W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Geje to formacja faszystowska  
Podobne tematy
Od pedziów nie biorę 280
Janusz Korwin Mikke kontra Robert Biedroń44
Sąd zezwolił lesbijkom na adopcję dziecka60
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
16 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 5587
Strona:  «   1, 2, 3, 4   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
przebudzony




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 968
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:05, 27 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi

Dla mnie możesz sobie być i nekrofilem. Ale czy robienie parady nekrofilstwa lub wielbicieli lizania stóp ma jakiś sens ?

Niech ci ludzie czy tam homo czy jeszcze kto tam robią sobie co chcą. Ale nie życzę sobie włażenia w butami w moje życie z paradami i wmawiania mi na siłę że mam jakieś dewiacje kochać, ubóstwiać i pochwalać. Bo tolerancja nie na tym polega.

A powinni zrozumieć ze ja tez mam prawo czegoś nie lubić i nawet się brzydzić.

Chcą tolerancji a sami są nietolerancyjni dla tych co mają inne zdanie.


Pytałeś o przykłady ? Rozejrzyj się człowieku.
I nie zadawaj głupich pytań.
_________________
Nie sprzeczaj się z Bimim. Nie krytykuj tego tego co mówi Bimi. Zawsze zgadzaj się z tym co mówi Bimi. Kochaj gejów tak jak Bimi. Nie krytykuj gejów. Inaczej dostaniesz 1 post na dzień. To się nazywa wolność słowa w rozumieniu Bimiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:28, 27 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przebudzony napisał:
Pytałeś o przykłady ? Rozejrzyj się człowieku.
I nie zadawaj głupich pytań.

Smile

obawiam się przebudzony że moja tolerancja dla twojej głupoty i ignorancji dobiega końca.
jak się kiedyś przebudzisz z tego obłędu to nie zapomnij mnie poinformować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
King Crimson




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 1995
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:43, 27 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szanowni koledzy,

Podtrzymywanie tematu o gejach faszystach Very Happy co mogą czego nie mogą, w tak nieciekawy sposób prowadzi w ślepy zaułek. Jeśli jeszcze nie złapaliście to jest to temat mocno drugoplanowy co za tym idzie temat zastępczy.

Takich tematów w naszym kraju jest na pęczki: eutanazja, aborcja, homofobia, dzieci kiszone w beczkach, rozbity autokar itp, które mają odwrócić naszą uwagę od spraw pierwszorzędnych - najistotniejszych.

Większość z nich jak zapewne zauważyliście lubi powracać w nieoczekiwanych momentach i nigdy nie znalazły swojego rozwiązania (jako obietnice wyborcze, albo zasłona dymna przed innym, istotniejszym wydarzeniem)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
C0LD F34R




Dołączył: 09 Mar 2009
Posty: 261
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:00, 28 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tolerancja (łac. tolerantia - "cierpliwa wytrwałość"; od łac. czasownika tolerare - "wytrzymywać", "znosić", "przecierpieć")

Bimi, Ty chyba naprawdę nie kumasz, że tolerancja to nie to samo co przyzwolenie czy wręcz uwielbienie.

Nikt z nas nie chce eksterminować gejów ani ich leczyć czy zmieniać. To byłaby nietolerancja.

Gejów można tolerować jednocześnie nietolerując pewnych zachowań i inicjatyw niektórych grup ich zrzeszających.

Sam również jesteś hipokrytą zachowując się jakbyś pozjadał wszystkie rozumy jednocześnie wyrażając głęboką nietolerancję dla poglądów innych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
qweq3




Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 83
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:55, 28 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Korwin Mikke mial racje. 90% ludzi nie rozumie co sie do nich pisze

Jestescie kretynami

bo w swojej wypowiedzi JKM krytykuje PROPAGATOROW HOMOSEKSUALIZMU !!!


Pisal wyraznie, ze do homosiow nic nie ma (czyli osob ktore nie paraduja na ulicach wieszczac calemu swiatu jacy oni sa nienormalni), ze ich toleruje, szanuje i ogolnie nie obchodzi co wyrabiaja w lozku

Nauczcie sie czytac, Bimi, ten film 5 krokow do brutalnego zachowania wsadz se w du.. i pogrzeb, JKM studiowal te kierunki i wie na ten temat 10x wiecej niz ty- kretyn ktory naogladal sie filmow.

Ciekaw jestem jakie masz wyksztalcenie, LO




Do jakiegos pajaca-

Cejrowski nie jest katolikiem??
A po czym poznac katolika?? Po jego zachowaniu.
Cejrowski zachowuje sie jak katolik, wiec po cholere rzucasz jakies swoje bezpodstawne przupuszzcenia???


I do jeszcze jednego kretyna na poczaktu.

Wiara w Boga wcale nie ubliza ludzkiej inteligencji, wrecz przeciwnie.
Kolejna osoba ktora myli religie z wiara.


Kretyni, kretyni i jeszcze raz kretynie (nie wszyscy).


Nauczcie sie najpierw czytac i myslec, dopiero pozniej sie wypowiadajcie.

Teraz tyle, jak wroce do domu w poniedzialek to napisze cos wiecej.
Prawda2.info - strona na ktorej 90% ludzi to kretyni- tacy sami jak kiedys, tylko uwazajacy, ze odkrywajac jakis spisek nagle ich wiedza i inteligencja skoczyla o dwa poziomy.

Zalosne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:37, 28 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

buractwo, ciemnogród i zawiść - pisałem o tym w innym wątku o polsce, jak widać wszystko się zgadza.
faszystowskie bydło któremu wydaje się że jest lepsze. a poza tym jest "tolerancyjne"... Very Happy

nie odnosicie się w najmniejszym stopniu do tego co napisałem, a o tolerancji wiecie tyle ile sobie wyczytaliście w słowniku Laughing
to doprawdy przeszczodre z waszej strony ze nie chcecie eksterminować gejów.
w imieniu gejów niezmiernie wam dziękuję Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
przebudzony




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 968
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:13, 28 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
przebudzony napisał:
Pytałeś o przykłady ? Rozejrzyj się człowieku.
I nie zadawaj głupich pytań.

Smile

obawiam się przebudzony że moja tolerancja dla twojej głupoty i ignorancji dobiega końca.
jak się kiedyś przebudzisz z tego obłędu to nie zapomnij mnie poinformować.


Zmniejszenie limitu z powodu odmienności poglądów. Oto tolerancja Bimiego.
Nazywa innych hipokrytami a sam nim jest.

Nie ważcie się krytykować gejów pokroju Bimiego bo urażony Bimek pojedzie wam po limicie.
Jak ich pokochacie do wam go podniesie.

Rzekomy przeciwnik cenzury a sam zamyka usta tym co nie podzielają jego poglądu.

C0LD F34R napisał:

Tolerancja (łac. tolerantia - "cierpliwa wytrwałość"; od łac. czasownika tolerare - "wytrzymywać", "znosić", "przecierpieć")

Bimi, Ty chyba naprawdę nie kumasz, że tolerancja to nie to samo co przyzwolenie czy wręcz uwielbienie.


Nie kuma. Kompletnie nie kuma i chyba raczej nie skuma. To naprawdę dziwne że osoba wydawać by się mogło inteligentna ma tak ograniczone pojmowanie faktów.

Bimi jest jak święta krowa. Nie ważne jakie dany termin ma znaczenie. On jest mądrzejszy od słownika on jedyny oświecony nieomylny. Nieważne że ponad tysiąclecie jeszcze z samej łaciny dany termin oznacza co oznacza. Macie rozumieć to tak jak chce Bimias .

Na fakt odpowiada przezwiskami, wyzywając od ciemnogrodu itp.

Ale cóż tak zawsze robią ludzie zdesperowani kiedy dostają racjonalny argument który nie przystaje do ich zakrzywionego postrzegania danego zjawiska.
_________________
Nie sprzeczaj się z Bimim. Nie krytykuj tego tego co mówi Bimi. Zawsze zgadzaj się z tym co mówi Bimi. Kochaj gejów tak jak Bimi. Nie krytykuj gejów. Inaczej dostaniesz 1 post na dzień. To się nazywa wolność słowa w rozumieniu Bimiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:20, 28 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nigdy nie twierdziłam że mam tolerancję dla faszyzmu, hipokryzji czy głupoty.

przebudzony, po prostu wróciłeś do swojego starego limitu gdy na co dzień pierdoliłeś takie głupoty jak ostatnio.
stwierdziłem że moja szczodrość trwała już zbyt długo. Smile

ale nie martw się, specjalnie dla takich złośliwych głąbów jak ty założyłem ostatnio nową sekcję. tam sobie możesz popierdolić do woli, m.in na mój temat
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:24, 28 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a Ja uważam, że ogólnie homoseksualizm = infantylizm , normalny, racjonalnie myślący człowiek nie ma prawa być osobą homoseksualną,. rozumiem kobiete, która jest brzydka, żaden facet jej nie chce , ok hormony buzują, pozostaje jej zostac less i zadowalać się wibratorkiem, ale tak zwyczajnie to "normalny" człowiek nie ma prawa być homoseksualistą :/ bo to bardzo obrzydliwa rzecz Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:35, 28 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi wracaj do Polski, bo ta Holandia pogrąża Cię w syfie o charakterze MTV-owskim (czytaj durnych emo-nastolatków dla których szczyt ambicji to alkohol, sex, dysko, parady, moda, bla bla bla tylko nic sensownego). Szczególnie takie media jak Viva MTV czy takie tam kolorowe gazetki dla skretyniałych nastolatków to idzie w parze z tymi Twoimi paradami "równości" i homo dyskusjami

naprawdę tego nie zauważasz?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:40, 28 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To żeś mnie rozbawił tym apelem.
Ile krajów już odwiedziłeś w swoim życiu? Byłeś kiedyś w Holandii? Polecam Amsterdam 30 kwietnia - dzień królowej.

Najwyraźniej brakuje ci perspektywy jeśli uważasz, że ta zasyfiona Polska w której dorastałeś jest centrum kosmosu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
FreeG




Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 387
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:15, 28 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po pierwsze ci "jedynie normalni" postrzegają orientację seksualną w bardzo prostacki sposób. Uwierzcie, że relacje międzyludzkie nie kończą się na seksie.

Po drugie, zorganizujcie wielką imprezę przy muzyce elektronicznej dla młodych ale TYLKO "normalnych" ludzi, a dużej różnicy nie zobaczycie.

Po trzecie, obserwując postępującą w szybkim tempie głupotę, jestem pewien, że niedługo zobaczymy temat "leworęczni to formacja faszystowska".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Leszek




Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 230
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:04, 28 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żydzi nie chcą, by gej śpiewał na festynie
28-03-2009

Mieszkańcy izraelskiego miasteczka Petah Tikwa toczą zacięty spór z lokalnymi władzami.
źródło: www.ivrilider.com

Nie chcą, by główną atrakcją lokalnych obchodów Dnia Niepodległości (14 maja) był koncert geja Iwriego Lidera. – Angażując go, okazano naszej społeczności brak szacunku! – powiedział cytowany przez dziennik „Jedijot Achronot” przedstawiciel lokalnych ortodoksów Benny Zehawi.

Z jeszcze ostrzejszym oświadczeniem wystąpił miejscowy rabin Awraham Sabag. – Zapowiadam, że do takich rzeczy nie dojdzie w naszym mieście! To przekroczenie zbyt wielu barier. Na następnym posiedzeniu lokalnych władz zażądam odwołania tego koncertu. Lider jest ostatnią osobą, która powinna z tej okazji wystąpić. To ma być święto niepodległości, a nie rozwiązłości seksualnej – powiedział. Przeciwnicy występu ostrzegają, że jeśli lokalne władze podtrzymają swą decyzję i homoseksualista pojawi się na scenie, wielu mieszkańców miasta po prostu zbojkotuje uroczystości. Argumentują, że Dzień Niepodległości powinien być świętem wszystkich Izraelczyków. Religijni Żydzi, którzy zapowiadają bojkot imprezy, stanowią zaś około 40 procent mieszkańców Petah Tikwy.

– Co roku słyszymy podobne oświadczenia rodem ze średniowiecza. To niewłaściwe w postępowym i oświeconym społeczeństwie – powiedział menedżer piosenkarza Roni Arditi. – Iwri Lider jest jednym z czołowych izraelskich artystów. Wniósł wielki wkład w izraelską muzykę i kulturę. To bardzo źle, że część społeczeństwa nie jest w stanie zaakceptować ludzi o innym stylu życia – dodał. Podobne stanowisko zajęły władze lokalne.

W Izraelu homoseksualizm wzbudza wielkie emocje. Religijni Żydzi uważają, że jest to ciężki grzech. W przeszłości podczas parad i wieców homoseksualistów często dochodziło do zamieszek. Ultraortodoksyjni Żydzi – w czarnych kapeluszach i z długimi pejsami – rzucali w homoseksualistów kamieniami, stawiali barykady i bili się z policją.

oficjalna strona internetowa Lidera: www.ivrilider.com

http://www.rp.pl/artykul/2,283265_Zydzi_.....tynie.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
C0LD F34R




Dołączył: 09 Mar 2009
Posty: 261
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:00, 29 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi, o oświecony obierzyświecie, który jesteś lepszy od nas przez sam fakt nie mieszkania w zasyfionej Polsce. Człowieku wyrocznio, wszechwiedzący władco forum - jak dla mnie jesteś pieprzonym TROLLEM! Człowieku ty poczytaj swoje posty i zastanów czy kiedykolwiek napisałeś coś mądrego? Coś o czym ludzie czytający to coraz żałośniejsze forum, powiedzieliby: "Hmmmm, dobrze typ gada....ciekawe." albo nawet "Koleś jest w błędzie i zaraz mu to udowodnię". Cokolwiek co zmuszałoby do refleksji bądź dyskusji? Otóż nie. Twoje żałosne wypowiedzi ograniczają się tylko do zdyskredytowania kogoś wyzwiskami, na deser ograniczając mu limit postów. Kręci Cię to? Sprawia, że czujesz się lepszy? Żałosne doprawdy.

Skoro Ty wiesz wszystko to może oświeć nas tu obecnych, jak to nazwałeś "buraków z ciemnogrodu" jak to jest z tą tolerancją, a nie tylko zarzucasz innym głupotę, nierozumność, chamstwo itd. GÓWNO mnie obchodzi Twoja opinia o mnie. To, że nazwiesz mnie faszystą, nie znaczy, że nim jestem. Ciekawi mnie natomiast Twoje zdanie, którego w ogóle nie wyrażasz. Może nie jesteśmy godni Tego, żeby poza inwektywami usłyszeć coś merytorycznego z Twojej wielce szlachetnej paszczy.

Naprawdę, już wolę chamskie wypowiedzi oparte na emocjach (w stylu posta qweq3) niż to co Ty wyprawiasz. Z Tobą się nie da dyskutować bo Ty nie rozmawiasz. Ty tylko segregujesz ludzi i przypinasz im metki. Żal mi Ciebie, a łudziłem się, że podejmiesz się merytorycznej dyskusji. Lepiej jest uznać swoją nieomylność niż prowadzić dysputę w choćby najbardziej nieistotnym temacie (jak ten np.). Tak?

Już od dawna, czytując Twoje posty, wiedziałem, że jesteś mocno ograniczony, ale nie sądziłem, że aż do tego stopnia. Posługujesz się samymi stereotypami, a pseudo-prześmieszny charakter Twoich wypowiedzi świadczy tylko o tym po jakich płyciznach umysłowych się poruszasz. Myślisz, że jak wstawisz 5x "hehehe" i milion "buziek" to Twój post będzie zabawny, śmieszny? Z większą siłą wyrazu?

FreeG : tytuł tematu faktycznie jest głupi ale nie przypominam sobie by ktoś obstawał przy tym, że geje to faszyści. Poza tym rozmowa już dawno wyszła poza temat. Ma rację także King Crimson, mówiąc, że to temat zastępczy i nie ma co się dalej nim zajmować. Skoro jednak już się w niego uwikłałem, pozwolę sobie jasno powiedzieć co o tym myślę przez pryzmat tematu:

Jest to kompletna bzdura, że geje to organizacja faszystowska. Po pierwsze geje to nie organizacja (jedna czy druga organizacja gejowska nie równa się gejom jako ogółowi). Po drugie, JKM zawsze miał według mnie mocno zryty beret, choć to fakt, że zdarzy mu się czasem powiedzieć coś mądrego. W przeciwieństwie do Bimiego.

ps Mi też Bimi obciął o połowę limit postów po ostatnim wpisie w tym temacie. TROLL-TYRAN. Po tej pewnie mi zjedzie do 1. Co Bimi? Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lermmaker




Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 27
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:16, 29 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

..Korwin Nikke to gey, nie ma watpliwosci Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Damian.87




Dołączył: 12 Paź 2008
Posty: 213
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:06, 29 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jednego jestem pewny, Polacy to banda baranów, podatni na manipulacje, kategoryzowanie siebie samych i innych na lepszych i gorszych, z tymi zjawiskami spotykamy się wszędzie, w Polsce i za granicą. Z tego też powodu w obcych krajach polak nie bardzo jest postrzegany pozytywnie gdyż my sami nie potrafimy darzyć siebie szacunkiem.
Kiedyś byłem serwisantem w dużym markecie ale w żaden sposób nie związany z tamtejszym personelem i z boku obserwowałem pracowników tego marketu.
Jest tam taka sytuacja że zwykli pracownicy chodzą ubrani w czerwone bluzy/koszulki, natomiast reszta personelu (ochrona czy też obsługa kart kredytowych sygnowanych nazwą marketu) są ubrani w białe bluzki, ludzie ci potrafili się podzielić na lepszych i gorszych w wyniku czego ci z białymi bluzkami mają się za lepszych i w ogóle nie odzywają się do pracowników w czerwonym stroju. Totalna paranoja w wykonaniu mentalnie zacofanych pojebanych polaczków.

Jak widać w tym temacie polaczki jak zwykle potrafią z byle powodu tworzyć podziały. Niech was gówno obchodzi czyjaś dupa i co w nią wkłada, skupcie się w końcu na swoim durnym kraju ze społeczeństwem podzielonym i tępym jak nigdy wcześniej...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:33, 29 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

C0LD F34R napisał:
ps Mi też Bimi obciął o połowę limit postów po ostatnim wpisie w tym temacie. TROLL-TYRAN. Po tej pewnie mi zjedzie do 1. Co Bimi? Very Happy


i tak mnie nie pobijesz, ja mam wpis księgowy w profilu od samego admina Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:36, 29 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to przecież nie ja zacząłem się wyzywać m.in. od faszystów - nie ja założyłem ten wątek.
ja jedynie pomogłem go rozkręcić. Very Happy

uwielbiam wątki o gejach, bo pozwalają mi w krótkim czasie dotunować limity Smile

a korwin jak dalej będzie pierdolił takie głupoty to niedługo 1% jego dotychczasowej partii liberalno-kapitalistycznej zamieni się w 0,5% nowej partii faszystowsko-narodowej. i dołączy do grona zarozumiałych buraków pokroju cejrowskiego co to mysla że sa reprezentantami nowego gatunku aryjczyka znad wisły. Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
qweq3




Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 83
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:50, 05 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
nigdy nie twierdziłam że mam tolerancję dla faszyzmu, hipokryzji czy głupoty.

przebudzony, po prostu wróciłeś do swojego starego limitu gdy na co dzień pierdoliłeś takie głupoty jak ostatnio.
stwierdziłem że moja szczodrość trwała już zbyt długo. Smile

ale nie martw się, specjalnie dla takich złośliwych głąbów jak ty założyłem ostatnio nową sekcję. tam sobie możesz popierdolić do woli, m.in na mój temat



Cytat:
wielbiam wątki o gejach, bo pozwalają mi w krótkim czasie dotunować limity Smile


Bo sam jestes gejem? Bo nie podzielasz pogladow innych?? Wolnosc slowa??

Ludzie, obudzcie sie i wyjdzcie z tego serwisu raz na zawsze. Ten gosc to kretyn. Stosuje komunistyczne metody- kto mi sie nie podoba to ukroce mu gebe.


Cytat:
a korwin jak dalej będzie pierdolił takie głupoty

Powiedz mi trepie gdzie te glupoty??

Ok moze ja wymienie twoje (celowo pisane z malej litery) glupoty i wykaze, ze jestes ofiara reformy oswiaty Sad


Korwin-Mikke
Cytat:
"Geje to importowana zza granicy formacja faszystowska, usiłująca, jak ludzie SA Ernsta Röhma, narzucić nam swoje poglądy siłą"


Przez to zdanie rozumiem doskonale co JKM ma na mysli.
Sa homoseksualisci i sa geje. Homoseksualisci w przeciwienstwie do gejow, nie paraduja, nie domagaja sie specjalnych praw i nie narzucaja sila swoich pogladow innym.


Cytat:
Odróżnijmy przy tym homosiów od - przepraszam za brzydkie słowo: „gejów”. Homosie zawsze byli, są i będą - i nikomu nie szkodzą.


Tutaj JKM wyraznie podkresla, ze homosie (homoseksualisci jak ktos (90% osob w tym bimi) nie moze sie domyslic) NIC mu nie szkodza, bo to normalni ludzie, a co wyprawiaja w lozku to juz nie jego sprawa.

Dodam tutaj od siebie, ze jakos parady heteroseksualistow nie widzialem, i zaden heteroseksualista nie mowi calemu swiatu co robi w lozku, to jego sprawa.


Warto przeczytac calosc wypowiedzi JKM, czego zapewne kretyni pokroju bimiego nie zrobili.

Bimi powiem Ci jedno. Kretynem to moze tu ktos jest, i chyba jednak jestes to Ty.
Twoj serwis jest WYSMIEWANY przez kazdegego powaznego i inteligentnego obywatela.
Naogladales sie jakichs debilnych filmow i myslisz, ze wszystkie rozumy pozjadales.

Sorry, ale takiego pi****a jak z twoich ust jeszcze nigdy nie slyszalem.
Masz po prostu niskie IQ i nie powinienes sie wypowiadac.

Dlaczego??

Juz Ci odpowiadam:

Wyzej zamiescilem i wytlumaczylem (specjalnie dla takich kretynow, ktorzy czytac nie umieja) o czym pisal JKM.



PODKRESLAM, ZE JKM MA KOLEGE, KTORY J E S T HOMOSEKSUALISTA
co jeszcze bardziej ktoci nogi, waszym idiotycznym, niezrozumialym i bezpodstawnym oskarzeniom.




Aha jeszcze jedno:

Znam Cejrowskiego i JKM dosc dobrze. Dokladnie znam ich poglady i mowienie, ze Cejrowski jest zarozumialym Burakiem to takie samo klamstwo jak mowienie, ze Bimi ma IQ powyzej 90.

Stary, w dupie byles gowno widziales. Wyszedles choc kiedys raz na dwor i porozmawiales z czlowiekiem?? Bo po ilosci postow i pierdol ktore napisales sadze, ze nie.

Ja bym cie od razu zbanowal, za pierdolenie takich bzdur.
"moja prawda jest najmojsza" tak, tak kretynie.
Mam nadzieje, ze ludzie zauwaza, ze te forum to kolejne gowno z brakiem wolnosci slowa i szybko stad uciekna.


Oto co napisales

Bimi napisał:
http://prawda2.info/viewtopic.php?t=4154
pan mike z tym drugim cieciem powinni sobie chyba ten film obejrzeć zanim się zaczną znowu wypowiadać n.t. faszyzmu.


HAHAHA. Jebnij sie o sciane.

Absolwent liceum im. Tadeusza Reytana w Warszawie, student Wydziału Matematyki (5 lat) i (równolegle) Wydziału Filozofii (magisterium) Uniwersytetu Warszawskiego, w 1965 r. aresztowany (List 34), nastepnie de facto zawieszony, studiował w tym czasie psychologię, prawo i socjologię, w 1968 r. powtórnie aresztowany i relegowany z uczelni, odzyskawszy dzieki temu papiery zdał jako ekstern egzamin magisterski z filozofii. Uczestnik seminarium Teorii Podejmowania Decyzji profesora Klemensa Szaniawskiego, Przewodniczący sekcji Socjocybernetyki w Polskim Towarzystwie Cybernetycznym. Członek wielu towarzystw PTE, TNOiK, PTCyb i inn. Wykładał Teorię Podejmowania Decyzji w Wyższej Szkole Gospodarowania Nieruchomościami

I ty chcesz czlowieka, ktory studiowal psychologie, socjologie uczyc jakimis durnymi filmami :DDDDDDDDDDDDDDDDD

Stary, w tym filmie wiecej jest manipulacji niz ci sie zdaje. Ten film schowaj miedzy bajki, chcoc czesc faktow w nim zawartych jest prawdziwe.

Czy ty jestes juz tak popi****y, ze uczysz sie z filmow??
Przeczytales w zyciu choc jedna ksiazke?? Smiem watpic.

Filmy sa dla kretynow. Inteligentna osoba woli przeczytac 5 ksiazek niz obejrzec jakis durny film z obrazkami, gdzie informacje leca tak szybko, ze nie masz ich czasu dluzej przemyslec.


TOTALNA KOMPROMITACJA z twojej strony.


Cytat:

kiedyś mnie to też bulwersowało jak niektórzy ludzie obruszają się na wszelkie przejawy homoseksualizmu wystawionego na ich wzrok. zupełnie jakby się bali że od patrzenia się tym zarażą Laughing


I ty, wielki kurwa socjolog i psycholog od durnowatych filmow nie mozesz pojac tak prostych rzeczy ?? Very Happy

To jest naturalna reakcja spoleczenstwa na przejaw odchylu od normy.
Tak samo jak normalni ludzie nie toleruja mordercow (bo to odmiency) i tak samo reaguja na gejow.

Pomysl- gdyby geje byli kims normalnym to NIKT BY NIE ZWRACAL NA TO UWAGI !!!
A jednak sie tak nie dzieje!!

I nie pie****l mi tu o Anglii, Holandii itp, gdzie w szkolach od dziecka wpaja sie, ze homoseksualizm to norma

(tutaj polecam fragment Ickego "2+2=5" http://www.youtube.com/watch?v=xQpkzQC-xKo&feature=channel_page )

w du**e byles g***o widziales.


Gardzenie homoseksualizmem to naturalna reakcja przed zniszczeniem i zepsuciem resztek zdrowego spoleczenstwa.

Ty jestes dowodem na to, ze ulegasz temu trendowi. Co sie dziwic- ta kampania jest celowo tak prowadzona, by ludzie jej ulegali.

Praca domowa- sprawdz kto jest inicjatorem i sponsorem pierwszych parad i ruchow homoseksualnych.


Cytat:

uwierzylibyście jakbym wam powiedział, że w takiej np. holandii statystyczny człowiek o wiele rzadziej używa słowa pedał/homo/gay/etc. niż przeciętny polak?


Bylem widzialem. W Anglii jest jeszcze lepiej.
A teraz kretynie spojrz na ich szkolne podreczniki oraz obowiazkowy program nauczania o TOLERACJI !!!

Jak bedziesz im wpajal, ze zoofile to normalni ludzie, to wsrod Anglikow beda chodzic zoofile i nikt nie bedzie na nich narzekal.

Beda ich wrecz TOLEROWAC.


Cytat:
taki świat - trzeba być na wszystko przygotowanym.

Kretyn. Myslalem, ze zalozyles to idiotyczne forum dla polinteligentow, bo ten swiat wlasnie ci sie nie podoba.

Podoba Ci sie, ze na wystawach w kioskach widnieja gole cipy i male dzieci przechodzace obok bez trudu moga je ogladac?? To jest wlasnie analogiczna sytuacja, jakbys nie zauwazyl -.-

Szerzysz glupote i zniesmaczenia jak malo kto.


OK, bimi, szkoda mi czasu na Ciebie, pokaze kretynizm innych osob.



Aya Sophia napisał:
Mam wielu kumpli homo, jak i kolezanki les, wszyscy sa dla mnie b. wartosciowymi ludzmi, i nie interesuja mnie z kim sypiają, bo i interesować nie powinno Wink Mnie sie nikt nie pyta skad mam malinki na mosznie ^^

Tu sie z Korwinem nie zgadzam całkowicie.
Tyle ze ten temat już był ;P


A Ty w ogole czytales temat, czy byl dla ciebie tak dlugi iz sugerujesz sie postami kilku przyglupow na dole??


KORWIN MIKKE NIC NIE MA DO HOMOSEKSUALISTOW!!

przeczytaj jeszcze raz uwaznie !!!

Ludzie! Nauczcie sie czytac, dopiero pozniej podlaczajcie neostrade Sad

Korwin Mikke NIE TOLERUJE GEJOSTWA, ktore paraduje i zniesmacza reszte spoleczenstwa.



rabarbar napisał:
Korwin-Mikke jest błaznem, jak osiris555 zauważył


Nie, to osiris555 sie zblaznil bo wyraznie potwierdzil, ze nie umie czytac tekstu pisanego.
Chyba jestes takim samym blaznem jak on, skoro potwierdzasz glupote, ktora on palnal.

Cytat:
część 'homofobów' boi się prawdy o własnej tożsamości seksualnej, dlatego odsuwają od siebie wszystko co mogło by ich wprowadzić na 'dewiacyjny' tor myślenia a często wręcz pała nienawiścią do wszystkiego co powoduje zmieszanie w ich łepetynkach


Niestety wsrod osob (ok 100) u ktorych prowadzilem badania twoja teoria sie nie sprawdza u ani jednej osoby Sad

Chyba ja po prostu wyssales z dupy, tzn wymysliles na poczekaniu.

Mysl wiecej, to madrzejsze rzeczy napiszesz.




A teraz sam mistrz glupoty

osiris555 !!!

Kolego, spojrz co wyzej napisalem (cytat JKM z interpretacja) i pomysl jaka glupote palnales.


Albo jestes agentem i robisz tanie zagrywki dla idiotow (80% ludzi) tzn wysmiewasz JKM stawiajac odpowiedz do blednej interptetacji by dac grunt do sugestii o mylnosci JKM na ten temat dla innych osob.

Albo jestes po prostu tak glupi, ze nie umiesz czytac.











A co do Bimiego.
Ograniczyl mi liczbe postow do 1 na dzien. Ale spox

Jutro zaloze sobie 15scie kont i bede pisal co chcial, bo system podan jest tak idiotyczny z zalozenia (wystarczy napisac cos "na pokaz"), ze zal mi osoby ktora wpadla na taki pomysl.

Widac, ze tym forum zarzadzaja osoby o baaaardzo niskim IQ.

Wkrotce zaloze cos co bedzie skutecznie tepilo glupote siana na prawda2.info

Przynajmniej wszystko bedzie poparte dowodami a nie domyslami jakis przyglupow-przydupasow bimiego.

Tyle na temat.

pozdrawiam wszystkich SAMODZIELNIE myslacych, ktorzy nie polegli jako ofiary systemu edukacji jak wyzej wymienieni.






Aha i jeszcze do jakiegos kretyna:

JKM nie jest zydem, poczytaj najpierw o przeszlosci JKM i poogladaj zdjecia, bo w przeciwienstwie do reszty zydostwa on nie kryje swojej historii.
Stwierdzenie to jest tak wiekszym bezpodstawnym i idiotycznym zaurzytem jak to iz Kwasniewski to Izaak Stoltzman.

Tyle w temacie, dla kretynow.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
astrit




Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 940
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:40, 06 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

qweq3 napisał:
Ludzie, obudzcie sie i wyjdzcie z tego serwisu raz na zawsze.


w każdym siedzi troche z "sadysty i masochisty" więc dla zasady będziemy się wspierać bełkocząc codziennie.


qweq3 napisał:
Jutro zaloze sobie 15scie kont i bede pisal co chcial, bo system podan jest tak idiotyczny z zalozenia (wystarczy napisac cos "na pokaz"), ze zal mi osoby ktora wpadla na taki pomysl.

daj chociąz namiary jak cię znaleść skoro jednak zostajesz i będziesz wypostowywać nadal!!! Wink

qweq3 ja to sie dziwie że tobie chce się czytać posty z tym pseudo bełkotem intelektualnym, na prawdę respekt że też tak każde szczegółowo opisujesz Razz
_________________
nie konwersuje z babochłopami.

*miarą twojej wiedzy jest zasięg twojej intuicji* astrit
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bacardi




Dołączył: 19 Mar 2009
Posty: 24
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:04, 08 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uwaga, różowo-czerwona ośmiornica w natarciu

Proces: Gej kontra sąsiadka. Dzisiaj wyrok
http://www.mmszczecin.pl/26873/2009/8/7/.....egory=news
jeste mbardzo ciekawy werdyktu

przy okazji wywiad z W. Cejrowskim:

http://www.bibula.com/?p=11089

"(...)
Mnie chodziło raczej o to, bym miał więcej swobody w krytykowaniu poczynań Unii. Przecież w zeszłym roku w Anglii zapadł ten okropny wyrok na dziennikarza, który w audycji katolickiej publicznego radia przedstawił stanowisko Kościoła w sprawie sodomii (gdyby ktoś nie wiedział – tak zwani geje to poprawnie rzecz nazywając, sodomici). Dziennikarz przytoczył odpowiedni kanon katechizmu, a potem dostał wyrok za szerzenie zakazanej prawem homofobii. Ponieważ ja jestem homofobem i zawiadamiam o tym otwarcie, i ponieważ sodomia jest dla mnie „obrzydliwością w oczach Boga”, to jako obywatel Unii mógłbym trafić do więzienia; za poglądy religijne! W tej sytuacji wolę być karnie wydalony z terytorium Unii (jako obcy obywatel), niż osadzony w unijnym więzieniu. I w tym celu potrzebny mi zamorski paszport. Walcząc o Polskę w Polsce, będę się czuł bezpieczniej, będąc obywatelem Ekwadoru(...)"
_________________
wiedza bez działania jest pusta, działanie bez wiedzy - głupie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aya Sophia




Dołączył: 23 Gru 2008
Posty: 1227
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:02, 08 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po Konstytucji PL jest zapisana jawna dyskryminacja ze względu na poglądy polityczne.

Co do samych gejów - homoseksualistów, temat wałokowany był juz kilkukrotnie, wiec moze napisze, skoro jak mowił Robert Biedron jest ich 2-3 mln (?!) to starczy 30% zagonić do zapisania sie w sprawie ustawy obywatelskiej. Prawda? Nie widze nic złego w prawie dziedziczenia, zwiazków partnerskich, odwiedzin w szpitalach, ale na listosc boską, dzieci to zupełnie inna sprawa...


Neira: definicja małzeństwa jest taka jaka jest - JKM jest przeciwny jakimkolwiek przywilejom dla malżeństw, ale jesli juz mają miec jakies gwarantowane przez panstwo, to TYLKO dlatego ze mogą miec dzieci.

Bardzo wazna sprawa, mam kilku znajomych homo i les. Jeden z nich, 44 latek z ktorym uwielbiam chodzić do teatru i do restauracji (zawodowy kucharz, wspaniały czlowiek) powiedział mi kiedys tak :

"Piotr, sa homoseksualisci, i są cioty, my homosekualisci doskonale wiemy ze idac na parade szkodzimy przede wszystkim sobie, seksualnosc to sprawa intymna i nie widze potrzeby dzielenia sie tym z kimkolwiek poza waskim kregiem przyjaciół. Reszta z pewnoscia chciala by mnie leczyc, ale powiem Ci cos - tego sie nie leczy, z tym sie czlowiek rodzi i albo akceptuje jaki jest, albo rodzą sie frustracje, czasem i tragedie'


Nic dodac, nic ując.
_________________
"W pozornie beznadziejnej walce, rozwiązanie tych problemów jest proste. Jedyną broń jaką mają przeciwko nam jest ukrywanie przed nami wiedzy. Musicie dużo czytać, by
poznać prawdę i dostrzec korzenie zła"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Madison




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 238
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:18, 08 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proszę Was przenieśmy się do innego tematu forum bo tam temat P. Biedronia i Mikke się zaczął. Nie robmy burdelu na forum - milion tematów o tym samym ludzie proszę Was.
http://prawda2.info/viewtopic.php?t=7887&highlight=


Cytat:
w takim razie malzenstwem nie mozna nazwac pary ktora nie moze miec dzieci z roznych powodow, albo po prostu ich miec nie chca. i im "przywileje" tez sie nie naleza.


Teza jest ciekawa moim zdaniem bo co niektórzy uważają to za nadrzędny cel w życiu.
Więc może tych co nie mogą powinno się gdzieś tam ten teges...

Przenieśmy się z tematem do:
http://prawda2.info/viewtopic.php?t=7887&highlight=

Człowiek - najbardziej agresywna istota...daleko nie trzeba szukać...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Madison




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 238
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:28, 08 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z ciekawości zapytam:
Cytat:
Geje to importowana zza granicy formacja faszystowska, usiłująca, jak ludzie SA Ernsta Röhma, narzucić nam swoje poglądy siłą" - przekonuje Janusz Korwin-Mikke.


Gdzie Korwin powiedział coś takiego - dokładnie w którym momencie?
Ludzie, dajcie na luz bo przejawy nienawiści są tutaj dosyć wysokie - dać takiemu broń i wszystkich pozabija bo ktoś mu wpoił, że gej to zło. Nazizm - tam także stworzono wroga, który był kozłem ofiarnym.

Poza tym: czy mąż bijący żonę to zło czy gej kochający drugiego geja to zło?
Podaj tylko jedną odpowiedź.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8569
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:14, 09 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zasadniczo nie mam nic do gejów dopuki któryś się do mnie nie odezwie swoim gejowskim slangiem ( raz mi to się przydażyło ).
Maja prawo do szczęścia jak inni , mają prawo do zawierania związków i dziedziczenia , po stracie drugiej połowy . Ale czy powinni mieć prawo wychowywania dzieci , według mnie nie , ale może jestem za głupi na ten temat.

Co do wątku o gejach faszystach coś w tym jest . Jakiś czas temu czytałem artykuł o o neonazistach w RFN . Większość przywódców tego ruchu miała homoseksualną orientacje.
Wracając do historii z okresu istnienia III Reszy był przynajmniej jeszcze jeden , oprócz szefa SA , ważny w hierarchi nazista który był krypto homoseksualistą - Reinhard Heydrich Szef Głównego Urzędu Bezpieczeństwa Rzeszy .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4   » 
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Geje to formacja faszystowska
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile