W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Geje to formacja faszystowska  
Podobne tematy
Od pedziów nie biorę 280
Janusz Korwin Mikke kontra Robert Biedroń44
Sąd zezwolił lesbijkom na adopcję dziecka60
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
16 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 5588
Strona:  «   1, 2, 3, 4 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:50, 09 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe. znalazłem newsa potwierdzającego, że geje to formacja faszystowska.
w każdym razie jeden amerykański gej... Smile

Cytat:
Konserwatywny kalifornijski senator Roy Ashburn, który w przeszłości dał się poznać jako zdeklarowany przeciwnik praw gejów, przyznał publicznie że... sam jest gejem - poinformowało BBC.

Ashburn, rozwodnik, ojciec czworga dzieci, ujawnił swą prawdziwą orientację seksualną w wywiadzie radiowym. BBC odnotowuje, że senator jest na urlopie od czasu, gdy w zeszłym tygodniu zatrzymano go w związku z podejrzeniem, że prowadził pod wpływem alkoholu. Pytany, dlaczego głosował przeciwko ustawom zwiększającym prawa związków homoseksualnych, senator odparł, że zajmował takie stanowisko, jakiego oczekiwali jego wyborcy.

- Jestem gejem... to są te słowa, które były dla mnie tak trudne do wypowiedzenia przez tak długi czas - powiedział 55-letni Ashburn kalifornijskiemu radiu KERN. Powiedział też, że nie zamierza ubiegać się o żadną funkcję publiczną, gdy jego kadencja w Senacie Kalifornii wygaśnie w tym roku.

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,K.....caid=19c6e
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Karkołomny




Dołączył: 16 Paź 2009
Posty: 386
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:40, 09 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolejny głos w dyskusji.


Cytat:
Słowo homofobia ostatnio jest bardzo modne. Środowiska feministyczne, lewicowe i gejowskie powtarzają je jak mantrę. Tymczasem media i prasa stają się coraz bardziej jednostronie nie dostrzegając, że geje i lesbijki już dawno osiągnęli to, o co walczyli od lat 70-tych.

Podczas zeszłorocznej ceremoni rozdania oscarów nie obyło się bez dużej niespodzianki. Faworyzowany i genialny Mikey Rurke, który zagrał główną rolę w filmie "ZAPAŚNIK" niespodziewanie przegrał oscara z Sean'em Pean'em. Gdyby statuetki przyznawali telewidzowie internauci, widzowie wychodzący z kina filmowy "obywatel Milk" musiałby obejść się ze smakiem. Jednak nagrody przyznaje elita holywood, która kieruje się polityczną poprawnością. W USA na czasie jest debata o przyznaniu gejom prawa do "małżeństwa" w rozumieniu prawnym i spadkowym.

Amerykańskie gwiazdy postanowiły pomóc ich sprawie głosując na dużo słabszą kreację Pean'a. To "pomaganie" gejom przybiera coraz bardziej karykaturalne formy. Dziennikarz lub osoba publiczna, która powie, że geje nie powinni mieć prawa do małżeństwa jest przez większość mediów wyśmiana. Odzywają się głosy, które dobrze znamy z naszych mediów: kler, ciemnogród, zacofanie, średniowiecze no i oczywiscie słowo klucz - HOMOFOBIA.

Ruchy gejowskie powstały w latach 70-tych, kiedy homoseksualisci byli naprawdę dyskryminowani. Często zwalniano ich z pracy, wyszydzano, nie pozwalano pracować, a pobicia, a nawet morderstwa były na porządku dziennym. Nic dziwnego więc, że geje chcieli walczyć o swoje prawa. Harvey Milk był pierwszym jawnym gejem, który zdobył urząd publiczny (rada San Francisco). To właśnie o tym człowieku opowiada "Obywatel Milk". Został on zamordowany kilka lat później, przez co stał się męczennikiem w swoim środowisku.

Gdyby dzisiejsi homoseksualiści mieli na sztandarach to samo co Milk pewno większość ludzi podpisałaby się pod tym obiema rękami. Osiągnęli wszystkie postulaty, mogą pracować, uczyć się, być politykami, kierowcami autobusów czy tancerzami; nikt nie bije ich na ulicy, nie można ich zwolnić z tego powodu. Mogą też prowadzić takie życie seksualne jakie uznają za stosowne. Nikogo nie powinno - i nie interesuje - sypialnia geja czy lesbijki. Ich protest w USA i Europie zachodniej okazał się udany. Jednak to nie wystarczyło. Zaczęli się oni domagać, aby traktować ich lepiej niż heteroseksualistów, tak jakby w zamian za lata dyskryminacji.

Żadne władze miasta w krajach zachodnich nie pozwoliłyby na przemarsz kobiet i mężczyzn w samej bieliznie (albo nawet bez), gdzie wszyscy by się całowali i dotykali w okolicach narządów rozrodczych. Nikt by na to nie pozwolił ani w Londynie, ani w Berlinie, ani w Waszyngtonie. Ale gdy taką paradę organizują geje zezwolenie wydaje się im ochoczo. Stosuje się prostą zasadę jak ktoś ma coś przeciwko to jest homofobem. Argumenty o dzieciach na ulicy nikt nie chce słuchać. Gdybym chciał w gimnazjach zorgranizować wykład ma temat seksu analnego z kobietą, nikt by mi na to nie pozwolił. A jednak w Warszawie słynne były lekcje na temat "jak unikać kontaktów z kałem podczas seksu homoseksualnego" (stowarzyszenie lambda w jednej z warszawskich szkół).

Doszło do tego, że to kobieta i mężczyzna muszą udowadniać, że to ich związek jest naturalny, wskazuje na to nie tylko natura, ale także fizjologia i anatomia człowieka. Dowiadujemy się, że związek mężczyzny i mężczyzny to jest dokładnie to samo co związek heteroseksualych ludzi. Geje posunęli się nawet do tego żeby zaatakować najbardziej czuły punkt: małżeństwo - bo "my też chcemy".

Ważne jest, jakie są fakty obiektywne. Zapomnieliśmy już, że coś może być obiektywnego; to zależy każde ma swoje zdanie. Małżeństwo wiąże się z płodnością dzieckiem i rodziną, relacją dziecko - matka, dziecko - ojciec to bardzo istotne elementy jego wychowania. Matka kobieta jest niedozastąpienia przez mężczyznę. Małżeństwo służy rodzinie rozwija ją chroni. Tak było od pokoleń. Łatka homofoba, która będzie przyklejona mojej osobie świadczy tylko o tym, że mam rację. Ludzie obudźcie się i walczcie (publicystyką oczywiście) o świat, w którym jest miejsce dla każdego, ale gdzie rodzina i małżeństwo pozostają sobą. Jeżeli nie będziemy się odzywać wówczas pewnego dnia obudzimy się w świecie, gdzie nie ma homofobii, ksenofobii rasizmu. Będzie tylko heterofobia.


http://interia360.pl/artykul/homofobia-u.....zAodj29ulQ


ps. to jeszcze dołożę feministkom:
http://demotywatory.pl/31242/Feminizm
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:11, 09 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Doszło do tego, że to kobieta i mężczyzna muszą udowadniać, że to ich związek jest naturalny Shocked - hehe
Śmiało, nie krępuj się - udowadniaj robercie kamiński! (ewentualnie magdo Głowala-Habel)
Wszak ważne jest, jakie są fakty obiektywne.. Laughing

Że też tym ludziom nie wstyd - pewnie myślą, że za takie pierdoły pan bóg weźmie ich do nieba Smile


Nie przyszło wam do głowy że może Bóg też jest gejem? Wszak jedyny syn jakiego miał narodził się z dziewicy.
Inna możliwość jest taka, że Bóg jest impotentem... znaczy sorry - żyje w celibacie.
Tak czy owak, domagam się by udowodnił że jest to naturalne!!! Bo ani homoseksualizm, ani impotencja, ani celibat na naturalne mi nie wyglądają.. Jedyna naturalna rzecz jaką dostrzegam w tej kwestii to wszędobylska głupota.

Co byście zrobili gdyby Bóg objawił się wam we śnie i oświadczył że jest gejem?
Albo maryja - dziewica; wyznała wam na jasnej górze podczas modlitwy że jest lesbijką...
He?
Dopuszczacie taką opcję?

Wiecie, podobo statystycznie im wyżej postawiony człowiek tym większa szansa że jest pedałem.
A czyz można byc wyżej postawnionym niż Oni? Na bank normalni to oni nie są. Więc tym bardziej nie rozumiem dlaczego to takie ważne, aby każdy udowodnił że jest normalny...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Karkołomny




Dołączył: 16 Paź 2009
Posty: 386
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:01, 09 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Golisz dupe Bimi?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:04, 09 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie. a ty?

czasem mam wrażenie że jestem tu jedyną osobą która odpowiada na pytania.
czy może jednak odpowiesz...?
dopuszczasz myśl że seksualność Boga jest czymś nienaturalnym?
czy może jak inni seksualność Boga uważasz za tabu którego broń boże nie wolno poruszać?

może wasz problem tak naprawdę nie ogranicza się do homoseksualizmu, ale do tematyki seksu w ogóle?
chcecie o tym porozmawiać?
za darmo Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Karkołomny




Dołączył: 16 Paź 2009
Posty: 386
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:17, 09 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odpowiadam na pyt. 1 - nie.
Odpowiadam na pyt. 2 - nie.

A o seksie - zawsze. Jedyne tematy tak naprawdę warte dyskusji to seks i kasa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:21, 09 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie golisz dupy i nie odpowiesz mi na inne pytania dotyczące seksualności?

dokładnie tak myślałem - niepotrzebnie traciłeś posta Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:26, 09 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karkołomny napisał:
A o seksie - zawsze. Jedyne tematy tak naprawdę warte dyskusji to seks i kasa.


aaa to spoko. świetnie; to porozmawiajmy o seksie o jego naturalności...
uważasz, że seks za kasę jest naturalny?

albo o kasie... kasa jest naturalna?

dlaczego nadajesz taką wagę pojęciu "naturalności"?
albo może inaczej: dlaczego tak potępiasz "nienaturalność"?

wiem że to dużo pytań - możesz odpowiedzieć w punktach jak powyżej.
dla ułatwienia ci ponumeruję:
1. czy seks za kasę jest naturalny?
2. czy kasa jest naturalna?
3. czy potępiasz nienaturalność?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Karkołomny




Dołączył: 16 Paź 2009
Posty: 386
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:30, 09 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co byś chciał? O czym tu dyskutować i jakie głębokie wywody prowadzić? O seksualności Boga mamy dyskutować? Daj spokój... Z lucidem se podyskutuj na te tematy.
Seks to jest coś co się po prostu robi a nie dyskutuje o tym.
Ale jak nie golisz dupy to u mnie nie masz szans.
Warto było stracić kolejnego posta Wink

ps. seks za kasę uważam za naturalny

kasę uważam, że trzeba wydawać

a potępiam jedynie męczenie flaka, które do niczego nie prowadzi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:39, 09 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

skoro uważasz, ze "seks to jest coś co się po prostu robi a nie dyskutuje o tym", to nie rozumiem skąd twoje zainteresowanie tematyką homoseksualizmu.
czyżby chodziło o to, że jest to coś czego jeszcze nie robiłeś? Smile
stary - nic nie stoi na przeszkodzie; nie ma się co ograniczać Laughing

a może uważasz, że homoseksualizm to jest coś innego niż seks? coś bardziej spiskowego?

czyli do czego powinno prowadzić "męczenie flaka", żebyś go nie potępiał? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Karkołomny




Dołączył: 16 Paź 2009
Posty: 386
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:52, 09 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba przełamywać bariery...ale skoro nie golisz dupy...
Bimi - jesteś mistrzem w męczeniu flaka (jeśli wiesz o co mi chodzi). A jeśli nie to może zamieńmy się rolami i to ja będę zadawał pytania? Znieś mi limit postów a zapewniam cię, że szybko pojmiesz, co mam na myśli jeśli chodzi o męczenie flaka i jego potępianie.
Tylko wiesz co? Nie chce mi się bo to już pora uprawiania seksu się zbliża Smile

ps. pisząc o dyskusjach o seksie miałem na myśli internet. Nie jest to dobre miejsce do tego celu. Najlepiej o seksie i kasie gada się ze starymi kumplami przy dobrej flaszce.
Tutaj to zwykłe męczenie flaka, kumasz?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:56, 09 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w takim razie możemy pogadać w pierdolni - tam żaden z nas nie ma limitu.
proponuje system: jedna odpowiedź + jedno pytanie.
nie pali się - nie musimy tego skończyc dzisiaj, to nie seks Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
moteq




Dołączył: 08 Sie 2009
Posty: 30
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:18, 14 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ludzie! Poczytajcie troche i zrozumiecie.
Homoseksualizm jest zjawiskiem zupelnie naturlanym w przyrodzie. Czesto zdarza sie w swiecie zwierzat i ludzi. Za to jest odpowiedzialne jest uwarunkowanie genetyczne. Ludzi, ktorzy pisza, ze to jakas chorba czy zbocznie odsylam do szkoly.
Mnie tez osobiscie brzydzi widok dwuch wasatych facetow calujacych sie, ale co z tego? Czy to, ze mi sie to nie podoba upowaznia mnie do tego, zeby to negowac?
_________________
Haufenweise Scheisse...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rabarbar




Dołączył: 10 Paź 2008
Posty: 264
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:06, 03 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moteq napisał:
Homoseksualizm
jest zjawiskiem zupelnie naturlanym w przyrodzie. Czesto zdarza sie w
swiecie zwierzat i ludzi. Za to jest odpowiedzialne jest uwarunkowanie
genetyczne. Ludzi, ktorzy pisza, ze to jakas chorba czy zbocznie
odsylam do szkoly.

genetycznie 'uwarunkowane' to mogę mieć mięsiste usta, i krągłe
pośladki, co pewnie byłoby 'walorem' gdybym był 'pedałem', ale
zachowanie (warunkujące orientację seksualną) nie jest dla mnie
cechą wrodzoną
żeby nie wyszło, że jestem jakimś tam zatwardziałym behawiorystą, daj mi namiar na tą szkołę, w której uczą inaczej, chętnie poznam horyzonty poglądowe, których nie dane mi było osiągnąć (jeszcze) i poprawie moje błędy w myśleniu, jeśli tylko nie kolidują one ze zdrową logiką
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agharto




Dołączył: 03 Paź 2009
Posty: 229
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 05:48, 03 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rabarbar napisał:
moteq napisał:
Homoseksualizm
jest zjawiskiem zupelnie naturlanym w przyrodzie. Czesto zdarza sie w
swiecie zwierzat i ludzi. Za to jest odpowiedzialne jest uwarunkowanie
genetyczne. Ludzi, ktorzy pisza, ze to jakas chorba czy zbocznie
odsylam do szkoly.

genetycznie 'uwarunkowane' to mogę mieć mięsiste usta, i krągłe
pośladki........


Jeśli byłeś w stanie ujrzeć wygląd swych własnych ust i pośladków, to powinieneś zadać sobie to pytanie :

Kim jestem Ja

Nie wstydź się odpowiedzi- życzę odwagi. Smile




_________________
to konto jest na sprzedaż za 0.50 BTC
kontakt: lolencjusztopedzio@live.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2578
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:17, 04 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aqua napisał:
Ok, Entrop.
Tak naprawdę wiedziałem, o co Ci chodzi, ale musiałem Cię troszkę sprowokować, bo widzisz - co to są "ustawienia fabryczne"? Czy jak ktoś się urodzi bez ręki to czy należy odbierać mu prawo do protezy, bo jego "ustawienie fabryczne" to tylko trzy kończyny?
Uważam chłopaki, że widzicie to co chcecie zobaczyć. Np. Toto - skąd Ci się wzięło moje założenie, że uważam, iż to mechanizmy genetyczne odpowiadają za orientację seksualną? Ostatecznie sądze, że za takie rzeczy jak zwykle odpowiada kilka rzeczy po trochu ....................................................................................................


czytam sobie tę rozmowę -ciekawe to co pisze Entrop- sam robiłem głodówki i ich dobrotliwe wpływy znam ale tak daleko nie sięgałem myślą (nie miałem potrzeby się zastanawiać). W pierdolni zamieściłem wykład Konstantego Pietrowa ( http://www.youtube.com/watch?v=wusSv2YwH3w&feature=player_embedded ) - i zastanawiam się jak głęboko jest w stanie sięgnąć głodówka? Czy jest w stanie przeprogramować algorytm o jakim wspomina Pietrow czy cofa się tylko do niego? Sądzę,że raczej Pietrow może mieć rację , a za tym idzie inna myśl. Skoro do "ustawień fabrycznych "( które rabini małym dzieciom podregulowują pod siebie) to .wracając do ...

..................upodobań seksualnych i wpisu Aqua ; dla mnie jasne będzie przyjęcie ,że w "fabrycznych ustawieniach " zawierana jest FUNDAMENTALNA informacja o "samopowielaniu" się organizmu , a ta jest możliwa tylko w układzie hetero. Zatem dla CZŁOWIEKA twoje obserwacja ( domyślam się ,że piszesz o jakichś znanych-stwierdzonych faktach , przyjmuję to jako punkt oparcia-sam słyszałem też o takich przypadkach) o "nawracaniu" się ludzi homoseksualnych na WŁAŚCIWĄ DLA NATURY orientację płciową jest jak najbardziej poprawna i wskazana. Kody "fabryczne" z pewnością dbają o to i wszelki "nad-czytany" poprzez społeczeństwo (lub w wyniku innego prania mózgu) niewłaściwy program ulega resetowi.

chyba..................................że dołączyć do tej układanki pojawiające się informacje ,że część człekokształtnych żyjących współcześnie została inaczej "wyprodukowana". Z moich przekazów wynika ,że są "puszczone w obieg" klony. Wynika również,że maja jakieś inne "ustawienia fabryczne". To wyjaśniałoby zjawisko homoseksualistów "zmiennych" i tych -którzy są tacy ZE SWEJ WEWNĘTRZNEJ NATURY. Temat jest szeroki- studiuję go bo łączy się z całym zagadnieniem społecznym .
Homoseksualizm wyskakuje co chwila jak diabeł z pudełka przy wszelkich okazjach życia społecznego.Faktem bezsprzecznym jest to,że COŚ JEST NIE TAK.

Mam jeden post na dobę i (wahając się, by nie przeładować jak "kozak" i rozmyć głównej myśli ) dołączam zamieszczane w pierdolni linki do filmów, które co nieco rzucają światło na moje tezy postawione powyżej
oto pierwszy - dziś zmajstrowane tłumaczenie fragmentu i mówiące o zachowaniach naturalnych -oraz o instytucji, która uparła się te naturalne (logiczne) zachowania wytępić

drugi film nieco wyjaśnia to - co juz od lat obserwujemy w życiu,że dziwnym trafem ta właśnie instytucja "przoduje " (a może raczej tyłuje ) w dziedzinie przeciwnej do tego co wcześniej zwalczała. mamy na pierwszych stronach gazet opisy serii afer z wsadzaniem fiuta w "rurę wydechową" -mam podejrzenia,że to jest dla nich normą.


dalsze zagadnienia wyjaśnia choćby ta rozmowa- niestety, jeszcze nie przetłumaczyłem więc tylko link
http://www.youtube.com/watch?v=tWgi_-Jytpc
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pasożyd




Dołączył: 16 Maj 2010
Posty: 84
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:25, 06 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karkołomny napisał:
Kolejny głos w dyskusji.


Cytat:
Słowo homofobia ostatnio jest bardzo modne. Środowiska feministyczne, lewicowe i gejowskie powtarzają je jak mantrę. Tymczasem media i prasa stają się coraz bardziej jednostronie nie dostrzegając, że geje i lesbijki już dawno osiągnęli to, o co walczyli od lat 70-tych.

..................
..................
..................

Gdyby dzisiejsi homoseksualiści mieli na sztandarach to samo co Milk pewno większość ludzi podpisałaby się pod tym obiema rękami. Osiągnęli wszystkie postulaty, mogą pracować, uczyć się, być politykami, kierowcami autobusów czy tancerzami; nikt nie bije ich na ulicy, nie można ich zwolnić z tego powodu. Mogą też prowadzić takie życie seksualne jakie uznają za stosowne. Nikogo nie powinno - i nie interesuje - sypialnia geja czy lesbijki. Ich protest w USA i Europie zachodniej okazał się udany. Jednak to nie wystarczyło. Zaczęli się oni domagać, aby traktować ich lepiej niż heteroseksualistów, tak jakby w zamian za lata dyskryminacji.

Żadne władze miasta w krajach zachodnich nie pozwoliłyby na przemarsz kobiet i mężczyzn w samej bieliznie (albo nawet bez), gdzie wszyscy by się całowali i dotykali w okolicach narządów rozrodczych. Nikt by na to nie pozwolił ani w Londynie, ani w Berlinie, ani w Waszyngtonie. Ale gdy taką paradę organizują geje zezwolenie wydaje się im ochoczo. Stosuje się prostą zasadę jak ktoś ma coś przeciwko to jest homofobem. Argumenty o dzieciach na ulicy nikt nie chce słuchać. Gdybym chciał w gimnazjach zorgranizować wykład ma temat seksu analnego z kobietą, nikt by mi na to nie pozwolił. A jednak w Warszawie słynne były lekcje na temat "jak unikać kontaktów z kałem podczas seksu homoseksualnego" (stowarzyszenie lambda w jednej z warszawskich szkół).
...............
..................


http://interia360.pl/artykul/homofobia-u.....zAodj29ulQ


Tak sobie myśle że podobny mechanizm działa w przypadku Homofobi co i Antysemityzmu.
Ani jednego ani drugiego w zadzie nie ma ale starają to wmówić ludziom "określone" kręgi
Zasada jak ktoś ma coś przeciwko to jest homofobem świetnie to obrazuje.
Prawie identyczny mechanizm jak z antysemityzmem jak ktoś nawet słusznie skrytykuje żyda
albo strategie państwa żydowskiego to od razu jest antysemitą.
Teraz modne staje się mieć znajomych gejów lub lezbijki (nie jest się homofobem)
za pare lat modne będzie odbyć jakiś zapoznawczy kontakt z własną płcią (no bo czego tu się bać)
W Polsce parą roku zostają Raczek z partnerem (sygnał dla świata nie jesteśmy homofobami )
Cytat:
Za pare lat każdy kto nie przeleci jakiegoś faceta będzie homofobem

Jak się gejowi nie podoba stosunek z kobietą to nikt na niego nie mówi heterofob
tak samo nikt na żyda nie mówi Gojo-fob (chociaż ich pogarda do goji jest legendarna)
ale to jest manipulacja najwyższego rzędu także bądzcie czujni Wink
I nie dajcie sobie wmówić że jeżeli nie podoba wam się siorpanie pisiora faceta drugiemu facetowi
to jesteście HOMOFOBAMI Wink

PEACE
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2578
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:17, 06 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pasożyd- dobrze piszesz.

ja mam dodatkowe skojarzenia z tą -mającą się odbyć paradą wyłuzdańców- jak z pochodem pierwszomajowym . Zresztą są to analogiczne "marsze zwycięstwa"- jest trybuna jakaś ( na jednym z video stał tam Kalisz) a reszta lezie dołem machając czym tam kto ma .
Jeśli połączyć fakty,że najeźdźcy (żydzi czy chrześcijańskie klony) lubują się w takich właśnie oryginalnych stosunkach -to parada jawi się jako marsz triumfalny najeźdźców na podbitym kolejnym "lądzie". Marsz triumfu nad normalna ludzka rasą.
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ostrożny




Dołączył: 10 Lis 2007
Posty: 779
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:29, 13 Cze '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

easy russian napisał:
Marsz triumfu nad normalna ludzka rasą.


A tak na serio – problem z rozstrojeniem płciowym jest coraz wyraźniejszy.
Uczestnicy „parad gejów i lesbijek”, sami nie zdają sobie sprawy, że są ofiarami … skażenia środowiska. Otóż już dość dawno na Florydzie stwierdzono u aligatorów płci męskiej żerujących w pobliżu ujścia ścieków zmniejszenie prącia nawet o 2/3. Podobnie, u ptaków z wielkich jezior, obserwuje się utratę cech płciowych – gdyż źródłem ich pożywienia są skażone ściekami ryby. A ścieki zawierają m.in. chemikalia, które działają jak hormon żeński – estrogen! To co się wylewa w postaci ścieków jest jednak już rozpuszczone w wodzie. Ludzie mają do czynienia z o wiele gęstszymi źródłami tychże chemikaliów – jak opakowania plastikowe. Najgorszy jest jednak syntetyczny estrogen, który bierze ok. 100 mln kobiet w postaci pigułek. A te po rozpuszczeniu w organizmie trafiają do ścieków, które mogą użyźniać glebę. Tak więc syntetyczny estrogen, który jest o wiele groźniejszy od naturalnego trafia do pożywienia.
Niewiele jest badań na ten temat, choć od razu widać jak szalenie jest on ważny dla zdrowia i w ogóle istnienia populacji ludzkiej. Bez badań wiadomo, że związki podobne do estrogenu obniżają ilość plemników w spermie, są jednym z czynników powodujących raka piersi u kobiet i przedwczesne dojrzewanie u dziewcząt. Bardzo możliwe też, że wielu mężczyzn czuje się kobietami – właśnie z tego powodu! Dlatego też niedorzeczne są twierdzenia „badaczy”, że homoseksualizm jest zjawiskiem naturalnym w przyrodzie i że się musimy pogodzić z tym, że niedługo będzie normą gdy gejowskie rodziny będą wychowywały zabrane przez państwo normalnym rodzinom dzieci.
Można sądzić, że produkcja tworzyw chemicznych z tymi niebezpiecznymi związkami też ma swój cel – właśnie zniszczenie tradycyjnych rodzin, a w efekcie całej naszej cywilizacji.
Nie można popierać homofobii, ale też trzeba uświadomić ofiarom skażenia środowiska, że są ofiarami takiej, a nie innej polityki i że są naprawdę w tragicznej sytuacji, bowiem zniszczono ich normalne życie. Męscy geje powinni w związku z tym zacząć myśleć o zakładaniu pozwów zbiorowych przeciwko przemysłowi chemicznemu, a nie o organizacji kolorowych parad, które nie są niczym innym jak politycznym wykorzystywaniem tragedii tych ludzi.
[url]
http://monitorpolski.wordpress.com/2011/.....11r/[/url]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2578
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:31, 13 Cze '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z tymi ściekami faktycznie coś jest na rzeczy. Czytałem dawno temu,że ryby w rzekach robią się bezpłodne bo w wodzie jest stężenie hormonów z kobiecych siuśków . Podobno coraz częściej łowi sie ryby o cechach obu płci.
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Geje to formacja faszystowska
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile