W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Ferment w Rosji  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
3 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 3544
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mamamia




Dołączył: 30 Sie 2010
Posty: 504
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:37, 07 Paź '10   Temat postu: Ferment w Rosji Odpowiedz z cytatem


Nowy wróg władz Rosji oskarża. Milczenie Kremla
Tydzień po tym, jak prezydent Rosji Dmitrij Miedwiediew zdymisjonował "niezatapialnego" przez wiele lata mera Moskwy, Jurija Łużkowa, ten udzielił szczerego wywiadu telewizji CNN. Wyjaśnił w nim możliwe powody swojego zwolnienia oraz wysunął oskarżenia pod adresem obecnego gospodarza Kremla.

Łużkow oskarżył prezydenta Rosji o odpowiedzialność za liczne katastrofy, klęski żywiołowe oraz ataki terrorystyczne, które miały miejsce, w czasie kiedy Miedwiediew pełni swój urząd.

Łużkow wytłumaczył, że został zwolniony, aby umożliwić Kremlowi wzmocnienie władzy. Stwierdził, że do tej pory burmistrz stolicy zawsze zachowywał niezależną pozycję.

- Potrzebują kogoś, kto będzie wykonywał rozkazy Kremla. Dlatego też przestałem być merem Moskwy - powiedział w wywiadzie dla CNN Jurij Łużkow. - Przed nami wybory prezydenckie w 2012 roku. Władze chcą, aby Moskwa poparła kandydata, którego zaproponuje Kreml. Jako mer Moskwy potrzebny jest im człowiek z ich kręgu – wyjaśnił.

CNN poprosiło Kreml o ustosunkowanie się do zarzutów stawianych przez Łużkowa, lecz władze Rosji milczą.

29 września Dmitrij Miedwiediew zdymisjonował Łużkowa, uzasadniając to utratą zaufania do niego. Prezydent nie podał szczegółów, ale wiadomo, że Łużkow, ciesząc się przychylnością premiera Władimira Putina, niejednokrotnie krytykował reformy proponowane przez Miedwiediewa. Mimo to Putin wsparł decyzję zdymisjonowania Łużkowa.

Opozycja demokratyczna od lat oskarżała zarząd Moskwy o korupcję, a samego Łużkowa o lobbowanie interesów sektora budowlanego, w tym koncernu Inteko należącego do jego żony Jeleny Baturinej. Pismo "Forbes" szacuje fortunę małżonki Łużkowa na 2,9 mld dolarów.

W poniedziałek Łużkow ogłosił, że zakłada ruch polityczny, aby "wprowadzić w kraju demokratyczne prawa".

W wywiadzie dla tygodnika "New Times/Nowoje Wriemia" podkreślił, że nowy ruch nie będzie partią i nie będzie brał udziału w wyborach parlamentarnych w 2011 roku.

- Chcę stworzyć swój własny ruch polityczny. Nasze społeczeństwo jest pod rządami niedemokratycznych praw. Nasze społeczeństwo jest zdegenerowane, zdegenerowane i to całkiem poważnie we wszystkich sferach - powiedział były mer.

Dodał, że chce, aby jego ruch "miał wpływ" na życie polityczne w Rosji.
http://wiadomosci.onet.pl/wideo/CNN/nowy.....omosc.html


Jakie siły stoją za Jurijem że pozwolono mu na takie ruchy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Loko




Dołączył: 01 Gru 2008
Posty: 291
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:16, 07 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No te same co za Palikotem. Palikot ma również w przyszłym roku informować ludzi o tym co na prawdę się działo przy 9/11.



Edit: Hura nie mam limitu na edycję. Dlatego odpiszę na pytanie Oponamotopek o tego palikota. Dziś HAAPREM odwiedziłem Gośkę. To Ona zdradziła mi te sekrety

A poważnie to tylko takie przypuszczenie, by w kilku chwilach (2-3 msc.) pociągnąć tłumy na rzeź.
_________________
Limit postów na żądanie - 1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Oponamotopek




Dołączył: 10 Wrz 2008
Posty: 167
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:27, 07 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skupienie i zagarniecie głosów dysydentów ? Skąd wiesz o Palikocie ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pszek




Dołączył: 18 Kwi 2010
Posty: 2310
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:55, 08 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

śmieć Łużkow napisał:
- Potrzebują kogoś, kto będzie wykonywał rozkazy Kremla. Dlatego też przestałem być merem Moskwy - powiedział w wywiadzie dla CNN Jurij Łużkow. - Przed nami wybory prezydenckie w 2012 roku. Władze chcą, aby Moskwa poparła kandydata, którego zaproponuje Kreml. Jako mer Moskwy potrzebny jest im człowiek z ich kręgu – wyjaśnił

Łużkow jest złodziejem i aferzystą.Przez dość długi okres swego urzedowania przemienił Moskwe w Sodome i Gomore.
Jest odpowiedzialny ze całe zło dziejące się w mieście - mówi to wielu polityków i to nie od wczoraj.
Jak powiesić Łużkowa w centrum Moskwy -wypowiedż dla telewizji Łużkow główny Łapówkarz -wystapienie w Dumie.
Nieco o stosunkach panujących w Moskwie ,można przeczytać w temacie W Rosji polują na niebieskie wiaderka
Majątek Łużkowa szacuje się na kilka miliardów dolarów,a jego położona na 80-ciu hektarach ,podmoskiewska rezydencja to przykład bizantyjskiego przepychu.I ten złodziejski parch ma czelność robic z siebie "politycznego" męczennika !!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gilastyle




Dołączył: 28 Maj 2009
Posty: 81
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:06, 08 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

powinni Łużkowa ubić, suke za ryj i pod lód, nomenklatura uwłaszczona na majątku, który swoją krwią i potem budowało kilkanaście milionów umęczonych i spychanych w patologie Rosjan.
U Nas powoli robi się to samo, jak widzę ten gnój to aż nie chcę myśleć co by było gdyby...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pszek




Dołączył: 18 Kwi 2010
Posty: 2310
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:48, 08 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gilastyle napisał:
powinni Łużkowa ubić, suke za ryj i pod lód, nomenklatura uwłaszczona na majątku, który swoją krwią i potem budowało kilkanaście milionów umęczonych i spychanych w patologie Rosjan.

Niestety obawiam się że nie tylko go nie ubiją ale Jura Łużkow dołączy do znanego towarzystwa :Kasparow,Niemcow,Łatynina,Chodorkowskij,Bierezowskij,Podrabinek i wespół z nimi będzie wydzierał się pod niebiosa o tyranii której jest ofiarą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pszek




Dołączył: 18 Kwi 2010
Posty: 2310
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:03, 08 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na zdjęciu żona ex mera Moskwy Łużkowa a w podpisie Będę się wszystkim śnić.Dopóki nie przywrócą męża.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tournament




Dołączył: 09 Gru 2006
Posty: 416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:02, 10 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najlepsze jest to ze Lukaszenko dogaduje sie z Chinczykami ....Mam dobra wiadomosc zycie idzie do przodu wiec sami sobie dodajcie dalej co ja jestem zeby was wyreczac....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mamamia




Dołączył: 30 Sie 2010
Posty: 504
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:05, 10 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dosyc mocno i jednoznacznie uksztaltowana jest opinia o Jurim, czy moglibyscie porownac go do ktoregos Polskiego polityka?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pszek




Dołączył: 18 Kwi 2010
Posty: 2310
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:21, 07 Lis '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mamamia napisał:
dosyc mocno i jednoznacznie uksztaltowana jest opinia o Jurim

Co to znaczy "opinia" ? to że jest złodziejem to nie "opinia" a fakty ,jego etniczne pochodzenie to też fakt a nie "opinia".
Faktem jest również że 25 października b.r łużkow złożył wniosek o angielską wizę ( jego żona już przebywa w Anglii) http://www.lifenews.ru/news/41676
Faktem jest również że już 26 pażdziernika br, mieszkający w Londynie bandyta Bierezowskij ,w specjalnym oświadczeniu zaoferował gotowość do udzielenia rodzinie Łużkowych pomocy finansowej (!!!!!) http://www.rosbalt.ru/2010/10/26/784163.html
Natomiast to że zapewne już wkrótce Łużkow dołączy do grona rosyjskich dysydentów i uchodźców jest moją opinią.Domniemaniem,graniczącym z pewnością - ale domniemaniem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Ferment w Rosji
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile