W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Radio Wolne Media   
Podobne tematy
Kim jest Bimi?254
Wolne Media14
Wolne Media zostaną zawieszone? 25
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
31 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 17049
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:30, 18 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mam jeszcze wyrobionego zdania na temat: Radio Wolne Media dlatego powstrzymuję się od oceny wątku.

Osobiście jak dotychczas podobała mi się audycja z Bimim , gdyż Bimim nie czytał z kartki i zachowywał się w sposób naturalny.

Felietonu zaczęłam słuchać jakieś 10 minut potem niestety usypiałam.
Po prostu nie przemawia do mojej osoby czytanie felietonów.

@ adgolek świetnie ,że zgłosiłeś swoją kandydaturę ...oglądałam Twoje klipy na youtube i mnie się bardzo podoba sposób w jaki się wypowiadasz...bardzo blisko Twojej osobie do profesjalności, a juz na pewno posiadasz duże predyspozycje. Więc ja nie widzę żadnych przeciwwskazań Wink Tematykę , którą chcesz poruszyć również uważam za godną uwagi dla każdego prawdziwego truthseekera Wink

@davodovski
Zgadzam się ...taka audycja współtworzona razem ze słuchaczami Radia daje wrażenie ,że owe Radio żyje... coś się w nim dzieję aktywnego , zachodzą interakcję między ludźmi wymiana poglądów co powoduję wzajemny ogólny rozwój daje poczucia głębszej więzi między truthseekerami. Sama nazwa Radio Wolne Media w tym wypadku miało by jeszcze głębszy sens po przez otwartość dla wszystkich słuchaczy i brak cenzury.
Co dla nas użytkowników np. tego forum jest istotne gdyby tak nie było to by dużej części użytkowników już na tym forum nie było. Więc pokładam nadzieję ,że Radio podąży podobną drogą-brak cenzury...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
3words




Dołączył: 26 Cze 2007
Posty: 46
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:59, 18 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pierdoly.... dajcie mi 10min. na tym radiu (TAJSPL)

Bimi, szacunek, pokazales jak myslisz publiicznie, ze tak powiem.
A inaczej na forum :)

Bimi staruszku, spotkajmy sie ;)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maurycy Hawranek




Dołączył: 12 Kwi 2009
Posty: 58
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 05:13, 19 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałbym taką prośbę do osoby, która zamieściła wywiad na jakimś serwerze. Nie mam nic przeciwko rozpowszechnianiu audycji Radia Wolne Media w sieci, o ile jest podane źródło (nie tylko nazwa radia, ale także adres - najlepiej, jakby była na początku firmowa czołówka radiowa - to dla nas dodatkowa promocja radia i portalu), ale czy następnym razem z rozpowszechnianiem pliku audio mógłbyś poczekać do niedzieli ok. 13.00? Pozwól nam najpierw powtórkę programu wyemitować, aby ci którzy przegapili audycję w sobotę mogli nacieszyć się nią w niedzielę w tej samej formie i otoczce programowej. OK?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
davidoski




Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 889
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 05:24, 19 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie będę raczej tego więcej zamieszczał. Nie lubię czekać, a tym bardziej kazać czekać innym.
_________________
The Truth Hurts
http://bankowaokupacja.blogspot.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jordii




Dołączył: 09 Mar 2009
Posty: 701
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:04, 19 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@maurycy
mysle, ze cos jest nie tak. to nie davidoski powinien umiescic audycje (chwala i czesc mu za to, bo bym pewnie super wywiadu z bimim w ogole nie uslyszal). Ta audycja powinna sie tam znalezc zaraz po pierwszym nadaniu w radiu do odsluchania (oraz sciagniecia w mp3) na waszym serwerze. powtorka, to powtorka, nie ma znaczenia jak kto tego odslucha.

Moim skromnym zdaniem, radio jako ciagly strumiem bez mozliwosci odsluchania danej informacji w dogodnym dla siebie czasie to przezytek! Od tego jest technologia, aby z niej kozystac. Dla przykladu: mojego ulubionego radia drs slucham min 1h dziennie. Praktycznie nie zdaza mi sie go sluchac w czasie rzeczywistym. Nagrywam interesujace mnie audycje na mp3player i slucham w drodze na basen, na uniwerek, do sklepu, w pociagu...
W DRS z regoly audycja, ktora odbywa sie life, jest juz w 15min po zakonczeniu dostepna do odsluchanie i sciagniecia w formacie mp3! Moze warta wziac przyklad?

Przeciez nie o to chodzi, aby zmuszac ludzi do sluchania Was wtedy, kiedy Wam jest wygodnie. Robicie dobra robote, poruszacie wazne tematy. Tak trzymac. Jesli pojawia sie audycje interaktywne (czat, skype, etc), to ludzie beda Was sluchac life bez przymusu. Dajcie szanse tym, ktorzy chca Was sluchac, ale pasuje im inny czas lub miejsce.
_________________
www.demokracjabezposrednia.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:19, 19 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem za tym by davidoski ściągał i umieszczał audycję najszybciej jak to możliwe.
Ja ostatnio mam ograniczony czas, być może nie załapie się na powtórkę a potem zapomnę...
Osobiście interesuje mnie wyłącznie audycja nie muzyka, choć ta dobierana jest dobrze i miło się słucha. Nawet było by miło stworzyć archiwum takich audycji;) Coś na wzór takiego IPlayer można by to "dopisać" do strony: radia lub tego forum. Przegapiłeś, nie masz możliwości słuchać - archiwum ma dla ciebie wszystkie audycje na żądanie. Tak robią dziś wszyscy począwszy od komercyjnych a na amatorskich skończywszy. I jak jordii pisze audycje, też filmowe, są już dostępne po 15, 30 minutach. To jest ukłon w stronę odbiorcy.
Pozdrawiam i dzięki davidoski za udostępniony materiałWink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adgolek




Dołączył: 16 Paź 2008
Posty: 435
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:30, 19 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiele radiów, nawet tych komercyjnych, wstawia swoje audycje zaraz po skończonym programie w postaci mp3 na swoją stronę

Osobiście brakuje mi w tym godzinnym cyklu audycji rzeczy najistotniejszej: przeglądu najważniejszych wydarzeń, jakie miały miejsce w minionym tygodniu. Nie trzeba omawiać każdego wydarzenia szczegółowo, ale warto by choć w jednym-dwóch zdaniach wspomnieć o tym, co się wydarzyło na świecie (w tym w Polsce), jakie nowe, ciekawe filmy z napisami polskimi doszły na youtube. Taki przegląd wiadomości powinien zająć nie więcej niż 10 minut.

Co do wywiadu, to brakowało mi wiele dociekliwych pytań ze strony prowadzącego oraz pozytywnego wejścia w słowo swojemu rozmówcy, by pociągnąć ciekawszy wątek. Okazji ku temu było sporo. Uważam, że Bimi wyszedł najbardziej naturalnie z całej trójki.
Ważna uwaga z mojej strony: wywiad lub też rozmowa nie ma polegać tylko i wyłącznie na możliwości wygadaniu się swojemu rozmówcy, ale do zadawania ciekawych i merytorycznych pytań, a nie na potakiwaniu głową i mówieniu "acha, no tak, dobrze..."

Co do rozmów na żywo przez skype, to jestem zdania, że to nie będzie najwłaściwsze posunięcie. Zwłaszcza na początku, gdzie radio nie ma w najmniejszym stopniu wyrobionej swojej renomy i wszystko na razie przypomina luźną konstrukcję, którą dopiero się stawia.

Brakuje mi też luźnych i subiektywnych komentarzy do tego, co się w świecie dzieje (nie tylko do tych ostatnich wydarzeń). Była okazja, by móc omówić temat wprowadzenia podatku ekologicznego dla aut (co dziennik.pl podał na swojej stronie), jak i wiele różnych niemniej ważnych tematów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
gerwazjana




Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 611
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:09, 19 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

adgolek dobrze prawi.. jesli chce wam pomoc w prowadzeniu radia, to mysle ze powinienes mu dac mu szanse Maurycy bo z pewnoscia wyjdzie to dla was jak i dla radia z korzyscia. Z tego co pisze mozna wywnioskowac, ze wnioslby wiele dobrych poprawek.. Daj mu szanse Maurycy, a noz widelec wyjdzie z tego ciekawa wspolpraca..

Cytat:
@ adgolek świetnie ,że zgłosiłeś swoją kandydaturę ...oglądałam Twoje klipy na youtube i mnie się bardzo podoba sposób w jaki się wypowiadasz...bardzo blisko Twojej osobie do profesjalności, a juz na pewno posiadasz duże predyspozycje.


ktory to twoj kanal adgolek? chetnie bym zobaczyla te twoje klipy

Dzieki za umieszczenie audycji w sieci davidoski!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
davidoski




Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 889
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:43, 19 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

You are welcome!

Przegłosowane!
_________________
The Truth Hurts
http://bankowaokupacja.blogspot.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adgolek




Dołączył: 16 Paź 2008
Posty: 435
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:48, 19 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój kanał na youtube - http://www.youtube.com/user/NieTylkoKontrowersje
Ostatnio tworzę jedynie mp3 i łączę je z grafiką tworząc video. Swoje filmiki (nie te tłumaczenia, które opracowałem) oraz mp3, które ja wrzucam na swoim kanale, bądź na swojej stronie internetowej, znacznie różniłyby się od tego, co chciałbym przedstawić w radiu.

Aktualnym tematem, który opracowuję zarówno teoretycznie oraz praktycznie, jest apostazja, czyli wypisanie się z Kościoła Rzymsko-Katolickiego. Myślę, że ta kwestia również zaciekawiłaby wielu radiosłuchaczy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Maurycy Hawranek




Dołączył: 12 Kwi 2009
Posty: 58
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:53, 19 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie będzie już powtórek w niedziele, bo za mała słuchalność była, więc prośba z poprzedniego wpisu jest nieaktualna.

Jeżeli ktoś chce audycje wrzucać do sieci to ok, nie ma problemu, ale prosiłbym dodać czołówkę radia (ta melodyjka z głosem "Słuchasz Radia Wolne Media" - bo pojawia się tam adres portalu wolnemedia.net i być może ten adres kogoś zachęci do odwiedzenia strony).

Prosiłbym też o link do strony z wgranym programem, abym mógł dać linka na stronie radia do archiwalnych audycji.

Długich felietonów czytanych już nie będzie, co najwyżej jakieś krótkie ciekawostki czy opinie.

Newsy czy podsumowanie tygodnia - tu potrzebny jest ktoś, kto by to przygotował. Jak ktoś chce się tym zająć, niech da znać Fifiemu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
fifi




Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:14, 19 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

agdolek - jak już napisałem Ci w mailu, nie chcemy aby w radiu były promowane jakiekolwiek poglądy religijne. Natomiast audycję o apostazji możemy nadać, o ile temat będzie poruszony rzeczowo, obiektywnie i bez żadnej ideologii.
Planujemy również audycję o samej Biblii - z punktu widzenia sceptyka i wierzącego, może ktoś byłby zainteresowany?
_________________
Można być pewnym tylko tego, że niczego nie można być pewnym
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
davidoski




Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 889
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:14, 19 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czołówkę wyciąłem z obydwu nagranych audycji bo jakość dźwięku jest bardzo niska - samo dudnienie. Sam zobacz:

http://odsiebie.com/pokaz/2289308---8569.html


Maurycy Hawranek napisał:
Prosiłbym też o link do strony z wgranym programem, abym mógł dać linka na stronie radia do archiwalnych audycji.


http://odsiebie.com/pokaz/2146908---f045.html
http://odsiebie.com/pokaz/2275539---7daa.html

albo zbiorczo:

http://odsiebie.com/profil/davidoski.html?dir=0
_________________
The Truth Hurts
http://bankowaokupacja.blogspot.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adgolek




Dołączył: 16 Paź 2008
Posty: 435
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:15, 19 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maurycy Hawranek napisał:
(...)
Newsy czy podsumowanie tygodnia - tu potrzebny jest ktoś, kto by to przygotował. Jak ktoś chce się tym zająć, niech da znać fifiemu.

Chętnie bym się tym zajął, bo ... mam wizję, jak to powinno być zrobione. Very Happy
Żartuję, jednak z chęcią bym się do tego zabrał.

Jeżeli ktoś chciałby opracować niusy z bieżącego tygodnia, to warto to zrobić starannie. Osobiście proponuję dwa style stworzenia takiego przeglądu niusów:

1/ przewertowanie najważniejszych wydarzeń z minionego tygodnia w oparciu o konkretne serwisy (ważne są źródła, bo nie mamy przecież swoich dziennikarzy) w dwóch-trzech zdaniach. W praktyce wygląda to np. tak:

"W czwartek x.kwietnia Vaclav Havel - jak donosi np. taki a taki portal - spotkał się z Gordonem Brownem, premierem Wielkiej Brytanii, by omówić kwestie zaprowadzenia Nowego Ładu Światowego. Spotkanie to odbyło się bez obecności kamer, co wywołało duży niepokój w Europie. Według portalu xyz na ulice Pragi wyszło kilkaset osób, którzy protestowali przeciwko globalizacji i włączeniu się Czech w politykę NWO.

Tego samego dnia w Białym Domu, Obama cofnął swoje zdanie odnośnie rozgrzeszenia CIA za to, że ta wykorzystywała tortury na więźniach - donosi gazeta AWNBDSX. Pisze ona, że Obama myśli o wymienia głównego dyrektora CIA. Warto zauważyć, że inne portale mainstreamowe nie odnotowują na swoich stronach tego wydarzenia.

....."

2/ wymienienie najważniejszych wydarzeń z kraju i ze świata jedynie według nagłówków w jednym ciągu (np. od sześciu do ośmiu nagłówków), a następnie powrót do każdego z nich i omówienie każdego wydarzenia w formie podanej przeze mnie w punkcie 1/ lub z ewentualnym dodatkiem subiektywnego komentarza tak dla zabarwienia tego przeglądu niusów.

Ja optowałbym za punktem 2/. Jest on znacznie ciekawszy i wprowadza pewną interakcję pomiędzy prezenterem wiadomości a słuchaczem. Interakcja ta polega na zgodzeniu się, bądź też nie z komentarzem. No, ale co ja wam tu będę więcej pisał... Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Aya Sophia




Dołączył: 23 Gru 2008
Posty: 1227
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:23, 19 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hawranek :

- jakiego softu używacie do nadawania?
- podczas wywiadów uzywacie mikrofonów, jakich? i czy z preampami?
- jaką dysponujecie konsoletą emisyjną ?
- czy macie limitery lub komprsory na wyjsciach?
_________________
"W pozornie beznadziejnej walce, rozwiązanie tych problemów jest proste. Jedyną broń jaką mają przeciwko nam jest ukrywanie przed nami wiedzy. Musicie dużo czytać, by
poznać prawdę i dostrzec korzenie zła"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
adgolek




Dołączył: 16 Paź 2008
Posty: 435
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:56, 19 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fifi napisał:
agdolek - jak już napisałem Ci w mailu, nie chcemy aby w radiu były promowane jakiekolwiek poglądy religijne. Natomiast audycję o apostazji możemy nadać, o ile temat będzie poruszony rzeczowo, obiektywnie i bez żadnej ideologii. (...)

spoko, zrozumiałem, ale tak nie do końca, bo... Wyrażenie swojego zdania na jakiś temat jest określeniem w pewnym sensie naszego światopoglądu i naszej ideologii. Już tak jesteśmy skonstruowani, że chcemy, by inni się z nami zgadzali. Very Happy Ja pragnę, co już napisałem na forum w tym wątku, jak ja widzę przedstawienie konkretnej tematyki, która pośrednio lub bezpośrednio dotyka Biblii. I wcale nie myślę tu o przedstawieniu swojej ideologii, czy tego w co lub w kogo wierzę.

To, co chcę omówić, znacznie odbiegałoby od tego, co prezentuję na swojej stronie, jeśli już o to chodzi, że boicie się, iż będę promotorem Jezusa. Tak więc spokojnie. Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
gerwazjana




Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 611
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:17, 19 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

adgolek- moze nagraj cos na probe i im wyslij? wtedy beda mieli okazje przekonac sie o poziomie merytorycznym twoich audycji oraz w miare rzetelnym i obiektywnym przedstawieniu materialu- bo tematy zaproponowane przez ciebie sa bardzo ciekawe. Na pewno skupia o wiele wieksze rzesze odbiorcow niz muzyka creative commons lub czytane z kartki felietony...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maurycy Hawranek




Dołączył: 12 Kwi 2009
Posty: 58
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:44, 20 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Radiu Wolne Media jest miejsce na debaty osób religijnych z niereligijnymi, ale nie ma miejsca na działalność ewangelizacyjną. Nie chcemy zamieniać się w drugie Radio Maryja i przylepiać RWM łatki radia wyznaniowego.

Podczas debat jest możliwe przedstawianie własnego zdania w zderzeniu ze zdaniami osób o przeciwnych poglądach w celu wyrobienia przez słuchacza własnej opinii. Myślimy z Fifim o takich audycjach, gdzie rolą redaktora będzie tylko rzucanie tematów do dyskusji i równomierne przydzielanie czasu (by wszystkie osoby były traktowane równo i miały tyle samo minut na przedstawienie swoich racji).

Jeżeli ktoś chciałby wziąć udział w takiej audycji (słowa kierowane do osób wierzących i niewierzących), niech się skontaktuje z Fifim.

Myślę, że takie debaty przyciągną słuchaczy, w odróżnieniu od religijnych monologów. Gdyby do nich doszło, każda strona będzie traktowana uczciwie, a o poruszanych temtach zawiadamiana z równym wyprzedzeniem, aby mogła się przygotować merytorycznie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
adgolek




Dołączył: 16 Paź 2008
Posty: 435
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:52, 20 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maurycy Hawranek napisał:
W Radiu Wolne Media jest miejsce na debaty osób religijnych z niereligijnymi, ale nie ma miejsca na działalność ewangelizacyjną. Nie chcemy zamieniać się w drugie Radio Maryja i przylepiać RWM łatki radia wyznaniowego. (...)

zgadzam się nie w 100%, ale w 101%

Wydaje mi się, że wasze uprzedzenie co do mnie polega na tym, że pewnie sądzicie, iż w waszym radiu będę chciał prezentować coś na wzór tego, co sam prezentuję (myślę tu o swojej "produkcji" mp3 i video) na swojej stronie. Nic bardziej mylnego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Leszek




Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 230
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:18, 21 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

goral_ napisał:
Jestem za tym by davidoski ściągał i umieszczał audycję (...).

DObrze byłoby, gdyby audycje zamieszczane w mp3 były numerowane i tytułowane.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
davidoski




Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 889
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:41, 22 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Się zrobi, na razie były tylko 2, więc nie było za bardzo co numerować.
_________________
The Truth Hurts
http://bankowaokupacja.blogspot.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fifi




Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:32, 25 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiejsza audycja "Gdzie leży prawda?" będzie o wolnym oprogramowaniu, czyli darmowe systemy operacyjne, linux i te sprawy. Gościem będzie Dunkelheit. Zapraszam jak zwykle o 19.00 Smile

Program na dziś:
00:01 - 18.00 - Muzyka non-stop
18:00 - Muzyczna uczta
19:00 - Gdzie leży prawda? - audycja poświęcona wolnemu oprogramowaniu.
19.20 - 22.30 - Od Okrągłego Stołu do kryzysu finansowego - debata “Obywatela” z udziałem gości.
22:30 - 24:00 - Muzyka non-stop
_________________
Można być pewnym tylko tego, że niczego nie można być pewnym
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
shepherd




Dołączył: 13 Lis 2008
Posty: 439
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:35, 25 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak jakos dziwnie mi sie slucha nagrania archiwalnego Very Happy tak pachnie rezyserka Smile Ci goscie to czytaja z kartki ? bo cos mi sie tak wydaje Smile co zrobic aby wziasc udzial w audycji Smile ?
Kto to ten Janusz ? bo dawal rade. Bimi w miare naturalnie gadal.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
JA




Dołączył: 12 Cze 2008
Posty: 1549
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:18, 25 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też nie wiem, a z czym dawał radę?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shepherd




Dołączył: 13 Lis 2008
Posty: 439
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:33, 25 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tzn nie gadal tak sztucznie,
pocwiczy to dobrze bedzie sie go sluchalo, taki przystepny Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8   » 
Strona 4 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Radio Wolne Media
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile