W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
M.Tsarion-jest potrzeba tłumaczenia jego filmów   
Podobne tematy
Endgame 2012 - Film potwornej Prawdy 55
Michael Tsarion - Architects of Control I (PL)52
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
3 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Sprawy techniczne Odsłon: 3143
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
WolnyUmysl




Dołączył: 14 Sty 2009
Posty: 33
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:08, 28 Kwi '09   Temat postu: M.Tsarion-jest potrzeba tłumaczenia jego filmów Odpowiedz z cytatem

Z tego co zauważyłem filmów z jego udzialem jest sporo a tłumaczeń niewiele.
Zrobiłem pierwszy krok i zaopatrzyłem się w zestaw jego filmów oto one:
2012.Where.History.Ends.2006.XviDVD 3cd
Astro-Theology.and.Sidereal.Mythology.2006.XviDVD(TSARION) 2cd
Atlantis.Alien.Visitation.and.Genetic.Manipulation.2006.XviDVD 3cd
Divination.and.the.Goddess.Tradition.2006.XviDVD(TSARION) 2cd
Weapons of Mass Deception Behind the New World Order(TSARION) 2cd
Subversive.Use.of.Sacred.Symbolism.in.the.Media.2006.XviDVD-(TSARION) 2cd
Irish Origins of Civilization DVD 6cd (3,41GB)

Ponieważ angielski nie jest moją domeną polecam ten temat uwadze naszych tłumaczy.
Ze swojej strony mogę powiedzieć tyle że od dawna ktoś tak dokładnie nie dotarł do mnie swoim przekazem w filmie Architekci Kontroli.
Filmy mogę udostępnić.
Forma przekazu-przesyłu dowolna, dostosuję się.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pepe




Dołączył: 21 Sty 2009
Posty: 239
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:45, 28 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda, że jest zapotrzebowanie na tłumaczenie filmów dokumentalnych, każdy z nas zapewne mógłby zrobić taki "koncert życzeń" w zależności od zainteresowań. Na szczęście nasi przyjaciele sami wybierają tematykę, a my możemy być im wdzięczni, ze udostępniają nam owoce swojej pracy! Chorzy czekają na przekazanie im informacji o nowatorskich a skutecznych metodach, które są zwalczane już na poziomie informacji przez potężne koncerny farmaceutyczne (przypadek witaminy B17 i więzienie za "pestki moreli"). Istnieje potrzeba ujawnienia prawdy i uświadomienia ludzi o szkodliwości np. glutaminianu i benzoesanu sodu, wszechobecnego w toksycznych produktach spożywczych. Tych informacji nie usłyszymy w TV, gdzie króluje reklama kucharka, vegety i zupek. Jak inaczej zmienić mentalność Polaków, jak nie poprzez pokazanie im prawdy, tym bardziej, że jest to prawda, która ich dotyka na co dzień i ma wpływ na zdrowie nasze i naszych dzieci. Zauważyliście chyba ile dobrego zrobił film aspartam-rakotwórcza słodycz, gdy pojawił się w sieci. Nie przeczę, że Michael Tsarion to ciekawa postać i ma swoją grupę zwolenników, podobnie jak David Icke, czy inni badacze UFO. Nie nam jednak decydować, które filmy ktoś będzie tłumaczył. Z moich obserwacji wynika, ze ostatnio chętnych do tłumaczenia jest mniej, choć ludzi z dobrą znajomością języka angielskiego powinno przybywać. Tyma bardziej chciałbym podziękować tym, którzy robią to dalej i robią to znakomicie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WolnyUmysl




Dołączył: 14 Sty 2009
Posty: 33
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:59, 29 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pepe napisał:
To prawda, że jest zapotrzebowanie na tłumaczenie filmów dokumentalnych, każdy z nas zapewne mógłby zrobić taki "koncert życzeń" w zależności od zainteresowań. Na szczęście nasi przyjaciele sami wybierają tematykę, a my możemy być im wdzięczni, ze udostępniają nam owoce swojej pracy! Chorzy czekają na przekazanie im informacji o nowatorskich a skutecznych metodach, które są zwalczane już na poziomie informacji przez potężne koncerny farmaceutyczne (przypadek witaminy B17 i więzienie za "pestki moreli"). Istnieje potrzeba ujawnienia prawdy i uświadomienia ludzi o szkodliwości np. glutaminianu i benzoesanu sodu, wszechobecnego w toksycznych produktach spożywczych. Tych informacji nie usłyszymy w TV, gdzie króluje reklama kucharka, vegety i zupek. Jak inaczej zmienić mentalność Polaków, jak nie poprzez pokazanie im prawdy, tym bardziej, że jest to prawda, która ich dotyka na co dzień i ma wpływ na zdrowie nasze i naszych dzieci. Zauważyliście chyba ile dobrego zrobił film aspartam-rakotwórcza słodycz, gdy pojawił się w sieci. Nie przeczę, że Michael Tsarion to ciekawa postać i ma swoją grupę zwolenników, podobnie jak David Icke, czy inni badacze UFO. Nie nam jednak decydować, które filmy ktoś będzie tłumaczył. Z moich obserwacji wynika, ze ostatnio chętnych do tłumaczenia jest mniej, choć ludzi z dobrą znajomością języka angielskiego powinno przybywać. Tyma bardziej chciałbym podziękować tym, którzy robią to dalej i robią to znakomicie!

Z tergo co widzę z jakiś powodów ważniejsze jest dla Ciebie zdrowie i trucie ze strony drugiej, tak w skrócie to ujmę.
Lecz kiedy pochylimy się nad tematem bardziej to zrozumiemy że podstawą do zmian na świecie jest zmiana w nas samych, jeżeli tego nie zrozumiemy, że to jest przyczyna a wszelkie inne sytuacje o których piszesz to objawy skutki, one były i będą różne.
Szukajmy i znajdujmy przyczyny a po skutkach zobaczymy czy je znaleźliśmy
Michael Tsairion nam to pokazuje w genialny sposób.
Zróbmy z tego użytek i pokażmy to Polsce
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pepe




Dołączył: 21 Sty 2009
Posty: 239
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:40, 29 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyznaje że swój post pisałem pod wpływem emocji. W dniu, w którym zobaczyłem Twój post spotkałem załamanego znajomego, który dzień wcześniej dowiedział się, że u jego ojca lekarze zdiagnozowali raka. Normalnym ludzkim odruchem jest chęć udzielenia komuś pomocy, podanie ręki w jakikolwiek sposób. Co ja laik w temacie medycyny mogłem zrobić, nagrałem mu "płytkę prawdy" o zdrowiu i alternatywnych metodach leczenia m.in. raka. W ostatnim czasie mamy już dostęp do kilku moim zdaniem bardzo cennych informacji, które być może uratują komuś życie. Wśród nagranych pozycji znalazł się fragment wykładu Edwarda Griffina "Nauka i Polityka RAKA", fragment gdyż tłumaczenie nie jest dokończone. Dopowiedziałem oczywiście, że jeżeli zainteresuje go temat witaminy B17, to znajdzie w internecie także książki tego autora w języku polskim.
Wykładu Tsariona "Architekci Kontroli" mu nie dałem, na to przyjdzie czas później.
Nie dziw się więc, że widząc temat "jest potrzeba tłumaczenia ..." akurat to przyszło mi do głowy, bo tego w tym momencie mi bardzo brakowało! Nie jesteśmy w stanie rozprowadzać wśród ludzi książek, ale przetłumaczone nawet krótkie informacje na płytkach tak. Zamiast jednego wykładu Tsariona możne przekazać mnóstwo wartościowych informacji, które być może uratują komuś życie

WolnyUmysl napisał:
Z tergo co widzę z jakiś powodów ważniejsze jest dla Ciebie zdrowie i trucie ze strony drugiej ...
w danej chwili TAK jest ważniejsze, tym bardziej, ze trujemy się sami, dlatego że matki trują dzieci podając im toksyczną żywność a robią to tylko dlatego, że nie mają wiedzy i świadomości, a skutki tego są trudne do przewidzenia. ... jest to temat rzeka i zasługuje na oddzielny wątek.
Będąc zdrowym i patrząc z boku nie można określić co jest ważniejsze, wszystko jest ważne, ale w życiu na każdym kroku musimy wybierać, ... życie to sztuka wyboru.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Leszek




Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 230
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:29, 29 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak już chcecie tłumaczyć Tsariona, to przetłumaczcie też 47 minutowy dokument, pt. "Michael Tsarion is Wrong" z 2009 roku, czyli "Michael Tsarion się myli".

Opis filmu:

This video reviews Michael Tsarion's Origins and Oracles DVD, and attempts to show that not only is Michael Tsarion factually inaccurate about crucial issues, but it will demonstrate that best explanation for his mistakes is that he is intentionally deceiving people. I will also show how the views he promotes is intended to indoctrinate the truth seeker into a mind set that will prepare them to accept a new version of world government and dogma, one that most truthers would never suspect as being a part of the system they once rebelled against.

I will discuss his science about 2012:

Magnetic pole shift in 2012?
Galactic Alignment
Precession of the Equinoxes
The "Golden Nebula"
The Photon Belt
Enlightenment - DNA/ Chakra changes

Other issues:

'The Macrobes'
Lucifer
Tsarion mind control tactics
Huge mistakes
Etymology
Storytelling
Blavatsky
Motivations
Who benefits?
2012 endgame

Category: Video > Documentary
Language: English English
Total Size: 282.23 MB

Jest tutaj:
http://tracker.conspiracycentral.net/torrents-details.php?id=6360

Trzeba się zalogować, aby

Pozdrawiam
L.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
WolnyUmysl




Dołączył: 14 Sty 2009
Posty: 33
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:01, 30 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pepe napisał:
Przyznaje że swój post pisałem pod wpływem emocji. W dniu, w którym zobaczyłem Twój post spotkałem załamanego znajomego, który dzień wcześniej dowiedział się, że u jego ojca lekarze zdiagnozowali raka. Normalnym ludzkim odruchem jest chęć udzielenia komuś pomocy, podanie ręki w jakikolwiek sposób. Co ja laik w temacie medycyny mogłem zrobić, nagrałem mu "płytkę prawdy" o zdrowiu i alternatywnych metodach leczenia m.in. raka. W ostatnim czasie mamy już dostęp do kilku moim zdaniem bardzo cennych informacji, które być może uratują komuś życie. Wśród nagranych pozycji znalazł się fragment wykładu Edwarda Griffina "Nauka i Polityka RAKA", fragment gdyż tłumaczenie nie jest dokończone. Dopowiedziałem oczywiście, że jeżeli zainteresuje go temat witaminy B17, to znajdzie w internecie także książki tego autora w języku polskim.
Wykładu Tsariona "Architekci Kontroli" mu nie dałem, na to przyjdzie czas później.
Nie dziw się więc, że widząc temat "jest potrzeba tłumaczenia ..." akurat to przyszło mi do głowy, bo tego w tym momencie mi bardzo brakowało! Nie jesteśmy w stanie rozprowadzać wśród ludzi książek, ale przetłumaczone nawet krótkie informacje na płytkach tak. Zamiast jednego wykładu Tsariona możne przekazać mnóstwo wartościowych informacji, które być może uratują komuś życie

WolnyUmysl napisał:
Z tergo co widzę z jakiś powodów ważniejsze jest dla Ciebie zdrowie i trucie ze strony drugiej ...
w danej chwili TAK jest ważniejsze, tym bardziej, ze trujemy się sami, dlatego że matki trują dzieci podając im toksyczną żywność a robią to tylko dlatego, że nie mają wiedzy i świadomości, a skutki tego są trudne do przewidzenia. ... jest to temat rzeka i zasługuje na oddzielny wątek.
Będąc zdrowym i patrząc z boku nie można określić co jest ważniejsze, wszystko jest ważne, ale w życiu na każdym kroku musimy wybierać, ... życie to sztuka wyboru.

Nie ma we mnie zdziwienia, jest zrozumienie.
Natomiast skupmy się nad meritum tematu.
Żyjemy jak myślimy, to my tworzymy rzeczywistość, jesteśmy twórcami.
Im więcej ludzi będzie o tym wiedziało tym szybciej ten świat się zmieni.
Resztę pominę milczeniem aby się nie powtarzać.

Żyję już trochę lat i wielu z moich bliskich już nie ma na tym świecie, niedawno odeszła moja mama.
Mojej przyjaciółki mama n.p. miała raka, wyszła z tego w ciągu roku, wyniki diametralnie się zmieniły, usiadła na schodach i odeszła na zawał w jednej chwili.

Póki nie zaczniemy zmian od siebie samych, nasze działanie będzie przypominać gaszenie pożaru pistoletem na wodę.
Może jest to brutalne dla niektórych, ale prawdziwe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WolnyUmysl




Dołączył: 14 Sty 2009
Posty: 33
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:06, 30 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Leszek napisał:
Jak już chcecie tłumaczyć Tsariona, to przetłumaczcie też 47 minutowy dokument, pt. "Michael Tsarion is Wrong" z 2009 roku, czyli "Michael Tsarion się myli".

Opis filmu:

This video reviews Michael Tsarion's Origins and Oracles DVD, and attempts to show that not only is Michael Tsarion factually inaccurate about crucial issues, but it will demonstrate that best explanation for his mistakes is that he is intentionally deceiving people. I will also show how the views he promotes is intended to indoctrinate the truth seeker into a mind set that will prepare them to accept a new version of world government and dogma, one that most truthers would never suspect as being a part of the system they once rebelled against.

I will discuss his science about 2012:

Magnetic pole shift in 2012?
Galactic Alignment
Precession of the Equinoxes
The "Golden Nebula"
The Photon Belt
Enlightenment - DNA/ Chakra changes

Other issues:

'The Macrobes'
Lucifer
Tsarion mind control tactics
Huge mistakes
Etymology
Storytelling
Blavatsky
Motivations
Who benefits?
2012 endgame

Category: Video > Documentary
Language: English English
Total Size: 282.23 MB

Jest tutaj:
http://tracker.conspiracycentral.net/torrents-details.php?id=6360

Trzeba się zalogować, aby

Pozdrawiam
L.

Rzecz w tym że poszukuję tłumaczy co zresztą wyraźnie napisałem.
Pozycję o której mówisz jak Ci bardzo zależy przetłumacz i zrób coś w tym temacie.
To posunie sprawę naprzód.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Sprawy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


M.Tsarion-jest potrzeba tłumaczenia jego filmów
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile