W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
S O R źródłem antysemityzmu   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
7 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 1282
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
JerzyS




Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 4008
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:39, 07 Lut '09   Temat postu: S O R źródłem antysemityzmu Odpowiedz z cytatem

Stowarzyszenie Otwarta Rzeczpospolita źródłem antysemityzmu
Ktoś napisał:

"Uważamy ,że Stowarzyszenie Otwarta Rzeczpospolita powinno zostać zdelegalizowane jako ukryte źródło promocji antysemityzmu.

Jaką metodę na wzbudzanie antysemityzmu wybrało Stowarzyszenie Otwarta Rzeczpospolita?

Stowarzyszenie Otwarta Rzeczpospolita po przez ciągłe w pełni świadome, nachalne promowanie żydów i kultury kultury żydowskiej, w sposób bezwzględny, dąży do sztucznego wywołania naturalnych odruchów antysemityzmu!

Dlatego właśnie działania takie napawają nas szczególną odrazą .
Ten sztucznie wywołany antysemityzm, ma za zadanie, zmuszenie nas Polskich Żydów do wyjazdów , a tych powracających do unikania osiedlania sie w Polsce.
Nawołujemy wszystkich Polskich Żydów do zapobieżenia tej przestępczej działalności.

Uważamy ,że z tego powodu powinno ono być zdelegalizowane. Im wcześniej się to stanie , tym szybciej zniknie szczepiony i hodowany przez tą przestępcza organizację sztuczny antysemityzm."


Podobno Stowarzyszenie Otwarta Rzeczpospolita jest inspirowane przez postmoczarowców.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:44, 07 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co to jest za informacja Jerzy i gdzie są źródła? Bo wygląda na wyssane z palca. Po za tym mieszkam od urodzenia w Wardzawie i nigdy nie widziałam żeby ktoś promował kulturę żydowską, albo jakiekolwiek akcenty żydowskie, poza teatrem żydowskim. Poza tym nie widzę żeby Żydzi przeszkadzali Polakom. Oni zajmują się własnymi sprawami. Typowych Żydów ortodoksyjnych w kapeluszach, też praktycznie nie widać. Myślę że gdyby nie internet, ludzie by nawet nie myśleli o Żydach i byliby zdrowsi psychicznie. A tak jest pełno psycholi, z powodu obsesji na ich punkcie. No bo wybaczcie, ale dla mnie to jest choroba psychiczna widzieć wszędzie Żydów i ich spiski. W Szwajcarii widać Żydów praktycznie wszędzie i nikt nie robi sobie problemów. Trzeba żyć i dać żyć innym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JerzyS




Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 4008
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:07, 07 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lara napisał:
Co to jest za informacja Jerzy i gdzie są źródła? Bo wygląda na wyssane z palca. Po za tym mieszkam od urodzenia w Wardzawie i nigdy nie widziałam żeby ktoś promował kulturę żydowską, albo jakiekolwiek akcenty żydowskie, poza teatrem żydowskim. Typowych Żydów ortodoksyjnych w kapeluszach, też praktycznie nie widać. Myślę że gdyby nie internet, ludzie by nawet nie myśleli o Żydach i byliby zdrowsi psychicznie. A tak jest pełno psycholi, z powodu obsesji na ich punkcie. No bo wybaczcie, ale dla mnie to jest choroba psychiczna widzieć wszędzie Żydów i ich spiski.

Laro
to , że nie widziałaś to wcale nie fakt , że problem nie istnieje.

popatrz tu:
viewtopic.php?t=5789

Możę to właśnie to poruszyło autorów tego tekstu?


Laro , żaden inteligentny Żyd NIGDY nie uwierzy w antysemityzm.

Antysemityzm to taki sam towar , jak każdy inny.
Gdy ktoś jeden go zamówi i zapłaci,
to ktoś inny go wyprodukuje i dostarczy!

Mnie ciekawi kto go zamówił i kto jest płatnikiem.
Ciekawi mnie także jaki okres zwrotu zainwestowanego kapitału , oraz jaką stope zwrotu założył inwestor

Laro tu masz próbkę kolejnych prowokacji
http://www.otwarta.org/w-sprawie-powolania-marszalka-seniora-senatu-rp,81.html
W sprawie powołania Marszałka Seniora Senatu RP
piątek, 26 10 2007
Ryszard Bender jako Marszałek Senior otworzy nową kadencję Senatu RP. Ciąży na nim zarzut kłamstwa oświęcimskiego w związku z wypowiedzią: „Oświęcim nie był obozem zagłady, lecz obozem pracy. Żydzi, Cyganie i inni byli tam niszczeni ciężką pracą, zresztą nie zawsze ciężką i nie zawsze byli niszczeni”. W Polsce, podobnie jak w wielu innych krajach, istnieje prawo nakładające na organa państwa obowiązek ścigania z urzędu osób szerzących kłamstwo oświęcimskie. Fakt, że zaszczyt otwarcia prac nowej kadencji Senatu przypadł osobie obciążonej takim zarzutem, uważamy za haniebny

http://www.otwarta.org/pomnik-romana-dmowskiego-w-warszawie,74.html
Oświadczenia, protesty » 2006 r.
"Pomnik Romana Dmowskiego w Warszawie

Czego wyrazem będzie ten pomnik?
..."

lub chociażby sprawa prof Woloniewicza
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:00, 08 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JerzyS gdy nie miałam internetu, nie wiedziałam że tylu Polakow nienawidzi Żydów. Zawsze podejrzewałam tylko Niemców o antysemityzm. Żyję wystarczająco długo na tym świecie żeby stwierdzić że Żydzi nie przeszkadzają nikomu w życiu społecznym, bo stanowią odrębną kulturę i odrębną społeczność. Żyją między sobą i nie pchają się między tych którzy nie są Żydami. A to co robią w Izraelu, to już odrębna sprawa. Z resztą palestyńczycy też nie są bez winy. Odpowiadają oko za oko. Uważam że to czepianie się Żydów jest chore. Polacy powinni więcej pracować nad sobą żeby udoskonalić swój kraj, a nie szukać kozła ofiarnego za wszystkie nieszczęścia. Jaką korzyść macie z nienawiści do Żydów? Żadnej. Poza tym że was zjada jak choroba od środka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JerzyS




Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 4008
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:23, 08 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lara napisał:
JerzyS ... Uważam że to czepianie się Żydów jest chore. Polacy powinni więcej pracować nad sobą żeby udoskonalić swój kraj, a nie szukać kozła ofiarnego za wszystkie nieszczęścia. Jaką korzyść macie z nienawiści do Żydów? Żadnej. Poza tym że was zjada jak choroba od środka.


Laro, zapewniam Cię , że ja się Żydów nigdy nie czepiam.
Zdecydowanie wolę Żydówki.

Też uważam , że Polacy powinni więcej pracować i udoskonalić swój kraj.
Powiem więcej, że nie tylko Polacy , ale i rzymscy katolicy też powinni więcej pracować i udoskonalić swój kraj.

Nie rozumiem tylko dlaczego to właśnie mnie pytasz:
"Jaką korzyść macie z nienawiści do Żydów?"
Skąd ja mam wiedzieć jaką korzyść z tego macie?

Poza tym myślę , ze tutaj to nie Polacy mają korzyść z sztucznego wzbudzania nienawiści do Żydów, tylko rządzący.

Wszystkie niepowodzenia zawsze mogą zwalić na gradobicie , powódź lub Żydów.

Laro, czy was to zjada jak choroba , czy nie, tego nie wiem,
ale skoro Ty tak twierdzisz, to musi coś w tym być!

Kto zamówił ?
Kto płaci za szerzenie w Polsce nienawiści do Żydów?
Jak myślisz, czy to postmoczarowcy , czy ktoś inny?


Popatrz Laro!
W Bałtyku wody niet!
Widać Jewreje wypiły


.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:52, 08 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jerzy ja nie wiem nic o postmoczarowcach i nic mnie to nie obchodzi, ale z tego co zaobserwowałam nienawiść do Żydów sieją w ogromnej części różne strony internetowe jak polonika czy bibula. Manipulują młodymi ludźmi, bo właśnie młodymi najłatwiej manipulować. Są jak plastelina. Poza tym Kościół jak najbardziej od wieków, no i Rydzyk, jego radio i gazety. Ludzi mądrych i silnych wewnętrznie, nic nie zmanipuluje. Nie wiem jaka gruba ryba stoi za tym żeby prowokować do antysemityzmu i nie będę psuć sobie tym głowy, bo mnie to nie dotyczy. Ale na pewno media mają w tym swój udział. Grają na sentymentach Polaków i na ich wrodzonej nieufności do tego co obce, niepolskie i niekatolickie. Ja bym sobie tym problemem nie zawracała głowy. Najlepiej olać media, takiego Rydzyka i inną propagandę. Czasy nie są łatwe i lepiej koncentrować się na własnym życiu, żeby je jak najlepiej przeżyć. Bo życie jest jedno. Nie można go marnować na jakieś negatywne sentymenty o Żydach czy innych. Żydzi myślą o sobie, o własnej społeczności i dobrze na tym wychodzą. Lepiej niż Polacy. I powiem jeszcze jedno, że nawet Wietnamczycy lepiej wychodzą niż Polacy, bo koncentrują się na sobie i patrzą w przyszłość. Nie myślą o Żydach, kryzysie i robią biznesy. A Polacy tylko narzekają i patrzą do tyłu zamiast do przodu. Największym błędem rządzących i społeczeństwa w ostatnich 20 latach jest ciągłe wracanie do naszej socjalistycznej przeszłości. Jeśli coś już umarło, to powinno sie to zakopać i już do tego nie wracać. A w Polsce nie robi się nic innego, tylko rozgrzebuje trupy. Lustracje, doszukiwanie się agentów, nieustanne pranie mózgów siejąc propagandę antykomunistyczną, to jest chore. Nienormalne. Komunizm, socjalizm, feudalizm, monarchia, kapitalizm, to tylko systemy które przychodza i odchodzą. Są częścią historii tego świata. Ale jak coś się kończy, to trzeba zamknąć rozdział i budować nową rzeczywistość bez oglądania się wstecz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eNKa




Dołączył: 08 Gru 2008
Posty: 634
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:10, 08 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polacy nie nienawidzą żydów. Polacy, którzy pamiętają są niechętni tym żydom, którzy przyszli z sowietami i ich uciskali.
Polacy, którzy pamiętają gardzą tymi żydami, którzy dla korzyści własnej sprzedali ideały i dołączyli do prześladowców polaków uzgadniając szczegóły przy okrągłym stole.
Patrząc na stan obecny wyraźnie widać, że stało się jak wieszczył Prus:

- Pomyśl zresztą - ciągnął Szuman - kto dziś jest przy tobie?... Ja, Żyd, tak pogardzony i tak skrzywdzony jak ty... I przez tych samych ludzi... przez wielkich panów...

- Robisz się sentymentalny - wtrącił Wokulski.

- To nie sentymentalizm!... Bryzgali nam w oczy swoją wielkością, reklamowali swoje cnoty, kazali nam mieć ich ideały... A dziś, powiedz sam: co warte są te ideały i cnoty, gdzie ich wielkość, która musiała czerpać z twojej kieszeni?... Rok tylko żyłeś z nimi, niby na równej stopie, i co z ciebie zrobili?... Więc pomyśl, co musieli zrobić z nami, których gnietli i kopali przez całe wieki?... I dlatego radzę ci: połącz się z Żydami. Zdublujesz majątek i jak mówi Stary Testament, zobaczysz nieprzyjacioły twoje u podnóżka nóg twoich... Za firmę i dobre słowo oddamy ci Łęckich, Starskiego i nawet jeszcze kogo na przykładkę... Szlangbaum to nie dla ciebie wspólnik, to błazen.

- A jak zagryziecie owych wielkich panów, to co?...

- Z konieczności połączymy się z waszym ludem, będziemy jego inteligeneją, której dziś nie posiada... Nauczymy go naszej filozofii, naszej polityki, naszej ekonomii i z pewnością lepiej wyjdzie na nas aniżeli na swoich dotychczasowych przewodnikach... Przewodnikach!... - dodał ze śmiechem.

Wokulski machnął ręką.

- Mnie się zdaje - rzekł - że ty, który chcesz wszystkich leczyć na marzycielstwo, sam jesteś marzycielem.

- A toż znowu?... - zapytał Szuman.

- Tak... Nie macie .gruntu pod nogami, a chcecie innych brać za łeb... Myślcie wy lepiej o uczciwej równości z innymi, nie o zdobywaniu świata, i nie leczcie cudzych wad przed uleczeniem własnych, które mnożą wam nieprzyjaciół. Zresztą ty sam nie wiesz, czego się trzymać: raz gardzisz Żydami, drugi raz oceniasz ich zbyt wysoko...

- Gardzę jednostkami, szanuję siłę gromady.

- Wprost przeciwnie, aniżeli ja, który gardzę gromadami, a niekiedy szanuję jednostki.


Nie będę tu przywoływać Staszica, który z kolei diagnozował przyczyny degeneracji ludu i panów polskich a Rzeczypospolitej w związku z tym oraz roli, jaką panowie polscy w tym procesie nadali żydom.
Co jednak jest najbardziej ciekawe to pytanie, dlaczego nielubienie zydów spotyka się z histerycznym nazywaniem nielubiącego antysemitą a nielubienie innych nacji nie? Dlaczego w związku z tym stawanie w obronie palestyńczyków nie spotyka się z podobnie histerycznymi reakcjami tych samych histeryków i nie nazywają obrońców prosemitami lub semitofilami? Dlaczego zydów, okupujących Palestynę, mordujących w przeszłości i obecnie palestyńczyków - lud semicki, antysemitami się nie nazywa?
Może rzeczywiście definicje antysemityzmu zmieniają się i tak:

- przed II wojną światową, tym mianem określało się ludzi, KTÓRZY
nie lubili Żydów
-. po II wojnie światowej tym mianem określa się ludzi KTÓRYCH nie
lubią Żydzi

Stąd oczywisty wniosek, że SOR rzeczywiście szerzy antysemityzm.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:33, 08 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przypominam że Żydzi są nie tylko w Polsce. Są kraje w których jest ich o wiele wiecej i nikt nie robi sobie problemów. Jeszcze raz twierdzę że to media i internet robią taką nagonkę albo prowokują. Gdyby nie to, nikt by nie myślał o Żydach, tak jak to miało miejsce 20 lat temu. Nie wiem po co ludzie dają się wciągać w taką głupotę jakby nie mieli innych problemów.
Można kogoś nie lubić, ale nie zawracać sobie nim głowy. Zostawić go, niech sobie żyje. Przed wojną też wielu nie lubiło Żydów, ale jak czegoś potrzebowali to szli do Żyda. Skąd się wzięło to przysłowie? - "Jak bida to do Żyda, a jak po bidzie, to pocałuj mnie w dupę Żydzie". Nie należy też winić tych którzy mieszkają w Polsce, za Palestynę. W takim razie trzeba by nienawidzić Afgańczyków za terrorystów, Pakistańczyków że nie pomogli polskiemu inżynierowi i wielu innych którzy mieszkają w Polsce. Poza tym niektórzy Żydzi ortodoksyjni, są przeciwni Żydom sionistycznym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:31, 08 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już wiem skąd Jerzy masz takie wiadomości, z Radia Maryja. To tam krzyczeli że Żydzi atakują. Wink Ja nie słucham takich rzeczy, ani nie czytam, bo się tym brzydzę. Raz widziałam video z Rydzykiem. Było żałosne. Ten człowiek nie potrafi poprawnie sklecić jednego zdania, a stworzył imperium na idiotach. Z tym radiem Rydzyka i tymi idiotycznymi mediami wypadamy bardzo żałośnie. Nie tylko że sieje się nienawiść do Żydów, to się również dzieli Polaków. Bo nie wszyscy dają się sobą manipulować. Weszłam z ciekawości na forum strony jewish.pl. Uderzyło mnie, jakie to kulturalne forum. Piszą tam również Polacy bez żydowskiego pochodzenia, jak i ci z żydowskim pochodzeniem. Jak dyskutują o antysemityźmie nie ma żadnej ofensywy w stosunku do antysemitów, ani nienawiści. Ci co są Żydami, biorą to bardzo spokojnie, z dystansem. Uważają się za Polaków i są z tego dumni, choć jednocześnie kultywują kulturę żydowską. Piszą że nie zawsze będą mogli się bonić przed antysemityzmem holokaustem. Dlatego muszą mieć dobre relacje między sobą żeby przetrwać, bo nadchodzą dla nich trudne czasy. Co mi się podoba to ich sposób rozumowania taki, że najpierw trzeba budować dobre relacje wobec siebie i własnej społeczności, potem wobec innych, a na końcu wobec Boga. Polacy powinni się od nich uczyć, bo nie mają dobrych stosunków między sobą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JerzyS




Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 4008
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:51, 08 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lara napisał:
Już wiem skąd Jerzy masz takie wiadomości, z Radia Maryja. To tam krzyczeli że Żydzi atakują. .....
Polacy powinni się od nich uczyć, bo nie mają dobrych stosunków między sobą.


Laro naprawdę nie wiem na jakiej podstawie możesz twierdzić , że mam takie wiadomości, z Radia Maryja.

Lauro, skoro Ty słuchając tego Twego Radia Ma ryja usłyszałaś coś, o czym mówią mądrzy inteligentni Żydzi, to tylko dowód na to , że jest to bardzo poważny problem!

Skoro postmoczarowcy, ci sami którzy przepędzili Polski Żydów w 1968,
dziś znów atakują, poprzez takie organizacje, jak Stowarzyszenie Otwarta Rzeczpospolita.

Skoro ta organizacja, stosuje tak ohydne metody i otwarcie i prostacko sieje antysemityzm , to uważam ,
że nie tylko Żydzi, ale wszyscy myślący Polacy i rzymscy katolicy również, powinni być tym zaniepokojeni.

Piszesz , że to media i Internet robią taką nagonkę i tak bezczelnie prowokują.

Zapewniam Cię Laro , że same media i Internet nic zrobić nie mogą.
Muszą być jeszcze ludzie.
Tacy jak ci skupieni w Stowarzyszeniu Otwarta Rzeczpospolita!

Cieszę się ,że zauważasz , że nie wszyscy dają się sobą manipulować , bo też zauważasz ohydne antysemickie zachowania ludzi z Stowarzyszeniu Otwarta Rzeczpospolita.

Popatrz na manipulacje,
- nadużywają znaczenia emocjonalnego pozytywnych słów, takich jak „otwartość „ i „Rzeczpospolita” , aby kamuflować swoje prawdziwe oblicze i bezkarnie szerzyć antysemityzm.
Wierzę , że znajdą się dobrze wykształceni inteligentni i uczciwi ludzie i zażądają delegalizacji tej organizacji. Wierzę , że są jeszcze w Polsce uczciwi i nieprzekupni sędziowie , nie wywodzący się z moczarowców, którzy zdelegalizują Otwarta Rzeczpospolita.

Piszesz , że jak weszłaś z ciekawości na forum strony jewish.pl. to uderzyło Cię, jakie to kulturalne forum.
Wcale się nie dziwie Twoim odczuciom.
To dobitnie świadczy tylko, jak łatwo ulegasz iluzjom.
Jak łatwo bierzesz i przeceniasz formę nad treścią.

Dodatkowym dowodem jest na to Twoja opinia,
o Panu ojcu dyrektorowi Rydzaku,
którego oceniasz nie po treści i skuteczności działania,
tylko po tym , jak ładnie mówi po polsku.

( -Nu cóż Pan ojciec dyrektor Rydzak, panu Tuwimowi to on na pewno nie dorówna !Smile)

Na tym forum, tak jak na innych w całej Polsce , są te same geny, to samo wychowanie, ta sama bezczelność części moderatorów.
Tak jak nadzwyczaj mądry i kulturalny jest tam Starzec, tak zdarzały się diametralnie przypadki odwrotne .
Ilość dobra i zła , mądrości i głupoty jest wartością w miarę stałą na danym obszarze.
Rozkład wśród osobników go zamieszkujących jest losowy.
Poziom pychy, bezczelności , i brak wyobraźni jest podobny u wszystkich mieszkańców kraju, będącego nadal pod okupacją.
Rasa, wykształcenie , wyznanie , absolutnie nie ma tu żadnego znaczenia.

Jeśli chodzi o tę prowokację to zapewniam Cię:

„Żadem inteligentny Żyd, nigdy nie uwierzy w antysemityzm.”

Drugie to:
„Ani masa, ani rasa, tylko kasa.”

Jeśli ktoś finansuje to stowarzyszenie to pamiętaj

„Nic za darmo!”

Laro -liczę na to , że pomożesz nam zwalczać antysemityzm!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:45, 08 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smile Jerzy nie pisz że to moje radio Maryja, bo ja nigdy tego radia nie słuchałam. Już sama nazwa mnie odpycha. Widziałam Rydzyka jak przemawia tylko na video. Elokwencja zero. Za to cwaniak i manipulator, bo używając odpowiednich słów umie trafić do tych tępych ludzi, którzy go słuchają. Piszesz że oceniam go po sposobie mówienia. Tak, oceniam negatywnie min. po sposobie mówienia. Bo mówi tak, jakby mówił do imbecyli. Możesz sobie obejrzeć jego video to się przekonasz. Natomiast czytałam w wiadomościach że jakiś palant w radiu Maryja coś krzyczał na temat Żydów w bardzo nieładny sposób, a sam wykładał o marksiźmie i leniniźmie na Uniwersytecie. Takie farbowane lisy są dla mnie najgorsi, bo najpierw wysługiwali się komunistom a teraz udają patriotów. Jeśli chodzi o forum jewish.pl, to nie jest moja iluzja. Po prostu zarządzający forum dbają o to, żeby dyskusja była kulturalna i nikt nikogo nie obrażał, jak to ma miejsce tutaj. Tu nikt się nie przejmuje nikim i można ludzi mieszać z błotem dowoli. Poza tym nie rozumiem jeszcze, dlaczego porusza się taki temat jak mniejszość narodowa żydowska. Dlaczego nikt nie zostawi ich w spokoju. Ta organizacja o której napisałeś, nie wydaje mi się żeby szerzyła antysemityzm. Organizacja powstała 10 lat temu i być może jako reakcja obronna na Radio Maryja, antysemickie media i w ogóle na niezdrową atmosferę wokół Żydów. Moim zdaniem ta organizacja na pewno bardzo się nie podoba Kościołowi, ze względu na propagowanie równości etnicznej i religijnej. Dlatego chcą ją zniszczyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
franek12




Dołączył: 14 Kwi 2008
Posty: 664
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:38, 10 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lara napisał:
Natomiast czytałam w wiadomościach że jakiś palant w radiu Maryja coś krzyczał na temat Żydów w bardzo nieładny sposób,


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
RaaQ




Dołączył: 29 Wrz 2008
Posty: 144
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:22, 11 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

głos rozsądku i prawdziwego patrioty. Popieram prof. Wolniewicza. Nie dał się zmanipulować lobby syjonistycznemu.

Swoją drogą Lara, do czego to doszło że mówienie prawdy nazywa się ''sianiem nienawiści''...

Do czego to dosżło, że każdą próbę obrony własnej kultury nazywa się ksenofobią...


Jesteś w stanie podważyć fakty które przytacza prof. Wolniewicz, czy nie chcesz ich przyjąć ?

Nie boję się ultratolerancyjnych postępowców. Sam jestem tolerancyjny, ale do czasu. Lara,piszesz że jewish.org to miejsce kulturalnej dyskusji itp.... widziałem ta kulturę, kiedy zbesztano i subtelnie zdegradowano do roli idiotki kobietę, która pytała kulturalnie dlaczego oni nie uznają Jezusa. Szkoda że nie dodałem do zakładek, tak bym szybko znalazł i wkleił.Musisz zrozumieć że warunkiem ich przetrwania jest knucie i trzymanie się razem. Oni oskarżają Polaków o ksenofobię. Czy nie zauważyłaś że to właśnie oni sa najgorszymi ksenofobami na świecie. Takie powiedzenie z pewnej książki: '' Naród Wybrany''. Do swoich kręgów nie wpuszczają gojów. Chyba że mają w tym interes. Sami jednak jednak mają ambicję ingerować w życie Polaków jak nikt inny.Z racji tego że nie mają własnego państwa, są skazani na bytowanie w innych. Nie utożsamiają się z państwami w których żyją. Żyd nie odda życia za Polskę, ale żyć w niej by chciał i to w dostatku jakiego większość nie ma.


Nie miałem nigdy do nikogo uprzedzeń. Fakty docierają do mnie same. Jest ich po prostu mnóstwo. Nachodzą mnie nawet nieproszone i niespodziewane. Nie wyczekuje ich. Mimo to dobijają się z wielkim hukiem.Co bym nie przeczytał, co bym mądrego nie obejrzał, kogo bym nie słuchał, której książki historycznej bym nie przeczytał (Upss, zapomniałem o Grossie i innych Wybranych) prawie zawsze ukratkiem pojawia się negatywny wątek o Żydach. No, ale postępowcy nazwą to odwiecznym i powszechnym uprzedzeniem. Prawie całe społeczeństwo jest uprzedzone !! Byłbym głupcem jakbym dalej skandował: TOLERANCJA !! w obliczu tylu historycznych wydarzeń, manipulacji, obłudy i obrażania.

i Kto tu mówi o obronie suwerennych państw przed globalizacją i NWO, kiedy syjoniści już teraz robią ludziom wodę z mózgu, że niektórzy już wstydzą się bycia Polakiem/ Polką...




Lara napisał:
Jerzy ja nie wiem nic o postmoczarowcach i nic mnie to nie obchodzi, ale z tego co zaobserwowałam nienawiść do Żydów sieją w ogromnej części różne strony internetowe jak polonika czy bibula. Manipulują młodymi ludźmi, bo właśnie młodymi najłatwiej manipulować. Są jak plastelina. Poza tym Kościół jak najbardziej od wieków, no i Rydzyk, jego radio i gazety. Ludzi mądrych i silnych wewnętrznie, nic nie zmanipuluje. Nie wiem jaka gruba ryba stoi za tym żeby prowokować do antysemityzmu i nie będę psuć sobie tym głowy, bo mnie to nie dotyczy


sama uległaś manipulacji centralnie planowanych mediów. Norwid pisał w swoich wierszach że Polaka poznasz po szczerości. TAK to TAK, NIE to NIE. Nie ma szarego. Dla Żydów jest 30 odcieni szarości...

Lara napisał:
Ale na pewno media mają w tym swój udział. Grają na sentymentach Polaków i na ich wrodzonej nieufności do tego co obce, niepolskie i niekatolickie. Ja bym sobie tym problemem nie zawracała głowy. Najlepiej olać media, takiego Rydzyka i inną propagandę. Czasy nie są łatwe i lepiej koncentrować się na własnym życiu, żeby je jak najlepiej przeżyć. Bo życie jest jedno. Nie można go marnować na jakieś negatywne sentymenty o Żydach czy innych.


Rydzykowa propaganda to pikuś wobec Żydowskiej. Rydzykowi sa zbyt szczerzy w tym co mówią i wystawiają się na ostrzał. Żyda poznasz po tym jak już pisałem że stworzy otoczke obiektywizmu i subtelnie propaguje swoje zdanie. Kiedy krytykujesz jego poglądy, automatycznie dostajesz łatke: ANTYSEMITA, KSENOFOB, FANATYK KATOLICKI, CIEMNOGRÓD, BORUTA

Lara napisał:
Żydzi myślą o sobie, o własnej społeczności i dobrze na tym wychodzą. Lepiej niż Polacy. I powiem jeszcze jedno, że nawet Wietnamczycy lepiej wychodzą niż Polacy, bo koncentrują się na sobie i patrzą w przyszłość. Nie myślą o Żydach, kryzysie i robią biznesy. A Polacy tylko narzekają i patrzą do tyłu zamiast do przodu. Największym błędem rządzących i społeczeństwa w ostatnich 20 latach jest ciągłe wracanie do naszej socjalistycznej przeszłości. Jeśli coś już umarło, to powinno sie to zakopać i już do tego nie wracać. A w Polsce nie robi się nic innego, tylko rozgrzebuje trupy. Lustracje, doszukiwanie się agentów, nieustanne pranie mózgów siejąc propagandę antykomunistyczną, to jest chore. Nienormalne. Komunizm, socjalizm, feudalizm, monarchia, kapitalizm, to tylko systemy które przychodza i odchodzą. Są częścią historii tego świata. Ale jak coś się kończy, to trzeba zamknąć rozdział i budować nową rzeczywistość bez oglądania się wstecz.



Logiczna sprzeczność. Nie zamkniesz rozdziału kiedy nie znasz wszystkich faktów. Poza tym argument, że nie warto wyciągać starych brudów jest kompletnie nie na miejscu na tym forum. Dążymy tu do prawdy. Wyciągamy wspólnie na wierzch fakty historyczne grubo sprzed XVI wieku, ale Twoim zdaniem z tego co wnioskuje pierwiastka Żydowskiego historia nie obejmuje...


Kto tu mówi o korzyściach Polaków z szerzenia antysemityzmu. Czy komuś coś upadło na głowę ?? Nie wiem czy słyszeliście o kimś takim jak Norman Finkelstein...





Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:07, 11 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polska składa się w 80% z debili. I tak cud że ten kraj istnieje.

Cytat:
Ci którzy nie pamiętają przeszłości, są skazani na jej powtarzanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bury




Dołączył: 04 Paź 2008
Posty: 44
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:32, 11 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lara napisał:
Polska składa się w 80% z debili. I tak cud że ten kraj istnieje.


o własnie,dobrze powiedziane - przy takim poziomie zmanipulowania przez "gazetkę wybiórczą" Aarona Szechtera i pozostałe "poprawne" media to cud że są jeszcze ludzie mający patriotyczne poglądy i dzięki nim kraj ma szanse przetrwać
_________________
"Jeśli chcesz wiedzieć,jaka będzie przyszłość,wyobraź sobie but depczący ludzką twarz,wiecznie!"-G.Orwell,"Rok 1984"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
guinness




Dołączył: 19 Sty 2009
Posty: 209
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:34, 11 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lara z Polakami nie jest tak wcale zle jak piszesz w stosunku do Zydow. Trzeba tylko troche poczytac o historii naszych stosunkow.

Pośród ponad 20 tys. uhonorowanych medalem Sprawiedliwego wśród Narodów Świata (najwyższe izraelskie odznaczenie cywilne nadawane nie-Żydom) (stan na 1 stycznia 2008) prawie 30% stanowią Polacy:

* Polska: 6066
* Holandia: 4863
* Francja: 2833
* Ukraina: 2213
* Belgia: 1476
* Litwa: 723
* Węgry: 703
* Białoruś: 587
* Słowacja: 478
* Niemcy: 455
* Włochy: 442
* Grecja: 279
* Jugosławia (Serbia): 127
* Rosja: 124
* Czechy: 118

oraz 28 innych państw

Łącznie: 21 758 osób
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:36, 11 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie miałam na myśli Żydów. Żydzi są wszędzie, nie tylko w Polsce. Niby dlaczego mieliby szkodzić właśnie Polsce. Myslałam o tych którzy nami rządzą. Prezydent, premier, ministrowie, posłowie w Sejmie i tych którzy ich wybierają, czyli społeczeństwo. To oni szkodzą Polsce. A jeśli wśród nich ktoś ma żydowskie pochodzenie, to jakie to ma znaczenie. Większość to Polacy. Poza tym na przyszłość jak będziecie głosować prześwietlajcie lepiej polityków czy nie są Żydami Wink a nie sugerujcie się pięknymi hasłami. Chyba każdy przyzna że w Sejmie siedzi banda debili, którzy biorą grube pieniądze, nic nie robią i tym samym okradają kraj. Problem rownież jest w samych Polakach. Bo praktycznie nie mają świadomości co jest dla nich dobre. Z jednej strony naciskani propagandą antykomunistyczną, populistyczną, czy propagandą sukcesu jak to w Polsce będzie dobrze za PIS, a teraz za PO. Z drugiej strony nacisk i indoktrynacja Kościoła. Polacy naprawdę pogłupieli.

Cytat:
Z samych panów możnowładztwa, zguba Polaków. - Stanisław Staszic
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


S O R źródłem antysemityzmu
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile