W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
kłamstwa2.info  
Podobne tematy
Forum agnetów wpływu101
Kłamiesz 159
A jednak to prawda!10
Bimi - ankieta?32
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
26 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 5909
Strona:  «   1, 2, 3   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:03, 30 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyspa napisał:
ja spadam z tego forum narka ; p

nie będę słuchać takich bredni bimiego ; p
z bogiem, wyspa!
w związku z tym mam nadzieję że nie masz nic przeciwko, że zmniejszyłem ci limit - i tak już go nie potrzebujesz. Laughing

p.s. nie będzie mi brakowało twoich religijnych wypocin, ani tym bardziej banalnych filmików o ezoduperelach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
zainteresowany




Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:17, 30 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gnosis napisał:
@zainteresowan

No więc potwierdzasz ,że pkt 1 jest fikcją?


Punkt pierwszy jest fikcją ...literacką , jeżeli jego "ałtor" nie napisał w miarę rzetelnej , obiektywnej , być może nawet ,subiektywnej "prawdy", to post jest fikcją .

Lara
Cytat:
Zainteresowany, lizodupów tutaj nie brakuje i tych co się chcą przypodobać dla większej ilości postów. A jeśli chcesz wiedzieć co Cię czeka za odmienne poglądy, to zajrzyj do Trójkąta Bermudzkiego i zobacz jak toczyła się rozmowa. A za to co napisałam teraz, mam już tylko 1 post na dobę. Smile No ale uratowałam mój honor i wewnętrzną wolność wymawiania głośno moich poglądow. Cool queen


Być może nie brakuje. Ale to są Twoje subiektywne odczucia i uwierz mi , mając do wyboru czytanie postów długich JerzegoS i twoich krótkich wstawek , często z baaardzo odmiennym poglądem na rzeczywistość wybieram Twoje . JerzegoS czytam gdy naprawdę mam czas . Przekazuje ogromną wiedzę historyczną i społeczną , którą ciężko zaakceptować ludziom z zaciśniętym "wyszkolonym do odtwarzania" umysłem. Nie mam zamiaru robić jakichkolwiek porównań tylko jest masa ludzi którzy są na forum i KOMPLETNIE nic nie piszą :wink:Być moze poznają świat dopiero dzięki temu forum, bo gówno widzieli i w dupie byli o doświadczeniach nie wspominając. Podobał mi się post któregoś uzytkownika jak pisał czego imał sie już w życiu. Szacun.To jest dopiero poznawanie prawdy. Zetknięcie z problemem.Ty nie boisz się napisać krótko treściwie swoich poglądów i szanuję Cię z limitem 1 jak i gdybyś miała bez kozery powiem 500 Laughing
Honor ? Widać ,ze poważnie podchodzisz do siebie ale mniej poważnie do świata. To co dla Ciebie jest wolnością i Twoim "honorem" dla mnie może być dziecinadą i żałosnym teatrem. Wszystko jest złudne, nawet Twoje poczucie honoru.Warunki dyktują zachowania. Twój limit nie będzie przeszkodą żebyś powiedziała to co chcesz. Jest też kwestia zaufania i odpowiedzialności za słowo....ale to też sie zmienia w zależności od wiedzy lub jej pozyskiwania.
_________________
Myśl jest bronią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:23, 30 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zainteresowany napisał:
tylko jest masa ludzi którzy są na forum i KOMPLETNIE nic nie piszą :wink:Być moze poznają świat dopiero dzięki temu forum, bo gówno widzieli i w dupie byli o doświadczeniach nie wspominając.

nic z tych rzeczy - moim zdaniem ejst kompletnie na odwrót.
prawda jest taka, że ludzie którzy nic nie piszą (lub piszą bardzo mało) wiedza o wiele więcej od tych którzy tylko miętolą jęzorem na lewo i prawo.
bo ci pierwsi chłoną (mam nadzieję nie wszystko), gdy ci drudzy jedynie tracą czas na uzewnętrznianie swoich imaginacji nic z tego nie mając.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
zainteresowany




Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:30, 30 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
zainteresowany napisał:
tylko jest masa ludzi którzy są na forum i KOMPLETNIE nic nie piszą :wink:Być moze poznają świat dopiero dzięki temu forum, bo gówno widzieli i w dupie byli o doświadczeniach nie wspominając.

nic z tych rzeczy - moim zdaniem ejst kompletnie na odwrót.
prawda jest taka, że ludzie którzy nic nie piszą (lub piszą bardzo mało) wiedza o wiele więcej od tych którzy tylko miętolą jęzorem na lewo i prawo.
bo ci pierwsi chłoną, gdy ci drudzy jedynie tracą czas na uzewnętrznianie swoich schiz - nic z tego nie mając.


Być może, nie prowadzę statystyk Laughing ale obserwuję że na !000 użytkowników piszących jest mało.
Pierdolących sporo to fakt .
Ale jest masa ludzi którzy pierdolą w tematach religijnych nie znając chyba przeszłości KRK i "chwalebnych " wypraw krzyżowych , inkwizycji i podobnych rzeczy Wink oraz indoktrynacji jedynie słusznej religii.
Jest masa ludzi pierdolących w tematach historycznych i spiskowych a nie przeczytali choćby rodzimego Wołoszańskiego i nie poznali schematów rządzenia i władzy. W bankowych sie nie wypowiadam bo to jest dopiero fikcja Laughing
_________________
Myśl jest bronią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:35, 30 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na tym właśnie polega problem: przychodzi potem na forum jeden kretyn z drugim i drze ryja że tu tylko ufo, kosmici, bozia, trumny fema i chemtrailsy...
gdy tak naprawdę sam się swoim bezsensownym bleblaniem, fanatyczną wiarą oraz powtarzaniem wszelkich bzdur jakie mozna znaleźć w necie do tego przyczynia.
w istocie forum z załozenia pełne jest śmieci - tak było jest i będzie.
w miarę możliwości staram się te śmieci ograniczać, ale wiadomo że to każdy sam musi weryfikować informacje jakie tu przeczyta. bo świrów znających jęz. polski nie brakuje, a zarejestrować się na forum nie jest wbrew pozorom tak trudno. ot i cała tajemnica kłamstw na forum.

jeśli jednak ktoś myśli, że twierdzenie iż "za 9/11 odpowiada RZĄD a nie jacyś talibowie z jaskiń" to tez kłamstwo, albo że jest to ta sama kategoria co UFO to ewidentnie pomylił adresy - tego rodzaju kretynizm (tudzież skurwysynizm) tępiłem, tępię i będę tępił. taki np. kolega marinho - dziennikarz-wspołpracownik i student dziennikarstwa już dawno się o tym przekonał. i dziś potrafi już tylko napierdalać propagandowe wersety; prawdopodobnie trenuje menda przed rozpoczęciem prawdziwej pracy po studiach. będzie mógł sobie zapisać w CV działalność na tym forum Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Teodoryk




Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 834
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:04, 30 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lara:
Cytat:
Gdybym ja napisała taki temat o bałwochwalstwie, zaraz by się waliły na mnie gromy, między innymi od takiego Teodoryka. Ale on tylko do mnie miał odwagę się czepiać. Do Ciebie czy innych nie ma odwagi. I tacy ludzie - tchórze, czują się Wielcy i mają po 18 postów. Laughing


Laughing Laro nie mogę się powstrzymać przed śmiechem, w żadnym temacie nie zaatakowałem Cię osobiście (w przeciwieństwie do Ciebie). Widzę że masz ewidentny problem z tym iż udowodniłem Ci pisanie bzdur:). Czekaj czekaj o co to chodziło...hmm chyba o Bermudy. Laro zauważyłem, iż gdy ktoś się z tobą nie zgadza... tudzież dyskredytuje twoje argumenty zaczynasz miotać się na prawo i lewo, przezywać to, pisać o tym na forum zwalając winę na druga stronę itp. Tchórzem nazywasz kogoś kto wykazał Ci pisanie kłamstwa? Po co w ogóle ta osobista wycieczka, zamiast tego pokaż co potrafisz i wykaż że to ja się pomyliłem Wink. Ogólnie to strasznie to przeżywasz, że wykazałem Ci pisanie Bzdur (jak 15 latka), to tylko forum i raczej nie ma tutaj postaw tchórzostwa...Very Happy


Z cyklu bzdury Lary:
Laro napisałaś że w kronice galla anonima "WIELOKROTNIE" Gall nazwała biskupa Krakowskiego zdrajcą, wiesz jak coś napiszesz następnym razem to sprawdź ową informację w źródle. Skłamałaś więc to wykazałem, z tego co pamiętam zabolało Cię to do tego stopnia, że nawet jakieś aluzje w temacie o Bermudach zaczęłaś pisać. Widzisz nie ironizował bym o Bermudach gdybyś sama nie rozpoczęła osobistych wycieczek. Jak będziesz chciała linki do nich to daj znać Wink

- Czy ty czytałaś ową kronikę, bo zdaje mi się że nigdy

Acha i z FreeG' iem także "wymieniałem poglądy", to było o ile dobrze pamiętam, na temat narodowości Smile. Także Laro poczytaj zanim zaczniesz bluzgać Smile. Proponuję spokojniej i bez nerwów podchodzić do tematów (nawet swoich).


P.S. Widać że bardzo ważne jest dla Ciebie to forum, oraz opinia ludzi na nim, skoro Cię tak boli mój limit postów.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DarkRaven




Dołączył: 07 Sty 2009
Posty: 222
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:51, 30 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ludzie, troche luzu bo z tematu sie robi flame war i zaczynaja sie osobiste wycieczki.
@Bofain (chociaz tyczy sie to nas wszystkich na tym forum)
To ze nie podoba ci sie jakas tematyka nie znaczy ze nie ma ludzi zainteresowanych danym tematem ... i to trzeba uszanowac. Jak na forum wolnosciowe to sporo ludzi nie moze sie pogodzic z odmiennym swiatopogladem innych.
Jesli nie odpowiada ci temat reptilian to nie udzielaj sie w nim (sam nie moge sie z tym zgodzic, chociaz David Icke mowi do rzeczy to jak tylko wyskakuje z tymi jaszczurkami ... poprostu pomijam ten watek w jego "tworczosci" i skupiam sie na czym innym) - mozesz rowniez jasno okreslic swoje zdanie na ten temat i dac sobie spokoj.
I tak jest ze wszystkim tutaj. Jak juz wyzej napisano, nalezy filtrowac wszystkie informacje.
Mowisz o powtarzaniu - tak powtarzamy, jednoczesnie odnosimy sie do np. zdjec z kosmosu i wyrazamy swoje zdanie na ten temat. Nie widze w tym nic zlego.
"Newsy z onetu" rowniez ci nie odpowiadaja - moim zdaniem to dobry pomysl zeby tu wrzucac takie rzeczy i komentowac. Z komantarzy wylania sie czesto inny obraz newsa, wlasnie dzieki dyskusji na jego temat.

Tak naprawde gowno wiemy, interesujemy sie jakas tematyka ale zaangazowanych z tego forum moze byc (+/-) 5 osob (lub nawet nikogo) - zaangazowanych w sensie, dzialajacych/pracujacych w odpowiednich strukturach z dostepem do dowodow. Na calym swiecie sa tysiace takich jak uzytkownicy tego forum i wsrod nich sa nieliczni majacy dostep i dostarczajacy strzepow informacji. Z tych wyrywkowych informacji budujemy "prawde" - ale i tak wiekszosc pozostaje w kwestii wiary na slowo.
Przykladem moze byc temat o szczepionkach lub lekach, gdzie sporo ludzi "wierzy" ze szkodza i nie stosuje oraz argumenty zwolennikow. Podaje sie badania specjalistow za i przeciw - wybor komu uwierzymy nalezy do nas. Nikt nikogo nie zmusza do przyjmowania czy odrzucenia, kierujemy sie wiara i nadzieja (w koncu zafalszowac mozna wszystko).
Nikt nie jest alfa i omega zeby znac wszystkie odpowiedzi, tutaj mozemy dyskutowac na wiele tematow i wymieniac sie pogladami. Szkoda tylko ze czasem konczy sie na wyzwiskach itp.

Mozliwe ze niektorym marzy sie inna forma forum, gdzie na dany temat wypowiadaliby sie tylko specjalisci w danym temacie (tzw. autorytet) - np. ktos wrzuca temat grypy i odpowiada lekarz specjalista od epidemii i wirusow, a wszyscy zgadzaja sie z jego zdaniem bez zastrzezen. Sorry, to juz mamy w glownych mediach. Tutaj mamy mozliwosc wyrazic swoje zdanie, bez wzgledu na to jak niedorzeczne moze byc. I to jest wlasnie piekne.

Pozatym forum jest podzielone na odpowiednie dzialy tematyczne i kazdy powinien znalezc cos dla siebie. W koncu rejestrowalismy sie w celu dyskusji w jakims temacie, z checi wymiany pogladow ... no chyba ze ktos jest "agentem" i rejestrowal sie w celu dezinformacji. Jak by nie bylo kazdy widzial jaka forme ma forum i jakie tematy sa tu poruszane.

Kwestia wyznawanej wiary jest osobista sfera kazdego z nas. Nie wazne czy ktos jest chrzescijaninem, islamista, wyznawca voodoo czy wyznaje kult cargo - tutaj mozna o tym dyskutowac. Jest dzial religie i mozna w nim o wyznaniach dyskutowac.
zainteresowany napisał:
Ale jest masa ludzi którzy pierdolą w tematach religijnych nie znając chyba przeszłości KRK i "chwalebnych " wypraw krzyżowych , inkwizycji i podobnych rzeczy Wink oraz indoktrynacji jedynie słusznej religii.

No to porozmawiajmy o tym, niech inni poczytaja i sie odniosa do tego - na tym to wlasnie polega. Dla niektorych to beda nowe informacje, zmuszajace do poszukiwania zrodel historycznych - dla innych stek bzdur. Niewazne jaki bedzie odbior - wazne ze sie o tym mowi, a kazdy z osobna sie do tego odniesie.
Wiara to tez czesc naszego swiatopogladu, dosc istotny. Nikt nikogo nie zmusza do sledzenia tego dzialu czy tematu i wiary w kazde slowo.

Na koniec ...
Ciekawe co kierowalo autorem tematu ze uzewnetrznil swoje negatywne odczucia odnosnie tego forum. Szkoda ze nie napisal co jest dobre w tym forum, bo watpie ze tylko zle strony dla niego istnieja.

Ten temat wykazal jedno - jak latwo jest sklocic ludzi i doprowadzic do chaosu. To samo dzieje sie na calym swiecie, codziennie podrzuca sie "tematy" dzielace spoleczenstwa i doprowadzajace do jawnej wrogosci. Obrazowo ujmujac, autor wlozyl kij w mrowisko i poruszyl ... a w mrowisku zawrzalo Smile
Jako ze jestem jedna z mrowek, kij zadzialal i wyrazam swoje niezadowolenie jego pojawieniem sie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FreeG




Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 387
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:00, 30 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lara napisał:
FreeG - to znaczy że usprawiedliwiasz to co robi Bimi? To znaczy że ja zaliczam się do tych świrów którym trzeba zamknąć gębę 1 postem? Bad Grin Poza tym FreeG ty nie masz co narzekać jeśli chodzi o Twoją wolność wypowiadania sie na tematy religijne. Ciebie nikt nie atakuje, tak jak mnie. Gdybym ja napisała taki temat o bałwochwalstwie, zaraz by się waliły na mnie gromy, między innymi od takiego Teodoryka. Ale on tylko do mnie miał odwagę się czepiać. Do Ciebie czy innych nie ma odwagi. I tacy ludzie - tchórze, czują się Wielcy i mają po 18 postów. Laughing
Nie staram się nikogo usprawiedliwiać. Piszę jak według mnie jest, bez odnoszenia się do Twojego przypadku. Nie jestem w stanie określić, gdzie leży problem, ale na pewno nie ma go w poglądach antyreligijnych i antyklerykalnych. To rzecz, która łączy m.in. Ciebie, mnie i Bimiego. Nie śledzę waszych relacji i nie wiem, co spowodowało zmniejszenie limitu. Składasz zażalenia do osoby, od której jest to niezależne. Ja bronię samej idei.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
siwo.alfa




Dołączył: 04 Gru 2008
Posty: 23
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:23, 30 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ech Bofain, powiem delikatnie, że dałeś pupy tym postem....bo widzisz cały w tym ambarans aby wycisnąć całe to gówno z onetu i z alexów dżonsów i znaleźć coś....właśnie to coś, tejk it izi men Wink
P.S. również opuściłem forum.....ale posty czytam......postanowiłem zareagować na twój komentarz bo wydaje mi się, że wszystko co najlepsze na tym forum to całe to gówno w którym możesz się babrać i przebierać !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:33, 30 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:

ech Bofain, powiem delikatnie, że dałeś pupy tym postem....bo widzisz cały w tym ambarans aby wycisnąć całe to gówno z onetu i z alexów dżonsów i znaleźć coś....właśnie to coś, tejk it izi men Wink

a ja osobiście nie rozumiem na cholerę dajecie tyle informacji na podstawie onet.pl jeśli w sieci jest tysiące o niebo lepszych jakościowo serwisów i wiadomości... z których można wklejać...:]
i popieram Bofiana i Larę pod tym względem.!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
siwo.alfa




Dołączył: 04 Gru 2008
Posty: 23
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:18, 30 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
a ja osobiście nie rozumiem na cholerę dajecie tyle informacji na podstawie onet.pl jeśli w sieci jest tysiące o niebo lepszych jakościowo serwisów i wiadomości... z których można wklejać...:]


Tańcząca !!! to co proponujesz można zakwalifikować do próby wywierania presji i cenzurowania informacji Laughing Oceniaj treść a nie rodzaj serwisu ! zbierz całe to gówno dobrze zamieszaj i zobacz czy coś wypłynęło na wierzch, dajcie już spokój z emocjonalnym postem Bofaina.

p.s. podczas mojej krótkiej obecności na forum nigdy nie wkleiłem informacji z onet.pl, ja tylko oceniam Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:26, 30 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Tańcząca !!! to co proponujesz można zakwalifikować do próby wywierania presji i cenzurowania informacji


Stuknij się w czoło ...wyrażam swoją opinię ,
a kwalifikuj jak tam chcesz zgodnie ze swoim wyobrażeniem...

Cytat:
dajcie już spokój z emocjonalnym postem Bofaina.


i kto tu chcę wywierać na kimś presję...?!

Ty mówisz wprost w formie nakazu ....''dajcie spokój''..

a ja mówiłam ,że nie rozumiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
siwo.alfa




Dołączył: 04 Gru 2008
Posty: 23
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:42, 30 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

....można tak dalej ale to nie ma sensu, więc salut
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
siwo.alfa




Dołączył: 04 Gru 2008
Posty: 23
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:55, 30 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ok, mój ostatni post na tym forum, trochę pozytywnej energii, Laro kocham Cię ! jesteś taka dzielna !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rep




Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 613
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:22, 30 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lara
Ladnie to ujalas. Zgadzam sie z Toba.

Bimi mi tez scial limit do 4. I mam to gdzies. Taka prawda to kpina.
Bimi zmien sobie nazwe forum na prawdabimiego.

Jak chcesz to mozesz mi jeszcze zredukowac.
_________________
Referendum to inicjowanie dobrych oraz wetowanie wrogich nam ustaw. To sprawdzilo sie w Szwajacarii.
Skonczmy z partiokracja.
Demokracjabezposrednia.org

*Nie odpowiadam na posty lekcewazace i niskiego poziomu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:28, 30 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe Smile
nie jestem w stanie zliczyć ilu osobom zmniejszyłem ostatnio limit.
zamiast marnować swoje posty na pierdoły o ufo czy innych pseudoteoriach bez składu może po porstu spróbujcie je zaoszczędzić, żeby móc się wypowiedzieć w bardziej przyziemnych kwestiach?
bo zdaje się te zaczynają być deficytowe na tym forum Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Dryp




Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 103
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:54, 30 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyspa napisał:
ja spadam z tego forum narka ; p

nie będę słuchać takich bredni bimiego ; p

Szkoda, miałeś fajne posty. Bimi.. robisz kiszke. Ale to jest właśnie typowy obraz Polskiego społeczeństwa, zero zorganizowania, zero szacunku dla drugiego :/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Leszek




Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 230
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:21, 30 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zauważyłem, trend - na różnych forach ludzie żegnają się z forami... HM... Myślę, że po okresie zimowo - wiosennym po prostu wielu chce się oderwać od komputera i pożyć wreszcie na powietrzu... Więc do zobaczenia jesienią lub wcześniej w deszczowe dni.
Pozdrawiam i życzę miłego i słonecznego weekendu i radosnych świąt majowych Wink

P.S
Jeśli ktoś chce prawdy, to niech sobie poczyta Biblię, Koran, Torę albo niech czerpie z własnego wnętrza, łapiąc w porywach gnozę... Wink

Może też znaleźć sobie jakiegoś guru, np:



Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
FreeG




Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 387
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:38, 30 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Źle się dzieje... Towarzystwo się skłóciło i rozlazło, a powinno być dokładnie odwrotnie.

Myślę, że dobrym sposobem byłoby spotkanie na żywo. Wtedy zaczniemy traktować siebie zupełnie inaczej. Nie będziemy anonimami z awatarem, ale żywymi kumplami od piwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zulugula




Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 865
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:55, 30 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
na tym właśnie polega problem: przychodzi potem na forum jeden kretyn z drugim i drze ryja że tu tylko ufo, kosmici, bozia, trumny fema i chemtrailsy...
gdy tak naprawdę sam się swoim bezsensownym bleblaniem, fanatyczną wiarą oraz powtarzaniem wszelkich bzdur jakie mozna znaleźć w necie do tego przyczynia.
w istocie forum z załozenia pełne jest śmieci - tak było jest i będzie.


To dlaczego założyłeś to forum?
_________________
http://www.youtube.com/simonus666
soundcloud.com/simonus
soundcloud.com/szymonp
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
j-drilla




Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 17
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:02, 01 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mnie jakoś ta cała sytuacja nie dziwi..
polacy to polacy, tam gdzie 2 polaków tam 3 poglądy.. zawsze sie kłócili, kłócą i będą kłócić i wywyższać jeden nad drugiego, momentami stwarzając pozory SOLIDARNOŚCI... dlatego były zabory, PRL i teraz jest taki burdel. Dopiero jak wybuchnie wojna to się zjednoczą i będą wojować.. gorzej jak nie będzie wojny i NWO zostanie wprowadzony jakimś mega wyrafinowanym podstępem.. wtedy polacy beda w dupie (czyli ja i wy)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
chokebore




Dołączył: 13 Lis 2008
Posty: 205

PostWysłany: 00:10, 01 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
aa, i jeszcze raz, żeby nie było: Bóg to chuj! zwłaszcza ten chrześcijański. Smile

naprawdę nie rozumiem po cholerę rejestrujecie sie na forum które wam się nie podoba Very Happy
zakrawa to raczej na perwersję.



bo nie napisales tego w topie co teraz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
aro_klb




Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 1484
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:14, 01 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Otto von Bismarck powiedział kiedys takie fajne zdanie o Polakach.
Dajcie Polakom rządzić, a sami się wykończą.
_________________
Jestem pisowskim aparatczykiem z małym penisikiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
chokebore




Dołączył: 13 Lis 2008
Posty: 205

PostWysłany: 00:20, 01 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aro_klb napisał:
Otto von Bismarck powiedział kiedys takie fajne zdanie o Polakach.
Dajcie Polakom rządzić, a sami się wykończą.




powiedzial co wiedzial, cytuj w niemieckim bedziesz bardziej wiarygodny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Leszek




Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 230
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:01, 01 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aro_klb napisał:
Otto von Bismarck powiedział kiedys takie fajne zdanie o Polakach.
Dajcie Polakom rządzić, a sami się wykończą.


Takie zdania wskazują na przedawkowanie Gazety Wybiórczej... Wink
Pozdro!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3   » 
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


kłamstwa2.info
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile