W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Kraków - spotkanie 18.06 - czwartek  
Podobne tematy
Kraków - pokaz slajdów n.t. 11 września 2001 21
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
9 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Odsłon: 1635
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gilastyle




Dołączył: 28 Maj 2009
Posty: 81
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:23, 14 Cze '09   Temat postu: KRAKÓW - spotkanie 18.06 - czwartek Odpowiedz z cytatem

Tematem spotkania będzie przygotowanie do kolejnego pokazu na temat wydarzeń z 11 września, bardziej rozreklamowanego, myślę że bardziej profesjonalnego.
Dzięki Grzegorzowi właścicielowi klubu - prezentację będzie również można obejrzeć live w internecie.
Jednak zapraszam wszystkich, dla których prawda ma wartość. Będziemy potrzebowali pomocy, im więcej osób przyjdzie tym więcej jesteśmy w stanie zrobić, nie trzeba wiele, wystarczy chcieć.


Spotkanie odbędzie w Klubie Pralnia:
W najbliższy czwartek o godz. 19:00
Jak trafić: http://www.pralniakrakow.pl/index.php?op.....p;Itemid=6


kontakt: gilastyle@o2.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dryp




Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 103
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:51, 15 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tym razem postaram się w końcu zjawić
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gilastyle




Dołączył: 28 Maj 2009
Posty: 81
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:16, 17 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jutro spotkanie, zapraszam wszystkich, dla których przybycie ograniczone jest tylko przez inną formę spędzania wolnego czasu.
- uczestnictwo do niczego nie zobowiązuje
- nie tłumaczmy się brakiem czasu - wszyscy mamy 24 godziny na dobe Very Happy
- aby zło kwitło wystarczy aby dobrzy ludzie nie robili nic
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gilastyle




Dołączył: 28 Maj 2009
Posty: 81
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:18, 18 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żal mi dupe ściska jak widzę zaangażowanie społeczności forum w tym wypadku Krakusów. Swoją pierwszą akcję z 9/11 zorganizowałem praktycznie sam i tylko po to by nastepną zrobić z kolejnymi osobami. I gdzie jest ta społeczność?

Gdzie jesteście się pytam?
dziś na spotkaniu nikogo nowego, nawet stali bywalcy nie dopisali.

Na sranie ta wiedza o tym co się wydarzyło 9/11 jeśli nie zmienimy tego co się mówi w mediach, a wystarczy tylko się wkuriwć i powiedzieć dłużej nie bede siedział z założonymi rękoma. Mam nadzieję, że to się zmieni.


Ludzie spoza forum nie dopuszczają do siebie myśli, o tym że jakikolwiek spisek może mieć miejsce. Wychodzą z założenia, że to nie możliwe by istniało zorganizowane zło. A jednak spiski kwitną dzięki bierności tych którzy uchodzą za elitę.
Elitarność zobowiązuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pcw




Dołączył: 03 Lut 2009
Posty: 32
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:48, 19 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

podbijam temat
onanistyczne farmazolenie na forum bez ruszania się ze stołka, to raczej żałosna forma "zaangażowania" w sprawę
nie trzeba robić szpagatów ani uiszczać składek, chodzi o rozdmuchanie tematu na mieście (i poza), poroznoszenie ulotek, zainteresowanie znajomych itp.
poza tym w lokalu od poniedziałku będą pyszne piwa regionalne, przynajmniej dlatego warto przyleźć
no, chyba że ktoś woli tyskie siuśki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
brainwash




Dołączył: 01 Lut 2006
Posty: 567
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:49, 19 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkoda że czas i terminy takie sztywne. Ja chętnie bym zawitał. Jak z noclegiem, jest gdzie przekimać ? Zasadniczo to mam niedaleko. Wystarczy być troszeczkę elastyczniejszym w doborze dni i czasu spotkań. Soboty przykładowo, środek tygodnia to zły pomysł.
_________________
Kto wyrządził rasie ludzkiej tak wiele złego ? Inimicus homo hoc fecti - " nieprzyjaciel człowieka to uczynił "
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
capricornus




Dołączył: 31 Maj 2009
Posty: 36
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:28, 20 Cze '09   Temat postu: Kraków - spotkanie 18.06 - czwartek Odpowiedz z cytatem

Tak, tak!!! Spotkanie u nas w klubie 18 było. potwierdzam za gilastyle, zajeb.... dużo ludzi było. Pogoda wredna będzie przez następne dni więc proponuję przyjdźcie 23 i 24 czerwca od 16:00 konkretne wydarzenia ale zapraszam już od 10:00. Pierwszy dzień będzie o tym jak skutecznie postawić się sprawującym władzę. Dyskusja może przeciągnąć do nocy. Ciekawi goście. W drugi dzień prezentacje o Biedaszybach - bardzo ciekawe i spotkanie z ludźmi z Inicjatywy Antynuklearnej. Też Wam powiedzą jak ludziom ciężko dupę ruszyć i całą aktywność do internetu zrzucają. Lubisz rząd i inne władze??? pomyśl, że oni uwielbiają jak Ci się nie chce i siedzisz w domu!!! Poczytajcie jak studenci w Niemczech protestują teraz!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gilastyle




Dołączył: 28 Maj 2009
Posty: 81
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:36, 20 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

brainwash napisał:
Szkoda że czas i terminy takie sztywne. Ja chętnie bym zawitał. Jak z noclegiem, jest gdzie przekimać ? Zasadniczo to mam niedaleko. Wystarczy być troszeczkę elastyczniejszym w doborze dni i czasu spotkań. Soboty przykładowo, środek tygodnia to zły pomysł.


Następne spotkanie ustalimy jak już będziemy dokładnie wiedzieć kto z zaproszonych gości będzie chciał uczestniczyć w kolejnej projekcji. A będzie dużo bardziej profesjonalna pod każdym względem - i mam tu na myśli również przekaż - będzie transmisja LIVE w internecie.

Dzięki za odezwę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Kraków - spotkanie 18.06 - czwartek
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile