W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Polska Partia Internetowa czyli Projekt Pi  
Podobne tematy
Polska Partia Internetowa czyli Projekt Pi23
Powstaje Partia Internetowa 
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
1 głos
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Odsłon: 1817
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
archetyp




Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 86
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:22, 07 Mar '09   Temat postu: Polska Partia Internetowa czyli Projekt Pi Odpowiedz z cytatem

www.projektpi.pl
www.projektpi.pl/forum.html

Dzisiaj znalazłem ciekawy projekt który może doskonale posłużyć celem uświadamiania i działania w Rządzie RP, zobaczcie sami, ze strony głównej:

Przyłącz się do największego projektu tworzonego przez internautów. Zostań posłem na Sejm.

Projekt pi to największe przedsięwzięcie tego typu w historii polskiego internetu, a może i nawet globalnego. Jest w całości tworzony przez internautów. Celem projektu jest utworzenie pełnoprawnej partii politycznej, wytypowanie spośród jej członków kandydatów na posłów, a następnie udział w wyborach do Sejmu w 2011 roku.

Myślisz, że to nierealne ? W Polsce w wyborach do sejmu stosuje się próg wyborczy zwany również klauzulą zaporową - minimalny procent poparcia wyborców uprawniający komitet wyborczy do uczestniczenia w rozdziale mandatów. Biorąc pod uwagę możliwości i potencjał internetu jest to jak najbardziej wykonalne !


W przypadku wejścia Partii Internetowej do Sejmu w 2011 roku szansę otrzymania mandatu posła ma każdy zarejestrowany uczestnik projektu, który osiągnie wiek 21 lat przed wyborami. Kandydaci na posłów będą wybierani przez użytkowników projektu w trybie głosowania na stronie www.projektpi.pl

Kariera polityka stoi przed Tobą otworem ! Nie czekaj, przyłącz się do projektu pi już teraz !


Myślę że jako apostołowie prawdy powinniśmy się zainteresować tym tematem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
absolutarianin




Dołączył: 22 Lut 2009
Posty: 222
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:59, 08 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawe i odważne. Mam nadzieję, że dominować będzie myśl wolnościowa, a nie "maksymalna kontrola" i "sprawiedliwość społeczna". Warto próbować, bo a nuż. Społeczeństwo się zmienia, media się zmieniają. Może właśnie dzięki poważnej i przemyślanej inicjatywie z internetu nastąpi kres kłamsTVa?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
archetyp




Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 86
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:39, 08 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sorki temat sie zdublował, viewtopic.php?t=6275
_________________
Wyrwij murom zęby krat
Zerwij kajdany połam bat
A mury runą runą runą
I pogrzebią stary świat!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Polska Partia Internetowa czyli Projekt Pi
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile