W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Radio Wolne Media   
Podobne tematy
Kim jest Bimi?254
Wolne Media14
Wolne Media zostaną zawieszone? 25
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
31 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 17045
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
adgolek




Dołączył: 16 Paź 2008
Posty: 435
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:30, 11 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wywiad wywaliło... Następnym razem pewnie pójdzie lepiej, w co wierzę.
Pierwsze koty za płoty. Ogólnie nie jest źle, ale wyczuwa się sztuczność czytania z kartki, albo z ekranu monitora. To po pierwsze. Po drugie, moim skromnym zdaniem, powinno się zrezygnować z tej muzy, której w necie jest aż nadto, a takich programów online brakuje.

Według mnie, chłopaki z Wolnych Mediów poszli na całość, ale ich zapał może szybko się skończyć. Dlatego proponuję zacząć od stworzenia radia, które emitowałoby jakiś reportaż, audycję, wywiad, sprawozdanie itp. raz w tygodniu i całe nadawanie online sprowadzałoby się do góra godziny z hakiem. Może to być np. niedziela godz.20:00 czasu polskiego. Audycja trwa jakąś godzinkę i to w zupełności wystarczy. Materiał do tej audycji przygotowuje się przez cały tydzień i omawia się go albo na żywo, albo puszcza z mp3 przygotowanej wcześniej.

Na koniec można samemu (wypadałoby) powiedzieć kilka zdań (koniecznie na żywo) od siebie o sprawach organizacyjnych itd. Dopiero po kilku miesiącach można by się zastanowić nad rozłożeniem audycji na dwa dni w tygodniu po kilkadziesiąt minut.

Osobiście nie widzę najmniejszego sensu w emisji radia 24/7. Po co i na co takie radio? Muzy jest wszędzie pod dostatkiem. Lepiej przeznaczyć czas i zapał (póki jeszcze jest) na stworzenie naprawdę fajnego radia informacyjnego. Niechby to nawet było omówienie tylko niusów (z mainstreamowych portali), które są dla nas istotne.

W takim radiu (ja optuję za radiem online, a nie puszczanym z mp3) ważny jest kontakt ze słuchaczami poprzez albo komunikator GG (lub inny), albo przez e-mail. Spiker decyduje o tym, czy puści na antenę to, co piszą mu słuchacze, czy też nie. Oczywiście za to powinna być odpowiedzialna osoba inna, niż spiker, który zajęty będzie innymi rzeczami. No, ale to są już takie niuanse, które można zawsze dopracować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
fifi




Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:35, 11 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W czasie nadawania audycji wystąpił problem z serwerem, zrobimy retransmisje jak się z nim uporamy.

EDIT: Problem zażegnany. Retransmisja o 20.00.
_________________
Można być pewnym tylko tego, że niczego nie można być pewnym
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:43, 11 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to może niech ktoś wrzuci ten wywiad w całości np. na jakiegoś rapidshare, bo boje sie ze przegapilem kilka zabawnych fragmentów Razz
w ogóle, to było na żywo?

następnym razem polecam rozgrzewkę przed wywiadem, a moze nawet w trakcie. przez rozgrzewkę rozumiem co najmniej piwo (w liczbie 2) Smile
i sugerowałbym nie czytać pytań (a tym bardziej odpowiedzi) bo wychodzi to jak najtańsza telenowela z lokalnej TV. po prostu spontan - im więcej zacinania się tym lepiej (tak sobie mówcie) Smile
będzie git.

powodzenia!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Lama




Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 160
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:50, 11 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to dobrze.. uf:P
Musiałem wyjść po 18 Razz ale teraz już spokojnie mogę słuchać od 20 Smile

Powodzenia chłopaki!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gerwazjana




Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 611
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:06, 11 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
urwał wam się też ten wywiad o kryzysie i potem już nie wrócił, tylko muza?


po wejsciu na strone WM pojawia sie komunikat: "Po godz. 20.00 w Radiu Wolne Media powtórka wywiadu, który przerwało nam o 19.00. Zapraszamy!"


Zgadzam sie ze wszystkim co napisal adgolek. Strasznie sztucznie wychodzi to czytanie z kartki.. Trzeba spontanicznosci, akcji, naturalnosci! Ewentualnie wypiszcie sobie przed audycja najwazniejsze punkty wywiadu w myslnikach, krotkich notkach.. Poza tym- audycja raz, dwa razy w tygodniu w zupelnosci wystarczy, kazdy sobie slucha w domu takiej muzy jaka im sie podoba. Teraz czas na pochwaly: pomysl z zapraszaniem gosci i koncepcja radia jak najbardziej ok! Jestem przekonana, ze -o ile zapalu wam nie zabraknie- to z zbiegiem czasu jeszcze sie rozkrecicie! powodzenia zycze
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fifi




Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:34, 11 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki za wszystkie opinie. Przyznaje się, do pierwszej audycji przygotowałem sobie wcześniej zestaw pytań Smile Nie chcieliśmy dać plamy na samym początku, ale obiecuję że kolejne audycje już będą "na spontanie". Oczywiście o ile zgłoszą się do nas jacyś goście, bo do tej pory nie zgłosił się nikt :F Tak więc piszcie nawet jeżeli Wasze zainteresowania nie pokrywają się z naszym programem dt. przyszłych audycji - jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje tematów.
_________________
Można być pewnym tylko tego, że niczego nie można być pewnym
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:53, 11 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no goście to się raczej rzadko sami zgłaszają do radia Smile

nie mam zielonego pojęcia o prowadzeniu radia, ale chętnie podzielę sie dalszą częścią swojej subiektywnej krytyki.

jeśli nikt z rządu nie da się zaprosić to na poczatek mozecie zapraszac np. ludzi wspołtowrzących WM. potem ludzi znanych w podziemnym półświadku, np KFI albo Waldek (nie twierdzę że ci akurat się zgodzą). pewnie można to nawet jakoś przez skype puścić żeby goście nie musieli się fizycznie fatygować..
z tym ze to powinno być na żywo. choć tyle się gościom należy. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
davidoski




Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 889
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:17, 11 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdyby ktoś przegapił to wrzuciłem nagraną audycję na serwer - wyciąłem tylko początkowy jingiel i piosenkę ze środka.

http://odsiebie.com/pokaz/2146908---f045.html
_________________
The Truth Hurts
http://bankowaokupacja.blogspot.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fifi




Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:19, 11 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Bimi
Pewnie - to nasz podstawowy sposób poszukiwania gości, aczkolwiek byłoby miło gdyby ktoś z własnej woli się do nas zgłosił Wink
_________________
Można być pewnym tylko tego, że niczego nie można być pewnym
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
davidoski




Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 889
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:28, 11 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi chce, tylko się wstydzi powiedzieć Smile

Fifi, zrób z nim wywiad! Przecież napisał, że przez Skype może być, żeby nie musiał jechać z Holandii.
To będzie lepsze niż ten dzisiejszy wywiad z "ekonomistą"!
_________________
The Truth Hurts
http://bankowaokupacja.blogspot.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:37, 11 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mógłbym pogadać przez 15min, czemu nie. sounds like fun.
z tym że w chemtrails za bardzo nie wierzę, a o codexie wiem prawie nic. o śpiewie to nawet nie wspomnę Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Lama




Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 160
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:50, 11 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi - możesz opowiedzieć o forum... bądź co bądź to jesteś bardzo rozpoznawalną osobą (avatarem:P) na tym forum.
Myślę, że to by był ciekawy wywiad.

Smile

PS: a co do pierwszej audycji, która brzmiała dość sztucznie. Umówmy się - nikt nie spodziewał się profesjonalnego wywiadu w stylu Wojewódzki i Figurski/ Tomasz Lis / lub tej co prowadzi kropkę nad i... Ważne że ruszyli:)

Powodzenia!Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:39, 12 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem sam pomysł na takie radio jest super!
Krytykować jak na razie to nie ma czego, to są pierwsze godziny:)
Swoją opinię mogę wyrazić po dwóch tygodniach:)
Zgadzam się z gerwazjana, że na początek wystarczy audycją parę razy w tygodniu, jednak ambicie wsze są spore i wiem, że przez nadawanie 24/7 chcecie zaistnieć jako "profesjonalna" stacja radiowa! Jak najbardziej popieram!
Z tym, że faktycznie sama muza może się znudzić, a warto by programy miały cechy powtarzalności - te same godziny - inaczej mało kto załapie kiedy co jest i po paru dniach ludzie zapomną o radiu.
Moim zdaniem, jeśli mogę wam coś polecić i poradzić, to zabierzcie się do tego naprawdę solidnie i profesjonalnie - początek jest najważniejszy - potem się kręci.
Idealnie by było byście retransmitowali znaną rozgłośnię! Np. dogadać się z Alex Jones i jego stację retransmitować - jak sądzę poszło by to za free. Z tym, że np. o 19:00 mieć codziennie czy co drugi dzień program autorski. Ktoś kto posłucha programu waszego. po zakończeniu zostanie z AJ aż do następnego dnia:) (lepsze to niż muza!) W miarę zainteresowania i rozbudowy (niekoniecznie technicznej, ale programowej) można by coraz więcej czasu poświęcać na własne produkcję, aż w końcu za jakiś czas będziecie 24/7 radiem 100% autorskim ze sporą grupą stałych słuchaczy.
To jest naprawdę proste;) Wymaga jedynie samozaparcia i dążenia do celu:)
Tak zaczynało większość stacji:) Poprzez retransmisję innej. Tak rodził się RMF - o czym jak miewam prawie nikt już nie wie:) Oni retransmitowali 24/7 francuską stację Fun Radio. Dodając najpierw 20 minut własnej produkcji (pierdoły) potem z każdym miesiącem przybywało, to raz dziennie news i tak po woli po woli aż po 2 latach było to już 100% Krakowskie radio. He nawet nazwa RMF pochodzi z tamtego okresu, wcale RMF to nie skrót od Radio Muzyka Fakty:))) Tylko od: Radio Małopolska Fun.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JA




Dołączył: 12 Cze 2008
Posty: 1549
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:47, 12 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Muzyka była zajebista, bardzo mi sie podobała
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fifi




Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:52, 12 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wywiad z Bimim - dla mnie jak najbardziej ok. Tylko trzeba wymyślić jakiś dobry temat, no i muszę zobaczyć czy da się puścić rozmowę ze skype na żywo Smile
_________________
Można być pewnym tylko tego, że niczego nie można być pewnym
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
M8




Dołączył: 08 Cze 2008
Posty: 612
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:04, 12 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Muzyka była dobra, wywiad marny. Na pewno się da puścić rozmowę z skype na żywo, martin tak robił w swoim radiu.
_________________
Zapraszam na forum o ezoteryce i okultyźmie: http://transgresja.em8.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Maurycy Hawranek




Dołączył: 12 Kwi 2009
Posty: 58
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:41, 12 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Radio skierowane jest nie do osób o już wyrobionych poglądach, ale do ludzi, którym trzeba to i owo powiedzieć. Muzyka ma zwabiać słuchaczy i przy okazji dostarczać im nowych informacji.

Ma także być miejscem spotkań różnych środowisk, nie tylko NWO-wych. Ma żyć własnym życiem, kreować kulturę, budzić świadomość społeczną, itd.

Nie możemy ograniczać się tylko do publicystyki, bo to ludzi nie przyciągnie (co najwyżej garstkę). A dobra muzyka niekomercyjna warta jest promowania. Pokazać ludziom, że istnieje coś więcej niż muza mainstreamowa.

Skoro jest możliwość grania 24 godziny na dobę i kosztuje to tyle samo co puszczanie programu jednogodzinnego raz na tydzień, to dlaczego to zmarnować? Niech ludzie sobie umilają czas muzyką podczas czytania Wolnych Mediów i surfowania w sieci. Muzyka będzie z każdym dniem poprawiać się. Utwory słabe są na bieżąco usuwane a nowe, wyselekcjonowane, dodawane. Jak będzie full wypas, rozreklamujemy radio na stronach ze spisami rozgłośni. Wtedy radio będzie promować portal i liczba uświadomionych osób wzrośnie.

Jedno drugiemu nie przeszkadza. W Radiu Wolne Media będzie miejsce dla wszystkich. Nie chcemy robić radia niszowego, lecz w przyszłości wyjść z nim w eter. Ale najpierw musimy nauczyć się robić dobre radio, pozyskać wartościowych współpracowników, wyrobić markę i pozyskać wsparcie radiowców z całego kraju. A jak się nie uda, to przynajmniej dobrej muzy się posłucha.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jabba




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 1186
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:54, 12 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sorki gość dobre rzeczy gadał, ale poziom wykonania, czytanie z kartki, bardzo nie naturalny głos. Nie dałem rady wysłuchać do końca
_________________
http://republika.pl/blog_fa_550912/991430/sz/zwoliludu.gif
________________________________
A na drzewach zamiast liści wisieć będą komuniści
i LEWACY

Raz sierpem raz młotem w czerwoną hołotę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyspa




Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 1242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:02, 12 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja też ; p -> więcej swobody i loozu Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adgolek




Dołączył: 16 Paź 2008
Posty: 435
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:06, 12 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam na forum p.Maurycego. Powtórzę, że pomysł z radiem jest bardzo dobry. Plan przyszłościowy - również. Cieszy mnie też otwartość i szczerość, jakie widzę w wypowiedzianym przez pana zdaniu: "najpierw musimy nauczyć się robić dobre radio". Ci, którzy startują z przygodą radiową uważają się w większości, że wszystkie rozumy pozjadało. Naprawdę miło się czyta takie teksty.

Osobiście zgłosiłem swoją chęć współpracy, podając w sposób dość ogólnikowy warunki i swoją propozycję w e-mailu, jaki wysłałem na wasz e-adres. Myślę, że będzie to z pożytkiem dla wszystkich stron.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Maurycy Hawranek




Dołączył: 12 Kwi 2009
Posty: 58
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:56, 14 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na stronie radia mozna już znaleźć pierwszą ramówkę. Na razie skromnie, ale to już krok do przodku. Szukamy osób, które chciałyby przygotowywać raz na tydzień np. komentarz tygodnia.

Link bezposredni do radia: http://radio.wolnemedia.net
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
rebelianka




Dołączył: 13 Mar 2009
Posty: 76
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:11, 14 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zaje...sty pomysł! Very Happy
zgadzam się z agdolkiem i gerwazjaną, że na początek wystarczyłyby dobrze przygotowane audycje, raz czy dwa razy w tygodniu, żebyście się nie wypalili. ale skoro chcecie i macie możliwości nadawać 24/7, to dobrym krokiem było ustalenie stałych bloków z audycjami, reportażami, wywiadami z zaproszonymi gośćmi itp., czyli to co macie ujęte w formie ramówki (np. 'audycje publicystyczne i nie tylko': sob. 19.00 i niedz. 12.00). z czasem na pewno będziecie mieć coraz więcej merytorycznego materiału.

jeśli chodzi o nie-mainstreamową muzę to mam kontakt z młodymi zdolnymi muzykami i kapelkami (ostrzejsza, bardziej rockowa muza;)) - jeśli będziecie zainteresowani, podam szczegóły na priv.

w temacie wywiadów / reportaży, wymienię kilka propozycji (to czego chętnie sama posłuchałabym, jako słuchaczka):

1. wywiad z Bimim - twórcą niezależnego forum prawda2.info
2. wywiady z KFI i Waldkiem - twórcami odważnych kanałów filmowo-informacyjnych na YouTube (może generalnie pokusić się o pokazanie fenomenu YouTube, jako źródła niezależnych informacji i ogromnej bazy nie-maintreamowych filmów dokumentalnych?)
3. żywność - zdrowie: mogę podać (na priv) kontakt do pani dr - lekarza medycyny integracyjnej, która ma ogromną (i niesztampową) wiedzę na temat m.in. systemu immunologicznego, szczepień, chorób z autoagresji, zauważyłam, że również KŻ - prowadzi b. ciekawe wykłady i może zgodziłaby się udzielić Wam wywiadu...
4. społeczności: audycja i dyskusja na temat inicjatyw tworzenia samowystarczalnych "wiosek" (a jest już sporo takich inicjatyw, np. www.dobrawioska.org , www.ekowioska.pl czy www.arcada.com.pl/ekoosiedle )
5. korzenie unii europejskiej (ostatnio zaczytuję się w przemyśleniach osób, które dotarły do faszystowskich korzeni UE, jak również tych, którzy uważają, że UE ma korzenie komunistyczne i utwierdzam się w przekonaniu, że jedni i drudzy mają rację, a oba korzenie - jak wiadomo;) - wywodzą się z jednego większego korzenia...) - sądzę, że ciekawa byłaby dyskusja, w której wzięliby udział zwolennicy jednej i drugiej teorii oraz ktoś, kto ogarnia temat szerzej
5. nie-systemowe szkoły - wspierające samodzielne myślenie, wolność, kreatywność (moim zdaniem np. szkoła waldorfska - mam z nimi kontakt, mogę podać na priv)
6. wywiady z 'guru' w dziedzinie poszukiwania prawdy (np. Icke, Tsarion, dr Rath czy Jones) - może udałoby się przeprowadzić z nimi, choćby krótkie, wywiady telefoniczne, przetłumaczyć je i emitować kilkakrotnie w audycjach specjalnych?

to tylko kilka spontanicznych pomysłów... w razie czego, służę wsparciem.
trzymam za Was kciuki i jestem przekonana, że Radio Wolne Media będzie hulać w internetowym eterze, aż miło Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fifi




Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:29, 15 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rebelianka - wielkie dzięki za te propozycje, postaram się wykorzystać w niedalekiej przyszłości przynajmniej cześć z nich Smile Już w tą sobotę najprawdopodobniej będzie audycja z udziałem Bimiego.
_________________
Można być pewnym tylko tego, że niczego nie można być pewnym
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:50, 15 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie mogę potwierdzić tej informacji.

wiem tylko tyle ze w piatek wieczor ide na impreze, a w sobote pewnie bede zdychał. Smile no i ze jutro mielismy sie pierwszy raz sie polaczyc z fifi na probe... czyżby chodziło o to? Smile
fifi, mysle ze moze nie nagrywajmy naszego zapoznawania sie, co? Smile nie jesteśmy wszak forum plotkarskim Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
rebelianka




Dołączył: 13 Mar 2009
Posty: 76
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:02, 16 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:

fifi, mysle ze moze nie nagrywajmy naszego zapoznawania sie, co?

oj, dajcie trochę luzu i spontanu Wink na pewno doda to odrobinę wiarygodności poważnemu (w końcu!) programowi radiowemu Very Happy

a tak poważnie, fifi, poruszyłam temat muzy - czekam na potwierdzającą odpowiedź od naprawdę zajebistych kapelek rockowych.
w kwestii innych tematów, proszę o ew. "dyspozycje" ad. moich propozycji - tak naprawdę wszystko jesteśmy w stanie zrobić - to tylko kwestia pomysłów i chęci Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8   » 
Strona 2 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Radio Wolne Media
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile