W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Problem - Reakcja - Rozwiązanie  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
6 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 1508
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Leszek




Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 230
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:48, 15 Sty '09   Temat postu: Problem - Reakcja - Rozwiązanie Odpowiedz z cytatem

Wielu osobom znana jest technika zmiany rzeczywistości: Problem - Reakcja - Rozwiązanie, o której często mówi David Icke.
Mam propozycję, aby chętne osoby gromadziły w tym wątku wydarzenia, które Waszym zdaniem mogą być ilustracją stosowania tej techniki, która ma prowadzić do NWO. Nie chodzi o to, aby trafić w dziesiątkę (choć może się komuś uda), ale o to, by rozjaśnić tę logikę na konkretnych przykładach z życia.

Podam przykład z dzisiaj:
Problem (wydarzenie):
Izrael zbombardował główną siedzibę ONZ dla palestyńskich uchodźców w Strefie Gazy - poinformowała agencja AFP. Rannych zostało trzech pracowników agendy pomocowej ONZ - UNRWA, która zawiesiła działalność w Gazie. Izraelskie czołgi wjechały do południowo-zachodniej części Gazy. Pociski spadły na szpital i wieżowiec, w którym mieszczą się biura agencji prasowych, w tym agencji Reuters. W momencie ataku w budynku znajdowało się kilkaset osób, które uciekły z domów i szukały schronienia.
Minister obrony Izraela Ehud Barak przeprosił ONZ za ostrzelanie siedziby organizacji i nazwał to "poważną pomyłką".
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,I.....caid=1753f

Reakcja:
Trzeba coś z tym zrobić. To są już nie tylko zamachy na Palestyńczyków, ale wręcz jawne prowokowanie ONZ. Izrael gwałci normy międzynarodowe.
Zobaczcie na reakcje ludzi na naszym forum:
viewtopic.php?t=5440

Rozwiązanie.
Oburzenie na akcje Izraela ma miejsce w wielu krajach świata. Dochodzi do aktów nienawiści wobec Izraela w różnych krajach. Problem ma zasięg globalny. Sam konflikt w Gazie ma charakter globalny.
Jego rozwiązanie wymaga globalnych rozwiązań. Do Gazy powinny wkroczyć siły pokojowe ONZ. A i sama ONZ powinna mieć większe uprawnienia w podejmowaniu decyzji dotyczących wspólnoty międzynarodowej.

Tak po prostu przyszło mi do głowy.
Można oczywiście ograniczyć się do wskazania wydarzenia i sensu wydarzenia w kategoriach budowania Nowego Porządku Świata. Z drugiej strony, ktoś może mi zarzucić, że całe forum to jeden wielki przykład. CHodzi jednak tylko o tą technikę. :)

Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
00116789




Dołączył: 25 Lis 2008
Posty: 15
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:19, 15 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PROBLEM:
New World Order

REAKCJA:
Coraz więcej informacji o Nowym Porządku Świata (w tym m.in o technologi Blue Beam):
- internet (fora, strony etc.)
- filmy
- książki

ROZWIĄZANIE:
Działania na rzecz NWO pod przykrywką formalnej walki z NWO.

PRZYKŁAD:
Mówi się dużo o 2012 roku.. załóżmy, że w tym czasie NAPRAWDĘ coś się wydarzy chociażby ujawnienie się obcej cywilizacji;

Walczący z NWO wmówią ludziom, że to nie żadne UFO tylko tajna agenda za pomocą technologii ala' BLUE BEAM wyświetla hologramy na niebie. Ludzie nie uwierzą w kosmitów = nic się nie zmieni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mizaj




Dołączył: 18 Gru 2008
Posty: 189
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:53, 15 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak by tu zapanować nad coraz bardziej świadomą, buntującą się młodzieżą?

http://wiadomosci.onet.pl/1934442,12,item.html

Cytat:
Ministrowie zgodzili się, że należy zająć się głębiej przyczynami przemocy wśród młodych ludzi, w tym rolą internetu. Najważniejszym czynnikiem w walce z tym zjawiskiem jest właściwa prewencja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jozo2009




Dołączył: 13 Mar 2009
Posty: 149
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:00, 15 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm... ciekawe. Jak dla mnie - przyspieszony tryb wprowadzenia waluty Euro w Polsce Wink problem jest, reakcja rządu jest, tylko czekać na rozwiązanie (jest! ale trzeba sfinalizować i doprowadzić do końca). Czy się uda??? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DarkTech




Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 1218
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:20, 15 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Jedna i podstawowa zasada:
Zacytować wiadomość lub jej fragment - niedopuszczalne jest umieszczanie samego linka.

Poza tym, jak w opisie sekcji na stronie głównej forum:
Znalazłeś w mediach ciekawego newsa? Chcesz się nim podzielić, zanim zostanie on zapomniany? Masz ochotę podyskutować o nim, tam gdzie nie panuje cenzura? Pisz tutaj...

viewtopic.php?t=3467

Powinieneś raczej założyć temat w "Autorskie". Poproś Bimi'ego o przeniesienie, a mi oddaj jeden post Laughing
_________________
Prawda nieraz jest bardzo trudna do ustalenia, ale nigdy nie jest tak niedostępna jak wówczas kiedy jest niewygodna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mizaj




Dołączył: 18 Gru 2008
Posty: 189
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:28, 15 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poniekąd masz rację, ale można wykorzystać ten wątek tak jak ja. Czytając wiadomość, do której linka wkleiłem, od razu pomyślałem, o tym temacie. Odszukałem i wkleiłem. Mogą tak robić następni gdy znajdą kolejną wiadomość pasującą do tematu: Problem-Reakcja-Rozwiązanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
julass




Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 101
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:56, 15 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Problem:

KRYZYS FINANSOWY

Reakcja

O ja pierdziele niech rząd coś z tym zrobi bo jak banki upadną to wszystko się wysadzi o boże szybko! dajcie im hajs! szybko!

Rozwiązanie:

Rząd ekonomiczny (damy rade zapanujemy nad kryzysem bo on był spowodowany brakiem swoistego "ISO" w zasadach wolnego rynku. A że by wiemy lepiej to zrobimy wolny rynek po swojemu)

Centralizacja kontroli zobowiązań (dom<ktoś<krecha<jakaś frima<bank<większy bank<bank centralny...) było dużo wierzycieli a robi się coraz mniej i zgarniają wszystkich dłużników (najlepsze jest to że sprowokowali całą sytuacje bazując na ludzkiej chciwości)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:46, 16 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Problem:

KRYZYS FINANSOWY

Reakcja

O ja pierdziele niech rząd coś z tym zrobi bo jak banki upadną to wszystko się wysadzi o boże szybko!

Rozwiązanie:

Wprowadzenie komunizmu Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Problem - Reakcja - Rozwiązanie
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile