W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Odchodowe dochodzenie  
Podobne tematy
Autobusy na kupę 6
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
24 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 3627
Strona: 1, 2   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Dlaczego na Ziemi nie odkryto odchodów kosmitów?
Bo kosmici nigdy nie odwiedzili Ziemi
15%
 15%  [ 7 ]
Odkryto lecz gówno kosmitów jest takie samo jak nasze
9%
 9%  [ 4 ]
Gdyż kosmici nie robią kupy
20%
 20%  [ 9 ]
Poniważ kosmici przerabiają swe odchody na paliwo do latających spodków
27%
 27%  [ 12 ]
Z innego powodu (można wyjaśnić postując)
27%
 27%  [ 12 ]
Wszystkich Głosów : 44

Autor Wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:42, 21 Kwi '09   Temat postu: Odchodowe dochodzenie Odpowiedz z cytatem

Powoli zaczynam mieć dość wyjaśniania masom dlaczego nie wierzę w to że kosmici od wieków obserwują ziemian.
Sprawa jest dla mnie absurdalna, ale ludzie najwyraźniej nie potrafią wejść na poziom rozumowania z którego ja wychodzę.

Pozwolę sobie więc na pewną sondę, którą z jednej strony chciałbym wyrazić swój stan ducha, a z drugiej zbadać profil forumowiczów.

Uprzejmie proszę o głos w ankiecie powyżej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
shepherd




Dołączył: 13 Lis 2008
Posty: 439
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:01, 21 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Usmialem sie Very Happy
Oczywiscie, ze kosmici to bujda, a najwieksza bujda to to ze nawiazali kontakt z elitami i przez elity nami rzadza - to powala mnie na ziemie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jordii




Dołączył: 09 Mar 2009
Posty: 701
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:08, 21 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Ponieważ kosmici przerabiają swe odchody na paliwo do latających spodków" podoba mi sie ta opcja. Moze nauczymy sie czegos od kosmitow? Zamiast na stacje benzynowa, to...za potrzeba. W koncu potrzeba matka wynalazku Wink
_________________
www.demokracjabezposrednia.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
DeeJay




Dołączył: 11 Kwi 2009
Posty: 176
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:08, 21 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyjatkowo wyszukany temat...brawo inteligencjo. Bimi rozumiem, ze chcesz zbadac poczucie humoru a nie zdanie na calkiem kontrowersyjny temat jakim jest UFO?

Jezeli tak, to moja odpowiedz bedzie prosta...zalozyles watek ktory powinien sie znalezc niestety w dziale pierdolnia (jako admin chyba o tym wiesz Wink)...a skoro tam powinien wyladowac to nie bede sie podpisywal pod ankieta. Proponuje bardziej adekwatne do tematu pytania.
_________________
...bo czasem dobrze jest coś wiedzieć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:12, 21 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DeeJay
Cytat:

Jezeli tak, to moja odpowiedz bedzie prosta...zalozyles watek ktory powinien sie znalezc niestety w dziale pierdolnia (jako admin chyba o tym wiesz Wink)...a skoro tam powinien wyladowac to nie bede sie podpisywal pod ankieta. Proponuje bardziej adekwatne do tematu pytania.


Uargumentuj proszę dlaczego powinien się ten temat znajdować w dziale pierdolnia?

Bo widzisz ja wychodzę z założenia ,że 85% postów na forum powinna wylądować w dziale pierdolnia.!

Za odpowiedz z góry będę wdzięczna...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:13, 21 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jordii napisał:
"Ponieważ kosmici przerabiają swe odchody na paliwo do latających spodków" podoba mi sie ta opcja. Moze nauczymy sie czegos od kosmitow? Zamiast na stacje benzynowa, to...za potrzeba. W koncu potrzeba matka wynalazku Wink

to chyba przegapiles jeden z tematów tygodnia Smile
viewtopic.php?t=6530

skoro norwedzy wprowadzają to teraz to kosmici muszą mieć taką technologię pewnie już od milionów lat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
jordii




Dołączył: 09 Mar 2009
Posty: 701
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:18, 21 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

eee. autobusy sa na metan, a nie na odchody. z reszta biometan robi sie z wielu roznych odpadow. wyobrazalem, sobie raczej, ze bedzie mozna na**ac do baku i jazda w przestworza. Wink
ale przyznaje, ze przegapilem temat. Wink
_________________
www.demokracjabezposrednia.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:21, 21 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiesz, takie technologie mozna dalej rozwijać - później to już kwestia kreatywności,
np. dalej w wątku kolega miał dobre pomysły:
DarkTech napisał:
Dla pasażerów zamiast siedzeń sedesy. Jeśli nie załatwisz potrzeby w czasie jazdy, musisz skasować bilet.
viewpost.php?p=83063
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
DeeJay




Dołączył: 11 Kwi 2009
Posty: 176
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:26, 21 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja wychodze z zalozenia, ze autor raczej raczej chcial zazartowac lub poprawic sobie humor (mam tylko nadzieje ze nie stroil drwin). Moze kosmici sa, moze ich nie ma - tego nie wiem...jedno co napewno wiem to fakt iz nie nalezy ignorowac i potepiac czyjes opinii.

Kazdy ma do niej prawo.

Calkiem mozliwe, ze wiekszosc tematow nadaje sie do pierdolni ale ludzie rozmawiaja i to jest wlasnie natura tego forum. Taka ankieta na ogolnym to drwina z ludzi myslacych zupelnie inna kategoria...mam nadzieje Bimi ze nie robisz tego zlosliwie.
_________________
...bo czasem dobrze jest coś wiedzieć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:31, 21 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DeeJay napisał:
Taka ankieta na ogolnym to drwina z ludzi myslacych zupelnie inna kategoria...

ta ankieta odzwierciedla absurd do którego posuwają się poglądy głoszone przez "ludzi myslacych zupelnie inna kategoria".
nie jest bardziej drwiną niż te poglądy są drwiną z tego forum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
pazuzu




Dołączył: 07 Gru 2008
Posty: 130
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:36, 21 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jakbys bimi poczytal lema to bys wiedzial, ze prawdopodobienstwo powstania zycia w tak ogromnym kosmosie w kilku miejscach jest b. duze, ale prawdopodobienstwo spotkania sie cywilizacji male ze wzgledu na duzo wolnego miejsca : )
wiec dla tego.
poza tym kosmici moga po prostu nie miec zadnego interesu w kontaktach z ludzmi. bo po chuj? zrobia kilka zdjec swoja zorka 5 i poleca dalej.
_________________
JESTEM AGENTEM USB.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DeeJay




Dołączył: 11 Kwi 2009
Posty: 176
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:40, 21 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak, bo wg Ciebie ktos majacy inne zdanie na temat UFO drwi z tego forum...czy tak mam to rozumiec? To troche ograniczone myslenie i niestety tak jak w wiekszosci sie z Twoimi pogladami zgadzam, tak teraz mysle ze przesadzasz.
Daj ludziom swobode wypowiedzi albo wprowadz embargo na temat UFO (banuj kazdego kto osmieli sie miec inny poglad).

Nie wypada adminowi stroic sobie zartow z ludzi, myslacych calkiem powaznie...tymbardziej iz jest to forum (mam nadzieje) wolne od odgornie narzucanych "prawd".
_________________
...bo czasem dobrze jest coś wiedzieć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:46, 21 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Deejaj
Cytat:
Calkiem mozliwe, ze wiekszosc tematow nadaje sie do pierdolni ale ludzie rozmawiaja i to jest wlasnie natura tego forum.


A widzisz ja jestem przekonana , nawet śmiem powiedzieć ,że dla mnie oczywistością jest ,że naturą ludzi jest po prostu pierdolić(gadać co tam im się w głowie uroi)...więc nie widzę przeciwwskazań ,aby temat był gdzie jest, gdyż pod względem merytorycznym nie różni się od pozostałego 85% pierdolenia na forum.
Deejej
Cytat:
Taka ankieta na ogolnym to drwina z ludzi myslacych zupelnie inna kategoria...mam nadzieje Bimi ze nie robisz tego zlosliwie.


Pewnie jakiś rok temu jak sama tu wchodziłam na forum mogłabym i jakoś podobnie pomyśleć jak Ty ...po roku przebywania wiem jedno: że wszyscy mają równo nasrane w głowach...
P.S I niedobrze ,że przywiązujesz się tak do miejsca , gdzie i jak post powinien się znajdować ,gdyż świadczy to o braku posiadania zdystansowanej elastyczności w stosunku do otaczającej Cie rzeczywistości Razz
P.S 2 Wydaje mi się ,że rozumiem kminę Bimiego co do UFO.
Choć bardzo lubię cytat z filmu ''kontakt'' ,że gdyby nie istniało UFO to byłoby to cholerne marnotrawstwo przestrzeni to nie bardzo rozumiem dlaczego to UFO nam się jeszcze nie objawiło choćby w postaci ich odchodu itp.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:47, 21 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DeeJay napisał:
No tak, bo wg Ciebie ktos majacy inne zdanie na temat UFO drwi z tego forum...czy tak mam to rozumiec? To troche ograniczone myslenie i niestety tak jak w wiekszosci sie z Twoimi pogladami zgadzam, tak teraz mysle ze przesadzasz.
Daj ludziom swobode wypowiedzi albo wprowadz embargo na temat UFO (banuj kazdego kto osmieli sie miec inny poglad).

Nie wypada adminowi stroic sobie zartow z ludzi, myslacych calkiem powaznie...tymbardziej iz jest to forum (mam nadzieje) wolne od odgornie narzucanych "prawd".
albo mówimy o prawdzie, albo o bajkach. jakąś koncepcje trzeba przyjąć.
każdy ma prawo się wypowiadać w ramach ustalonych zasad, a zasady ustalam ja.
sorry za brutalną prawdę.
powinniście się cieszyć że zadaje sobie trud wyjaśniania wam dlaczego bajki o kosmitach i religie mają tu embargo. niestety banować nie mogę, ale mam inne opcje i nie waham się ich używać Smile

nie ma dla mnie znaczenia to jak poważnie ktoś odbiera swoje sprawy. od poważnych spraw związanych z religią czy kosmitami są inne fora. a to jest od niekoniecznie poważnych, ale za to prawdziwych spraw na temat rzeczy których istnienie da się obiektywnie stwierdzić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
prostynick




Dołączył: 01 Lut 2009
Posty: 343
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:30, 22 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętacie taką historię gdzie faceta wzięli do ufo i robili mu niby jakieś badania? Później siedzieli i jedli coś podobnego do lodu, ale facet nie chciał czego później żałował bo mógł spróbować? Tak mi się przypomniało Smile

Ja mam inny typ: Kosmici wysyłają swoje gówna na Ziemię, a u nas to się nazywa fluor. Razem z elitą dodają nam do past i niektórym do wody aby szybciej pozdychali bo u nich jest przeludnienie i depopulacja się nie udała i muszą gdzieś zamieszkać, a tylko na ich planecie i na Ziemi jest trawa którą muszą wcinać aby być dalej zielonymi :/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ya




Dołączył: 01 Sty 2009
Posty: 1036
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:55, 22 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

powinieneś dodać do ankiety,
bo za cholerę nie wiemy jak wyglądało by gówno kosmity
_________________
Kiedy wyeliminuje się wszytko co niemożliwe, cokolwiek pozostanie, choćby nie wiem jak nieprawdopodobne, musi być prawdą."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:51, 22 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no nie wiemy jakby wyglądało, bo nikt nigdy takiego nie znalazł.
kiedyś nie wiedziano jak wygląda gówno dinozaura dopóki ktoś go nie wykopał. dzięki temu teraz wiemy nie tylko jak wyglądało ale nawet co taki stwór jadał.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
porfirij




Dołączył: 09 Gru 2008
Posty: 507
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:59, 22 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oj bimi odchodów kosmitów jest pod dostatkiem. co prawda nie od razu widać że mamy do czynienia z produktem przemiany materii ale sprawa jest banalnie prosta. kosmici defekują materią organiczną z której po pewnym czasie formują się główka, nóżki, rączki i wredny charakter Smile. można natknąć się na nie oglądając jakiekolwiek wiadomości. to po prostu politycy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shepherd




Dołączył: 13 Lis 2008
Posty: 439
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:07, 22 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A macie jakis dowod na tych kosmitow, ze sa albo ze stanowia jakies realne zagrozenie, jakis dowod jak np. przy Codeksie, traktacie albo fluorze ?
Jak nie to naprawde nie ma sensu pierodlic na ich temat ( zwlaszcza tu bo wkurwisz admina Very Happy )
Ja nie wiem boicie sie kosmitow ? Very Happy
Jezeli wierzysz w istnienie kosmitow to nie mozesz byc chrzescijaninem, gdyz to jest sprzeczne, tak samo jak wierzysz we wrozki badz czytasz horoskopy, zdajecie sobie sprawe, ze to grzech?
Konkretnie albo czarne albo biale, nie ma mieszania tych dwoch kolorow!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
fifi




Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:55, 22 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kosmici są dobrze wychowani, nie srają gdzie popadnie tylko kulturalnie korzystają z kibli które mają na statkach Smile
_________________
Można być pewnym tylko tego, że niczego nie można być pewnym
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
prostynick




Dołączył: 01 Lut 2009
Posty: 343
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:00, 22 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może to te meteoryty które oświetlają miasta w nocy? System PKP?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zero




Dołączył: 10 Sty 2009
Posty: 111
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:35, 22 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja myślę, że to całkiem prawdopodobne, że kosmici obserwują Ziemię tak jak my obserwujemy kolonię mrówek, ale kompletną bzdurą są dla mnie doniesienia o jakichś ogromnych obiektach, nawet my, prymitywni ziemianie potrafimy zrobić kamerkę wielkości łebka od szpilki, więc jeżeli jacyś obcy nas obserwują to zapewne ich sprzęt opiera się na nanotechnologii, jeżeli myślą tak samo lub podobnie jak my, to z pewnością ciekawa perspektywą jest dla nich możliwość oglądania "siebie 10 milionów lat temu", ale jednocześnie takie obserwacje nie miałyby zbytniego sensu, gdyby były przez nich zakłócane. Czyli krótko mówiąc, czy tu są, czy ich nie ma, mam to gdzieś, tak długo jak nie ma to żadnego wpływu na moje życie.
_________________
"Nic nie jest skończone, dopóki się nie skończy" Miś Yogi.
"Wysoko rozwinięta technika jest nieodróżnialna od magii" I. Asimov
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
DeeJay




Dołączył: 11 Kwi 2009
Posty: 176
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:51, 23 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tańcząca z wilkami...po pierwsze chyba trzeba Cie nauczyc sie pisac poprawnie nicki (chociazby przez szacunek do osoby z ktora piszesz), jezeli nie potrafisz proponuje ctrl+c na poczatek.

Cytat:
A widzisz ja jestem przekonana , nawet śmiem powiedzieć ,że dla mnie oczywistością jest ,że naturą ludzi jest po prostu pierdolić(gadać co tam im się w głowie uroi)...więc nie widzę przeciwwskazań ,aby temat był gdzie jest, gdyż pod względem merytorycznym nie różni się od pozostałego 85% pierdolenia na forum.


Rozumiem Twoje obawy...jednak pojawia sie tu pytanie...po co wlasciwie jest to forum i co tu robisz? Piekne haslo "Niewielu osmiela sie to robic" w Twoim mniemaniu przerodzilo sie w "niewielu osmiela sie o tym pierdolic". Chyba nie chcesz powiedziec ze wiekszosc na forum to popierdolence?

Cytat:
A widzisz ja jestem przekonana , nawet śmiem powiedzieć ,że dla mnie oczywistością jest ,że naturą ludzi jest po prostu pierdolić


To nie jest natura ludzka (chyba ze mowisz o rozmnazaniu Wink)... z tym czlowiek sie nie rodzi tylko nabywa z wiekiem. Dla jednego pierdolenie, dla mnie wymiana zdan.

Cytat:
I niedobrze ,że przywiązujesz się tak do miejsca , gdzie i jak post powinien się znajdować ,gdyż świadczy to o braku posiadania zdystansowanej elastyczności w stosunku do otaczającej Cie rzeczywistości


Uwierz mi staram sie dystansowac ale nie toleruje braku szacunku dla swobodnej wypowiedzi a juz napewno nie bede tolerowal drwin. Jest tu cala masa kontrowersyjnych tematow wiec szanujmy sie nawzajem. Sama przyznalas, ze ludzie pierdola w 85% wiec nie dziw sie ze przyporzadkowalem ta ankiete do pierdolni.

Bimi

Cytat:
nie ma dla mnie znaczenia to jak poważnie ktoś odbiera swoje sprawy. od poważnych spraw związanych z religią czy kosmitami są inne fora


Tak sie sklada, ze i Twoje forum...zapominasz chyba o swoich dzialach tematycznych?

Cytat:
powinniście się cieszyć że zadaje sobie trud wyjaśniania wam dlaczego bajki o kosmitach i religie mają tu embargo


Moze powinnismy jeszcze podziekowac za łaske obdarowania internetem? Jak narazie nie widzialem zadnego konstruktywnego wyjasnienia...za to pojawil sie calkiem ciekawy material konferencji National Press Club'u (byl gdzies tu na forum). Mam nadzieje ze niedlugo wyplynie nieco wiecej informacji.



A teraz do wszystkich...nie wiem czy UFO istnieje czy tez nie, wierze natomiast, ze istnieje zycie pozaziemskie, bo ziemia nie jest jedyna planeta...a juz napewno nie jestesmy w jedynej galaktyce. Nie ma dowodow na istnienie ale nie ma rowniez dowodow na jego brak. Zbyt malo poznalismy swiata by wysnuc jakiekolwiek daleko idace wnioski.
_________________
...bo czasem dobrze jest coś wiedzieć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DarkTech




Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 1218
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:49, 23 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ponieważ kosmici lub jak kto woli przybysze z obcych cywilizacji są z naszego ziemskiego punktu widzenia istotami o wiele bardziej rozwiniętymi, można uznać że sranie po krzakach nie jest ich ulubionym zajęciem. Załatwiają swoje potrzeby w fabrykach lekarstw dla ludzi oraz w zakładach przemysłu spożywczego. Kosmiczne gówno procesie fragmentacji jest przerabiane na nano cząsteczki. Ponieważ wielcy i bogaci tego świata chcą jak najbardziej zbliżyć się do ideału jakim wydaje im się ufok, postanowili wdrażać gówno kosmitów we wszystkie dziedziny życia człowieka. Podobne sytuacje miały na ziemi miejsce wielokrotnie, za każdym razem gdy odkryto jakiś pierwiastek lub minerał, ludzie najpierw uznawali go za cudowne lekarstwo. Tak było z solą, tak też było z uranem. Widać teraz przyszedł czas na nano cząsteczki, czyli kosmiczną sraczkę.
_________________
Prawda nieraz jest bardzo trudna do ustalenia, ale nigdy nie jest tak niedostępna jak wówczas kiedy jest niewygodna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Easy_Rider




Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 1884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:20, 23 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlaczego ufole nie zostawiają odchodów? Z tej samej przyczyny, dla której nie zostawiają:

- niedopałków papierosów,
- zużytych kondomów,
- puszek, butelek i kapsli po piwie,
- papierków i torebek foliowych po słodyczach,
- kartonów po sokach

i wielu innych rzeczy odpadowych.

Bimi zaprezentował ciekawą teorię badawczą, polegającą na traktowaniu odchodów jako corpus delicti występowania określonych istot. Czyli - są odchody, to "cóś" istnieje, nie ma odchodów - nie ma "cósia".

Wykorzystując "gównianą" metodę badawczą do warunków ziemskich, można by dojść do ciekawych wniosków. Analizując sytuację w miastach, można by twierdzić, że mieszkają tam same psy, bo odchodów ludzkich można by długo szukać ze świecą i nie znaleźć. A czy ktoś widział kiedyś odchody komara? Nie mówiąc już o bakteriach.

Życzę dalszych sukcesów w rozwijaniu "gównianej" metody badawczej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2   » 
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Odchodowe dochodzenie
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile