W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
my polacy, my słowianie, my aryjczycy  
Podobne tematy
Czy poparłbyś idee panslawizmu49
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
8 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Odsłon: 23732
Strona:  «   1, 2, 3   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:15, 31 Lip '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pajacloo napisał:
ale że CO tradycję Wielkiej Słowiańszczyzny??
Wyrywasz coś z kontekstu i zestawiasz z innym wyrwanym z kontekstu kawałkiem, a potem śmiejesz się do siebie jak głupi do sera.


Sprecyzuj mi konkretnie z jakiego kontekstu to wyrwałem, to pogadamy. Ja jedynie przedstawiłem że mieszasz obok siebie słowa/symbole wielkolehickie obok chrześcijańskich, i takim symbolem jest choćby sama fraza Wielka Słowiańszczyzna, co jest kontekstem samym w sobie. Nie wiem pajacu o co się czepiasz? Cool

Może sprecyzujesz jaki to jest ten kontekst, który ominąłem? Cool


lesio piesio napisał:
Sfora wypuszczonych ogarów politycznych w postaci wędrownych trubadurów politycznych i wystruganych z kija paszkwilantów - idiotów ma za zadanie obśmiewać Tradycję Wielkiej Słowiańszczyzny - Wielkiej Lechii.


Klasyczny przykład taktyki oblężonej twierdzy. My dobrzy, oni wrogowie, mącą, mataczą, gadajo na nas źle, my dobrzy, małpy razem silne!


pajacloo napisał:
...No więc CO należało do "tradycji WL"? Czy ta tradycja ograniczała się wyłącznie do spraw religii i duchowości? ......a może np. "Monarchia"(?) także należała do naszej "przedchrześcijańskiej" tradycji? ("przedchrześcijańskiej" -ujmuję w cudzysłów ,bo czy na tych terenach przed 966 absolutnie nie było żadnych chrześcijan to też kwestia dość wątpliwa. Niby na jakiej podstawie mamy tak sądzić?? Confused Albo czy panowała wolność wyznania? -najprawdopodobniej...)


Jezu co ty tutaj naskrobałeś. Istne masło maślane. Następnym razem nie pisz po lekach Wink

A co do tradycji, to o ile sie nie mylę tradycją u przedchrześcijańskich Słowian była demokracja plemienna oparta na instytucji wiecu. Obca religia, nawet narzucona siłą, i obcy system władzy, mogą się z czasem zespolić w nową tradycję danego narodu, co nie zmienia faktu że są obce. Dla przykładu, gdyby w X wieku Polskę podbili Arabowie i narzucili nam siłą Islam, i ten stan trwałby po dziś dzień, to dzisiaj Islam też byłby elementem naszej tradycji, byłby swojski, prawilny i przaśny. Tak to działa. Rewolucjoniści poprzednich epok, są tradycjonalistami i konserwatystami czasu obecnego. Najeźdźcy poprzednich epok, są autochtonami dzisiaj i dzisiaj stoja na tej samej pozycji na której kiedyś stali ich pokonani wrogowie. Tak działa świat, co nie znaczy że mamy zapomnieć.


Cytat:
Oj, widać , że usilnie chcesz ugryźć, oj widać wyraźnie.. -ale nie bardzo wiesz, z której strony masz się zabrać.


Po twojej histerycznej reakcji obronnej, to widać że jednak wiem jak ugryźć, żeby zabolało Wink


Cytat:
O co ci tak właściwie patafianie chodzi?


Już mówiłem. O fun z ciśnięcia beki z szurów Rolling Eyes
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aniołek




Dołączył: 03 Mar 2019
Posty: 1089
Post zebrał 0.010 mBTC

PostWysłany: 14:24, 31 Lip '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jezu, co ty tutaj naskrobałeś - istny misz-masz. Z twojej chaotycznej reakcji wnioskuję że strzelasz już teraz zupełnie "na oślep": a nuż gdzieś w coś trafisz.. Niestety, ęteligęcie - kompletne Pudło! tongue

Przecież widać, że nawet nie doczytasz do końca jednego zdania, jednego tematu nie skończysz, a już zabierasz się do odpisywania -byle, jak to ująłeś - "cisnąć beke".. Laughing ..No to przepraszam, sam sobie wystawiasz świadectwo. Smile . Nie ma z tobą żadnej dyskusji. Sam się pozamiatałeś.

chuizoryn napisał:
Nie wiem pajacu o co się czepiasz?
Właściwie nie bardzo wiadomo, o co ty się czepiasz. Że stoją obok siebie, w jednym tekście, frazy traktujące o chrześcijańskiej i przedchrześcijańskiej słowiańszczyźnie?
scratch

--otrzymałeś stosowne wyjaśnienia, ale dalej się pultasz o to samo Laughing . . .ułeHeh he , przecież ty nawet nie potrafisz czytać ze zrozumieniem prostego tekstu pisanego, skoro sam się przyznajesz że nie ogarniasz:
Cytat:
...No więc CO należało do "tradycji WL"? Czy ta tradycja ograniczała się wyłącznie do spraw religii i duchowości? ......a może np. "Monarchia"(?) także należała do naszej "przedchrześcijańskiej" tradycji? ("przedchrześcijańskiej" -ujmuję w cudzysłów ,bo czy na tych terenach przed 966 absolutnie nie było żadnych chrześcijan to też kwestia dość wątpliwa. Niby na jakiej podstawie mamy tak sądzić?? Confused Albo czy panowała wolność wyznania? -najprawdopodobniej...)

reakcja chUizyrena : " Istne masło maślane. Następnym razem nie pisz po lekach Wink "

hehe, trzy światy z downem-chuizyrenkiem Smile

Cytat:
Po twojej histerycznej reakcji obronnej, to widać że jednak wiem jak ugryźć, żeby zabolało
tak tak, widać co wydziwiasz, nawet pRrrróbujesz ugrRrryźć się ...w łokieć Shocked


No sam sobie wystawiasz świadectwo..Razz jak babcie kocham..



Goniec Króla napisał:
chAzoryn napisał:
Cytat:
Tradycję Wielkiej Słowiańszczyzny
ale że CO tradycję Wielkiej Słowiańszczyzny??
Wyrywasz coś z kontekstu i zestawiasz z innym wyrwanym z kontekstu kawałkiem, a potem śmiejesz się do siebie jak głupi do sera. Confused

Król Wojciech Edward napisał:
Sfora wypuszczonych ogarów politycznych w postaci wędrownych trubadurów politycznych i wystruganych z kija paszkwilantów - idiotów ma za zadanie obśmiewać Tradycję Wielkiej Słowiańszczyzny - Wielkiej Lechii.

...No więc CO należało do "tradycji WL"? Czy ta tradycja ograniczała się wyłącznie do spraw religii i duchowości? ......a może np. "Monarchia"(?) także należała do naszej "przedchrześcijańskiej" tradycji? ("przedchrześcijańskiej" -ujmuję w cudzysłów ,bo czy na tych terenach przed 966 absolutnie nie było żadnych chrześcijan to też kwestia dość wątpliwa. Niby na jakiej podstawie mamy tak sądzić?? Confused Albo czy panowała wolność wyznania? -najprawdopodobniej...)

chAzoryn napisał:
Najwidoczniej Edzio doszedł do wniosku że stworzy taki miszmasz, gdzie dla każdego szura coś się znajdzie, i tak wielkolehici sympatyzujący zazwyczaj z neopogaństwem/rodzimowierstwem będą kuszeni Wielką Lechia króla Edzia, a katoliccy fundamentaliści, monarchiści i katotalibowie będą nęceni wizją Jezusa i Miriam królujących wam wespół ze Edziem
O co ci właściwie chodzi pacanie? Przecież od samego początku Jego Królewska Mość (JKM) Wojciech Edward pozdrawia za każdym razem gdy się wita: Lachów, Lechów, Wenedów, Sarmatów... Niezmiennie od wielu Lat!! Nic się nagle nie zmieniło w tym zakresie, w podejściu Króla do tych kwestii (chyba nie??) ... -więc co tak ujadasz? Surprised
Co ty tu znowu imputujesz zjebku, ...populizm?! Populistów -to ty szukaj sobie w tej swojej ukochanej dupokracji !! Laughing

Oj, widać , że usilnie chcesz ugryźć, oj widać wyraźnie.. -ale nie bardzo wiesz, z której strony masz się zabrać. Smile . . O co ci tak właściwie patafianie chodzi?


Ty jesteś normalnie głupi jak but.
Mały zaślepiony nienawiścią szmaciarzu, słuchaj teraz uważnie, bo dwa razy nie będę powtarzał:
Z PRAGMATYCZNEGO punktu widzenia- Polacy nie przyjmą innego Króla jak tylko chrześcijańskiego.
Królestwo - jest jedynym wyjściem z sytuacji. "Demokracja" -system obecnie już w zupełności kontrolowany przez syjonistów, nie prowadzi do niczego poza przepaścią, trzeba mieć coś nie tak z deklem żeby sobie tego nie rozkminić. LOGIKA.
Więc jeśli tobie się nie podoba , że król się PUBLICZNIE modli -choćby nawet i do samej Królowej Nieba, i tylko to jedno ci się nie podoba (poza samą koncepcją monarchii rzecz jasna -no ale ten paranoiczny strach ciężko się leczy -jak agorafobię), a nie ważne że jest rozsądny, że ogarnia, że naród zgromadzony* wokół niego miałby szansę przetrwania, ba! -życia w swobodzie i niezależności -ale nie...co tam!! to-to chvi z tym! - najważniejsze i najokropniejsze, no nie do wybaczenia i nie do zniesienia - że się żegna jakże wielce prze-żydoskim znakiem krzyża! -a na dokładkę ma jeszcze szacunek i pamięć dla Starożytnych Lechitów i Wielkiej Słowiańszczyźny!. -więc jeśli to jest twój pryzmat przez który patrzysz na rzeczywistość to ty naprawdę musisz być skończonym głupcem. Jesteś w prostej linii zjebanym durniem. LOGIKA. "Bo to jest kuhźwa największe co trzeba atakować, i obśmiewać, za wszelką cenę, no wprost śmiertelne zagrożenie!" --Takie promienie wysyła wiesz? jak się żegna to idą w twoim kierunku i cie zabijają.. Twisted Evil
Tylko że wiesz co? -mam dla ciebie przykrą wiadomość: circa 90% Polaków się z tym nie zgadza. No i ? Dlaczego nie wyjdziesz na ulicę z transparentem : precz z religią! (?)
"Precz z bożonarodzeniową (tak, oczywiście.. -pogańską, jak najbardziej -żeby ci przypadkiem nie przyszło do głowy mnie uświadamiać kretynie), choinką!", "precz z opresją!" - no koohźwa niczym się nie różnisz od tych fioletowowłosych pajaców na marszach równości z gołymi tyłkami Laughing . Kompletnie niczym. Ty też świecisz tu swoją golizną umysłową.
Tymczasem jak ktoś chce sobie chodzić do kościoła i zlizywać śmietanę z kolan księdza, to sobie chodzi -i zlizuje, a jak ktoś nie chce - to nie chodzi.. Wyłącznie ty masz z tym jakiś nierozwiązywalny problem, wiesz?. Ja nie widzę żadnego problemu w tym aby np. zadeklarowani wojujący ateiści popierali Króla Leszczyńskiego i Królestwo Polskie. O ile oczywiście posiadają kapkę oleju w głowie i potrafią dokonać elementarnej gradacji priorytetów ..w tym swoim ateistycznym baniaku.. Confused -oraz zachowali iskrę instynktu samozachowawczego.. Podobno są bardziej inteligentni od dewotów.. No to się jeszcze okaże, to się dopiero okaże.. Confused
Ty jednak jesteś zwykły pospolity kretyn ..cham, który nic nie kuma z polityki , bo że robisz to celowo i ktoś ci płaci za ten protalmudyczny ślinotok to nie uwierzę. Ty jesteś za głupi, wolisz to robić za free, no zwykły SFANATYZOWANY DEBIL. Wstyd powiedzieć ale typowy mały głupi polaczek**.

Powiedziałem.
Nie licz na to, że w przyszłości będę się jeszcze do twoich paranoicznych lęków odnosił.

Cytat:
Po raz kolejny wychodzi na wierzch twoje rozdwojenie jaźni. Jeszcze niedawno tak broniłeś Michau-ka, (...) Jesteś żałosny Laughing
Po raz kolejny wychodzą na wierzch twoje przywidzeniaa... No gdzie ja broniłem Michauka? Czy ty się dobrze czujesz Confused (pytanie retoryczne) . Jesteś śmieszny. Confused

* Naród, ludzie -grają (jak w kartach): albo na osobę Króla (kartą Króla -jaki by on tam nie był, i sobie żyją we własnym Królestwie), -albo na anarchię bezpośrednią (i giną rozparcelowani w chaosie rozbiorów -co spotkało Rzeczpospolitą kiedy popełniła błąd pomniejszania władzy królewskiej i rozciągania wpływu demokracji), albo na syjonistyczną anarchodemokrację (i też giną -w zaplanowanym, zbliżającym się coraz większymi krokami niewolnictwie NWO).
A to, czy są w trakcie tej gry ślepi.. czy grają "w ciemno", czy nie zdają sobie sprawy jaka jest stawka: ich własny byt, byt ich dzieci, oraz ich własne przyszłe wcielenia (o ile w nie wierzą) -to już naprawdę nikogo nie obchodzi. Karty są rozdane - trzeba patrzeć co jest grane!

** Kręcisz się jak g**no w przeręblu ... i jeszcze ciskasz pretensje dookoła, że inni nie kręcą się razem z tobą -i jak śmią..! - jak mają czelność opuszczać ten zasrany zaklęty krąg łajna! No przecież wszyscy powinni kręcić się w nim razem z tobą, prawda? Rolling Eyes



Tylko Królestwo !
king
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:37, 01 Sie '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pajacloo napisał:
Królestwo - jest jedynym wyjściem z sytuacji. "Demokracja" -system obecnie już w zupełności kontrolowany przez syjonistów, nie prowadzi do niczego poza przepaścią, trzeba mieć coś nie tak z deklem żeby sobie tego nie rozkminić. LOGIKA.
Więc jeśli tobie się nie podoba , że król się PUBLICZNIE modli -choćby nawet i do samej Królowej Nieba, i tylko to jedno ci się nie podoba (poza samą koncepcją monarchii rzecz jasna -no ale ten paranoiczny strach ciężko się leczy -jak agorafobię), a nie ważne że jest rozsądny, że ogarnia, że naród zgromadzony* wokół niego miałby szansę przetrwania, ba! -życia w swobodzie i niezależności -ale nie...co tam!! to-to chvi z tym! - najważniejsze i najokropniejsze, no nie do wybaczenia i nie do zniesienia - że się żegna jakże wielce prze-żydoskim znakiem krzyża! -a na dokładkę ma jeszcze szacunek i pamięć dla Starożytnych Lechitów i Wielkiej Słowiańszczyźny!.


Co za intelektualne ekskrementy z siebie wyrzuciłeś, to szok. Masz bardzo chaotyczny i wielowątkowy sposób pisania, tu o czymś piszesz, a w następnym zdaniu jeszcze o czymś innym, zaraz jakaś dygresja... masakra. Nie wiem czy ty tak specjalnie dla zmylenia oponenta, czy to już efekt jakiejś postępującej demencji czy chuj wie czego? Rolling Eyes

Po pierwsze, na jakiej podstawie sądzisz że demokracja jest już w pełni kontrolowana przez syjonistów? Może w Polsce tak, ale w takich krajach skandynawskich, w Indiach czy Iranie, a nawet ostatnio na Ukrainie, gdzie w demokratycznych wyborach do władzy dochodzą lub zdobywają duże poparcie, partie/osoby ostro antysyjonistyczne, lub przynajmniej syjono-sceptyczne, to chyba nie bardzo. Zaryzykuje nawet stwierdzenie, że to ci demokratycznie wybrani anty-syjoniści to dzisiaj jedyna skuteczna linia obrony przeciwko syjonistom, bo chyba nie Monarchia Saudów, brytyjska, czy jakakolwiek inna monarchia na świecie? Ale z LOGIKĄ u ciebie na bakier, tylko wiesz jak poprawnie napisać to słowo (moje gratulacje), ale na tym się kończy twój związek z nią.

Jak ktoś się modli to jego sprawa, religia to sprawa prywatna danej osoby. Tylko niech łapska trzyma z dala ode mnie i od świeckiej władzy nad ludźmi, którzy jego poglądów nie podzielają. Inna sprawa, że podobno mamy wolność słowa, i mam święte prawo skrytykować czyjeś błędne przekonania wywodzące się ze starożytnego kultu pustynnych i górskich demonów, i będę to robił tak długo jeśli tylko rokuje to, że ktoś otrzeźwieje. Zresztą mam już na swoim koncie kilka przypadków wybudzenia ludzi z jahwickiego letargu, więc i mam motywacje do działania i dowód na to że moja praktyka działa Wink

Najbardziej w monarchii nie podoba mi się to że demoralizuje ona ludzi sprawujących władzę, dajac im tą władzę za darmo, przez co nie muszą oni się o nią starać, traktują ją jak coś co im się po prostu należy, a to już prosta droga do demoralizacji i zepsucia charakteru. Ja wiem że ciebie @chemicloo historia nie interesuje i gówno o niej wiesz, ale wszystkie przeszłe monarchie tak właśnie upadały, przez demoralizację władców "którym władza się po prostu należała". Tak się składa że nawet ostatnio czytałem o upadku dynastii Sasanidów pod najazdem Arabów w VII wieku, a to świetny zbieg okoliczności że o tym czytałem i akurat poruszamy podobny temat na forum, bo tak wyrazistych przypadków degeneracji monarchii i degeneracji narodu pod rządami monarchii, to jest mało tak dobrze opisanych. Pod koniec rządów to co krok wybuchały walki o władzę w rodzinie i frakcjach - dwie główne frakcje Perska (parsig) i Partyjska (pahlav), na przemian wynoisiły do tronu własnych kandydatów i obalały przeciwników, i tak trwał ten stan przez ponad dekadę, dopóki i na tronie w drodze kompromisu nie zasiadł Yazdegird III, który i tak długo nie porządził bo w 651 został wyparty przez Arabów do Mervu i tam zabity przez własnego wasala. Persowie może by się obronili przed Arabami, gdyby ich kraj nie był podzielony i wyniszczony wojnami domowymi, i wojną z Bizancjum oraz Turkami. Zabrakło zjednoczyciela, a za duzo było pretendentów "którym władza się należała". Dlatego uważam monarchie za kawał chujozy, bo uważam że nikomu się władza nie należy, trzeba sobie na nią zasłużyć, a nie srać jakimiś bajkami i drzewkami genealogicznymi i puszyć się jak paw że mi się tron należy.

Jaki sens ma czczenie swoich przodków, jeśli jednocześnie czci się ich oprawców? Otóż nie ma to sensu, i choćbyś się zesrał i po raz kolejny napisał słowo "LOGIKA" dużymi literami, jakby sugerując że twój tok myślenia ma z nią cokolwiek wspólnego (sorry, nie ma), to tego nie zmienisz. Zastanów się na chwilę, po co KRK skrupulatnie niszczył pamięć o przodkach, jak nie dla umocnienia własnej władzy i wymazania tego co z nią SPRZECZNE? .


Cytat:
"Bo to jest kuhźwa największe co trzeba atakować, i obśmiewać, za wszelką cenę, no wprost śmiertelne zagrożenie!" --Takie promienie wysyła wiesz? jak się żegna to idą w twoim kierunku i cie zabijają.. Twisted Evil
Tylko że wiesz co? -mam dla ciebie przykrą wiadomość: circa 90% Polaków się z tym nie zgadza. No i ? Dlaczego nie wyjdziesz na ulicę z transparentem : precz z religią! (?)


Ci ludzie nie robią mi krzywdy, tylko głównie sobie (mnie ewentualnie przy okazji jak np. przegłosowują swoje durne prawa w sejmie, albo blokują drogi podczas procesji, jęcząc przy tym na głos).

Zacznijmy od tego że te 90% jest mocno przeszacowane. Ale nawet jakby 90% ludzi w danym kraju było kanibalami czy pedofilami, to mam im nie mówić ze to złe, bo to większość i powinienem się pogodzić z tym że większość tak chce? A jakby 90% ludzi w Polsce bylo syjonistami, to też byś się z tym @chemicloo pogodził? No chyba nie Rolling Eyes
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:46, 01 Sie '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Powiedziałem.
Nie licz na to, że w przyszłości będę się jeszcze do twoich paranoicznych lęków odnosił.


A jednak ci nie dało Wink

Tylko Srulestwo!
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aniołek




Dołączył: 03 Mar 2019
Posty: 1089
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:55, 01 Sie '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jesteś debilem i będziesz. Myślisz że ktoś czyta te twoje elaboraty? Surprised

rzuciłem tylko pobieżnie okiem na te wypociny, widzę że aż roi się od różnych Uizyrenowych mundrości ... Smile

Cytat:
Jak ktoś się modli to jego sprawa, religia to sprawa prywatna danej osoby. Tylko niech łapska trzyma z dala ode mnie i od świeckiej władzy nad ludźmi, którzy jego poglądów nie podzielają.
..a cóż to jest ta "świecka władza nad ludźmi" (? Confused) i w jaki sposób można trzymać z dala od niej swoje łapska? Very Happy

Cytat:
Inna sprawa, że podobno mamy wolność słowa,
Mamy też wolność wyznania i nic ci do tego jaką religię sobie wyznaje Król Edward ; nikt cie do niej nie przymusza... Confused
Tymczasem jakoś nie zauważyłem byś z równym zapałem poszczekiwał na świecką tradycję palenia chanukowych świec w pałacu prezydenckim, albo uczestnictwo notabli syjo-dupo-kratycznego rządu w przeróżnych uroczystościach religijnych... No bo skoro wolność wyznania, to wolność.. Ale to wszystko ma się odbywać w zaciszu domowym tak? P r y w a t n i e . Tylko, że wiesz co - trudno iść do kościoła "w zaciszu domowym", nie wystawiając gęby na widok publiczny.. Co oni (rządzący -każdej opcji) mają zrobić? W płaszczu deszczowców, w ciemnych okularach i peruce dla niepoznaki przemykać chyłkiem pod murami kościoła i siadać zawsze w tylnej nawie tak? Laughing A cóż to w ogóle za świeckie przykazanie aby nie afiszować się ze swoją religią, swoimi obrzędami? -- a niby dlaczego, cwaniaczku? Bo tobie się to nie podoba? Gorszą cię tak biedaku? Nie możesz spać? Szkoda, że równie mocno nie podobają ci się parady gejów na ulicach polskich miast Confused .

Cytat:
Zaryzykuje nawet stwierdzenie, że to ci demokratycznie wybrani anty-syjoniści to dzisiaj jedyna skuteczna linia obrony przeciwko syjonistom,
Laughing .Spójrzcie jak Idiota, przyparty do muru, będzie szedł w zaparte.. Ostatecznie, jak już trzeba w końcu się za czymś opowiedzieć to niech już są ci "demokratycznie wybrani anty-syjoniści" , Laughing ... A więc jednak Demokrata z tego naszego Azyrenka... Noo kto by pomyślał .. cichociemny .. Nadal wierzy w cuda.. Surprised
Łaaaaaahahah ,, no nie mogę.. -boki zrywam, beka z ciemniaka na całego.

Dobra szkoda tracić czas na szukanie bzdur w jego tekstach toż do wieczora bym tu czas tracił.. Rolling Eyes


queen
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3486
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:09, 01 Sie '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Swiecka wladza nad ludzmi, to pieniadze podatnikow i prawo swieckie, juz obowiazujace na calym swiecie.

Pieniadze podatnikow, to nie tylko emerytury, zasilki i inne zapomogi, plus pensje urzednikow i wladzy przez lud wybranej, ale takze wszelkie inwestycje w kazdym panstwie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aniołek




Dołączył: 03 Mar 2019
Posty: 1089
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:58, 01 Sie '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

heh, jeszcze jeden kwiatek:
Cytat:
Najbardziej w monarchii nie podoba mi się to że demoralizuje ona ludzi sprawujących władzę, dajac im tą władzę za darmo, przez co nie muszą oni się o nią starać,
Jest dokładnie odwrotnie(!) - to właśnie ciągłe "starania" o władzę demoralizują ludzi, ta ciągła walka, podchody, umizgi do "wyborców", niekończący się spektakl "kampanii wyborczej", feeria "obiecanek" "planów" "programów" i piknik kiełbasy wyborczej w atmosferze "zdobywania władzy" -to wszystko właśnie deprawuje jak nic innego, i z czasem znieczula ludzi, nawet z początku porządnych, którzy wierzą że w tym systemie mogą co ugrać. Z czasem dowiadują się, że jedyne co tak naprawdę mogą ugrać, to ugrać coś dla siebie, i na tym to polega. W monarchii podoba mi się, że przynajmniej odpada właśnie ten jeden problem -jasne że władzę zawsze może sprawować człowiek nikczemny, niecny -albo szlachetny. To już tylko zależy od przygotowania (które zazwyczaj musi trwać latami, od młodego wieku): godnego, moralnego wychowania i ludzkiego charakteru, który jak wiadomo u każdego jest nieco inny. Jednak w monarchii odpada przynajmniej ta wieczna, uwłaczająca ludzkiej godności, demoralizująca awantura o władzę; ..jasne, zostają jakieś zakulisowe animozje, podjazdy... -jak w każdym systemie; lecz przynajmniej zrzucony jest ten zupełnie nikomu niepotrzebny balast "papierkowej roboty", i ten ciągły klimat otwartej wojny domowej w atmosferze wewnętrznej walki i wzajemnego zagryzania się, do upadłego. Demokracja? -jaki "geniusz" na to wpadł?? Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:10, 01 Sie '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pajacloo napisał:
a cóż to jest ta "świecka władza nad ludźmi" (? Confused) i w jaki sposób można trzymać z dala od niej swoje łapska?


Jest to na pewno coś bardziej realnego, od władzy boskiej, stworzonej na zasadzie wyimaginowanego mandatu wyimaginowanej istoty.


Cytat:
Mamy też wolność wyznania i nic ci do tego jaką religię sobie wyznaje Król Edward ; nikt cie do niej nie przymusza...


Jeśli na podstawie tej religii miałby sobie rościć tzw. "mandat niebios" i narzucać mi tą religie siłą, lub faworyzować ją prawnie i administracyjnie, to jako obywatelowi jest mi jednak sporo mi do tego.


Cytat:
Tymczasem jakoś nie zauważyłem byś z równym zapałem poszczekiwał na świecką tradycję palenia chanukowych świec w pałacu prezydenckim, albo uczestnictwo notabli syjo-dupo-kratycznego rządu w przeróżnych uroczystościach religijnych... No bo skoro wolność wyznania, to wolność.


Jeśli chcesz znać moja opinie na ten temat, to uważam to za karygodne to co się stało w pałacu prezydenckim. Z drugiej jednak strony, to wydarzenie miało raczej niewielki, negatywny wpływ na moje życie. Dużo bardziej negatywny i bezpośredni wpływ ma KRK. Słyszałeś kiedyś w Polsce o masowych aktach pedofilii wśród rabinów na polskich dzieciach, i tuszowania tego przez ichniejsza hierarchię? Albo o wspieraniu grubymi miliardami rabinatu z moich i twoich (chociaż wątpię czy jakiekolwiek płacisz, ale załóżmy na chwilę że tak) podatków? Albo o wpływaniu Synagogi (bezpośrednio) lub judaistycznych organizacji typu Ordo Srulis (pośrednio), na prawodawstwo naszego "świeckiego" państwa? O agitowaniu z synagog na wybory w Polsce, które miało kluczowy i wybitnie negatywny wpływ na te wybory? Jeśli na cztery powyższe pytanie odpowiedziałeś "NIE", no to już chyba wiesz czemu atakuje głównie KRK, co nie znaczy że WASZYCH starszych braci w wierze też za zagrożenie nie uważam, jednak trzeba znać wagę problemu, i zajmować się w pierwszej kolejności tym bardziej istotnymi problemami.


Cytat:
Ale to wszystko ma się odbywać w zaciszu domowym tak? P r y w a t n i e . Tylko, że wiesz co - trudno iść do kościoła "w zaciszu domowym", nie wystawiając gęby na widok publiczny.. Co oni (rządzący -każdej opcji) mają zrobić? W płaszczu deszczowców, w ciemnych okularach i peruce dla niepoznaki przemykać chyłkiem pod murami kościoła i siadać zawsze w tylnej nawie tak? Laughing A cóż to w ogóle za świeckie przykazanie aby nie afiszować się ze swoją religią, swoimi obrzędami? -- a niby dlaczego, cwaniaczku?


Gdybym cie nie znał, pewnie zapytał bym czy udajesz debila, ale że cie znam to nie muszę pytać bo znam odpowiedź. Mataczysz jak to w twoim stylu, chcąc zbić oponenta z tropu mieszasz różne wątki, celowo dopuszczasz się nadinterpretacji i dygresji, ale na mnie to już nie działa. Ja mam w dupie że sobie wierni, a nawet politycy chodzą do kościoła i tam wśród swoich, nikomu nie przeszkadzając, piłują ryja. Ich sprawa. Od początku mówię o tym, że niedobrze to się zaczyna robić DOPIERO WTEDY, kiedy ich ich praktyki religijne wpływają na moje życie i życie osób trzecich, np. kiedy w świeckim państwie konstruują prawodawstwo podług swoich przekonań religijnych, w dupie mając że podmiotami tego prawa są również niekatolicy, albo kiedy rozdają pieniądze publiczne na swój kościół, w dupie mając to, że podatnikami są również niekatolicy, albo kiedy łażą procesjami zakorkowywując drogi, w dupie mając to że uczestnicy ruchu, nie ważne czy katolicy czy nie, mogą się np spieszyć do pracy, albo do szpitala, na ważne spotkanie, albo zwyczajnie w świecie sobie nie życzą słuchać jęczenia pod oknem bandy debili z krzyżykami i magnetofonami. Ale ty udawaj że nie wiesz o co chodzi, że zabraniam ludziom chodzić do kościoła czy nosić wisiorki z krzyżykami na szyi, bo przecież wyolbrzymianie i generalizowanie to twoja ulubiona taktyka manipulacji Wink


Cytat:
Spójrzcie jak Idiota, przyparty do muru, będzie szedł w zaparte.


Co ty za urojenia sobie projektujesz? Że niby kogo ty do muru przyparłeś? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Przez całą dyskusje wijesz się jak dżdżownica przybita łopatą do grudy ziemi, niby coś tam się próbujesz bronić, cos niby pseudo-merytorycznie argumentować, ale to nie twój lvl, za wysokie progi jak na ciebie Cool

Gaszę cie jak peta i wypierdalam na chodnik, gdzie w kałuży z deszczówki i psich szczyn mokniesz i bledniesz... Tyle się z ciebie ostaje Wink
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aniołek




Dołączył: 03 Mar 2019
Posty: 1089
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:34, 01 Sie '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Laughing ułehehee, bekowa sprawa z tym pajacem, bez kitu.

Cytat:
Jest to na pewno coś bardziej realnego, od władzy boskiej, stworzonej na zasadzie wyimaginowanego mandatu wyimaginowanej istoty.
Nie żadnej "władzy boskiej" - tylko zapewne chodzi ci o wyrażenie "..z Bożej Łaski (król Polski...)".. Po prostu nie rozumiesz co to sformułowanie oznacza, wyraża... Dlatego się dziwisz. Smile

Cytat:
Cytat:
Mamy też wolność wyznania i nic ci do tego jaką religię sobie wyznaje Król Edward ; nikt cie do niej nie przymusza...



Jeśli na podstawie tej religii miałby sobie rościć tzw. "mandat niebios" i narzucać mi tą religie siłą, lub faworyzować ją prawnie i administracyjnie, to jako obywatelowi jest mi jednak sporo mi do tego.
Laughing

łoo losie! jaki ty jesteś nieboraku gnębiony, co nie Confused Laughing
Ogólnie- ataku cieczki dostałeś, "demokrato" Smile ..i niezłego nerwa, bo aż ci gul skoczył kiedy stwierdziłę przecie jedynie oczywistą oczywistość, że w końcu przyparty do muru musiałeś się przyznać iż jednak wolisz wybory demokratyczne (i w nich to będziesz dalej, z uporem maniaka poszukiwał leku na syjonizm), niż zwykłą normalną monarchię.. Smile Jednakże w swoim zacietrzewieniu i pyszałkowatości nie potrafisz nawet i tego uznać z otwartą przyłbicą, lecz dalej skrzeczysz jak najęty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:01, 02 Sie '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Jest dokładnie odwrotnie(!) - to właśnie ciągłe "starania" o władzę demoralizują ludzi, ta ciągła walka, podchody, umizgi do "wyborców", niekończący się spektakl "kampanii wyborczej", feeria "obiecanek" "planów" "programów" i piknik kiełbasy wyborczej w atmosferze "zdobywania władzy" -to wszystko właśnie deprawuje jak nic innego, i z czasem znieczula ludzi, nawet z początku porządnych, którzy wierzą że w tym systemie mogą co ugrać. Z czasem dowiadują się, że jedyne co tak naprawdę mogą ugrać, to ugrać coś dla siebie, i na tym to polega.


Dalej nic przygłupie nie ogarniasz? Jeśli chodzi o ugrywanie czegoś dla siebie, to monarchia nie różni się pod tym względem od innych systemów/ustrojów i zapewniam cie że nie jest, nigdy nie była i nie będzie wolna od sporów frakcyjnych i zakulisowych machinacji. Ot choćby przykład najbliższy, monarchia Saudyjska i niedawna walka o tron między księciem Salmanem i swoim ojcem a innymi frakcjami, zakończona nie bez ingerencji CIA. W monarchii zawsze są frakcje, nawet w monarchii absolutnej, a w stanowej czy konstytucyjnej to już tym bardziej, a tam gdzie piorą się frakcje, nigdy nie ma stabilizacji, natomiast zawsze jest pole do ingerencji obcych sił (CIA, Brytyjczycy w monarchii Perskiej czy Saudyjskiej i wiele innych). Problem w tym, że w walkach o tron jest ograniczona liczba rozpieszczonych pretendentów, a do tego masa interesantów (wewnętrzne frakcje i koterie, obce służby), a to nigdy nie kończy się niczym dobrym. Tylko ty w tym swoim pustym baniaku sobie roisz jakieś utopijne wizje, że monarcha zapewni stabilizacje i niezależność i jak zasiądzie na tronie to się wszystko zrobi z automatu cacy. Jesteś głupi, naiwny i pozbawiony elementarnej wiedzy historycznej, o tym jak działa i działała w przeszłości monarchia.


Cytat:
Jednak w monarchii odpada przynajmniej ta wieczna, uwłaczająca ludzkiej godności, demoralizująca awantura o władzę;


No właśnie nie odpada, i w następnym zdaniu sam sobie zaprzeczysz Rolling Eyes


Cytat:
..jasne, zostają jakieś zakulisowe animozje, podjazdy... -jak w każdym systemie


Nie jakieś animozje, tylko często bardzo wyniszczające animozje, o interwencji od czasu do czasu CIA CZY MI5 w intronizacje nowego, uległego monarchy, nie wspominając.


Cytat:
ten ciągły klimat otwartej wojny domowej w atmosferze wewnętrznej walki i wzajemnego zagryzania się, do upadłego.


No właśnie monarchia nie jest od tego wolna... Wojna dwóch róż? Wojna o sukcesję Hiszpańską? Zresztą do kogo ja to pisze, przecież ten debil bez kszty wiedzy historycznej, wyedukowany w trybie youtubowym, i tak pewnie nie załapie, nie przyjm ie tego do wiadomości albo zbagatelizuje jako "jakieś tam animozje" Rolling Eyes

No ku*wa, no debil Rolling Eyes


Cytat:
Demokracja? -jaki "geniusz" na to wpadł??


Np. dawni Słowianie Rolling Eyes
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aniołek




Dołączył: 03 Mar 2019
Posty: 1089
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:08, 02 Sie '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie unoś się tak ptaszku bo odlecisz Laughing


Cytat:
Cytat:
Jednak w monarchii odpada przynajmniej ta wieczna, uwłaczająca ludzkiej godności, demoralizująca awantura o władzę;



No właśnie nie odpada, i w następnym zdaniu sam sobie zaprzeczysz Rolling Eyes



Przecież to ty sobie sam zaprzeczasz przygłupie, w co drugim zdaniu, czy formułowanej tezie, bo wcześniej twierdziłeś że: "Najbardziej w monarchii nie podoba mi się to że demoralizuje ona ludzi sprawujących władzę, dajac im tą władzę za darmo, przez co nie muszą oni się o nią starać," . To może zdecyduj się- muszą, czy jednak nie muszą oni o nią walczyć? Rolling Eyes

No właśnie widać -jak ci wygodnie tak będziesz twierdził: Monarchia jest zła bo demoralizuje ludzi, gdyż nie musza się oni starać o władzę... Monarchia jest zła -bo nie jest wolna od walki o władzę... Confused . . . Laughing heh, cały Uizyren: obłudnik i tani sofista.


albo tu:
Cytat:
Po pierwsze, na jakiej podstawie sądzisz że demokracja jest już w pełni kontrolowana przez syjonistów? Może w Polsce tak,
No a jaki kraj mnie najbardziej obchodzi, eugeniuszu? I które Królestwo jest moim Królestwem? Niemieckie? Skandynawskie? Irańskie??

To się zdecyduj chłopie -jest czy nie jest (opanowana/kontrolowana?) ...bo jak ty niby chcesz w dupokracji -w pełni opanowanej przez syjonistów, na drodze dupokratycznych "wolnych" wyborów wybrać ....anty-syjonistów? Rolling Eyes ...scratch
Cytat:
demokratycznie wybrani anty-syjoniści to dzisiaj jedyna skuteczna linia obrony przeciwko syjonistom,


heheh, niezła beka z tego świra..

Sam sobie przeczysz, i to są tylko dwa proste przykłady jak niespójny jest twój "intelekt" tongue
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:17, 02 Sie '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Sam sobie przeczysz, i to są tylko dwa proste przykłady jak niespójny jest twój "intelekt"


Nie, to są tylko przykłady na twój brak umiejętności czytania ze zrozumieniem. W monarchii pretendenci do tronu nie muszą sobie na władzę zasłużyć, czy ciężko pracować na nią, wystarczy że mają odpowiednią krew i poparcie silniejszej frakcji, oni są tylko figurami na szachownicy, mniej lub bardziej świadomymi, a krwawe walki i spiski toczą frakcje. Rozumiesz głąbie to rozróżnienie? W zdrowej republice (Polska taką nie jest) człowiek z nizin, bardzo inteligentny i kompetentny, sam musi się wspinać po szczeblach kariery z samego dołu na samą górę, na na władzę zapracować ciężką pracą i dopiero wtedy jego kompetencje zostają docenione i zostaje on kompetentnym władca który TYLKO SOBIE zawdzięcza piastowane stanowisko. W monarchii sa pretendenci predysponowani do władzy, zdemoralizowani, niekompetentni i rozpieszczeni, którzy nie musieli ciężko pracować, a władze dostali od tak, ewentualnie przy pomocy zakulisowej frakcji postrącali ze świecznika krewniaków, czyli innych pretendentów, i to jest w zasadzie ich jedyny wysiłek. Rozumiesz pajacu, czy mam ci to co napisałem przedstawić obrazkowość albo za pomocą slajdów? Rolling Eyes

Jezu co za debil, przysięgam że większego idioty w życiu nie widziałem Rolling Eyes

Nie wiem czym cie @chemicloo w tym zakładzie faszerują, ale na trzeźwość i bystrość twojego umysłu to to dobrze nie wpływa Rolling Eyes
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3486
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:36, 02 Sie '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedy to wszystko bedzie oparte na nauce i na Kolegium Kwalifikacyjnym ?

Dzisiaj na swiecie handluje sie nie tylko pietruszka i nie tylko maczugi sa w robocie. Dzisiejszy swiat wymaga ludzi wysoko wykwalifikowanych i wyksztalconych wielokierunkowo. Jesli dzisiaj nie zapewnimy swiatu takich ludzi, to zycie na tym swiecie upadnie. Krolewskie kukielkowo jest dobre dzisiaj w przedszkolu, a nie w panstwie, ktorego obywatele poruszja sie nie tylko po kniejach z kijami czy z nozami. Standard dzisiejszego zycia wymaga wladzy, ktora nie tylko zbiera pieniadze i czasem wybuduje jakas droge.

Jeszcze w latach 70-tych wszedzie szlo w dobrym kierunku, ale sen o krolewiczach przerwal wszystko. Wszedzie zaczely sie starania o korone. Zycie leci jeszcze rozpedem, ale juz odczuwa brak fachowcow na taki poziom zycia - bezpieczne i wygodne bytowanie, ktore ma pieprz i samochod, samolot i buty na kazda pore roku i na kazda okazje. Takie zycie powszechne sie konczy i dojdzie do tego, ze nie bedzie mial kto zlikwidowac przewroconego drzewa na drodze, ale tak wlasnie wygladalo i wygladac bedzie krolestwo !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aniołek




Dołączył: 03 Mar 2019
Posty: 1089
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:38, 02 Sie '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Laughing
Cytat:
W monarchii sa pretendenci predysponowani do władzy, zdemoralizowani, niekompetentni i rozpieszczeni,
A wcale że nie, Doprawdy Nie wiem skąd ci się to w ogóle wzięło? ZAKŁADASZ COŚ A PRIORI Chyba wyssałeś to z tyłka nietoperza , bo w monarchii są od młodego przygotowywani do tego niezwykle wymagającego i odpowiedzialnego zajęcia jakim jest sprawowanie władzy, kształceni i wychowywani w duchu patriotyzmu, w przeciwieństwie do dupokratycznego bezładu -gdzie na wyżyny może sobie wskoczyć byle kmiot i od razu zostać (nieodwoływalnym) posłem na sejmie walnym! (jakim jest w istocie ten ciągły cyrk na wiejskiej), nie uczestnicząc wcześniej nawet w sejmikach ziemskich, nie będąc oddelegowanym ni razu na sejm wojewódzki chociażby.

ach, jaka ta monarchia jest zła -perfidna, nieludzka machina destrukcji.. Demokracja! -oto prawdziwie humanistyczny system, godny umysłu lotnego, uwolnionego od ciemnych średniowiecznych zabobonów,
umysłu A z y r e n a . . . Confused Równo z innymi ociosan, aby dobrze dopasowan do tych samych dupokratycznych "praw obywatelskich". Azyren staje dzielnie w szeregu razem towarzyszami dupokratycznej niedoli Laughing Wszyscy razem równajmy krok, równo- równo w gówno, przyjaciele!

A co ty się np. ciągle tą monarchią saudyjską podniecasz? Monarchia saudyjska i monarchia saudyjska... Jak kataryniarz.. Won mi spod mojego okna przybłędo! No Straszny totalitaryzm... Monarchia monarchii nie równa, wiesz?!? Przyszło ci to w ogóle do głowy? No raczej nie, bo jesteś za tępy aby widzieć wszystko w szerszej perspektywie, więc wyjeżdżasz tu z jakimiś swoimi nagranymi wcześniej w dupie melodiami, które odtwarzasz przy każdej okazji jak najęty. No więc skumaj w końcu że co się wyprawia w Arabii nie tyle jest uwarunkowane monarchizmem, co panującą tam religią- islamem. Odrywasz zupełnie system od warunków środowiskowych i absolutnie wszystko co tam się dzieje zrzucasz na karb monarchii. Przyczyn jest zawsze wiele, tak wiele jak jeszcze wiele musisz się uczyć o tym, czym jest monarchizm. Surprised




Cytat:
Nie wiem czym cie @chemicloo w tym zakładzie faszerują,
Shocked ..pardon, PARANOIKU, ale mylisz mnie z kimś.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:30, 02 Sie '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@pajacloo

Jesteś, byłeś i pozostaniesz głupcem. Nic się chyba już w tej materii nie zmieni. Weź mi wytłumacz jak to jest, że niby wystarczy TYLKO dobre wychowanie, a i tak historia obfituje w całe mnóstwo złych i nieudolnych władców, nad których wychowaniem na pewno dołożono wiele uwagi, a i tak "coś nie pykło?". Jesteś głupi czy naiwny? Aaa... Oba na raz Rolling Eyes

Arabii Saudyjskiej użyłem kilka razy jako przykładu, bo to jedna z lepiej znanych monarchii na świecie, i bynajmniej patologie u szczytu władzy w KSA to nie wina TYLKO Islamu, ale i natury monarchii jako takiej też. Przecież walki frakcyjne w KSA wynikają nie z tego ze tam jest Islam, tylko z tego że jest to monarchia dziedziczna. Ingerencja najpierw Brytyjczyków, a potem CIA, w intronizacje kolejnych królów to tez nie wynik "wyjątkowej podatności Islamu na działania obcych służb", bo tajne służby działają w każdym kraju, w podobny sposób. CIA miesza w KSA bo tam jest Islam, a nie dlatego że jest ustrój monarchistyczny gdzie jest łatwo instalować pretendentów na tronie, jeśli się pociągnie za odpowiednie sznurki... Ty siebie słyszysz debilu? Rolling Eyes

No to jak ci islamska monarchia przeszkadza, to masz chrześcijańskie królestwo Grecji na początku XX wieku, i monarcha z Wittelsbachów (arystokratyczny ród bawarski) zainstalowan y przez obce mocarstwa (głównie WB i Niemcy), kierowany jak marionetka, bardzo nieudolny i obalony w zamachu stanu? Ale co? Wtedy to tez nie była wina monarchii samej w sobie, tylko jakichś innych uwarunkowań?

Ty debilu pojęcia nie masz o tym co ty pierdolisz.Naoglądałeś się filmów na you tube, i wielce oświecony? Rolling Eyes

Monarchia nie jest wolna od tych samych mechanizmów walk frakcyjnych, intryg, przewrotów, obcej ingerencji, korupcji, co demokracja, ale w przeciwieństwie do demokracji ma tą zasadniczą wadę, że demoralizuje klasy wyższe (to naturalne że człowiek się demoralizuje, gdy nie musi pracować i dostaje coś za darmo - pozycje, stanowiska, nominacje, majątek, tytuły itd.), wyłącza szerokie warstwy obywateli z partycypacji w procesy polityczne i wymaga mniejszego nakładu środków dla korumpujących władzę obcych służ (w demokracji trzeba przekupywać dziesiątki jak nie setki polityków, media, kler, wyborców, żeby coś zdziałać, a w monarchii wystarczy sfinansować jednego lub kilku pretendentów i notabli).

Nie rozumiesz pajacu prostych mechanizmów władzy, a srasz się jak rabin w sabat po całej nocy chlania koszernej wódki. Aż oczy bolą od patrzenia na to co ty tam nasmarowałeś na klawiaturze, człowiek czyta, patrzy na to i przeciera oczy ze zdumienia, bo choć wielu debili się w życiu widziało, to jak widać nadal są ludzie którzy swym debilizmem potrafią mnie jeszcze zaskoczyć i wprawić w osłupienie Shocked
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aniołek




Dołączył: 03 Mar 2019
Posty: 1089
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:56, 02 Sie '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to jak ci się tak bardzo monarchia dziedziczna nie podoba to przyjmij w końcu do wiadomości zjebku, że w Królestwie Polskim zarzucono ją na rzecz elekcyjności* już jakiś czas temu, i skończ wreszcie pierdolić jak potłuczony. *Mi osobiście to nie zupełnie się podoba, Confused lecz cóż ... Idea nic w końcu nie stoi na przeszkodzie, żeby mimo wszystko następcą tronu został syn lub córka dotychczasowego króla.. -wystarczy że zostanie obrany/obrana na Sejmie Walnym Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aniołek




Dołączył: 03 Mar 2019
Posty: 1089
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:44, 02 Sie '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Ty debilu pojęcia nie masz o tym co ty pierdolisz.Naoglądałeś się filmów na you tube, i wielce oświecony?

To kwestia cywilizacyjna... oczywiste że nie potrafisz tego pojąć. Po prostu należymy do różnych cywilizacji , ja do cywilizacji życia - Chrystianitas, w której panuje ład i porządek, bo wszelki ład i porządek bierze swój początek z Ducha... -ty przynależysz do innej cywilizacji barbarzyńco, do cywilizacji destrukcji, rozpadu ...Śmierci -organizowanej przez judeosatanistów; to nie jest kwestia urodzenia, ale wyboru.. Codziennie świadomie podejmujesz ten wybór -i wybierasz cywilizację chaosu oraz nieporządku.

I nie , nie jakichś "filmów z you tuba " -ale Żywego Słowa.. przemyśleń królewskich, zapisów ze spotkań, szlachetnych rozważań ważkich, fundamentalnie żywotnych kwestii... "film" to tylko nośnik.. a Słowo ma wielką moc -nie wiedziałeś?

Na początku było Słowo,
a Słowo było u Boga,
i Bogiem było Słowo.
Ono było na początku u Boga.
Wszystko przez Nie się stało,
a bez Niego nic się nie stało,
co się stało.
W Nim było życie,
a życie było światłością ludzi,
a światłość w ciemności świeci
i ciemność jej nie ogarnęła.


Ewangelia Jana.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aniołek




Dołączył: 03 Mar 2019
Posty: 1089
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:23, 21 Sie '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chUizyren napisał:
Jesteś, byłeś i pozostaniesz głupcem.
Lepiej już być głupcem, niż takim "mędrcem" jak ty.. Gdybym miał do wyboru: urodzić się ponownie jako np. taka Ewa Lipka -czy jako Azyren... hmmmm.. to wybrałbym tę świruskę... bez kitu Confused




17 sierpnia A.D.2019 - KRÓLEWSKO-KANCLERSKA ODEZWA KOLSKA

Cytat:
ROCZNICA:
17 sierpnia 1655 – Potop szwedzki: król Karol X Gustaw stanął z 34-tysięczną armią pod Kołem.

CZYTANIA DNIA:
Wysławiam Cię, Ojcze, Panie nieba i ziemi,
że tajemnice królestwa objawiłeś prostaczkom.


"Pan wysłał uczniów, aby wszędzie głosili: Przybliżyło się do was Królestwo Boże."


ODEZWA KRÓLEWSKO-KANCLERSKA
J.K.M. Wojciech Edward I
J.W. Kanclerz Wielki Koronny - Cezary Mariusz Tousty

Kamera:
J.W. Marek Tousty

Zobacz także: Księga zakazana przez Watykan i atlas 270 starych map Lechii, Sarmacji i Scytii - Janusz Bieszk






...brawo Pan Janusz Bieszk ! Applause
_________________
błogosławieni wkurwieni , albowiem oni spokoju doznawać będą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1301
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:53, 30 Lis '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

POLONIA REGNUM CHRISTIANITATIS (2019.11.27) - SŁOWIAŃSZCZYZNA a CHRZEŚCIJAŃSTWO.

Cytat:
EWANGELIA DNIA
Jezus zapowiada prześladowanie swoich wyznawców

Słowa Ewangelii według Świętego Łukasza 21, 12-19

Jezus powiedział do swoich uczniów:
"Podniosą na was ręce i będą was prześladować. Wydadzą was do synagog i do więzień oraz z powodu mojego imienia wlec was będą przed królów i namiestników. Będzie to dla was sposobność do składania świadectwa. Postanówcie sobie w sercu nie obmyślać naprzód swej obrony. Ja bowiem dam wam wymowę i mądrość, której żaden z waszych prześladowców nie będzie mógł się oprzeć ani sprzeciwić.
A wydawać was będą nawet rodzice i bracia, krewni i przyjaciele i niektórych z was o śmierć przyprawią. I z powodu mojego imienia będziecie w nienawiści u wszystkich. Ale włos z głowy wam nie spadnie. Przez swoją wytrwałość ocalicie wasze życie
".

Oto słowo Pańskie.


Wielka schizma wschodnia – rozłam w chrześcijaństwie na Kościół wschodni i zachodni. Za symboliczną datę tego wydarzenia przyjmuje się rok 1054.

Podział Kościoła na część wschodnią i zachodnią sięgał czasów Imperium Rzymskiego, kiedy to cesarz Teodozjusz I Wielki w 395 r. podzielił cesarstwo na zachodniorzymskie i wschodniorzymskie. Przyczyną tego były znaczące różnice kulturowe i niemożność zarządzania tak ogromnym organizmem. Zachód był światem łaciny i kultury rzymskiej, zaś na wschodzie dominowała greka i wpływy kultury hellenistycznej. Początkowo Rzym odgrywał główną rolę, lecz w 330 r. Konstantynopol został mianowany drugą stolicą Cesarstwa Rzymskiego.

Pierwsza wyprawa krzyżowa – wyprawa wojenna, która zapoczątkowała okres zbrojnych krucjat, rozpoczętych przez papieża Urbana II od apelu na synodzie w Clermont 27 listopada 1095 roku. Wyprawa wyruszyła w 1096 roku, z podwójnie obranym celem – zdobycia Jerozolimy i Ziemi Świętej oraz uwolnienia wschodnich chrześcijan spod islamskiej władzy.


TEMATYKA
1. Rola Słowiańszczyzny A.D.2019.
2. Wielka Lechia czy Cesarstwo Rzymskie.
3. Słowiańszczyna a Wielka Schizma.


GŁOS ZABRAŁ:
J.W. Alfred Łubniewski - Podskarbi Wielki Koronny






OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
Przyjąwszy chrzest od Rzymian i od Greków, przyjęliśmy zarazem ich ducha pogardy i nienawiści do wszystkiego, co było starym lub obcym; ze wstrętem tylko przyzwyczajono nas patrzeć na stan dawny, wystawiano go zawsze w najohydniejszych obrazach. Przy takowym uprzedzeniu Słowianie musieli nam się wydawać dziką tłuszczą, nie znającą żadnych prawideł obyczajności i porządku. ~Wawrzyniec Surowiecki
_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:34, 30 Lis '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Przyjąwszy chrzest od Rzymian i od Greków, przyjęliśmy zarazem ich ducha pogardy i nienawiści do wszystkiego


I na tym można by zakończyć, jedno trafne spostrzeżenie w całym twoim bełkocie. Ale ty na tym nie kończysz, próbując w swoim stylu, sobie znanymi technikami sofistyczno-filozoficznymi i pseudo-intelektualnymi wygibasami, łączyć w jedno ducha słowiańszczyzny z judeo-chrześcijańską monarchią, jakby nie dostrzegając że oba składniki są ze sobą niekompatybilne.

Chrześcijaństwo u swego początku było religią ludu przeciw elitom, ale elity zgodnie z zasadą - nie możesz kogoś pokonać, to go przejmij - przechwyciły ster kościoła, czego kulminacją był sobór nicejski w 325 roku. Dzisiaj już nic zdrowego na tym gruncie nie wyrośnie, jakkolwiek Jezus chciał dobrze, to jego nauki zostały przeinaczone i zdegenerowane, jak wcześniej nauki Manthrana Spitamany Zaratusztry czy Siddharthy Gautamy, a potem nauki np. Marksa. Chcieli dobrze, ale z mechanizmem władzy nie wygrali i nawet jeśli ich nauki okresowo zdobywały popularność, to elity robiły wrogie przejęcie lub rebranding i tym ruchem cały wysiłek był niweczony.
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oko




Dołączył: 25 Lis 2016
Posty: 1773
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:08, 12 Gru '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Idea neo-jagiellońska nie jest ani jagiellońska ani polska.


Zupełnie jak Święte Cesarstwo Rzymskie, które przez większość czasu swojego istnienia nie było ani święte, ani rzymskie.

Albo jak neo-konserwatyści w Stanach: ani neo-, ani konserwatyści, po prostu robiące za prawicę skrzydło lobby żydowskiego, uważające, ze w ich interesie jest chwilowe powstrzymanie całkowitej dezintegracji wszystkich państw i wsparcie imperializmu amerykańskiego, a jako że ten ostatni potrzebuje sprawnego wojska i zaawansowanej technologii wojskowej, stąd taktyczny zwrot ku wartościom konserwatywnym.

Pisząc wcześniej na ten temat, padłem ofiarą skłonności do piętrowych dygresji, więc nic dziwnego, że mój Przyjaciel z Polski przysłał mi recenzję: „długo, chaotycznie i o niczym”.


Tym razem oddam od razu głos red. Marcinowi Skalskiemu:

Nie ma chyba niczego bardziej szkodliwego w polskiej polityce niż fałszywy „mit jagielloński”, tudzież mit „wielonarodowej Rzeczypospolitej”, egzemplifikacją której była jakoby przedrozbiorowa RP. Traktowana jest ona jak ideał, który trzeba wskrzesić, przy czym nie chodzi tu o odbudowę polskiej hegemonii w Europie Wschodniej, lecz o utworzenie „rzeczpospolitańskiej” wspólnoty politycznej na obszarze tzw. Międzymorza, pozbawionej przymiotów polskości. W tej optyce przedrozbiorowa Polska nie była Polską, ale bezprzymiotnikową Rzecząpospolitą, współczesna zaś polskość to jedynie bękart rozbiorów, Wersalu i Jałty. W ten sposób tworzy się teoretyczne i historiozoficzne uzasadnienie dla „polityki jagiellońskiej”, która przechodzi do porządku dziennego nad upośledzeniem realnych polskich interesów w Europie Wschodniej, czego doświadczają zapomniani przez III RP Rodacy na historycznych Kresach Wschodnich. Celem takiej polityki nie jest bowiem dowartościowywanie polskości, lecz budowa regionalnego aliansu polsko-ukraińsko-białorusko-litewskiego, odtwarzającego rzekomo „wielonarodową Rzeczpospolitą”, upadłą w roku 1795.

Wielonarodowość jako stan pożądany to też wygodny pretekst dla skrajnie proimigracyjnej polityki prowadzonej obecnie przez rząd. W ten sposób tworzy się nad Wisłą „rzeczpospolitański Piemont”, który nie będzie już monoetnicznym bękartem Jałty, lecz ponownie stanie się domem wielu narodów, jak to już drzewiej bywało.

Koniec cytatu.

Rozbierzmy to sobie z uwagą.

Fałszywa historia jest matką fałszywej polityki, a do tego dochodzi błąd logiczny „post hoc ergo propter hoc” czyli wyciąganie wniosku o relacji przyczynowo-skutkowej na podstawie samego następstwa (najpierw „piejo” koguty, a potem słońce wschodzi, a zatem to ich pianie budzi słoneczko ze snu).

Fałszywą historią (fałszywym mitem, powstałym w okresie Wiosny Ludów czyli pół wieku po niepodegłości stracie) jest rzekoma „wielonarodowość” pierwszej Rzeczpospolitej. Zarówno Rzeczpospolita, jak i jej DWA elementy składowe (scil. Korona i Litwa) były że tak powiem własnością „narodu politycznego” czyli szlachty. Czy to źle czy dobrze, to inna sprawa. I dlatego urodzony w Przemyślu Stanisław Orzechowski, wybitny pisarz i orator polskiego renesansu, ideolog złotej wolności i szermierz ruchu egzekucyjnego pisał o sobie, że jest „gente Roxolano (Rutheno) natione vero Polono” czyli z rodu Rusin, narodowości polskiej. Ówczesna Rzeczpospolita nie była współwłasnością Łemków, Ukraińców i krymskich Tatarów (co zdają się imputować dzisiejsi ukrainofile od tego spasionego knura Sakiewicza), już prędzej sieradzan, sandomierzan, mazowszan, podlasian, wołynian, podolan, bracławian, witebian itd.

Wspomniana obok Korony Litwa to oficjalnie Wielkie Księstwo Litewskie z językiem ruskim (starobiałoruskim) jako językiem oficjalnym (zastąpionym w 1696 przez polski) . Dzisiejsza Republika Litewska nie jest ani wielka ani litewska w historycznym sensie i tym bardziej nie jest jagiellońska, skoro wąziutki żmudzki nacjonalizm zbudowany jest właśnie na odrzuceniu tejże tradycji.

[W tym miejscu warto może uświadomić sobie, że to szybko rutenizujący się etniczni Litwini jako pierwsi zbudowali imperium na gruzach rozpadającej sie władzy mongolsko-tatarskiej nad ziemiami dawnej Rusi i wnieśli to imperium w wianie do unii z Koroną].

Dlatego też mówienie dziś o jakiejś „wielonarodowej” Rzeczpospolitej jest całkowitym anachronizmem i fałszowaniem historii, zaś budowanie na tej fałszywce jakiejkolwiek ideologii i wręcz podnoszenie wieloetniczności do rangi cnoty prowadzi do fałszywego i tragicznego w możliwych skutkach mitu. Podkreślmy raz jeszcze: wieloetnicznośc rozumiana w sensie dzisiejszym pojawia się w połowie XIX wieku w okresie Wiosny Ludów. Wiosna Ludów była śmiertelnym zagrożeniem dla monarchii austriackiej zbudowanej na zasadzie stricte dynastycznej, z wąską elitą niemieckojęzyczną na obszarze językowym słowiańskim. Krótkotrwałym ratunkiem (na pół wieku) okazało się przeksztalcenie Cesarstwa Austriackiego w dualistyczna monarchię Austro-Węgier, która przetrwała 51 lat od 1867 do 1918, po czym rozsypała się zupełnie. Wieloetniczność (w tym przypadku akurat rzeczywista) była taką samą „zaletą” dla monarchii habsburskiej jak dla pierwszej Rzeczpospolitej (w naszym przypadku urojona).

[Dzieje mają swoją dynamikę i w XVII wieku pojawiają się zalążki odrębności narodowo-politycznej wśród kozaków, co znalazło swój najpełniejszy wyraz w quasi-autonomicznym Hetmanacie (od 1649 do jego likwidacji przez Katarzynę Wielką w 1764) ze stolicą w mieście królewskim Korony Królestwa Polskiego czyli w Czehryniu .

Przy okazji: jeśli w ogóle można mówić o etnicznych ziemiach ukraińskich, to jest nim obszar Hetmanatu właśnie. Wszystko inne to były jak nie bolszewickie podarki Lenina i Chruszczowa czy kradzieże Stalina, to kreślenie palcem po mapie przez niemieckich sztabowców, którzy wymyślili sobie wielki protektorat wschodni od Chełma po Kubań (chodziło o jednoczesne odsunięcie Rosji jak najdalej na wschód jak i ostateczne zduszenie i zdławienie żywiołu polskiego). Może warto byłoby raz a dobrze wyjasnić co poniektórym prymitywom różnicę między etnosem a niemiecką mapą sztabową i już sie tego trzymać].

Weźmy jako przykład nasze relacje z Republiką Litewską (najprostsze, bo mieszczące się w małej, laboratoryjnej probówce). W opinii naszych neo-jagiellonistów nasze stosunki z tym krajem maja walor STRATEGICZNY (i chyba dlatego, dzięki polityce wschodniej PiS-u stacjonuje tam dziś Bundeswera). Tymczasem jest to kraj, ze względu na wielkość, zaludnienie, „głębię strategiczną” i potencjał gospodarczy bez jakiegokolwiek innego znaczenia poza mieszkającymi tam naszymi Rodakami i dziedzictwem historycznym. Kraj ten w najlepszym wypadku nie jest w stanie wnieść jakiejkolwiek wartości dodanej dla Polski i jedynym – ale ARCYWAŻNYM – interesem, jaki ma tam Polska to będący tam autochtonami nasi Rodacy. Nic więcej. [Ja nie mówię, że mamy nagle zerwać z nimi jakiekolwiek rozmowy, ale chodzi o to, żebyśmy byli świadomi tego, co możemy zyskać]. W opinii naszych mitomanów Republika Litewska wzmacnia, broni, no własnie, kogo, czym i przed kim? Pomijam nasze doświadczenie historyczne ostatniego wieku, że kiedy toczyliśmy śmiertelne zmagania z bolszewikami czyz Niemcami, to mała szowinistyczna republika wbijała nam kosę w bok, ażeby ugrać coś dla siebie naszym kosztem. Jakby tak Putin dosiadł białego niedźwiedzia i wzorem Conana (Cohena?) Barbarzyńcy poprowadził swoich Hunów na Polskę przez ich terytorium, to czy Żmudzini rzuciliby wszystkie swoje dwa czołgi do obrony Polski, czy raczej wskazali Putinowi najkrótszą drogę na Suwałki?

Do dziś krew się we mnie burzy na wspomnienie jak jakas dziunia pozwalała sobie łajać publicznie Polaków na Litwie za to, że swoim uporczywym przywiązaniem do dziedzictwa ojców, języka i kultury narażają na szwank strategiczne partnerstwo polsko-litewskie, ku radości Putina rzecz jasna. A zapytałbym, w czym lituanizacja Polaków miałaby wzmocnić nasze bezpieczeństwo, bo chyba taki jest w ich mniemaniu cel strategicznego partnerstwa Polski z Letuwą? Ale przecież ta lituanizacja już nastąpiła, na Kowieńszczyźnie prawie całkowicie, a na Wileńszczyźnie w znacznym stopniu.

Jak wyjaśnić ten absurd?

Samonarzucającym sie wyjasnieniem jest takie, że rządzą nami po prostu kretyni, wybierani do władzy przez innych kretynów, czego rzecz jasna wykluczyć nie można, zważywszy, że w partiach wodzowskich dominuje fideistyczne przekonanie, które wzorcowo przedstawił poseł Tarczyński na twitterze: „Prezes wie, co robi”. Niestety, jeśli robi to, co robi i wie, co robi, to tym gorzej – albowiem w najlepszym przypadku funduje nam swoją antypolską i antynarodową utopię masońskiej proweniencji.

Otóż w owej utopii, będącej gorszą i mniej realistyczną wersja EU-bis, tak jak w tej zachodniej, nie ma miejsca na naród polski, ma on bowiem zostać zastąpiony przez nowy, wielki i silny razem (silny przeciw Rosji) naród rzeczposplitański alias jagielloński. Dlatego też przyśpieszona depolonizacja kresów, przymuszana administracyjnie (równiez z Warszawiwu) lituanizacja, białorutenizacja czy ukrainizacja Polaków w niczym nie boli obłąkanych utopistów, bo docelowo Bałtolitwinów, Białorusinów i Ukraińców tez ma nie być – oni tez mają byc zastąpieni wschodnią odmianą europejsa.

I tak jak UE rozpadnie się, pozostawiając silne Niemcy i osłabione peryferia (landy pograniczne), tak jagiellońska UE-bis rozpadnie się zanim zdąży powstać, pozostawiając osłabioną Polskę i wzmocnione, szowinistyczne nacjonalizmy ościenne.

Zaiste, dobra zdrada!
http://macgregor.neon24.pl/post/152055,i.....ani-polska
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aniołek




Dołączył: 03 Mar 2019
Posty: 1089
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:45, 21 Sty '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KORONACJA ŁOKIETKA - 700-LECIE ODBUDOWY KRÓLESTWA LEHII (2020.01.16)

Cytat:
ŚPIEW PRZED EWANGELIĄ (Por. Mt 4, 23)

Aklamacja: Alleluja, alleluja, alleluja.

Jezus głosił Ewangelię o królestwie
i leczył wszelkie choroby wśród ludu.

Aklamacja: Alleluja, alleluja, alleluja.


EWANGELIA DNIA
Uzdrowienie trędowatego

Słowa Ewangelii według Świętego Marka (1, 40-45)

Pewnego dnia przyszedł do Jezusa trędowaty i upadłszy na kolana, prosił Go: "Jeśli zechcesz, możesz mnie oczyścić". A Jezus, zdjęty litością, wyciągnął rękę, dotknął go i rzekł do niego: "Chcę, bądź oczyszczony". Zaraz trąd go opuścił, i został oczyszczony.
Jezus surowo mu przykazał i zaraz go odprawił, mówiąc mu: "Bacz, abyś nikomu nic nie mówił, ale idź, pokaż się kapłanowi i złóż za swe oczyszczenie ofiarę, którą przepisał Mojżesz, na świadectwo dla nich".
Lecz on po wyjściu zaczął wiele opowiadać i rozgłaszać to, co zaszło, tak że Jezus nie mógł już jawnie wejść do miasta, lecz przebywał w miejscach pustynnych. A ludzie zewsząd schodzili się do Niego.

Oto słowo Pańskie.


GŁOS ZABRALI:
J.W. Marian Redes - Starosta Generalny Nadodrza
J.W. Alfred Łubniewski - Podskarbi Wielki Koronny
J.W. Cezary Mariusz Tousty - Kanclerz Wielki Koronny
J.W. Jarosław Kierznikowicz - Marszałek Wielki Koronny, Marszałek Sejmu Walnego
J.W. Ryszard Łuczak - Podkanclerz Wielki Koronny




/**\ /**\ /**\ /**\ /**\/**\ /**\ /**\ /**\ /**\/**\ /\ /**\ /**\ /**\ /**\ /**\/**\ /**\ /**\ /**\/**\ /**\ /**\ /**\ /**\
Sława, cześć i pamięć starożytnym Słowianom! -przodkom naszym, bohatyrom... Smile
_________________
błogosławieni wkurwieni , albowiem oni spokoju doznawać będą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3486
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:41, 21 Sty '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale wstecznictwo !!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:22, 21 Sty '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Raz jeden @Gośka coś mądrego powiedziała Rolling Eyes

Nie tyle nawet wstecznictwo co bardziej debilizm i mitomania, bo taki twór państwowy jak "wielka lechia" nigdy nie istniał, i na pewno nie miał nic wspólnego z chrześcijaństwem. Nie wiem jak się ma rabbi Yehoshue do wielkiej lechii, ale w sumie w szurowskim świecie tworzone z rękawa mity nie muszą mieć sensu, ważne by były kolorowe, podniosłe i sensacyjne Rolling Eyes
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1301
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:57, 22 Sty '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gośka napisał:
Ale wstecznictwo !!!
ty kurwa jesteś za to postępowa.. prawie jak Azyren ..
sorry, ale żeby się wypowiadać w temacie należy się najpierw zapoznać z materiałem.. Wracaj do lekcji.

nieszkodliwy genitaliusz napisał:
twór państwowy jak "wielka lechia" nigdy nie istniał,

heh, bo co, bo ty tak powiedziałeś? Nie wystarczy stwierdzić że czegoś nie było -i sprawa zamknięta(?), to tak nie działa Surprised Eh... ledwo tylko gdzie pojawi się nowy post z królewskim przesłaniem, a zaraz niczym filip z konopi wyskakuje nasz postępak, i wije się jak piskorz; śmiechowe widowisko oglądać go jak nie może przeboleć gdy oliwa na wierzch wypływa. Ładnie go uwiera duchowy pomost łączący starożytne Królestwo Lehickie z niedawno odrodzonym, i budząca się wobec tego świadomość Polachów... Very Happy


SEJM WALNY (2020.01.20) - XIV SESJA - PŁOWCE - SEJM WALNY PREKORONACYJNY.
Cytat:
EWANGELIA NA 20 STYCZNIA A.D.2020
Zwyczajów Starego Testamentu nie można przenosić do Nowego

Słowa Ewangelii według Świętego Marka (2, 18-22)

Uczniowie Jana i faryzeusze mieli właśnie post. Przyszli więc do Jezusa i pytali: "Dlaczego uczniowie Jana i uczniowie faryzeuszów poszczą, a Twoi uczniowie nie poszczą?"
Jezus im odpowiedział: "Czy goście weselni mogą pościć, dopóki pan młody jest z nimi? Nie mogą pościć, jak długo mają pośród siebie pana młodego. Lecz przyjdzie czas, kiedy zabiorą im pana młodego, a wtedy, w ów dzień, będą pościć.
Nikt nie przyszywa łaty z surowego sukna do starego ubrania. W przeciwnym razie nowa łata obrywa jeszcze część ze starego ubrania i gorsze staje się przedarcie. Nikt też młodego wina nie wlewa do starych bukłaków. W przeciwnym razie wino rozerwie bukłaki. Wino się wylewa i bukłaki przepadną. Raczej młode wino należy wlewać do nowych bukłaków
".

Oto słowo Pańskie.


UCZESTNICY:
1. J.K.M. Wojciech Edward I
2. J.W. Jarosław Kierznikowicz - Marszałek Sejmu Walnego
3. J.W. Cezary Mariusz Tousty - Senator
4. J.W. Alfred Łubniewski - Senator
5. J.W. Rafał Burszewski




* * * ||| * * * ||| * * *
Nie można jednocześnie praktykować chrześcijańskiej wiary i wyznawać demokrację republikańską. ~Kanclerz Cezary Tousty
_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3   » 
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


my polacy, my słowianie, my aryjczycy
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile