch pospolitas nie zaryzykuje barku zasięgu w telefonie Razz

a co do mitu przeludnienia to 2 filmy:



i dla przypomnienia: http://www.youtube.com/watch?v=mJuNdYO5rIw
_________________
http://zakazaneowoce.pl/imgs/banery/baner-zakazaneowoce-350x20.jpg
Zdolność do dziwienia się jest początkiem do mądrości
Prawa jednego człowieka kończą się tam, gdzie zaczynają się prawa drugiej osoby.
W jedności siła nie w budowanych murach!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ya




Dołączył: 01 Sty 2009
Posty: 1036
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:20, 12 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na jednego mieszkańca tej planety przypada obecnie w przybliżeniu
licząc całą powierzchnie - 850m2
licząc wszystkie lądy -248m2
licząc poza arktyka i antarktydą -221m2
przypominam że w Hongkongu na jednego mieszkańca przypada 1,5 m2 w Tokio 1,6m2, a w Warszawie 2,2m2.
Wiec gdybyśmy upakowali wszystkich ludzi na tej planecie do miasta o gęstości zaludnienia takiej jak ma Warszawa, zajęli by mniej więcej tyle co czerwony kwadrat:

_________________
Kiedy wyeliminuje się wszytko co niemożliwe, cokolwiek pozostanie, choćby nie wiem jak nieprawdopodobne, musi być prawdą."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wld




Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 1104
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:36, 14 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przeludnienie w przyrodzie jest niemozliwe. Dziala zawsze sprzezenie zwrotne. Ilosc osobnikow kontra ilosc pokarmow. Jak zabraknie jedzenia na danym terenie lub zabraknie terenu, to wg praw przyrody czesc zginie z glodu, a wg praw ludzi od wojen Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sonic3




Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 682
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:30, 14 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze apropo nadmiaru konsumpcji (albo mani konsumpcji) i możliwym w przyszłości głodzie z powodu fatalnego zarządzania zasobami planety wstawiam link do świetnie obrazującego problem filmu Story of Stuff (Opowieść o rzeczach). Co prawda film skupia się na produktach jako całości ale jest tam także wiele istotnych informacji nt. samej żywności i tym jak cały ten nieudolny proces produkcyjny wygląda z większej perspektywy.
Jeden obraz zamiast 1000ca słów: viewtopic.php?p=109171#109171 Smile
_________________
http://zakazaneowoce.pl/imgs/banery/baner-zakazaneowoce-350x20.jpg
Zdolność do dziwienia się jest początkiem do mądrości
Prawa jednego człowieka kończą się tam, gdzie zaczynają się prawa drugiej osoby.
W jedności siła nie w budowanych murach!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Manix




Dołączył: 22 Cze 2008
Posty: 292
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:38, 14 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sa maniacy ktorzy byli by gotowi wybic 80% populacji tylko dlatego zeby nie stac w korkach na autostradzie.

Wiec elity nie da sie przekonac ze ludzi moze zyc na ziemi duzo wiencej bo dla nich napewno jest juz za ciasno oni zyja przeciez na szeroka stope.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Zredukować Populację
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile