W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Geje to formacja faszystowska  
Podobne tematy
Od pedziów nie biorę 280
Janusz Korwin Mikke kontra Robert Biedroń44
Sąd zezwolił lesbijkom na adopcję dziecka60
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
16 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 5585
Strona:  «   1, 2, 3, 4   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pawlak




Dołączył: 10 Cze 2009
Posty: 681
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:00, 09 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zastanawia mnie tylko jedno, dlaczego homoseksualiści tak nienawidzą tych co zdecydowali się na leczenie ,,zaburzeń" w specjalnych klinikach, ludzie po takim leczeniu mają żony i dzieci, a środowiska gejowskie całkowicie się od nich odcięły...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Aqua




Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 1450
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:30, 09 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pawlak napisał:
zastanawia mnie tylko jedno, dlaczego homoseksualiści tak nienawidzą tych co zdecydowali się na leczenie ,,zaburzeń" w specjalnych klinikach, ludzie po takim leczeniu mają żony i dzieci, a środowiska gejowskie całkowicie się od nich odcięły...


Wydaje się to zupełnie normalne. Wyleczyć można z homoseksualizmu na tej samej zasadzie, na której można wyleczyć z heteroseksualizmu. W zasadzie w odpowiednim ośrodku można wyleczyć ze wszystkiego. Takie dobrowolne poddanie się praniu mózgu musi budzić obrzydzenie tych, którzy się mu nie poddali. To tak jakby część z Was znając już prawdę wzięła niebieską pigułkę, zapomniała o Illuminatach, Masonach/etc. i wróciła do życia jako owca. Z jednej strony wygodne, ale z drugiej żaden z ludzi znających prawdę nie chciałby mieć z taką osobą do czynienia. Laughing
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko mało prawdopodobne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Madison




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 238
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:37, 09 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czytając niektóre wypowiedzi dochodzę do wniosku, że co niektórzy z was są bardzo agresywni w stosunku do innych, a takie postępowanie prowadzi wcześniej czy później do pewnych wypaczeń, a co za tym idzie do tyranii.
Mam wrażenie, że co niektórym w życiu coś się nie udało, a teraz ten cały bajzel chcą przelewać tutaj na forum.

Nie rozumiecie jednej podstawowej rzeczy - każdy człowiek chce wolności i sprawiedliwości bez względu na to co wyznaje i jaki ma kolor włosów więc uszanujcie to, uszanujcie sprawiedliwość, o którą sami walczycie bo jeśli tak się nie stanie to ja nie wróżę niczego dobrego nam jako narodowi, który tępi siebie sam poprzez takie działania.

Chyba tutaj jednym z dobrych popisów był qweq3. Przykre, że takie mamy społeczeństwo, które potrafi się tak bardzo i skutecznie okaleczać, a potem się dziwimy dlaczego inne narody są lepsze, szlachetniejsze.

Przecież to naocznie widać jak Polak Polakowi pluje w twarz i to jest hańba dla narodu Polskiego. Hańba i brak poszanowania godności drugiego człowieka. Gardzę taką postawą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Entrop




Dołączył: 30 Kwi 2009
Posty: 276
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:22, 10 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aqua napisał:
pawlak napisał:
zastanawia mnie tylko jedno, dlaczego homoseksualiści tak nienawidzą tych co zdecydowali się na leczenie ,,zaburzeń" w specjalnych klinikach, ludzie po takim leczeniu mają żony i dzieci, a środowiska gejowskie całkowicie się od nich odcięły...


Wydaje się to zupełnie normalne. Wyleczyć można z homoseksualizmu na tej samej zasadzie, na której można wyleczyć z heteroseksualizmu. W zasadzie w odpowiednim ośrodku można wyleczyć ze wszystkiego. Takie dobrowolne poddanie się praniu mózgu musi budzić obrzydzenie tych, którzy się mu nie poddali. To tak jakby część z Was znając już prawdę wzięła niebieską pigułkę, zapomniała o Illuminatach, Masonach/etc. i wróciła do życia jako owca. Z jednej strony wygodne, ale z drugiej żaden z ludzi znających prawdę nie chciałby mieć z taką osobą do czynienia. Laughing


Aqua
Lubie Cie czytac, ale tu mylisz sie masakrycznie.
Jesli znasz jakiegos geja i jest on ciekawym czlowiekiem powiedz mu, ze jesli zrobi sobie pelna, 4-5 tygodniowa glodowke to ....bardzo sie zdziwi jej rezultatem gdy idzie o preferencje seksualne.
Oj bardzo sie zdziwi...jak niemal kazdy, kto to zrobil.
To chyba proba odpowiedzi na pytanie, czy homoseksualizm to skrzywienie czy uroda. Ja mysle, ze to pierwsze.

W razie gdyby przyszlo Ci do glowy pytanie czy ja to zrobilem.....
O glodowkach wiem sporo i swoja wyleczylem sie z choroby niewyleczalnej medycyna konwencjonalna - alergia na wiosenne pylenie drzew. Ale tak to jest ...im dalej w las...stad wiem to co napisalem wyzej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aqua




Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 1450
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:29, 10 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mam zielonego pojęcia jaki może być efekt takiej głodówki, bo nie znam nikogo kto coś takiego zrobił i na pewno nie znam nikogo kto coś takiego by zrobił, łącznie ze mną. Nie jestem masochistą (i tak jestem ostro poniżej "standardowego" BMI). Więc nie bardzo wiem do czego zmierzasz, tzn. coś tam mi świta (wg. mnie po takiej kuracji to już ani homo, ani hetero Wink ), ale wolałbym się nie domyślać. Mógłbyś nieco jasniej?
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko mało prawdopodobne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Entrop




Dołączył: 30 Kwi 2009
Posty: 276
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:54, 10 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wobec niedostarczania pokarmu organizm wchodzi na oczyszczanie ze zlogow, naprawe na poziomie komorek i samoodzywianie. W umysle zas uruchamiaja sie procesy dosc podobne, tgz serwomechanizmy. Mozna by je tu nazwac z lekkim humorem....'wroc do ustawien fabrycznych'.
Nie na 100% ma z tego wyniknac, ze kazdy gej po poznaniu swoich 'pierwotnych' ustawien nawroci sie, ale przynajmniej bedzie mial swiadomosc z jakiej nie zdawal sobie wczesniej sprawy. A o to warto zawalczyc!

Masochizm nie ma z tym nic wspolnego. Raczej jest to ......ale teraz walne......rycerstwo! Walczysz z wlasnymi demonami i smokami.......
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
toto




Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 264
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:41, 10 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aqua napisał:
pawlak napisał:
zastanawia mnie tylko jedno, dlaczego homoseksualiści tak nienawidzą tych co zdecydowali się na leczenie ,,zaburzeń" w specjalnych klinikach, ludzie po takim leczeniu mają żony i dzieci, a środowiska gejowskie całkowicie się od nich odcięły...


Wydaje się to zupełnie normalne. Wyleczyć można z homoseksualizmu na tej samej zasadzie, na której można wyleczyć z heteroseksualizmu. W zasadzie w odpowiednim ośrodku można wyleczyć ze wszystkiego. Takie dobrowolne poddanie się praniu mózgu musi budzić obrzydzenie tych, którzy się mu nie poddali. To tak jakby część z Was znając już prawdę wzięła niebieską pigułkę, zapomniała o Illuminatach, Masonach/etc. i wróciła do życia jako owca. Z jednej strony wygodne, ale z drugiej żaden z ludzi znających prawdę nie chciałby mieć z taką osobą do czynienia. Laughing


W swojej wypowiedzi przyjmujesz milczące założenie, że homoseksualizm jest uwarunkowany genetycznie, że jest to coś w rodzaju normy biologicznej. Czy znane Ci są prace niezależnych naukowców, które to potwierdzają? Może zamiast toczyć święte wojny, należy porozmawiać merytorycznie? Argumentacja w stylu każdy ma prawo do szczęścia jest bez sensu, ponieważ zawsze znajdzie się ktoś kto powie, że pedofile (zresztą ci tak twierdzą), zoofile i cała masa kochających inaczej też ma prawo do szczęścia.
Według mnie albo są poważne przesłanki naukowe, które potwierdzają koncepcję, że homoseksualizm jest uwarunkowany biologicznie, albo należy go wrzucić do tego samego wora co inne odchylenia. Nie ma innej możliwości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zulugula




Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 865
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:15, 10 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko tkwi w głowie. Raz w psychice, dwa w mózgu.

Przy obecnej propagandzie jest duża szansa, że homoseksualistów, będzie coraz więcej. Dlaczego?

Psychika. Obecnie dzieci w niektórych krajach kształtowane są w takiej propagandzie. W połączeniu z silną emocją, dziecko może uwierzyć, że facet+facet/kobieta+kobieta to ma być to, może stać się to w szkole, może np. zobaczyć w TV 2 całujących się facetów.
Wtedy jeszcze tylko utrwalenie poprzez wykształcenie odpowiedniej struktury połączeń w mózgu i mamy murowanego homoseksualiste.

Na potwierdzenie żadnych badań nie mam bo to są moje obserwacje. Wiec to czysta teoria.
_________________
http://www.youtube.com/simonus666
soundcloud.com/simonus
soundcloud.com/szymonp
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aqua




Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 1450
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:33, 10 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ok, Entrop.
Tak naprawdę wiedziałem, o co Ci chodzi, ale musiałem Cię troszkę sprowokować, bo widzisz - co to są "ustawienia fabryczne"? Czy jak ktoś się urodzi bez ręki to czy należy odbierać mu prawo do protezy, bo jego "ustawienie fabryczne" to tylko trzy kończyny?
Uważam chłopaki, że widzicie to co chcecie zobaczyć. Np. Toto - skąd Ci się wzięło moje założenie, że uważam, iż to mechanizmy genetyczne odpowiadają za orientację seksualną? Ostatecznie sądze, że za takie rzeczy jak zwykle odpowiada kilka rzeczy po trochu (Tak jak mówi Zulugula - "Wszystko tkwi w głowie. Raz w psychice, dwa w mózgu." Bardzo ładnie to ujął), ale nie wiem, czy to tu jest w ogóle istotne?
Chcecie "nawrócić" ludzi do czegoś co uważacie za normę. Nie wiem czym się tu kierujecie w sumie.
Historią czy statystyką?
Z historycznego punktu widzenia, wróćmy od razu do jaskiń i polujmy dzidami na jelenie. To by było rozwiązanie poprawne? No, nie. Świat idzie do przodu. Wszystko ewoluuje i się zmienia. Rozmnażanie naturalne miało sens kiedyś. Może i jeszcze ma teraz. Ale za kilkanaście lat para lezbijek po operacji zmiany płci będzie mogła mieć dziecko bez żadnego problemu. Czy to in vitro czy jeszcze jakoś inaczej. Jaki tu jest problem? Że będzie ono miało dwie mamy czy dwóch tatusiów? Będzie wyznawać inne normy? No przecież każde pokolenie ma inne normy... Kto wyznacza, które są be, a które są cacy? Czy - idąc dalej - seks analny też trzeba tępić?
A statystycznie... no cóż, statystycznie to ja z moim psem mam po trzy nogi Mr. Green
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko mało prawdopodobne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
re-ligio




Dołączył: 24 Maj 2008
Posty: 367
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:55, 04 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Precedensowy wyrok: 15 tysięcy zł za "pedała"
TERAZ Z MOIM PARTNEREM BĘDZIEMY MOGLI GODNIE ŻYĆ"

Homoseksualisty nie można nazwać pedałem - orzekł dziś Sąd Okręgowy w Szczecinie, który skazał mieszkankę Wolina za nazwanie swojego sąsiada takim mianem. Kobieta musi zapłacić 15 tys. zł zadośćuczynienia i przeprosić homoseksualistę. Pokrzywdzony cieszył się: - Mam nadzieję, że będziemy mogli godnie żyć z moim partnerem - mówił po rozprawie.
Ryszard G., Zapytany po ogłoszeniu wyroku, co czuje, odpowiedział, że przede wszystkim spokój. Nie krył swojej radości z decyzji sądu.

Pozwana nie chciała rozmawiać z dziennikarzami. Powiedziała jedynie, że według niej wyrok jest niesprawiedliwy.

Nazwała go "pedałem"
Wtorkowy wyrok to finał trwającego pięć miesięcy precedensowego procesu o zniesławienie 25-letniego homoseksualisty.
Ryszard G., 25-latek z Wolina, zdecydował się wytoczyć proces swojej sąsiadce po tym, jak 50-letnia Anna S. nazwała go "pedałem", m.in. w sklepie spożywczym (w obecności klientów) i na klatce schodowej ich bloku. Kobieta mówiła również o nim i jego partnerze "pedał sprowadził sobie pedała".

Nie chciała ugody

Pełnomocnik G. zaproponowała Annie S. ugodę: miałaby ona przeprosić G. w formie pisemnej, co zostałoby ogłoszone w sklepie i na klatce schodowej, a także musiałaby zaprzestać naruszania jego dóbr osobistych. Jeśliby się na to zgodziła, G. zrezygnowałby z roszczeń finansowych. Anna S. nie przystała jednak na te warunki.
"Orientacja seksualna zasługuje na ochronę"

Sąd uznał, że są dowody, potwierdzające naruszenie dóbr osobistych powoda. Według sądu uporczywe używanie słów "pedał" miało na celu upokorzenie i zdeprecjonowanie powoda, co oznaczało jednocześnie naruszenie jego godności jako osoby. Sąd zaakcentował także, że orientacja seksualna jest elementem życia prywatnego i jako taka zasługuje na ochronę.

Sąd zakazał także kobiecie naruszania dóbr osobistych powoda w szczególności używania słowa "pedał" lub podobnych określeń oraz publicznego komentowania życia intymnego oraz orientacji seksualnej mężczyzny.
Wyrok jest nieprawomocny.
http://www.tvn24.pl/12690,1613038,0,1,pr.....omosc.html
Śmiech na sali
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
toto




Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 264
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:42, 05 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skończy się tak jak to jest z oscypkami. Jest scypek, cypek, ocypek, ale oscypka już nie znajdziesz bo durnie zakazali używania tej nazwy. Tak samo będzie i ze słowem "pedał". Zaraz pojawi się dziesiątki nowych określeń jeszczcze bardziej obraźliwych.
Podobny mechanizm zadział w USA w związku ze słowem gej wśród młodzieży, bo w świecie dorosłych to słowo nie ma jeszcze negatywnego znaczenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DarkTech




Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 1218
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:14, 05 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawe z czego cieszył się bardziej? Ze zwycięstwa, czy z wygranej? Bo przecież 15000 to kawałek grosza. Nie sądzę żeby człowiekowi który i tak już się zeszmacił zależało na "dobrym imieniu". Te wygraną powinien przekazać na jakiś dom dziecka, bo pewnie w przyszłości (o ile nie wykończy go rak odbytu) zechce sobie adoptować dziecko Confused
_________________
Prawda nieraz jest bardzo trudna do ustalenia, ale nigdy nie jest tak niedostępna jak wówczas kiedy jest niewygodna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aqua




Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 1450
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:00, 05 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Babka co gościa wyzywała od pedała ma za swoje. Jestem wybitnie przewrażliwiony na takich ludzi, którzy swojego życia nie mają i muszą zajmować się cudzym. Inna sprawa, że pedał pokazał jaką to jest ciotą, jako że poleciał z tym do sądu.
W każdym razie wiadomo już teraz ostatecznie - dzięki faszystowskiemu sądownictwu - co można, a co nie można. Ostatecznie okazało się, że Kaczyński miał rację, czarne jest białe, a białe jest czarne, bo już nie można nazywać rzeczy po imieniu. Pedałów już nie wolno nazywać pedałami. Co prawda etymologicznie pedał wywodzi się od pederasty, ale może wybierzemy sobie inną część roweru? Wink

I przy okazji:


Mr. Green
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko mało prawdopodobne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
toto




Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 264
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:52, 05 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aqua napisał:

W każdym razie wiadomo już teraz ostatecznie - dzięki faszystowskiemu sądownictwu - co można, a co nie można. Ostatecznie okazało się, że Kaczyński miał rację, czarne jest białe, a białe jest czarne, bo już nie można nazywać rzeczy po imieniu. Pedałów już nie wolno nazywać pedałami. Co prawda etymologicznie pedał wywodzi się od pederasty, ale może wybierzemy sobie inną część roweru? Wink
Mr. Green


Nie masz racji.
W Polsce prawo tak nie działa (jeżeli w ogóle działa), jak piszesz, nie jest oparte na precedensach. Inny sąd w innym mieście może wydać całkowicie sprzeczny wyrok w stosunku do tego, który został wydany w tej konkretnej sprawie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aqua




Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 1450
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:15, 05 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może, ale nie musi. Ot, co.
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko mało prawdopodobne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
C0LD F34R




Dołączył: 09 Mar 2009
Posty: 261
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:07, 28 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Madison napisał:
Czytając niektóre wypowiedzi dochodzę do wniosku, że co niektórzy z was są bardzo agresywni w stosunku do innych, a takie postępowanie prowadzi wcześniej czy później do pewnych wypaczeń, a co za tym idzie do tyranii.

Człowiek to qrewsko agresywna i bezwzględna bestia. Czy Ci się to podoba czy nie... nie bądź hipokrytą.

Madison napisał:
Przecież to naocznie widać jak Polak Polakowi pluje w twarz i to jest hańba dla narodu Polskiego. Hańba i brak poszanowania godności drugiego człowieka. Gardzę taką postawą.

Hehehe, co Ty nie powiesz? Niesamowite odkrycie... Jeśli mieszkasz w Polsce i ktoś Cię pobije, okradnie, zwyzywa, zabije bądź zgwałci to na 99% będzie to Polak. Laughing Heh, hańba narodu polskiego... bzduuuura. A co my niby (Polacy) powinniśmy być lepsi niż inne narody? Ja sobie narodu nie wybrałem, nie wiem jak Ty. Powinienieś wiedzieć, że gadanie, że ten naród jest taki, a ten taki to zwykłe szufladkowanie oparte o bardzo płytkie rozumowanie, nie mające żadnego pokrycia w rzeczywistości. Tym samym postawiłeś się na równi z tymi, których tak potępiasz. Zawsze i w każdym narodzie jest taki przekrój postaw i światopoglądów, że mówienie o "narodzie" posiadającym jakieś konkretne cechy jest nonsensem i zwykłym pierdoleniem farmazonów. Twoja wypowiedź śmierdzi nacjonalizmem na kilometr. Gardzę taką postawą. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Madison




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 238
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:02, 04 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mądry post napisałeś. Bardzo. To jest właśnie twoja postawa i tylko twoja. Poza tym nie nazywaj kogoś nacjonalistą i nie pisz takich rzeczy bo pokazujesz co z ciebie wyłazi.

Jeśli imponuje ci hańbienie i brak szacunku to wiedz, że prędzej czy później się przejedziesz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wld




Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 1104
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:20, 30 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyli Mr A. Hitler chcial pomoc pederastom zaprzegajac ich do ciezkiej pracy przy glodowych racjach zywnosciowych Wink Tak na powaznie, to bardzo ciekawa sprawa. Mozna kilku zlapac i gdzies wsadzic bez zarcia na miesiac.
_________________
"sodomitom smierc i sodomitom wojna"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iaro




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 1147
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:26, 31 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wld napisał:
Czyli Mr A. Hitler chcial pomoc pederastom zaprzegajac ich do ciezkiej pracy przy glodowych racjach zywnosciowych Wink Tak na powaznie, to bardzo ciekawa sprawa. Mozna kilku zlapac i gdzies wsadzic bez zarcia na miesiac.

Ciebie chyba ktoś za mocno głaskał w dzieciństwie, jedynie to tłumaczy twój tak duży i wyraźny wkład (he he he) w wątki o gejach i lesbijkach. Cool
_________________
Systemu nie można niszczyć, trzeba go reformować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wld




Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 1104
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:14, 31 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pijakow leczy sie przymusowo, to dlaczego gejow nie mozna? Wink moze nawet podziekuja
_________________
"sodomitom smierc i sodomitom wojna"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agent70




Dołączył: 20 Lis 2008
Posty: 116
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:40, 05 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wld napisał:
Pijakow leczy sie przymusowo, to dlaczego gejow nie mozna? Wink moze nawet podziekuja

Myślę, że najpierw wyleczymy Ciebie potem innych. Cool
Wld chyba masz problem ze sobą...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DarkTech




Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 1218
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:02, 05 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przychodzi synek do taty i mówi:
- Tato, jestem gejem.
Ojciec się pyta:
- Nooo... aaaa... garnitur od Armaniego masz?
- No nie.
- Aaaa rolexa masz?
- Też nie.
- To może chociaż Jaguarem jeździsz?
- No coś ty, tato...
- To ty synku jesteś zwykłym pedałem a nie gejem.

Swoją drogą, geje wynaleźli najskuteczniejszy lek na zatwardzenie. Niestety, często kosztem hemoroidów. Very Happy
_________________
Prawda nieraz jest bardzo trudna do ustalenia, ale nigdy nie jest tak niedostępna jak wówczas kiedy jest niewygodna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiraz




Dołączył: 02 Mar 2009
Posty: 477
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:18, 05 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wogóle temat tolerancji jako-takiej stał się hmm.. modny:]
nie wiem qrde, ale jakoś tak wielu ludziom zależy by postrzegano ich jako tolerancyjnych..

chyba mi się wydaje, że ta telewizyjne wdrażanie 'tolerancyjności' przynosi całkiem niemiłe skutki.
jest tak cholernie silna presja na bycie tolerancyjnym, że ludzie którzy po prostu nie są z natury, czy
może raczej nie zostali wychowani w duchu tolerancji są automatycznie wyautowani, gdy tylko
taka nietolerancja wyjdzie na jaw. Irracjonalne! wszechtolerancyjni nie tolerują nietolerancyjnych? wtf..?
ponadto przychodzi coraz to więcej rzeczy i spraw które 'wypadałoby' tolerować... :/

jak fajnie mnie się zrobiło gdy uświadomiłem sobie, że wcale to a wcale nie jestem tolerancyjny:D
wogóle to chyba mam fobięRazz fobia to takie hmm zaburzenie - irracjonalny lęk przed czymkolwiek,
ponoć fobie są modne w USA. Można sobie załatwić sporo rzeczy za pomocą fobii. Coś na zasadzie
jak starzy dzieciakom załatwiają papiery na dysleksje i czy inną dysgrafię.

no i takie pytanie czemu np arachnofobia wywołuje zrozumienie, didaskaleinofobia uśmiech na twarzy, a homofobia - albo qrde wytkną Cię paluchem albo zbluzgają, albo jedno i drugie, w najgorszym wypadku będą Cię uleczać z takiej przykrej fobii. A co z heterofobią?

jakbym tak chciał uściślić swoje podejście do zjawiska homoseksualizmu to okazuje się, że mam
duuuży problem. No bo tak:

- przyjaźnię się z osobami nieheteroseksualnymi;
- czuję odrazę widząc dwójkę facetów w intymnej, niedwuznacznej sytuacji;
- czuję podniecenie widząc dwie panny w intymnej, niedwuznacznej sytuacji;

cała Sparta i duża część tego co możemy nazwać Antykiem jest ee 'gejowe'
ale jakoś nie brzydzę się tym:P wręcz przeciwnie, bardzo ważny okres w
historii sztuki i rozwoju kultury...

coś mi masakrycznego przyszło do głowy, cholera - podzielę się z Wami:D
czy boom na homoseksualizm może być oddolną reakcją na ruch feministek,
albo ogólnie - na rosnący stale udział kobiet w życiu społecznym?

a jeśli jest odwrotnie? jeśli formacja faszystowska to geje? Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DarkTech




Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 1218
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:23, 05 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem


http://www.mezczyznidlarodziny.com/materialy.php?id=48
_________________
Prawda nieraz jest bardzo trudna do ustalenia, ale nigdy nie jest tak niedostępna jak wówczas kiedy jest niewygodna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiraz




Dołączył: 02 Mar 2009
Posty: 477
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:26, 06 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

osz.. @DarkTech, zabiłeś mi ćwieka.. kompletnie nie wiem jak się zachować w tej sytuacji - dziękować Ci za linka, czy wręcz przeciwnie? a może cieszyć się, że ktoś wcześniej zauważył korelację? :]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4   » 
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Geje to formacja faszystowska
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile