W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Kraków - pokaz slajdów n.t. 11 września 2001   
Podobne tematy
Kraków - spotkanie 18.06 - czwartek7
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
15 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Odsłon: 3339
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nadesłane




Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 77

PostWysłany: 11:41, 28 Maj '09   Temat postu: Kraków - pokaz slajdów n.t. 11 września 2001 Odpowiedz z cytatem

Witam
Organizuje w Krakowie pokaz slajdów związanych z wydarzeniami z 11 września 2001. Chciałbym abyście udzielili wsparcia dla tej akcji, jestem dość osamotniony w szerzeniu prawdy na temat tych wydarzeń.

W załączniku plakat spotkania, które ma sie odbyć 4.6.2009 w nastepny Czwartek, myśle że moglibyście umieścić na forum jakieś info, moze link do plakatu. Nie jestem zarejestrowany u was wiec sam tego nie mogę zrobić. Choć złożyłem podanie Very Happy

Pozdrawiam

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
slidexman




Dołączył: 01 Gru 2008
Posty: 828
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:01, 28 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jakoś nie wierzę, że dadzą Ci to zorganizować
ale trzymam kciuki za Ciebie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Aya Sophia




Dołączył: 23 Gru 2008
Posty: 1227
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:32, 28 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brawo za inicjatywę!
Bardzo dobrze że podciągasz to pod Koło Historyków !
Bądz rzetelny!

PS. Przygotowuje coś specjalnego, ale o tym dowiecie się wkrótce;)
_________________
"W pozornie beznadziejnej walce, rozwiązanie tych problemów jest proste. Jedyną broń jaką mają przeciwko nam jest ukrywanie przed nami wiedzy. Musicie dużo czytać, by
poznać prawdę i dostrzec korzenie zła"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Dryp




Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 103
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:35, 28 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wielkie brawo za inicjatywę. Oby tylko się powiodło. Na pewno przybędę i nagłośnie to wydarzenie w miarę możliwości Smile
Ps. Przydałoby się dodać na plakcie konkretny adres a nie tylko nazwę budynku. Nie dośc że wygląda nieprofesjonalnie to jeszcze ktoś sobie poprostu zapomni, albo nie będzie mu się chciało sprawdzać adresu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ya




Dołączył: 01 Sty 2009
Posty: 1036
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:48, 28 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

może zrobicie jakieś nagranie - kamerą?
_________________
Kiedy wyeliminuje się wszytko co niemożliwe, cokolwiek pozostanie, choćby nie wiem jak nieprawdopodobne, musi być prawdą."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jordii




Dołączył: 09 Mar 2009
Posty: 701
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:30, 29 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...i wrzucicie w sieć, aby nieobecni również mogli sobie pooglądać.
_________________
www.demokracjabezposrednia.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
DrabikPany




Dołączył: 15 Sty 2007
Posty: 177
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:37, 30 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo Dobra inicjatywa !
Warto poinformować jakieś media, myślę że to bardzo dobry pomysł na artykuł dla nich. Myślę że pojawi się dużo osób.

Postaram się tam wpaść Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
JAR




Dołączył: 22 Paź 2008
Posty: 448
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:30, 30 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Inicjatywa szczytna, plakat taki sobie. Raczej odstrasza anizeli zacheca do przyjscia na spotkanie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
capricornus




Dołączył: 31 Maj 2009
Posty: 36
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:25, 31 Maj '09   Temat postu: Pokaz slajdów n.t. 11 września w Krakowie Odpowiedz z cytatem

Akurat 04 czerwca inaugurujemy w Krakowie działalność klubu PRALNIA. Klub bedzie miejscem otwartym na wszelkie wolne myśli.
Jeżeli miałbys jakieś kłopoty z organizacją pokazu w tamtym miejscu bardzo chętnie udostepniam klub. Co prawda 04 mamy o 12 pierwsze wydarzenie w naszym klubie ( promocja najnowszej książki Joanny i Andrzeja Gwiazdów - serdecznie zapraszam, wjazd wolny ). Do 17 powinno się skończyć. Otwarty jestem na każdą propozycję organizacji podobnych rzeczy jak ten pokaz slajdów. W klubie będzie czytelnia z ciekawymi wydawnictwami także. Jeżeli uzyskam rejestrację a nawet jak nie to także zapraszam w to miejsce wszystkich poszukiwaczy prawdy. Kraków ul.Grabowskiego 8/9 oficyna. Już od 04 czerwca.
Powyższe słowa pisałem kilka dni temu w trakcie rejestracji. Zmieniło sie o tyle, że o 12 jest konferencja prasowa z Gwiazdami na temat przemian w Polsce ostatnich 20 lat - zachęcam wszystkich poszukiwaczy prawdy do wizyty ponieważ wiadomo jaki stosunek do polskich przemian mają Gwiazdowie. Będzie to przeciwwaga do peanów na temat neoliberalizmu na Wawelu. Po tej konferencji jest promocja najnowszej książki Gwiazdów. Trudno powiedzieć, o której się skończy. Moja propozycja jest aktualna. Jeżeli będziesz miał problem z organizacją pokazu to oferuję miejsce. Jednak trzeba wtedy przenieść pokaz na 05go. Nic nie stoi na przeszkodzie, jeżeli, czego życze powiedzie Ci się pokaz, zrobić go po paru dniach u nas. Będę szczęśliwy jeżeli inne osoby mające pomysły podobnych pokazów skorzystają z zaproszenia do nas. Dzisiaj wreszcie uruchamiam skromną na razie stronę klubu ( wieczorem) i od razu zamieszczę info o Twoim pokazie ( tak jak na plakacie ). Jeżeli jakieś zmiany to pisz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gilastyle




Dołączył: 28 Maj 2009
Posty: 81
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:40, 31 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki Capri za propozycję.

Puki co pokaz się odbędzie. Cała batalia zacznie się jutro, ponieważ plakaty rozwiesiliśmy w piątek wieczorem.
Będę walczył o możliwość realizowania takich projektów właśnie na Instytucie, ponieważ mamy do tego prawo i jeszcze nie musimy schodzić do undergroundu.

pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rEvolution




Dołączył: 02 Sty 2008
Posty: 872
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:53, 31 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Plakat - jako taki - faktycznie chałowy (sorry za szczerość) natomiast użyte w nim "krzyżówki" pomysłowe.

Pokaż na tym pokazie ten filmik, który przedstawia swobodne zawalenie się ściany pentagonu (od 3 min, 30 sek. nagrania)
ten obraz zastępuje jakieś tam prelekcje, slajdy itp. duperele.

http://rapidshare.de/files/47272136/11_w.....x.avi.html

Na koniec zadaj zagadkę, czy ktoś zauważył niewidzialny samolot Laughing

Powodzenia i daj znać jak poszło, czy były jakieś "obiektywne" trudności.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:30, 31 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tego filmu jeszcze nie widziałem - świetny.

swoją drogą zastanawiam się czy od początku była przygotowana historia z samolotem który uderzył w pentagon, czy może dopiero potem to ogłosili jak sie ta ściana zawaliła.
bo chyba trudno było przewidzieć że się zawali, a gdyby się zawaliła to nikt by w nie uwierzył w boeinga wlatującego przez okno.

znaczy że albo wysadzili, albo mieli dwie różne historie do użycia Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
gilastyle




Dołączył: 28 Maj 2009
Posty: 81
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:48, 31 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:


swoją drogą zastanawiam się czy od początku była przygotowana historia z samolotem który uderzył w pentagon, czy może dopiero potem to ogłosili jak sie ta ściana zawaliła.
bo chyba trudno było przewidzieć że się zawali...


Mysle ze to zaplanowali, mam materiał jak widać [słabo] w jednym oknie jak dochodzi do wybuchów w Pentagonie.
Co do filmu z linka to nie jest ciekawy sam moment zawalenia ale zachowanie kamerzysty który jakby czekał z zoomem na to że się zawali dach. Jakby widział symptomy - wybuchy?

Co do plakatu - robiłem go sam, w photoshopie nie mając z tym programem wcześniej do czynienia. Całość pracy robie praktycznie sam. Od zbierania danych, filmów ect po redagowanie, sklejanie, dzielenie filmów, redenerowanie ich w całość co mi idzie makabrycznie wolno - bo robie to po raz pierwszy w zyciu.
Jestem zmeczony juz tym wszystkim.

Prezentacja szałowa nie bedzie, ale będzie i to tylko dlatego że powiedziałem sobie: Ze inni nie bedą działać za mnie. Nie liczmy na to.

To będzie pierwsze takie spotkanie na Instytucie, może przyjdą osoby z którymi nawiąże kontakt i będziemy mogli działać wspólnie. Puki co jestem sam, wiec nie krytykujcie bo o 1 w nocy odbieracie mi chęci.

Pozdro dla walczących
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:45, 01 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gilastyle napisał:
Mysle ze to zaplanowali, mam materiał jak widać [słabo] w jednym oknie jak dochodzi do wybuchów w Pentagonie.
Co do filmu z linka to nie jest ciekawy sam moment zawalenia ale zachowanie kamerzysty który jakby czekał z zoomem na to że się zawali dach. Jakby widział symptomy - wybuchy?

dokładnie - tez to zauważyłem. gdy zaczyna się walić gość filmuje obsypujący się dach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
nadesłane




Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 77

PostWysłany: 20:54, 02 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam.

Mozesz to podrzucic chlopaczkowi od tematu '' Kraków - pokaz slajdów (...) '' ?

Mam oczywiscie na mysli forum Prawda2.

Nie ocknalem sie zbyt szybko, ale moze mu sie jeszcze przyda.

Pozdrawiam.


_________________
Powyższa wiadomość została nadesłana mailem na adres redakcji.
redakcja@prawda2.info
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Damian.87




Dołączył: 12 Paź 2008
Posty: 213
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:57, 02 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sorry ale robicie te plakaty po pijaku? Już lepszy ten poprzedni, na tym w ogóle ledwo co można odczytać napisy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gilastyle




Dołączył: 28 Maj 2009
Posty: 81
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:22, 05 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spotkanie się odbyło, przybyło około 25 osób, prezentacja wraz dyskusją trwała 1:40


Zawiedziony byłem trochę tak słabą frekwencją, która jak liczyłem, że będzie większa. Na reklamę wydałem jakieś 4 pln Very Happy ze środków własnych. Choć plakaty formatu A4 porozpinałem w kluczowych miejscach Uczelni oraz na miasteczku AGH.
Wśród przybyłych tak mi się wydaje była przeważająca liczba osób, które znały tą tematykę wcześniej, były to osoby na których temat ten nie robił takiego wrażenia.

Jak oceniam swoją prezentację... w sumie nie powinienem tego robić, ocena należy do innych.
Powiem tylko, że jeśli chodzi o sam materiał to mogłem go lepiej nieco zaprezentować, przećwiczyć prezencje... no ale nie miałem na to wcześniej czasu ;/

Jak był mój cel: poznać ludzi, z którymi mógłbym zacząć współpracę w propagowaniu faktów o tych wydarzeniach.
Na listę, którą puściłem zapisało się 8 osób. Z tego mam nadzieje 4 będą to poważne osoby, które nie działały pod wpływem chwili. Mam nadzieję iż razem ustalimy jakiś program, cel którym chciałbym aby było zorganizowanie większej akcji propagującej prawdę o 9/11 właśnie w rocznicę zamachów - Anno Domini 2009

Wszystkich chętnych do współpracy zapraszam: gilastyle@o2.pl

Cała akcja kosztowała mnie sporo pracy, dużo czasu, aby zgromadzić materiał filmowy ponad 15 GB materiałów, dokonać selekcji, zmontować, wykonać prezentację. Najtrudniejsze była obróbka filmów, oraz wykonanie plakatu. Nie robiłem tego wcześniej musiałem się wiele nauczyć. Koszty materialne to około 5 pln.

Dziękuję Wszystkim, którzy w jakiś sposób mnie wspierali, wierzyli we mnie ;P
Chciałbym podziękować zwłaszcza trzem osobom:

Pawłowi - za zrobienie tej kompilacji
http://www.youtube.com/watch?v=siJzCCiNKTs

Michałowi - za pomoc w organizacji, reklamie i dostarczeniu odpowiedniego sprzętu

Grze - za uwagi natury technicznej, wyjaśnienie zjawisk fizycznych, których niejednokrotnie nie rozumiałem.

Każda z tych osób poświęciła swój czas w większym lub mniejszym stopniu aby zrealizować ten projekt, pomyślcie co jesteśmy w stanie zrobić jeśli będzie nas 10x więcej? Nie potrzebujemy milionów by mówić prawdę, wystarczy nie być biernym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ina_majo




Dołączył: 30 Lis 2008
Posty: 221
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:35, 06 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podeslalam linke z Twoim plakatem do krakowskiego KoLibra. Odpowiedzieli, ze temat znaja. W sumie dobrze, ze znaja. Smile Ciekawa jestem czy ktos z tych ludzi sie wybral na Twoja prelekcje.
Pierwsze koty za ploty. Fajny pomysl. Pogadaj z ludzmi z innych uczelni i z kolami naukowymi. Studenci lubia taka tematyke, a w Krakowie mozliwosci jest sporo.
Trzymam kciuki i pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gilastyle




Dołączył: 28 Maj 2009
Posty: 81
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:34, 09 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli ktoś ma ochotę, przeprowadzić podobny odczyt - 9/11 w swoich stronach, chętnie udostępnię swoją prezentacje
~ 900 mb

kontakt: gilastyle@o2.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
capricornus




Dołączył: 31 Maj 2009
Posty: 36
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:26, 09 Cze '09   Temat postu: Kraków - pokaz slajdów n.t. 11 września 2001 Odpowiedz z cytatem

gilastyle organizuje w najbliższy piątek (12.06) o 20:00 spotkanie wszystkich chętnych do zajęcia się przygotowaniem kolejnych pokazów ( tak jak ten, który już sie udał) i aktywnością przy temacie 11.09. Spotkanie w klubie PRALNIA : Kraków ul. grabowskiego 8/9 oficyna. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy. Jest zapowiedź na stronie klubu www.pralniakrakow.pl
Może uda nam sie obmyslić coś większego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dryp




Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 103
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:24, 10 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trochę kiepski termin. Ludzie pojwyjeżdżają na długii weekend. Ale jeśli dam radę to na pewno przybęde.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fanalityk




Dołączył: 04 Paź 2008
Posty: 517
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:21, 11 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem


_________________
www.DavidIcke.pl
"Nasze poglady sa wyuczone, co nie znaczy ze sa prawdziwe.." Bill Hicks
Wiara to Ja, a Wiedza to moj Miecz.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Kraków - pokaz slajdów n.t. 11 września 2001
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile