W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Alex Jones a Prawda (nie tylko o Obamie)  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
15 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Religie, wiara, okultyzm Odsłon: 11524
Strona: 1, 2, 3   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kozak




Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 204
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:22, 20 Mar '09   Temat postu: Alex Jones a Prawda (nie tylko o Obamie) Odpowiedz z cytatem

Alex Jones a Prawda (nie tylko o Obamie)

„Gdzież jesteś, jeśli nie ma Cię w tobie samym? A choć tyle przeszedłeś, dokądże dobrnąłeś zaniedbując siebie? Zadaniem twoim jest osiągnąć pokój i prawdę jedyną, więc trzeba Ci wszystko odłożyć, a siebie tylko mieć przed oczyma.”
„Wielkim cieszylibyśmy się pokojem, gdybyśmy przestali zajmować się cudzymi słowami i sprawami, które do nas nie należą.”


Tomasz à Kempis

Skąd bierze się fenomen Alexa Jonesa jako truthseekera, dostrzegany nawet wśród chrześcijan ?
Przyznaję, że działania człowieka samotnie walczącego o prawdę dla milionów słuchaczy z wypiekami na twarzach czekających jak ich idola zawiną w świetle kamer, następnie potańcują kujawiaka na komisariacie i być może zresetują łbem w ścianę oraz (gdy przestanie być potrzebny) uczynią laickiego świętego, mogą być źródłem tak bardzo elektryzujących doznań emocjonalnych, ale emocje biegunowo odlegle są od rozsądku.
Bo być może tylko o to chodzi… Tania i sztuczna sensacja, jako proteza ZROZUMIENIA, widzenia przez te bzdury.
Jeżeli AJ jest chrześcijaninem, jak twierdzi w oświadczeniu na początku filmu Dark secrets of Bohemian Groove, dlaczego nie uświadamia na temat prawdziwego remedium na zło na świecie, jak Oni to czynią ? Wg ostatniej księgi biblijnej – Apokalipsy satanistyczny NWO jest nie do zatrzymania. Od czasów wieży Babel, Pan Tego Świata pragnął zjednoczyć ludzkość pod egidą jednego języka, jednej kultury, ekonomii państwa światowego (stąd brednie o świecie bez granic z ust największych zwyrodnialców świata) by ją wreszcie zjednoczyć pod jego panowaniem. Zamiast aktywizując i podburzając do walki skłonić do odkrycia Wewnętrznej Wolności i przygotowania się na nadejście tego, który podczas swego powtórnego przyjścia zniszczy NWO i jego agentów-zwodzicieli. Czy zniszczy również Jonesa?
Jones „sprawia, że ludzie znów czują, że to oni rządzą, wiedzą, znają prawdę najwyższą, nawet kiedy on ich zdradza”. To tylko taki Obama ruchu antyNWO na którego się napalacie. Teza i antyteza: Każdy Obama ma dziś swego Jonesa.
"Powstrzymamy wasz rząd światowy, nie jesteśmy Waszymi niewolnikami" bla bla bla. Dorośnijcie wreszcie, najwyższy już czas. Ależ jesteście niewolnikami. Tylko kto z Was może Wam to powiedzieć…
I jeszcze ten bełkot o internecie, podlizywanie się internautom: "Jednak mamy internet, alternatywne media, dlatego chcą teraz regulować i zamknąć internet, ale spóźnili się. Grają według zasad z XIX i XX wieku, a jest XXI wiek, wiek oporu wobec tyrani, więc to będzie ostra walka [chrześcijańska ?] z wolną ludzkością w jednym narożniku i NWO w przeciwnym. Każdy z was się liczy i musi się zaangażować w tę walkę bo jest to sprawa życia i śmierci." Jasne. I jeszcze ta obligatoryjna konieczność zaangażowania. A jeśli nie zaangażujesz się to mocodawcy Waszego idola dowalą podatek od niezaangażowania się regulowany przez Antidefetistic Act? Zaiste, to walka o stawkę większą niż życie. Wieczność całą.
Po wojnie NKWD założyło pewną organizację spiskową by wyłapać młodzież niedobitą w powstaniu wypisując na ulotkach coś na kształt "Ludzkość jest na historycznym rozdrożu. Siły globalizmu dążą do absolutnego despotyzmu. Spójrz do lustra, przelicz koszty i zdecyduj, czy pozwolisz historii znów się powtórzyć? Czy staniesz twardo z ludźmi kochającymi wolność, by powstrzymać ukończenie budowy światowej dyktatury?"
Właśnie: "czy pozwolisz historii znów się powtórzyć?" Kiedy zrozumiecie, że AJ robi Wam wodę z mózgu ??? A wy się podniecacie jak prawiczki w burdelu: "Ten fylm o Obamie jest zaebysty!!" "Chrześcijanie"; jak Orion: "Pełny film, chyba ze 2 godziny. Widziałem wczoraj pierwszą godzinę – NIESAMOWITY! Okazuje się, że Ohhh... Bummer (Obama!) zdążył już złamać swoje wszystkie wyborcze obietnice. Okazały się zupełnym..." i bla bla.
Może jak obejrzy drugą godzinę to wytrzeźwieje…
Historia się powtarza: Where have all the flovers gone ? Gone to graveyards every one. When will they ever learn?When will they ever learn? Zanim jednak wszyscy jak jeden pójdziecie do gleby pokażcie, że jesteście prawdziwymi mężczyznami. Ale na to musicie najpierw dojrzeć.

A gdyby ktoś Wam dziś powiedział, że żyjecie w czasach 5tej z 7miu plag Apokalipsy stanowiących jej horyzont czasowy, której nie możecie zapobiec, czy zmieniłoby się coś w Waszym postępowaniu ?? Zakładając, że macie najzieleńsze choćby pojęcie o czym mowa. [Jeżeli np. niewielki % ludzkości wie o Prawdzie, zawartej chociażby w multimedialnych pracach prof. Waltera Veitha, zawierających: szczegółowy opis tego procesu ( setki naukowych dowodów), oraz takiego typu ludzi jak Wy i konsekwencjach Waszego postępowania nie tylko dla Was.] Zamiast być Jej rozsadnikiem, jesteście Jej tłumicielami, spacyfikowani przez cwaniaków NWO wmawiającymi Wam, że Ją znacie i nie powinniście jej zamienić na żadną inną, bo to zdrada ideałów WALKI (!?!) z NWO. Pomyślcie o tym:"Nie ma większego niewolnika nad myślącego, że jest wolny". Jedyna walka to nie w płytach czy wlepkach waszej tzw. prawdy, tylko o to co będzie w waszych bańkach, jeżeli nie jesteście do końca niewolnikami-dyzmózgami NWO i tli się tam jakaś iskra Prawdy o wewnętrznej wolności, pomyślicie o Niej przed snem. To ważniejsze, niż informacje na wszystkich forach świata. "Jest w mojej mocy służyć Bogu lub mu nie służyć. Gdy mu służę dodaję coś do mojego własnego dobra i do dobra całego świata. Gdy nie służę, tracę dobro własne i pozbawiam świat tego dobra, które było w mojej mocy stworzyć" Lew Tołstoj

Pomyślcie, drodzy forumowicze czy człowiek, któremu wierzycie, mieniący się chrześcijaninem powinien zachowywać się w ten sposób? Nie mówię jedynie o jego zaciekłych polemikach i emocjonalnych wystąpieniach, lecz o jego stosunku do prawdy i rzetelności naukowej jako człowieka. Wiecie chociaż, co charakteryzuje chrześcijanina, czy bazujecie w tej kwestii na wiedzy zaczerpniętej od Antychrysta siedzącego w mieście wybudowanym na siedmiu wzgórzach Rzymu, bądź jego agentów ? (Apokalipsa rozdz. 17)

Absurdalny krąg wzajemnej adoracji manifestujący swą działalność przez poklepywanie się po ramieniu, to jedyne na co Was stać?
Gdybyście tyle energii co ładujecie w te bezpłodne dyskusje i tłumaczenia filmów poświęcili - choć jednego wieczora - na lekturę Apokalipsy, proroczej Księgi Daniela czy obejrzenie chociażby któregoś z wykładów Total Onslaught, nie rozjaśniłoby się w dyńce choć na chwilę ?? A może nie czytaliście nigdy tej książki bo ma za mało obrazków i jest za gruba? Przyznajcie w duchu. Dlatego, żeby zbytnio Was nie przemęczać proponuję jedynie - dla odmiany po bzdurach na forum i Waszej higieny umysłowej - pierwsze z brzegu fragmenty dotyczące przyszłości i Prawdy w niej zawartej. Ponoć Was Ona interesuje.
Zwracam się do chcących poznać Ją bez względu na wyznanie. Odrzućcie cynizm i sarkazm tak często prezentowany na forum wobec chrześcijaństwa. Do jej poznania potrzebny jedynie umysł otwarty wobec innych poglądów i krytyczny wobec dotychczasowych, które są jak ubranie - zmieniasz, gdy znajdziesz lepsze, bardziej dopasowane (jak teoria do rzeczywistości). Moje słowa nie popierają ani zaprzeczają Waszej prawdzie ani światu przez nas obserwowanemu; te słowa to żadne sekciarstwo religijnego fanatyka, patrzymy na te same fakty, zjawiska i procesy, na wspólnej płaszczyźnie spotkać możemy się wszyscy "Tak możemy to zrobić! (Yes we can)" Nie uzurpuję sobie prawa do głoszenia jedynej prawdy, mimo, iż piszę o rzeczach nie do przyjęcia dla wielu użytkowników tego forum.
Zrozumcie wreszcie, że są dziś - jak w piekle Dantego - wewnętrzne kręgi zrozumienia Prawdy dla różnych grup ludzi, dawkowanej po kropli przez władców informacji:"Nie uwierzyli w NWO uwierzą w naszego człowieka. Wielki Brat już o to zadba."Ci ludzie są nie do pokonania, znają wasze ruchy z wyprzedzeniem. Pop kultura - wszystko w różnorodności ale od Jednego: Forda, Warhola czy Rockefellera.
Wy tu zajmujecie się jedynie informacją (formacją kulturową przez informację) a nie rozumieniem wszystkich konsekwencji jej przekazywania. Odkryć PRAWDĘ to z człowieka inteligentnego stać się MĄDRYM. To forum potwierdza że wszyscy możemy ją dostrzec, i poznać, zrozumieć. Bo nie po to jest światło Prawdy, by pod korcem stało "Nie ma bowiem nic ukrytego, co by nie miało być ujawnione, ani nic tajemnego, co by nie było poznane i na jaw nie wyszło Uważajcie więc, jak słuchacie. Bo kto ma, temu będzie dane; a kto nie ma, temu zabiorą i to, co mu się wydaje, że ma"
Tylko Prawda - ta zawarta przecież w nazwie forum - wyzwala ostatecznie. Wolność jest WEWNĄTRZ, zwłaszcza, gdy poza wami jest jej coraz mniej. Dlatego "Poznacie prawdę, a prawda Was wyzwoli" (J 8,32) Dostrzeżcie tego, który jest "drogą, Prawdą i życiem". Obawiam się jednak, że "Chociaż jednak uczynił On przed nimi tak wielkie znaki, nie uwierzyli w Niego, aby się spełniło słowo proroka Izajasza, który rzekł: Panie, któż uwierzył naszemu głosowi? A ramię Pańskie komu zostało objawione? Dlatego nie mogli uwierzyć, ponieważ znów rzekł Izajasz: Zaślepił ich oczy i twardym uczynił ich serce, żeby nie widzieli oczami oraz nie poznali sercem i nie nawrócili się, ażebym ich uzdrowił"

Nie spodziewam się pozytywnych wpisów poniżej. Chcę jedynie uwagi ze względu na otwartość tych, którzy są powołani by móc je przeczytać, by pozytywna refleksja mogła się pojawić. Ponieważ "Jeśli nazwali Belzebubem Pana domu, jakże nazwą Jego sługi? I czy słudzy będą mogli się buntować, skoro Pan się nie buntuje, nie nienawidzi ani nie przeklina, lecz - spokojny w Swej sprawiedliwości - kontynuuje Swe dzieła, odkładając sąd na inną chwilę, gdy spróbowawszy wszystkiego, aby ich przekonać, zobaczy, że uparcie trwają w Złu? Nie. Słudzy nie będą mogli czynić tego, czego Pan nie czyni, lecz raczej będą Go naśladować myśląc o tym, że oni są grzesznikami, a On - bez grzechu." "Nie bójcie się więc tych, którzy Was nazwą "demonami". Nadejdzie dzień, w którym prawda zostanie poznana. Wtedy zobaczy się, kto był "demonem": wy czy oni.."

Dlaczego nigdy nie przeczytaliście na forum takich słów ?...

Poniżej pojawią się zapewne epitety jak : agent kościoła (nic dalszego od prawdy), czy chrześcijaństwa promujący wyzwalanie przez czytanie.
Prawdą byłoby: Na pewno chrześcijanin i promujący rozumienie zasad rządzących światem. Zamieniający Vatican assasins Phelpsa i Ręce precz od tej książki Van Helsinga na BIBLIĘ i Naśladowanie Chrystusa Kempisa, jako jedyne remedium na bolączki mieszkańców tego (niebawem ostatecznie i na zawsze zniszczonego) świata.

Powiecie, że eskapizm, że to "podważa zasadność istnienia NASZEGO FORUM!!". A jeśli to jedyna droga? Brandzlowanie się informacjami o kolejnych przyczynkach wyłaniania się Nowego Porządku (z Chaosu) coś Wam daje poza niepokojem (o który tylko IM chodzi)? Nie jesteście w tym punkcie lepsi od codziennych widzów dzienników telewizji katolickiej czy laickiej - to i tak dwie strony tej samej fałszywej monety, powodującej wodzenie widzów za piłką do tenisa. "Masoni i libertyni" kontra "czarna mafia", Bestia vs. Nierządnica, teza i antyteza.
Pytanie które powinniście sobie zadać to : czy chcę nadal być kukiełką Pana świata materii, czy w zrealizowaniu celu szczęśliwości powszechnej analizuję chociażby alternatywne metody poznania Prawdy, zwłaszcza jako wielbiciel Jonesa bądź New Age ?

Prawda Wewnętrznej Wolności jest jak Skała. I choćby przyszło tysiąc Jonesów i na widok Jej i waszej niezłomności zapluło się przez megafony krzycząc Wam do ucha - nic Was nie ruszy.


Nie słuchajcie jazgotu świata i Waszych kłótni, niszczycielskich wobec Waszego wnętrza. Posłuchajcie raz Boga, pomyślcie czy z tym, co już o nim wiecie z czystym sumieniem możecie powiedzieć, ze jest zadowolony z tego jakimi Was widzi? W co wierzycie: w (zakłamany nawet Waszym zdaniem) świat, czy w Prawdę ?

Bądźcie pozdrowieni, cokolwiek myślicie o wyrażonych powyżej słowach. Nie obruszajcie się a starajcie zrozumieć. Życzę dużo wewnętrznego spokoju dla Was wszystkich.

Prawdziwy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Smokie82




Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 220
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:51, 20 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda ja nigdy nie czytuje księgi Daniela, podobnie apokalipsy, ale wiem za to, ze dział multimedia przeznaczony jest na MULTIMEDIA a nie na propagandę klechy wyrzuconego z seminarium.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kozak




Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 204
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:04, 20 Mar '09   Temat postu: Alex Jones a Prawda (nie tylko o Obamie) Odpowiedz z cytatem

Smokie82 napisał:
To prawda ja nigdy nie czytuje księgi Daniela, podobnie apokalipsy, ale wiem za to, ze dział multimedia przeznaczony jest na MULTIMEDIA a nie na propagandę klechy wyrzuconego z seminarium.


Tak jak przypuszczałem, nie spodziewam się po większości z Was pozytywnych reakcji na Prawdę - reagujecie emocjonalnie na poglądy biegunowo odległe od propagatorów NWO. Czerwoni fundamentaliści są również mile widziani w tym temacie. Od dziś będę się często za nich modlił.
Nie jestem i nigdy nie zamierzałem być księdzem. Jestem chrześcijaninem, jeśli wiesz co to znaczy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Smokie82




Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 220
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:19, 20 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Tak jak przypuszczałem, nie spodziewam się po większości z Was pozytywnych reakcji na Prawdę


Wielki chrześcijanin a już stawiasz się ponad „Nas” ja ci tylko zwróciłem uwagę że to dział multimedia, czego się spodziewałeś? Że napisze:

Prawdziwy, ojcze nasz, prowadź nas ku światłu, w tobie prawda i nadzieja?!?!?! Rolling Eyes

Ja osobiście jestem wychowany w wierze katolickiej w którą czasem powątpiewam, a jak dobrze ci wiadomo wątpienie w istnienie ducha świetego jest jedynym niezbywalnym grzechem, chrześcijaństwo zezwala zabijać, gwałcić, rabować, wystarczy jedynie, choćby godzinkę przed śmiercią wyspowiadać się i wyrazić żal za grzechy i już jesteśmy zbawieni. Ale ci co zwątpili są straceni na wieki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Przemo




Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 230
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:23, 20 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No cóż, trochę tu sprzeczności. Z jednej strony nawołujesz do wewnętrznej prawdy i do wewnętrznego poznania jak rozumiem, a z drugiej odsyłasz do zewnętrznych źródeł.
Mocno pokrętna logika, bo nie da się poznać wewnętrznej prawdy szukając jej na zewnątrz.

Poza tym jaki jest sens nawoływania do wkroczenia na "właściwą drogę", skoro Twoim zdaniem NWO już zwyciężył?
Wzorowa obywatelska postawa. Nawet nie próbujcie nic zrobić, bo i tak wam się nie uda.

Cóż, skoro świnki i krowy potrafią uciec z rzeźni, to może i ludzie mają taką szansę.
No chyba, że sami się przekonają, że takich szans nie mają.

I zechciej zrozumieć w swojej arogancji i pogardzie dla prawdy innych, że Twoja prawda jest dobra wyłącznie dla Ciebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aya Sophia




Dołączył: 23 Gru 2008
Posty: 1227
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:29, 20 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chłopie, to jest forum MULTIMEMEDIA a nie DYSKUSJE.
_________________
"W pozornie beznadziejnej walce, rozwiązanie tych problemów jest proste. Jedyną broń jaką mają przeciwko nam jest ukrywanie przed nami wiedzy. Musicie dużo czytać, by
poznać prawdę i dostrzec korzenie zła"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kozak




Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 204
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:40, 20 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smokie82 napisał:
Cytat:
Tak jak przypuszczałem, nie spodziewam się po większości z Was pozytywnych reakcji na Prawdę


Wielki chrześcijanin a już stawiasz się ponad „Nas” ja ci tylko zwróciłem uwagę że to dział multimedia, czego się spodziewałeś? Że napisze:

Prawdziwy, ojcze nasz, prowadź nas ku światłu, w tobie prawda i nadzieja?!?!?! Rolling Eyes

Ja osobiście jestem wychowany w wierze katolickiej w którą czasem powątpiewam, a jak dobrze ci wiadomo wątpienie w istnienie ducha świetego jest jedynym niezbywalnym grzechem, chrześcijaństwo zezwala zabijać, gwałcić, rabować, wystarczy jedynie, choćby godzinkę przed śmiercią wyspowiadać się i wyrazić żal za grzechy i już jesteśmy zbawieni. Ale ci co zwątpili są straceni na wieki.


Nie stawiam sie ponad was : szanuję Cię jako mojego brata w wierze. Wymowny fakt, że jesteś wychowany w wierze katolickiej sprawia, że uważasz jakoby "chrześcijaństwo zezwala zabijać, gwałcić, rabować". Nic bardziej mylnego : słyszałeś o dekalogu ?
Pocieszające, że w katolicyzm czasem powątpiewasz. Owocnych poszukiwań Prawdy (niekoniecznie na forum czy w katolicyzmie)

Przemo napisał:
"Poza tym jaki jest sens nawoływania do wkroczenia na "właściwą drogę", skoro Twoim zdaniem NWO już zwyciężył?
Mocno pokrętna logika, bo nie da się poznać wewnętrznej prawdy szukając jej na zewnątrz.
I zechciej zrozumieć w swojej arogancji i pogardzie dla prawdy innych, że Twoja prawda jest dobra wyłącznie dla Ciebie. "

Pan świata materii zwycięża materię, nie Twojego Ducha, na razie skazanego na zagładę

Uczniowie Chrystusa poznali wewnętrzną Prawdę szukając ją na zewnątrz - u swego Mistrza. Będą zbawieni, czego i Przemo życzę.
Tzw. moja Prawda to Prawda Stwórcy, ja tylko przekazuję - ewentualne pretensje proszę kierować jedynie w modlitwach do Właściciela Prawdy, ewentualnie zapoznać się z instrukcją obsługi życia w Prawdzie w Biblii.

Powodzenia dla Was obu
Aya Sophia napisał:
Chłopie, to jest forum MULTIMEMEDIA a nie DYSKUSJE.

Krąg wzajemnej adoracji wyznawców Jonesa - na chwilę - został przerwany.Najmocniej przepraszam. Wracajcie do siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
redmuluc




Dołączył: 08 Wrz 2008
Posty: 462
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:44, 20 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawdziwy napisał:

Może dla odmiany troszeczke ochłodzę towarzystwo: Proszę tylko o chwile uwagi i przeczytanie mojego tematu: viewtopic.php?t=6477


Może dla odmiany sam się ochłodź, bo jesteś mocno napalony na Obamę (lub przeciw) i takich tematów nie zakładaj w dziale multimedia Smile od tego są inne działy.

Cytat:

Wasze wypowiedzi - jak wszyscy widzimy - świadczą o dużym ładunku emocjonalnym wobec filmu Jonesa:

Dokładnie to dotyczy Ciebie, w psychologii nazywa to się "Projekcją". Nie projektuj swoich ładunków emocjonalnych na innych bo jest dokładnie na odwrót. To że się ludziom podoba i dziękują oraz rozpowszechniają ten film zarzucasz im z drwiną że CO? są śliniącymi się nastolatkami?. Za miesiąc dwa na świecie obejrzą go miliony. Ty jeden @Prawdziwy głosiciel Prawdy bełkotliwy agitator nie wiadomo czego Pray. Z twojego postu NIC nie wynika, nie rozumiem ani o co ci chodzi, ani po co cię Bimi zarejestrował, niby jest Za ale jednocześnie robi we własne gniazdo. Nie wiem co chce przez to osiągnąć ? Jednocześnie zignorował człowieka obudzonego. http://prawda2.info/podania.php?i=1423
Fajnie..., kolejny oszołom zaśmiecający forum pseudoreligijnymi wynurzeniami nic konstruktywnego nie wnoszący do dyskusji Nie potrafi nawet założyć tematu we właściwe miejsce, do którego i tak bym nie zajrzał.

Cytat:

Proszę tylko o chwile uwagi i przeczytamie mojego tematu

Na więcej mojej uwagi nie licz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:59, 20 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alex Jones może i nie jest do końca szczery, a może nawet nie do końca mądry... ale o wiele bardziej nieszczery i głupi jest stary jak świat fanatyzm religijny.

Kolega zdaje się sugerować że aby odkryć prawdę trzeba słuchać nie Alexa, lecz Boga Laughing

AJ jest dobry jako źródło informacji. Bóg natomiast jest dobry jako przepieracz mózgu zaszczepiający w człowieku fałszywe poczucie nieśmiertelności.

Aby odkryć prawdę nie można słuchać ani Alexa Jones, ani Boga. Alexa gdyż wie tylko tyle co mu inni powiedzieli. A Boga dlatego że gówno wie - jest 100% fałszem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Przemo




Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 230
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:01, 20 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Pan świata materii zwycięża materię, nie Twojego Ducha, na razie skazanego na zagładę


"Kto ośmieli się dyskutować z prawdą objawioną będzie skazany na zagładę Smile Nie tylko on, ale i duch jego.
I nie ja to mówię, Bóg Wszechmogący przemawia przez usta moje. Smile" KOP, r10.w32*

* Księga Objawień Przemowych Rozdział 10 wers 32.


Niech ktoś przeniesie ten temat do właściwego miejsca - śmietnika.

P.S. Jak się korzysta z opcji ignoruj użytkownika?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:03, 20 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Laughing
Nie przeczytałam jeszcze tego długiego postu autora...ponieważ za długi jak będę miała chwile to się w niego zagłębie Very Happy
Jednak piszę do pozostałych użytkowników:
Od kiedy my nie dyskutujemy w dziale multimedia ?

Na forum od cholery dyskusji w działach multimedialnych ,(witamy znowu w dwójmyśleniu na forum)
-już nie potraficie się przyczepić do czegoś merytorycznie to przyczepiacie się ,że jakiś nowy użytkownik uzurpuje sobie prawo podjęcia dialogu w dziale multimedia, a np. mógł pomylić działy.
Tak samo jak Ci z wykopu przeczepiają się do żółtych napisów na płytach prawdy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kozak




Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 204
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:09, 20 Mar '09   Temat postu: Alex Jones a Prawda (nie tylko o Obamie) Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Alex Jones może i nie jest do końca szczery, a może nawet nie do końca mądry... ale o wiele bardziej nieszczery i głupi jest stary jak świat fanatyzm religijny.

Kolega zdaje się sugerować że aby odkryć prawdę trzeba słuchać nie Alexa, lecz Boga Laughing

AJ jest dobry jako źródło informacji. Bóg natomiast jest dobry jako przepieracz mózgu zaszczepiający w człowieku fałszywe poczucie nieśmiertelności.

Aby odkryć prawdę nie można słuchać ani Alexa Jones, ani Boga. Alexa gdyż wie tylko tyle co mu inni powiedzieli. A Boga dlatego że gówno wie - jest 100% fałszem.


Za to Bimi - wyrażam uznanie że pomimo iż niewierzący dopuścił "fanatyka" ale tylko Prawdy reprezentowanej przez Absolut - wie tylko tyle co mu inni powiedzieli. Min. Jones i z tego jedynie czerpie wiedzę o świecie. Skoro dopuścił fanatyka, widać postępy. Bez urazy Drogi Bimi. Więcej otwartości w przeciwieństwie do kolegów.
"AJ jest dobry jako źródło informacji." Więcej informacji - i bardzej rzetelnych w Total Onslaught w wykładach w sieci - Na pewno mniej emocjonalnych.
Dziękuję za waszą jakże cenną wypowiedź.

Dziękuję Tańcząca z wilkami za niezależność w myśleniu ukazaną również w moim temacie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:18, 20 Mar '09   Temat postu: Re: Alex Jones a Prawda (nie tylko o Obamie) Odpowiedz z cytatem

Prawdziwy napisał:
Za to Bimi - wyrażam uznanie że pomimo iż niewierzący dopuścił "fanatyka" ale tylko Prawdy reprezentowanej przez Absolut - wie tylko tyle co mu inni powiedzieli.

oo, to oszczerstwo. wiem o wiele więcej niż mi inni powiedzieli. wiem bo rozumiem. wiedza nabyta jest zbyt ułomna bym mógł się nią szczycić. tylko zrozumienie - siebie, świata i praw nim rządzących zbliża człowieka do prawdy. bez zrozumienia nie zbliżysz się do prawdy, choćby ci ją ogłosił sam jp2 czy inny jezus. bo prawdy nie da się komuś ogłosić, powiedzieć, czy oświadczyć - prawdę trzeba zrozumieć.

a bóg jest 100% fałszem, czy ci się to podoba czy nie - w dniu w którym to zrozumiesz poznasz prawdę o bogu Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Aya Sophia




Dołączył: 23 Gru 2008
Posty: 1227
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:34, 20 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Alex Jones może i nie jest do końca szczery


Ten facet świecie wierzy w to co mówi, dlatego jest szczery.

@Prawdziwy :

Cytat:

Tak jak przypuszczałem, nie spodziewam się po większości z Was pozytywnych reakcji na Prawdę


Powiedz mi jaka jest prawda? Prawda jest w Chrystusie, spoko, słyszałem - nie kupuje.

Cytat:

Krąg wzajemnej adoracji wyznawców Jonesa - na chwilę - został przerwany.Najmocniej przepraszam. Wracajcie do siebie.


Jesteśmy u siebie.
_________________
"W pozornie beznadziejnej walce, rozwiązanie tych problemów jest proste. Jedyną broń jaką mają przeciwko nam jest ukrywanie przed nami wiedzy. Musicie dużo czytać, by
poznać prawdę i dostrzec korzenie zła"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:05, 20 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Prawdą byłoby: Na pewno chrześcijanin i promujący rozumienie zasad rządzących światem. Zamieniający Vatican assasins Phelpsa i Ręce precz od tej książki Van Helsinga na BIBLIĘ i Naśladowanie Chrystusa Kempisa, jako jedyne remedium na bolączki mieszkańców tego (niebawem ostatecznie i na zawsze zniszczonego) świata.


a w sadź sobie tę swoją biblię głęboko w odbyt bo chyba nawet jej nie czytałeś (polecam księgę ezechiela) a jeśli już to w przekłamanym, chrześcijańskim tłumaczeniu gdzie mordowanie zmienia się na niewinne rzucanie klątwy etc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Aya Sophia




Dołączył: 23 Gru 2008
Posty: 1227
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:34, 20 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tańcząca z wilkami napisał:

Jednak piszę do pozostałych użytkowników:
Od kiedy my nie dyskutujemy w dziale multimedia ?


Wiesz, nie znam tego forum Wink Odpowiedź na Twoje pytanie jest prosta. Od zawsze ALE POD wklejonymi MULTIMEDIAMI. To takich tematów jest dział Dyskusje Ogólne. Jakiś porządek musi być. (*a szkoda:P)
_________________
"W pozornie beznadziejnej walce, rozwiązanie tych problemów jest proste. Jedyną broń jaką mają przeciwko nam jest ukrywanie przed nami wiedzy. Musicie dużo czytać, by
poznać prawdę i dostrzec korzenie zła"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kozak




Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 204
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:10, 20 Mar '09   Temat postu: Alex Jones a Prawda (nie tylko o Obamie) Odpowiedz z cytatem

Aya Sophia napisał:

Ten facet świecie wierzy w to co mówi, dlatego jest szczery.


Szczerość nie oznacza prawdomówności

Aya Sophia napisał:
Powiedz mi jaka jest prawda? Prawda jest w Chrystusie, spoko, słyszałem - nie kupuje.

Sprzedaj spryt - kup Zbawienie
A ten, kto pragnie, niech przychodzi, a kto chce, niech darmo weźmie wodę żywota - Obj. 22:17.
http://www.nastrazy.pl/herald/czytaj.php.....woda_zycia

Voltar napisał:
a w sadź sobie tę swoją biblię głęboko w odbyt bo chyba nawet jej nie czytałeś (polecam księgę ezechiela) a jeśli już to w przekłamanym, chrześcijańskim tłumaczeniu gdzie mordowanie zmienia się na niewinne rzucanie klątwy etc


Tu sie mylisz potworze z czerwoną twarzą. Tym różni się chrześcijanin od katolika, że ten pierwszy doskonale zna biblię i dlatego nim jest.
Kim ty jesteś - nie wiem.

Nie obrażaj wierzących analno-fekalnymi określeniami tylko dlatego, że wiesz doskonale, iż nie odpłacą ci tym samym.

Dużo zdrowia i spokoju dla wszyskich was
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:49, 20 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi, ja bym ten wątek wrzucił do "Pierdolni". Nadaje się jak ulał.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Aya Sophia




Dołączył: 23 Gru 2008
Posty: 1227
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:00, 20 Mar '09   Temat postu: Re: Alex Jones a Prawda (nie tylko o Obamie) Odpowiedz z cytatem

Prawdziwy napisał:
Szczerość nie oznacza prawdomówności


Brawo Einsteinie, na tej samej zasadzie ja poddaje w wątpliwość Twoje cytaty z Biblii.

Prawdziwy napisał:
Sprzedaj spryt - kup Zbawienie
A ten, kto pragnie, niech przychodzi, a kto chce, niech darmo weźmie wodę żywota - Obj. 22:17.


Czy jest na sali lekarz? Ja Ci będę cytował z Lutra, Zaratusztry, Konfucjusza etc, może być, czy to już nie jest ta Twoje prawda objawiona? Jednym słowem - Sprzedaj rozsądek, kup ślepote. Winszuję !
_________________
"W pozornie beznadziejnej walce, rozwiązanie tych problemów jest proste. Jedyną broń jaką mają przeciwko nam jest ukrywanie przed nami wiedzy. Musicie dużo czytać, by
poznać prawdę i dostrzec korzenie zła"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
orion




Dołączył: 26 Lip 2007
Posty: 603
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:06, 21 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiarygodność Alexa Jonesa czy innych.

AJ najwyraźniej ma zabarwienie syjonistyczne a jego największy opponent,
Daryl Bradford Smith to agent KRK. http://www.iamthewitness.com/

Niemniej obaj chcąc pozyskać zwolenników muszą ukazać sporo prawdy. Dlatego czasami czytam i jednego i drugiego.

Połączywszy obu mam spory zasób informacji, który pozwala mi na wyłuskiwanie ziaren Prawdy. Zasób informacji jest oczywiście w określony sposób ukierunkowany.

AJ mówi wszystko o rządzie USA, skwapliwie unikając słowa Syjonizm. ABS mówi wszystko o Syjoniźmie, unikając jakichkolwiek wzmianek o KRK.

Na witrynie http://www.vaticanassassins.org/ czy też na tej witrynie Spiritually Smart - http://www.spirituallysmart.com/pics.htm mamy wszystko, co dotyczy władzy KRK.

Oczywiście witryn ukazujących fragmenty Prawdy jest wiele i cały spryt polega na odsiewaniu plew od ziaren Prawdy.

Największy bład, jaki może popełnić każdy poszukiwacz prawdy, to stawianie na jedno i tylko jedno źródło informacji. Powiedzmy, że jest to Alex Jones. W takim przypadku jest się pod wpływem jednostki, która podaje nam jedynie mały fragment wielkiego obrazu, którego nie jesteśmy w stanie dostrzec z powodu braku pozostałych elementów owej łamigłówki.

Kluczem jest sprawdzanie wszystkiego!

Jeżeli ktokolwiek wybiórczo traktuje poszukiwania Prawdy korzystając jedynie z pewnych źródeł, a inne całkowicie ignoruje, oznacza to określoną platformę, najcześciej dezinformacyjną. Ponieważ zatajanie pewnych oczywistych fatktów jest takze ... wprowadzaniem w błąd czyli działaniem V kolumny.

Osobiście sprawdzam, wszystko, co wpadnie mi na ekran! Very Happy

Odnośnie NWO - pozornie wygląda to na masywną dezinformację. Problem polega na tym, że kłamstwa Globalistów są tak ogromne, że większość ludzi odrzuca całkowicie owa możliwość, że możemy być do tego stopnia oszukiwani.

W tym świetle jest jasne, że rozpowszechnianie owych informacji nie szkodzi planom Elity, ponieważ juz są za mocni abysmy mogli im w czymkolwiek zaszkodzić.

Drugi czynnik, to wysiłki Globalistów w celu wywołania wojny religijnej, czyli III Wojny Światowej.

Ujawnianie ich planów jest w sumie im na rękę, ponieważ chodzi o wywołanie światowego konfliktu a oni czują sie zupełnie bezpieczni, posiadając swoje łodzie podwodne, stację orbitalną w przestrzeni kosmicznej czy wieką sieć podziemnych kanałów i tuneli, wyposażonych we wszystko, co potrzebne do zycia na kilka lat.

Innym pozytywnym czynnikiem ujawniania ich planów jest możliwość rejestrowania... nas, czyli ich przeciwników. Za pomocą Jonesa czy innych są oni w stanie wyizolować i zlikwidować każdego, kto jest przeciwko NWO. I taka selekcja trwa nieustannie na necie.

Wiele grup dyskusyjnych jest dokładnie monitorowanych a uczestnicy owych dyskusji są rejestrowani i trafiają automatycznie na czerwone listy do... likwidacji.

Odnośnie wartości propagandy Globalistów radzę znajacym angielski obejrzeć wywiad z roku 1984, w którym to Yuri Bezmenov, były agent KGB ujawnia pewne schematy propagandowe oraz twierdzi, że na odprogramowanie większości społeczeństwa potrzeba aż 15 lat!!! Warte wzmianki, że sowiecki ekspert zna doskonale wszelkie triki propagandowe o jest doskonale zorientowany, ile czasu zabieraja poszczególne elementy do zastosowania oraz ile czasu zabrałoby odprogramowanie. Takie badania są robione nadal i dane te sa takze przed nami ukrywane.

http://www.evilconservativeonline.com/20.....ehind.html

Dlatego Globaliści wiedzą, że mają wiele czasu i niemal zupełnie nas ignorują! Sad

W jednym z tematów na oko oceniłem, że potrzeba co najmniej 10 lat na uświadomienie społeczeństwa odnośnie NWO. Dopiero teraz natrafiłem na opinie eksperta w tej dziedzinie i widzę, że pomyliłem sie zaledwie o 50%. Hahahahahaha... Very Happy
_________________
Łukasza 12:3 Dlatego wszystko, co powiedzieliście w mroku, w świetle będzie słyszane, a coście w izbie szeptali do ucha, głosić będą na dachach.

http://www.zbawienie.com/
http://zbawienienews.blogspot.com/
http://www.youtube.com/thewordwatcher
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kozak




Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 204
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:09, 23 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki Orion, jak na razie tylko ty i Tańcząca z Wilkami zachowaliście w sobie szacunek dla odmiennego zdania nie pozwalający zbyt często na tworzenie jadu spod wątroby, którym to defekuje w przestrzeń forum większość komentujących.
Do osób powyżej: PRAWDA krzywdy Wam nie zrobi. Okażcie odrobinę zrozumienia, wyzwiska zachowajcie dla siebie. Bądźcie pozdrowieni.
_________________
Zajrzyj:
http://ruch-adwentu.dekalog.pl/

Jak zdrowo się odżywiać nie krzywdząc zwierząt ani siebie:
http://klinikaemmanuela.dekalog.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Aya Sophia




Dołączył: 23 Gru 2008
Posty: 1227
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:16, 23 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cały problem z tą prawdą jest taki że jej nie znamy.
Cały problem z Tobą jest taki że opierasz pojęcie prawdy na wierze. Cały problem z wiarą jest taki, że polega "na intuicji" - nie precyzując czy stanowi prawdę nieuzbrojoną, obiektywną i ostateczną.
_________________
"W pozornie beznadziejnej walce, rozwiązanie tych problemów jest proste. Jedyną broń jaką mają przeciwko nam jest ukrywanie przed nami wiedzy. Musicie dużo czytać, by
poznać prawdę i dostrzec korzenie zła"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kozak




Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 204
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:15, 23 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aya Sophia napisał:
Cały problem z tą prawdą jest taki że jej nie znamy.

Ależ znamy, zapewniam Cię

Aya Sophia napisał:
Cały problem z wiarą jest taki, że polega "na intuicji"

Nic bardziej mylnego

A ponoć Sophia znaczy mądrość

Odnośnie Prawdy opartej na wierze i jednocześnie na naukowych faktach: mówiłem o tym szczegółowo powyżej w temacie, lecz nie czytałeś, wolałeś epiety

Aya Sophia napisał:
Czy jest na sali lekarz?

Staram się odnaleźć wspólną płaszczyznę porozumienia. Widzimy ten sam świat. Jedyna możliwa odpowiedź dla Ciebie poparta jest naukowymi dowodami i znajduje się w moim bloku tekstu, zwanym podpisem:

„Prawda, której czas wreszcie nadszedł jest tutaj:
(CAŁA SERIA) Niestety jest tak przerażająca, że nie każdy jest gotowy na jej przyjęcie http://www.google.pl/search?q=Total+Onslaught&ie=

Ciekawe zwłaszcza te:

http://video.google.com/videoplay?docid=-5505313512583412097
http://video.google.com/videoplay?docid=-869614609770971945&hl=pl
http://video.google.com/videoplay?docid=-4106574677079572938&hl=pl
http://video.google.com/videoplay?docid=-8764803852117463744&hl=pl
http://video.google.com/videoplay?docid=-5357942718663975672

Zapewniam Cię, że sam po obejrzeniu „Wykładów Prawdy” przyznasz mi rację, że chrześcijaństwo

Aya Sophia napisał:
stanowi prawdę nieuzbrojoną, obiektywną i ostateczną.

2 List do Tesaloniczan 2:7 Albowiem już działa tajemnica bezbożności. Niech tylko ten, co teraz powstrzymuje, ustąpi miejsca, 8 wówczas ukaże się Niegodziwiec, którego Pan Jezus zgładzi tchnieniem swoich ust i wniwecz obróci [samym] objawieniem swego przyjścia. 9 Pojawieniu się jego towarzyszyć będzie działanie szatana, z całą mocą, wśród znaków i fałszywych cudów, 10 [działanie] z wszelkim zwodzeniem ku nieprawości tych, którzy giną, ponieważ nie przyjęli miłości prawdy, aby dostąpić zbawienia. 11 Dlatego Bóg dopuszcza działanie na nich oszustwa, tak iż uwierzą kłamstwu, 12 aby byli osądzeni wszyscy, którzy nie uwierzyli prawdzie, ale upodobali sobie nieprawość.”

Wiara wynika z logiki Słowa Bożego oraz pomocy Ducha, który aktywnie wspomaga nasze wysiłki w poznaniu Boga. W moim przypadku Wiara stała się również wiedzą!
Wyboru między PRAWDĄ a tym światem i jego „prawdą” można dokonać widząc obie możliwości. Trzeba posiadać wiarę i wiedzę!

Moje posty poparte są weryfikowalnymi faktami – mój limit to 4 posty.
Ty reprezentujesz w swych „rewelacjach” mitomanów typu Velikovsky – Twój dzienny limit to 18.
Z tym faktem nie polemizuję, jak z żadnym, zaznaczam go jedynie dla tych, którzy przeczytają te słowa i pomyślą o administratorze forum.

Pomimo mych wezwań by: „cokolwiek myślicie o wyrażonych powyżej słowach. Nie obruszajcie się a starajcie ZROZUMIEĆ.” „Odrzućcie cynizm i sarkazm tak często prezentowany na forum wobec chrześcijaństwa. Do jej poznania potrzebny jedynie umysł otwarty wobec innych poglądów i krytyczny wobec dotychczasowych, które są jak ubranie - zmieniasz, gdy znajdziesz lepsze, bardziej dopasowane (jak teoria do rzeczywistości). Moje słowa nie popierają ani zaprzeczają Waszej prawdzie ani światu przez nas obserwowanemu; te słowa to żadne sekciarstwo religijnego fanatyka, patrzymy na te same fakty, zjawiska i procesy, na wspólnej płaszczyźnie spotkać możemy się wszyscy "Tak możemy to zrobić! (Yes we can)" Nie uzurpuję sobie prawa do głoszenia jedynej prawdy, mimo, iż piszę o rzeczach nie do przyjęcia dla wielu użytkowników tego forum.”


P. S. Powiedz mi Sophia – z łaski swojej – dlaczego pomimo Twojego postu, tego tematu nie ma na wszystkie fora (Zobacz posty ze wszystkich sekcji). Wraz a dzisiejszym postem w temacie „NWO szczegółowo przewidziane przez Dostojewskiego” tamten temat się pojawił…
Jestem tu nowy wiesz…

Pozdrawiam poszukujących Prawdy nawet tam, gdzie nie podejrzewaliby dotąd że się znajduje – poszukujących jej wszędzie dla higieny umysłowej oraz miłości dla Niej samej.

Prawdziwy

A propos otwartości na Prawdę - poniżej szyderczy bełkot Voltara, który nie mogąc odnieść się do mojego postu w sposób merytoryczny - pluje jadem. Mi osobiście, gdy go czytam, przypomina się fragment sądu Bożego z Biblii nad ludźmi o zatwardziałym sercu którzy gorszą maluczkich. Nad potworami z czerwoną twarzą (nie tylko z parlamentów) również...
_________________
Zajrzyj:
http://ruch-adwentu.dekalog.pl/

Jak zdrowo się odżywiać nie krzywdząc zwierząt ani siebie:
http://klinikaemmanuela.dekalog.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:30, 23 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A spełniło się już proroctwo z Izajasza 59:5  
Jaja bazyliszkowe wylęgli, a płótna pajęczego natkali. Ktoby jadł jaja ich, umrze, a jeźli je stłucze, wynijdzie jaszczórka.

Wielcem ciekaw.

A czytając twoej posty przypomina mi się list do Filipian 1:18. Lecz o co chodzi? Byle tylko wszelkimi sposobami Chrystus był zwiastowany, czy obłudnie, czy szczerze, z tego się raduję i radować będę;
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
qweq3




Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 83
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:29, 26 Mar '09   Temat postu: Re: Alex Jones a Prawda (nie tylko o Obamie) Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:

a bóg jest 100% fałszem, czy ci się to podoba czy nie - w dniu w którym to zrozumiesz poznasz prawdę o bogu Smile



Tak, Ty bimi to na pewno wiesz.
Zal sluchac takich ludzi jak ty.


Nie bede sie tutaj wdawal w dyskusje z czlowiekiem, ktory religie myli z wiara w Boga.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Religie, wiara, okultyzm Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona: 1, 2, 3   » 
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Alex Jones a Prawda (nie tylko o Obamie)
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile